Konkurenci się Pani pozbyli. Zofia Wilkońska. Tom 4

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 11
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
336
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 30,59 zł
Audiobooki mp3
za 35,92 zł
Nasza cena: 33,55 zł 41,99 zł Taniej o: 20%

Poznaj dalsze losy osobliwej staruszki! Zofia Wilkońska po raz kolejny trochę namiesza. Tym razem pojawi się na... polskiej scenie politycznej! I na pewno wywoła sensację!

Zofia Wilkońska to emerytowana nauczycielka, która nie umie usiedzieć w miejscu. Jest znana w całej okolicy i nie tylko. Ma nieco zrzędliwy charakter, kąśliwie komentuje zdarzenia z życia najbliższych i sąsiadów. Z lubością oddaje się ploteczkom - czasem może coś przekręci, ale dzięki temu okazuje się często, co tak właściwie jest prawdą.

Babcia Zosia to żywioł brylujący nie tylko w klubie seniora. Jej wilczy apetyt (zarówno na jedzenie, jak i na życie) zawstydziłby niejednego młodzika. Przygody, jakie przytrafiają się pani Wilczyńskiej, nieraz ocierają się o horror, ale przy tym wywołują salwy śmiechu dzięki jej nieokiełznanemu temperamentowi.

W czwartej części serii "Babcia" ("Konkurenci się pani pozbyli") Zofia Wilkońska nieoczekiwanie staje się ważnym pionkiem w grze politycznej. Zostaje zauważona przez członków partii, którym zależy na silnych liderach, dzięki którym zdobędą większe poparcie. Jak pełna wigoru staruszka odnajdzie się w tej sytuacji? Do czego są zdolni kontrkandydaci, by zniechęcić emerytkę do udziału w wyborach? Czy w ogóle jest coś, co może odciągnąć panią Zosię od osiągnięcia założonego celu?

Jacek Galiński w brawurowy sposób przeprowadza Czytelnika przez kolejne perypetie babci Zofii Wilkońskiej. Autor lubuje się w pisaniu w gatunkach: kryminał, sensacja, thriller oraz literatura piękna, łącząc z właściwym sobie humorem zaskakujące wątki. Za swoje dokonania został nagrodzony przez Akson Studio ("Wszystko zostaje w rodzinie" - konkurs scenariuszowy) oraz jest laureatem Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu w kategorii opowiadanie kryminalne.

W serii "Babcia" o Zofii Wilkońskiej ukazały się również:

 • "Kółko się pani urwało";
 • "Komórki się pani pomyliły";
 • "Kratki się pani odbiły".

Jacek Galiński jest również współautorem zbioru opowieści i przepisów na każdy dzień adwentu - "Opowieści wigilijne".

Recenzje (11)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jestem fanem przygód pani Zofii od samego początku! Takiego zwrotu akcji jednak zupełnie się nie spodziewałem - tym razem autor postanowił wprowadzić do fabuły motyw polityki. Dzięki temu przygody mojej ulubionej staruszki stały się jeszcze zabawniejsze. Jacek Galiński jest jednym z moich ulubionych autorów komedii kryminalnych - tutaj także nie zawodzi. Autor nie pozwolił mi nawet na chwilę nudy, a jego cięte komentarze sprawiały, że nie mogłem powstrzymać śmiechu podczas lektury. Niebanalna intryga polityczna sprawiła, że ta część serii została moją ulubioną... Mam nadzieję, że pani Zofia jeszcze powróci i ponownie namiesza w życiu całej okolicy!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Od pewnego czasu ciężko o książkę, która by mnie rozbawiła – zwłaszcza jeśli chodzi o komedie kryminalne. Miewam nawet wrażenie, że wszyscy robią mi żarty mówiąc, że pewna pozycja ich rozbawiła do łez. Gdy ja po nią sięgam niestety nierzadko okazuje się, że nie znalazłam w niej żadnego powodu do uśmiechu.

  O Zofii Wilkońskiej można wiele powiedzieć. Część czytelników kocha ją miłością ogromną, a druga część jej nie znosi. A ja? Ja jestem gdzieś pomiędzy. Ale do sedna.

  „Konkurenci się pani pozbyli” to czwarta część przygód rezolutnej Zośki, która wychodzi z więzienia i ląduje w jedynym, jakby się mogło wydawać miejscu, czyli w sejmie. Początkowo zostaje wciągnięta na listę wyborczą Polskiej Partii Emerytów, jednak niestety nie zostaje wybrana do parlamentu. Jakież jest jej zdziwienie, gdy okazuje się, że jednak zasiądzie na ławie zajmując miejsce konkurenta, który zginął w niewyjaśnionych do końca okolicznościach.

  Zofia Wilkońska, jak na szwarną emerytkę przystało ma bardzo obszernie rozbudowany program zakładający dominację kraju przez nikogo innego, jak emerytów. „Polska dla starców” staje się hasłem, jakie coraz więcej ludzi zaczyna mieć na ustach. Czy jednak ta przygoda okaże się sukcesem? Czy faktycznie starszym ludziom zacznie się w końcu żyć lepiej?

  Cóż, nie do końca… W kraju niebawem zaczyna dochodzić do zamieszek, które wszczynają… sami emeryci. Jak widać – nie da się wszystkim dogodzić. Jak więc pójdzie Zofii zmiana dotychczasowej Polski na – oczywiście – lepszą? Czy zagrzeje dłużej na ciepłej posadce czy może znowu wpadnie w tarapaty?

  Zośka jest kobietą mocno specyficzną, wkurza i irytuje, ale też bawi czytelnika. Jak to kobieta – bywa pełna przeciwności i jest nieprzewidywalna. A do tego ma w sobie coś, co przyciąga kłopoty. Momentami było mnie jej szkoda, ale przecież to fikcja literacka i z pewnością celowy zabieg autora.

  Uwaga! Śmiałam się! Czasami był to raczej śmiech przez łzy, bo opisana w książce sytuacja polityczna jest „z życia wzięta”, a czasami zdrowa radość płynąca z historii. Nie mogło również zabraknąć trupa, jak na komedię kryminalną przystało, którego zagadkowe pojawienie się będzie próbowała wyjaśnić Zofia. Wszak doświadczenie z denatami jakieś posiada 😉

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zofia Wilkońska szturmem wkracza do świata polityki. Dostaje legitymację poselską i będzie walczyć o większe prawa i przywileje dla osób starszych. Główne hasło: "Polska dla starców!". Niektóre z postulatów: Program babcia+, z listy lektur ma zniknąć "Mały książe", a jego miejsce zająć "Stary człowiek i morze". Czy z tego może wyniknąć coś dobrego? Oprócz kampanii Pani Zofia ponownie będzie prowadzić własne śledztwo odnośnie tragicznej śmierci jednego z posłów.

  .

  Czwarta już część losów zabawnej choć dość irytującej staruszki. Siły i pomysłowość nie opuszczają Pani Zofii. Tym razem autor w prześmiewczy sposób przedstawił świat polskiej polityki. Osobiście ten temat staram się omijać szerokim łukiem więc kiedy dowiedziałam się jaki jest motyw przewodni to poczułam lekkie rozczarowanie. Założyłam jednak, że podchodzę do książki neutralnie z postanowieniem dobrej zabawy. Tak też się stało. Nie popłakałam się ze śmiechu, ale zdarzyło mi się zaśmiać w głos. Tym, którzy znają i lubią poprzednie części serii myślę, że i ta przypadnie do gustu.

  Autor zapowiada, że to jeszcze nie koniec perypetii dziarskiej emerytki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kolejna książka z serii przygód nietuzinkowej postaci, jaką jest pani Zofia Wilkońska to tylko jeden z przykładów, że proza ma się w naszym kraju bardzo dobrze. Wciągająca fabuła, od której trudno było mi się oderwać przez kilka kolejnych wieczorów, przezabawne dialogi i miejscami naprawdę warte przystopowania fragmenty sprawiły, że ta pozycja będzie należała do jednych z moich ulubionych. Nawiązania do aktualnych sytuacji w kraju sprawiają, że książka jest niezwykle współczesna i aktualna i doskonale nadaje się nie tylko do czytania w pojedynkę, ale i na prezent. Nie mogę doczekać się kolejnych!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Konkurenci się pani pozbyli” to już czwarta część cyklu z szaloną emerytką Zofią Wilkońską. I znowu okazuje się, że gdzie diabeł nie może, tam kobietę pośle, szczególnie tak bezpardonową, dociekliwą i żwawą jak, kultowa już, Zofia.

  Bo gdzieżby lepiej spełniła się nasza emerytka, niż w polityce? Przecież to tu najlepiej smakuje kiełbasa wyborcza, a obok takiego smakołyku kobieta nie mogłaby przejść obojętnie. A jak już polityka, to od razu wielkiego kalibru. Zofia zostaje posłem na Sejm z partii emerytów, reprezentując, a jakże, najbliższą swemu sercu grupę społeczną.

  Przekonuje się, że polityka jest niczym bagno pełne jadowitych węży, ale również koryto pełne pokus i korzyści, z którego można czerpać pełnymi garściami, jeśli się przymknie oko na przepisy prawa i zasady moralne. Kim okaże się Zofia? Czy idealistką walczącą o polepszenie losu swoich wyborców, czy też zwycięży w niej pazerność i chęć uszczknięcia z tego słodkiego tortu możliwości, który sam wpada w jej ręce?

  Wokół Zofii zawsze dzieje się dużo, więc i tym razem nie obejdzie się bez wielu komplikacji, zabawnych sytuacji i wątku kryminalnego, w który zaangażuje się całym sercem. Autor przedstawia nam zazwyczaj rzeczywistość w krzywym zwierciadle, ze sporą dozą sarkazmu i ironii, lecz tym razem codzienność życia politycznego będąca fantazją literacką wydaje się nie ustępować w niczym rzeczywistości.

  I to wszystko byłoby szalenie zabawne, gdyby nie było tak strasznie prawdziwe. Ale cóż, prócz śmiechu, czasem podszytego obawą, złością, czy bezsilnością, nam pozostało?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 6 recenzji

Najczęściej kupowane razem
 • -23%
  Kratki się pani odbiły. Zofia Wilkońska. Tom 3

  Kratki się pani odbiły. Zofia Wilkońska. Tom 3

  Szalona emerytka Zofia Wilkońska tak namieszała, że trafiła za kratki. Czymże jednak jest więzienie dla zawziętej staruszki. Niczym innym jak sceną walki o godne i lepsze życie. Czy Zofia zerwie okowy wymiaru sprawiedliwości, który w tym wypadku okazał się rychliwy, ale na pewno nie sprawiedliwy?
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,91 zł 39,99 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -23%
  Komórki się Pani pomyliły. Zofia Wilkońska. Tom 2

  Komórki się Pani pomyliły. Zofia Wilkońska. Tom 2

  Kontynuacja ciepło przyjętej debiutanckiej powieści Kółko się pani urwało. Prawdziwa mieszanka wybuchowa - wredna staruszka kontra mafiosi. Zamieszanie wokół pewnej warszawskiej kamienicy się nie kończy. Kolejny trup ponownie burzy spokój Zofii Wilkońskiej. Podczas prywatnego śledztwa staruszka za...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,92 zł 40,00 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -23%
  Kółko się pani urwało. Zofia Wilkońska. Tom 1

  Kółko się pani urwało. Zofia Wilkońska. Tom 1

  Warszawskie bandziory, strzeżcie się! Nadchodzi Zofia Wilkońska, postrach klubów seniora! Najpierw włamano się do jej mieszkania. Złodzieje nie tylko ukradli pieniądze, biżuterię czy cenne dokumenty, lecz również sprofanowali najcenniejszą pamiątkę po mężu – jego galowy mundur. Policja zabiera się...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,59 zł 36,99 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -42%
  Afekt. Joanna Chyłka. Tom 13

  Afekt. Joanna Chyłka. Tom 13

  W nowej kancelarii prawnej Joannie Chyłce zostaje przydzielona sprawa będąca jej zawodowym koszmarem: ma bronić pedofila. Sytuację komplikuje fakt, że oskarżonym jest brat jednego z najważniejszych polityków w Polsce – kandydata na prezydenta, który przed wyborami przoduje w sondażach. Sprawa...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,21 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -27%
  Koniec się pani nie udał. Zofia Wilkońska. Tom 5

  Koniec się pani nie udał. Zofia Wilkońska. Tom 5

  Rześka i bezkompromisowa emerytka Zofia Wilkońska umiera i trafia na rozmowę do miejsca, które wydaje się być niczym inny, jak czyśćcem. Po odpowiedzi na kilka trywialnych pytań, ustawia się w kolejce do wyjścia. Przypadkowa zamiana biletów rzuca ją jednak tam, gdzie wcale nie powinna się znaleźć....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 33,06 zł 44,99 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -30%
  Zjadacz czerni 8

  Zjadacz czerni 8

  Nowa powieść Katarzyny Grocholi. O miłości! Misterna mozaika postaci, miejsc i zdarzeń. Zaskakujący splot ludzkich losów, których tylko z pozoru nic nie łączy. I ON – zjadacz czerni. I tajemnicze 8. A o czym jest ta powieść? Nie chcemy zdradzać zbyt wiele... W Zjadaczu czerni 8 historie bohaterów...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 31,41 zł 44,90 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -43%
  Miasteczko morderców

  Miasteczko morderców

  Popularna autorka powieści kryminalnych Róża Krull postanawia spełnić prośbę swojej gosposi i spróbować rozwiązać zagadkę morderstwa burmistrza w jej rodzinnym miasteczku na Podlasiu. Obie nie wierzą bowiem, aby został ON zabity przez swojego niedoszłe - go zięcia, choć chłopaka złapano na gorącym...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 22,56 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -32%
  Terapeutka

  Terapeutka

  Nowa powieść autorki bestsellera Za zamkniętymi drzwiami. B.A. Paris w wielkim stylu powraca do gatunku thrillera psychologicznego! Budząca dreszcz grozy opowieść o wymarzonym domu, który skrywa mroczną tajemnicę… Alice i Leo wprowadzają się do świeżo wyremontowanego domu na ekskluzywnym zamkniętym...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,05 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Szepty spoza nicości

  Szepty spoza nicości

  Seweryn Zaorski po raz ostatni wraca do Żeromic, by sprzedać dom i na dobre zostawić za sobą tragiczną przeszłość. Formalności trwają dłużej, niż powinny – i wszystko wskazuje na to, że ktoś z premedytacją chce zatrzymać go w okolicy. Tego samego dnia policja otrzymuje anonimową wiadomość, że w...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,92 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -36%
  W cieniu Babiej Góry

  W cieniu Babiej Góry

  Baśka Zajda, policjantka zmęczona życiem i jego trudami, wraca z Krakowa w rodzinne strony. Chociaż wszyscy mówią, że wyrzucili ją z policji wojewódzkiej, to sama zainteresowana nie chce o tym rozmawiać. Ścigają ją demony, które ma nadzieję zgubić w urokliwej Zawoi. Zwłaszcza że jej najlepsza...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,68 zł 39,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Kółko się pani urwało. Zofia Wilkońska. Tom 1 4/5 Nasza cena:
28,59 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kółko się pani urwało. Zofia Wilkońska. Tom 1

Warszawskie bandziory, strzeżcie się! Nadchodzi Zofia Wilkońska, postrach klubów seniora! Najpierw włamano się do jej mieszkania. Złodzieje nie tylko ukradli pieniądze, biżuterię czy cenne dokumenty, lecz również sprofanowali najcenniejszą pamiątkę po mężu – jego galowy mundur. Policja zabiera się...
Komórki się Pani pomyliły. Zofia Wilkońska. Tom 2 4/5 Nasza cena:
30,92 zł 40,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Komórki się Pani pomyliły. Zofia Wilkońska. Tom 2

Kontynuacja ciepło przyjętej debiutanckiej powieści Kółko się pani urwało. Prawdziwa mieszanka wybuchowa - wredna staruszka kontra mafiosi. Zamieszanie wokół pewnej warszawskiej kamienicy się nie kończy. Kolejny trup ponownie burzy spokój Zofii Wilkońskiej. Podczas prywatnego śledztwa staruszka za...
Kółko się pani urwało. Zofia Wilkońska. Tom 1 (pocket) 0/5 Nasza cena:
11,59 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kółko się pani urwało. Zofia Wilkońska. Tom 1 (pocket)

Warszawskie bandziory, strzeżcie się! Nadchodzi Zofia Wilkońska, postrach klubów seniora! Najpierw włamano się do jej mieszkania. Złodzieje nie tylko ukradli pieniądze, biżuterię czy cenne dokumenty, lecz również sprofanowali najcenniejszą pamiątkę po mężu – jego galowy mundur. Policja zabiera się...
Kratki się pani odbiły. Zofia Wilkońska. Tom 3 5/5 Nasza cena:
30,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kratki się pani odbiły. Zofia Wilkońska. Tom 3

Szalona emerytka Zofia Wilkońska tak namieszała, że trafiła za kratki. Czymże jednak jest więzienie dla zawziętej staruszki. Niczym innym jak sceną walki o godne i lepsze życie. Czy Zofia zerwie okowy wymiaru sprawiedliwości, który w tym wypadku okazał się rychliwy, ale na pewno nie sprawiedliwy?
Wigilijne opowieści 5/5 Nasza cena:
30,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wigilijne opowieści

12 opowiadań i 12 przepisów na popisowe świąteczne dania świetnych polskich autorów. Ktoś zginie otruty barszczem wigilijnym, czyjaś paczka na święta zgubi się w paczkomacie, ktoś upuści karpia na tory tramwajowe, ktoś się nieszczęśliwie zakocha, do kogoś w zastępstwie Mikołaja przyjdzie diabeł, a...
Audiobook Komórki się Pani pomyliły. Zofia Wilkońska. Tom 2 mp3 0/5 Nasza cena:
26,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Komórki się Pani pomyliły. Zofia Wilkońska. Tom 2 mp3

Kontynuacja ciepło przyjętej debiutanckiej powieści Kółko się pani urwało. Prawdziwa mieszanka wybuchowa - wredna staruszka kontra mafiosi. Zamieszanie wokół pewnej warszawskiej kamienicy się nie kończy. Kolejny trup ponownie burzy spokój Zofii Wilkońskiej. Podczas prywatnego śledztwa staruszka za...
eBook Kratki się pani odbiły. Zofia Wilkońska. Tom 3 mobi epub 0/5 Nasza cena:
28,79 zł 31,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Kratki się pani odbiły. Zofia Wilkońska. Tom 3 mobi epub

Szalona emerytka Zofia Wilkońska tak namieszała, że trafiła za kratki. Czymże jednak jest więzienie dla zawziętej staruszki. Niczym innym jak sceną walki o godne i lepsze życie. Czy Zofia zerwie okowy wymiaru sprawiedliwości, który w tym wypadku okazał się rychliwy, ale na pewno nie sprawiedliwy?
Audiobook Kratki się pani odbiły. Zofia Wilkońska. Tom 3 mp3 0/5 Nasza cena:
26,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Kratki się pani odbiły. Zofia Wilkońska. Tom 3 mp3

Szalona emerytka Zofia Wilkońska tak namieszała, że trafiła za kratki. Czymże jednak jest więzienie dla zawziętej staruszki. Niczym innym jak sceną walki o godne i lepsze życie. Czy Zofia zerwie okowy wymiaru sprawiedliwości, który w tym wypadku okazał się rychliwy, ale na pewno nie sprawiedliwy?
Audiobook Kratki się pani odbiły. Zofia Wilkońska. Tom 3 CD 0/5 Nasza cena:
28,62 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Kratki się pani odbiły. Zofia Wilkońska. Tom 3 CD

Szalona emerytka Zofia Wilkońska tak namieszała, że trafiła za kratki. Czymże jednak jest więzienie dla zawziętej staruszki. Niczym innym jak sceną walki o godne i lepsze życie. Czy Zofia zerwie okowy wymiaru sprawiedliwości, który w tym wypadku okazał się rychliwy, ale na pewno nie sprawiedliwy?
Audiobook Kółko się pani urwało. Zofia Wilkońska. Tom 1 mp3 0/5 Nasza cena:
26,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Kółko się pani urwało. Zofia Wilkońska. Tom 1 mp3

Warszawskie bandziory, strzeżcie się! Nadchodzi Zofia Wilkońska, postrach klubów seniora! Najpierw włamano się do jej mieszkania. Złodzieje nie tylko ukradli pieniądze, biżuterię czy cenne dokumenty, lecz również sprofanowali najcenniejszą pamiątkę po mężu – jego galowy mundur. Policja zabiera się...
Audiobook Kółko się pani urwało. Zofia Wilkońska. Tom 1 CD 4/5 Nasza cena:
32,81 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Kółko się pani urwało. Zofia Wilkońska. Tom 1 CD

Warszawskie bandziory, strzeżcie się! Nadchodzi Zofia Wilkońska, postrach klubów seniora! Najpierw włamano się do jej mieszkania. Złodzieje nie tylko ukradli pieniądze, biżuterię czy cenne dokumenty, lecz również sprofanowali najcenniejszą pamiątkę po mężu – jego galowy mundur. Policja zabiera się...
Audiobook Konkurenci się Pani pozbyli. Zofia Wilkońska. Tom 4 mp3 0/5 Nasza cena:
35,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Konkurenci się Pani pozbyli. Zofia Wilkońska. Tom 4 mp3

Zofia Wilkońska, wywołując wokół siebie sensację, uzyskuje zainteresowanie i poparcie pewnych grup społecznych. Nie umyka to uwadze polityków, którym zależy na liderach mogących przyciągnąć wyborców. Zofia otrzyma propozycję startu w nadchodzących wyborach parlamentarnych z ramienia Polskiej Partii...
Wybrane bestsellery
The Outrage 0/5 Nasza cena:
26,17 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Outrage

Witajcie w Protektoracie, miejscu, gdzie miłość może być przestępstwem. Nieodległa przyszłość, małe miasteczko w Protektoracie (niegdyś Wielka Brytania), totalitarnym, zamkniętym państwie rządzonym przez Lorda Protektora, w którym zakazane jest wszystko, co odstaje od ogólnie uznanej przez państwo...
Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel 0/5 Nasza cena:
50,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel

Lalka Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Te zestawy Barbie Color Reveal kryją aż sześć niespodzianek! W każdym z nich jest lalka Chelsea z kolorowym syrenim ogonem, ale jej wygląd pozostaje na razie tajemnicą. Otwieranie opakowania jest częścią zabawy - pociągnij za pasek, aby usunąć...
Mega Bloks Psi Patrol Spycharko-betoniarka Rubble’a + figurka 0/5 Nasza cena:
53,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Psi Patrol Spycharko-betoniarka Rubble’a + figurka

Dzieci pokochają budowanie własnej Spycharko-betoniarki Rubble’a inspirowanej animacją „Psi Patrol Film”. W tym zestawie konstrukcyjnym jest 1 figurka Rubble’a do ustawiania w różnych pozach i 16 małych klocków wraz z elementami specjalnymi. Mały budowniczy może złożyć spycharko-betoniarkę z...
Niebo nad jej głową. Jedyne takie miejsce. Tom 5 5/5 Nasza cena:
27,13 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niebo nad jej głową. Jedyne takie miejsce. Tom 5

Ostatni tom serii „Jedyne takie miejsce”! Autorka miłosnych opowieści zabierze was w kolejną śmiałą podroż! Adrian pracuje jako barman w bardzo znanym sopockim klubie. Wyrwał się z małej mieściny i ułożył sobie życie na własnych zasadach: nie chciał studiować ani godzić się na to, by ktoś decydował...
All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość 5/5 Nasza cena:
27,16 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość

Weszła drugi raz do tej samej rzeki. Teraz próbuje w niej nie utonąć Wyjeżdżając na studia do Bostonu, Josephine nie tylko wypełniała narzuconą jej rolę perfekcyjnej córki. Ten wyjazd był także ucieczką. Od rodziny, która nie umiała albo nie chciała dać dziewczynie miłości, od małomiasteczkowej...
Feluś i Gucio świętują 0/5 Nasza cena:
33,70 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Feluś i Gucio świętują

Jakie mamy pory roku? W jakiej kolejności następują po sobie miesiące? Kiedy obchodzimy różne święta? Dziecko uczy się tego wszystkiego dzięki obserwacji zmian zachodzących w przyrodzie oraz przeżywaniu wyjątkowych okazji i świąt. Dlatego w najnowszym tomie Feluś i Gucio uczestniczą w rozmaitych...
Epoka mitu 0/5 Nasza cena:
33,35 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Epoka mitu

Od niepamiętnych czasów ludzie czcili bogów, których zwali Fhrejami, prawdziwie odmienną rasę: niepokonanych w boju, mistrzów magii, z pozoru nieśmiertelnych. Gdy jednak jeden z bogów pada martwy pod ciosem ludzkiej broni, równowaga sił pomiędzy ludźmi a tymi, którym przypisywano boską naturę,...
Super Robot 31124 5/5 Nasza cena:
34,49 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Super Robot 31124

Futurystyczna zabawa trzema zabawkami w jednej — Super Robotem do przebudowywania Fani LEGO® w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, odgrywając futurystyczne historie z zestawem Creator 3 w 1 Super Robot (31124). Model ma ruchomą głowę, nogi, stopy, ramiona i ręce, a na jego plecach...
Knox 5/5 Nasza cena:
27,47 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Knox

Dla Knoxa Storm Riders MC jest rodziną. Nie potrzebuje nikogo innego. Caroline to przeszłość i to taka, do której nie chce wracać. A jednak, kiedy dziewczyna wpada w tarapaty, Knox postanawia ją ratować. Widok Caroline sprawia, że demony wracają, a on z powodów, których sam nie rozumie, zabiera ją...
Barbie Kabriolet Mattel 0/5 Nasza cena:
85,24 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Kabriolet Mattel

Udaj się w podróż kabrioletem Barbie(R) i przeżyj bezkresne przygody! Ten charakterystyczny dla stylu Barbie(R) dwumiejscowy samochód zaprojektowano w różowym kolorze, a jego maskę ozdobiono dodatkowo symbolem Barbie(R). To słodkie sportowe autko posiada dodatkowo tylny spojler i koła z...
Jurassic World. T-Rex. Miażdżący krok 0/5 Nasza cena:
175,64 zł 206,64 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jurassic World. T-Rex. Miażdżący krok

Przygotuj się na niesamowite przygody prosto ze świata Jurassic World! Zainspirowany serialem animowanym „Park Jurajski: Obóz Kredowy” duży T-Rex Miażdżący krok potężnie tupie, ma realistyczne odgłosy dinozaura oraz funkcję ataku i uwalniania z uprzęży. Figurka została wykonana na podstawie filmów,...
Przewodnik lesbijki po katolickiej szkole 5/5 Nasza cena:
25,79 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przewodnik lesbijki po katolickiej szkole

Niezwykle zabawna i poruszająca powieść o queerowej dziewczynie, która uczy się jak być prawdziwą sobą! Czy uda jej się ogarnąć swoje życie i przetrwać w katolickiej szkole, która nie akceptuje dyskusji o aborcji i seksualności?  Szesnastoletnia Yamilet Flores woli być znana ze swojego zabójczego...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula