Poznaj sekrety firmy Apple!
Dowiedz się, co naprawdę myślał Steve Jobs!
Cześć Steve,
kiedy pod koniec 1977 roku skonstruowałeś i pokazałeś mi Apple II, nie miałem pojęcia, jak to zmieni moje życie na znacznie bardziej pasjonujące.
Każdego dnia Steve Jobs otrzymywał od fanów setki maili. Na wiele z nich udzielał krótkich odpowiedzi. Otwarcie skrzynki mailowej i znalezienie w niej wiadomości od Steve`a Jobsa było dla fanów jak wygrana na loterii.
Mark Milian zebrał najważniejsze, nigdy wcześniej niepublikowane maile od Steve`a Jobsa, do których dotarł po długich poszukiwaniach. Listy do Steve`a odkrywają niektóre z tajemnic Apple. Ukazują kulisy spektakularnego sukcesu firmy i zdradzają sekrety z życia Steve`a Jobsa.
„Przeczytałem chyba wszystkie książki, jakie ukazały się o Stevie Jobsie — ale tylko ta, moim zdaniem, pokazuje źródło jego sukcesu jako prezesa Apple. Okazuje się, że Jobs nie był tak popularnym w Polsce typem prezesa, odgradzającego się od świata asystentkami, rzecznikami prasowymi i pijarowcami. Osobiście odpisywał na maile nawet zwykłych użytkowników, pytających o przyszłość jakiegoś modelu albo skarżących się na złą obsługę. Te odpowiedzi często były spontaniczne i dosadne, łamiące wszystko, czego uczą na kursach robienia dobrego wrażenia i gładkiej mowy biznesowej. Ale żadna szkoła biznesu nikogo nie może nauczyć bycia kimś takim, jak Steve Jobs” Wojciech Orliński
Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii listy, wspomnienia
