Konsorcjum. Tom 2

Autor:

A. S. Sivar

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 1
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
604
Rok wydania
2019
Nasza cena: 28,54 zł 37,90 zł Taniej o: 25%

Często powtarzamy, że los potrafi pisać lepsze historie niż światowej sławy scenarzyści. Stawia na naszej drodze osoby, które potrafią raz na zawsze odmienić całe życie w ciągu zaledwie kilku minut i umieszcza nas w centrum nieprawdopodobnych wydarzeń. Choć brzmi to dość niewiarygodnie, może spotkać każdego z nas i nikt nie ma pojęcia, kiedy to się stanie. Na własnej skórze przekonali się o tym Nadia i Dominic, główni bohaterowie książki pod tytułem "Konsorcjum. Tom 2" autorstwa A.S. Sivar. Sięgnij po tę lekturę i sprawdź, do czego może doprowadzić jedna beztroska wizyta w klubie!

Nadia to młoda kobieta, w pełni świadoma swoich atutów. Jest inteligentna, piękna i nie narzeka na brak pieniędzy. Gdy razem z przyjaciółmi wybiera się do jednego z popularnych klubów, by świętować ukończenie studiów, poznaje tam Dominica, który od razu wpada jej w oko. Jest on bowiem wyjątkowo przystojnym mężczyzną, którego cechuje stanowczość, porywczość i jedyny w swoim rodzaju magnetyzm. Tych dwoje szybko poddaje się obopólnej namiętności i rzuca w wir pełnego pasji związku, który jest dla nich tak angażujący, jak żaden inny wcześniej. Oprócz wzajemnej fascynacji pojawiają się pilnie strzeżone tajemnice i konieczność podejmowania trudnych wyborów. Czym tak naprawdę jest Konsorcjum? I czy relacja Nadii i Dominica ma szansę przetrwać?

"Konsorcjum. Tom 2" to kontynuacja miłosnej historii, która rozpoczęła się w książce pod tytułem "Konsorcjum. Tom 1". To powieści pełne zwrotów akcji, śmiałych opisów i bohaterów doświadczających całej gamy różnorodnych emocji. Zapewnią czytelnikowi długie godziny rozrywki na najwyższym poziomie.

A.S. Sivar to pseudonim literacki początkującej polskiej autorki, która pisze powieści z takich gatunków, jak literatura obyczajowa, kobieca, erotyczna oraz romans. Słynie z odważnych wątków i stylu pozbawionego skrępowania. Opublikowała takie pozycje, jak "Konsorcjum. Tom 1" oraz "Konsorcjum. Tom 2".
Recenzje (1)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Pamiętacie książkę autorstwa A.S Sivar pod tytułem „Konsorcjum”? Jestem przekonana, że właśnie tak jest, jak i tego, że równie intensywnie i niecierpliwie wyczekiwaliście kolejnego tomu. Berliński świat ponownie staje przed nami otworem, autorka nie pozostawiła żadnych złudzeń, że historia Dominica i Nadii jeszcze się nie skończyła. Ma przecież jeszcze wiele sekretów do odkrycia, błędów do popełnienia i słów do wypowiedzenia. Po raz kolejny stajemy twarzą w twarz z miłością niedoskonałą, trudną i taką, która wymaga od nas nie małych poświęceń. Zazwyczaj bywa tak, że ktoś, kto nie jest dla nas odpowiedni z ogromną łatwością jest w stanie sforsować grube mury, którymi się otaczamy. Nie robi to gwałtownie, lecz podstępem, a kiedy przestajemy zwracać uwagę na jego zapędy i obronne gesty, staje się jasne, że zajmuje w naszym sercu ważne miejsce. Ile trzeba w sobie mieć siły i samozaparcia, aby opierać się w nieskończoność? Czy jest to w ogóle możliwe? Człowiek najbardziej obawia się bólu i cierpienia, że w chwili słabości podda się palącemu uczuciu, które potrafi spalić nie tylko nas, ale i każdy przedmiot, czy pomieszczenie niosące na sobie ślady romantycznych wspomnień. Nic tak nie przeraża, jak złamane serce w chwili, kiedy staniemy się najbardziej bezbronni i podatni na najmniejszą krzywdę. Staramy się racjonalnie podchodzić do każdej miłostki, ale kiedy ktoś działa na nas tak silnie i gwałtownie, nie mamy siły, aby zebrać logicznie chociaż jedną myśl. Takie uczucie może przynieść wiele dobrego, nie tylko wspaniałe chwile i stabilizację, ale także destrukcję w przypadku, kiedy okaże się ona błędem. Chociaż ze wszystkich sił staramy się dystansować to mamy w sobie ogromne pokłady nadziei, która podsyca w nas pragnienie znalezienia tej jednej wyjątkowej osoby, która nigdy celowo nas nie skrzywdzi. Co w przypadku, kiedy ukochana przez nas osoba okazuje się ukrywać przed nami na tyle istotne rzeczy, że wizja szczęśliwej przyszłości wydaje się zbyt odległa, aż w końcu stanie się dla nas jasne, że nie jest możliwa do osiągnięcia? Czy warto mimo wszystko być dociekliwym? Czy najstraszniejsza prawda jest lepsza od najsłodszego kłamstwa? Kiedy zaczynamy za bardzo drążyć temat czasami okazuje się, że nie jesteśmy gotowi na to, aby poznać prawdę, chociaż wydaje nam się coś zupełnie przeciwnego. Czy prawda potrafi pogrzebać wszystko, co udało nam się zbudować z takim trudem i poświęceniem? A wy, czy jesteście gotowi stawić czoło berlińskiemu Konsorcjum?

  ,,Konsorcjum. Tom 2” autorstwa A. S. Sivar jest kontynuacją losów Nadii Cruz i Dominica Alexandrowa, pary, którą poznaliśmy jakiś czas temu. Nadia jest młodą, urodziwą i zdolną kobietą, która twardo stąpa po ziemi. Przeprowadziła się do Berlina, w którym pokładała nadzieję na lepszy start i ułożenie bałaganu, który narobiła. Unikała związków, ponieważ uważała, ze nie są dla niej, ani też chwila nie była na nie odpowiednia. Chciała skoncentrować się na karierze zawodowej. Podczas pobytu w klubie Genesis zwraca uwagę na przystojnego mężczyznę, od razu wpadł jej w oko chociaż początkowo na tym sprawa się zakończyła. W niedługim czasie otrzymała wymarzone stanowisko menadżerski berlińskiego klubu, a los chciał by było nim Genesis. Tak oto los Nadii i Dominica Alexandrowa się ze sobą związał i chociaż nie wywarł na niej pozytywnego wrażenia wraz z mijającym czasem okazało się, że każda dostrzegalna wada w mężczyźnie ma pewne uzasadnienie. Im bardziej Nadia się opierała nawiązaniem romansu z szefem tym bardziej Dominic próbował się do niej zbliżyć, chociaż nigdy nie narzekał na brak zainteresowana ze strony kobiet. Pamiętamy z jakim zdziwieniem reagował na każdą odmowę kobiety, miała w sobie to coś, wdzięk i urok, który nie pozwolił mu na wycofanie się z pogoni za słodką Nadią. Dzięki temu para w końcu się dotarła, wypracowała kompromisy, chociaż w dalszym ciągu istniały między nimi tajemnice, które były gotowe wystawić ich relację na ciężką próbę.

  W ,,Konsorcjum. Tom 2” na Nadię czeka wiele wyzwań, chociaż udało im się zyskać tak wiele, jeszcze szybciej mogą to stracić. Prawda bowiem bywa bolesna, nie zawsze jest się gotowym na to, aby ukazać wszystkie cienie osobowości i przeszłości drugiej osobie. Na dziewczynę czeka także zetknięcie się z tematem sławnego Konsorcjum, którego tajemnice są tak pilnie strzeżone, że mogłyby nosić wagę państwową. Organizacja, którą tak pilnie strzegł Dominic zostaje wyjawiona, a Nadia zostaje postawiona przed czymś, na co z pewnością nie była przygotowana, ani gotowa. Czym jest berlińskie Konsorcjum? Kto w nim zasiada? Kto pociąga za sznurki? Jestem przekonana, że wielu z Was ma teorie na temat tego, czym się zajmuje elita tej organizacji. Jestem ciekawa, czy komuś uda się rozwikłać tą zagadkę.

  Nadia i Dominik musza przejść długą drogę, która jest niezwykle wyboista, na pewno silne i niezłomne charaktery nie ułatwiają pojednania w wielu sprawach. Czasami miałam wrażenie, że bardzo się gubili, działali emocjonalnie, a wszystko przez siłę uczucia, które ich pochłaniało. Zamiast kierować się rozumiem, bardzo często działali emocjonalnie, co skutkowało niezbyt pozytywnymi skutkami. Bohaterowie zdają sobie sprawę z tego, że to, co do siebie poczuli nie zdarza się często, dlatego czasami zbyt mocno się motali, jak rybki wyciągnięte z wody na brzeg. Nie mają ze sobą lekko. Zwłaszcza, że tajemnicza przeszłość Dominica długo była skrywana przed Nadią, która nie zamierzała go oceniać, ale zrozumieć. Musiała odkryć, kim naprawdę jest Dominic Alexandrow, kim jest ona sama i czy będzie potrafiła żyć dalej z ciężarem otrzymanej wiedzy. Jak widzicie autorka zadbała o to, aby w książce działo się naprawdę wiele. Czy Nadia i Dominik pozostaną razem? Czy nad ich kruchym szczęściem ponownie zbiorą się ciemne chmury? Co tak bardzo rani Dominica? Czego boi się mężczyzna? Czy tym razem odważą się sięgnąć po to, czego pragną, czy zrezygnują poddając się w przedbiegach?

  ,,Konsorcjum. Tom 2” jest kolejną cegiełką którą stworzyła autorka, mimo wszystko nie musicie się tego obawiać, przecież często więcej znaczy lepiej. Powiem Wam, że fabuła drugiego tomu dostała bardziej dopracowana, akcja rozgrywa się bardzo dynamicznie. Stopniowo zaczynamy otrzymywać odpowiedzi, których potrzebujemy, aby poukładać sobie wszystko w głowie na równi z główną bohaterką. Zżywamy się z nią w emocjonalny sposób i przeżywamy każde niepowodzenie i zawód, który przysparza jej Dominic. Jak wcześniej wspominałam miłość rządzi się własnymi prawami, potrafi przyćmić najbardziej logiczne umysły. Nawet Ci najbardziej stateczni i skryci, na co dzień trzymający nerwy na wodzy, dygoczą ze strachu przed utratą kogoś na kim im zależy. Kiedy w grę wchodzi cenne serce czasami działamy, jakbyśmy byli w amoku, racjonalna część gdzieś znika, co przyczynia się do wielu problemów, których dałoby się uniknąć.

  Autorka w swojej książce nadal zaskakuje, podsyca intrygi, których się nie spodziewamy, zrzuca kolejne wydarzenia, które są przesiąknięte niebezpieczeństwem czyhającym na bohaterów. Z całą pewnością czytając ,,Konsorcjum. Tom 2” nie będziecie się nudzić, bowiem cały „świat” powieści nie kręci się wokół relacji Nadii i Dominica. A.S. Sivar napracowała się, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić historię kochanych przez nas bohaterów, którzy starają się pogodzić ze wszystkim najlepiej jak potrafią, co tylko na nich zsyła. Musicie pamiętać o tym, że w tej opowieści nie otrzymacie zbyt wiele lukru, jednorożców i słodyczy. ,,Konsorcjum. Tom 2” to także mrok, z którym każdemu przyjdzie się zmierzyć na własnych warunkach, czasem na zbyt niestabilnym gruncie, kto wygra to starcie? Pozostawię to Wam do samodzielnego odkrycia.

  ,,Konsorcjum. Tom 2” jest bardzo dobrą kontynuacją, która będzie czystą przyjemnością dla każdego miłośnika cyklu Heartbeats, jeśli czytaliście „Konsorcjum”, jego druga część jest dla Was lekturą obowiązkową.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: A. S. Sivar
 • Wydawnictwo WasPos
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 604
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366070929
 • Język: polski
 • ISBN: 9788366070929
 • EAN: 9788366070929
 • Wymiary: 14.5x20.5x4 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Kimkolwiek jesteś. Ukryta sieć. Tom 2 5/5 Nasza cena:
22,53 zł 40,01 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kimkolwiek jesteś. Ukryta sieć. Tom 2

Druga część bestsellerowej serii „Ukryta sieć” Jakuba Szamałka. Kontynuacja thrillera Cokolwiek wybierzesz to pełna emocji opowieść o tym, co na co dzień trudno nam dostrzec. Listopad 2018. KandyKroosh, camgirl z Mińska Mazowieckiego, zostaje uduszona na oczach tysięcy internautów. Słynna...
Zaginięcie. Joanna Chyłka. Tom 2 5/5 Nasza cena:
20,47 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zaginięcie. Joanna Chyłka. Tom 2

Trzyletnia dziewczynka znika bez śladu z domku letniskowego bogatych rodziców.Alarm przez całą noc był włączony, a okna i drzwi zamknięte. Śledczy nie odnajdują żadnych poszlak świadczących o porwaniu i podejrzewają, że dziecko nie żyje.Doświadczona prawniczka, Joanna Chyłka, i jej początkujący...
Podróż do Carcassone. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,99 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Podróż do Carcassone. Tom 2

Czy znajdziesz w sobie siłę, by przebaczyć tym, którzy zawiedli cię najbardziej? Iwona, nieślubna córka Natalii, podejmuje decyzję o wyjściu za mąż, mimo że zdaje sobie sprawę, że nie będzie to związek pełen miłości. Rozgoryczona postawą swojej matki, która nie cieszy się z uzyskanego przez nią...
Łatwy hajs. Kryształowi. Tom 2 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łatwy hajs. Kryształowi. Tom 2

"Zły pies wtrącił mnie do więzienia tylko dlatego, że nie chciałem zapłacić mu haraczu". Na portalu społecznościowym pojawia się post znanego judoki wzywający do bojkotu policjanta. Podane zostają dane osobowe funkcjonariusza. Sprawa trafia na biurko Drivera, fusza BSWP. Odwiedza ON judokę i...
Kwiat paproci. Tom 2. Noc Kupały 5/5 Nasza cena:
23,09 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kwiat paproci. Tom 2. Noc Kupały

Zazdrość, zdrada i kwiat paproci. Czy młoda szeptucha ocali miłość do Mieszka?   Zbliżają się obchody Nocy Kupały. Niedługo wypełni się przeznaczenie Gosi, a tymczasem w związek jej i Mieszka wkrada się... zazdrość. Wszystko przez Ote, dawną miłość mężczyzny. Nic ich nie łączy od bagatela! blisko...
Zagubiona. Trylogia Autorska. Tom 2 5/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zagubiona. Trylogia Autorska. Tom 2

Pierwsza miłość, pierwszy pocałunek, pierwszy mężczyzna... Nie tak łatwo zapomnieć, trudno wyleczyć złamane serce, szczególnie jeśli kochałaś pierwszy raz. Weronika - zdradzona, opuszczona, załamana - próbuje odnaleźć się w świecie, gdzie najbliżsi, którzy powinni cię wspierać, wciąż ranią, a...
Horyzont zdarzeń. Parabellum. Tom 2 5/5 Nasza cena:
27,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Horyzont zdarzeń. Parabellum. Tom 2

Historia o wielkiej miłości, braterskiej przyjaźni i nienawiści, która zalała Europę, a której nie sposób było zatrzymać. Druga część sagi historycznej Remigiusza Mroza przedstawia dalsze losy braci Zaniewskich. Staszek i Maria ucieczki od wojny i śmierci szukają na Zachodzie, podczas gdy Bronek...
Owoc granatu. Tom 2. Kraina snów 5/5 Nasza cena:
26,28 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Owoc granatu. Tom 2. Kraina snów

Druga część trylogii "Owoc Granatu". Oparta na faktach historia wygnanych dziewcząt – Elżbiety i Stefanii, których tułaczy szlak wiódł z Rzeczypospolitej przez Syberię aż po Iran. Tysiące Polek cudem uszło z syberyjskiego piekła. Podążając za Armią Andersa chore, wycieńczone i zrozpaczone docierają...
Karaluchy. Harry Hole. Tom 2 4/5 Nasza cena:
23,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Karaluchy. Harry Hole. Tom 2

“Karaluchy” to drugi tom thrillera z cyklu "Harry Hole" autorstwa norweskiego pisarza i muzyka Jo Nesbø. W jednym z domów publicznych w Bangkoku znaleziono zamordowanego norweskiego ambasadora, który był amatorem nocnych uciech.
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula