Kwiaty na poddaszu

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 9
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Rok wydania
2019
Ilość stron
440
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
od 23,72 zł
Nasza cena: 27,47 zł 38,00 zł Taniej o: 28%

Produkt niedostępny

“Kwiaty na poddaszu” to opowieść, w której bajka w mgnieniu oka przemienia się w koszmar.

Jak daleko jesteś w stanie się posunąć, by zdobyć środki do życia? Czy zaryzykujesz szczęściem najbliższych?

“Kwiaty na poddaszu”, powieść będąca pierwszym tomem sagi o rodzinie Dollangangerów, rozpoczynają się tak, jak typowa powieść obyczajowa o szczęśliwej rodzinie z niewielkimi troskami. Czwórka rodzeństwa, Cathy, Chris, Cory i Carrie żyją wraz z rodzicami może i nie na najwyższym poziomie, ale w ich domu kwitnie miłość, ciepło oraz zrozumienie. Czar pryska, gdy dochodzi do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego, w którym ginie ojciec dzieci.

Nieporadna życiowo Corinne, matka dzieci, nie potrafi poradzić sobie z obowiązkami, które nagle spadają na jej barki ani tym bardziej utrzymać rodziny, gdyż dotychczas pieniądze do domu przynosił tylko jej mąż. Wtedy kobieta wpada na pomysł, by na powrót wkupić się w łaski rodziców, bogatych ludzi, którzy mogą jej zapewnić życie na poziomie. Niegdyś, z powodu swojego wyboru, a w konsekwencji małżeństwa, została wydziedziczona przez ojca. Teraz wraca skruszona, by przekonać go, jak bardzo się pomyliła.

Jedynym problemem kobiety są dzieci, a raczej fakt, że ojciec nie ma pojęcia o ich istnieniu. Corinne, bojąc się jego reakcji, w porozumieniu z matką, postanawia na jakiś czas zamknąć dzieci na poddaszu, w niezamieszkanej części domu. Obiecuje im, że spędzą tam kilka dni, najwyżej tydzień. Czas pobytu w odosobnieniu się przedłuża. Dzieci, odcięte od świata, mogą się kontaktować jedynie z oschłą, bardzo przesądną babcią, która nie potrafi im zapewnić troski, jaką dotąd otaczali je rodzice.


O autorce

Virginia Cleo Andrews była amerykańską pisarką zajmującą się tworzeniem rodzinnych sag. Urodziłą się 6 czerwca 1923 roku, zmarła natomiast 19 grudnia 1986 roku. W powieściach, które napisała, bardzo często pojawia się motyw zakazanej miłości, a także sekretów rodzinnych, ukrywanych przez jej członków całymi latami. “Kwiaty na poddaszu” to bynajmniej nie jedyna znana książka V.C. Andrews - pisarka powołała do życia całe sagi, wśród których najpopularniejsze są "Pamiętniki Christophera", "Saga o rodzinie Dollangerów",  "Saga o rodzinie Casteel", "Saga o rodzinie Landry" czy Saga o rodzinie Culter".   

Recenzje (9)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  17 z 20 osób uznało recenzję za przydatną

  Książkę "pochłonęłam" w kilka dni. Bardzo mnie wciągnęła, a pewnym momencie nawet mnie wzruszyła. Nie mogłam się doczekać, kiedy dowiem się o kolejnych sekretach rodziny Dollangangerów. Zmagania czwórki rodzeństwa w zamknięciu cały czas zmuszały mnie do zadania sobie pytania - co to za matka? Jak ona tak może? Książka pokazuje co się dzieje z człowiekiem, gdy jest ON zbyt zachłanny na pieniądze. Nikt już wtedy nie jest ważny - nawet własne dzieci! Myślę, że jest to książka, która warta jest uwagi, dlatego gorąco ją polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  16 z 19 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy kochająca matka jest w stanie poświęcić wszystko ,aby jej dzieci były szczęśliwe,a może jest w stanie poświęcić własne dzieci,aby to ona była szczęśliwa i żyła w luksusie?Przepiękna opowieść o miłości , z czasem przemieniającej się w nienawiść , samotności i bezradności czwórki rodzeństwa uwięzionego na bardzo długo w ogromnym ,tajemniczym domu.Czytając ,zastanawiałam się ,jak można być tak okrutną matką,babcią.....Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  15 z 18 osób uznało recenzję za przydatną

  Wspaniała książka, już od pierwszej strony zaciekawia i fascynuje, zamówiłam kolejne części bo bardzo jestem ciekawa dalszych losów rodzeństwa, poleca!!!!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  9 z 14 osób uznało recenzję za przydatną

  O istnieniu "Kwiatów na poddaszu" dowiedziałam się od koleżanki. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona. Poszperałam po Internecie, poczytałam opinie i jakoś o niej zapomniałam.

  Jednakże gdy wpadła mi przypadkowo w ręce w księgarni pomyślałam, że może jednak warto spróbować. I nie żałuję! Cudowna, przepiękna opowieść autorstwa Virginii Andrews. Pełna emocji, nieprzewidzianych zdarzeń zawierająca też nutkę tajemniczości. Kto raz weźmie do ręki tę książkę nie chce jej odłożyć dopóki historia się nie skończy. Czytając ta pozycję odnosi się wrażenie jakby było się jej częścią. Zostajemy uwikłani w historię pełną - jak się okazuje - rodzinnych dramatów, sekretów i tragedii. Proste, przyjazne słownictwo autorki pozwala na poznanie historii każdemu czytelnikowi. Fabuła jest wciągająca, czasami zaskakująca...

  Zaczynając "Kwiaty..." myślałam, że będzie to kolejna książka na nudne wieczory. Okazało się jednak, że ta przyjemność trwała jedynie kilka godzin. Powodem tego była nie ilość stron, ale brak chęci na przerwanie czytania. Ta książka sprawiała, że nie byłam w stanie przestać czytać, dopóki nie sprawdzę jak się skończy. Ciągle powtarzałam sobie "jeszcze tylko kilka stron". Nie zauważyłam nawet kiedy historia dobiegła końca.

  Świat przedstawiony w powieści pozwala działać naszej wyobraźni. To niesamowite jak przejmująca może być historia czworga dzieci ukazana na kartach tego dzieła. Pani Andrews opisała wszystko tak szczegółowo i dosadnie, że czujemy się jakbyśmy tam byli i przeżywali dokładnie to, co nasi bohaterowie. Nie raz w oku zakręciła się łezka. Myślę, że można polecać ta książkę także ze względu na poruszony w niej temat. Głównym problemem jest tutaj kazirodztwo i skomplikowane więzi członków rodziny. Jestem przekonana, że każdy kto sięgnie po "Kwiaty na poddaszu" skłoniony będzie do głębokiej refleksji na temat problemów społecznych, które wcale w dzisiejszych czasach nie są nam obce.

  W mojej opinii książka zasługuje jak najbardziej na miano wspaniałej i magicznej. Poleciłabym ją każdemu, kto chce przeczytać "coś fajnego" i pragnie niesamowitych emocji. Jest to doskonała lektura na długie, jesienne wieczory, ale tak jak ostrzegałam - wciąga, więc radziłabym zarezerwować dłuższą chwilę. Z czystym sumieniem polecam i życzę miłej lektury! ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Prawda jest bowiem taka, że to nie miłość rządzi światem, lecz pieniądz".

  Ta powieść mną wstrząsnęła. Przedstawia pejroatywne oblicze świata, w którym rządzą pieniądze. Pokazuje tę bezlitosną, prymitywną, pożądliwą stronę ludzkiej natury. Dobrze obrazuje człowieka, którym zawładnia chciwość, chęć posiadania na własność rzeczy, a nawet ludzi. Człowieka, który wyzbywa się sumienia, działa bez żadnych skrupółów.   

  "Musiałam przeżyć miłość albo uschnąć i umrzeć."

        Mówi także o sile miłości, która potrafi uczynić wszystko pięknym i wyjątkowym. Bez miłość nie ma nic, nic tak naprawdę nie istnieje, bez niej nie da się niczego zbudować. Uświadamia nam, że miłość często wdziera się do naszego serca nieproszona i przydarza nam się mimo naszej woli. Czasami to, że kogoś kochamy wcale nie oznacza, że za wszelką cenę powinniśmy z tym kimś być. Usilinie pragniemy wierzyć i ufać bliskim nam ludziom, mając nadzieję, że odwdzięczą się tym samym. Czasem, bez względu na wszystko, nie powinniśmy wybaczać najbliższym. Momentami pozory mylą, a to, co ma piękne oblicze, nie zawsze jest dobre i właściwe.

  "To właśnie wtedy uświadomiłam sobie, że zyskując coś, jednocześnie zawsze będę coś tracić."

      Ta historia zaczyna się całkiem zwyczajnie. Dollangangerowie to szczęśliwe małżeństwo z czwórką dzieci, wiodą spokojne życie w dostatku w Gladstone. Nagle głowa rodziny ginie w tragicznym wypadku samochodowym, a sielanka rozsypuje się natychmiast jak domek z kart. Brak funduszy zmusza zmusza ich do opuszczenia domu i rodzinnego miasta. Wyruszyli do Wirginii, aby zamieszkać w Foxforth Hall — ogromnej rezydencji na stromym zboczu, mającej ponad dwieście lat. Złowrogi dom dziadków skrywa wiele tajemniczych pokoi i mrocznych sekretów.

  "Bez względu na intensywność cierpienia, żal z czasem wygasa i ktoś nawet prawdziwie kochany ostatecznie staje się niewyraźnym cieniem w naszej pamięci."

         Tam twardą ręką rządzi chora, despotyczna i okrutna babcia, która z całego serca potępia swoje wnuki. Jest fanatyczką religii i traktuje wiarę bardzo instrumentalnie. Jak pomyślę o tej postaci, to ciarki przechodzą mi po plecach. Nie rozumiem i nie cierpię ludzi, którzy każdego wieczoru modlą się o Bożą łaskę, są obecni na mszy w niedziele, ale mimo tego są podli, dopuszczają się bestialskich czynów i sami próbują wymierzać sprawiedliwość. 

  "Coraz częściej myślę o nas jako o kwiatach na poddaszu. [..] Narodzeni w jasnych barwach, ciemniejących z każdym dniem długiego, ponurego, męczącego, koszmarnego czasu, który spędziliśmy jako więźniowie nadziei i ofiary zachłanności."

        Dzieci muszą skryć się w dużym pokoju na ostatnim piętrze. Zostają zamknięci na klucz, porzuceni, zapomniani przez świat i powoli więdną, jak tytułowe kwiaty. Mają do predyspozycji ponure, olbrzymie pomieszczenie poddasze. Muszą znosić samotność i suche, zakurzone powietrze. Nie wiedzą, czy jeszcze kiedyś ujrzą słońce albo poczują jego promienie na twarzy. Nie są pewni, czy nadejdzie dzień, w którym znowu ujrzą niebo, poczują podmuch powietrza, napotkają innych ludzi. Nastolatkowie są zdani na siebie, zostali zmuszeni dorosnąć zbyt szybko i wcielić się w rolę opiekunów czteroletnich bliźniaków. Cathy i Chris starają się przetrwać na poddaszu, urozmaicić każdy dzień. Podziwiałam ich pomysłowość, zaradność, zamiłowanie do sztuki i nauki.

  "Bóg i niebo było na ziemi, w ogrodach, lasach, parkach, na plażach, nad jeziorami, na autostradach i w podróżach w nieznane. Piekło było tu, gdzie ja. Wiecznie rzucało na mnie swój cień, próbując zmienić mnie w to, czym byłam według babci — diabelskie nasienie."

       Ich historię opowiada dwunastoletnia Cathy. Jest ciekawą postacią i narratorką. To namiętna, burzliwa dziewczyna, która potrafi dostrzec piękno świata, ale nie jest ślepa na jego negatywne aspekty. Nie jest idealna, czasem ponoszą ją emocje, potrafi dramatyzować i być nieokrzesana, ale na tym polega jej wewnętrzne piękno.

  "Twórczy geniusz objawia się bowiem właśnie w chwilach nieskrępowanego oddawania się marzeniom."

    "Kwiaty na poddaszu" mają świetną podbudowę psychologiczną. To jedna z tych książek, która zmienia nasze patrzenie na świat i otaczających nas ludzi, skłania do refleksji, w pewnym sensie poszerza nasze horyzonty. Nie polecam tej książki na letni wyjazd ani na momenty relaksu. Jest to w dużej mierze historia o okrucieństwie, to pozycja niepokojącą i momentami naprawdę brutalna. Groza czai się gdzieś w zakamarkach potwornego Foxforth Hall, czujemy jej obecność. Jest to dobrze napisana książka, przejmująca lektura dla starszych czytelników.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Bramy raju 4/5 Nasza cena:
32,20 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bramy raju

W IV tomie bestselerowej sagi „Rodzina Casteel” autorstwa Virginii C. Andrews znów spotykamy się z piękną, ale nieszczęśliwie urodzoną Heaven Leigh Casteel. Skomplikowana przeszłość, wieczne pogardzanie, głodzenie i bicie w dzieciństwie niewątpliwe negatywnie odbiło się na życiu Heaven oraz jej...
Willow 4/5 Nasza cena:
30,60 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Willow

Po raz pierwszy w Polsce! Poznaj losy rodziny de Beers. „Willow” to pierwszy tom nowej sagi V.C. Andrews. Willow de Beers jest dzieckiem adoptowanym, żyjącym w bolesnym rozdarciu pomiędzy ukochanym tatą a egoistyczną, bezwzględną matką, od której dowiaduje się, że jest córką pacjentki swojego ojca,...
Kto wiatr sieje. A jeśli ciernie. Saga rodziny Dollangangerów. Tom 4 0/5 Nasza cena:
35,70 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kto wiatr sieje. A jeśli ciernie. Saga rodziny Dollangangerów. Tom 4

Gdy Bart zgodnie z wolą babki dziedziczy rezydencję, w której jego rodzice przez trzy lata byli więzieni na strychu, na kolejne pokolenie kładą się mroczne cienie przeszłości. Na 25. urodziny Barta zjeżdża się cała rodzina. To ważny dzień, bo zgodnie z wolą babki tego dnia Bart stanie się...
Splątane korzenie 5/5 Nasza cena:
28,61 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Splątane korzenie

Poznaj losy rodziny De Beers. "Splątane korzenie" to trzeci tom nowej sagi V.C. Andrews. Życie siedemnastoletniej Hannah Eaton z pozoru przypomina bajkę o szczęśliwej dziewczynie z pięknej posiadłości nad oceanem, jakich wiele w snobistycznym i bogatym Palm Beach. Para psychologów – mama Willow i...
Mroczne cienie audrina Tom 2 2/5 Nasza cena:
27,86 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mroczne cienie audrina Tom 2

Drugi tom cyklu o Audrinie. Posiadłość rodu Whitefern i jej serce - wielki wiktoriański dom - pochłonęły dzieciństwo Audriny. Teraz mroczne cienie zagrażają jej dorosłemu życiu. Audrina Lowe pamięta lepsze czasy, kiedy jej mąż Arden był jeszcze młody, czuły i kochający. Nie uwierzyłaby wówczas, że...
Moja słodka Audrina 5/5 Nasza cena:
28,12 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moja słodka Audrina

W pięknym, położonym w lesie domu mieszka z pozoru szczęśliwa, zamożna rodzina. Dom jednak kryje w sobie mroczną tajemnicę... Audrina zawsze chciała być taka jak siostra, wiedziała jednak, że rodzice nigdy nie pokochają jej tak, jak kochali tamtą. Nieżyjąca siostra Audriny była ukochanym,...
Płatki na wietrze. Saga rodziny Dollangangerów. Tom 2 3/5 Nasza cena:
26,52 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Płatki na wietrze. Saga rodziny Dollangangerów. Tom 2

Dalszy ciąg "Kwiatów na poddaszu", jednej z najlepszych amerykańskich powieści. Carrie, Chris i Cathy po latach więzienia na strychu trafiają pod opiekę doktora Sheffielda, ale dawny koszmar wciąż nie pozwala im normalnie żyć. Cathy wie jednak, jak temu zaradzić: czas pokazać matce i babce, że...
W pułapce losu 5/5 Nasza cena:
30,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W pułapce losu

Cofamy się w czasie, aby poznać historię Grace, rodzonej matki Willow De Beers. Światem Grace Houston były bazy marynarki wojennej, gdzie kolejno służył jej ukochany ojciec, oficer lotnictwa. Dziewczyna, zmuszona do ciągłej zmiany szkół i rozstań z przyjaciółmi, ma dosyć tułaczego życia i marzy o...
A jeśli ciernie. Saga rodziny Dollangangerów. Tom 3 4/5 Nasza cena:
26,52 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

A jeśli ciernie. Saga rodziny Dollangangerów. Tom 3

Żeby chronić dzieci, Cathy i Chris ukrywają wstrząsającą, mroczną prawdę. Ktoś jednak zna ich sekret. I nie przestaje ich obserwować. Cathy, w dzieciństwie więziona na strychu przez okrutną matkę i babkę, dziś razem z Christopherem tworzy ciepły, kochający dom dla swoich dzieci: przystojnego i...
eBook A jeśli ciernie. Saga rodziny Dollangangerów. Tom 3 mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,20 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook A jeśli ciernie. Saga rodziny Dollangangerów. Tom 3 mobi epub

Żeby chronić dzieci, Cathy i Chris ukrywają wstrząsającą, mroczną prawdę. Ktoś jednak zna ich sekret. I nie przestaje ich obserwować. Cathy, w dzieciństwie więziona na strychu przez okrutną matkę i babkę, dziś razem z Christopherem tworzy ciepły, kochający dom dla swoich dzieci: przystojnego i...
eBook Kwiaty na poddaszu. Saga rodziny Dollangangerów. Tom 1 mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,84 zł 30,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Kwiaty na poddaszu. Saga rodziny Dollangangerów. Tom 1 mobi epub

Rodzeństwo przez lata żyje zamknięte na poddaszu, pod czujnym okiem okrutnej i przesądnej babci. "Kwiaty na poddaszu" to jedna z najsłynniejszych amerykańskich powieści. Na szczycie schodów kryją się cztery sekrety. Jasnowłose, piękne, niewinne i walczące o przetrwanie… Byli wspaniałą rodziną -...
eBook Splątane korzenie mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,84 zł 30,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Splątane korzenie mobi epub

Poznaj losy rodziny De Beers. "Splątane korzenie" to trzeci tom nowej sagi V.C. Andrews. Życie siedemnastoletniej Hannah Eaton z pozoru przypomina bajkę o szczęśliwej dziewczynie z pięknej posiadłości nad oceanem, jakich wiele w snobistycznym i bogatym Palm Beach. Para psychologów – mama Willow i...
Wybrane bestsellery
Puzzle Pucio Przeciwieństwa Nasza Księgarnia 0/5 Nasza cena:
16,95 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Puzzle Pucio Przeciwieństwa Nasza Księgarnia

Puzzle dwuelementowe skierowane do dzieci od 2 lat. Zabawka składa się z 20 elementów, czyli 10 par obrazków, wśród których należy znaleźć przeciwieństwa: mały i duży, stare i nowe, mokra i sucha, zdrowy i chory, smutny i wesoły, głodny i najedzony, lekkie i ciężkie, zimno i ciepło, cicho i głośno,...
Sezonowe Alaantkowe BLW 0/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sezonowe Alaantkowe BLW

Nowa książka autorek najpopularniejszego polskiego bloga o rozszerzaniu diety niemowląt i żywieniu dzieci! Sto świeżych jak sezonowe potrawy przepisów i jak zawsze sto procent pewności, że wszystko się uda! Joanna Anger i Anna Piszczek proponują tym razem przepisy dla całej rodziny powiązane z...
Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3

On powraca. I tym razem nie da jej odejść. Moje życie nigdy nie było tak skomplikowane. Stanęłam na czele mafijnego imperium mojego ojca. Uciekłam od męża, który nienawidzi szantażu i zdrady, a ja dopuściłam się obu tych rzeczy. Moje rozdarte na pół serce nie pozwalało mi trzeźwo myśleć. Przez żal,...
Perska niepewność. Perska miłość. Tom 7 0/5 Nasza cena:
24,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perska niepewność. Perska miłość. Tom 7

Czy szalona miłość w czasach zarazy potrafi uratować to, co w życiu najcenniejsze? Znana z "Perskiej kobiecości" Joanna, po kolejnym nagłym wyjeździe z Bali, gdzie planowała wspólną przyszłość z Richardem, zmuszona jest do życia z nieustannie gnębiącym ją mężem. Nagły wybuch pandemii i związane z...
Ekstremista 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekstremista

Wyścig ze śmiercią czas zacząć W Opolu znika maturzystka, a jedynym pozostawionym przez nią śladem jest karta tarota z symbolem sprawiedliwości. Rodzina nie zamierza iść na policję, gdyż twierdzi, że dziewczyna zmagała się z problemami i nieraz deklarowała, że któregoś dnia ucieknie z domu. Jedyną...
Wielka księga Kici Koci 5/5 Nasza cena:
28,97 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielka księga Kici Koci

Zbiór najciekawszych przygód ulubienicy maluchów w jednym tomie! W tym wyjątkowym wydaniu czytelnicy znajdą znane i lubiane historie rezolutnej kotki, która każdego dnia poznając świat, przeżywa duże i małe przygody. W tomie znajdują się opowiadania: „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”, „Kicia Kocia...
Bibliotekarka z Saint-Malo 5/5 Nasza cena:
27,89 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bibliotekarka z Saint-Malo

Nowa powieść Maria Escobara, autora bestsellerów „Kołysanka z Auschwitz” i „Dzieci żółtej gwiazdy” Taki list mógł napisać tylko ktoś, kto kocha książki miłością bez granic. Jocelyn Ferrec, bibliotekarka i pasjonatka literatury, boryka się z samotnością po tym, jak jej ukochany mąż Antoine wyruszył...
Nowe rozdanie 0/5 Nasza cena:
16,19 zł 26,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nowe rozdanie

Nowe rozdanie. Kolejna część sagi o rodzinie Donellów Megan Donell po rewelacjach usłyszanych od ojca traci przytomność i ląduje w szpitalu. Tam okazuje się, że dziewczyna ma zagrażającego życiu krwiaka mózgu i potrzebna jest natychmiastowa operacja. Lekarz mówi Erickowi, że stan jej zdrowia musi...
Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2

Stawka jest jeszcze wyższa, czarownice bardziej zabójcze, a romans niezmiennie gorący! Z niecierpliwością wyczekiwana kontynuacja „Gołębia i węża”, która stała się natychmiastowym bestsellerem New York Timesa i IndieBound. Idealna dla fanów Sarah J. Maas! Po uniknięciu śmierci z rąk Dames Blanches,...
Odwróć wzrok 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odwróć wzrok

Królowa psychologicznego suspensu powraca! Najnowszy thriller z nadinspektorem Tomem Douglasem. Nie pozwól mu się do siebie zbliżyć, bo cię zniszczy. Nie walcz z nim, bo cię pokona. Uciekaj. Nigdy nie pozwól mu się odnaleźć. Myślałam, że jestem bezpieczna, ale się myliłam. Jestem już tutaj...
Zakochane Zakopane latem 5/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakochane Zakopane latem

Siedem letnich historii o miłości w Zakopanem! Bo jeśli zakochać się latem, to tylko tam! Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Turyści masowo zjeżdżają do najsłynniejszego polskiego kurortu. Część z nich chce odpocząć, inni planują wysokogórską wspinaczkę, ale są i tacy, którzy chcą się po...
Sprawa Rity 5/5 Nasza cena:
24,51 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sprawa Rity

Romans mafijny autorki bestsellerowych „Gangsterów” z akcją rozgrywającą się w Polsce! Jakub Wrocki (pseudonim Czarny) z pozoru jest przykładnym obywatelem, który rozkręcił intratny biznes, sprowadzając na specjalne życzenie klientów luksusowe auta z zagranicy. To jednak tylko przykrywka, bo...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula