Pani noc. Mroczne intrygi. Księga 1

Średnia: 4.1 Ilość ocen: 9
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Ilość stron
688
Rok wydania
2016
Wydawnictwo
Nasza cena: 39,20 zł 49,00 zł Taniej o: 20%

Produkt niedostępny

Autorka bestselerowej serii "Dary Anioła" zapoczątkowała kolejny, wciągający cykl powieści "Mroczne Intrygi". Głównymi bohaterami ponownie są Nocni Łowcy, których przeznaczeniem jest walka ze złem przedostającym się na ulice Los Angeles.

Minęło pięć lat od wydarzeń z "Miasta Niebiańskiego Ognia". Łowcy byli o krok od zagłady, a Emma w końcu uporała się ze swoją żałobą. Nie oznacza to, że nie szuka morderców swoich rodziców, wręcz przeciwnie, w dalszym ciągu chce pomścić ich śmierć.

Dziewczyna jest już starsza, dojrzalsza i chce w końcu nauczyć się panować nad swoimi mocami i strachem. Jej parabatai Julian Blackthorn pokazuje, co robić, by zaufać swojemu sercu. Przy okazji odkrywają, że nad Los Angeles gromadzą się ciemne chmury. Jakby tego było mało, Emmie podpowiada najgorszy z możliwych doradców ? serce?

Ponownie wciągnij się w mroczny i ekscytujący świat Nocnych Łowców.
Recenzje (9)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  6 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  Należę zdecydowanie do tych osób, które poszukując następnej książki do czytania, unikają powieści fantastycznych dla młodzieży. Nie znam też powieści z cyklu: Dary Anioła, Cassandry Clare, ponieważ fabuła tej serii nie wydała mi się na tyle wciągająca, żeby po nie sięgnąć. Jednak książka Pani noc. Mroczne intrygi. Księga 1 z jakiegoś powodu sprawiła, że zmieniłam zdanie… i właściwie nie wiem, czy wpłynęła na to sama zajawka fabuły czy też okładka, która jest naprawdę niezwykła.

  Pomijając całą otoczkę i tło tej historii, czyli walkę Nocnych Łowców z demonami, dla mnie najbardziej fascynująca była relacja dwojga głównych bohaterów, Emmy i Juliana. Oboje łączy niezwykła więź, a właściwie przysięga - parabai. Nocni Łowcy, którzy ją złożą, stają się partnerami w walce, najlepszymi przyjaciółmi, ale nigdy nie mogą się w sobie zakochać. Jest to prawo zakazane i surowo karane w świecie stworzonym przez Cassandrę Clare.

  Ta relacja od początku do końca była dokładnie tym, czego szukam w książkach o miłości. Nie była płytka, oczywista, banalna i przewidywalna. To co działo się między dwojgiem bohaterów było ekscytujące, a autorka książki dawała czytelnikom za każdym razem tylko mały skrawek, fragment układanki, tak żeby nie mogli się doczekać kolejnych. Kilka scen opisanych przez Clare będzie należało zdecydowanie do moich ulubionych. Sam pomysł: parabai, zakazana miłość i stopniowe podsycanie napięcia pomiędzy głównymi bohaterami w moim odczuciu - było genialne.

  Casandra Clare jest niewątpliwie niezwykle utalentowana. Stworzyła świat misternie utkany z maleńkich szczegółów. Podziwiam ją za to, chociaż niektóre wątki związane z walką i samą wielką zagadką morderstwa, którą próbują rozwikłać bohaterowie, nieco mnie nudziła. Jednak sam wątek miłosny - pierwsza klasa!

  W całej historii przedstawionej w tej części jest także wątek związany z Markiem, bratem Juliana. Jest ON na tyle istotny, że możemy obserwować świat i poznawać punkt widzenia tego bohatera, z jego perspektywy. Dla mnie jednak ten wątek jak i cała postać, były mało interesujące.

  Podsumowując. Czy żałuję przeczytania książki Pani noc. Mroczne intrygi. Księga 1 (porządnego tomiska)? NIE. Czy jest to książka, którą zapamiętam? - TAK. Czy czekam na kolejne części serii? - NIE. Nie czekam, ponieważ autorka zdecydowanie wyczerpała moją ciekawość i fascynację związkiem dwojga bohaterów. Sama książka jest jednak zdecydowanie warta polecenia, kilka elementów fabuły to prawdziwe czytelnicze arcydzieła, wątek głównych bohaterów - fascynujący, ekscytujący, dla obojga zakazany. Polecam, polecam polecam, nawet dla nie-fanów fantasy i Darów Anioła.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  5 z 8 osób uznało recenzję za przydatną

  Cassandra Clare pisała wiele książek o Nocnych Łowcach , które intrygowały oraz dawały uczucie pełnego napięcia.

  W tej książce napewno można poznać jak wygląda rodzina bez rodziców ,gdzie najstarszy brat próbuje ich zastąpić .

  Ukryty romans , nowe zagadki , nieoczekiwane spotkanie a także Zimne Porozumienie , które zabrania zadawania się z faerie .

  Książkę czytało się czasami wolno, ślamazarnie a czasem z ekscytacją i pełnym napięciem poświęcając godziny wieczorne by zobaczyć jak dalej potoczył się rozdział .

  By zabardzo nie zdradzać dopowiem że są tam trochę zawarte informacje o Dzikim Polowaniu oraz Dworze faerie.

  Moim zdaniem książka w porównaniu do pierwszych serii Cassandry Clare wypada jako ,,życiowe problemy i przeszkody ", lecz jest miłą odskocznią od głównych bohaterów Clary i Jace'a.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Widzimy ten sam świat, a jednak postrzegamy go zupełnie inaczej."

  Minął już jakiś czas, gdy skończyłam Dary Anioła i Diabelskie Maszyny. Powroty do Nocnych Łowców nie planowałam, ale wtedy Cassandra Clare wydala nową część i postanowiłam zaryzykować dobrymi wspomnieniami, co wcale nie było takim dobrym pomysłem, jak myślałam, że będzie.

  Po pięciu latach od zakończenie wojny Emma Carstairs nadal pała chęcią zemsty za śmierć rodziców, ciągle o tym myśli i nie ustaje w szukaniu wskazówek, pomimo tego, że te zachowanie jest negowane przez Clave; wszyscy sadzę, że Mroczna Wojna została skończona i niebezpieczeństwo minęło.

  Przeniesienie akcji do Los Angeles i próba zastąpienia Clary i Jace'a wypadła tak blado, że każdy kolejny rozdział był powolną męczarnią i pewnym zniechęceniem do bardzo oklepanej historii, pełnej schematów.

  Romans pomiędzy parabatai miał być zakazaną miłością, pełną uniesień i przeciwności okazał się być najbardziej irytującym wątkiem, który na boczne tory spycha wszystko inne. Intryga, powrót brata - tak naprawdę zostały zdominowane i wyszły bardzo blado, choć autorka miała szansę ciekawie je rozbudować.

  Wszystko to było w poprzednich seriach, co teraz wydaje się jedynie powtórzeniem i to tego gorszego sortu.

  W książce mamy tak wielu bohaterów, że w pewnym sensie podziwiam autorkę za pamiętanie ich imion, ale też żaden z nich nie jest na tyle ciekawy, bym miała w stosunku do nich jakieś cieplejsze uczucia, a Emmy szczerze nie mogłam znieść. Jej podejście do problemów i rozwiązywanie ich woła o pomstę do Anioła.

  Powieść jest obszerna, ma wiele historii o bohaterach starych części, które nic nie wnoszą w nową opowieść; Clary i Jace oraz reszta żyją w sielankowej wersji "długo i szczęśliwie" i już nic nie ma prawa się im stać. Oni dostali swoja dawkę demonów i problemów wcześniej, teraz nic nie może ich ruszyć.

  Podsumowując to wszystko - najprawdopodobniej nie przeczytam kolejnych części i nie uważam, że wyrosłam już z Nocnych Łowców. Mam wrażenie, że wcześniejsze serie były ciekawsze i lepiej napisane, z większą dozą świeżych pomysłów i bohaterami, którzy nie irytowali sposobem bycia.

  Zostaje tylko wracać do starych części i na razie odpuścić sobie zaczynanie nowych serii Cassandry Clare.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 7 osób uznało recenzję za przydatną

  Tę książkę należy rozpatrywać pod dwoma względami: treść i wykonanie książki. Jedno ma swoje wady i zalety, drugie tylko wady. Czytając wiele recenzji tej książki natknęłam się na podobną opinię, a przynajmniej w jednej kwestii. Co mam na myśli? Co mi się podobało a co nie/. Jakie są moje ogólne wrażenia? Zapraszam do czytania.

  Bardzo nie mogłam się doczekać powrotu do świata Nocnych Łowców, gdyż pokochałam historię Jace'a i Clary. "Pani noc" dotarła do mnie w czasie matur i okazało się to dość złym zrządzeniem losu. Miałam bowiem obawę, iż tak zatopię się w tej historii, że nie będę w stanie znaleźć chwili na powtarzanie materiału w tych ostatnich dniach przed egzaminami. Postanowiłam zatem zabrać się za nią w wolniejszej chwili. I okazało się to bardzo dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza, że książka jest naprawdę obszernym tomiskiem.

  Przede wszystkim ważna jest tu akcja. Nie dość że naprawdę dynamiczna to równie mocno interesująca. I choć na początku mojej przygody byłam trochę znudzona, to z każdą kolejna stroną Na pierwszych stronach zostajemy powoli wprowadzeni w klimat tego konkretnego Instytutu, jego bohaterów i poszczególne zdarzenia z przeszłości. I co mnie najbardziej nużyło, to fakt, iż są tu wyjaśnione najprostsze pojęcia i zależności związane ze światem Podziemnych czy Clave. Choć "Miasto niebiańskiego ognia" czytałam dość dawno, to takowe podstawy jeszcze pamiętam. Podejrzewam, iż był to zabieg, celowo zastosowany, dla osób nieznających poprzednich książek Cassandry Clare. Myślę że po takim wstępie można śmiało zacząć czytanie, jedyną wadą jest fakt, iż napotka się spore spoilery dotyczące "Darów anioła" czy "Diabelskich maszyn".

  Bardzo podobało mi się to, iż autorka potrafiła ciekawie zbudować napięcie. W ogromnym stresie czekałam na to co stanie się z bohaterami i jak zakończą się dane wątki. Co więcej, fabuła potrafiła nieźle zszokować, a zwłaszcza w drugiej części książki. Nieraz czytając myślałam sobie: "No nie! To niemożliwe!". Poza tym bohaterowie wprowadzali ciekawe zabawne sytuacje, które lekko rozluźniały lekko napiętą sytuację. Całość tworzyła zgraną i udaną mieszankę, która czytało się naprawdę przyjemnie i dość lekko jak na ten gatunek literacki.

  Kiedy "Pani noc" była zapowiadana, pewnym było, iż nie będzie ona o losach znanych już nam bohaterów, a zwłaszcza mojego ulubionego Simona.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  5 z 9 osób uznało recenzję za przydatną

  Panią Noc czytało się w przeważającej części przyjemnie, lekko. Poza oczywiście w/w nawiązaniami do przeszłości. Problem jest w rtm, że nic mnie nie zaskoczyło. Brakło tego czegoś, co charakteryzowało wcześniejsze książki pisarki. W trakcie lektury miałam wrażenie, iż autorka powiela pomysły, schematy znane m.in. z Darów Anioła. Dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z Nocnymi Łowcami, prozą Cassandry Clare będzie to z pewnością nowość, ciekawe, porywające. Trzeba autorce przyznać, iż potrafi pisać, wciągnąć czytelnika w fabułę...o ile przymknie się oko na wtręty dot. przeszłości.

  Jednak dla osób znających wcześniejsze książki Clare, będzie to niejako wtórnik, przyjemny, zapewniający relaks, ale nie porywający.

  Sam pomysł na fabułę ciekawy, chociaż nie ukrywam, nie porwał mnie na tyle, żebym nie mogla odłożyć książki na kilka godzin. Ciekawe są pojedyncze elementy np. spisek, śledztwo, liczne nawiązania do literackich klasyków i kilka innych spraw. Jednak sama akcja rozwija się tak wolno, iż miałam wrażenie, że przypomina rozpędzającego się żółwia.

  Minusem jest (jak dla mnie) wątek miłosny i rozterki (maksymalnie infantylne, na poziomie gimnazjum) bohaterów.

  Minusem jest także przeogromna ilość bohaterów. Podziwiam, że Clare nie gubi się w nich, że jej się nie mylą.

  Nie ukrywam, spodziewałam się czegoś zdecydowanie lepszego. Poprzednie dwie serie przygód Nocnych Łowców czytałam kilka lat temu. Być może zmieniłam się ja, zmieniły się moje oczekiwania. Pani Noc to nie najgorsza lektura, ale też nic nadzwyczajnego. Sami musicie zdecydować, czy po nią sięgnąć.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  1 komentarz. Skomentuj

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Władca cieni. Mroczne intrygi. Księga 2 4/5 Nasza cena:
35,81 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Władca cieni. Mroczne intrygi. Księga 2

Czy oddałbyś bratnią duszę… za swoją prawdziwą duszę? Życie Nocnego Łowcy to życie w pętach powinności. W więzach honoru. Świat Nocnego Łowcy to świat uroczystych przysiąg, a nie ma ślubów świętszych niż te łączące parabatai – wojowników-partnerów, którzy mają razem walczyć i razem ginąć, lecz...
Królowa Mroku i Powietrza. Mroczne intrygi. Tom 3 5/5 Nasza cena:
35,43 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Królowa Mroku i Powietrza. Mroczne intrygi. Tom 3

A jeśli ceną prawdziwej miłości jest potępienie? Niewinna krew została przelana na podwyższeniu w Sali Narad, świętej twierdzy Nocnych Łowców. Po tragicznej śmierci Livii Blackthorn Clave znalazło się na krawędzi wojny domowej. Część rodziny Blackthornów udaje się do Los Angeles, by tam szukać...
Czerwone Zwoje Magii 4/5 Nasza cena:
25,58 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czerwone Zwoje Magii

Najbardziej znane na świecie uniwersum Nocnych Łowców doczekało się porywającej serii o Magnusie i Alecu. Cassandra Clare powraca z opowieścią o parze shipowanej przez miliony czytelników! Jedyne, o czym marzył Magnus Bane, to podróż po Europie z Alekiem Lightwoodem - Nocnym Łowcą, który wbrew...
Dary Anioła. Tom 2. Miasto popiołów 0/5 Nasza cena:
24,50 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dary Anioła. Tom 2. Miasto popiołów

Zapierająca dech w piersiach kontynuacja "Miasta kości"!!! Cassandra Clare jest cool. Jest uzależniona od plotkarskich blogów, podróży po świecie I do tego pisze całkiem fajne rozrywkowe książki! Jej pierwsza powieść "Miasto Kości" jest bestsellerem w Polsce i na świecie! Trafiła przebojem na...
Dary Anioła. Tom 1. Miasto kości 5/5 Nasza cena:
24,50 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dary Anioła. Tom 1. Miasto kości

Tysiące lat temu, Anioł Razjel zmieszał swoją krew z krwią mężczyzn i stworzył rasę Nephilim, pół ludzi, pół aniołów. Mieszańcy człowieka i anioła przebywają wśród nas, ukryci, ale wciąż obecni, są naszą niewidzialną ochroną. Nazywają ich Nocnymi Łowcami. Nocni Łowcy przestrzegają praw...
Opowieści z Akademii Nocnych Łowców 4/5 Nasza cena:
29,25 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opowieści z Akademii Nocnych Łowców

Simon Lewis był człowiekiem i wampirem, a teraz staje się Nocnym Łowcą. Jednak wydarzenia „Miasta Niebiańskiego Ognia” odarły go ze wspomnień i Simon nie bardzo wie, kim jest. Wie, że przyjaźnił się z Clary i że przekonał skończoną boginię Isabelle Lightwood, żeby się z nim spotykała… ale nie ma...
Cienie nocnego targu 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cienie nocnego targu

Autorka bestsellerów Cassandra Clare opublikowała nowy ekscytujący zbiór opowiadań o Jemie Carstairsie, który przemierza Nocne Targi na całym świecie. „Cienie Nocnego Targu” to kolejne dzieło ze świata Nocnych Łowców.Nocny Targ jest miejscem spotkań faerie, wilkołaków, czarowników i wampirów....
eBook Miasto Niebiańskiego Ognia mobi epub 0/5 Nasza cena:
36,55 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Miasto Niebiańskiego Ognia mobi epub

Ciemność ogarnęła świat Nocnych Łowców. Chaos i destrukcja obezwładniają Nefilim, ale Clary, Jace, Simon i ich przyjaciele łączą siły, żeby walczyć z największym złem, z jakim kiedykolwiek się zetknęli. Brat Clary Sebastian Morgenstern systematycznie usiłuje zniszczyć Nocnych Łowców. Posługując się...
eBook Czerwone Zwoje Magii mobi epub 3/5 Nasza cena:
26,03 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Czerwone Zwoje Magii mobi epub

Najbardziej znane na świecie uniwersum Nocnych Łowców doczekało się porywającej serii o Magnusie i Alecu. Cassandra Clare powraca z opowieścią o parze shipowanej przez miliony czytelników!Jedyne, o czym marzył Magnus Bane, to podróż po Europie z Alekiem Lightwoodem – Nocnym Łowcą, który wbrew...
Miasto szkła. Dary Anioła. Tom 3 0/5 Nasza cena:
27,30 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miasto szkła. Dary Anioła. Tom 3

„Miasto szkła“ Cassandry Clare to trzeci tom serii „Dary anioła“ opowiadający o przygodach Clary i Nocnych Łowców. Nocni Łowcy muszą podjąć decyzję, czy walczyć u boku mieszkańców Podziemnego Świata, czy uznać ich za wrogów i podjąć walkę przeciwko nim! Tymczasem główni bohaterowie Jace i Clara...
City of Fallen Angels Mortal Instruments 4. Clare, Cassandra. PB 0/5 Nasza cena:
39,00 zł 65,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

City of Fallen Angels Mortal Instruments 4. Clare, Cassandra. PB

Fourth in Cassandra Clare’s internationally bestselling Mortal Instruments series about the Shadowhunters. Discover more secrets about the Shadowhunters as they fight to protect the world from demons in the fourth book in the internationally bestselling series. To love is to destroy... The Mortal...
City of Glass (Mortal Instruments 3). Clare, Cassandra. PB 0/5 Nasza cena:
39,00 zł 65,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

City of Glass (Mortal Instruments 3). Clare, Cassandra. PB

Third in Cassandra Clare's internationally bestselling Mortal Instruments series about the Shadowhunters. Discover more secrets about the Shadowhunters as they fight to protect the world from demons in the third book in the internationally bestselling series. Amid the chaos of war, the...
Wybrane bestsellery
Sprawa Rity 5/5 Nasza cena:
24,51 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sprawa Rity

Romans mafijny autorki bestsellerowych „Gangsterów” z akcją rozgrywającą się w Polsce! Jakub Wrocki (pseudonim Czarny) z pozoru jest przykładnym obywatelem, który rozkręcił intratny biznes, sprowadzając na specjalne życzenie klientów luksusowe auta z zagranicy. To jednak tylko przykrywka, bo...
Mikołajek. Żeśmy się ubawili 5/5 Nasza cena:
24,49 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mikołajek. Żeśmy się ubawili

– Mamo, mogę zaprosić kolegów ze szkoły, żeby przyszli do nas pobawić się jutro po południu? – spytałem. – Nie – odpowiedziała mama. – Po tym, jak ostatnim razem byli u nas twoi koledzy, trzeba było wstawić dwie nowe szyby w oknie salonu i odmalować twój pokój. Wielka kolekcja najlepszych przygód...
Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3

On powraca. I tym razem nie da jej odejść. Moje życie nigdy nie było tak skomplikowane. Stanęłam na czele mafijnego imperium mojego ojca. Uciekłam od męża, który nienawidzi szantażu i zdrady, a ja dopuściłam się obu tych rzeczy. Moje rozdarte na pół serce nie pozwalało mi trzeźwo myśleć. Przez żal,...
Odwróć wzrok 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odwróć wzrok

Królowa psychologicznego suspensu powraca! Najnowszy thriller z nadinspektorem Tomem Douglasem. Nie pozwól mu się do siebie zbliżyć, bo cię zniszczy. Nie walcz z nim, bo cię pokona. Uciekaj. Nigdy nie pozwól mu się odnaleźć. Myślałam, że jestem bezpieczna, ale się myliłam. Jestem już tutaj...
Bibliotekarka z Saint-Malo 5/5 Nasza cena:
27,89 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bibliotekarka z Saint-Malo

Nowa powieść Maria Escobara, autora bestsellerów „Kołysanka z Auschwitz” i „Dzieci żółtej gwiazdy” Taki list mógł napisać tylko ktoś, kto kocha książki miłością bez granic. Jocelyn Ferrec, bibliotekarka i pasjonatka literatury, boryka się z samotnością po tym, jak jej ukochany mąż Antoine wyruszył...
Zemsta. Slay quartet. Tom 3 5/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zemsta. Slay quartet. Tom 3

Nawet diabeł troszczy się o swoich najbliższych. Na swój sposób. Małżeństwo było dla Celii i Edwarda układem biznesowym. Skorzystać miał na nim przede wszystkim Edward. Los chciał jednak inaczej. Okazało się, że Celii daleko do uległości, a relacja, która połączyła tę niecodzienną parę, szybko...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Slytherin 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Slytherin

Kolejny tom w edycji specjalnej z okazji dwudziestolecia pierwszego wydania książki Harry Potter i Komnata Tajemnic to okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Ślizgonów. Pamiętasz pojedynek profesora Snape’a z Gilderoyem Lockhartem? A spojrzenie bazyliszka? Ta edycja zawiera...
Terapeutka 5/5 Nasza cena:
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Terapeutka

Nowa powieść autorki bestsellera Za zamkniętymi drzwiami. B.A. Paris w wielkim stylu powraca do gatunku thrillera psychologicznego! Budząca dreszcz grozy opowieść o wymarzonym domu, który skrywa mroczną tajemnicę… Alice i Leo wprowadzają się do świeżo wyremontowanego domu na ekskluzywnym zamkniętym...
Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2 5/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2

Sójcze Pióro i Lwi Płomień odkrywają, że to Gołębia Łapa jest trzecim kotem z przepowiedni zwiastującej trójkę, która w swoich łapach trzyma potęgę gwiazd. Teraz muszą odkryć dokładne znaczenie słów tej przepowiedni. Gdy poznają mroczne plany Tygrysiej Gwiazdy względem klanów, ich zaufanie do...
Ekstremista 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekstremista

Wyścig ze śmiercią czas zacząć W Opolu znika maturzystka, a jedynym pozostawionym przez nią śladem jest karta tarota z symbolem sprawiedliwości. Rodzina nie zamierza iść na policję, gdyż twierdzi, że dziewczyna zmagała się z problemami i nieraz deklarowała, że któregoś dnia ucieknie z domu. Jedyną...
Zmora 5/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zmora

W świecie, w którym wszyscy kłamią, nikt nie słyszy prawdy Kama Kosowska, niespełniona dziennikarka, wraca do Torunia i otrzymuje propozycję udziału w programie o tajemniczym zaginięciu z 1986 roku. Wtedy też przepadł bez śladu jej kolega z dzieciństwa, siedmioletni Piotrek Janocha. Kama jest jedną...
Wielka księga Kici Koci 5/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielka księga Kici Koci

Zbiór najciekawszych przygód ulubienicy maluchów w jednym tomie! W tym wyjątkowym wydaniu czytelnicy znajdą znane i lubiane historie rezolutnej kotki, która każdego dnia poznając świat, przeżywa duże i małe przygody. W tomie znajdują się opowiadania: „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”, „Kicia Kocia...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula