Ku wolności

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
296
Rok wydania
2021
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 28,82 zł
Nasza cena: 26,47 zł 39,90 zł Taniej o: 34%

"Ku wolności" to zapierająca dech w piersiach opowieść o cyrkowym artyście i jego rodzinie, z którą został rozdzielony w czasie wojny... Ta historia to wzruszające świadectwo poświęcenia i prawdziwej odwagi - sięgnij po nią koniecznie!

Gdy rozpoczęła się wojna, Mindla mieszkała w Warszawie ze swoim synem i prowadziła normalne, acz szczęśliwe życie. Pełna niepokoju kobieta podjęła próbę odnalezienia swojego ukochanego męża - tak właśnie natrafiła nieszczęśliwie na Rosjan i trafiła do aresztu - oddzielona od rodziny i bliskich. Jej dziecko zostało przewiezione do jednego z sowieckich domów dla sierot. Wkrótce do domu wraca jej mąż - Kubuś Horowitz, uznany artysta i gwiazda cyrku o światowej sławie...

Mężczyzna postanawia za wszelką cenę odszukać swoją rodzinę i przywrócić jej wolność. Nie wie, gdzie znajdują się jego najbliżsi - rozpoczyna więc poszukiwanie jakichkolwiek wskazówek, które przybliżą go do celu. W pogoni za ukochanymi Horowitz podróżuje przez ziemie radzieckie, ale i po upalnych afrykańskich terenach, by w końcu trafić do Australii... Brutalny świat i niezrozumiałe okrucieństwo codziennie otaczają mężczyznę, któremu tylko myśl o rodzinie pozwala na wytchnienie. Jak zakończy się jego wyprawa?

Sue Smethurst jest uznaną dziennikarką i autorką książek. Postanowiła napisać powieść poświęconą bohaterstwu Kubusia Horowitza, gdy poznała tę wzruszającą opowieść z ust jego własnego wnuka - męża pisarki.


O książce

Historia o niezwykłej odwadze, wytrwałości i miłości, która nie mogła pozostać przemilczana.

Heather Morris, autorka Tatuażysty z Auschwtitz.

Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  II Wojna Światowa niewątpliwie spowodowała, że myślimy o niej jak o największym koszmarze w historii. Z dziesiątkowała wiele nacji, rozdzieliła wiele rodzin, a przede wszystkim zarówno Polska jak i inne kraje Europy Wschodniej do dzisiaj odczuwają jej skutki.

  Jednak książka Ku wolności opowiada o Kubusiu i Mindli nie nastraja nas nostalgicznie, wręcz przeciwnie, daje nadziej, że zdarzały się też piękne i szczęśliwe historie.

  Książka podzielona jest na trzy okresy czasowe. Przed wojną, w trakcie i po wojnie. Autorka, jako żona jednego z wnuków głównych bohaterów w sposób piękny opisuje ich uczucie i to jak walczyli o to, żeby być razem.

  Kubuś Horowitz był jednym z artystów Cyrku Braci Staniewskich, zaś Mindla pracowała w garbarni w Warszawie. To w stolicy Polski ich miłość całkowicie przypadkowo rozkwitła. Oboje pochodzili z żydowskich rodzin, gdzie to ojciec wybierał męża dla córki. Jednak dzięki siostrom Mindli, Kubuś otrzymał aprobatę głowy rodziny i poślubił swoją ukochaną. Przez wojnę o mały włos by siebie nie stracili. Ale także i w tym przypadku los był dla nich łaskawy.

  Trzeba tutaj zaznaczyć, że los ich nie oszczędzał, ich życie w trakcie wojny nie było ani łatwe, ani kolorowe. Na szczęście znaleźli złoty środek na to wszystko, a dzięki nietypowej pracy Kubusia mogli uciec od Holocaustu i całej tej wrogości przeciwko żydom.

  Książkę o dziwo nie czytało się ciężko, jak na tematykę, której dotyka. Dziękuję Dom Wydawniczy Rebis za możliwość poznania historii Mindli i Kubusia. Było to niezwykłe przeżycie, a dzięki dołączonym do książki fotografiom można było odczuć klimat w jakim toczyło się ich życie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ,,Hitler zrobił wszystko, co tylko było w jego mocy, by zniszczyć egzystencję, historię i ducha całego narodu. W czasie drugiej wojny światowej hitlerowcy zamordowali sześć milionów Żydów- mężczyzn, kobiet i dzieci. To nie do pojęcia ".

  Przed wami historia pewnej kobiety i jej rodziny, której dane było doświadczyć holocaustu. Wszystko spisane jest jej słowami z jej punktu widzenia. Sceny potrafią nami wstrząsnąć i zmrozić nawet najgorętsze serce. To historia o bólu, tęsknocie i warunkach, które wołały o pomstę do nieba. W tym całym niesprawiedliwym świeci poznamy młodziutką Mindlę, która pracuje w garbarni. Pewnego dnia poznaje przystojnego Kubusia, którego poślubia, lecz z uwagi na wybuch drugiej wojny światowej nie jest dane im zaznać szczęścia. Oboje byli Żydami i wyznawali te same zasady. Ich miłość była piękna, choć powstała z zupełnego przypadku. Po pierwszym spojrzeniu już przeczuwali, że uczucie, które pomiędzy nimi się zrodziło będzie trwać wiecznie. Niestety nic co piękne nie może w tej książce trwać wiecznie. Gdy tylko hitlerowcy wkroczyli do Warszawy ona nie namyślając się długo wyruszyła w podróż do ukochanego. Z dzieckiem na rękach została zaaresztowana przez Rosjan. Odebrali jej dziecko i umieścili w miejscu, które nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem. Od tej pory przepełniona bólem i strachem nie tylko o życie dziecka musi liczyć na czyjąś łaskę i niełaskę. W tych progach okruszek chleba jest na wagę złota.

  Niezwykle burzliwie i bardzo dosadnie jest opisane jej cierpienie. Ciężko mi było czytać tak przerażające opisy. Słowa płynęły prosto z serca, a mi chciało się płakać. Pamiętajcie tylko, że ta opowieść nie jest oparta o tło historyczne, a wszystkie wydarzenia w niej zawarte pochodzą z życia i wspomnień. Mimo tego bije od niej niewypowiedziana prawda i niesamowite wzruszenie. Idealna dla osób, które chciałyby poznać historię z ust ludzi, a nie podręcznika. Mnie chwyciła za serce i uświadomiła, że trzeba doceniać to, co się posiada, bo nigdy nie wiadomo, czy się tego nie straci...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Mindla Horowitz. Włosy zawsze perfekcyjnie ułożone, usta umalowane. Czy to próżność czy duma? Chodziło o najczystszą esencję człowieczeństwa, jej sposób, by powiedzieć światu: ”Zabraliście mi wszystko, ale nigdy nie odbierzecie mi dumy”. To początek historii życia Mindli i Jakuba Horowitzów, nie materiał historyczny, po prostu historia pewnej kobiety i jej rodziny opowiedziana przez nią samą.

  Hitler zrobił wszystko, aby naród żydowski zaginął, lecz pamięć o nich przetrwała i do dziś pozostaje żywa. Mam nadzieję, że zostanie przekazana kolejnym pokoleniom. Trzeba czcić i szanować ich przeszłość, a historie będą wzbogacać naszą przyszłość. Chociaż tak sama przeszłość była dla Mindli bardzo bolesna, jednak opowiedziała o swoich przeżyciach, przeżywając ponowną traumę. Pogodziła się z utratą swoich bliskich, których już nigdy więcej nie spotkała, z cierpieniem, głodem, ze ”smrodem” wojny i śmierci.

  Śmierć była na porządku dziennym, lecz niektórzy przetrwali, dla miłości, dzieci, wnuków i prawnuków. Pomimo zaawansowanego wieku i słabego zdrowia fizycznego umysł Mindli do samego końca był ostry jak brzytwa, umarła w wieku 96 lat. Mindla i Dziadek Kubuś, który występował w cyrku jako klaun, żyli dla swoich wnuków i prawnuków, pomimo wojny. Kiedy jego wnuczka obchodziła 5-te urodziny pojawił się w stroju klauna, niosąc duży talerz w kształcie tortu podszedł na palcach do wnuczki i gdy miał pewność, że wszyscy na niego patrzą, podskoczył i włożył twarz w sam środek tortu. Był pokryty bitą śmietaną od stóp do głów. Dzieci śmiały się tak bardzo, że rozbolały je brzuchy, a wnuczka – Nerine powiedziała, że są to jej najlepsze urodziny.

  Poznaj tę niezwykłą historię Mindli i jej męża Kubusia. „Ku wolności” to opowieść o odwadze, poświęceniu i przepięknej miłości bowiem ani wojna, ani Hitler nie zdołał ich rozdzielić. I choć w czasie wojny nie byli razem, to siła woli i miłości pozwoliła, aby po wielu cierpieniach, po podróży przez Związek Radziecki, Bliski Wschód, Afrykę dotarli razem do Australii, gdzie zamieszkali na stałe wraz z dziećmi.

  Musicie koniecznie przeczytać tę historię, jest niezwykła. Pobudza w człowieku te struny wrażliwości, o których sami nie mieliśmy pojęcia. Sprawia, że nawet najtwardsze serce zaczyna pogrążać się w żalu nad losem tych nieszczęśliwych ludzi, którzy byli niegdyś w samym oku śmiercionośnego cyklonu śmierci. Jestem pod dużym wrażeniem siły i odwagi tych dwojga ludzi

  Książka „Ku wolności” to hołd złożony tym wszystkim, którym nie udało się przeżyć.

  Polecamy: Dobre Recenzje

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Ku wolności" to przepiękna powieść o sile miłości. Miłości prawdziwej, która jest w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu. To powieść opowiadająca prawdziwą historię, nie fikcyjną. Historię pełną traumatycznych wydarzeń i zarazem świadectwa ludzkiej determinacji, wiary i nadziei. Świadectwem, do czego zdolny jest człowiek w imię miłości i dobra swoich bliskich.

  Mimo że książka opowiada o tak przerażających czasach, jakimi była II Wojna Światowa i jej następstwa, książka ma w sobie mnóstwo chwil wypełnionych miłością, uśmiechem i łzami radości.

  Autorka w swojej książce przenosi Czytelnika w czasie, dzięki czemu Czytelnik może poczuć tę radość z życia, a później - w okresie II Wojny Światowej - ten sam strach i niepewność o jutro, doświadczyć rozdzierającej serce codzienności tamtych lat. Przyjrzeć się zniszczeniom nie tylko samego miasta, ale przede wszystkim zniszczeniom, jakie zaszły w ludziach, ich cierpieniu i trudnym warunkom życia. Ich hartowi ducha i oddaniu wyznawanym wartościom. Fantastyczna narracja i język powieści prowadzą Czytelnika od pierwszego do ostatniego zdania, tworząc w jego wyobraźni obraz przypominający film.

  "Ku wolności" to książka wyjątkowa pod każdym względem. Piękna i wzruszająca, pełna miłości i humoru, ale jednocześnie brutalna i przerażająca. Historia zostawiająca po sobie nadzieję, że wcześniej czy później nadejdzie lepszy czas. Że dla miłości i najbliższych zawsze trzeba walczyć. Walczyć do końca.

  "Ku wolności" to jedna z tych chwytających za serce historii, która zostaje z Czytelnikiem na zawsze. To jedna z tych książek, podczas lektury której, mamy wdzięczność do losu, że przyszło nam żyć w tych czasach, a nie innych. W lepszych czasach.

  Polecam tę książkę nie tylko miłośnikom powieści z historią w tle. Polecam ją każdemu, kto lubi dobrze opowiedziane historie, przenoszące Czytelnika w czasie i zostające w umyśle na długo po przeczytaniu ostatniego zdania.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Smak wolności 5/5 Nasza cena:
25,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Smak wolności

Porywająca historia rodziny, osadzona w okresie międzywojennym! Po zakończonej wojnie polsko-bolszewickiej rodzeństwo Niemojskich oraz Piotr Kondratowicz powracają do Warszawy. Gustaw kontynuuje studia medyczne, Fryderyk czeka z niecierpliwością na unieważnienie ślubu Izabeli, a Wiktoria...
Pożegnanie wolności 0/5 Nasza cena:
38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pożegnanie wolności

Na Skelbækgade w dzielnicy Vesterbro nocą znaleziono zamordowaną kobietę, której bestialsko podcięto gardło. Asystent kryminalna Louise Rick wraz z kolegami z kopenhaskiej Komendy Miejskiej Policji rozpoczyna śledztwo. W tym samym czasie synek Camilli Lind, dziennikarki z działu kryminalnego...
Cena wolności 0/5 Nasza cena:
24,35 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cena wolności

Uważaj, Bourne! Agentka Thea Paris wchodzi do gry! Powieść sensacyjna w zupełnie nowej odsłonie Na świecie jest dwudziestu pięciu najlepszych specjalistów do spraw porwań dla okupu. Wśród nich jedna kobieta: Thea Paris. Najlepsza w branży. Dwadzieścia lat temu przerażony chłopiec – brat Thei –...
Płynąc ku przeznaczeniu 4/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Płynąc ku przeznaczeniu

Powieść o miłości, przyjaźni i przeznaczeniu. O tym, że największe mroki kryją się tam, gdzie nikt ich nie szuka. Tam, gdzie znikają maski, triumfuje prawda. A prawda może zrodzić miłość. I może też zabić… Skromna studentka, Dominika, wyjeżdża na pierwsze, zagraniczne wakacje. Hiszpania do której...
Do wolności od negatywności, czyli jak oczyszczać swoje myśli, emocje i energię 5/5 Nasza cena:
23,11 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Do wolności od negatywności, czyli jak oczyszczać swoje myśli, emocje i energię

Z ciemnej na jasną stronę życia Nawet najwięksi optymiści miewają od czasu do czasu myśli czarne i ponure. Wszystkich nas dopadają negatywne emocje. Złość, strach, smutek to wręcz codzienność wielu osób. Co zrobić z nadmiarem negatywnych emocji? Jak sobie z nimi poradzić? Okazuje się, że jest na to...
Ziarna wolności. Tom 1 4/5 Nasza cena:
32,25 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ziarna wolności. Tom 1

Tom pierwszy powieści, której akcja rozgrywa się w czasach Wielkiej WojnyWarszawa, rok 1913. Marek Sokalski, pomocnik dekarza, pracuje przy naprawie dachu więzienia. Pewnego dnia wdaje się w rozmowę z jednym z więźniów i postanawia spełnić jego prośbę. Od tej chwili odmienia się całe jego życie,...
Ziarna wolności. Tom 2 5/5 Nasza cena:
35,63 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ziarna wolności. Tom 2

Dalsze losy Marty, Marka i ich przyjaciół W Europie rozgorzała Wielka Wojna. Pola poprzecinały linie okopów, a ludzie stracili panowanie nad własnym losem. Polacy stanęli po obu stronach konfliktu, w którym dostrzegli szansę na odnalezienie własnego miejsca w przenicowanym powojennym świecie. Marek...
Chleba, edukacji, wolności. Trylogia kryzysu. Tom 3 5/5 Nasza cena:
20,61 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chleba, edukacji, wolności. Trylogia kryzysu. Tom 3

W trzeciej części kryminalnej trylogii kryzysu Petros Markaris zabiera nas do alternatywnej Grecji: 1 stycznia 2014 roku kraj porzuca euro i wraca do drachmy. Ateny pogrążają się w chaosie. Ceny rosną, pensje zostają wstrzymane, a ludzie wychodzą na ulice. Rząd podaje się do dymisji, do attyckiej...
Ku odległym brzegom 4/5 Nasza cena:
35,02 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ku odległym brzegom

Trudne dzieciństwo sprawiło, że pielęgniarka Jenny Bennett dzielnie stawia czoła wyzwaniom w dorosłym życiu, podczas pracy w bazie wojskowej w Presidio. Jednak nagły powrót przystojnego oficera marynarki wojennej, który sześć lat temu złamał jej serce, burzy jej wewnętrzny spokój. Porucznik Ryan...
Syn wolności cz.3 0/5 Nasza cena:
23,92 zł 24,97 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Syn wolności cz.3

Jest rok 1778. Trwa wojna o niepodległość Stanów Zjednoczonych. Brytyjczycy dostrzegają słaby punkt w amerykańskiej linii obrony, prawdziwą piętę Achillesową. Na szczęście dowódcy Armii Kontynentalnej są również tego świadomi. Owo krytyczne miejsce znajduje się u ujścia rzeki Hudson do Atlantyku....
Syn wolności cz.2 0/5 Nasza cena:
23,92 zł 24,97 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Syn wolności cz.2

O czym jest kontynuacja powieści: Po utracie twierdzy Ticonderoga garstka uciekinierów dowodzona przez Kościuszkę usiłuje przetrwać w lasach hrabstwa Albany. Ściga ich 8-tysięczna armia brytyjska, złożona ze świetnie wyszkolonych, uzbrojonych po zęby żołnierzy. Czy jest wśród nich rosyjski agent...
Błękitny mundur czyli drogi do wolności 0/5 Nasza cena:
24,52 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Błękitny mundur czyli drogi do wolności

To powieść o kilkupokoleniowej walce o niepodległość, opowiedziana z perspektywy dwóch rodzin – z Kresów i Wielkopolski. To historia błękitnego munduru Franciszka, żołnierza Błękitnej Armii, ale i walki powstańców styczniowych od Różyckiego i Langiewicza, boju Wielkopolan z pruskim kulturkampfem....
Wybrane bestsellery
Nie do naprawienia. Rozdzieleni. Tom 1 5/5 Nasza cena:
23,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie do naprawienia. Rozdzieleni. Tom 1

„Nie do naprawienia” to kolejna ekscytująca czytelnicza propozycja od uwielbianej przez fanki romansów Tijan! Czas na pierwszą część nowej serii od Tijan, specjalistki od gorących powieści new adult. „Nie do naprawienia” to kolejna historia, która rozpali czytelniczki! Pokochają ją wszystkie...
Sanatorium Zagłada 5/5 Nasza cena:
29,25 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sanatorium Zagłada

Nikt nie miał prawa skazać na śmierć drugiego człowieka, nikt nie miał też prawa odebrać mu bez jego winy wolności. Lew Wilcek to potomek prastarego rodu, wychowywany w całkowitym odosobnieniu i przeświadczeniu, że wciąż trwa belle époque. Człowiek dawnych ideałów oraz minionych wartości, który...
Pakiet Stulecie Winnych. Wydanie serialowe. Tomy 1-3: Ci, którzy przeżyli, Ci, którzy walczyli, Ci, którzy wierzyli 5/5 Nasza cena:
57,76 zł 99,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Stulecie Winnych. Wydanie serialowe. Tomy 1-3: Ci, którzy przeżyli, Ci, którzy walczyli, Ci, którzy wierzyli

Stulecie Winnych - saga, na podstawie której powstał popularny serial o tym samym tytule, pochłania bez reszty. Jest w niej bestsellerowej powieści ponadczasowość i prawda uniwersalna. Jest wspaniała opowieść o rodzinie, której losy wpisują się w dramatyczne wydarzenia XX wieku. I trzy pary...
Dom stu szeptów 4/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom stu szeptów

Najnowsza powieść grozy brytyjskiego mistrza horroru, Grahama Mastertona. Autorska interpretacja opowieści o nawiedzonym domu. Na smaganych wiatrem wrzosowiskach stare domostwo strzeże swych sekretów… Allhallows Hall jest rozległą rezydencją w stylu Tudorów, położoną na ponurych i mglistych...
Mów mi Win 0/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mów mi Win

Najnowsza powieść Harlana Cobena. Tym razem w roli głównej Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy kumpel Myrona Bolitara. Król życia, który zawsze dostaje to, co chce. Przed ponad dwudziestoma laty dziedziczka fortuny Lockwoodów, Patricia, została uprowadzona...
Nie powinniśmy 0/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie powinniśmy

„Nie powinniśmy” to najnowsza gorąca czytelnicza propozycja od uwielbianej przez polskie miłośniczki romansów Vi Keeland! Upalne lato to idealna pora roku na poczytanie gorącego romansu. Według wielu osób nikt nie umie tak doskonale podgrzać atmosfery w książce jak właśnie Vi Keeland.  Autorka...
Pakiet Powrót do Jedwabnego. Końcowe Odliczanie 0/5 Nasza cena:
69,51 zł 79,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Powrót do Jedwabnego. Końcowe Odliczanie

Pakiet 3 książek: Powrót do Jedwabnego, Powrót do Jedwabnego 2, Powrót do Jedwabnego 3 - To tylko Polin. Zapis wielkiej gry i manipulacji, dla których fundamentem stały się kłamstwa o zbrodni w Jedwabnem, a paliwem Justice for Uncompensated Survivors Today - Ustawa 447. Kulminacyjna praca...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 0/5 Nasza cena:
42,83 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
Doktor Anna. Uczniowie Hippokratesa. Tom 2 5/5 Nasza cena:
27,95 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Doktor Anna. Uczniowie Hippokratesa. Tom 2

Oparta na faktach opowieść o pierwszej dyplomowanej lekarce praktykującej na ziemiach polskich. Koniec lat 70. XIX wieku. Anna Tomaszewicz po zakończeniu studiów medycznych na Uniwersytecie w Zurychu wraca do Warszawy z zamiarem otwarcia praktyki. Jest utalentowana, pełna zapału, ma na koncie...
Przewodnik dla damy po halkach i korsarstwie. Rodzeństwo Montague. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przewodnik dla damy po halkach i korsarstwie. Rodzeństwo Montague. Tom 2

Przygody niepokornej buntowniczki w XVIII-wiecznej Europie! Felicity Montague ma dość udawania, że ciekawią ją towarzyskie herbatki, plotki i pudrowanie twarzy. Woli nastawiać kości, czytać książki medyczne i marzyć o zostaniu lekarką. Minął rok, od kiedy zupełnie przypadkowo wzięła udział w...
Egzekucja. Joanna Chyłka. Tom 14 5/5 Nasza cena:
26,04 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Egzekucja. Joanna Chyłka. Tom 14

Minęły trzy miesiące, od kiedy Kordian Oryński zaginął. Przez cały ten czas Chyłka robiła wszystko, by go odnaleźć, ale nie natrafiła na żaden ślad. Prawniczka nie zamierza jednak się poddawać. Aby zapewnić sobie fundusze na dalsze poszukiwania, prowadzi biuro porad prawnych i mimo że nie może sama...
Billy Summers 5/5 Nasza cena:
29,89 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Billy Summers

Najnowsza książka mistrza gatunku. Billy Summers jest najlepszy w swoim fachu. Eliminuje ludzi, ale tylko tych naprawdę złych. Był snajperem w Iraku, więc zna się na rzeczy i zawsze strzela celnie. Tym razem przyjmuje ostatnie zlecenie. Czas w końcu na zasłużoną emeryturę.  Niestety, coś idzie nie...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula