Kolejny rozdział

Średnia: 4.4 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Ilość stron
392
Rok wydania
2017
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 23,80 zł
Nasza cena: 29,40 zł 35,00 zł Taniej o: 16%

Produkt niedostępny

Jak czuje się człowiek, który otrzymuje na skrzynkę mejlową powieść w odcinkach, która coraz bardziej przypomina jego życie?

Maciej Tarski, redaktor w uznanym wydawnictwie, przychodzi do pracy i jak co dzień odbiera pocztę. Otwiera wiadomość, która na pierwszy rzut oka nie różni się niczym od dziesiątek innych. Jednak w załączniku, zamiast książki, znajduje wyłącznie pojedynczy rozdział, wysłany przez anonimowego autora o pseudonimie XYZ. Opowieść wciąga go od pierwszego zdania. I wydaje się niepokojąco znajoma.
Kalina Milewska, popularna autorka thrillerów, cierpi na kryzys twórczy. Jej ostatnia powieść zebrała niepochlebne recenzje, o czym redaktor Tarski nie pozwala jej zapomnieć. Wydzwania do niej nieustannie, aby dowiedzieć się, jak postępują prace nad kolejną, nie kryjąc, że spodziewa się bestsellera na miarę poprzednich.
Redaktor Tarski podejrzewa, że intrygująca korespondencja to sprawka Kaliny, wkrótce jednak wychodzi na jaw, że jest w błędzie.
Kalina i Maciej zaczynają się niepokoić. Kto bawi się ich kosztem? Kto wie tak wiele o ich dotychczasowym życiu? I o tym, co w nim nastąpi wkrótce…
Podejrzewają wszystkich, znajomych i członków rodzin. Wraz z kolejnymi rozdziałami powieści dociera do nich, jak niewiele wiedzą o sobie i jak bardzo zapętlili się w rzeczywistości.
Czy książka anonimowego autora pomoże im rozwiązać życiowe problemy? Czy poznają tożsamość tajemniczego XYZ-a?

Agata Kołakowska (ur. 1984) – wrocławianka z urodzenia i zamiłowania. Autorka powieści obyczajowych; do tej pory ukazały się: „Patrycja”, „Przyjaciółki”, „Siódmy rok”, „Niechciana prawda”, „Płótno”, „Wszystko co minęło”, „Zaciszny Zakątek”, „We dnie, w nocy”, „Niewypowiedziane słowa” i „Igraszki z losem”.
Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Kolejny rozdział, to lekka powieść, niezbyt długa, którą dobrze się czyta, gdy szuka się lektury zapewniającej rozrywkę i wytchnienie. Jednak od razu zaznaczam, nie oczekujcie po tej książce niczego więcej, bo się rozczarujecie. Ot jest to lekka opowieść z odrobiną humoru i dreszczykiem (malutkim, ale zawsze) emocji oraz dodatkowo morałem. Tylko tyle, albo aż tyle. Zależy kto czego oczekuje.

  Książka zdecydowanie lżejsza (choć w swojej końcowej wymowie równie ważna) od poprzedniej, którą miałam okazję przeczytać, czyli We dnie w nocy.

  To także niezła lekcja tego, jak powinno się żyć, jak właściwie powinno się z życia korzystać (czerpać z niego pełnymi garściami) i jak ostrożnym należy być w stosunku do ludzi, których uważamy za najbliższych. to także opowieść o tym, jak łatwo (nie istotne - chcący czy niechcący) zniszczyć życie innej osobie.

  A o czym jest tak książka? Najkrócej...o książce :)

  Bohaterów jest dwoje. Ona, Kalina Milewska autorka bardzo dobrze sprzedających się thrillerów (chociaż niespodziewanie ostatnia książka zaliczyła porządną klapę, a sama "gwiazda" cierpi na posuchę, brak weny) i on, czyli Maciej Tarski redaktor w znanym wydawnictwie. On nie pozwala jej zapomnieć o tym, że nie wywiązuje się z uzgodnionych terminów. Ona próbuje za wszelka cenę sprostać jego oczekiwaniom.

  Nagle wydarza się coś, co sprawia, iż muszą połączyć siły i dowiedzieć się kto i dlaczego zabawia się nimi i ich życiem. A początkiem wszystkiego stają się tajemnicze emaile, które otrzymuje Tarski.Oboje rozpoczynają śledztwo. Gdyby wiedzieli dokąd ich ono zaprowadzi...

  Lekkie, relaksujące, wciągające, ale także zmuszające do chwili zastanowienia nad tym co robimy. Polecam na poprawę nastroju lub gdy szukacie czegoś co pozwoli się zrelaksować, ale nie dokumentnie odmóżdźyć. Kołakowska ponownie pod płaszczykiem lekkiej opowieści uczy nas czegoś, przemyca pewne wskazówki. Warto przeczytać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Tę książkę czyta się jak kryminał i na końcu zaskakuje . Jednak wątek sensacyjny posłużył jedynie do skłonienia jej bohaterów do przeanalizowania na nowo ich dotychczasowego życia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jest to dopiero druga książka Agaty Kołakowskiej, którą przeczytałam. Pierwszą była "We dnie, w nocy", którą wspominam bardzo dobrze. Tym razem wydawnictwo zrobiło mi niespodziankę przysyłając tę książkę i zdecydowanie zaciekawili mnie wiadomością "A gdyby tak kolejny rozdział był o Tobie?". Jak mogłabym tego nie przeczytać?

  Kalina Milewska to znana pisarka, która aktualnie przeżywa mały kryzys twórczy. Chciałaby odejść od łatki "pisarki kryminałów", jednak boi się o tym powiedzieć swojemu wydawcy, który wciąż ją ponagla w pisaniu, co sprawia, że robi to z jeszcze gorszym skutkiem. Postanawia na trochę oderwać się od codzienności, wyjechać do pensjonatu i tam znaleźć spokój potrzebny do tworzenia. To miejsce przypomina jej o pewnym lecie, które spędziła tam kilka lat temu, a o którym powinna zapomnieć... Maciej Tarski jest redaktorem w wydawnictwie, który ciągle ponagla swoją najlepszą autorkę - Kalinę do pisania. Maciej, podobnie jak Milewska nosi na swoich barkach ciężar z przeszłości. Przez to stał się zimnym człowiekiem, któremu mało rzeczy sprawia przyjemność. Pewnego dnia na jego skrzynkę e-mailową przychodzi tekst od kolejnego potencjalnego pisarza, który pospisuje się jako "XYZ". Po przeczytaniu pierwszego rozdziału, Maciej jest skonsternowany, gdyż bardzo przypomina ON jego życie. Następne rozdziały tylko go w tym utwierdzają, a w fabułę zostaje wplątana również Kalina. Bohaterowie postanawiają rozwiązać zagadkę tajemniczego anonima.

  Ciekawym doświadczeniem okazało się czytanie o pracy w wydawnictwie, jako osoba zajmująca się wyławianiem ciekawych pomysłów z tysięcy nadesłanych. Nie ukrywam, że jest to moje małe marzenie, bo który miłośnik książek nie chciałby, aby jego praca polegała na... czytaniu książek? Oczywiście okazuje się, że nie zawsze sprawia to przyjemność, zwłaszcza, jak trzeba przeczytać wiele kiepskich, aby w końcu trafić na naprawdę ciekawą. Zresztą czasami co za dużo, to nie zdrowo... Nie ukrywam, że zastanawiałam się razem z bohaterami kim może być tajemniczy "XYZ", jednak ich typy od razu odrzucałam - logiczne było, że to nie takie proste rozwiązanie. W pewnym momencie zorientowałam się, że już na pewno wiem, kim jest zagadkowy autor, jednak nie spodziewałam się, że okaże się również inną osobą. Ale nie mogę zdradzić zbyt wiele, aby nie psuć wam zabawy, którą ja miałam. Najważniejsze, że w pewien sposób odkryłam zagadkę, ale nie do końca! To sprawia, że pani Agata bardzo dobrze uknuła całą intrygę i nie dawała zbyt wielu jasnym wskazówek co do tożsamości anonima i jest to element zaskoczenia, który w kryminałach jest obowiązkowy!

  Tej książki nie potrafię zaszufladkować do jednego gatunku - jest tutaj trochę z powieści obyczajowej, trochę z kryminału, bo przecież mamy anonimowego człowieka, który zdaje się wiedzieć wszystko o życiu naszych bohaterów, którzy prowadzą małe śledztwo w tej sprawie, ale również pewne wybory bohaterów sprawiły, że mamy do czynienia również z dramatem. Może autorka tak jak jej bohaterka Kalina, też nie chce mieć przypiętej żadnej łatki z gatunkiem, dlatego krąży w okół kilku? Jakakolwiek nie byłaby przyczyna, to połączenie okazało się bardzo trafne. Autorka bardzo sprawnie podsuwała kolejnych idealnych kandydatów na "podglądacza" starając się nas odciągnąć od tych mniej podejrzanych. Fabuła wciąż parła do przodu, nie było żadnych nudnych, powolnych zastojów. Z mojej strony oczekiwanie na kolejne rozdziały pana lub pani "XYZ" było ogromne, dlatego też książkę przeczytałam bardzo szybko. Mam nadzieję, że bohaterowie zrozumieli przesłanie, jakie próbował im pokazać tajemniczy autor. Zachowanie Tarskiego łatwiej było zrozumieć, gdyż przeżył ON prawdziwą tragedię, więc jego apatia i zły nastrój nie dziwią, natomiast Kaliny często nie mogłam zrozumieć. Niestety nie potrafiłam utożsamić się z jej przeżywaniem "dramatu".

  Jestem bardzo mile zaskoczona, ponieważ jest to całkiem inna książka, niż "We dnie, w nocy". To pokazuje, że autorka jest wszechstronną pisarką, która może stworzyć jeszcze wiele ciekawych powieści i zaskoczyć czytelników. Na pewno będę śledziła dalszą drogę autorską pani Agaty.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Wyobraź sobie, że nagle zaczynasz dostawać niepokojące wiadomości, w których anonim przedstawia Twoje życie - w tym także sekrety, o jakich zdają się wiedzieć jedynie najbliżsi, co ewidentnie wygląda na to, iż ktoś bliski macza w tym palce. Jak poradzić sobie z taką formą prześladowania? W jaki sposób dowiedzieć się, kim jest stalker?

  Maciej Tarski jest redaktorem w popularnym wydawnictwie, którego życie nie rozpieszczało. Od lat dostaje mnóstwo e-maili na swoją skrzynkę pocztową, jednak jeden anonimowy autor, przedstawiający się jako XYZ, zaczyna snuć opowieści o życiu Macieja, wykazując się wiedzą o najmroczniejszych zakamarkach jego duszy. Owe historie dotykają także losu Kaliny Milewskiej, popularnej autorki thrillerów, która tkwi w kryzysie twórczym. Jej ostatnia powieść nie spotkała się z pochlebnymi recenzjami, a czas na ukazanie się kolejnego utworu kurczy się w zastraszającym tempie. Oboje zaczynają denerwować się zaistniałą sytuacją, podejrzewając niemal wszystkich o niecne zamiary...

  "(...) czasami najmniej wie się o tych, o których myślimy, że dobrze ich znamy."*

  "Kolejny rozdział" to zupełnie inna powieść niż te dotychczas napisane przez Agatę Kołakowską. Jej najnowszy utwór to powieść obyczajowa z dużą dozą tajemnic i niedopowiedzeń, niemal rodem z niezłego thrillera bądź kryminału. Autorka stopniuje napięcie w świetnym stylu, bo wszelkie niejasności i sekrety poznajemy dopiero w połowie albo i później. Pisarka nie odkrywa kart zbyt wcześnie, dając czytelnikom pole do popisu na snucie wszelakich domysłów.

  Tak naprawdę podejrzewałam wszystkich o nagabywanie głównych bohaterów, ale finalna scena zaskoczyła mnie w dużym stopniu. Generalnie nadal do końca nie jestem przekonana do rozwiązania - przedostatni rozdział przedstawia rozstrzygnięcie całej historii, które jak najbardziej mi pasuje, po czym na następnej stronie autorka funduje zupełnie inny finał. Z pewnością jest to niespodziewane, aczkolwiek do tej pory nie jestem pewna, co wydarzyło się naprawdę, a co było wymysłem.

  "Kolejny rozdział" to lektura ukazująca, że z niektórych błędów jesteśmy rozliczani przez całe życie - tak wysoką cenę płacimy za to, czego się dopuściliśmy wiele lat wstecz. Jakbyśmy nie próbowali uciekać od przeszłości, to istnieje ogromne prawdopodobieństwo, iż dopadnie nas ona w najmniej oczekiwanym momencie. To także historia o tęsknocie, rutynie w związku, wyrzutach sumienia niepozwalających ruszyć do przodu, a także zazdrości zżerającej od środka ze względu na to, iż komuś wiedzie się lepiej.

  Najnowsza książka Agaty Kołakowskiej przedstawia intrygującą opowieść, która idealnie przedstawia problemy, z jakimi ogrom ludzi spotyka się każdego dnia. Ile razy pragnęlibyśmy dokonać zmian w naszym życiu, ale trwamy w stagnacji, ponieważ boimy się wywrócić wszystkiego do góry nogami, co przez wszystkich zostałoby określone jako szaleństwo bądź głupota. Rozdarcie pomiędzy stabilizacją i poczuciem bezpieczeństwa a podjęciem ryzyka najczęściej sprawia, iż nie dokonujemy niczego, aby zmienić swój niezadowalający stan. Czy raz podjęte decyzje powinny determinować nasze życie? Czy nie możemy sięgać po to, co nowe i nieznane, ale niezwykle kuszące oraz sprawiające wrażenie lepszego? Zastanówmy się, czy czerpiemy satysfakcję z własnego życia... A może jesteśmy jedynie obserwatorami tego, co dzieje się wokół nas? Walka o szczęście wymaga odwagi.

  * cytat ze str. 161

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  A gdyby tak ktoś napisał powieś o naszym życiu? Wysyłał do nas w rozdziałach urywki powieści fabularnej przypominającej dokładnie to, co robiliśmy w ostatnim casie? A na domiar złego przewidywał przyszłość?

  Tak właśnie zapowiada się fabuła najnowszej powieści Agaty Kołakowskiej. Przyznaję, że wizja jest przerażająca (choć powieść to lekka komedia), bo ja z reguły nie lubię, gdy ktoś wie o mnie zbyt dużo. Więc gdy postawiłam się na miejscu głównego bohatera przede wszystkim poczułam złość - jak to jest, że ktoś wchodzi bezczelnie w jego życie i drwi sobie w głos? Tym bardziej, że Maciej Tarski to redaktor w wydawnictwie, więc zna się na rzeczy i początkowo myśli, że to kolejna książka proponowana przez debiutującego autora. Tylko, że autor podpisuje się XYZ i woli rozkładać swoją historię na pojedyncze rozdziały. Można zwariować!

  Fabuła fantastycznie oddaje odczucia głównego bohatera - zmieniają się one jak w kalejdoskopie, od zaciekawienia do zdenerwowania. Nie wie kompletnie co ma na myśli tajemniczy autor, który najwyraźniej świetnie się bawi i nie zamierza przestać. Oczywiście musicie pamiętać, że wszystko utrzymane jest w atmosferze dobrej zabawy i autorka postawiła przede wszystkim na subtelną komedią obyczajową i powieść nie ma tutaj nic wspólnego z dreszczowcem czy thrillerem. Humor utrzymuje się w powietrzu przez wiele stron i bawi czytelnika nie tylko samym pomysłem na fabułę, ale i miotaniem się głównych postaci, szczególnie gdy do Macieja dołącza Kalina - powieściopisarka, która na początku staje się główną podejrzaną.

  "Kolejny rozdział" to subtelna komedia pomyłek, gdzie na każdym kroku mamy kilku podejrzanych, ale nikt naprawdę nie wie o co chodzi w sprawie. Maciej i Kalina na własną rękę prowadzą śledztwo i próbują rozgryźć tożsamość tajemniczego autora, ale ON nic sobie z tego nie robi i przepowiada ich kolejne kroki. Czyżby był jasnowidzem? Można zatrzymać się na chwilę przy wszystkich podejrzanych i pośmiać się z niepoprawnych detektywów, ale nie mogę pominąć, że książka niesie też ze sobą pewne przesłanie - czasami obca osoba wie o nas zdecydowanie za dużo i ujawnia sekrety, które nie powinny wychodzić na światło dnia. Jak zatem radzić sobie z tym, co tak usilnie staraliśmy się ukryć? Składając powieść rozdział po rozdziale, Kalina i Maciej zaczynają rozumieć sens słów autora. Tylko czy nie jest już na to za późno?

  Agata Kołakowska ma lekkie pióro i przez to jej książki łatwo trafiają w gusta czytelnika. Pisze powieści obyczajowe z łatwością i swobodą, co udowodniła w swojej najnowszej lekturze. Nie da się nudzić czytając "Kolejny rozdział", bo jest się za bardzo zaaferowanym próbą rozpracowania przewodniej tajemnicy. Przy takich książkach można się zrelaksować i odpłynąć na kilka godzin - polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Ostatni rozdział 4/5 Nasza cena:
27,05 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatni rozdział

Fascynujący debiut. Grająca schematami i konwencjami, wciągająca powieść szkatułkowa, w której przyszłość i teraźniejszość przenikają się płynnie, a napięcie miesza się z humorem. Zraniona przed laty, porzucona przez partnera bez słowa wyjaśnienia Olga nie potrafi zbudować trwałego, szczęśliwego...
Ostatni rozdział czyli paragraf 22 bis 0/5 Nasza cena:
31,30 zł 40,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatni rozdział czyli paragraf 22 bis

Przezabawne wydarzenia gonią jedno za drugim, dialogi iskrzą się dowcipem, a absurdalny czarny humor, tak dobrze znany czytelnikom Paragrafu 22, sprawia, że niemal jesteśmy gotowi uwierzyć, że to, co dobre dla Mila i jego spółki, jest dobre dla nas wszystkich.W 1961 roku ukazał się Paragraf 22,...
Nowy rozdział 0/5 Nasza cena:
20,34 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nowy rozdział

Alice Pearse myślała, że będzie żyła długo i szczęśliwie… Później uświadomiła sobie, że trafiła do niewłaściwej opowieści. Pełni wiele funkcji (nigdy nie nazywa tego „noszeniem wielu masek” i wolałaby, żebyście wy także tego nie robili). Jest: przez większość czasu szczęśliwą żoną i matką,...
Kolejna osoba którą spotkamy w niebie 5/5 Nasza cena:
24,76 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kolejna osoba którą spotkamy w niebie

Kolejna osoba, którą spotykamy w niebie opowiada historię Annie - dziewczynki, którą bohater pierwszej powieści, Eddie, uratował, poświęcając swoje życie, co rozpoczęło jego niesamowitą podróż w niebie.
Lista obecności 5/5 Nasza cena:
25,86 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lista obecności

Iga Stelmach jest czterdziestoletnią rzeźbiarką, która otrzymała zaproszenie do zamieszkania w Kunicach. W tej wsi stawia się na więzi międzyludzkie, a wspólnota jest jak rodzina. Ze szczególną estymą traktowani są artyści, których obecność jest chlubą miejscowości. Iga kupuje dom, w którym chce...
Pokrewne dusze 4/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pokrewne dusze

Emocjonująca opowieść o zakamarkach ludzkiej psychiki. I o tajemnicach, które każdy z nas w sobie skrywa. Milena Gajewska jest terapeutką w Instytucie Psychoterapii AlterEgo. Marta Woźniak trafia do jej gabinetu, szukając pomocy po tragicznej śmierci ukochanej siostry. Marta, zagubiona po stracie...
Pięć minut raisy 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pięć minut raisy

Raisa Hedwig korzysta z wczesnej pory, aby podlać ukochane róże w przydomowym ogrodzie. Zastanawia się, jak spędzi dzisiejszy dzień. Nie wie jeszcze, że wszystko potoczy się zupełnie inaczej, niż zaplanowała. Magda Sajewicz, popularna dziennikarka stacji NTV zmierza do Bornego Sulinowa, by...
Niewypowiedziane słowa 4/5 Nasza cena:
29,58 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niewypowiedziane słowa

Państwo Szulc wiodą spokojne życie. Łucja jest okulistką. Andrzej prowadzi rodzinną aptekę żony. Ona - wychuchana przez rodziców jedynaczka, on od zawsze w cieniu młodszego brata. Łucja interesuje się malarstwem i pasjonuje się muzyką operową, której on nie cierpi. On przepada za filmami...
Uśpione pragnienia 5/5 Nasza cena:
28,17 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uśpione pragnienia

W grudniową noc dochodzi do wypadku. Dwie kobiety tkwią na leśnym odludziu w zmiażdżonym samochodzie. Auto staje się pułapką bez wyjścia. Znikąd pomocy, a upływający czas działa na ich niekorzyść. Magda i Bianka poznały się pół roku wcześniej. Od pierwszych chwil znajomości poczuły się sobie...
Wyrok na miłość + CD 0/5 Nasza cena:
21,35 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyrok na miłość + CD

Seria przypadków sprawia, że dzieło debiutanta trafia na deski teatru Variétés. Powstaje spektakl utkany z ludzkich niedoskonałości, marzeń, niewyrównanych rachunków i zbiegów okoliczności. Czy to dla wielu początek przemian i koniec złudzeń? Czy kolejny sukces? Czy amator zostanie dramaturgiem, a...
eBook Pięć minut Raisy mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,84 zł 30,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Pięć minut Raisy mobi epub

Raisa Hedwig korzysta z wczesnej pory, aby podlać ukochane róże w przydomowym ogrodzie. Zastanawia się, jak spędzi dzisiejszy dzień. Nie wie jeszcze, że wszystko potoczy się zupełnie inaczej, niż zaplanowała. Magda Sajewicz, popularna dziennikarka stacji NTV zmierza do Bornego Sulinowa, by...
eBook Przyjaciółki mobi epub 0/5 Nasza cena:
18,36 zł 21,60 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Przyjaciółki mobi epub

Trzy kobiety. Trzy skrajnie różne charaktery. Trzy odmienne życiowe historie. Opowieść o kobiecej przyjaźni wbrew złośliwemu chichotowi losu. Wiktorię (niepracującą mężatkę z dwójką dzieci), Martę (absolwentkę szkoły teatralnej, która wróciła z emigracji, aby zawalczyć o własne marzenia) i Karolinę...
Wybrane bestsellery
Nie do odzyskania. Rozdzieleni. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie do odzyskania. Rozdzieleni. Tom 2

„Nie do odzyskania” to kolejna część niesamowitej historii autorstwa uwielbianej przez fanki romansów Tijan! Alex jest wściekła na rodziców i przyjaciół, którzy ją porzucili. Po przeprowadzce do kampusu uniwersyteckiego dziewczyna idzie do domu Jessego. Zamierza zażądać odpowiedzi na pytanie, co...
Eiger wyśniony 5/5 Nasza cena:
23,25 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Eiger wyśniony

Zdobywcy najwyższych gór – to bohaterowie? Egoiści? Wariaci? Co sprawia, że człowiek jest gotowy zaryzykować wszystko, żeby zdobyć niedostępny szczyt? Kto to rozumie, temu nie trzeba tłumaczyć, a kto nigdy nie usłyszał wezwania gór, i tak tego nie pojmie – zdaje się mówić Jon Krakauer, doskonały...
Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania 0/5 Nasza cena:
28,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania

Niesamowite ciekawostki o… kupie, podane w zabawny i przystępny sposób. Co się dzieje z kupą po opuszczeniu przez nią toalety? Jakie kupy robią zwierzęta i dlaczego nie takie same? Czy kupa może być źródłem cennych informacji? Odpowiedzi na te pytania i na wiele innych dociekliwe dzieci znajdą w...
Magia planowania. 12 kroków do zmiany życia 0/5 Nasza cena:
32,44 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magia planowania. 12 kroków do zmiany życia

Zaplanuj najlepszy rok w swoim życiu! Oddaję w twoje ręce Magię planowania., notes, który pomoże ci uporządkować najbliższe dni, tygodnie, lata. Znajdziesz w nim nie tylko wskazówki, jak radzić sobie z rzeczywistością, inspiracje czy motywację do działania, lecz także energię, która pomoże ci...
Hiacynt. PRL wobec homoseksualistów 4/5 Nasza cena:
27,58 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hiacynt. PRL wobec homoseksualistów

PRL w latach osiemdziesiątych chwieje się w posadach. Najlepszym narzędziem do utrzymania kontroli jest zburzenie poczucia bezpieczeństwa i znalezienie wspólnego wroga, przeciwko któremu zwróci się społeczeństwo. Tak narodziła się akcja „Hiacynt” – trzy operacje milicji wymierzone w homoseksualnych...
Pakiet Joanna Chyłka. Tomy 1-5: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja. Wydanie serialowe 0/5 Nasza cena:
134,28 zł 199,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Joanna Chyłka. Tomy 1-5: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja. Wydanie serialowe

Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1 Manipulacje, intrygi i bezwzględny, ale też fascynujący prawniczy świat…Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa wydaje się oczywista. Potencjalny winowajca spędza bowiem 10 dni zamknięty w swoim mieszkaniu z ciałami ofiar. Sprawę prowadzi Joanna...
Ikon 0/5 Nasza cena:
27,48 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ikon

Co łączy zakończony właśnie kryzys kubański, politykę braci Kennedych i ich związek z Marylin Monroe? Odpowiedź podsuwa jeden z najpoczytniejszych thrillerów Grahama Mastertona! Daniel jest właścicielem małego pubu w spokojnym miasteczku w Arizonie. Gdy dowiaduje się, że jego najlepszy przyjaciel...
Pakiet Harry Potter i Komnata Tajemnic. Wydanie Jubileuszowe. Edycja Domów: Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff, Slytherin 0/5 Nasza cena:
103,15 zł 156,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Harry Potter i Komnata Tajemnic. Wydanie Jubileuszowe. Edycja Domów: Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff, Slytherin

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Puchonów, Gryfonów i Krukonów. Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tych szlachetnych domów, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy opis godła domu. Noś barwy swojego domu z dumą! Jubileuszowe...
Klątwiarze 5/5 Nasza cena:
38,25 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klątwiarze

Cassel Sharpe pochodzi z rodziny Klątwiarzy – ludzi, którzy posiadają wiele nadzwyczajnych mocy. Potrafią na przykład zmieniać czyjeś emocje i wspomnienia albo odwracać czyjś szczęśliwy los za pomocą najdelikatniejszego muśnięcia dłoni. Praca z klątwami jest jednak nielegalna, klątwiarze są więc...
Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4. Wydanie serialowe 0/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4. Wydanie serialowe

Najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka, z którym nic go nie łączy. Ofiara pochodzi z innego miasta i nigdy nie spotkała swojego rzekomego oprawcy, mimo to prokuratura zaczyna zabiegać o uchylenie immunitetu. Spisek na szczytach...
Śmierć frajerom. Tom 1 0/5 Nasza cena:
36,51 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Śmierć frajerom. Tom 1

Powieść łotrzykowska dziejąca się w latach 1905–1925. Pasjonująca historia miasta, świetne wątki polityczne, i zawiłe relacje w warszawskim półświatku. Grzegorz Kalinowski zabiera nas do warszawskiego świata z początku lat dwudziestych budując swoich bohaterów na tle Warszawy z niezwykłą dbałością...
Pakiet Komisarz Eryk Deryło. Tomy 8-9: Krew, Pacjent 0/5 Nasza cena:
44,45 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Komisarz Eryk Deryło. Tomy 8-9: Krew, Pacjent

Kultowa seria z komisarzem Erykiem Deryło! Brutalny seryjny morderca i zabójcze tempo. Jedna z najlepszych serii polskich autorów kryminalnych ostatnich lat! W „Krwi” komisarz powraca w jednej z najmakabryczniejszych sprawa w swojej karierze. Nikt nie jest wolny od podejrzeń ani od...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula