Obsesja

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 28
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Rok wydania
2017
Wydawnictwo
Ilość stron
416
Inne wersje (7)
Książka, op. miękka
od 32,62 zł
Outlet, Książka, op. miękka
za 18,50 zł
eBook, mobi, epub
za 25,86 zł
Audiobooki mp3
od 25,79 zł
Outlet, Audiobook CD
za 17,45 zł
Nasza cena: 35,88 zł

"Obsesja" rozpoczyna zupełnie nowy cykl powieściowy autorstwa Katarzyny Bereniki Miszczuk. To powieść obyczajowa z wątkiem kryminalnym w tle.

Doktor Joanna Skoczek to młody, lecz utalentowany lekarz psychiatra. Kilka miesięcy po rozwodzie postanawia poukładać sobie życie na nowo. Przeprowadza się więc do Warszawy i wynajmuje tam kawalerkę, w której mieszka jedynie w towarzystwie swojego kota. Rozpoczyna też nową pracę na oddziale psychiatrii. Upływa jej ona na niekończących się, trudnych konsultacjach i długich, nocnych dyżurach. Podczas nich, pośród mrocznych korytarzy szpitala łatwo popaść w paranoję, a już zwłaszcza wtedy, gdy jedna z pacjentek oddziału psychiatrycznego zostaje zamordowana.

Tymczasem w szafce młodej pani doktor zaczynają pojawiać się anonimowe listy od tajemniczego wielbiciela. Joanna Skoczek jest młodą, atrakcyjną kobietą, zatem nic dziwnego, że zaleca się do niej wielu. Jest wśród nich nawet przystojny chirurg Tomek, za którym szaleje niemal cały żeński personel.

Wątek kryminalny, obok uczuciowych i emocjonalnych rozterek głównej bohaterki stanowi motor napędowy fabuły i znakomicie ją dopełnia. W "Obsesji" udało się autorce doskonale oddać atmosferę polskich oddziałów psychiatrycznych, w których osoby cierpiące na skrajnie różne dolegliwości przebywają w tej samej, stosunkowo niewielkiej przestrzeni. Groza, niepewność, dziwne szmery, szepty i odgłosy towarzyszą tu bohaterce na każdym kroku. Łatwo w takim otoczeniu samemu popaść w obsesję, kiedy to coraz trudniej odróżnić jawę od wyobrażeń i gdzie paranoiczny lęk przejmuje nad człowiekiem coraz to większą kontrolę. Dzięki temu wszystkiemu powieść czyta się niemal jednym tchem, a wielbiciele prozy autorki z pewnością niecierpliwie zaczną już niebawem wypatrywać kontynuacji.

Katarzyna Berenika Miszczuk jest z wykształcenia lekarką, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2013 roku. Już w wieku piętnastu lat napisała swoją pierwszą powieść zatytułowaną "Wilk". Tworzy w nurcie fantasy często wplatając do swoich utworów wątki zaczerpnięte z dawnej mitologii i obyczajowości słowiańskiej. Ogromną popularność przyniosła jej seria powieści fantastycznych "Kwiat paproci", na którą składają się "Szeptucha", "Noc Kupały" oraz "Żerca".
Recenzje (28)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  5 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  "Przecież każdy wie, że psychiatra to szaleniec, który przejmuje od swoich pacjentów wszystkie ich choroby, prawda?"

  "Obsesja" to kolejna książka młodej, ambitnej polskiej pisarki, która lubuje się w młodzieżowych tematach. Jej najnowsza powieść przyciąga wszystkim począwszy od kontrastującej kolorami okładki aż po intrygujący opis. Czekałam z niecierpliwością na tę książkę i po jej przeczytaniu mogę śmiało stwierdzić, że się nie zawiodłam a czas spędzony nad nią na pewno nie jest straconym.

  Obsesja. Czym tak naprawdę jest obsesja? Myślenie o obiekcie naszego pożądania, przesadne gromadzenie informacji i materiałów, zdjęć na jej temat, wyimaginowane sceny i wydarzenia istniejące w głowie a nie mające odzwierciedlenia i prawa bytu w realnym świecie. Tak, chyba najłatwiej tak opisać obsesję. Niestety przekonała się o tym główna bohaterka naszej historii.

  Joanna Skoczek jest lekarką stacjonującą w Szpitalu Wchodnim w Warszawie na oddziale psychiatrycznym. Już od pierwszych dni swoich praktyk bardzo często spóźnia się do pracy. Do Warszawy wróciła po rozwodzie ze swoim mężem aby ustabilizować swoje życie i zacząć je na nowo. Od pierwszych stron powieści angażujemy się w jej życie i codzienność, na początku ograniczającą się głównie do szpitala. Dziewczyna ma bujną wyobraźnię, chodzi na lekcje judo, ma mamę, która wiecznie mówi jej jak żyć i kota Kołtuna, nazwanego tak nie bez przyczyny. Asia, pomimo swojej chwilowej niechęci do płci przeciwnej i związków, mechanicznie zwraca uwagę na mężczyzn ją otaczających. Szczególnie tych przystojnych ;) Instynktownie kieruje swój wzrok na ich palce aby sprawdzić czy mają obrączkę albo chociaż ślad po niej. W pracy zaprzyjaźnia się z doktorem Karolem oraz rezydentką Urszulą, którzy towarzyszą jej w codziennych zmaganiach z trudnościami pracy na oddziale psychiatrii. Spędza z nimi mile czas, chodzi na wspólne obiady, jada czekoladę w przerwach między kolejnymi dawkami leków dla pacjentów. Pewnego dnia gdy Joanna schodzi do wspólnej szatni szpitalnej, spotyka na swojej drodze Łukasza, jak sądzi - pracownika pralni (ze względu na pchane przez niego wielkie wózki z brudną bielizną). Dziewczyna przyznaje sobie w duchu, że ten lekko zezowaty mężczyzna nieco ją przeraża i wprawia w zakłopotanie. Na jej drodze pojawia się również jej kolega z czasów studiów - przystojny lecz surowy chirurg Tomasz Stalowiec, bożyszcze żeńskiej części szpitala i wzór wszelkich cnót. Zarówno Łukasz jak i Tomek zaczynają zabiegać o względy młodej pani doktor na wszelakie możliwe sposoby. I nie byłoby to niczym dziwnym lecz Aśka pewnego dnia odkrywa w swojej szafce list - koperta z krzywo wyrysowanym sercem. Potem kolejny, nieco niepokojący. Innego dnia znika pacjentka. Po tym dniu wydarzenia nabierają tempa i przybierają co raz bardziej dziwny obrót. Joanna zaczyna dostawać kolejne niepokojące listy, ginie kolejna osoba.

  Autorka wykreowała główną bohaterkę na dość specyficzną osobę. Joanna jest z jednej strony twardo stąpającą po ziemi kobietą lecz z drugiej strony wciąż wspomina swojego byłego męża. Jest pełna sprzeczności - twierdzi, że nie potrzebuje mężczyzn ale mimo wszystko pozwala im być blisko (jednak nie na tyle aby się z nimi związać). Do grona jej "wielbicieli" dołączają jeszcze inni mężczyźni, wszyscy oczarowani urokiem młodej pani doktor.

  "Nie chciałam już być Aśką, która boi się głośno wypowiedzieć własne zdanie. Zamierzałam stać się silną, niezależną kobietą niepotrzebującą do szczęścia silnego ramienia mężczyzny."

  Dziewczyna cały czas ma wrażenie, że ktoś ją śledzi, staje się co raz to bardziej przeczulona na tym punkcie. W książce poznajemy kulisy zawodu lekarza, autorka pokazuje nam jak wygląda normalny dzień z życia pracownika szpitala. Z innej perspektywy - poznajemy przemyślenia prześladowcy i towarzyszymy mu w jego kolejnych poczynaniach.

  W książce podobał mi się styl pisarki. Pomimo, iż jest związany z tematyką hospitalizacji i szpitalną, język, którym posłużyła sie autorka nie jest językiem trudnym czy niezrozumiałym. Kiedy używała jakichś specjalistycznych nazw, praktycznie od razu wyjaśniała nam ich znaczenie dzięki czemu nie mieliśmy żadnych problemów dotyczących zrozumienia treści etc. Jeżeli chodzi o samą akcję powieści - czytelnik pochłaniający kolejne strony cały czas czuł oddech prześladowcy na ramieniu jednak nie mógł się odwrócić i sprawdzić kim jest seryjny morderca kobiet. Przez 3/4 książki jesteśmy zwodzeni i natrafiamy na przeróżne dowody świadczące o tym, że ta i ta osoba może być zabójcą. W kolejnym rozdziale winą za zbrodnie obarczamy kogo innego. Pomimo iż sądziłam, że wiem kto kryje się za tymi masakrami, ostatecznie byłam szczerze zdziwiona gdy okazało się, że byłam w błędzie. I to właśnie jest plus dobrej powieści kryminalnej! Akcja, dużo akcji i momenty zaskoczenia! Tak, to na pewno jest powód dla którego warto przeczytać "Obsesję".

  Historia o Joannie Skoczek daje do myślenia i po jej przeczytaniu wysuwa mi się jedna myśl - PATRZ KOMU UFASZ! Kto dotrwa do ostatnich stron będzie wiedział co miałam na myśli ;) Jest to świetnie opowiedziana historia, pełna kapitalnych scen, przy których wyśmienicie się bawiłam. To było 399 stron dobrej rozrywki!! Polecam bardzo gorąco :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Książki Katarzyny Bereniki- Miszczuk zawsze trzymają w napięciu i sprawiają, że człowiek zatraca się w jej dziełach. Obsesja to kolejna książka, która mnie nie zawiodła. Od pierwszych stron człowiek zatraca się w książce całkowicie! Losy młodej lekarki, która staje się prześladowana w miejscu pracy, przeplatają się z wątkiem poszukiwania przez nią drugiej połówki. Akcja nabiera tempa, kiedy na jaw wychodzą zbrodnie w szpitalu. Co więcej.. ofiary są podobne do naszej bohaterki. Zakończenie? Człowiek po przeczytaniu książki odkłada ją, spogląda na nią i nie może uwierzyć, że to właśnie ten bohater przygotowywał zbrodnie doskonałe.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Wzięłam książkę w ciemno. Oceniłam ją po okładce. To kolejna książka w mojej biblioteczce o obsesyjnym wielbicielu. Nigdy nie czytałam lektur autorstwa pani Miszczuk. Jestem zadowolona, bo książka spełnia wszystkie moje oczekiwania co do tego typu lektur. Niebanalna, zaskakująca, nieoczywista. Tajemnica, która utrzymuje napięcie do ostatniej strony. Wiele niedokończonych wątków, przez co chętnie sięgnę też po inne części z tego cyklu. Niewiele mam zastrzeżeń. To lektura na dwa wieczory. Musiałam zarwać nockę, żeby dowiedzieć się o co tam chodzi. Książka przedstawia życie młodej lekarki Aśki, która jest rozwódką z tłustym kotem. Nie jest gotowa na nowy związek, ale w jej szafce w szatni pojawiają się miłosne liściki od Tajemniczego Wielbiciela, a wkrótce w szpitalu dochodzi do serii morderstw.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Typowałam inną postać na mordercę. Prawie dobrze, ale niestety się nieco pomyliłam. Akcja dość długo się rozkręca. Trzeba dać książce szansę, bo nim odkryjemy pierwszą ofiarę trochę fabuły musi upłynąć. Czyta się dobrze. Trzyma momentami w napięciu, ale znajdzie się też kilka humorystycznych wątków. Główna bohaterka jest ciekawą postacią, da się ją lubić, jest interesująca. Przypadł mi też do gustu jej kolega po fachu - Karol oraz lekarz "od zmarłych" - Marek. Jestem ciekawa kolejnej części. Tą pozycję polecam oczywiście.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Obsesja” Katarzyny Bereniki Miszczuk to porywająca, mroczna historia, która wciągnęła mnie na dwa wieczory. Nie mogę powiedzieć, że jest to typowy kryminał, chociaż posiada sporo jego cech. Powieść ta jest swego rodzaju patchworkiem uszytym z kawałków kryminału, sensacji, thrillera i obyczajówki, ta dość mocna kombinacja sprawia, że klimat książki jest wciągający i obezwładniający zmysły. Przygotujcie się więc, że czytając w ciszy, nie raz podskoczycie słysząc skrzypienie dobiegające z korytarza.

  Ponure korytarze szpitalnego oddziału psychiatrii i niepokojące listy od tajemniczego wielbiciela. Wygląda na to, że doktor Joanna Skoczek znalazła się w niebezpieczeństwie. Joanna Skoczek odbywa rezydenturę na oddziale psychiatrii warszawskiego Szpitala Wschodniego. Podczas gdy ponure szpitalne korytarze same z siebie przyprawiają o gęsią skórkę, w podziemnym magazynie zostaje znaleziony trup jednej z pacjentek. Z oględzin wynika, że powrócił seryjny morderca kobiet, poszukiwany przez policję od trzech miesięcy. W dodatku Asia otrzymuje ostatnio niepokojące listy od anonimowego wielbiciela.

  Byłam bardzo ciekawa tej powieści od chwili kiedy zobaczyłam pierwsze jej zapowiedzi. Bardzo intrygowało mnie miejsce akcji powieści. Sami przyznacie, że odział psychiatryczny w Szpitalu od razu przywodzi na myśl niepokojący klimat mrocznego korytarza, z migoczącymi świetlówkami, gdzie od czasu do czasu słychać niekontrolowane odgłosy pacjentów. Od razu człowiek nastawia uszu i choćby nie wiem co pragnie dowiedzieć się wszystkiego.

  Tak było ze mną i z „Obsesją”. Na sama myśl o książce dostawałam gęsiej skórki.

  Powieść Katarzyny Bereniki Miszczuk nie daje nam zbyt dużo czasu na oderwanie się od jej stron. Akcja przebiega dość szybko, a motywy i poszlaki kluczą korytarzami szpitala i chowają się przed nami złowieszczo chichocząc po kątach...

  „Obsesja” zdecydowanie podkręci Wasze emocje. Kiedy akcja zacznie nabierać tempa będziecie się prześcigać w domysłach, chcąc wyprzedzić komisarza policji w rozwiązaniu śledztwa. Czy Wam się uda? Nie wiem.

  Mnie się nie udało. Od razu odrzuciłam ze swej listy najbardziej oczywistą postać. Stwierdziłam bowiem, że rozwikłanie zagadki nie może być takie proste. Z biegiem akcji wszelkie wskazówki prowadziły mnie do rozwiązania sprawy, ale okazało się, że autorka miała w planach mocno mnie zaskoczyć. Potem długo się zastanawiałam i śledziłam w pamięci wszystkie fakty, bo nie mogłam uwierzyć, że dałam się tak bardzo wywieźć w pole.

  „Obsesja” napisana jest lekkim swobodnym stylem, dlatego czyta się ją bardzo dobrze. Trafi dzięki temu, z pewnością do wielu odbiorców.

  Bohaterowie powieści są dobrze sprofilowani, możemy obserwować ich emocje, poznawać ich i wyrabiać sobie o nich własne zdanie. Nie są to postaci bezbarwne, każda z nich ma swój charakter, nawet jeśli szybko znika ze sceny za sprawą seryjnego mordercy, krążącego po korytarzach szpitala.

  „Obsesja” Katarzyny Bereniki Miszczuk zdobyła zaszczytne miejsce w mojej prywatnej biblioteczce, bo ogrom pracy i starannie wykreowana fabuła naszpikowana intrygami, poszlakami oraz mylnymi wskazówkami zasługuje na uznanie.

  Sami się przekonacie, że mam rację, kiedy poczujecie ten nieprzyjemny dreszcz przebiegający po plecach.

  Jesień to zdecydowanie najlepsza pora na tę lekturę. Dlatego serdecznie wam ją polecam.I gorąco wręcz obsesyjnie Was do tego namawiam. :)

  Recenzja na: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 23 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Obsesja Eve. Tom 1. Kryptonim Villanelle 5/5 Nasza cena:
23,18 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obsesja Eve. Tom 1. Kryptonim Villanelle

Książka, na której podstawie powstał nominowany do nagrody Emmy serial "Obsesja Eve". Villanelle. Nie ma sumienia. Nie ma poczucia winy. Nie ma słabości. Zabójczyni doskonała. Rosyjska sierota, ocalona przed karą śmierci za brutalną zemstę, której dokonała na zabójcach jej ojca. Wyszkolona i...
Obsesja (pocket) 3/5 Nasza cena:
11,99 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obsesja (pocket)

Ponure korytarze szpitalnego oddziału psychiatrii i niepokojące listy od tajemniczego wielbiciela. Wygląda na to, że doktor Joanna Skoczek znalazła się w niebezpieczeństwie. Kilka miesięcy po rozwodzie Joanna Skoczek przeprowadza się do Warszawy, kupuje kawalerkę na Pradze i mieszka jedynie w...
Obsesja Eve. Tom 2. Jutra nie ma 5/5 Nasza cena:
23,79 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obsesja Eve. Tom 2. Jutra nie ma

Na podstawie książek Luke’a Jenningsa powstał wyróżniony nagrodą BAFTA i nominowany do Emmy serial "Obsesja Eve". W kontynuacji "Kryptonimu Villanelle" brytyjska agentka i rosyjska zabójczyni toczą grę o najwyższą stawkę. Eve Polastri i Villanelle uczestniczą w szpiegowskim wyścigu dookoła świata,...
Jej obsesja 0/5 Nasza cena:
33,83 zł 39,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jej obsesja

„Ta książka zachwyciła mnie absolutnie. Aż ją pochłonęłam. Przeraża i nie pozwala się oderwać. Stała się moją obsesją”. B. A. Paris, autorka "Za zamkniętymi drzwiami" Bestseller numer 1 Amazonu w kategorii e-book! Idealne małżeństwo. Do czasu jednego pytania... „Jaką inną kobietę chciałbyś mieć,...
Ja cię kocham, a ty miau 4/5 Nasza cena:
34,43 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ja cię kocham, a ty miau

Nowa książka jednej z najpopularniejszych polskich pisarek - autorki bestsellerowej serii "Kwiat paproci". Zwariowana komedia kryminalna. Ilustratorka Ala ma kota o imieniu Lord. Znudzony życiem na zbyt niskim w jego mniemaniu poziomie Lord postanawia przegnać narzeczonego swojej ukochanej...
Kwiat paproci. Tom 3. Żerca 5/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kwiat paproci. Tom 3. Żerca

Solidna dawka humoru, słowiańskich wierzeń i babskiej przyjaźni! Kolejny - i nie ostatni - tom bestsellerowego cyklu Kwiat paproci Gosi udało się przeżyć Noc Kupały, ale kłopoty się nie skończyły. Młoda szeptucha zaciągnęła u Swarożyca dług, którego spłata z pewnością nie będzie przyjemna. W...
Ja, diablica. Wiktoria Biankowska. Tom 1 5/5 Nasza cena:
37,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ja, diablica. Wiktoria Biankowska. Tom 1

Nazywasz się Wiktoria Biankowska, jesteś zwykłą warszawską studentką. Pewnej nocy umierasz i trafiasz do Piekła. Ale nie tak normalnie umierasz, tylko zostajesz zamordowana. I nie ot tak będziesz smażyć się w Piekle, tylko stajesz się diablicą, która otrzymuje potępieńczą pracę – targowania się o...
Nowy sekretnik szeptuchy 5/5 Nasza cena:
31,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nowy sekretnik szeptuchy

Druga część bestsellerowego "Sekretnika Szeptuchy"to pozycja obowiązkowa dla każdego wielbiciela serii Kwiat paproci Katarzyny Bereniki Miszczuk. Kalendarz wzbogacono o fragmenty niepublikowanych dotąd tekstów autorki Szeptuchy. Czytelnicy znajdą w nim także m.in. horoskop słowiański, testy,...
Niegrzeczne święta 4/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczne święta

Nadchodzą święta, Niegrzeczne święta! Znane nazwiska i historie, które rozgrzeją cię w najmroźniejszy zimowy wieczór w jednym takim wydaniu! Czy byłaś niegrzeczna w tym roku? Zastanów się dobrze...  Jedno jest pewne, zasłużyłaś na prezent! Tegoroczne święta będą różnić się od poprzednich. Tej zimy...
Porozmawiajmy o pierwszej miłości 5/5 Nasza cena:
26,65 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Porozmawiajmy o pierwszej miłości

Pierwsza miłość. To coś więcej niż uczucie. To siła. To coś, co siedzi głęboko w nas. Czasami zainteresowanie jest jednostronne, dusząco nieodwzajemnione. Zauroczenie, które nie przeradza się w nic więcej. Ale gdy nadchodzi dzień, w którym zainteresowanie jest obustronne, wyczekiwane i...
Ja anielica. Wiktoria Biankowska. Tom 2 5/5 Nasza cena:
31,37 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ja anielica. Wiktoria Biankowska. Tom 2

Beleth, Azazel, Kleopatra i Śmierć znani z powieści Ja, diablica powracają! A to oznacza, że już nikt nie będzie się nudził. W życiu Wiktorii ponownie zjawia się przystojny diabeł. Rozbija jej związek z Piotrem i ma nietypową prośbę – chce odzyskać swoje anielskie skrzydła. Czy dziewczynie uda się...
Druga szansa 5/5 Nasza cena:
28,00 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Druga szansa

Julia budzi się w tajemniczym szpitalu. Nie poznaje własnego odbicia w lustrze, nie pamięta, jak się tu znalazła. Z czasem dowiaduje się, że cała jej rodzina zginęła w pożarze. Jedynie Julii udało się przeżyć, choć na skutek odniesionych obrażeń straciła pamięć. Nazwa ośrodka, Druga Szansa, powinna...
Wybrane bestsellery
Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Z dostępem do E-testów. Szkoły ponadgimnazjalne 5/5 Nasza cena:
46,46 zł 48,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Z dostępem do E-testów. Szkoły ponadgimnazjalne

Zawiera treści dotyczące genetyki, biotechnologii, ewolucjonizmu, ochrony przyrody oraz ekologii z elementami ochrony przyrody. Zastosowano w nim szereg rozwiązań umożliwiających skuteczne przygotowanie do matury. Dzięki interaktywnej aplikacji Matura-ROM wspomaga samodzielne przygotowanie do...
Dom stu szeptów 4/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom stu szeptów

Najnowsza powieść grozy brytyjskiego mistrza horroru, Grahama Mastertona. Autorska interpretacja opowieści o nawiedzonym domu. Na smaganych wiatrem wrzosowiskach stare domostwo strzeże swych sekretów… Allhallows Hall jest rozległą rezydencją w stylu Tudorów, położoną na ponurych i mglistych...
Idą święta. Kicia Kocia i Nunuś 0/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idą święta. Kicia Kocia i Nunuś

Kicia Kocia i Nunuś. Idą święta to kolejna książka w serii o Kici Koci autorstwa Anity Głowińskiej. W środku mały czytelnik znajdzie aż 45 otwieranych okienek, które kryją w sobie niejedną (świąteczną!) tajemnicę. To idealna okazja, żeby zapoznać dzieci z bożonarodzeniowymi tradycjami. Zbliżają się...
Panna z Bajki 0/5 Nasza cena:
31,70 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Panna z Bajki

Taką Katarzynę Michalak pokochały Polki! „Panna z bajki” to uroczy, zaskakujący i romantyczny powrót autorki! Hania Ruczaj ma dwie wielkie miłości: pisanie scenariuszy filmowych oraz uroczy, wtulony w zieleń lasu domek, który nazwała Bajką. To w nim chroni się przed światem. I w nim stara się...
Ocal mnie. After. Tom 3 5/5 Nasza cena:
35,69 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ocal mnie. After. Tom 3

Największy fenomen książkowy ostatnich lat! Bestsellerowa seria o Tessie i Hardinie. Powieść, która doczekała się miliarda odsłon w serwisie wattpad. Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się przed poznaniem Hardina, i na to, co zdarzyło się później. Tessa wybaczyła Hardinowi kłamstwo, a...
Smak świąt. Ponad 100 przepisów i porad 0/5 Nasza cena:
42,83 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Smak świąt. Ponad 100 przepisów i porad

Nowe wydanie świątecznego bestsellera Agnieszki Maciąg, której książki sprzedały się w łącznym nakładzie 500 tysięcy egzemplarzy. To książka na święta, ale nie tylko. Opowiadam o tym, jak oswoić i zaczarować zimę. Co zrobić, aby ten trudny czas uczynić miłym, dobrym i pięknym. Dzielę się tutaj nie...
Ring 5/5 Nasza cena:
26,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ring

Carter Daring jest zawodowym bokserem. Przygotowuje się do walki, która może okazać się przepustką do pojedynku o tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej. Któregoś dnia, wracając z treningu natyka się na przewrócony samochód. Wzywa pogotowie i jedzie do domu, ale widok, który ujrzał na miejscu...
Gwiazdkowy Prosiaczek 0/5 Nasza cena:
33,58 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gwiazdkowy Prosiaczek

Jack jest bardzo przywiązany do swojej przytulanki, Daj Prosia. DP jest z nim zawsze, na dobre i na złe. Nagle w Wigilię staje się coś strasznego – DP ginie. Na szczęście Wigilia to noc cudów i przegranych spraw. W tę noc życie wstępuje nawet w zabawki. Gwiazdkowy Prosiaczek, nowa przytulanka Jacka...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 0/5 Nasza cena:
42,83 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
Egzekucja. Joanna Chyłka. Tom 14 5/5 Nasza cena:
26,04 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Egzekucja. Joanna Chyłka. Tom 14

Minęły trzy miesiące, od kiedy Kordian Oryński zaginął. Przez cały ten czas Chyłka robiła wszystko, by go odnaleźć, ale nie natrafiła na żaden ślad. Prawniczka nie zamierza jednak się poddawać. Aby zapewnić sobie fundusze na dalsze poszukiwania, prowadzi biuro porad prawnych i mimo że nie może sama...
Bestia z Buchenwaldu 5/5 Nasza cena:
27,06 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bestia z Buchenwaldu

Historia Ilse Koch, komendantowej nazistowskiego obozu, której okrucieństwo stało się legendą Wydarzenia w tej książce są oparte na faktach. prawda bywa bardziej przerażająca od najwymyślniejszej fikcji. Człowiek jest zdolny do wszystkiego. Ilse Koch dokonała okrutnych czynów. Wiedźma z Buchenwaldu...
Zestaw 2: Zaproszeni przez Boga klasa 4 Religia podręcznik + ćwiczenia 5/5 Nasza cena:
32,69 zł 34,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zestaw 2: Zaproszeni przez Boga klasa 4 Religia podręcznik + ćwiczenia

Zestaw podręcznik oraz ćwiczenia z serii Zaproszeni przez Boga przeznaczony jest do nauki religii w klasie 4 szkoły podstawowej. Książki wchodzące w skład tego zestawu zgodne są z najnowszą ramą programową. Numer dopuszczenia MEN: AZ-21-01/10-KR-2/12
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula