Love - Hate, Hate - Love

Autor:

Anna Wolf

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 31
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
276
Rok wydania
2020
Inne wersje (1)
Outlet, Książka, op. miękka
za 19,45 zł
Nasza cena: 26,63 zł 38,90 zł Taniej o: 32%

Bohaterów książki "Love - Hate, Hate - Love", autorstwa Anny Wolf, przez długie lata łączyła jedynie nienawiść do siebie nawzajem.

Czy istnieje coś jeszcze, co może ich połączyć i chociaż odrobinę złagodzić sytuację? Okazuje się, że tak. Jednak cena tego porozumienia jest jednak nadzwyczaj wysoka.

Nick Montgomery od lat szczerze nienawidzi Melindy Rourke. Mężczyzna ma ogromny żal do kobiety, że niegdyś, kiedy byli jeszcze nastolatkami, zrobiła z niego idiotę. Niby mogliby żyć z dala od siebie i nie wchodzić sobie w drogę, jednak los ma wobec nich inne plany. Czy tego chcą, czy nie, stają się rodziną, bowiem brat Nicka i siostra Melindy postanawiają się pobrać. Pomimo upływu tak wielu lat, mężczyzna wciąż nie potrafi wybaczyć tego, co zrobiła mu Melinda.

Szybko okazuje się, że ślub ich rodzeństwa to nie najgorsze, co ich spotkało. W rodzinie młodych małżonków dochodzi do tragedii, a Nick i Melinda zostają rodzicami zastępczymi dla dwójki osieroconych dzieci. Czy ludzie, którzy pałają do siebie nienawiścią, będą w stanie zbudować dzieciom kochający dom i podołać tak trudnemu zadaniu, jakim jest rodzicielstwo? Nikt nie oczekuje od nich wzajemnej miłości, z czego Nick jest zadowolony, bo wydaje mu się, że to kompletnie niemożliwe. Czy musiało dojść do tak ogromnej tragedii, aby dwoje ludzi przestało widzieć w sobie jedynie wrogów?


O autorce

Anna Wolf to pseudonim literacki polskiej pisarki, która specjalizuje się w literaturze obyczajowej i romansach. Inne znane książki autorki, oprócz "Love - Hate, Hate - Love" to m.in.: "Pokusa Gangstera", "Zimowe serca", "Grzeszne święta", "Nie zostawię Cię", "Ryzyko gangstera", "Gorące lato", "Zemsta gangstera" oraz jej debiutancka powieść - "Serce gangstera".

Recenzje (31)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Uwielbiam romanse bazujące na motywie hate-love. Książkowa namiętność najlepiej smakuje bowiem wtedy, kiedy pojawia się po ciężkiej, przebytej przez bohaterów drodze. Jak to mówią, piękno rodzi się w bólu, toteż książki z dość szybko rozegraną, tak zwaną sceną łóżkową, jakoś nieszczególnie do mnie przemawiają. Tym razem zmierzyłam się z nową powieścią znanej już w całej Polsce Anny Wolf, „Love – hate, Hate – love”, która dotarła do mnie dzięki uprzejmości księgarni TaniaK[Adres usunięty]. Sugestywny tytuł, przywodzący na moją myśl dobre skojarzenia, popularna autorka – sięgnęłam po ów tytuł z całkiem pozytywnym nastawieniem. Czy słusznie? Parę słów na temat tej właśnie książki znajdziecie w dzisiejszej recenzji.

  ZARYS FABUŁY

  Melinda i Nick nie potrafią razem funkcjonować na jednej i tej samej powierzchni. Od kiedy dziewczyna go skrzywdziła, będąc jeszcze nastolatką, dojrzały już mężczyzna wciąż chowa urazę i darzy Melindę czystą nienawiścią. Pech chce, że oboje zostają rodziną, a to na wskutek miłości jego brata i jej siostry, którzy stają przed małżeńskim ołtarzem. Wspólna uroczystość? Jakoś będą musieli to przetrwać. Niestety….

  Życie bywa bardzo nieprzewidywalne. Kiedy parę lat później dochodzi do tragedii, Melinda i Nick stają przed wizją przejęcia odpowiedzialności za dwójkę osieroconych dzieci. Jeśli tego nie zrobią, potomstwo ich rodzeństwa trafi do domu dziecka. Takie działania będą jednak wymagały współpracy na najwyższym szczeblu. Czy w obliczu zaistniałej tragedii Nick i Melinda będą potrafili zażegnać dawne spory?

  WROGOWIE NUMER JEDEN

  Główna bohaterka powieści, Melinda, może i kiedyś była przytakującą, cichą dziewczynką. Teraz jest pewną siebie wykładowczynią, która doskonale radzi sobie z niewiele młodszymi od niej studentami. Potrafi się odgryźć kąśliwym komentarzem, bywa niemiła, choć pod płachtą pewności siebie kryje się zagubienie. A już na pewno w obliczu bardzo poważnej decyzji, którą musi podjąć. A Nick? To żołnierz. Kierujący się urażoną, męską dumą, nieumiejętnością przebaczenia i przeszłością. Trochę nie rozumiałam tego jego zawzięcia w stosunku do Melindy. Rozumiem, dawne sprawy. Ale dorośli ludzie chyba nie dokuczają sobie na każdym kroku tylko dlatego, że wiele lat temu, jako młodzież, mieli jakieś niesnaski. Tym bardziej, że pod tą całą nienawiścią wyraźnie przebija się zazdrość.

  WIELKIE WYZWANIE PLUSY I MINUSY

  Żołnierz, kryzysowa sytuacja… Trochę jak u Corinne Michaels. Pod względem motywu, choć oczywiście do zagranicznej, mojej literackiej mentorki, jeszcze daleko naszej polskiej Annie Wolf. Przede wszystkim dlatego, że w tej całkiem interesującej fabule zabrakło mi emocji uwiarygodniających całość. Sztuczne, słowne przepychanki nie były podparte całkiem logicznym dowodem, w rezultacie choć potem było naprawdę bardzo interesująco i dynamicznie, do końca czegoś mi brakowało. Sama książka ma jednak dobrą fabułę. Jest wspomniana nienawiść, którą na ogół w romansach bardzo doceniam, są dzieci, które zawsze wnoszą w książkę wrażliwość i potrafią mnie rozczulić. Tutaj podwójnie, na wskutek rozegranej tragedii, która je dotknęła. Pojawia się także wątek kryminalny przemycony przez postaci z drugiego planu - który dodaje całości smaczku i sprawia, że książka czymś potrafi zaskoczyć.

  PODSUMOWANIE

  Powieść okazała się zatem romansem na czwórkę. Był ciekawy pomysł, elementy zaskoczenia, urozmaicone postaci z drugiego planu. Zabrakło mi emocji na linii głównych bohaterów, które dodałyby nienawistno-miłosnej relacji życia i wiarygodności. Żołnierz, urazy chowane z przeszłości, rozegrana tragedia i decyzje, od których będzie zależała cała przyszłość. Czy polecam? Nie jest to na pewno romans obowiązkowy, ale jeśli macie ochotę na lekkie czytadełko bez wygórowanych oczekiwań, może się sprawdzić.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Hate - love, love- hate " jest moim drugim spotkaniem z piórem Anny Wolf, które w moim odczuciu wypadło troszkę słabiej niż "Zimowe serca" dlaczego? Zacznę od tego, że uwielbiam książki z motywem " hate-love ", uwielbiam tę grę słów, te momentami wredne odzywki i jad połączony z uczuciem w stosunku do tej drugiej strony. Jednak z tą pozycją miałam pewien problem. Nie mówię, że była zła, ale momentami sprawiała wrażenie irracjonalnej. Dokładnie chodzi mi o kwestię śmierci siostry MEL i jej szwagra, zaraz jest testament, wybieranie sukienki z przyjaciółką i sprośne żarciki. W tym momencie cofałam strony, ponieważ byłam pewna, że coś mi umknęło.. No i jest jeszcze kwestia narracji. W zimowych sercach również była trzecioosobowa, ale jej nie odczułam, natomiast tu z każdą kolejną stroną przypominała mi osobie, przez co moje tempo czytania stanowczo zwolniło. Jednak mniej więcej po 2/3 książki, kiedy doszedł motyw szantażu,książka w końcu zaczęła się czytać, tak jak tego oczekiwałam. Czyli płynnie, w miarę szybko i z o wiele większym zainteresowaniem. Autorka z pewnością ma bardzo dobry warsztat. Pięknie posługuje się piórem, jednak coś tu mi nie wyszło. Brakowało mi tego spojrzenia z punktu widzenia obojga bohaterów, ponieważ narracja wprowadzała chaos, nie pozwoliła mi się wczuć w przemyślenia bohaterów, jak również nie pozwoliła na ich lepsze poznanie. Motyw" hate-love "wykorzystany w 100%, z każdym dialogiem, jak również opisem czułam tę nienawiść. Więc bardzo mi się to podobało. Sposób wykreowania bohaterów również przypadł mi do gustu. Choć momentami miałam ochotę potelepać Mel, bo ileż można płakać,to ogólnie jej postać odebrałam bardzo dobrze. Natomiast Nick wypadł dość sztywnie, ale równie barwnie. Podsumowując całość, książka nie wypada źle. Ma kilka niedociągnięć, ale myślę, że są one do przełknięcia. Czy mogę ją wam polecić ? Tak, ponieważ tak naprawdę ile ludzi tyle opinii, a każda książka zasługuje na opinie. Ja mam do nadrobienia serię "Gangsterzy", ale z wielką chęcią sięgnę po kolejne książki spod pióra autorki.

  Dziękuje wydawnictwu za egzemplarz ❤

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  “Miłość warta jest wysiłku. Czasami trzeba przejść przez piekło, żeby na końcu dotrzeć do raju.”  

  Miłość, nienawiść, namiętność, humor, cięte riposty oraz sporo strachu i niepewności. Wszystko to zapewniła nam Anna Wolf w tej książce. 

  Melinda to młoda i twarda kobieta. Uwielbiany przez studentów wykładowca na Uniwersytecie. Kobieta przez wiele lat skrywała w sobie wiele tajemnic i wielkiego bólu.  

  Nick to przystojny żołnierz. Na pierwszy rzut oka twardy, bezczelny i gburowaty mężczyzna. Jednak z czasem, dzięki Melindzie pokaże swoją prawdziwą twarz.  

  Oboje na pozór silni i twardzi, skrywają jednak pod tą maską swoje prawdziwe uczucia i zranione serca.  

  Tragedia zmusiła bohaterów do ogromnych zmian w ich dotychczasowym życiu. Z drugiej strony dała im jednak szansę na nowy początek ich dawnej znajomości.  

  Książka uświadamia nam, że dużo można poświęcić i zmienić dla dobra rodziny. Uczy także, że wszystko trzeba sobie wyjaśniać, bo niewyjaśnione sprawy mogą nas gnębić i wewnętrznie niszczyć przez wiele lat, a także budować w nas coraz większą nienawiść.   

  Książkę czytało się szybko i przyjemnie. Kreacja bohaterów wzbudziła moją sympatię do nich. Nawet bezczelność Nicka miała w sobie “to coś”. Momentami czytałam ją w wielkim napięciu, budowała we mnie obawę co do dalszych losów bohaterów. Dzięki temu ani na chwilę się przy niej nie nudziłam. Polecam przeczytać. Naprawdę warto!   

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Po prostu wspaniała!!! Ciężko oderwać się od książki, przeczytałam w 2 dni🙂 polecam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  To kolejna książka Anny Wolf, jaka miałam przyjemność czytania. I muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Historia ciekawa, z ciętymi ripostami. Historię czytało mi się przyjemnie i nie była nudna. To ten styl autorki, który uwielbiam.

  Nick i Melinda od lat się nie znoszą. Unikają się ale życie im tego nie ułatwia bo siostra Mel i brat Nicka to małżeństwo w dodatku za sprawą nieszczęśliwego wypadku zostają "zmuszeni" testamentem swoich bliskich i dziwnym zapisem do małżeństwa, zaadoptowania ich dzieci oraz przejęcia firmy. Muszą porzucić dotychczasowe życie i nauczyć się ze sobą dogadywać dla dobra dzieci. Czy im się to uda? Co wydarzyło się w ich życiu, że tak się nienawidzą?

  Im bardziej czytam, tym bardziej wychodzą na jaw, różne tajemnicę. Czasem szokujące, czasem zabawne. Melinda od chwili ślubu ma też kogoś kot jej grozi. Kim jest tajemniczy stalekr? I tu muszę przyznać autorka mnie zaskoczyła. Całą książkę byłam pewna, że to kolega Mel ze starej pracy. No może i maczał w tym palce ale prawda była totalnej zaskakująca. To duży plus bo historia jest nieprzewidywalna.

  Książka na przyjemny wieczór, lekka zabawna, a także czasem dość brutalna. Polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 26 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Hate to love you 4/5 Nasza cena:
20,30 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hate to love you

Nowa książka autorki "Pozwól mi zostać” Kennedy Clarke rozpoczynając studia na uniwersytecie, postanowiła, że będzie się trzymała kilku zasad. Miała przede wszystkim unikać seksownych, popularnych chłopaków. Poza tym będzie robiła wszystko, żeby pozostać w cieniu, z dala od dramatów i studenckich...
Fear me. Broken love. Tom 1 4/5 Nasza cena:
19,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fear me. Broken love. Tom 1

"Nienawidziła demonów, które nieustannie go goniły. A ON nienawidził jej”. Keiran Masters nęka Lake Monroe, odkąd ta skończyła siedem lat. Nic się nie zmieniło. On zawsze miał w tym jeden cel – objąć nad nią pełną kontrolę i czuć, że dziewczyna jest jego własnością. Teraz są nastolatkami i ku...
Fear you. Broken love. Tom 2 4/5 Nasza cena:
19,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fear you. Broken love. Tom 2

Lake oddała mu wszystko, a miała ofiarować tylko rok swojego życia. Zabrał jej niewinność, dzieciństwo, a co najważniejsze… skradł jej serce. Niepokorny, groźny i pełen sprzeczności Keiran wydaje się nie mieć ciepłych uczuć dla nikogo. Życie złamało go, pożarło żywcem, a potem przeżuło i wypluło....
Profesor Feelgood. Masters of Love. Tom 2 5/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Profesor Feelgood. Masters of Love. Tom 2

Drugi tom seksownej serii “Masters of Love” Co ma zrobić kobieta, gdy mężczyzna z nieskończoną liczbą wad, wydaje jej się idealny? Ambitna redaktorka Asha Tate jest beznadziejną romantyczką. Wierzy w wielką, nieskończoną miłość. Jasne, seks jest w porządku, ale Asha nigdy nie była kimś, dla kogo...
Piekielny układ 4/5 Nasza cena:
23,28 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piekielny układ

Pikantna historia miłości z piekła rodem. By ochronić swoją młodszą siostrę, Nicole jest gotowa na wiele, a może nawet na więcej. Gdy ojciec dziewcząt oferuje wierzycielowi jedną z córek, starsza z nich wyrusza do klubu go-go, aby negocjować z właścicielem. Spodziewa się wszystkiego, tylko nie...
Od pierwszego wejrzenia. Rock Chick. Tom 3 5/5 Nasza cena:
30,29 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Od pierwszego wejrzenia. Rock Chick. Tom 3

Roxanne Giselle Logan, zwana Roxie, miała prosty plan na dorosłe życie: szafa pełna markowych ciuchów i wysoki stołek w znanej korporacji, której korytarzami przechadzałaby się, wzbudzając zachwyt kolegów i zazdrość koleżanek. Niestety, dorosłość, w której obudziła się dziesięć lat po skończeniu...
Złączeni pokusą. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 4 5/5 Nasza cena:
26,32 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni pokusą. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 4

Liliana Scuderi zakochała się w Romero od pierwszego wejrzenia i mimo upływu lat jej uczucia wobec niego się nie zmieniły. Teraz, kiedy jest już w wieku, w którym według mafijnych standardów może wziąć ślub, ma nadzieję, że w przeciwieństwie do swoich sióstr sama będzie mogła wybrać sobie męża.
Złe miejsce. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 1 5/5 Nasza cena:
25,97 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złe miejsce. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 1

Znalazła się w złym miejscu i czasie, a tam był On. Człowiek, który ją zniewolił. I pokochał. Był jak senny koszmar, przerażał mnie, karał, manipulował mną, ale sprawił, że czułam się potrzebna. Mimo że nosił maskę, dostrzegłam w nim coś ludzkiego. Chciałam uciec, ale nie miałam dokąd wracać. Moje...
Niedopasowani 5/5 Nasza cena:
26,70 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niedopasowani

Podobno przeciwieństwa się przyciągają. Ale przyciąganie między Rhysem a Parker może doprowadzić do katastrofy. Parker Brown nie może uwierzyć, że musi wynająć chłopaka na niby. Kiedy dostała wymarzoną pracę w nowoczesnej firmie, myślała, że trafiła do środowiska promującego myślenie postępowe....
The Untouchables. Ruthless People. Tom 2 5/5 Nasza cena:
31,98 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Untouchables. Ruthless People. Tom 2

Drugi tom serii, która zyskała miano "zupełnie innej historii mafijnej"! Dalsze losy Melody i Liama z Ruthless People. Jeden sekret. Wiele ofiar. Wszystko, co Melody Callahan wiedziała o swojej przeszłości, okazało się kłamstwem. Jej ojciec kłamał. Jej mąż kłamał. Ale prawda jest taka, że sekrety w...
Dwie drogi. Tom 4 5/5 Nasza cena:
31,44 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwie drogi. Tom 4

Drogi bohaterów bestsellerowej serii "Rozchwiani" rozdzieliły się i prowadzą w różnych kierunkach... Łucja odnajduje spokój i bezpieczeństwo w silnych ramionach Alexa. Trudne doświadczenia z przeszłości umacniają ich więź. Niestety, pewnego dnia otrzymują informację, która wywraca ich życie do góry...
Zemsta gangstera. Gangsterzy. Tom 2 5/5 Nasza cena:
26,32 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zemsta gangstera. Gangsterzy. Tom 2

Drugi tom serii, która podbiła listy bestsellerów w Polsce! Tarasow zapłacisz mi za wszystko i będziesz smażył się w piekle. - Jordan Anton Tarasow, brat bliźniak Aleksieja, na zlecenie mafii zabija ludzi z zimną krwią i bez emocji. I tylko jedna osoba w przeszłości sprawiła, że jego serce zabiło...
Wybrane bestsellery
Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5 0/5 Nasza cena:
45,43 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5

Po dziesięcioleciach wojny plemiona Tiste Edur zjednoczyły się wreszcie pod nieubłaganą władzą króla czarnoksiężnika Hirothów. Ale za pokój trzeba było zapłacić straszliwą cenę – pakt zawarty z tajemniczą mocą, której motywy są w najlepszym razie podejrzane, a w najgorszym śmiertelnie groźne. Na...
Hunter. Boston Belles. Tom 1 0/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hunter. Boston Belles. Tom 1

Hunter to pierwszy tom serii Boston Bells L.J. Shen. Poznaj dwoje nieustraszonych łowców i dowiedz się, które z nich zwycięży! Sailor miała w życiu jeden jasny cel – i znajdował się ON na samym środku tarczy strzelniczej. Ciężka praca i skupienie dały jej wymarzoną szansę na wyjazd na olimpiadę,...
Zero 0/5 Nasza cena:
39,14 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zero

Z sieci nigdy nie znikniesz. Londyn. Podczas pościgu zostaje zastrzelony młody chłopak. Cynthia Bonsanth, dziennikarka, próbuje wyjaśnić jego śmierć. Trop wiedzie do popularnej platformy internetowej Freemee, która specjalizuje się w gromadzeniu i analizowaniu danych, obiecując milionom swoich...
Mów mi Win 0/5 Nasza cena:
26,23 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mów mi Win

Najnowsza powieść Harlana Cobena. Tym razem w roli głównej Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy kumpel Myrona Bolitara. Król życia, który zawsze dostaje to, co chce. Przed ponad dwudziestoma laty dziedziczka fortuny Lockwoodów, Patricia, została uprowadzona...
2022. Rok pełen inspiracji 5/5 Nasza cena:
31,66 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

2022. Rok pełen inspiracji

Czasami narzekamy, że czas biegnie zbyt szybko i niepostrzeżenie mija rok za rokiem. Możemy mieć takie wrażenie, ale w istocie każdy rok to niezwykłe bogactwo chwil. Od nas zależy, jak je przeżyjemy, jak je wykorzystamy i co w danym roku zrobimy. Dla siebie i dla innych. Pragniesz żyć w równowadze...
Dom marionetek 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom marionetek

Czy zemsta jest słodsza od wybaczenia? Gdy najbliższa osoba rani, można wybrać zemstę lub odpuścić. Co przyniesie upragnioną wolność? Joanna, po zdradzie partnera i zakończeniu trudnego związku, postanawia wyjechać. Praca w luksusowym domu z bajecznym ogrodem i opieka nad rezolutną pięciolatką...
Głodna puszcza 5/5 Nasza cena:
27,60 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głodna puszcza

Spokój jest jak kotleciki w sosie grzybowym: zdecydowanie zbyt szybko się kończy Do karczmy Edmunda zwanego Kociołkiem potajemnie zjeżdżają książęta, by radzić nad przyszłością Doliny. Ostatnio trolle z Głodnej Puszczy wydają się nad wyraz aktywne, a jedyny człowiek, który umie z nimi gadać -...
Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller 0/5 Nasza cena:
33,45 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller

Rok z Katarzyną Miller - rok radości i rozwoju. Każdy nowy rok to symboliczny nowy początek. Jeśli otworzysz się na zmiany może być ON lepszy. A któż może być lepszą przewodniczką po roku 2022 niż zachwycająca mądrością i humorem Katarzyna Miller. Dzięki jej poradom przypomnisz sobie jak zająć się...
Najsłabsze ogniwo 5/5 Nasza cena:
24,22 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najsłabsze ogniwo

Zło czai się w każdym z nas. Dlatego wszyscy jesteśmy podejrzani. Spokojna podtoruńska wieś i kapryśne lato 2019 roku. Znany pisarz powieści obyczajowych, Piotr Warot, przeżywa najpotworniejsze wakacje swojego życia. W tajemniczych okolicznościach znika jego brat z dziewczyną. Policjanci...
Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,83 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2

Powieść sensacyjna mistrza kryminału. O czającym się w ludziach złu i o długach, które zawsze trzeba spłacać. Wilki to niewielka wieś zagubiona gdzieś nad jeziorem w województwie lubuskim. Miejscową społecznością wstrząsnęła tragedia, kiedy zamordowano tam młodą dziewczynę, której zmasakrowane, na...
Uwikłana 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłana

Uwikłana – nowa powieść królowej polskiego domestic noir, Alicji Sinickiej! Jakie konsekwencje może mieć sukces na Instagramie oraz mroczne rodzinne historie z przeszłości? Zuza Wilk, poetka i instagramerka, zaczyna poznawać smak sukcesu. Jej debiutancki tom poezji okazał się bestsellerem, w...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula