Lina

Autor:

Sara Antczak

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 32
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
13.5 x 20.5 cm
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
288
Inne wersje (2)
Outlet, Książka, op. miękka
za 18,45 zł
eBook, mobi, epub
za 20,18 zł
Nasza cena: 22,14 zł 36,90 zł Taniej o: 40%

"Lina" autorstwa Sary Antczak to powieść obyczajowa o zmaganiach dwojga ludzi z zupełnie różnych światów i o innej historii. Jedyne, co ich łączy, to determinacja i wyjątkowa miłość do górskich wspinaczek.

Czy uda im się pokonać demony przeszłości?

Nina wychowała się w domu dziecka i od kiedy pamięta, musiała być zdana wyłącznie na siebie. Żyje samotnie, wynajmuje pokój w szemranej okolicy, a wszystkie wolne chwile spędza na ściance wspinaczkowej, co jest jej wielką pasją. Do jej skrytych marzeń należy zaś wyjazd w góry i zmierzenie się z własnymi słabościami. Ostatecznie decyduje się dołączyć do klubu wspinaczkowego. Mikołaj z kolei od zawsze chciał pójść w kroki ojca, który był himalaistą. Mimo iż góry ostatecznie odebrały mu rodzica, chłopak nigdy do końca nie porzucił pasji i nie przestał wierzyć, że jemu kiedyś także uda się wspinać.

Czy uda mu się spełnić marzenie i zmierzyć się z człowiekiem, który pozwolił jego ojcu umrzeć? Jaki los czeka Ninę i Mikołaja? Czy wspinaczka rzeczywiście ocali ich oboje i pozwoli im zmierzyć się z traumą przeszłości?

Książka "Lina" to doskonały kawałek literatury, który spodoba się zarówno wielbicielom historii obyczajowych, jak i tym, którzy podobnie jak bohaterowie powieści kochają góry i wspinaczkę.

Przeczytaj darmowy fragment


Cytat

Ludzie zawsze pytają, dlaczego to robię.

Dlaczego, dlaczego, dlaczego?

Odpowiadam zawsze tak samo.

Jeśli musisz pytać, nie jesteś gotowy, żeby poznać odpowiedź.


O autorce

Sara Antczak to polska pisarka, specjalizująca się w literaturze romansowej i obyczajowej. Swoją prawdziwą przygodę z pisarstwem rozpoczęła niedługo po maturze. Jej dwie pierwsze powieści, "Wolny i De Kleszcz" oraz "Klatka", szybko zdobyły szerokie uznanie zarówno Czytelników, jak i krytyków. Antczak została dzięki nim dwukrotnie nominowana do nagrody WARTO "Gazety Wyborczej". Jest także autorką jednego z opowiadań ze zbioru "Zbuntowani".

Recenzje (32)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nina wychowała się w domu dziecka, jest samotna i ledwo starcza jej na podstawowe wydatki. Jedyną odskocznią od szarej rzeczywistości jest dla Niny wspinaczka, która nadaje sens jej życiu. Wysokość oznacza dla niej bezpieczeństwo.

  Mikołaj nie lubi być kontrolowany. Wspina się bez asekuracji, często nielegalnie, ucieka przed policją. Wspinaczka jest jego sposobem na zwalczenie przeszłości, zerwanie z nałogiem, stratą i cierpieniem.

  Gdy Nina bez zaproszenia pojawia się w klubie wspinaczki Crux, Mikołaj nie darzy jej sympatią. Jest co do niej uprzedzony, patrzy na nią jak na kogoś gorszego w sporcie. Uważa, że jeżeli Nina chce dołączyć do klubu, musi na to zasłużyć. Klub urządza jej próbę charakteru.

  Wspinaczka górska nie jest czymś, czym mogłabym się zainteresować do tego stopnia, aby praktykować, ale czytanie książek w takim klimacie jest świetne. Tak samo jak w "Solo", tutaj też mamy ciekawy świat, mnóstwo emocji i jesteśmy w stanie zaangażować się w historię bohaterów i ich pasję. Sport umacnia charakter Niny i Mikołaja. Wspinaczka jest ich miłością, bodźcem, który dostarcza adrenaliny, sposobem na oderwanie się od rzeczywistości.

  Plusem jest napisanie historii zarówno z perspektywy Niny, jak i Mikołaja. Bohaterowie nie mają łatwego życia, przeszłość również dała im popalić, ale z ich historii możemy wyciągnąć ważne lekcje. Dla Mikołaja niszczenie siebie było oczywistym rozwiązaniem, jedyną drogą do wolności. Teraz wie, że dróg jest znacznie więcej i podąża innymi ścieżkami. Nie jest idealny, ale radzi sobie tak, jak umie.

  Trochę mi przeszkadzały przeskoki w czasie w niektórych momentach, bo wolałabym poczytać więcej, co się działo pomiędzy jakimiś wydarzeniami, ale i bez tego dało się wszystko zrozumieć.

  W książce mamy ukazane jak ważną rolę w życiu człowieka pełni aktywność fizyczna, jak wpływa na charakter, kształtuje osobowość. Bardzo podobała mi się postać Mikołaja i to, jak rozwinęła się relacja między nim a Niną i resztą klubu. Nie było to sztuczne ani naciągane.

  Tej książki nie odkłada się, póki się nie skończy. Jest to historia, którą się pokocha.

  Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Lina" to historia, która mnie rozwaliła. Rozwaliła mnie od środka. Rozdrobniła, rozbiła, poćwiartowała. Dawno nie przeczytałam książki, która niosłaby za sobą taki ładunek emocjonalny. Po jej przeczytaniu po prostu musiałam ochłonąć. Musiałam się z tym przespać, chociaż przez chwilę, bo byłam tak odrętwiała, nie miałam siły na jakiekolwiek słowa.

  .

  Mnie książka przyciągnęła swoim motywem górskim. Dlatego po nią sięgnęłam. Mamy tu dwóch głównych bohaterów, którym kolokwialnie mówiąc życie nieźle dało po [motyla nóżka]. Swoje wytchnienie znajdują tylko w jednym, we wspinaczce. I chociaż ich relacje na początku są burzliwe to z czasem, razem z reszta klubu wspinaczy wysokogórskich, stają się całkiem zgraną grupą. Brak mi słów by opisywać tę książkę, bo mnie mocno poruszyła. Nina i Mikołaj to osoby, na których miejscu nie chciałabym się znaleźć. Ich historie z przeszłości opowiadane cudownym stylem autorki poruszają dogłębnie i wkradają się w duszę czytelnika.

  .

  W całej tej książce dostajemy również porcję wiedzy o wspinaczce, warunkach, całym tym niezwykle interesującym świecie pełnym niesamowicie odważnych osób i bolesnych prawd. Czytając sami uświadamiamy sobie jaką wartość ma życie.

  .

  Książka jest zdecydowanie nieodkładalna, ale i nie chce się po nią sięgać ponownie od razu, by nie czuć. Nie czuć znowu tego cierpienia, tego bólu, tej samotności bohaterów. Polecam, ale sięgacie na własną odpowiedzialność.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Gdy sięgałam po tę książkę spodziewałam się lekkiego romansu, ale wkrótce się przekonałam, że bardzo się pomyliłam. Jest to naprawdę dobrze napisana historia, z wiarygodnie wykreowanymi bohaterami, posiadającymi różne, skrajne cechy charakteru. Nie są w żaden sposób wyidealizowani, każdy z nich ma swoje słabości. Autorka w świetny sposób nakreśliła ich portrety psychologiczne, dzięki czemu wydają się bardzo realni.

  Jeśli chodzi o samą fabułę to jest ona bardzo ciekawa i wciągająca, a sam motyw górski został interesująco wykreowany, nadając powieści niepowtarzalnego klimatu. Bardzo podobało mi się również to, że mimo dość trudnej tematyki zdarzały się również przyjemne i zabawne momenty, które dodały całokształtowi lekkości.

  Podsumowując, książka ta zrobiła na mnie ogromne wrażenie i cieszę się, że miałam okazję ją przeczytać. Jest to naprawdę świetna, poruszająca historia o wewnętrznej sile, tęsknocie, zaufaniu i próbach radzenia sobie z demonami przeszłości.

  Gorąco polecam Wam tę pozycję, bo myślę, że jest ona naprawdę ważna i warta przeczytania. Z pewnością zostanie na długo w mojej pamięci 🏔️.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ⬇️Opinia⬇️ "Lina" @[Adres usunięty]ka @[Adres usunięty]ce

  🗻

  Macie czasem takie wrażenie po przeczytaniu książki, że czekała zbyt długo na półce? Ja tak mam, beznadziejne uczucie. ''Lina'' czekała zbyt długo, a teraz zazdroszczę komuś, kto ma ją dopiero w planie. Książka zrobiła na mnie ogromne wrażenie, dodatkowo dała bardzo dużo do myślenia. Nie zapomnę jej długo. Bardzo mi się podobała. Lubię takie emocje, takie historie pisane przez życie, smutne historie ale z nadzieją. Nie przerysowane, po prostu ludzkie. Nie jest to tandetny romans, to cudowna opowieść o walce przede wszystkim z samym z sobą, z demonami przeszłości, o bólu, o stracie. Miłość do gór, pasja, strach. Emocje sypią się jak iskry z kartki na kartkę. Książki nie sposób odłożyć jak zaczniesz to i skończysz. Autorka kocha góry i jest to niemalże namacalne. Jestem na tak! Podobało mi się wszystko, styl, fabuła, bohaterowie, akcja, emocje. Nie mam się do czego przyczepić, no może do tego, że okładka nie oddaje w pełni jaka bomba emocji czai się w treści. Polecam.

  🗻

  Nina i Mikołaj. Dwa światy. Dwie inne historie. Jedna wspólna miłość wspinaczka i góry. Nina wychowywała się w domu dziecka, pod ubraniami skrywa brzemię które zostanie z nią na zawsze, ledwo wiąże koniec z końcem. Mikołaj stracił ojca w górach. Ojciec był jego światem, razem mieli zdobywać szczyty. Chłopak przestaje sobie radzić w życiu, jedyna ucieczka to alkohol i narkotyki. Czy ktoś poda mu pomocną dłoń? Nina za wszelką cenę pragnie sobie udowodnić, że nie jest słaba. Bardzo chce się dostać do klubu wspinaczki CRUX. Nie jest to jednak łatwe. 

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Decydując się ma lekturę „Liny” nie do końca wiedziałam czego się spodziewać. Sugerując się opisem można by spodziewać się typowego romansu z górami w tle, tymczasem dostajemy dobrą, niestereotypową powieść obyczajową, gdzie góry odgrywają bardzo ważna rolę i obecny jest wątek miłosny. Odgrywa ON w powieści istotną rolę, ale daleko mu do banalnego motywu romansowego. Wszystko w tej powieści ma swoje miejsce, swój sens i tworzy zadziwiająco spójną, prawdziwą i przekonywującą całość.

  Wychowana w domu dziecka Nina ma za sobą traumatyczne przeżycia, po usamodzielnieniu się ledwo wiąże koniec z końcem, pracuje w sklepie za najniższą krajową, wynajmuje pokój w niebezpiecznej dzielnicy Wrocławia i ma poczucie, że niewiele już ma do stracenia. Jedyną odskocznią jest ścianka wspinaczkowa i wyjazdy w wysokie góry. Postanawia dołączyć do elitarnego klubu wspinaczkowego. Okazuje się, że czeka ją prawdziwa próba charakteru, która tak naprawdę odmieni całe jej życie. Poznaje tam Mikołaja, który od zawsze chciał zostać himalaistą. Tych dwoje nie zapałało do siebie sympatią. Chłopak bowiem również skrywa trudną przeszłość i bolesne tajemnicę. Do 12 roku życia Mikołaj miał beztroskie dzieciństwo, potem ojciec, który był jego idolem zginął w trakcie wyprawy wysokogórskiej. Chłopak porzuca wspinaczkę i wikła się w nałogi. Po latach jednak z pomocą przyjaciela rodziny próbuje wyjść na prostą i wraca do wspinaczki, dołączając do klubu założonego kiedyś przez jego ojca. Nieoczekiwania po latach staje tam twarzą w twarz z byłym przyjacielem ojca, którego obwinia o jego śmierć. Czy Mikołaj i Nina znajdą w swoim życiu coś, co pomoże im zawalczyć o siebie, przerwać ten mroczny pęd do autodestrukcji?

  Powieść napisana jest świetnym stylem, wciąga od samego początku. Mimo ogromnego ciężaru problemów, które porusza nie przytłacza swoim ciężarem, a z drugiej strony nie ma w niej też tego tak często obecnego we współczesnych powieściach huraoptymizmu i spłycenia problemów. To ją właśnie wyróżnia na tle innych powieści, że jest niesamowicie wyważona, mądra. Poprzez bardzo interesującą akcję i prawdziwych, przekonywujących bohaterów pokazuje w sposób nienachalny siłę i znaczenie przyjaźni i miłości, a także drzemiącą w człowieku siłę do zmiany swojego życia. Podkreśla również ogromne znaczenie pasji w życiu człowieka, gdyż góry odgrywają w życiu bohaterów ogromnie ważną rolę. W pełnych pasji opisach słychać, że dla autorki też. Myślę, że ogromnym plusem powieści jest właśnie autentyzm, brak nachalności, a jednocześnie ogromna mądrość i miłość do życia. Polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 27 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Sara Antczak
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 288
 • Format: 13.5 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366718210
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366718210
 • EAN: 9788366718210
 • Wymiary: 13.5x20.5cm
Warto zwrócić uwagę na...
Poliglotyczni kochankowie 5/5 Nasza cena:
20,52 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poliglotyczni kochankowie

Laureatka prestiżowej szwedzkiej nagrody literackiej Augustprizet 2016. Prawa do publikacji sprzedane do 10 krajów. Znakomita proza literacka. Trzy głosy, trzy osoby poszukujące miłości i manuskrypt, który łączy bohaterów… Max Lamas marzy o kochance, która będzie mówić we wszystkich znanych mu...
eBook Klatka pdf 0/5 Nasza cena:
10,78 zł 14,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Klatka pdf

Siedem osób. Wszyscy zamknięci w ciasnym budynku, dzień po dniu oddalają się od rzeczywistości. Łączą ich studia we Wrocławiu. Dzieli wszystko inne. Początkowo są pewni siebie i otwarci na nowe doznania, chętnie rzucają się w maraton niekończących się imprez. Jednak beztroska atmosfera szybko mija....
eBook Lina mobi epub 0/5 Nasza cena:
20,18 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Lina mobi epub

Ludzie zawsze pytają, dlaczego to robię. Dlaczego, dlaczego, dlaczego? Odpowiadam zawsze tak samo. Jeśli musisz pytać, nie jesteś gotowy, żeby poznać odpowiedź”. Wychowana w domu dziecka Nina wie, że ma niewiele do stracenia. Wynajmuje pokój w niebezpiecznej dzielnicy Wrocławia, żyje samotnie i...
eBook Wolny i De Klesz pdf 0/5 Nasza cena:
10,01 zł 13,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Wolny i De Klesz pdf

Michał Wolny to 23-letni rozpieszczany przez życie mężczyzna. Wszystko zawsze układało się po jego myśli – miał pieniądze, świetny samochód i powodzenie u kobiet. Gdy bez problemu dostał posadę nauczyciela w jednym z najlepszych liceów we Wrocławiu, wcale nie był zaskoczony. Wszystko jak zwykle...
Gwiazdy, które spłonęły 4/5 Nasza cena:
31,79 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gwiazdy, które spłonęły

Gdy rutyna i szara codzienność popychają ku zdradzie – czym może się skończyć skok w bok? Claire Spruce jest idealną żoną, dobrą matką i przykładną kobietą z przedmieścia. Mogłoby się wydawać, że niczego więcej jej do szczęścia nie potrzeba. Jednak kobieta ma swoje problemy, które nie dają jej...
Lato, które się zaczyna 5/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lato, które się zaczyna

Czy tylko jedna miłość może być przeznaczona na całe życie? Rodziny Reigów i Balartów przyjaźnią się od lat. Roser i Elvira będąc w ciąży ustalają, że ich dzieci połączy wielka miłość. Na świat przychodzą Júlia i Andreu, których łączy przyjaźń ich matek oraz doroczna tradycja wspólnego spędzania...
Amulet Jaśminy 5/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Amulet Jaśminy

Urzekająca opowieść o przeznaczeniu i prawdziwej magii, które mogą odmienić życie każdej kobiety Jaśmina porzuca rodzinną prowincję, która wywołuje w niej wiele przykrych wspomnień. Przeprowadza się do Warszawy, gdzie chce rozpocząć nowe życie. Wkrótce zaczyna pracę wróżki i powoli zapomina o...
Ogród z marzeń 5/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ogród z marzeń

Porywające love story o pokusie, zdradzie i sekretach rodzinnych. Rok 1927. Gdy Rodolfo Montero dowiaduje się o śmierci ojca, musi opuścić ukochany Paryż i zająć się rodzinnym przemysłem winiarskim. Towarzyszy mu piękna Solange, którą poznał we Francji. Małżeństwo opuszcza dynamiczne miasto i...
Wszystkie kłamstwa Adama 4/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystkie kłamstwa Adama

Jego zdrada to dopiero początek. Beth Hall mieszka w pięknym domu na przedmieściach Londynu, jest kompozytorką piosenek w stylu country i matką dziewiętnastoletniej Meg. Dotąd była też szczęśliwą mężatką. Jednak jej mąż Adam, zafascynowany młodszą kobietą, wdał się w namiętny romans, który wkrótce...
Zapach wspomnień 5/5 Nasza cena:
19,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zapach wspomnień

Historia wielkiej miłości i pasji, których nie zniszczyła nawet wojna Kiedy w 1939 znana francuska perfumiarka Danielle wchodzi na pokład luksusowego liniowca, który płynie do Europy, nie wie jeszcze, że ta podróż odmieni jej życie na zawsze. Na pokładzie statku ona i jej mąż dowiadują się o...
Sztuka dawania prezentów 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sztuka dawania prezentów

Boże Narodzenie spędzone w ogromnym domu z bali, tuż nad brzegiem jeziora... Kto by przypuszczał! A wszystko za sprawą tajemniczego listu od babci, który Amelia otrzymuje pewnego grudniowego popołudnia. Na prośbę owdowiałej babki cała rodzina przyjeżdża do otoczonego malowniczym lasem drewnianego...
Jesienny pocałunek 5/5 Nasza cena:
19,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jesienny pocałunek

Samotny tata uroczego chłopca. Piękna kobieta z sąsiedztwa, która straciła wiarę w miłość. Romans drugiej szansy, który skradnie ci serce! Jedno jest pewne: Juliet nie wierzy już w miłość. Ma teraz wystarczająco dużo na głowie – otworzenie własnej kwiaciarni, wychowanie córki i nerwowy rozwód z...
Wybrane bestsellery
Ikon 0/5 Nasza cena:
27,64 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ikon

Co łączy zakończony właśnie kryzys kubański, politykę braci Kennedych i ich związek z Marylin Monroe? Odpowiedź podsuwa jeden z najpoczytniejszych thrillerów Grahama Mastertona! Daniel jest właścicielem małego pubu w spokojnym miasteczku w Arizonie. Gdy dowiaduje się, że jego najlepszy przyjaciel...
Pakiet Komisarz Forst. Tomy 6-7: Halny, Przepaść 5/5 Nasza cena:
45,49 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Komisarz Forst. Tomy 6-7: Halny, Przepaść

Wiktor Forst powraca! Żaden pożar nie trwa wiecznie. Ale każdy zostawia zgliszcza. Pewnego ranka turyści odkrywają na Giewoncie makabryczny widok – na ramionach krzyża powieszono nagiego mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że zabójca nie zostawił żadnych śladów. Sprawę prowadzi niecieszący się...
Wzburzone fale. Saga rodu Quinnów. Tom 1 0/5 Nasza cena:
32,46 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wzburzone fale. Saga rodu Quinnów. Tom 1

Pierwsza część wzruszającej „Sagi rodu Quinnów”, autorstwa niekwestionowanej królowej romansów – Nory Roberts. Cameron, Ethan i Philip mają za sobą trudne dzieciństwo. Bici i wykorzystywani przez biologicznych rodziców, znaleźli prawdziwy dom u Stelli i Raymonda Quinnów. Cameron został kierowcą...
Klątwiarze 5/5 Nasza cena:
38,35 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klątwiarze

Cassel Sharpe pochodzi z rodziny Klątwiarzy – ludzi, którzy posiadają wiele nadzwyczajnych mocy. Potrafią na przykład zmieniać czyjeś emocje i wspomnienia albo odwracać czyjś szczęśliwy los za pomocą najdelikatniejszego muśnięcia dłoni. Praca z klątwami jest jednak nielegalna, klątwiarze są więc...
Hiacynt. PRL wobec homoseksualistów 5/5 Nasza cena:
27,58 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hiacynt. PRL wobec homoseksualistów

PRL w latach osiemdziesiątych chwieje się w posadach. Najlepszym narzędziem do utrzymania kontroli jest zburzenie poczucia bezpieczeństwa i znalezienie wspólnego wroga, przeciwko któremu zwróci się społeczeństwo. Tak narodziła się akcja „Hiacynt” – trzy operacje milicji wymierzone w homoseksualnych...
Też tak mam! 5/5 Nasza cena:
35,99 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Też tak mam!

„Tampony? Ja nie używałam i żyję”, „A w tej czapeczce to nie będzie córce za ciepło?”, „Depresja? Jaka depresja? Ludziom się nudzi, to wymyślają”, „Za bardzo boli? To okres, musi boleć”. Z takimi pytaniami polskie kobiety mierzą się każdego dnia. A problemów, które spotykają na swojej drodze, jest...
Pakiet Komisarz Eryk Deryło. Tomy 8-9: Krew, Pacjent 0/5 Nasza cena:
44,08 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Komisarz Eryk Deryło. Tomy 8-9: Krew, Pacjent

Kultowa seria z komisarzem Erykiem Deryło! Brutalny seryjny morderca i zabójcze tempo. Jedna z najlepszych serii polskich autorów kryminalnych ostatnich lat! W „Krwi” komisarz powraca w jednej z najmakabryczniejszych sprawa w swojej karierze. Nikt nie jest wolny od podejrzeń ani od...
Ekipa na tropie. Tajemnica starej mapy 5/5 Nasza cena:
33,45 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekipa na tropie. Tajemnica starej mapy

Z tą ekipą nie da się nudzić! Kuba jest rezolutnym chłopakiem, który wraz z rodziną spędza wakacje nad jeziorem w lesie. Gdy przypadkiem odkrywa ukryty skarb, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, nie wtajemniczając w to nikogo z dorosłych. Pomagają mu: brat Filip oraz sąsiadki – Oliwia i Jagoda....
Magia planowania. 12 kroków do zmiany życia 0/5 Nasza cena:
32,44 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magia planowania. 12 kroków do zmiany życia

Zaplanuj najlepszy rok w swoim życiu! Oddaję w twoje ręce Magię planowania., notes, który pomoże ci uporządkować najbliższe dni, tygodnie, lata. Znajdziesz w nim nie tylko wskazówki, jak radzić sobie z rzeczywistością, inspiracje czy motywację do działania, lecz także energię, która pomoże ci...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1. Wydanie filmowe 5/5 Nasza cena:
23,27 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1. Wydanie filmowe

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu. Z rozkazu Padyszacha Imperatora planetę przejmują Atrydzi, zaciekli wrogowie władających nią dotychczas Harkonnenów. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak...
Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie 5/5 Nasza cena:
30,91 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie

Odkryj dobroczynną moc ziół. Co możemy zrobić, by w codziennym życiu ograniczyć wpływ negatywnych czynników na nasz organizm? Odpowiedź jest zaskakująco prosta – to powrót do natury. Jedz naturalnie, korzystaj z bogactw Matki Ziemi i dobroczynnej mocy ziół. Ta niedoceniana grupa składników ma Ci...
Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4. Wydanie serialowe 0/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4. Wydanie serialowe

Najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka, z którym nic go nie łączy. Ofiara pochodzi z innego miasta i nigdy nie spotkała swojego rzekomego oprawcy, mimo to prokuratura zaczyna zabiegać o uchylenie immunitetu. Spisek na szczytach...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula