Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach

Autor:

Silvia Zucca

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2016
Ilość stron
560
Wydawnictwo
Inne wersje (2)
Outlet, Książka, op. miękka
za 19,95 zł
eBook, mobi, epub
za 26,41 zł
Nasza cena: 29,13 zł 39,90 zł Taniej o: 27%

Alice Bassi, singielka (nie z wyboru), z trzydziestką na karku i pracą bez widoków na błyskotliwą karierę, odbiera wiadomość o ślubie swojego byłego chłopaka jako przysłowiowy gwóźdź do trumny. Jakby tego było mało, Davide, przystojniak, który zaczął pracę w jej firmie - małej stacji telewizyjnej -  ma przeprowadzić  redukcję personelu.

Reasumując, nic nie idzie po myśli bohaterki. Przynajmniej do momentu, kiedy spotyka Tia, młodego aktora przekonanego, że klucz do sukcesu jest tylko jeden i jest nim astrologia. Ale nie ta publikowana na łamach kolorowych magazynów, tylko ta „prawdziwa” związana z umiejętnym czytaniem gwiazd, które skrzą się na nieboskłonie tylko po to, by wskazywać nam pomyślne dni dla sfery zawodowej i dla znalezienia drugiej połówki.

Choć sceptyczna, Alice postanawia spróbować i zaczyna umawiać się z mężczyznami spod znaku zodiaku kompatybilnego z jej znakiem. Niestety, dopasowanie astrologiczne nie uchroni jej przed nieodpowiednimi znajomościami, okrutnymi rozczarowaniami i nieprzyjemnymi niespodziankami. Podobnie jak nie będzie miało wpływu na to, że Davide z każdym dniem będzie coraz bardziej pociągający. I tak, krok po kroku, Alice odkryje, że być może prawdziwa miłość, wcale nie jest zapisana w gwiazdach…      

Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Przeznaczenie czy wolna wola

  „(…) to my sami stanowimy swój podstawowy problem, zaś astrologia winna pomóc nam podejść do niego z obiektywizmem i pogodą ducha” – twierdził jeden z najbardziej wpływowych astrologów XX wieku, Dane Rudhyar. Niezależnie od tego, czy w astrologię wierzymy czy też przyszłość rzekomo zapisana w gwiazdach wydaje nam się kłamstwem bądź wymówką dla braku inicjatywy, to trzeba przyznać, że przynajmniej raz w życiu każdemu udało się doświadczyć niewytłumaczalnej sytuacji, jakby istniał z góry napisany scenariusz. Być może splot różnych wydarzeń doprowadził nas do miejsca, w którym się znaleźliśmy, może te same wydarzenia przyczyniły się do poznania kogoś, a może wręcz przeciwnie – do rozstania. I jeśli choć raz zastanawiałaś się, dlaczego wspaniale rozwijający się związek właśnie się zakończył lub dlaczego, mimo szeregu zalet drugiej strony relacja nie jest taka, jaka być powinna, to odpowiedź może przynieść właśnie astrologia.

  Pytanie o przyczyny nieustannych rozpadów związków zadaje sobie właśnie mieszkanka Mediolanu, Alice Bassi, pracująca w lokalnej stacji telewizyjnej przy produkcji mydlanych oper i programów typu reality show. Choć marzy o trwałym związku, jest porzucana przez każdego z mężczyzn, zaś świadomość wieku (skończyła już trzydzieści lat) sprawia, że z każdym kolejnym dniem wpada w coraz większe przygnębienie i … ramiona coraz bardziej nieodpowiednich kandydatów na przyszłego męża. Również praca przynosi same rozczarowania – jej marzeniem był bowiem udział przy produkcji filmów, a tymczasem w upadającej stacji zajmuje się głównie dokumentacją dotyczącą oper mydlanych i programów rozrywkowych i pomocą przy koordynacji ich produkcji. Na dodatek w pracy pojawia się audytor, Davide Nardi, zatrudniony w celu diagnozy występujących problemów i przekształcenia stacji w dochodową i konkurencyjną. A to może oznaczać zwolnienia… Jeśli dodać do tego fakt, iż Alice zmuszona jest nieustannie spotykać się ze swoim byłym chłopakiem, Carlo, który zdradził ją z jej przyjaciółką z pracy, a teraz para spodziewa się dziecka to nie można się dziwić, że kobieta reaguje niekiedy zbyt histerycznie bądź postępuje mało racjonalnie.

  Wszystko zmienia się, kiedy kolega z pracy, pasjonujący się astrologią Tio, układa dla niej osobisty horoskop. Nagle okazuje się, że wszystkie problemy Alice zapisane są w gwiazdach, że ostrzegają one ją również przed popełnieniem kolejnych tragicznych pomyłek. Alice zaczyna zgłębiać temat, a w wyniku splotu różnych okoliczności (czyżby znów gwiazdy?) zostaje scenarzystką nowego programu z pogranicza reality show i astrologii. O tym, w jakim kierunku gwiazdy będą Alice prowadziły, dowiemy się z zabawnej i wciągającej nowości opublikowanej nakładem wydawnictwa MUZA. Silvia Zucca w książce „Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach” zabiera nas nie tylko w świat astrologii, ale również odsłania nam kulisy pracy nad programami telewizyjnymi, a także wciąga w skomplikowane relacje międzyludzkie. Po lekturę sięgnąć mogą zarówno osoby poszukujące pozytywnej energii i nadziei na odmianę losu, jak i osoby pasjonujące się przepowiadaniem przyszłości z gwiazd i układaniem indywidualnych horoskopów.

  Alice, niekiedy błędnie interpretując horoskop stawiany przez Tio, zaczyna umawiać się z mężczyznami biorąc uwagę ich znaki zodiaku. Równocześnie i my poznajemy krótkie charakterystyki poszczególnych znaków, ich słabe i mocne strony oraz ewentualne komplikacje których możemy się w związku z każdym z nich spodziewać. Począwszy od przystojnego i gorącokrwistego Alejandro, poprzez jednego ze studyjnych gości, Andrea, jej byłego chłopaka Giorgio aż po Daniele proponującego jej podróż życia, Alice z każdym kolejnym mężczyzną przekonuje się, że gwiazdy mogą nam udzielać wskazówek, ale ostateczna decyzja należy do nas.

  Jak potoczy się ta opowieść? Czy Davide zmieni oblicze stacji? Czy iskrzenie pomiędzy nim a Alice doprowadzi do czegoś więcej i – przede wszystkim – czy kobieta weźmie pod uwagę związek z nim pomimo ostrzeżeń Tio oraz różnych zobowiązań, jakie ma Davide? Czy Alice w końcu zawalczy o realizację swoich marzeń, o siebie? Na te pytania odpowiedź poznamy dzięki lekturze książki „Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach”. Książki, która nie tylko wciąga, nie tylko zachwyca plejadą skomplikowanych postaci, która rozśmiesza ale i skłania do refleksji. Książki, która stanowić może dla nas inspirację i dowołać odwagi do tego, by sięgać gwiazd!

  Justyna Gul

  Qultura Słowa

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Recenzja również na [Adres usunięty]

  " Są takie dni, że czujesz to przez skórę. Budzisz się i wiesz, że nic nie potoczy się po twojej myśli, że najlepiej będzie zostać w łóżku, odwrócić się  do ściany i naciągnąć kołdrę na głowę. "

  Alice przez pięć lat była w związku i tak nagle już w nim nie jest. I chociaż minęły dwa lata, ona nadal czuje żal. Jej książę zwiał do innej kobiety, teraz bierze z nią ślub i oczekuje dziecka. Happy endu nie ma, happy end postanowił sobie zrobić wakacje i żart z życia Alice. To nie ona jest Kopciuszkiem, czy też Śnieżką.

  Żeby było w jej życiu weselej, stacja telewizyjna, w której pracuje upada, a wielu ludzi otrzymuje zwolnienia. Alice jest zdruzgotana, nie ma siły na nic, jednak w jej życiu pojawia się kolega z pracy, który zaczyna opowiadać o swojej astrologicznej pasji i biadoli o znakach zodiaku i ich symbolice. Natchnięta przez kolegę postanawia zacząć umawiać się na randki, które nie zawsze wychodzą jej na dobre i przekonuje się, że cała symbolika i przeznaczenie zapisane w gwiazdach, nie do końca są prawdziwe.

  Alice  jest trzydziestoletnią singielką, która tak naprawdę nie wie, co ma robić z życiem.

  Jako singielka umawia się na wiele randek, zresztą robi to za namową kolegi - Tia. Poznaje wielu facetów. Każdy mężczyzna jest inny, ma swój charakter i wnosi do książki wiele komizmu. W zasadzie książka skupia się głównie na randkach i facetach, a każdy kolejny to nowe, zabawne historie i przeżycia.

  Jednak niestety żaden z nich nie jest tym, którego Alice sobie wymarzyła.

  Jej życie jest do bani, a wszystko zawaliło jej się dwa lata temu i od tamtego czasu jeden problem, pociąga za sobą kolejne.

  Ale po każdym zachmurzeniu i burzy wychodzi słońce. Czy tym razem też tak będzie? Czy do Alice uśmiechnie się los i pozwoli zasmakować szczęścia?

  "- Alice, mamy problem.

  - O co chodzi?

  - Marlin nie podoba się konspekt.

  - W jakim sensie? Wolałaby go na pachnącym papierze? "

  "Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach", to książka, do której podeszłam sceptycznie nastawiona. Nie oczekiwałam zbyt wiele. Nastawiałam się na dość nudną lekturę, przy której się zanudzę. Wpływ na to miały odniesienia do znaków zodiakalnych, które kojarzą mi się z jednym wielkim kłamstwem i nudą.

  I takie podejście na dobre mi wyszło, bo zostałam miło zaskoczona.

  Znaki zodiakalne okazały się całkowicie inne, niż te, które miałam w podświadomości, to nie są te gazetowe horoskopy, tylko prawdziwa astrologia, a przynajmniej tak mi się wydaje, bo się na tym kompletnie nie znam. I tak naprawdę one nie są takim głównym tematem książki, są ważne, bo to dzięki nim Alice poznaje facetów i powstaje komiczna opowieść, ale główny temat jest całkowicie inny.

  Jeśli zaś chodzi o całokształt, to zdecydowanie nie jest to jakaś porywająca lektura, którą przeżywamy i obawiamy się o życie bohaterów. Nie ma tu napięcia i buzujących emocji, nie jest to historia z ogromną ilością akcji i fabułą powalającą na kolana. Jest to książka na raz, przy której spędza się miło czas i nie oczekuje od niej wiele. To taka komedia, która zapewnia dużą dawkę humoru i nie pozostaje na długo w pamięci czytelnika. Takie książki czasami są potrzebne, dla odmóżdżenia i pośmiania się.

  Słyszałam, że jest to coś podobnego do książek o przygodach Bridget Jones. Czy utożsamia się z jej przygodami? Nie wiem, ale wiem, że jeśli chodzi o filmową Bridget, to Alice mi ją bardzo przypomina i fabuła jest zdecydowanie podobna.

  Całość czyta się naprawdę szybko. Wystarczy usiąść z książką i od razu się przepada w dowcipnych i kąśliwych tekstach. Ciągła dawka humoru sprawia, że nie zauważa się szybko mijających stron i kiedy zbliża się koniec, powstaje pytanie i ogromne zdziwienie "To już koniec? Tak szybko?".

  Z historią Alice mimo wszystko jest ciężko się rozstać, bo chociaż nie jest to lektura porywająca, to przepada się w niej, dzięki dawce humoru, jaką zapewnia.

  " - Alice, nie! Nie pozwalam. Nie depiluj się.

  - A właśnie, że tak. Idę się ogolić.

  Staję przed barmanem i odsuwam telefon od ucha, ale się nie rozłączam.

  - Przepraszam, mam trochę osobliwe pytanie, czy nie macie przypadkiem golarki? Takiej jednorazowej? Wie pan, o co mi chodzi? "

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 7 osób uznało recenzję za przydatną

  Silvia Zucca napisała książkę, która bardzo mi przypomina wyżej wspomnianą historię. Dopatrzyłam się tam mnóstwa podobieństw... i to mnie na początku irytowało. Za bardzo porównywałam obie bohaterki. Jednak po kilkudziesięciu stronach zauważyłam, że gęba mi się uśmiecha podczas czytania, a strony ubywają w szybkim tempie. Taka sytuacja na ogół dobrze świadczy o książce, którą w tym przypadku jest "Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach".

  Powieść ta, będąca debiutem autorki, już zyskała międzynarodowy rozgłos i przełożona została na kilka języków. Otrzymałam ów tytuł dzięki uprzejmości mojej ulubionej księgarni internetowej [Adres usunięty]. Na początku byłam przerażona jej objętością (książki - nie księgarni). Niby nieco ponad 500 stron, ale kartki cienkie jak przysłowiowa gazeta.

  Całość podzielona na dwanaście rozdziałów, czyli tyle ile jest znaków zodiaku. Każdy z nich jest opisany w pełen humoru i dystansu sposób.

  Alice to singielka poszukująca miłości. Takiej prawdziwej, do grobowej deski. Każda dziewczyna mogłaby się z nią utożsamiać i pewnie dlatego, mimo pewnych niuansów, tak dobrze czyta się powieść. Dziewczyna pracuje w lokalnej telewizji, w której udziela się również jej były chłopak. Co gorsza, "eks" naszej bohaterki niebawem się żeni, gdyż jego nowa miłość spodziewa się dziecka. Jakby mało było kłopotów, do firmy przybywa Davide Nardi, którego zatrudniono w celu reorganizacji stacji. Alice musi zatem znosić widok szczebioczącej wybranki swojego byłego chłopaka i obecność mrukliwego nowego pracownika, który ocenia każdy jej ruch. Pocieszenie znajduje w przyjaźni z Tio... I tu zaczyna się cała historia związana z astrologią. Tio bowiem jest miłośnikiem horoskopów, układów planet. Przekonuje Alice jak duży wpływ znaki zodiaku mają na charakter ludzi i ich działania. Jego pasja staje się z czasem obsesją naszej bohaterki. Czy dzięki astrologii i wskazówkom przyjaciela przestanie popełniać życiowe błędy? Czy Alice znajdzie mężczyznę, z którym doczeka się happy endu, tak jak w swoich ulubionych filmach? Przekonajcie się sami.

  Cała powieść emanuje sporą dawką pozytywnego humoru. Ciężko się nie uśmiechnąć podczas lektury. Mimo dużej zbieżności z Bridget Jones i ogromnej ilości astrologicznych sformułowań, książkę czyta się nad wyraz szybko i lekko. Mimo, że wszystkie te nazwy konstelacji w pewnym momencie zaczęły mnie męczyć (za dużo ich było po prostu), jestem pełna podziwu dla autorki za to ile czasu musiała poświęcić , by wgłębić się w temat astrologii. "Astrologiczny przewodnik" został tak napisany, że czytelnika wciąga całkowicie ów horoskopowe szaleństwo. Nie ukrywam, że oko przyciąga też śliczna okładka!

  Polecam książkę każdej kobiecie, zwłaszcza jeśli jest fanką Bridget Jones, dobrego humoru lub po prostu lubi od czasu do czasu przejrzeć swój horoskop tudzież przeczytać coś lekkiego. Fabuła może nie jest wielce oryginalna, a momentami wręcz do bólu przewidywalna, ale prawdę mówiąc tak jest w przypadku wielu historii miłosnych, czyż nie?

  Więcej na blogu [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  [Adres usunięty]

  Wierzycie w przeznaczenie? W miłość zapisaną w gwiazdach? Ja niekoniecznie. Za to chętnie czytam horoskopy i kiedyś intensywnie interesowałam się cechami osobowości, charakterystycznym dla danego znaku. Nie wiem czy powinnam się przyznawać ale w liceum to było niezwykle ważne, żeby znaleźć ideał spod znaku Byka albo Koziorożca, bo jako rasowa Panna wiedziałam, że te znaki pasują do mnie idealnie. Finalnie żyję od wielu lat z Bliźniakiem, co wydawać by się mogło astrologicznym niedopasowaniem. Ułożona, pedantyczna i spokojna Panna jest kompletnym przeciwieństwem zwariowanego i wolnego ptaka jakim jest Bliźniak. Jednak te dwa znaki potrafią na siebie świetnie oddziaływać i to co z pozoru ich różni, zaczyna przyciągać. Dla Bliźniaka, pani Panna jest jak bezpieczna przystań, ukojenie jego szalonego charakteru i niezliczonych pomysłów. Dla Panny, pan Bliźniak jest fascynujący i pełen niespodzianek. Zwłaszcza, że Jej powaga i gospodarność sprawia, że skłania się On ku większej stabilizacji i porzucenia swojej beztroski. Jedyne czego im trzeba to wzajemne zrozumienie.

  I my to właśnie mamy. Ja mu pozwalam na jego gadżeciarstwo i potrzebę szalonych wypraw. On przymyka oko na moje pedantyczne wariactwa i tryb kury domowej. Ja studzę jego 100 pomysłów na minutę, On pobudza mnie do robienia małych szaleństw. Idealnie.

  Jak już ustaliliśmy, że astrologia może być ważna w życiu i czasami warto brać pod uwagę jej sugestię, to czas przedstawić wam niezwykle radosną i odrobinę szaloną książkę. Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach, Silvii Zucca, to opowieść o poszukiwaniu szczęścia i miłości w zgodzie z astrologią. Czy tak się w ogóle da? Czy można polegać w swoich wyborach jedynie na pasujących do siebie układach planet i księżyców? Czy to wariacwo ma szansę się udać? Ciężko powiedzieć. Tzn ja bym wam mogła powiedzieć ale po co mam wam psuć przyjemność czytania. A gwarantuję wam, że ta książka dostarcza wiele przyjemności. Zdecydowanie to świetny antydepresant na szaro-bure dni. I rewelacyjna lektura do relaksu.

  Poznajcie Alice Bassi, singielkę, która po trwającym 5 lat związku zostaje sama i stan ten trwa już dwa długie lata. Trzydziestka na karku, ułożone życie zawodowe, fajni przyjaciele, wszystko świetnie, gdyby nie ta doskwierająca samotność. Wiadomość o byłym chłopaku, który się żeni, dodatkowo potęguje jej desperację. W pewnym momencie wydaje się, że wszystko idzie nie tak jak powinno. W firmie, w której pracuje Alice, pojawia się David, który ma przeprowadzić audyt. Każdy boi się zwolnienia, zwłaszcza nasza bohaterka, mistrzyni gaf, które w całej swojej krasie pokazuje przed Davidem. W momencie gdy jest w pełni przekonana, że właśnie zostaje zwolniona, dzięki Davidowi jej kariera nabiera tempa. W między czasie poznaje Tia, który staje się jej najlepszym przyjacielem i astrologicznym przewodnikiem. Alice zaczyna wierzyć, że szczęście uśmiechnie się również do niej. Bez przerwy zresztą próbuje mu pomóc. Z różnym skutkiem umawia się na randki, słuchając uprzednio horoskopu rozpisanego przez przyjaciela. Szuka oczywiście idealnego faceta, dopasowanego do jej znaku zodiaku. Nie uchroni jej to jednak przed złą oceną pewnych sytuacji, pakowaniem się w kłopoty i rozczarowaniami. Niestety zaaferowana astrologią, nie zauważy, że rzeczy naprawdę ważne są tuż pod jej nosem.

  Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach to pełna humoru i zabawnych sytuacji historia o przyjaźni, miłości, samotności i życiowych wyborach. Powieść jest lekka i czyta się ją bardzo szybko. W każdym rozdziale znajduje się coś śmiesznego, co sprawia, że lepiej nie czytać jej, gdy cała rodzina śpi, bo parkanie śmiechem może ich obudzić (sprawdzone info). Oczywiście Alice spotykają również smutne i poważne sytuacje, które nie skłaniają do śmiechu, ale cała książka jest utrzymana w pozytywnym nastroju więc ani na chwilę nie traci się radości z czytania. Jakbym chciała przytoczyć jakiś zabawny fragment albo cytat, to bym musiała wam przepisać pół książki.Ale nie będę taka. Znajdę jakiś jeden z tych wielu:

  -A jak poznasz jego imię, to cię uspokoi? Nie martw się, z nikim się nie umówiłam. Poszłam na wosk, bo jestem umówiona do ginekologa. Zadowolona?

  Patrzy na mnie sceptycznie.

  -Niech zgadnę, a do fryzjera poszłaś, bo jesteś zapisana na tomografię mózgu?’ (str. 303)

  Duży plus za nawiązania do filmów i sarkastyczne komentarze samej bohaterki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
eBook Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,41 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach mobi epub

Alice Bassi, singielka (nie z wyboru), z trzydziestką na karku i pracą bez widoków na błyskotliwą karierę, odbiera wiadomość o ślubie swojego byłego chłopaka jako przysłowiowy gwóźdź do trumny. Jakby tego było mało, Davide, przystojniak, który zaczął pracę w jej firmie - małej stacji telewizyjnej -...
Od pierwszego wejrzenia. Rock Chick. Tom 3 5/5 Nasza cena:
29,19 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Od pierwszego wejrzenia. Rock Chick. Tom 3

Roxanne Giselle Logan, zwana Roxie, miała prosty plan na dorosłe życie: szafa pełna markowych ciuchów i wysoki stołek w znanej korporacji, której korytarzami przechadzałaby się, wzbudzając zachwyt kolegów i zazdrość koleżanek. Niestety, dorosłość, w której obudziła się dziesięć lat po skończeniu...
Ps kocham cię 0/5 Nasza cena:
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ps kocham cię

Zekranizowana powieść Cecelii Ahern z Hilary Swank i Gerardem Butlerem w rolach głównych. Holly i Gerry byli razem od dziecka, dokańczali swoje zdania i śmiali się nawet, gdy się kłócili. Bratnie dusze, które się odnalazły. Nikt nie potrafił sobie wyobrazić ich osobno. Dopóki nie stało się coś...
Love rosie 5/5 Nasza cena:
27,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Love rosie

Jedna z tych powieści, którą czyta się z zapasem chusteczek higienicznych. Autorka bestselerowego “PS Kocham Cię" znów poddaje próbie wrażliwość swoich czytelników. Wzruszająca opowieść o prawdziwej miłości z czasów dzieciństwa, która ma wielką szansę przetrwać próbę czasu i próbę odległości.
Kalejdoskop wspomnień 5/5 Nasza cena:
22,72 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kalejdoskop wspomnień

Po latach nieobecności Aniela wraca ze złamanym sercem do kraju. Nieoczekiwanie w wypadku samochodowym ginie jej matka. Z początku Aniela zamyka się w sobie i żyje w świecie wspomnień, ale stopniowo odnajduje w sobie siłę i odwagę, aby pójść za głosem serca, w czym pomaga jej  pierwsza miłość i...
Test na miłość. The Kiss Quotient. Tom 2 5/5 Nasza cena:
24,34 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Test na miłość. The Kiss Quotient. Tom 2

Khai Diep ma problemy z emocjami. Kiedy ktoś dotyka jego rzeczy, robi się poirytowany, a największą satysfakcję sprawiają mu starannie wypełnione księgi rachunkowe, w których wszystko zgadza się co do jednego centa. Nie potrafi jednak przeżywać głębszych uczuć takich jak miłość i żal. Jego kłopoty...
Zakochać się 5/5 Nasza cena:
30,39 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakochać się

Losy Adama Basila i Christine Rose splatają się pewnej nocy, kiedy na dublińskim moście Christine powstrzymuje Adama przed popełnieniem samobójstwa. Zawierają szaloną umowę: Adam na zawsze zrezygnuje z samobójczych zamiarów, jeśli przed jego trzydziestymi piątymi urodzinami Christine zdoła go...
Idealny mężczyzna 4/5 Nasza cena:
31,43 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealny mężczyzna

Cztery lata temu Mitch Lawson wprowadził się do mieszkania naprzeciwko Mary Hanover, a ona od pierwszego wejrzenia zakochała się w wysokim, przystojnym i świetnie ubranym detektywie. Wie, że Mitch nigdy nie odwzajemni jej uczucia, jest przecież z innej ligi. Co nie zmienia faktu, że to mężczyzna...
Wymarzony mężczyzna 4/5 Nasza cena:
31,43 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wymarzony mężczyzna

Tyra Masters przeżyła taki dramat, że mocnych wrażeń wystarczy jej do końca życia. Teraz wróciła do równowagi i spokojnie na nowo próbuje ułożyć swoje sprawy. Udaje jej się to aż do chwili, kiedy spotyka mężczyznę ze swoich snów. Wytatuowany, umięśniony motocyklista raczy ją tequilą i najlepszym...
Miłość ma twoje imię 5/5 Nasza cena:
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość ma twoje imię

Nowa powieść bestsellerowej autorki! Potrzeba bycia kochanym określa nasze życia. Błądzimy, szukamy, wciąż mamy nadzieję, że obok nas pojawi się ten ktoś najważniejszy. Ale „serce nie sługa”, nie zawsze postępuje zgodnie z rozumem i potrafi pokochać człowieka, który niszczy siebie, bliskich i swoje...
Gra Anioła cmentarz zapomnianych książek Tom 2 wyd. 2017 5/5 Nasza cena:
24,42 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gra Anioła cmentarz zapomnianych książek Tom 2 wyd. 2017

W mrocznej, niebezpiecznej i niespokojnej Barcelonie lat dwudziestych, młody pisarz, żyjący obsesyjną i niemożliwą miłością, otrzymuje od tajemniczego wydawcy ofertę napisania książki, jakiej jeszcze nie było, w zamian za fortunę i, być może, coś więcej. Z niezwykłą precyzją powieściopisarską i w...
Lirogon 4/5 Nasza cena:
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lirogon

W południowo-zachodniej Irlandii, w dziewiczej okolicy, głęboko w lesie mieszka samotna młoda kobieta, Laura. Jest obdarzona niespotykanym talentem. Niezwykły dar polega na umiejętności naśladowania rozmaitych dźwięków. Za sprawą zaskakującego zbiegu okoliczności, Laura staje się telewizyjną...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula