Kobieta na krawędzi

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 20
Darmowy fragment:
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Seria
Wydawnictwo
Rok wydania
2020
Ilość stron
320
Nasza cena: 33,99 zł 39,99 zł Taniej o: 15%

"Kobieta na krawędzi" to niezwykle wciagający thriller psychologiczny. Przekonaj się, jak bardzo trzeba cierpieć, żeby oddać swoje dziecko nieznajomej osobie?

Dwie kobiety - pierwsza zagubiona i przerażona, druga pragnie na nowo ułożyć sobie życie. Ich spotkanie na stacji metra jest początkiem zupełnie nowej historii. Od tego momentu na jaw wychodzą długo skrywane tajemnice i lęki.

"Kobieta na krawędzi" opowiada o losach dwóch zupełnie różnych kobiet, których losy splatają się na stacji metra. Odważna bizneswoman i przyszła młoda matka, Nicole, cieszy się z nowego rozdziału w swoim życiu. Wszystko zmienia się wraz z jednym, tajemniczym listem, który przypomina o wydarzeniach z przeszłości. "Jesteś morderczynią. Nie zapewnisz jej bezpieczeństwa". Od tej pory Nicole nie zaznaje spokoju, dręczą ją stany lękowe i zaczyna popadać w paranoję. Jej idealne życie powoli zmienia się w ruinę, której być może nic nie zdoła uratować.

Morgan usiłuje odbudować swoje życie po śmierci męża, a także odnaleźć się w rzeczywistości, choć nie jest jej łatwo. Kiedy na stacji metra zaczepia ją zaniedbana i przerażona Nicole, Morgan nie do końca wie, co się dzieje. Gdy słyszy: "weź moje dziecko", wiedziona instynktem robi to, co każe jej nieznajoma. Zaraz potem Nicole odwraca się i wskakuje pod przejeżdżający pociąg. Zdezorientowana Morgan zadaje sobie pytanie: kim była ta przerażona kobieta i co ją skłoniło do podjęcia tak dramatycznej decyzji? Jak długo trzeba doświadczać cierpienia, żeby oddać swoje dziecko nieznajomej kobiecie?

Akcja książki toczy się na dwóch płaszczyznach czasowych, dzięki czemu Czytelnik może sam wyciągnąć wnioski o życiu i wyborach obu bohaterek.


O autorce

"Kobieta na krawędzi" to debiut Samanthy M. Bailey, pisarki i dziennikarki. Jej pierwszy thriller psychologiczny znalazł się na listach bestsellerów już w momencie premiery.

Recenzje (20)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka "Kobieta na krawędzi" autorstwa Samanthy M. Bailey to niezwykle udany thriller psychologiczny. Od samego początku trzyma w napięciu sprawiając, że nie sposób się od niej oderwać. Myślę, że miłośnicy gatunku będą zachwyceni.

  Jeden dzień, dwie kobiety i spotkanie, które zmienia wszystko. Morgan od zawsze chciała mieć rodzinę. Niestety jej plany legły w gruzach wraz z samobójczą śmiercią Ryana. Tragedia, której doświadczyła i podejrzenia o współudział w defraudacjach męża spowodowały, że została całkiem sama, nie mogąc liczyć na wsparcie, nawet ze strony najbliższych jej osób. Nicole natomiast to silna, pewna siebie założycielka i dyrektor naczelna świetnie prosperującej firmy. Ma kochającego męża i wiedzie życie o jakim zawsze marzyła. Niestety nie może uwolnić się od ciążącego na jej sumieniu traumatycznego wydarzenia z przeszłości. W momencie gdy zostaje matką, dawne dzieje dają o sobie znać sprawiając, że Nicole zaczyna popadać w obłęd. Pewnego dnia, z pozoru dwie całkowicie różne i obce sobie kobiety spotykają się na peronie metra. Nicole przekazuje maleńką Quinn w ręce zszokowanej Morgan, a następnie rzuca się pod nadjeżdżający pociąg. Co tak naprawdę się wydarzyło? Czy można było zapobiec tragedii?

  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą książką. Nie spodziewałam się, że będzie to aż tak dobry thriller psychologiczny. Nie dość, że trzyma w napięciu, to w dodatku porusza trudne tematy. Ukazuje macierzyństwo w mniej słodkiej odsłonie, gdzie każdy dzień wypełniony jest strachem o własne dziecko. To z kolei, tak jak u Nicole, może prowadzić do bezsennych nocy, nie pozostawiania dziecka samego nawet na chwilę, zaprzestania wychodzenia z domu i powolnego rozpadania się dotychczasowego życia na kawałki. To także książka, która pokazuje jak traumatyczne wydarzenia z przeszłości potrafią destrukcyjnie wpłynąć na nasze życie. Co więcej, jest to pozycja dająca do zrozumienia, że nie zawsze bliskie nam osoby są tymi, za kogo je uważamy. Fabuła pełna jest zwrotów akcji, bohaterowie ciekawi i barwni, a zakończenie zaskakujące. Książka dostarczyła mi szerokiego spektrum emocji, od niepokoju, poprzez szok i współczucie, aż po niedowierzanie. Jest to niewątpliwie pozycja skłaniająca do refleksji, o której nie da się szybko zapomnieć. Myślę, że spodoba się nie tylko miłośnikom gatunku. Polecam serdecznie.

  Za przedpremierowy egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Znak.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Na zapowiedź książki „Kobieta na krawędzi" patrzyłam kilka razy. Za każdym razem ciekawiła mnie coraz bardziej. Lubię czytać thrillery, a ten zapowiadał się dobrze. Już po przeczytaniu samego opisu w mojej głowie pojawiły się pierwsze domysły dotyczące fabuły. To tylko zwiększyło moje zainteresowanie książką pani Bailey. Nie zostało mi nic innego jak się za nią zabrać.

  Książkę „Kobieta na krawędzi" czyta się dobrze już od pierwszych stron. Trafiła ona na dość trudny czas w moim życiu. Potrzebowałam wtedy ciekawej historii, która nie będzie wymagała ode mnie zbyt wiele, a pozwoli mi zapomnieć o codziennych problemach. Ta pozycja taka była. Oderwałam się przy niej od rzeczywistości. Przeniosłam się do świata, gdzie trzeba było rozwiązać intrygującą zagadkę.

  Podczas czytania książki „Kobieta na krawędzi" w mojej głowie pojawiały się przeróżne teorie. Myślę, że nie da się czytać tej książki bez zastanawiania się, jak zakończy się ta historia. Niektóre z moich hipotez się sprawdziły, a inne nie. Nie wpłynęło to za bardzo na moją ogólną ocenę tej książki, gdyż książkę od początku czytało mi się dobrze i uważam, że do końca trzymała poziom. Nie jest to może książka, która sprawia, że zapomina się o wszystkim dookoła póki nie skończą się strony, ale jest to na pewno dobry thriller, który nie zawodzi.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Morgan jak co dzień czeka na stacji metra, żeby móc wrócić do domu. Nagle podchodzi do niej nieznajoma kobieta, wręcza jej swoje dziecko i prosi o opiekę nad nim, po czym skacze na tory. Zszokowana kobieta nie może dojść do siebie po tym tragicznym wydarzeniu, ponieważ nieznajoma zwróciła się do niej po imieniu, chociaż nigdy przedtem się nie spotkały. Morgan postanawia dowiedzieć się, kim była ta zdesperowana kobieta o przerażonym spojrzeniu i dlaczego właśnie ją wybrała na opiekunkę dziecka. Tymczasem policja jest przekonana, że to właśnie Morgan odpowiada za śmierć kobiety z metra, podobnie jak za oszustwa, których dopuścił się jej mąż. Jaka tajemnica połączyła ze sobą te dwie kobiety oraz kim jest ich prześladowca? Czy Morgan uda się ochronić małą Quinn przed grożącym jej niebezpieczeństwem?

  Powieść podzielona jest na dwie części, które pojawiają się naprzemiennie i wzajemnie się uzupełniają. Wydarzenia dotyczące Morgan napisane są w pierwszej osobie liczby pojedynczej, dzięki czemu czytelnik na bieżąco poznaje jej myśli oraz uczucia, które ukrywa głęboko w zakamarkach duszy. Dowiadujemy się, między innymi, jak bardzo samotną osobą i bezbronną osobą stała się po śmierci męża. Wszyscy znajomi, przyjaciele, koledzy z pracy, a nawet rodzina odwróciła się od niej, gdy tylko dowiedzieli się o oszustwach, o których ona nie miała pojęcia. Odrzucenie, przypisywanie jej współudziału w czymś, czego nie zrobiła, wszechobecne oskarżenia i wytykanie palcami sprawiły, że dotąd niezwykle szczęśliwa z powodu udanego małżeństwa Morgan straciła pewność siebie i wiarę w własne siły. Zamknęła się przed całym światem w szczelnej skorupie, która rzekomo ma ją ochronić przed atakami z zewnątrz, ale tak naprawdę czyni więcej szkód niż pożytku.

  Podobnie wygląda życie Nicole na kilkanaście tygodni przed samobójstwem. W obawie o życie nowonarodzonej córki ta dotąd odnosząca sukcesy założycielka firmy Oddech staje się cieniem samej siebie. Z jednej strony jest opętana desperackimi próbami ochrony dziecka przed zagrożeniem, lecz z drugiej nie zauważa jakie spustoszenie w jej psychice sprawił ciągły strach połączony z nadużywaniem tabletek psychotropowych. Z młodej matki przepełnionej radością po urodzeniu ukochanego dziecka Nicole zamieniła się w osobę panikującą przy każdej okazji, która niczym lwica broni dostępu do siebie i dziecka. Piękne mieszkanie, które było jej dumą staje się powoli twierdzą, w której kobieta się zamyka w przeświadczeniu, że tylko w domu jej dziecko jest bezpieczne. Jak się okazuje, wcale tak nie jest…

  ,,Kobieta na krawędzi” to świetnie napisany, ekscytujący thriller, który trzyma w niepewności aż do ostatniej strony. To nie tylko opis desperackiej walki Morgan próbującej uchronić siebie i małą Quinn przed osobą, która doprowadziła do tragicznego samobójstwa matki dziewczynki, ale również powieść, w której ścierają się dwie wizje macierzyństwa.

  Matka typ 1: kocha swoje dziecko ponad wszystko, nawet własne dobro

  Nicole jak i Morgan Kincaid są przykładami kobiet, które przedkładają dobro dziecka nad własne. Drżą o jego bezpieczeństwo, martwią się, kiedy dziewczynka płacze, chciałaby móc ją tulić w ramionach jak najdłużej. Aby ochronić Quinn przed zagrożeniem są zdolne do poświecić wszystko, byleby dziecku nic się nie stało. Są gotowe do walki z każdą przeciwnością losu i z każdą osobą, która tylko spróbuje skrzywdzić niemowlę bez względu na to, jaką musiałyby ponieść za to cenę. Obie są również pokrzywdzone przez życie, zamknięte w sobie i nieufne w stosunku do innych, dlatego dziecko staje się dla nich całym światem, który będą bronić do końca.

  Matka typ 2: obsesyjnie skupiona na celu, który tłumaczy sobie troską o dobro dziecka

  Z kolei Donna, od momentu śmierci Amandy jest rządna zemsty na jej niani, którą uważa za morderczynię. Mimo, że dziecko zmarło w wyniku śmierci łóżeczkowej, to kobieta uważa, że mająca zapewnić jej bezpieczeństwo dziewczyna nie wywiązała się dostatecznie z obowiązków, a nawet, że to ona udusiła niemowlę. Od tej pory zgorzkniała matka, która nie może pogodzić się z faktem, że śmierć dziecka była nieszczęśliwym wypadkiem, kieruje wszystkie siły, jakie jej pozostały na ukaranie rzekomej sprawczyni. W tym celu nie tylko śledzi każde jej poczynania, ale również wysyła groźby i za pomocą różnych środków próbuje ją wystraszyć. Donna ślepo wierzy, że odwet przyniesie jej spokój duszy, bo przecież śmierć dziecka mu zostać pomszczona za wszelką cenę.

  Taki sposób ukazania dwóch przeciwstawnych wizji macierzyństwa okazuje się doskonałym materiałem na kameralny thriller, w którym ścierają się kobiety walczące o dziecko. Ich zmagania są okraszone nieoczekiwanymi zwrotami akcji, a naprzemienna narracja ciekawie urozmaica fabułę. Dlatego z całym sercem polecam ,,Kobietę na krawędzi” każdemu miłośnikowi opowieści z dreszczykiem ze zdolnym do wszystkiego prześladowcą w tle.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Kobieta na krawędzi" to pierwsza książka kanadyjskiej pisarki Samanthy M. Bailey, która została wydana - od razu sięgnęła list bestsellerów i została przetłumaczona na kilka języków. Dla mnie to, mimo iż napisana jest sprawnie, to jednak jest to zwyczajny, niczym niewyróżniający się thrillerek. Fajnie jest tu przedstawiona psychoza głównej bohaterki, która zaczyna się od uczucia prześladowania i depresji poporodowej. Pomysł ciekawy, czyta się lekko i bezproblemowo, podział na dwóch narratorów i dwa czasy na pewno dodaje książce smaczku. Książka jest dobra na wieczór po długim męczącym dniu - przyjemna, niewymagająca rozrywka i tyle ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Kobieta na krawędzi” to pierwszy, ale jakże świetny, thriller Samanthy M. Bailey.

  Kryminał opowiada historię dwóch, różnych kobiet.

  Nicole to kobieta sukcesu. Ma własną firmę, męża i nieplanowane dziecko w drodze. W momencie gdy jej życie tak wspaniale się układa, kobieta dostaje tajemniczy list „Nie zasługujesz na dziewczynkę. Jesteś morderczynią. Nie zapewnisz jej bezpieczeństwa”. W tym momencie do przyszłej matki wracają demony przeszłości.

  Z kolei Morgan, z trudem odnajduje się w rzeczywistości po samobójstwie męża, który dopuścił się defraudacji, i z którego długami i problemami musi się ona teraz zmierzać praktycznie sama, gdyż prawie wszystkie bliskie jej osoby się od niej odwróciły.

  Historia zaczyna się w momencie, w którym Morgan stoi na stacji, czekając na kurs do domu. Nagle podchodzi do niej obca kobieta i wciska jej w ramiona maleńkie dziecko, prosząc by się nim zaopiekowała i kochała ją za nią, po czym sama rzuca się pod koła nadjeżdżającego pociągu. Tajemniczą kobietą była Nicole. Na Morgan spadają podejrzenia w związku ze śmiercią młodej matki. Kobieta stara się na własną rękę udowodnić, że jest niewinna, jednocześnie poszukując odpowiedzi na pytanie, dlaczego to właśnie jej Nicole powierzyła dziecko.

  Fabuła przedstawiona jest za pomocą rozdziałów, które na przemian prezentują teraźniejszość z perspektywy Morgan, która jest przesłuchiwana po wydarzeniu na torach oraz dowiaduje się, że ma się zajmować Quinn, oraz przeszłość (od 7 tygodni przed zdarzeniem) z życia Nicole, które pozwalają nam powoli dowiadywać się o tym, co sprawiło, ze kobieta zdecydowała się odebrać sobie życie. Uwielbia mtego typu zabiegi w książkach. W tej również sprawdził się ON świetnie. Idealnie buduje napięcie i sprawia, że książka intryguje jeszcze bardziej.

  Ten thriller po prostu wciąga od pierwszych stron. Groza i tajemniczość pojawiają się już na pierwszej stronie. To nie jest książka, w której akcja rozkręca się w połowie. Tutaj dzieje się to od samego początku.

  Bohaterowie zostali przedstawieni w bardzo ciekawy sposób z punktu widzenia psychologicznego.

  Książka bardzo szybko i przyjemnie się czyta. Została napisana w bardzo przystępny sposób, bez zbędnych, długich opisów. Jednocześnie ogromnie skłania ona do przemyśleń i zwraca uwagę na istotne kwestie takie jak: depresja, lęki, samobójstwo. Zaprezentowano w niej jak niezamknięta przeszłość i nieporadzenie sobie z demonami przeszłości może zniszczyć późniejsze życie oraz jakie są skutki braku dzielenia się problemami z bliskimi, samotności.

  Jak zakończy się ta historia? Dlaczego Nicole wybrała właśnie Morgan i co skłoniło kobietę do samobójstwa? Przekonajcie się sami. Gwarantuje, że nie będziecie żałować, szczególnie jeśli lubicie trzymające w napięciu thrillery. Dla mnie to jedna z lepszych książek, jakie przeczytałam w tym roku ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 15 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Bailey M. Samantha
 • Wydawnictwo Znak
 • Seria Chilli Books
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 320
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788324060269
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Woman on the Edge
 • Tłumacz: Godyń Mieczysław
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788324060269
 • EAN: 9788324060269
 • Wymiary: 140x205
Warto zwrócić uwagę na...
Koszulki Standard American Premium 56x87mm(100szt) 0/5 Nasza cena:
17,33 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Koszulki Standard American Premium 56x87mm(100szt)

Koszulki chroniące karty używane w grach planszowych, karcianych i innych przed przedwczesnym zniszczeniem lub zabrudzeniem.Opakowanie zawiera 100 koszulek na karty o rozmiarze 56x87 mm.Cechuje je:wysoka przejrzystość i wytrzymałość,duża sztywność,bezbarwność - brak domieszek kolorystycznych...
Królowa Saby audiobook CD 0/5 Nasza cena:
25,46 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Królowa Saby audiobook CD

Czy wiecie, kiedy nastąpi koniec świata?Królowa Saby go przepowiedziała...Potężna władczyni starożytnej Saby od wieków działa na naszą wyobraźnię. Kim była? Co łączyło ją z Salomonem, uważanym za najmądrzejszego władcę starożytnego świata? Czy była współautorką Pieśni nad Pieśniami? Kto był ojcem...
Audiobook Blackout mp3 0/5 Nasza cena:
30,11 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Blackout mp3

Pewnego zimowego dnia w całej Europie następuje przerwa w dostawie prądu - pełne zaciemnienie. Włoski informatyk i były haker Piero Manzano podejrzewa, że może to być zmasowany elektroniczny atak terrorystyczny. Bezskutecznie próbując ostrzec władze, sam zostaje uznany za podejrzanego. W próbie...
Makarony świata 5/5 Nasza cena:
38,42 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Makarony świata

Kulinarna wyprawa dookoła świata z makaronem w roli głównej. Od Makaronu Długowieczności podawanego w Chinach podczas urodzin i obchodów Nowego Roku, przez indonezyjską kokosową zupę laksa z makaronem i cejloński deser z makaronem i lodami, aż po słynne tajskie pad thai (smażony makaron ryżowy) i...
eBook Zimowy ogród mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,97 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zimowy ogród mobi epub

Wciągający od pierwszej strony Zimowy ogród to powieść niezwykła - epicka historia miłosna i jednocześnie kameralny portret kobiet na życiowych rozdrożach. Działa na wyobraźnię, porusza liryzmem i podnosi na duchu. Długo pozostaje w pamięci. Czasem wystarczy otworzyć drzwi do przeszłości matki, aby...
Wielka księga soków 0/5 Nasza cena:
27,45 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielka księga soków

Chcesz mieć więcej energii i żyć zdrowiej? Nie wiesz, jak wprowadzić do diety więcej warzyw i owoców? Masz dość "zdrowych" soków o wątpliwym składzie? Wykorzystaj przepisy z Wielkiej księgi soków i spraw sobie energetyczną bombę witaminową! Soki i koktajle ze świeżych warzyw i owoców to prosta...
Mały chłopiec. Szukaj i znajdź 0/5 Nasza cena:
23,79 zł 27,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mały chłopiec. Szukaj i znajdź

Książka, w której postaci ze znanej serii dla maluchów zachęcają do wspólnego wyszukiwania elementów na ilustracji, znajdowania różnic i wskazywania tego, co nie pasuje. Doskonała i ćwicząca spostrzegawczość zabawa dla najmłodszych.
Jak ubrać się do pracy? Biznesowy dress code... 0/5 Nasza cena:
37,05 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak ubrać się do pracy? Biznesowy dress code...

Jak ubrać się do pracy? Biznesowy dress code dla kobiet to poradnik dla kobiety, która świadoma jest zasady:Jak Cię widzą, tak Ci płacą.Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, jak Twój ubiór wpływa na Twoje zarobki?W jaki sposób, to jak się prezentujesz może pomóc Ci w karierze, a w niektórych...
Obudź swoją produktywność 0/5 Nasza cena:
39,90 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obudź swoją produktywność

Czujesz wszechogarniający i wszechobecny szum wokół Ciebie, który Cię ciągle rozprasza? Czasami brakuje Ci motywacji, dyscypliny i konsekwencji w działaniu? Szukasz pomysłu na to, jak dbać o wysoką energię i zwalczać prokrastynację, czyli ciągłe odkładanie na później? Jeżeli tak, to dobrze, że tu...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula