Księga run. Jak wykorzystać potęgę znaków runicznych?

Średnia: 3.8 Ilość ocen: 6
Darmowy fragment:
Wysyłka w
2 dni + czas dostawy
Format
13.5 cm x 20.5 cm
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
360
Nasza cena: 25,14 zł 39,90 zł Taniej o: 37%

Interesujesz się tajemniczymi symbolami naszych przodków? Wierzysz w to, że runy pomogą Ci zyskać ochronę i spokój?

Zajrzyj do nowego wydania książki "Księga run. Jak wykorzystać potęgę znaków runicznych?" autorstwa Bereniki Tern i poznaj tajniki znaków runicznych!

Berenika Tern - ceniona runistka i wróżbitka zabiera czytelnika w niesamowitą podróż do poznania największych tajników znaków runicznych! Książka "Księga run. Jak wykorzystać potęgę znaków runicznych? Wyd. II" to lektura przeznaczona dla wszystkich osób zainteresowanych niezwykłym działaniem starożytnych run.

Runy są systemem magicznych znaków, które od zarania dziejów chronią ludzi przed złymi urokami, dają szczęście, służą do wróżenia, pomagają ukoić wewnętrzny ból oraz leczą. Można rzec, iż są one energetycznymi i magicznymi drogowskazami dla śmiertelników. Przede wszystkim trzeba mieć świadomość, że runy niosą ze sobą potężne moce (złe i dobre), dlatego też osoba je wykorzystująca powinna potrafić się nimi posługiwać oraz posiadać wiedzę na ich temat.

Autorka książki "Księga run. Jak wykorzystać potęgę znaków runicznych? Wyd. II" pozwala czytelnikowi poznać, zrozumieć oraz wykorzystać moc i mądrość tych niesamowitych znaków. Dzięki książce czytelnik odkryje tajemnice symboli runicznych, pozna runy Starszego Futharku oraz nauczy się skutecznego stosowania ich w praktyce w celu zapewnienia ochrony, a także dowie się, w jaki sposób tworzyć skuteczne amulety runiczne.

Pobierz darmowy fragment


O autorce

Autorka książki jest znaną runistką na całym świecie. Jest autorką książki "Tajniki magii świec", która świetnie przyjęła się wśród czytelników literatury ezoterycznej. Berenika Tern nad "Księgą run" pracowała aż dwa lata, bowiem książka jest niezwykle bogata w przypisy i bibliografię anglojęzyczną. Ponadto stanowi ona hybrydę rozprawy naukowo-lingwistycznej, która jest dodatkowo wspierana elementami wróżenia.

Recenzje (6)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Publikacja podzielona została na trzy części. Być może pierwsza z nich, wielu czytelnikom wyda się niepotrzebna, skupia się bowiem na rysie historycznym run, jednak istnieją powody, czemu Berenika Tern postanowiła jej nie pominąć. Poświęcając uwagę kontekstowi historycznemu kultury Germańskiej, autorce udaje się w pewien sposób, rozrysować w głowie czytelników obraz tamtejszych wierzeń i przekonań, co z kolei pomaga zrozumieć dlaczego Wikingowie postrzegali runy w taki, a nie inny sposób. Część pierwsza jest z jednej strony długa (zawiera sporo długich opisów i informacji, wydaje się więc w pewien sposób "ciężka"), z drugiej zaś niewystarczająca, wciąż pozostawia bowiem sporo niewiadomych, co być może, dla zainteresowanych historią, okaże się zachętą do poszukiwania odpowiedzi samemu.

  Część druga książki - zatytułowana "Energetyka i znaczenie run", okaże się dużo bardziej interesująca dla tych, którzy poszukiwali w książce jedynie informacji o runach samych w sobie. Ściśle związana z częścią drugą, jest również część trzecia - ostatnia, dostarczająca opisy i charakterystykę run. Informacji jest sporo. Autorka wiąże z runami niegdysiejsze poematy, przypisuje poszczególnym literom bogów, atrybuty, znaczenia symboliczne oraz ezoteryczne, mówi o amuletach wykorzystujących poszczególne runy, a także o zastosowaniu magicznym, równocześnie nie zapominając o jej własnej analizie znaków.

  Pozycja ta z całą pewnością jest interesująca i dostarczyła mi sporo informacji, jednak nie da się ukryć, że jest książką bardzo specyficzną. Napisana w autorytatywnym tonie, wymaga od czytelnika uwagi i nie pozostawia za wiele miejsca dla własnej interpretacji. Poza tym, często czytając tę publikację i widząc wszystkie odniesienia i przypisy (również do wikipedii), miałam wrażenie, jakbym czytała pracę licencjacką, która z jednej strony, dostarcza jakichś-tam informacji, ale z drugiej jest chwilami zbyt ogólna (zwłaszcza z powtarzającymi się znaczeniami i tak dalej) oraz chaotyczna, w związku z czym nie jestem pewna, że mogę zaufać wszystkiemu czego się dowiedziałam z tego tytułu na 100%. Rozumiem jednak, że ilość odniesień źródłowych miała być poparciem autorki dla treści zgromadzonych w książce.

  "Księga run" to pozycja dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś o runach, o tym czym były w przeszłości i czym stały się w obecnych czasach. Autorka dostarcza dość sporo materiału do przeanalizowania i zbadania, a tych, którzy nie znaleźli w publikacji tego czego szukali, odsyła do innych, "zaufanych" pozycji, z których sama czerpała wiedzę. Mnie, zdecydowanie pomogła nieco lepiej zrozumieć fenomen alfabetu Futhark. Jeśli zatem szukacie książki, pełnej informacji, zachęcam do zainteresowania się tym tytułem.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Już od dłuższego czasu przygotowuję się do pisania nowej powieści, tym razem z gatunku fantastyki, gdzie bazą będą dawne wierzenia. Runy wydały mi się idealnym dodatkiem do tworzonego przeze mnie ezoterycznego świata, ale niewiele o nich wiedziałam. Czy Księga Run Bereniki Tern okazała się pomocna? Bezsprzecznie tak i dała mi więcej, niż oczekiwałam.

  Księga Run to nie tylko same runy. Autorka podeszła do tematu bardzo odpowiedzialnie i z sercem. Berenika Tern dołożyła wszelkich starań, by czytelnik zdołał zrozumieć i w głębi pojąć znaczenie oraz energię run, dlatego nie ograniczyła się do samego ich opisu.

  Księga run to spora dawka ezoteryki, ale również historii o pradziejach Europy, w tym o indoeuropejczykach, Germanach, Wikingach oraz krótki kurs mitologii nordyckiej. Wszystko to jest niezwykle pouczające, według mnie ciekawe i dużo ułatwia przy próbie zapoznania się z runami.

  Do alfabetów runicznych docieramy dopiero na 97 stronie, a szczegółowy opis run ze starego futharku zaczyna się na 183. I oczywiście od razu możemy przeskoczyć do meritum, ale mimo wszystko nie radzę tego robić. Warto prześledzić całą książkę od deski do deski, by łatwiej zrozumieć same runy.

  Księga Run to rzetelne opracowanie merytoryczne tematu. Berenika Tern bazuje na badaniach językoznawców, historyków, archeologów, źródłach literackich oraz archeolingwinistycznych. Książka bogata jest w przypisy i bibliografię, a przy tym napisana przystępnie, zrozumiale i ze wspaniałym wyczuciem.

  Sięgając po Księgę Run, dostajemy wiedzę w pigułce, wszystkie najważniejsze informacje zaczerpnięte z wielu źródeł i to nie tylko polskojęzycznych. Z perspektywy osoby początkującej była to niezwykle pouczająca i w miarę jasna lekcja. Mam wrażenie, że ktoś nieco lepiej zaznajomiony w temacie również odnajdzie w niej wiele cennych informacji, dzięki którym poszerzy już zdobytą wiedzę.

  Książkę oceniam bardzo dobrze pod kątem opracowania paranaukowego i historycznego, ale co do konkretnego użycia run, potrzebowałabym więcej wskazówek. Nawet gdybym chciała, po lekturze Księgi Run nie czuję się gotowa samodzielnie wykorzystywać energii znaków. Oczywiście jest wspomniane, jak można to zrobić, ale ja potrzebowałabym dokładniejszego wytłumaczenia krok po kroku. W obecnej sytuacji wierząc, iż znaki mają w sobie energię, bałabym się, że zamiast pomóc, przesadziłabym albo zrobiła coś źle i efekt stałby się zupełnie odwrotny od zamierzonego.

  To samo tyczy się wróżenia, które kusi, ale też wzbudza wątpliwości. Runy są bardzo wieloznaczne. Nie byłabym wstanie określić (odgadnąć), co chcą mi przekazać/doradzić. Myślę, że do tego celu potrzebowałabym dodatkowego poradnika, a nie kilku stron podpowiedzi. Niemniej mam wrażenie, że jeśli ktoś wie na ten temat nieco więcej niż taki żółtodziób jak ja, będzie potrafił sobie poradzić, a książka okaże się dla niego cenną skarbnicą wiedzy.

  Dużym plusem były dla mnie nieco filozoficzne, ale jakże mądre i pouczające przemyślenia autorki na temat znaczenia poszczególnych run starego futharku. Wiele z nich wyniosłam i odświeżyłam już posiadaną wiedzę, o której w natłoku codziennych obowiązków łatwo zapomnieć.

  Cieszę się, że Księga Run wylądowała na mojej półce. Nauczyłam się z niej wystarczająco wiele, a nawet więcej niż się spodziewałam i nie żałuję nawet jednej minuty z nią spędzonej.

  Polecam każdemu, kto interesuje się runologią lub/i wierzeniami nordyckimi. Jest to rzetelne, bogate i starannie przygotowane opracowanie. Z pewnością będziecie zadowoleni z lektury.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Runy stały się bardzo modnym tematem w ostatnich czasach, co nieco mi przeszkadza. Wszystko przez to, że niektórzy postrzegają ten temat tylko przez pryzmat mody. A przecież to coś, bardziej skomplikowanego, co należy porządnie zbadać. Cieszy mnie to, że powstała książka Bereniki Tern. Widać, że autorka bardzo mocno przyłożyła się do przedstawienia konkretnej i fachowej wiedzy. Nie jest to łatwa lektura, ale wszystkie osoby, które są naprawdę zainteresowane tym tematem, na pewno nie będą się nudzić. Rzetelna porcja wiedzy, dzięki której będzie można dowiedzieć się wszystkiego o runach i tematach z tym związanych.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Księga run" autorstwa Bereniki Tern, to w gruncie rzeczy zbór informacji o runach. Z książki tej dowiecie się takich rzeczy jak: skąd pochodzą runy, jaka jest ich historia, znaczenie czy pochodzenie.

  .

  Przyznam szczerze, że jestem trochę zawiedziona tą książka. Owszem początek mnie zaciekawił i wydawał się być bardzo obiecujący, jednak im dalej szłam w las, tym było coraz gorzej. Mam wrażenie za autorka, nie poświęciła tutaj odpowiedniej ilości czasu na sam research. Niektóre rzeczy, sobie sama później sprawdzałam w innych źródłach i niekoniecznie się to powielało z treścią w "Księdze run". Czułam się z tego powodu bardzo zmieszana i zdezorientowana dlatego, że nie wiedziałam co jest prawdą, a co nie. Ponadto, druga połowa książki, strasznie mi się ciągnęła, ponieważ najzwyczajniej w świecie była nudna. Uważam, że tą treść, spokojnie można byłoby zmieścić na mniejszej ilości stron. Dla mnie było tam sporo zbędnych informacji, które nijak się miały do tematu. Żeby nie było, że tylko wytykam, to styl jakim operuje Berenika jest bardzo przystępny i plastyczny, dzięki czemu łatwiej mi było przebrnąć, przez te mało interesujące rozdziały.

  .

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Na rynku znajdziemy mnóstwo pozycji tzw. ezoterycznych, a część z nich zajmuje się runami. Choć runy są akurat tematem mało powszechnym, jeśli chodzi o arkana sztuki magicznego, poradniki koncentrują się raczej na białej i czarnej magii, ewentualnie astrologii oraz wróżeniu z kart, runy albo pomijając albo traktując je bardzo pobieżnie. Wobec braku rzetelnej literatury na ten temat, wiele osób swoją wiedzę czerpie z sieci, posiłkują się różnego rodzaju, nie zawsze rzetelnymi i prawdziwymi informacjami.

  Dlatego też książka „Księga run. Jak wykorzystać potęgę znaków runicznych” autorstwa Bereniki Tern, stanowi odpowiedź na potrzeby tych, którzy runy traktują poważnie i chcą wzbogacić swoją wiedzę na ten temat. Opublikowana nakładem Wydawnictwa Kobiecego pozycja, to książka pozwalająca doskonale poznać i zrozumieć runy. Nie jest pozycją łatwą, wymaga zatem albo choćby minimalnej wiedzy, albo maksymalnego zaangażowania w proces nauki. W efekcie mamy szansę nadać swojemu życiu nową jakość, przekonując się o potędze tych magicznych drogowskazów.

  Książka składa się z trzech części, z czego pierwsza porusza aspekt, nad którym niemal nikt dotąd się nie pochylił, a mianowicie historię run. Obszerny rys historyczny (jak jednak zaznacza autorka, i tak będący pobieżnym przybliżeniem tematu) umożliwia zrozumienie kontekstu praktyki runicznej. Wraz z autorką zagłębiamy się zatem w szczegóły związane z ludami germańskimi, z ich sposobem życia, a także z wierzeniami. Autorka porusza temat ludów indoeuropejskich, wysuwa teorie odnośnie ich pochodzenia, języka, a także religii. Następnie zachowując chronologię, śledzi losy plemion pragermańskich oraz germańskich, posiłkując się wynikami badań archeologicznych oraz źródłami literackimi. Dzięki temu choć trochę zaczynamy rozumieć życie tych plemion oraz poznajemy ich bóstwa, co w konsekwencji pozwala lepiej rozumieć alfabety runiczne.

  Cześć druga, stosunkowo krótka, zawiera skondensowaną wiedzę na temat energetyki i znaczenia run. Autorka wspomina o literackich świadectwach, dzięki którym możemy zrozumieć zarówno kwestię wieloznaczności alfabetu runicznego, jak i trudności związane z samym praktykowaniem magii runicznej. Jak podkreśla Tern nie jest możliwe zrozumienie tej magii bez dogłębnego przestudiowania mitologii nordyckiej i bóstw germańskich. Jednocześnie dostarcza nam tej wiedzy niejako „w pigułce”.

  Część trzecia, praktyczna, dotyczy samych run, sensu stricte. Znajdziemy tu prezentację dwudziestu czterech run starszego futharku, przy czym analiza składa się z dwóch części, zależnych od naszego podejścia do run i otwartości na ich interpretację. Przy prezentacji każdej z run autorka stosuje określony schemat, zaczynając od wyglądu runy, nazwy, odpowiednika litery/głoski, rekonstrukcji paleojęzykowej danej runy, poematów runicznych poprzez krótkie podsumowanie wiedzy naukowej o runach, o bogach nordyckich z daną runą związanych, aż po ostatnią część, stanowiącą połączenie z innymi systemami wiedzy ezoterycznej ([Adres usunięty]. astrologia, Tarot). Ostatni rozdział trzeciej części poświęcony został energetycznej pracy z runami.

  Jako że sama autorka przyznaje, że runy to „energetyczne bomby”, z chęcią przeczytałabym o tej pracy z runami (nie tylko energetycznej) nieco więcej. Mam nadzieję, że to zagadnienie zostanie w równie szczegółowy sposób opisane w kolejnej książce Bereniki Tern. Jedno jest pewne – biorąc pod uwagę solidne podejście autorki do tematu, skłonienie czytelnika, by nie tylko poznał kolejne runy, ale też je zrozumiał, by zobaczył je w kontekście historycznym, każdą kolejną publikację autorki warto nabyć bez wahania.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Runy słowiańskie. Wykorzystaj potęgę run, by osiągnąć szczęście i ochronić się przed negatywnymi wpływami 5/5 Nasza cena:
40,01 zł 49,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Runy słowiańskie. Wykorzystaj potęgę run, by osiągnąć szczęście i ochronić się przed negatywnymi wpływami

Autorka tej książki zajmuje się ezoteryką i wróżeniem z run słowiańskich. Dowiesz się z niej, czym są runy, skąd pochodzą i dlaczego są pomocne w osiąganiu konkretnych celów. Nauczysz się zasad wróżenia z run oraz dowiesz się, jak zrobić zestaw run. Zaczniesz używać run tak, aby osiągnąć wszystkie...
Wykorzystanie potęgi run dla zdrowia miłości i fortuny 0/5 Nasza cena:
29,84 zł 34,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wykorzystanie potęgi run dla zdrowia miłości i fortuny

Runy wywodzą się z wierzeń nordyckich i do dziś można z nich czerpać cenne informacje. Znaki runiczne, również w postaci kart, są ścieżką prowadzącą do wiedzy, którą wszyscy możemy podążać. Stanowią alfabet, który pomaga odkryć i zrozumieć własne wnętrze oraz umożliwia rozwój intuicji. Runy wesprą...
eBook Tajniki magii świec mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Tajniki magii świec mobi epub

Nowe, rozszerzone wydanie książki Bereniki Tern, specjalistki od magii świec Jak urzeczywistnić życzenie? Zgłębiając tajniki magii świec, możesz pomóc własnym pragnieniom w ich spełnieniu. Magiczna energia świecy łączy się z duchową energią tego, który ją zdmuchuje, poprzez skupienie na płomieniu i...
eBook Księga run. Jak wykorzystać potęgę znaków runicznych? mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Księga run. Jak wykorzystać potęgę znaków runicznych? mobi epub

Drugie wydanie bestsellerowej "Księgi run”! Runy to system magicznych znaków, które od tysięcy lat chronią ludzi przed złem, służą do dywinacji, leczą i przyciągają szczęście. Są energetycznymi drogowskazami, którymi trzeba umieć się posługiwać, bo niosą ze sobą potężne transformujące moce. Aby je...
Księga urody czarownicy 5/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Księga urody czarownicy

Cudowny poradnik autorki kultowej książki „Green Witch” Zadbaj o siebie w czarujący sposób – dowiedz się, jak pielęgnować ciało i duszę ziołowymi preparatami, zaklęciami oraz rytuałami inspirowanymi magią! Oto niezwykły poradnik, dzięki któremu poznasz skuteczne techniki magicznego dbania o siebie....
Green witch 4/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Green witch

Magia natury w zasięgu twojej ręki! Dowiedz się, jak wykorzystywać dary natury do uzdrawiania i wzmacniania rytuałów! Chcesz wyspecjalizować się w naturalnym uzdrawianiu? Zostań Green witch - współczesną wiedźmą, która łączy w sobie cechy przyrodniczki, zielarki i uzdrowicielki. ...
Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc

Ponad 100 gotowych zaklęć i rytuałów na ochronę energii swojej oraz swoich bliskich i otoczenia! Czy dopada cię czasem nieuzasadnione uczucie niepokoju lub gniewu? A może pojawia się u ciebie myśl, że z niewiadomej przyczyny masz zły dzień? Niewykluczone, że powód tkwi w zakłóceniach twoich pasm...
Tarot przy kuchennym stole 5/5 Nasza cena:
20,73 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tarot przy kuchennym stole

Coś więcej niż książka o tarocie! Zapomnij o poważnych podręcznikach do tarota, przez które nie mogłaś do tej pory przebrnąć i porzucałaś naukę tej pradawnej sztuki już na początku. Odkryj lekcje tarota, które są najsympatyczniejszą instrukcją obsługi kart, jaką widziałaś.   Dlaczego tarot, którego...
Tarot intencyjny. Jak świadomie używać kart tarota 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tarot intencyjny. Jak świadomie używać kart tarota

Innowacyjna metoda pracy z kartami tarota! Jest to odwrócenie tradycyjnej metody, której punkt wyjścia stanowi odnalezienie odpowiedzi na zadane pytanie poprzez odczytanie znaczenia karty. W tarocie intencyjnym możesz już na początku świadomie operować odkrytymi kartami, postulując intencje....
Magia wody. Żywioły 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magia wody. Żywioły

„Magia wody” – czarujący podręcznik pełen inspiracji otwierający serię książek o magii żywiołów! Zanurz się w głębinach tajemnic życiodajnej wody i odkryj magiczne praktyki, które otworzą przed tobą ogrom możliwości. Poznaj historię i mądrość rzek, jezior oraz oceanów, a także związek wody z kołem...
Pakiet: Green Witch, Księga urody czarownicy, W domu czarownicy 0/5 Nasza cena:
56,94 zł 94,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Green Witch, Księga urody czarownicy, W domu czarownicy

Arin Murphy-Hiscock, kanadyjska pisarka i kapłanka wicca, od ponad dwudziestu lat działająca w obszarze duchowości alternatywnej, dzieli się swoją niezwykłą wiedzą na temat naturalnego uzdrawiania, czerpania energii z Wszechświata i wykorzystywania darów natury do leczenia i wzmacniania rytuałów. W...
W domu czarownicy. Jak za pomocą rytuałów i zaklęć stworzyć przestrzeń pełną dobrej energii 4/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W domu czarownicy. Jak za pomocą rytuałów i zaklęć stworzyć przestrzeń pełną dobrej energii

Codzienność może być magiczna! Poznaj tajniki magii ogniska domowego i stwórz wokół siebie bezpieczny azyl, miejsce odnowy, odpoczynku oraz odzyskania sił. Poznaj nową książkę autorki „Green Witch”, „Księgi urody czarownicy” i „Zaklęć ochronnych” i dowiedz się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby...
Wybrane bestsellery
Wigilia z nieznajomym 5/5 Nasza cena:
25,86 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wigilia z nieznajomym

Odkryj magię świątecznej bliskości Antonina i Marcel od dawna czują, że ich uczucie się wypaliło. I choć nadal mieszkają pod jednym dachem, z roku na rok stają się sobie coraz bardziej obcy. Tegoroczne święta okażą się dla nich prawdziwą próbą, bo choć nie podjęli decyzji o rozstaniu, oboje...
Diuna. Sekrety Rodu Portal Games 5/5 Nasza cena:
97,47 zł 149,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Sekrety Rodu Portal Games

Arrakis, planeta piasku i przyprawy na dalekim końcu Imperium, jest pełna intryg i wojen. Na Diunie zostaniecie wrzuceni w sam środek konfliktu między dwoma Wysokimi Rodami związanymi z tą niesławną planetą. Złowrogi ród Harkonnenów spiskuje dla władzy i zysku, podczas gdy sojusznicy rodu Atrydów...
To proste. Bez wysiłku rób to, co ważne 5/5 Nasza cena:
34,57 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To proste. Bez wysiłku rób to, co ważne

Autor światowego bestsellera Esencjalista przedstawia inspirujący poradnik osiągania celów i pokazuje, jak możemy ułatwić sobie wykonywanie właściwych zadań. Wszystko zaczyna się od prostej zasady: Nie wszystko musi być tak trudne. Czy zdarza ci się mieć poczucie, że: biegniesz coraz szybciej, ale...
Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele 5/5 Nasza cena:
27,15 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele

Zmieniają się księża, zmieniają się biskupi, a patologie w polskim Kościele pozostają. Nierozliczone przestępstwa, w tym pedofilia, brak kontroli nad finansami, arbitralność awansów, wykluczenie kobiet, feudalny model władzy, afery seksualne, skorumpowani biskupi, rozpusta, kolesiostwo, cynizm,...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1 4/5 Nasza cena:
39,88 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1

Niezgłębiona potęga. Dwa żywioły. Jedna walka. Nesta Archeron zawsze była arogancka, łatwo wpadała w złość i nigdy nie wybaczała. A odkąd została wepchnięta do Kotła i wbrew woli stała się jedną z fae, nie potrafi odnaleźć się w tym nowym, zabójczym świecie. Co gorsza, nie umie sobie poradzić z...
Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7 5/5 Nasza cena:
27,04 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7

W Tatrach Zachodnich dochodzi do zaginięcia młodej kobiety z Warszawy. Ostatnim razem widziana była przez turystów w okolicy Trzydniowiańskiego Wierchu, a potem przepadła bez wieści. Był to jej pierwszy wyjazd w góry, miała zamiar spędzić w nich tylko weekend, a w Zakopanem pojawiła się sama – mimo...
Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4. Wydanie serialowe 5/5 Nasza cena:
36,47 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4. Wydanie serialowe

Kiedy największego przystojniaka w Londynie zaczyna prześladować w snach pewna znajoma dziewczyna, sytuacja wymyka się spod kontroli… Penelopa Featherington skrycie uwielbia brata przyjaciółki od... właściwie od zawsze. Po spędzeniu połowy życia na obserwacji Colina Bridgertona z daleka Penelopa...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Pucio umie opowiadać 5/5 Nasza cena:
27,73 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio umie opowiadać

Poznajcie Pucia i jego bliskich! Ten sympatyczny maluch jest ulubionym towarzyszem dzieci w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy. Piąta część przygód Pucia to dla dzieci potrafiących już mówić okazja do ćwiczenia umiejętności opowiadania. Zachętą do tego są perypetie związane z pojawieniem się...
Pakiet Wiedźmin. Tomy 1-8: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora, Sezon burz. Wydanie serialowe 5/5 Nasza cena:
376,50 zł 499,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Wiedźmin. Tomy 1-8: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora, Sezon burz. Wydanie serialowe

Kultowy cykl fantasy Andrzeja Sapkowskiego "WIEDŹMIN" w nowym serialowym wydaniu. Tomy 1-8. Osiem tomów w nowej szcie graficznej. Pierwszt tom z obwolutą filmową. Pakiet 8 tytułów sagi Wiedźmin Sapkowskiego: 1. Sezon Burz Oto nowy Sapkowski i nowy wiedźmin. Mistrz polskiej fantastyki znowu...
Top Trumps. Piotruś. Harry Potter 0/5 Nasza cena:
6,27 zł 6,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Top Trumps. Piotruś. Harry Potter

Gra karciana Top Trumps Piotruś Harry Potter to pozycja obowiązkowa dla każdego fana magicznego świata Harrego Pottera! Piotruś to nieskomplikowana gra karciana dla dzieci, która zaangażuje każdego - nie tylko najmłodszych! Na każdej karcie znajdziesz wizerunek bohaterów książkowej sagi J.K....
Czterdzieści dusz 5/5 Nasza cena:
26,99 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czterdzieści dusz

Czy działanie w imię wyższego dobra może gwarantować bezkarność? Czy wszyscy zasługują na drugą szansę? W klasztorze na odludziu, będącym schronieniem dla czterdziestu duchownych o nadwerężonej reputacji, dochodzi do makabrycznej zbrodni. Zamordowano opiekuna placówki, a jego ciało powieszono na...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula