Jesteś ważny, Pinku! Książka o poczuciu własnej wartości dla dzieci i dla rodziców trochę też

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 17
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Seria
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
136
Nasza cena: 28,11 zł 39,90 zł Taniej o: 30%

Jeśli chcesz przekazać swojemu dziecku wiedzę, która pozwoli mu zbudować zdrowe poczucie wartości, sięgnij po tę książkę.

Zawarte w niej historie małego Pinka są inspirujące, edukujące i pełne ciepła. Co ważne, nie tylko dziecko zaczerpnie z tego korzyści, ale również Ty, jako rodzic i wartościowy człowiek.

Wkraczając w świat Pinka, stajemy się poniekąd jego częścią. Czytamy o jego dorastaniu, o wątpliwościach dotyczących emocji i postępowania, o braku akceptacji dla własnych błędów. Czytamy również o tym, jak Pink uczy się poznawać siebie i jak powoli uświadamia sobie, że jest stworzeniem unikalnym - jak każdy z nas, również Twoje dziecko, które nauczone właściwego myślenia o sobie samym, czyli jako o wartościowej jednostce, będzie szczęśliwsze, spokojniejsze i zdrowsze.

"Jesteś ważny, Pinku! Książka o poczuciu własnej wartości dla dzieci i dla rodziców trochę też" to opowieść składająca się z kilku historii. Po każdej krótkiej opowiadaniu, w którym Pink skupia się na czymś innym, czytelnik musi wykonać ćwiczenie, które zmusi go do zastanowienia się nad swoimi uczuciami, postępowaniem i życiem. Strona po stronie dziecko otrzymuje bogatą wiedzę i punkt zahaczenia w rzeczywistości.


O autorkach

Autorki książki są dwie, tak więc książka jest stworzona na podstawie doświadczeń dwóch osób. Urszula Młodnicka-Kornaś jest autorką wielu scenariuszy kreatywnych dla dzieci, natomiast Agnieszka Waligórska wcześniej napisała książkę o aktywności rowerowej.

Recenzje (17)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  6 z 7 osób uznało recenzję za przydatną

  Z kwadratowej okładki patrzy niebieskawy, futrzany stworek z rumieńcami na twarzy, w czerwonym sweterku z białym paskiem pośrodku, który przytula do siebie zająca, a na głowie siedzi mu zadowolona mucha. Pinku wciąż rośnie i obserwuje siebie. Jest troszkę zagubiony i nieśmiały. Nie akceptuje swoich słabych stron, bo jeszcze nie wie, że powinien. Brak mu pewności siebie. Nie do końca wie, czy jego myśli i uczucia są dobre, czy jest tak samo ważny jak inni. Stara się ze sobą zaprzyjaźnić, ale jak to ze staraniami bywa – różnie wychodzi. Pink jest wartościowy i unikalny, choć o tym wciąż nie wie. Sięgnij po książeczkę i pomóż swojemu nowemu przyjacielowi uwierzyć w siebie. On pomoże Tobie.

  Każdy rozdział, nazwany historią, składa się z dwóch części – dialogu dorosłego z Pinkiem oraz ćwiczeń. Historie są krótkie, żeby nie nużyć i męczyć, a osiągnąć zamierzony efekt. Rozmowy dotyczą [Adres usunięty]. bycia ważnym i unikalnym, ale nie idealnym, szukania mocnych stron, wybaczania sobie błędów, dowartościowania, zaprzyjaźnienie się z samym sobą, asertywności. Pytania zmuszają stworka do myślenia, zastanowienia się nad sobą i swoim życiem. Odpowiedzi są charakterystyczne dla dzieci, co można zauważyć po słownictwie i składni. „Teraz Ty” to ćwiczenia i zadania dla dzieci, które poprzez zabawę budują w dziecku poczucie własnej wartości i rozwijają prawidłowe relacji z innymi. Zadania może zrobić dorosły, by również się dowartościować. Co istotne, zwroty do adresata napisane są wielką literą, podkreślając ważność każdego czytelnika niezależnie od wieku.

  Ważnym aspektem tej książki jest strona graficzna. Zaczyna się od jej… podpisania. Rozdziały zaczynają się od nowej strony. Duży, czerwony tytuł przyciąga wzrok, a na sąsiedniej stronie rysunek Pinkiego. Czcionka jest przyjazna dla oka – duża, nieco pogrubiona, miękka, zróżnicowana pod względem wielkości i koloru ze względu na treść. Mieszanka czarnego i niebieskiego tuszu ładnie komponuje się z kolorystyką stworka i szarą tonacją ilustracji.

  „Jesteś ważny, Pinku!” to rodzaj poradnika dla rodzica, jak uczyć swoje dziecko pewności siebie, budować jego wartość i tożsamość. Oczywiście, nie od razu wzrośnie poczucie wartości dziecka, lecz ta książka pomoże uczynić pierwszy krok na tej drodze, a różnorodne ćwiczenia przybliżą dziecko do celu. Dorosłego też. Walor edukacyjny, wychowawczy i psychologiczny tej książki jest niezaprzeczalny. To publikacja, po którą warto sięgnąć i mieć na własność.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  Bardzo przydatna pozycja aby wzmocnić poczucie wartości dziecka. Ciekawe ćwiczenia które dziecko chętnie wykonuje. Polecam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Jestem psychologiem dziecięcym i w swojej karierze spotkałam się z najróżniejszymi przypadkami. Szukając książek na których mogłabym bazować, wpadła mi w ręce ta, która opisuje przygody stworzonko imieniem Pinku. Przyznaje, że treść, którą w środku znalazłam, zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. Niby to taka niepozorna bajeczka, ale jeżeli ktoś się temu przyjrzy dokładniej, to otrzyma porządną lekcję życia. W szczególności dorośli, którzy dzięki temu mogą przypomnieć sobie, co tak naprawdę jest w życiu ważne. Chciałabym, aby takich bajek pojawiało się na rynku zdecydowanie więcej. Brawa dla autorek.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Piękna książka dla dzieci.

  Opowiada o potocznych problemach parolatków i uczy jak rozwiązywać te problemy. Książka dla dzieci i rodziców. Nie ma w niej "mamo" lub "tato dlatego każdy rodzic może spokojnie czytać ją dzieciom. Mój 5cio latek uwielbia Pinka.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Wykształcenie u dziecka poczucia własnej wartości, to dążenie wielu świadomych rodziców. Pragniemy, by dziecko w każdych warunkach było sobą, by czuło się dobrze w swojej skórze, by nie uzależniało swojej samooceny od słów innych ludzi, by było radosne i szczęśliwe, otwarte na świat. Nasze plany a praktyka wychowawcza niekiedy jednak zupełnie się od siebie różnią, nie zawsze potrafimy bowiem w odpowiedni sposób zareagować, niekiedy przerasta nas sama sytuacja. Musimy jednak pamiętać, że bez poczucia własnej wartości trudno jest prawidłowo się rozwijać. Co więcej, aby dziecko czuło się wartościowe, w pierwszej kolejności musi być wartością dla swoich najbliższych. Musi być przekonane, że może nam zaufać, że jesteśmy otwarci na jego potrzeby, że wszystkie jego problemy czy dylematy są dla nas tak samo ważne.

  Nieocenioną pomocą w tym kształtowaniu własnej wartości u dziecka, ale też przekonaniu się, w jaki sposób powinny być prowadzone z dzieckiem rozmowy, by czuło wsparcie rodziców, może stać się lektura (najlepiej wspólna) książki pt. „Jesteś ważny Pinku!”, opublikowana nakładem Wydawnictwa Sensus. Ta „książka o poczuciu własnej wartości dla dzieci i dla rodziców trochę też” , napisana przez psycholog, Urszulę Młodnicką ze wspaniałymi ilustracjami Agnieszki Waligóra, to pozycja, którą można wykorzystywać na wiele sposobów, czerpiąc z niej inspirację, a także wiedzę dotyczącą postawy wobec dziecka i jego problemów. To książka zarówno dla młodych czytelników w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (nawet tych, którzy nie opanowali jeszcze czytania), jak i dla rodziców i opiekunów oraz psychologów i terapeutów, którzy w oparciu o nią mogą poprowadzić z dzieckiem zajęcia.

  Poznajemy Pinka, unikalnego - jak każdy z nas – małego stwora, dręczonego przez wielkie i małe smuteczki oraz problemy. Jest nieco nieśmiały, brak mu pewności siebie, wcale nie uważa się za wyjątkowego i strasznie przejmuje się, kiedy ktoś go nie lubi. Wie jednak, że zawsze może powiedzieć w domu, co go trapi, choć niekiedy uznaje niesłusznie, że jego smutki nie są ważne. Na szczęście w jego domu bliska mu osoba bardzo go kocha i umiejętnie kieruje rozmową w taki sposób, by przekonać go, że ważne jest wszystko, co nas dotyczy, co wpływa na nasz nastrój - niezależnie od tego, czy chodzi o brak zaproszenia na urodziny do Fiszki czy też o frustrację z powodu faktu, że nie zawsze wszystko wychodzi tak, jak tego chcemy, nie zawsze jest idealne.

  Co więcej, poznając przygody Pinka przekonujemy się, że kryje się w nas ogromna moc i możemy zmieniać nawet samego siebie, jeśli coś nam w sobie przeszkadza. Bohater książki postanowił popracować nad skłonnością do robienia bałaganu, ale może to być cokolwiek, co nas denerwuje czy utrudnia nasze funkcjonowanie. Z tym jednak, że wcale w tym samodoskonaleniu, zmienianiu siebie, nie musimy dążyć do ideału. Nie trzeba być bowiem idealnym, by lubić siebie, wystarczy tylko zaakceptować swoje słabe i mocne strony.

  Już sama lektura książki, a następnie (auto)refleksja czy rozmowa z dzieckiem mogą być pomocne w kształtowaniu właściwych postaw czy reakcji, ale warto nastawić się na aktywne korzystanie z książki – sprzyjają temu ćwiczenia umieszczone po każdej z historii, które stanowią nie tylko zaproszenie do zabawy, ale również pomagają dziecku lepiej poznać siebie i …zaprzyjaźnić się ze sobą. Co więcej, przekonują młodego czytelnika, że ma realny wpływ na swoje życie, że to ono decyduje, jak się czuje, jak odbiera słowa innych, a także, że może kształtować swoją postawę w taki sposób, by każdy dzień był dobrym dniem!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 12 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autorzy: Agnieszka Waligóra, Urszula Młodnicka
 • Wydawnictwo Sensus
 • Seria Pinku!
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 136
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328387140
 • Język: polski
 • Podtytuł: Książka o poczuciu własnej wartości dla dzieci i dla rodziców trochę też
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328387140
 • EAN: 9788328387140
 • Wymiary: 20.5x23 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Jesteś gwiazdą. Poczucie własnej wartości. Przewodnik dla dzieci 0/5 Nasza cena:
18,00 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jesteś gwiazdą. Poczucie własnej wartości. Przewodnik dla dzieci

Niniejsza książka to fantastyczny przewodnik z zabawnymi postaciami i ćwiczeniami, które pomogą dzieciom zrozumieć, czym jest poczucie własnej wartości. Zawarte w nim zadania pomogą im lepiej poznać własne emocje i procesy myślowe, a także pozwolą wyraźnie dostrzec i wykorzystać swoje mocne strony...
Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku! Książka o relacjach z rówieśnikami dla dzieci i rodziców trochę też 5/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku! Książka o relacjach z rówieśnikami dla dzieci i rodziców trochę też

Pomóż Pinkowi odkryć, czym jest przyjaźń, i pozwól mu zostać Twoim przyjacielem! - Cześć, Pinku! - Cześć! Pink jest... - Jestem stworem, niebieskim stworem. Mam nos z futerkiem i jedno ucho okrągłe, a drugie spiczaste. Lubię piec babeczki, robić niespodzianki i grać na ukulele. I jeszcze świetnie...
Na targu. Akademia mądrego dziecka. Moja pachnąca książeczka z kolorami 0/5 Nasza cena:
26,74 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na targu. Akademia mądrego dziecka. Moja pachnąca książeczka z kolorami

To nowa seria książeczek przeznaczona dla najmłodszych. Na każdej stronie maluch uczy się nowych kolorów, poznaje rzeczy powiązane z daną barwą oraz dzięki potarciu paluszkiem o stronę poznaje zapachy. Piękne kolorowe ilustracje sprawiają, że dzieci z przyjemnością odkrywają świat wokół siebie i...
Etno gadki. Opowiastki o dawnych obrzędach i zwyczajach 5/5 Nasza cena:
33,46 zł 55,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Etno gadki. Opowiastki o dawnych obrzędach i zwyczajach

Etnogadki, opowiastki o dawnych obrzędach to bogato ilustrowana książka adresowana do dzieci i ich opiekunów, która starszych czytelników skłania do wspomnień, a przed młodszymi odsłania tajemnice świata natury i związanych z nią obrzędów i tradycji. Książka jest efektem spotkania niezwykłych...
Strach. Opowieści o oswajaniu lęku 5/5 Nasza cena:
33,29 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Strach. Opowieści o oswajaniu lęku

Montessori uczyła dzieci samodzielności przez działanie. Juul pokazywał, jak ich słuchać.A doktor Catherine Dolto pomaga dzieciom zrozumieć siebie.Nie ma dziecka, które, nie odczuwa strachu. Dzieci boją się ciemności, obcych, tego, że nikt ich nie kocha. Strach to potężna i destrukcyjna siła...
Rozwijanie umiejętności życiowych u dzieci z autyzmem lub zespołem aspergera 4/5 Nasza cena:
41,31 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rozwijanie umiejętności życiowych u dzieci z autyzmem lub zespołem aspergera

ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI ŻYCIOWYCH U DZIECI Z AUTYZMEM LUB ZESPOŁEM ASPERGERA Każde dziecko, niezależnie od tego, czy zdiagnozowano u niego autyzm, czy zespół Aspergera, lepiej poradzi sobie w życiu, jeśli będzie umiało dbać o higienę osobistą, radzić sobie ze stresem i prosić o pomoc. Rodzice i...
Akademia Pana Kleksa lektura z opracowaniem 4/5 Nasza cena:
12,67 zł 24,89 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Akademia Pana Kleksa lektura z opracowaniem

Wydanie Akademii Pana Kleksa kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - pewniak na teście, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach...
Bardzo długa kolejka Zwierzęta 5/5 Nasza cena:
27,84 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bardzo długa kolejka Zwierzęta

Stanie w kolejce bywa nudne. Jednak nie w tej. Tutaj roi się od zwierząt.Zarówno tych egzotycznych, jak i domowych. Tylko za czym ta kolejka? Na zwierzęta ustawione od najmniejszego do największego czeka nie lada niespodzianka... Ta japońska książka zachwyca ilustracjami i pozornie prostym pomysłem...
Tropiciele r zabawy logopedyczne 0/5 Nasza cena:
8,05 zł 12,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tropiciele r zabawy logopedyczne

Ćwiczenia i zabawy logopedyczne Bloki do zabaw logopedycznych. Dzięki rozmaitym aktywnościom zebranym w blokach dzieci z przyjemnością będą ćwiczyć wymowę i doskonalić artykulację. Jeden blok to zestaw zabaw wspomagających wymowę głoski SZ, a w drugim zebrane zostały ciekawe ćwiczenia i różne...
Król Edyp. Lektura z opracowniem 5/5 Nasza cena:
4,39 zł 7,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Król Edyp. Lektura z opracowniem

Wydanie Króla Edypa kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach...
Co się przed chwilą mogło stać 0/5 Nasza cena:
28,48 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Co się przed chwilą mogło stać

Co się przed chwilą mogło stać?to książka ucząca dostrzegać i analizować zależności przyczynowo-skutkowe. Patrząc na zdjęcia i odpowiadając na pytania, dziecko musi przewidzieć, co się stało w danych sytuacjach. W książce przedstawiono 57 zdjęć. Na stronach parzystych umieszczono fotografie dla...
Dywizjon 303 lektura z opracowaniem 5/5 Nasza cena:
11,04 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dywizjon 303 lektura z opracowaniem

Wydanie Dywizjonu 303 kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - pewniak na teście, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na...
Wybrane bestsellery
Eiger wyśniony 5/5 Nasza cena:
23,25 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Eiger wyśniony

Zdobywcy najwyższych gór – to bohaterowie? Egoiści? Wariaci? Co sprawia, że człowiek jest gotowy zaryzykować wszystko, żeby zdobyć niedostępny szczyt? Kto to rozumie, temu nie trzeba tłumaczyć, a kto nigdy nie usłyszał wezwania gór, i tak tego nie pojmie – zdaje się mówić Jon Krakauer, doskonały...
Ikon 0/5 Nasza cena:
27,71 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ikon

Co łączy zakończony właśnie kryzys kubański, politykę braci Kennedych i ich związek z Marylin Monroe? Odpowiedź podsuwa jeden z najpoczytniejszych thrillerów Grahama Mastertona! Daniel jest właścicielem małego pubu w spokojnym miasteczku w Arizonie. Gdy dowiaduje się, że jego najlepszy przyjaciel...
Miłość za milion dolarów 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość za milion dolarów

Królowa gorących romansów Katy Evans powraca z nową czytelniczą propozycją. „Miłość za milion dolarów” to opowieść o kobiecie, która chciała przeistoczyć zwykłego faceta w mężczyznę idealnego. Warunek był jeden – nie mogła się w nim zakochać... Elizabeth Banks wychowała się w świecie mężczyzn....
Nie do odzyskania. Rozdzieleni. Tom 2 4/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie do odzyskania. Rozdzieleni. Tom 2

„Nie do odzyskania” to kolejna część niesamowitej historii autorstwa uwielbianej przez fanki romansów Tijan! Alex jest wściekła na rodziców i przyjaciół, którzy ją porzucili. Po przeprowadzce do kampusu uniwersyteckiego dziewczyna idzie do domu Jessego. Zamierza zażądać odpowiedzi na pytanie, co...
Klątwiarze 5/5 Nasza cena:
38,75 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klątwiarze

Cassel Sharpe pochodzi z rodziny Klątwiarzy – ludzi, którzy posiadają wiele nadzwyczajnych mocy. Potrafią na przykład zmieniać czyjeś emocje i wspomnienia albo odwracać czyjś szczęśliwy los za pomocą najdelikatniejszego muśnięcia dłoni. Praca z klątwami jest jednak nielegalna, klątwiarze są więc...
Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie 5/5 Nasza cena:
30,63 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie

Odkryj dobroczynną moc ziół. Co możemy zrobić, by w codziennym życiu ograniczyć wpływ negatywnych czynników na nasz organizm? Odpowiedź jest zaskakująco prosta – to powrót do natury. Jedz naturalnie, korzystaj z bogactw Matki Ziemi i dobroczynnej mocy ziół. Ta niedoceniana grupa składników ma Ci...
Czarny telefon. Wydanie filmowe 0/5 Nasza cena:
34,63 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarny telefon. Wydanie filmowe

Nowe wydanie książki "Upiory XX wieku", zbioru opowiadań, który przyniósł Joemu Hillowi sławę. Wśród nich znajduje się "Czarny telefon" którego ekranizacja wejdzie do kin już w lutym 2022 r. Jack Finney ma trzynaście lat i poważne kłopoty. W ciągu dwóch lat w tajemniczych okolicznościach zaginęło...
Wampirze cesarstwo. Tom 1 5/5 Nasza cena:
45,10 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wampirze cesarstwo. Tom 1

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy "New York Timesa". Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną...
Kusicielka. Ventura Devils. Tom 1 5/5 Nasza cena:
21,01 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kusicielka. Ventura Devils. Tom 1

Kiedy nie możesz mieć tego, czego pragniesz, pragniesz tego jeszcze bardziej... „Kusicielka” to pełna sprzecznych emocji, elektryzująca powieść Emilii Szelest. Michael Banks jest nowym zawodnikiem sławnej drużyny hokejowej Ventura Devils. To utalentowany outsider, który całkowicie koncentruje się...
Zbrodnia i kara 5/5 Nasza cena:
16,77 zł 27,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zbrodnia i kara

Wydanie Zbrodni i kary kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2 5/5 Nasza cena:
35,99 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2

Kontynuacja tomu 4 światowego bestsellera! Fae wbrew swojej woli, walczy o znalezienie własnego miejsca dla siebie w zabójczym i niebezpiecznym świecie. Co gorsza, wojna i wszystko, co w niej straciła, wypaliły w jej duszy niezatarte piętno. Jedyną osobą, która rozpala ją bardziej niż ktokolwiek...
Ekipa na tropie. Tajemnica starej mapy 5/5 Nasza cena:
33,80 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekipa na tropie. Tajemnica starej mapy

Z tą ekipą nie da się nudzić! Kuba jest rezolutnym chłopakiem, który wraz z rodziną spędza wakacje nad jeziorem w lesie. Gdy przypadkiem odkrywa ukryty skarb, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, nie wtajemniczając w to nikogo z dorosłych. Pomagają mu: brat Filip oraz sąsiadki – Oliwia i Jagoda....
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula