Jeśli Twoje dziecko marzy o dalekich podróżach i interesuje się światem, koniecznie zapoznaj je z Nelą! Ta mała reporterka i podróżniczka doskonale wie, jak zachęcić swoich wiernych fanów do przeżycia niesamowitych przygód. "Nela na tropie przygód" to już czwarta książka autorki.
Nela rozpoczęła podróże mając zaledwie pięć lat. Dzisiaj to nie tylko jej pasja, ale również i sposób na życie! Uwielbia dzielić się z innymi dziećmi swoimi przygodami i opowieściami. Niezależnie, czy tym razem wybieramy się do dalekiej Afryki, Ameryki, czy Azji. Nela potrafi zainteresować każdą historią i przekazać ją dodatkowo z nieznanymi dla nas wcześniej ciekawostkami. Gdzie tym razem wybiera się mała podróżniczka? Nigdy nie jest to jedno miejsce: najważniejsze to wciąż poszukiwać, czegoś nowego i zachwycać się kolejnymi zdarzeniami.
"Nela na tropie przygód" to książka pełna barwnych ilustracji i fotografii, wykonanych przez samą autorkę. Przenosi nas w odległe zakątki świata i sprawia, że czujemy się tak, jakbyśmy tę podróż odbyli właśnie z Nelą. Książka stanowi idealną pozycję dla wszystkich dzieci, które interesują się światem, zwierzętami i innymi kulturami. Nela pisze w niezwykle przystępny i zrozumiały sposób, tak, aby jej fani mogli traktować ją, jak równą sobie koleżankę. To zapewne nie koniec dalekich wypraw, dlatego przygotuj się na kolejne części, równie emocjonujące i pobudzające wyobraźnię!
Nela jest małą reporterką i podróżniczką. Swoją pierwszą podróż po świecie odbyła mając pięć lat. Od tego czasu odwiedziła już wiele odległych zakątków, a o swoich przeżyciach opowiada w kolejnych książkach z serii.