Jeszcze będzie przepięknie

Książka
33,99 zł
Outlet
17,36 zł
eBook
24,31 zł
Audiobook
22,44 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Seria: Dworek w Miłosnej
Oprawa: Miękka
Wydawnictwo: Filia
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 432
Opis

Powróć do cichego miasteczka Miłosna i daj się ponownie oczarować spokojnemu rytmowi życia. Odwiedź piękny dworek w stylu angielskim, wybierz się na spacer parkową aleją. Spędź czas w miejscu, w którym przeszłość plącze się z teraźniejszością.

W powieści "Jeszcze będzie przepięknie" ponownie odwiedzamy dworek położony w miasteczku Miłosna oraz jego mieszkańców. Wydaje się, że życie wraca powoli do normy, jednak pod pozorami spokoju skrywają się namiętności, od których wręcz kipi. Na szczęście nad mieszkańcami czuwa dobry duch dworku, ogrodnik Antoni, który łagodzi wszelkie napięcia. Ada przeżywa zawód miłosny i obiecuje sobie więcej nie płakać z powodu mężczyzny. Igor stara się odnaleźć równowagę między tym, co powinien, a tym, co czuje. Relacja Dawida i Zuzy zaczyna powoli się zmieniać, a ich przyjaźń zostanie wystawiona na ciężką próbę. Każdy z mieszkańców zmaga się z własnymi problemami, każdy przeżywa również własne radości. Wszystko to jednak okaże się nieistotne w obliczu tragedii, która spotyka Zuzę...

Intryga, która powoli zacieśniała się podczas akcji dwóch pierwszych tomów, wreszcie znajduje swoje rozwiązanie, przynosząc wiele zaskoczeń. Jakie sekrety zostaną odkryte w pamiętniku cioci Bogny? Czy szczera przyjaźń może pomóc komuś, kto zmaga się z prawdziwą tragedią? Co przyniesie pierwsza wiosna w Miłosnej?

"Jeszcze będzie przepięknie" to trzecia i ostatnia część cyklu "Dworek w Miłosnej" autorstwa Agnieszki Olejnik. To opowieść pełna ciepła rodzinnego, miłości oraz prawdziwej przyjaźni. Napisana w sposób lekki i przyjemny, tworzy niesamowity klimat, przez co całkowicie możemy dać się pochłonąć akcji, urokowi miasta i samego dworku. Autorka tworzy historię, po którą chętnie się sięga, jak również do której chętnie się powraca.

W powieści, zgodnie z jej tytułem, odnajdziemy wiele dobrej energii oraz przesłanie, że nawet najtrudniejsze chwile kiedyś miną i nadejdą piękniejsze. Warto więc nie bać się jutra, próbować wszystkiego, jasno patrzeć w przyszłość i mieć nadzieję, bo w końcu "Jeszcze będzie przepięknie".

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii romans lub z serii Dworek w Miłosnej

Szczegóły
  • Tytuł: Jeszcze będzie przepięknie
  • Autor: Agnieszka Olejnik
  • Wydawnictwo Filia
  • Seria Dworek w Miłosnej
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2020
  • Ilość stron: 432
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788381950602
  • Język: polski
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788381950602
  • EAN: 9788381950602
  • Wymiary: 140X200
  • Dane producenta: Grupa Wydawnicza Filia sp. z o.o., Kleeberga 2, 61-615 Poznań, Polska, biuro@wydawnictwofilia.pl, tel. 665897872
Recenzje książki Jeszcze będzie przepięknie (5)
  1. taniaksiazka.pl
    Początkujący Recenzent
    Ocena:
    5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest naszym Klientem i kupił ten produkt w naszym sklepie.
    Dodana przez Agnieszka T. w dniu 2022-01-31
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Wspaniała powieść, trudno się oderwać od czytania.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Początkujący Recenzent
    Ocena:
    5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest naszym Klientem i kupił ten produkt w naszym sklepie.
    Dodana przez Katarzyna S. w dniu 2021-02-08
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Przepiękna pełna miłości i nadzieji powieść

    Czyta się je jednym tchem ogólnie ca seria powieści tej autorki trzyma w napięciu

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  3. taniaksiazka.pl
    Początkujący Recenzent
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Celina M. w dniu 2020-04-17
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

    Wczoraj późnym wieczorem dokończyłam śledzenie losów bohaterów powieści "Jeszcze będzie przepięknie". Przebywanie w dworku i jego okolicach za sprawą słowa pisanego super sprawa. Za sprawą przesympatycznego i dobrego po ludzku staruszka Antoniego mogłam wyobrażać sobie zasianą czy też zasadzoną jego ręką sobie cała galerię roślin w angielskim ogrodzie. Wraz z Adą chodzić z kijkami na dalekie wyprawy w okolice miasteczka - w czasie organiczeń pandemii to bardzo ważne. Najsmutniejszy wątek - związany z Zuzą i Nikosiem - wycisnął łzy z mych oczu i podniósł ciśnienie. Jest poranek, czynię zapiski w Librusie, a myślami jestem gdzieś z nią i szlachetnym i mądrym Dawidem. Duża dawka ludzkiego dobra mieszkańców dworu coś bardzo pozytywnego. Zaskakujące zakończenie dotyczące starań o zapis całej historii i pojawienie się imienia autorki w fabule. A swoją drogą, kiedy Pani Agnieszka, będą czynną zawodowo polonistką znajduje czas na pisanie powieści? Podziwiam i gratuluję. Powieść - jak najbardziej - gorąco polecam.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  4. taniaksiazka.pl
    Początkujący Recenzent
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Anna M. w dniu 2020-04-06
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Czyta się jednym tchem. Nie można się oderwać. Nie mogę się doczekać kolejnej części.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  5. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Anna C. w dniu 2020-03-15
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Jeszcze będzie przepięknie to trzeci tom Dworku w Miłosnej Agnieszki Olejnik i jakże na czasie tytuł, w tym trudnym dla wszystkich czasie. Autorka wlewa w czytelników ogromny potencjał dobrej energii i pokazuje, że po trudnych chwilach przychodzą te piękne, a w życiu trzeba popróbować wszystkiego. Dla nas to jest informacja, że trzeba patrzeć w przyszłość i mieć nadzieję, że będzie dobrze.

    W Miłosnej w dworku po cioci Bognie, mieszkają wspólnie pan Antoni, Igor z zoną i synkiem oraz Ada z Dawidem. Każde z nich ma swoje miejsce i nie przeszkadzają sobie, choć obiady jednoczą ich wszystkich. Dawid czeka na zdjęcie gipsu, Ada rozdarta zachowaniem Igora ucieka do Poznania, gdzie nawiązuje znajomość z bratem przyjaciółki, pisarzem, któremu wynajmuje mieszkanie. Tymczasem, po świętach, zmieniają się relacje między Dawidem a Zuzą, ich przyjaźń kwitnie, a i może coś więcej.... Wszyscy cieszą się postępami w mówieniu małego synka Igora, który dzięki miłości, która go otacza i dzięki Funi zaczyna powoli mówić. Adzie coraz bardziej zależy na Kacprze Majewskim, jednak mężczyzna otoczył się szczelnym murem i nie dopuszcza nikogo do swego życia. Kobieta jednak jest uparta, przełamuje jego lody, wspiera go w chorobie i lubi z nim rozmawiać. Każde z mieszkańców Miłosnej ma swoje problemy i radości, ale wszystko okazuje się mało ważne w chwili wielkiej tragedii, która spotyka Zuzę i małego Nikodema. Nawet historia dworku odkrywana przez Dawida i pana Antoniego musi zostać odłożona na późniejszy czas....

    Cały cykl Dworek w Miłosnej zdobywa serca czytelników jest wzruszający, mądry i jak się okazuje oparty na prawdziwej historii, która trafiła do Autorki. Ludzie kochają panią Agnieszkę i dzielą się z nią swoimi historiami, a ona dzieli się z nami, czytelnikami, dlatego chwytają za serce, bo są tak prawdziwe. Bohaterowie jej powieści to tacy sami ludzie, jak ja, czy Ty. Rozejrzyj się wokół - pełno wśród nas takich postaci, a Agnieszka Olejnik wpisuje ich w swoje opowieści.

    Polecam Dworek w Miłosnej i inne książki pani Agnieszki - to doskonała lektura na najbliższy czas, który spędzimy w naszych domach.

    [Adres usunięty]

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula