Everlife. Wieczne życie

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2018
Ilość stron
464
Inne wersje (2)
Outlet, Książka, op. miękka
za 19,50 zł
eBook, mobi, epub
za 22,02 zł
Nasza cena: 31,97 zł 38,99 zł Taniej o: 18%

W tym świecie umierasz po to, by zyskać nieśmiertelność.

Siedemnastoletnia Ten Lockwood wybrała po śmierci życie w świecie rządzonym przez Trojkę samozwańczych strażników sprawiedliwości i równości. Jej ugrupowanie od lat toczy wojnę z Miriadą, mroczną krainą, w której emocje zawsze biorą górę nad logiką.

Kiedy Ten poznaje Killiana, stronnika Miriady, powinna potraktować go jak wroga, odczuć pielęgnowaną od pokoleń nienawiść. Jednak miłość okazuje się silniejsza. Młodzi postanawiają połączyć siły, położyć kres wojnie i zjednoczyć obie krainy. Czeka ich droga pełna mroku i bólu, ale wiara, że odnajdą radość i światło, dodaje im sił.

Ostatnia część trylogii bestsellerowej autorki powieści dla młodzieży.

Recenzje (6)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Niesamowite jest przeczytać o dwóch światach - przeplatajacych się ze sobą w takiej szarej rzeczywistości. Czym jest nasze Życie? Czym Śmierć? Czym i kim MY jesteśmy... Tak wielu rzeczy nie możemy zauważyć, tak wielu rzeczy pojąć, ale Światło i Ciemność istniały zawsze i tak już pozostanie. Każdy sam zdecyduje co woli. Chyba że będziemy chcieli to połączyć... Światło, oświecenie. Życie to walka. Silni wygrywają.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ten postanawia stawić czoło obydwu krainom. Wierze, że potrafi zakończyć walkę, trwającą wiele wieków. Ma jej w tym pomóc Killian, które powinien być jej wrogiem, a okazuje się miłością jej życia. Tylko czy rzeczywiście jej przypuszczenia okażą się słuszne? Ile ludzi będzie musiało zginąć, by się o tym przekonać? Czy krainy mają szansę dojść wreszcie do porozumienia? Czy uczucia wygrają?

  Długo, a nawet bardzo długo czekałam na ten tom. Wreszcie doczekałam się wielkiego finału. Tylko czy był taki dobry? Jeżeli czytaliście moje recenzje poprzednich tomów, to wiecie, że pierwszy mnie zachwycił, drugi już troszkę mniej, a ten raczej utrzymał poziom drugiego. Jednak wszystko po kolei, zaraz opowiem Wam więcej. Od razu wspomnę, jeżeli macie w planach tą trylogię, to czytajcie jeden tom po drugim, ponieważ mając przerwę między drugim, a trzecim tomem wiele rzeczy pozapominałam i na początku ciężko było mi się wgryźć w powieść.

  Więc tak, wiele o fabule zdradzić nie mogę, bo to już ostatni tom, więc w skrócie Ten robi wszystko by dowieść swoim podejrzeniom, wierzy, że jej miłość do Killiana pomoże im połączyć te dwie krainy. Jednak nie wszystko idzie po myśli kochanków. Zaczyna się walka, ucieczki i czas trudnych decyzji.

  Bohaterowie za wiele się nie zmienili od poprzedniej części, poza jednym bohaterem, ale nie będę zdradzać którym. Ten ma swój plan, który chce spełnić. Zrobi wszystko, by przyjaciele i rodzina byli bezpieczni. Nie zwala brudnej roboty na kogoś, tylko pierwsza rusza na rzeź. Killiana polubiłam od pierwszego tomu i to się nie zmieniło nadal go uwielbiam, choć w tym tomie zrobił kilka rzeczy, które średnio mi się spodobały, ale cóż, jakoś mu wybaczę. Pojawiają się też starzy bohaterowie, których znamy z poprzednich tomów, ale i też jej kilka nowych jak Krakers, którego uwielbiam! Najlepsza postać w tej książce!

  Co jeszcze mogę o tej powieści powiedzieć... Szczerze mówiąc, to ten tom czytało mi się najciężej. Nie mogłam się w niego wgryźć, coś mi ciągle nie pasowało i niesamowicie mi się dłużyła. Nie wiem nawet dlaczego, ponieważ jest tu naprawdę dużo akcji, ciągle coś się dzieje, co chwile mamy jakieś zwroty akcji i zakończenie, które w pewnym momencie nie zapowiada się dobrze.

  Dlatego podsumowując, jeżeli już zaczęliście tą historię to koniecznie sięgnijcie po finał. Może nie powali Was na kolana, ale z pewnością usatysfakcjonuje. Będziecie zadowoleni z tego jak autorka poprowadziła akcję.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ten i Kilian powinni być śmiertelnymi wrogami. Ona opowiedziała się po stronie Trojki. On jest wiernym żołnierzem Miriady. A jednak miłość zwyciężyła. Para, wbrew wszystkim przeciwnościom, zaszywa się w jaskini by tam dopełnić rytuału złączenia. Bez względu na cenę. Niestety, nie wszystko idzie po ich myśli. Po pierwsze zostają odnalezieni i przechwyceni przez generałów Trojki. Po drugie… Więź nie dała takie efektu, jakiego oczekiwali. Oprócz tego wielka bitwa pomiędzy oboma światami wydaje się być nieuchronna. Czy Ten może zaufać Kilianowi? Czy w ogóle będzie potrafiła? I czy uda się spełnić marzenie o pokoju?

  Całość recenzji pod adresem: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Choć spadnie ciemność, Światło nigdy nie zgaśnie. Choć upadać będziemy, jeden po drugim, razem powstaniemy.

  Jeden organizm. Jedno serce. Jeden cel.

  Jedna wieczność".

  W świecie siedemnastoletniej Ten, przed osiągnięciem pełnoletności musisz zdecydować do jakiej frakcji chcesz należeć. Są dwie - Trójka i Miriada. Obie zaciekle walczą o duszę Niezwerbowanych. Na ich celownik trafia dziewczyna. Musiała przejść długą drogę, aby podjąć właściwą decyzję.

  Kiedy Ten zakończyła swoje Pierwsze Życie i rozpoczęła Wieczne, postanowiła wstąpić do Trójki. Po wielu przeszkodach, Ten i Killian Flynn, nadal są razem. Jednak ich związek naraża innych na niebezpieczeństwo. Ten jest trojkańskim Przewodnikiem, a ON miradzkim Robotnikiem. Teoretycznie jest jej wrogiem, powinna go zabić. Zamiast tego poślubia go, mając nadzieję, że to zaprowadzi pokój pomiędzy obiema frakcjami. Nie przewidują jednak, że ta decyzja jeszcze bardziej namiesza i spowoduje jeszcze więcej zagrożeń. Jaki będzie finał tej historii?

  Po tak długiej przerwie od tej serii, połowa moich wspomnień o niej już się zatarła, ale na szczęście nie wszystkie, bo inaczej miałabym problem z wciągnięciem się w akcje. Okazało się, że co ważniejsze wydarzenia zapamiętałam dosyć dobrze, ale uważam, że nie powinno być tak długiej przerwy pomiędzy kolejnymi częściami.

  Jednak wracając do książki.

  Autorka ponownie wrzuca nas od razu w kontynuację poprzedniej części. Stopniowo rozpędza akcję, im dalej wgłębiałam się w książkę, tym bardziej byłam ciekawa, co będzie dalej. Często zaczynam czytać dopiero wieczorem i jeśli książka jest ciekawa, to zdarza się, że kontynuuję jej czytanie po nocy. Tak było również i w tym przypadku, ale nie miałam też problemu, aby odłożyć tę powieść i pójść spać.

  Gena Showalter ponownie miesza w życiu głównych bohaterów. W trzeciej części nie zabraknie niebezpieczeństwa, zdrady oraz trudnych decyzji, przed którymi stanie Ten. Czy będą słuszne? Moim zdaniem i tak i nie. Siedemnaście lat to taki wiek, kiedy wkraczamy dopiero w dorosłość, ale nadal jesteśmy też dziećmi. Wiele zachowań głównej bohaterki było dojrzałych, ale niektóre też lekkomyślne. Jednak wiecie co? Te dojrzałe przeważały, a ja podziwiałam Ten za jej gotowość do poświęceń, za jej walkę ze złem, aby dobro mogło zwyciężyć.

  "Everlife. Wieczne życie" to zwieńczenie trylogii, która wciągnęła mnie w swój oryginalny świat. Tak jak poprzednie części, "Everlife" również ma swoje słabsze i lepsze momenty. Akcja to raz zanudzała, by za chwilę zaskoczyć swoją dynamiką. Różnie tu z nią było, ale pomimo tego ta powieść mnie wciągnęła. Zabrakło mi momentu zaskoczenia i również takiego, który by mnie oczarował.

  Autorka w swojej powieści porusza takie kwestie jak miłość, poświęcenie oraz wybaczanie, które jest niekiedy sztuką. Zwraca też uwagę na fakt, że to od nas zależy, co wybierzemy, kim się staniemy i jaką drogą podążymy. Zawsze mamy wybór.

  "Everlife" to lekka i przyjemna młodzieżówka. Oprócz oryginalnej fabuły, nie wyróżnia się niczym wyjątkowym, ale nada się w sam raz, kiedy zechcemy spędzić parę godzin w świetnej atmosferze.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Everlife-wieczne życie” to ostatnia część trylogii autorstwa Geny Showalter. Opowiada o dalszych losach stanowczej oraz odważnej dziewczyny-Ten Lockwood. Zapewne każdy z was zna powiedzenie „przyjaciół trzymaj blisko lecz wrogów jeszcze bliżej”, dokładnie tak jest w tej książce. Ten zaprzyjaźnia się z Killianem. Oboje pochodzą z dwóch wrogich sobie światów -Ten i jej pragnąca światła Trojka oraz Killian i jego mroczna Miriada. Czy w końcu dojdą do porozumienia i zażegnają odwieczny spór? Jak poradzą sobie młodzi pośród tego harmidru i okrutnych rozkazów? W ich rękach leży los obu zaświatów.

  Autorka w drugiej oraz trzeciej części dokładnie przedstawia który świat przedstawia dobro a który zło. Przez te antonimy w powieści cały czas dzieje się akcja. W większości przypadków jest ona burzliwa i brutalna np. podczas ostatniego ataku przez Miriadę na Trojkę. Nie brakuje jednak ciepłego, romantycznego klimatu,który złagadza napiętą atmosferę. Między tajemnicze, pełne krwi i łamiących kości wkrada się słodka nuta uczuć między Tenley i Killianem. Bohaterowie są charakterystyczni. Każdemu przysługuje cecha przez którą łatwo ją pokojarzyć. Ten ciągle niezdecydowana,drażniła mnie tym, wiem że nie dogadałybyśmy się w rzeczywistym wymiarze. Killian, godny oddać życie za to co dla niego najważniejsze oraz emanującą pewnością siebie przykuł moją uwagę już od pierwszego tomu. Zawiera cechy, które są mi bliskie bądź pożądane w innych. Byłby doskonałą osobą do przyjaźni.

  Okładka książki…hmm cóż mogę powiedzieć.. Cudo jak w pozostałych częściach. Nie ukrywam, że przykuła szczególną uwagę i wspomogła decyzje by zamówić ostatnia część do kolekcji.

  Cała seria przypadła mi do gustu. Lubię gdy w powieściach są krwawe wydarzenia przeplatane jakże ważną miłością. Lektura podejmuje bardzo ważny dla mnie temat- życia po śmierci- nad którym wielokrotnie się zastanawiam, a tutaj poznaje go w zupełnie nowej odsłonie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Życie i śmierć. Zmierzch opowiedziany na nowo 4/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życie i śmierć. Zmierzch opowiedziany na nowo

Od dnia, w którym Beaufort Swan przeprowadza się do miasteczka Forks i spotyka tajemniczą Edythe Cullen, jego życie przybiera niesamowity obrót. Chłopak nie potrafi oprzeć się fascynującej Edythe, obdarzonej alabastrową cerą, złocistymi oczami i nadprzyrodzonymi umiejętnościami. Nie wie, że im...
Cynamon, sekrety i ja. Podwójne życie Victorii King 5/5 Nasza cena:
31,98 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cynamon, sekrety i ja. Podwójne życie Victorii King

Trzeci tom zakręconej, pachnącej cynamonem serii. Mimo że przeskoki do paralelnych światów wcale nie stały się łatwe i przyjemne, Vicky ma wreszcie dobry powód, by się na nie cieszyć. Jednak, jak to w życiu bywa, nagromadzenie rodzinnych sekretów jeszcze bardziej skomplikuje jej sytuację. Bo...
Bella i Sebastian 3. Przyjaciele na całe życie 0/5 Nasza cena:
26,98 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bella i Sebastian 3. Przyjaciele na całe życie

NOWI PRZYJACIELE, NOWE PRZYGODY! Na podstawie filmu Clovisa Cornillaca oraz powieści Cécile Aubry. W Saint-Martin trwa wielkie święto. Angelina i Pierre, ojciec Sebastiana, biorą ślub. W życiu chłopca szykują się wielkie zmiany. Sebastian jednak nawet nie chce o nich słyszeć! Pragnie tylko...
Cynamon, kłopoty i ja. Podwójne życie Victorii King 5/5 Nasza cena:
25,35 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cynamon, kłopoty i ja. Podwójne życie Victorii King

Odkąd Vicky co pewien czas wpada z wizytą do jednego z paralelnych światów, jej życie bardzo się skomplikowało. Trzeba jednak przyznać, że ma najfajniejszego chłopaka w szkole i czasem bywa też w siódmym niebie, choć nie ma pojęcia, jak powinna się teraz zachowywać. Postanawia więc trochę...
Draw my life. Narysuj swoje życie 0/5 Nasza cena:
20,33 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Draw my life. Narysuj swoje życie

Kiedy przychodzisz na świat, twoje życie jest jak biała księga, której puste strony zapisujesz dzień po dniu własną, wyjątkową historią. OTO KSIĄŻKA TWOJEGO ŻYCIA! Wypełniaj ją strona po stronie. Przywołaj i utrwal najważniejsze chwile w swoim życiu: te najlepsze i najgorsze, najśmieszniejsze i...
Moje szkolne życie 0/5 Nasza cena:
28,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moje szkolne życie

Gdy chodzi się do szkoły, czasami drobiazg wystarczy, by wszystko się skomplikowało: niezbyt modne ubrania, trochę za dużo nieśmiałości. Mam na imię Julia, mam 14 lat i jestem specjalistką od cudzych kłopotów! Razem z moją najlepszą przyjaciółką, Sabine, stworzyłyśmy małą agencję doradczą....
Życie na podglądzie 5/5 Nasza cena:
22,99 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życie na podglądzie

Co byś zrobił, gdyby życie twojej rodziny niespodziewanie stało się obiektem telewizyjnego show? Piętnastoletnia Jackie Stone kocha swojego tatę. Jej tato, Jared, kocha Jackie. Nic dziwnego, że gdy Jared dowiaduje się o swym śmiertelnym nowotworze mózgu, przede wszystkim myśli o zabezpieczeniu...
Lil April. Moje życie i inne takie... 0/5 Nasza cena:
27,64 zł 35,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lil April. Moje życie i inne takie...

Ojciec - historyk, bujający w obłokach starożytności, matka – sfrustrowana dziennikarka, dwoje starszego rodzeństwa, dwoje młodszego i ich opiekunka… Duża rodzina to nie tylko dużo miłości i wsparcia, ale często również duży kłopot. Wie coś o tym niespełna trzynastoletnia Lil, która mieszka w małym...
eBook Alicja i uczta zombi mobi epub 0/5 Nasza cena:
17,99 zł 22,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Alicja i uczta zombi mobi epub

Zombi istnieją naprawdę. Pogódźcie się z tym. Jestem coraz silniejsza, coraz więcej umiem. Mogę samą myślą sprawić, że z każdego zombi zostanie garść popiołu. Wygrałam kilka bitew z siłami zła, ale zapłaciłam za to wysoką cenę. Okazało się, że to jeszcze nie koniec wojny. Teraz musimy się...
eBook Alicja i lustro zombi mobi epub 5/5 Nasza cena:
18,76 zł 22,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Alicja i lustro zombi mobi epub

Zombi skradają się nocą. Zapomnijcie o krwi i mózgach. One pragną ludzkich dusz. Niewiele mogą mi odebrać, skoro straciłam wszystko, co najcenniejsze: rodzinę i przyjaciół. Ale po kolejnym ataku zrozumiałam, że zawsze może być jeszcze gorzej. Nagle lustra wokół mnie ożyły, a ja zaczęłam słyszeć...
eBook Mroczna żądza mobi epub 0/5 Nasza cena:
17,99 zł 22,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Mroczna żądza mobi epub

Cykl książek Władcy Podziemi. Maddox, Reyes i Anya to nieśmiertelni wojownicy strzegący bogów Olimpu, którzy przed wiekami popadli w ich niełaskę, zabijając Pandorę, strażniczkę puszki wszelkiego zła. Dziś żyją we współczesnym świecie, a każde z nich skazane jest na wieczne cierpienie. Piekło...
eBook Everlife. Wieczne życie mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,02 zł 26,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Everlife. Wieczne życie mobi epub

  W tym świecie umierasz po to, by zyskać nieśmiertelność. Siedemnastoletnia Ten Lockwood wybrała po śmierci życie w świecie rządzonym przez Trojkę - samozwańczych strażników sprawiedliwości i równości. Jej ugrupowanie od lat toczy wojnę z Miriadą, mroczną krainą, w której emocje zawsze biorą górę...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula