Malwina. PInk Tattoo. Tom 2

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
324
Nasza cena: 27,45 zł 38,90 zł Taniej o: 29%

Drugi tom niezwykle emocjonującej serii „PInk Tattoo”!

Czasami uczucie wsiąka pod skórę jak tusz i tworzy na niej unikatowy wzór.

Malwina świetnie opanowała grę pozorów. Na co dzień nosi maskę, którą zdejmuje tylko w nocy. To wtedy wracają do niej wspomnienia i koszmary. Tylko w nocy jest naga i bezbronna.

Arek ma na plecach wzory, ale nie są to tatuaże. To wspomnienia, które ktoś wyrył na jego skórze. Kiedyś w życiu mężczyzny pojawiła się kobieta, która zaoferowała mu coś, czego bardzo pragnął – zapomnienie. Tej kobiety już nie ma.

Malwinę i Arka łączy jedno – nie szukają miłości i wolą nie angażować się w żadne relacje, bo w głębi duszy wiedzą, że na końcu czeka na nich tylko ból.

Jednak nie zawsze to, czego chcemy, jest właśnie tym, co nam się przydarzy.

Recenzje (7)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  “Pewnych rzeczy nie da się zapomnieć. Ale ludzie, których spotykamy na swojej drodze, którym pozwalamy zostać częścią naszego życia… Właśnie to nas odmienia. Na lepsze lub na gorsze, ale nigdy nie przechodzi bez echa. To w nas zostaje. Poczucie krzywdy i straty. I na tym budujemy, Malwino. Budujemy nowych siebie oraz nowe życie”.

  Malwina świetnie opanowała udawanie, że w jej życiu wszystko jest ok. Tylko w nocy jest sobą - wtedy pod wpływem wspomnień męczą ją przerażające koszmary, które budzą strach i bezbronność. Malwina ukrywa obwinia się i ukrywa swoją przeszłość przed najbliższymi. Arek jest tatuażystą i współwłaścicielem PInk Tattoo. Jego skórę zdobią wzory, jednak dla niego są to wspomnienia. W jego życiu była kobieta, która bardzo mu pomogła. Teraz po niej zostały tylko wspomnienia i tatuaże. Malwina i Arek nie szukają miłości, uważają że życie w samotności to ich świadoma decyzja. Jednak coś ich do siebie ciągnie.

  Z niecierpliwością czekałam na drugą część serii PInk Tattoo. Pierwszą częścią czyli “Lilianą” autorka ustawiła sobie bardzo wysoko poprzeczkę. Druga część opowiada o losach przyjaciółki Liliany czyli Malwinie. Niestety “Malwina” nie porwała mnie tak bardzo jak “Liliana”. To była wzruszająca i pełna zwrotów akcji historia, jednak zabrakło mi tego czegoś przez co bałabym się tego co wydarzy się dalej. Malwina i Arek są bardzo poranieni, boją dopuścić do siebie innych, żeby ich nie zranić. “Malwina” pokazuje nam, że przeszłość jest ważna. To ona i ludzie, którzy stają na naszej drodze nas kształtują. Nie powinniśmy się jej wstydzić ani o nią obwiniać. W “Malwinie” autorka pokazuje też niezwykłą siłę przyjaciół, którzy stają się naszą rodziną z wyboru.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Malwina" to kolejna genialna książka Anny Szafrańskiej, po którą koniecznie trzeba sięgnąć! Ta historia zapewnia mnóstwo skrajnych emocji. W jednej chwili jesteśmy uśmiechnięci i zadowoleni, a kilka stron później wzruszeni i smutni, by końcowo nie mów uwierzyć jak wiele złego może spotkać jedną osobę. Autorka ma niebywały talent do historii, które chwytają za serce i sprawiają, że jeszcze długo po jej odłożeniu przeżywamy to co przeczytaliśmy. Ciekawe, oryginalne, niebalne postacie, które swoje w życiu przeszły i przeszłość wciąż odbija się na ich teraźniejszości. Oboje zranieni, niepewni, próbujący poukładać wszystko tak by w końcu było lepiej. Malwina i Arek, dwójka silnych, lecz pocharatanych bohaterów, którzy poczuli do siebie coś więcej. Jednak oboje boją się zaryzykować, lecz ile można ignorować tą chemię i fascynację drugą osobą. Oboje wiele wycierpieli i zrozumiałe jest to, że są ostrożni, jednak każdy zasługuje na to by być szczęśliwym. Kiedy pojawia się ktoś kto nas uszczęśliwia nie pozwalamy mu odejść, gdyż właśnie ta osoba może wszystko zmienić na lepsze i sprawić, że się uleczymy. Lektura, która pokazuje jak wiele cierpienia, przykrości może doświadczyć jedna osoba. Jak wielki wpływ na dalsze życie ma nasze dzieciństwo. Jak trudno ruszyć dalej, kiedy demony przeszłości wciąż prześladują bohaterów. Książka o przyjaźni na dobre i na złe, która udowadnia, że nie trzeba znać drugiej osoby kilkanaście lat, by móc ją zrozumieć, być dla niej wsparciem i kochać ją bez względu na wszystko. O rodzinie, którą nie muszą łączyć więzy krwi by była pełna i szczęśliwa. O uczuciu, które pojawia się tak nagle i niespodziewanie, jednak jest tak pochłaniające, że coraz trudniej ignorować szybsze bicie serca w obecności drugiej osoby. Piękna, seksowna, ale również bolesna historia, która pochłania i sprawia że nie odłożymy jej dopóki nie przewrócimy ostatniej strony. Każdy kolejny rozdział to coraz więcej wrażeń i emocji, które sprawiają, że z zapartym tchem śledzimy dalsze losy bohaterów. Jestem zachwycona talentem autorki i tym jaki wpływ wywierają jej książki. "Malwina" to historia obok, której nie można przejść obojętnie. Gorąco polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Ostatnie słowa. Nie przywiązujemy do nich wagi, często mówimy coś w złości, wściekamy się albo obrażamy. W ogóle nie bierzemy pod uwagę, że właśnie one maga być tymi ostatnimi.... Ludzie odejdą, ty zostaniesz, a sumienie będzie cię zjadać powoli, każdego dnia, po kawałku. I nie da ci spokoju, bo ten ostatni raz nie powiedziałaś „kocham””.

  „Malwina” autorstwa Anny Szafanskiej, to kolejna książka, która chwyta za serce.

  Emocje, które autorka przelewa na papier, są jak żywe, trafiają w głąb nas.

  Z pozoru zwykły romans, który ma umilić nam wieczór, staje się historią, którą żyjemy i wszystkie wzloty i upadki przeżywamy razem z bohaterami.

  Malwinę mogliśmy poznać w pierwszej części serii Pink Tattoo.

  Silną kobietę, która wyciągnęła pomocna dłoń, do zagubionej i zniszczonej przez życie Liliany. Wydawać by się mogło, że ta twarda babka miała wszystko, jednak poznając jej historię, docieramy głębiej.

  Arek i Malwina, bo o nich jest ta historia, oddzielają się grubą warstwą muru.

  Tego nauczyło ich życie, choć każde z nich, ma zupełnie inny bagaż doświadczeń, oboje boją się zaryzykować.

  Do swojego życia dopuszczają nielicznych. Ta dwójka najpierw musi pogodzić się z przeszłością, by móc zacząć coś od nowa.

  Każdy z nich ma swoje demony, którymi nie chce się dzielić, jednak przychodzi taki moment, że w tym murze, robi się szczelina, przez którą wydostają się głęboko ukrywane obawy i pragnienia.

  Muszą wypowiedzieć swoje leki na głos, podzielić się swoją historią z osobami, na których im zależy.

  W ich przypadku dużo rolę odrywa przyjaźń, cała ich piątka, może na siebie liczyć nawzajem, o czym przekonamy się nie raz.

  Jednak kilka niedopowiedzeń, zatajonych niby mało nieważnych spraw, może wszystko zniszczyć.

  Przyjaźń, miłość, zostaną wystawione na próbę.

  Czy zdołają przetrwać?

  Czy uczucie będzie silniejsze od przeszłości? Która niby wyjaśniona, jednak cały czas miesza.

  _____________

  Nie chce wam zdradzać fabuły, bo tę książkę trzeba przeczytać samu i się w niej odnaleźć.

  W tej książce widać ogrom pracy włożony przez autorkę. Wszystko jest dopracowane.

  Kochani cała opisana historia, dzieje się w Polsce i powiem wam, że bardzo mi z tym dobrze. Nie miałam najmniejszego problemu, żeby się tam odnaleźć.

  W dalszym ciągu spotykamy się z bohaterami wcześniejszej części, oni również odgrywają znaczną rolę, wszystko tworzy idealna całość. Temat tatuażów, również jest zachowany i ma swoje znaczenie.

  Tematy w niej poruszane, są ważne i naprawdę poruszają czytelnika.

  Jeśli lubisz książki, w których emocje są wręcz namacalne, to koniecznie sięgnij po serię Pink Tattoo.

  Świetna książka, która na długo zostanie w mojej pamięci 🥰

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  To już moje drugie podejście do pióra Anny Szafrańskiej, jak wyszło tym razem ?

  Malwina od części o Lilianie wydawała mi się silną babką. Jednak było oczywiste, że też coś ją dręczy, też ma swoją przeszłość i tajemnice. Czy Malwina odważy się w pełni zaufać i oddać swoje zranione serce mężczyźnie ?

  „Nie noszę zbroi, tylko udaję twardą. Walczę za najbliższych mi ludzi, ale nie za samą siebie.”

  Arek jest przyjacielem Mata z pierwszej części i zarazem współwłaścicielem salonu tatuażu. Jest także skrytym, bojącym zaufać się innym, mężczyzną który ma za sobą bolesną przeszłość, która go każdego dnia dręczy. Czy Malwina pomoże mu znaleźć idylle? Czy oboje znajdą u swojego boku ukojenie i spokój?

  „I w chwili, gdy spróbowałam tego zakazanego owocu, dowiedziałam się, jak był trujący.”

  Muszę przyznać się bez bicia, że ta historia ponownie nie zwaliła mnie z kolan. Nie potrafię wczuć się w historie pisane przez autorkę. Postaci są dla mnie zwyczaje, niczym niewyróżniające się z tłumu. Akcja bardziej koncentruje się na tym, co bohaterowie przeszli w przeszłości i nie mogą się z tym pogodzić i ruszyć dalej. Dla fanów pierwszej części jest tutaj sporo Liliany i Mata.

  Chyba po prostu do mnie nie przemawiają te historie. Na ten moment spasuje z tą serią. Jednakże ma wiele pozytywnych opinii, więc może po prostu ja jestem wyjątkiem.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Malwina" to powieść, która wzruszyła mnie "już na pierwszych stronach. Sam prolog sprawił, że miałam gęsią skórkę. Byłam bardzo ciekawa losów przyjaciółki Lilianny, ale chyba nie byłam gotowa na taką historię.

  Bardzo podoba mi się warsztat, styl pisania autorki. Przez książkę się płynie, wzrusza i rozczula. Prawdziwość bohaterów, realizm wydarzeń i życie codzienne sprawiają, że nie da się od niej oderwać.

  Przeszłość nie była łatwa dla naszych bohaterów. Te kobiety przeszły naprawdę wiele w swoim życiu, a i tak stale walczą. Poznajemy też historię Arka, oraz Jaśminy, która będzie bohaterką kolejnej części. Wracamy również to dalszych działań w sprawie Lilianny, która oczekiwała na proces jej oprawcy. Towarzyszymy Malwinie i Arkowi, którzy zaczęli się spotykać już wcześniej. Oboje nie potrafią kochać drugiej osoby, a przynajmniej tak uważają. Życie nauczyło ich wiele, ale postawiło ich sobie na drodze. Tatuaże, namiętność i zrozumienie. Tego im trzeba.

  Te serię trzeba poznać, polecam! Nie mogę się doczekać! 😍

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Lilianna. PInk Tattoo. Tom 1 5/5 Nasza cena:
27,94 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lilianna. PInk Tattoo. Tom 1

Pierwszy tom nowej serii autorki Dziewczyny ze złotej klatki i Nasze wczoraj Tatuaż może być zbroją, czyjąś historią, którą poznaje się obraz po obrazie. Lilianna zapomniała, czym jest bezpieczeństwo. Jedna lekkomyślna decyzja sprawiła, że już nie pamięta, jak wygląda dzień bez strachu, ale dla...
Jeden błąd 5/5 Nasza cena:
33,15 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jeden błąd

Prawdziwa miłość nigdy nie jest błędem.Dominika i Oliwier są parą od wielu lat. Ona wkrótce rozpocznie swoją pierwszą pracę jako nauczycielka w liceum, ON ma zostać wspólnikiem w kancelarii jej ojca. Pozornie wszystko układa się tak, jak powinno, a jednak im bliżej daty ślubu, tym częściej Dominika...
Gorące lato. Grzeszne opowieści 5/5 Nasza cena:
23,20 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gorące lato. Grzeszne opowieści

Gorące lato, plaża, szum fal, chłodne bryzgi morskiej wody, opalone ciała, nastrój wakacyjnego odprężenia… Najpierw ukradkowe, potem coraz śmielsze spojrzenia, uśmiechy… Przyspieszone oddechy, muśnięcie, dotyk dłoni, pocałunek… Wakacyjny romans, wakacyjna przygoda, wakacyjna namiętność. Namiętne...
Nasze wczoraj. Na zawsze. Tom 1 5/5 Nasza cena:
29,29 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nasze wczoraj. Na zawsze. Tom 1

Daniel nie spodziewał się, że pojawienie się w jego życiu Łucji, zmieni wszystko. Była dla niego zakazana. Wszyscy to wiedzieli. On, ona i każdy, kto miałby cokolwiek do powiedzenia w tej sprawie. Jednak jego serce nie chciało słuchać rozumu. Nie chciało słuchać nikogo, nawet jego samego. Łucja...
Grzech pierworodny 5/5 Nasza cena:
27,20 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Grzech pierworodny

II tom historii Nel i Gilberta, gdzie niewinna miłość staje się grzechem. "Miłość pełna pasji i namiętności. Przyjaźń, która przetrwa wszystko. Dwa zwaśnione rody, które niegdyś żyły w zgodzie. Ona: przykładna córka, siostra, przyjaciółka. Uczynna, grzeczna, dbająca o dobro innych. Podążająca za...
Właśnie tak! 5/5 Nasza cena:
25,41 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Właśnie tak!

Miłość znajdziesz tam, gdzie najmniej się jej spodziewasz Dwudziestoczteroletnia Stefania doskonale wie, jak smakuje sukces. Skończyła z wyróżnieniem studia dziennikarskie, pracuje w prestiżowym piśmie kobiecym, a jej książki cieszą się niesamowitą popularnością wśród nastolatek. Stać ją na...
Nasze jutro. Na zawsze. Tom 2 5/5 Nasza cena:
36,96 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nasze jutro. Na zawsze. Tom 2

Drugi tom historii o zakazanej miłości. Daniel i Łucja wciąż stąpają po cienkiej linie. Co gorsza, jest jeszcze ktoś, kto cały czas wzbudza na niej drgania. Zośka traktuje Łucję jak rywalkę i wcale tego nie ukrywa. Jej działania zaczynają wykraczać znacznie dalej niż zwykła zazdrość, sprawiając, że...
Dziewczyna ze złotej klatki 5/5 Nasza cena:
31,45 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziewczyna ze złotej klatki

Obrzydliwie bogaci rodzice, luksusowa rezydencja, służba i ochrona, ekskluzywna prywatna szkoła. Osiemnastoletnia Amelia Raczyńska może mieć wszystko, co da się kupić za pieniądze. Ceną za to jest bezwzględne podporządkowanie woli apodyktycznych rodziców, którzy zaplanowali jej drogę życiową i...
Powiedz tak! 5/5 Nasza cena:
38,24 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powiedz tak!

Miłość to nie wszystko. Trzeba jeszcze zdobyć sympatię rodziny...Wygląda na to, że Stefania w końcu odnalazła swoje miejsce na ziemi. Zdecydowała się na przeprowadzkę do Drzewicy, przyjęła oświadczyny Michała i stworzyła prawdziwą, rodzicielską więź ze swoją pasierbicą, małą Melanią. Tymczasem na...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula