Harry Haft. Historia boksera z Bełchatowa. Od piekła Auschwitz do walki z Rockym Marciano

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
240
Rok wydania
2019
Nasza cena: 30,10 zł 39,90 zł Taniej o: 25%

"Harry Haft. Historia boksera z Bełchatowa. Od piekła Auschwitz do walki z Rockym Marciano” to znakomicie napisana opowieść o trudnej drodze do wielkiej kariery.

Czy traumatyczna przeszłość może zrujnować nam życie na zawsze? A może istnieje sposób na to, by wykorzystać ją jako bodziec do wzrostu? "Harry Haft. Historia boksera z Bełchatowa. Od piekła Auschwitz do walki z Rockym Marciano" opowiada o narodzinach niezwykłego boksera, który pierwsze walki w życiu rozgrywał w obozie w Auschwitz.

Hercka Haft, bo tak naprawdę nazywał się bokser, był polskim Żydem z Bełchatowa. W wieku zaledwie szesnastu lat trafił do Auschwitz, gdzie został zmuszony do walk z innymi Żydami. Stoczył ich siedemdziesiąt pięć. Później udało mu się uciec z marszu śmierci i tak właśnie trafił do Ameryki. Trenował boks na Brooklynie, aż wreszcie miał okazję stoczyć walkę z mistrzem świata wagi ciężkiej, Rockym Marciano. Od tej chwili przed Harrym otworzyły się drzwi do świata gangsterów i mafii. Czy udało mu się mimo przeciwności losu pogodzić z trudną przeszłością? Co kryło się za każdą jego walką?

"Harry Haft. Historia boksera z Bełchatowa. Od piekła Auschwitz do walki z Rockym Marciano" to książka pokazująca, jaką cenę musiał zapłacić sławny bokser i co tak naprawdę było jego celem.


O autorze

Scott Alan Haft jest synem Harry’ego Hafta, który postanowił opowiedzieć trudną, nieznaną historię swego ojca. Na podstawie książki "Harry Haft. Historia boksera z Bełchatowa. Od piekła Auschwitz do walki z Rockym Marciano” Barry Levinson, twórca m.in. takich dzieł jak "Rain Man" i "Good Morning, Vietnam", reżyseruje film z Benem Fosterem w roli głównej.

Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Patrząc po raz pierwszy na okładkę książki „Harry Haft. Historia boksera z Bełchatowa. Od piekła Auschwitz do walki z Rockym Marciano" nie miałam pojęcia kto to jest Harry Haft. Myślę, że ominęłabym tę książkę i wyrzuciła z pamięci, gdyby jej tytuł był po prostu „Harry Haft". Jednak tytuł tej książki jest dłuższy i ten, kto zadecydował o tym zrobił dobrą robotę. Moją uwagę przyciągnął napis „Od piekła Auschwitz do walki z Rockym Marciano" i to właśnie ON spowodował, że zaciekawiłam się tą pozycją. Myślę że niejedną osobę także zainteresują właśnie te słowa na okładce i sięgnie po nią tak jak ja.

  Książkę o Harrym Hafcie zaczęłam czytać z wielkim zaciekawieniem. Chciałam jak najszybciej dowiedzieć się kto to był ten Hercka Hatf i jak to się stało, że przeżył obóz i następnie stał się bokserem walczącym z Marciano. Poznawanie historii jego życia może wzruszyć czytelnika. Haft przeżył piekło i niełatwo się o tym czyta. Jednak cały czas ma się z tyłu głowy, że jest to człowiek, który przeżył wojnę, więc wiemy, że ta historia nie skończy się tragicznie.

  „Harry Haft. Historia boksera z Bełchatowa. Od piekła Auschwitz do walki z Rockym Marciano" to ciekawa pozycja, która nie jest pisana jak typowa biografia. Przez większość czasu można zapomnieć, że jest to historia życia prawdziwego człowieka. Dopiero pod koniec, gdy autor staje się narratorem, uświadomiłam sobie, jaką dobrą robotę zrobił, że tę książkę czyta się tak dobrze i spodobała się osobie, która nie przepada za typowymi biografiami.

  Historia o Harrym Hafcie pokazuje, że życie nie jest czarno-białe. Czy człowieka można nazwać w stu procentach złym po tym jak się zachowuje nie znając jego przeszłości? Jeśli chcecie wiedzieć o co mi chodzi, zachęcam do przeczytania książki o Hafcie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale według mnie najciekawsze historie, to te z życia wzięte. Historie, po zapoznaniu się z którymi łapiemy się za głowę i nie jesteśmy w stanie uwierzyć, że naprawdę miały miejsce. Często są one tematem filmów, seriali, czy książek i o jednej z takich niezwykłych historii chciałbym wam dzisiaj opowiedzieć.

  Już niezwykłe, cudem przeżyte narodziny zwiastowały, że życie Hercki Hafta nie będzie usłane różami. Nikt nie mógł przewidzieć cierpień, które będzie musiał przetrwać na swojej drodze do pełnej wolności. Ta niesamowita historia rodem z hollywoodzkiego scenariusza została w końcu spisana przez jego syna, a niedawno ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa Otwarte.

  Już sam tytuł książki doskonale zdradza nam z jaką tematyką będziemy mieli do czynienia w trakcie lektury. Jednakże, dopiero czytając "Harry Haft. Historia boksera z Bełchatowa. Od piekła Auschwitz do walki z Rockym Marciano" będziemy w stanie w jakimś stopniu zrozumieć i poczuć to, co przeżył bohater.

  Zanim jednak przechodzimy do historii Harry'ego, najpierw zostajemy wprowadzeni w historyczne realia opisanych czasów (wybuch II wojny światowej, Holocaust) oraz pokrótce zostajemy zapoznani z ówczesną nowojorską sceną bokserską. Pozwala nam to lepiej wczuć się w klimat opowiadanej historii i zrozumieć wybory naszego głównego bohatera.

  Życiorys Hafta przytacza nam jego syn na podstawie opowieści swojego ojca. Dzieli książkę na dwie części, z których pierwsza trwa od narodzin aż do opuszczenia Europy przez Harry'ego, a druga skupia się na jego życiu i karierze bokserskie w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Autor nie przytacza tylko suchych faktów. W przytaczanych przez niego słowach czuć emocje, które udzielają się nam w trakcie czytania.

  Lektura wciąga od samego początku. a kolejne etapy historii Hafta zaskakują, frustrują, a nawet doprowadzają do łez. Na jego drodze spotykamy bardzo charakterystyczne postacie jak choćby pomocnych nazistów, czy amerykańskich gangsterów. Czytając, można mieć przekonanie, że to brzmi tak fantastycznie, że nie może być prawdziwe, ale tak nie jest.

  Książka została dodatkowo wzbogacona o zdjęcia zarówno bohaterów, miejsc jak i listów czy urywków gazet. Co więcej, znalazło się także miejsce na wcześniej niepublikowany wywiad z Harrym Haftem przeprowadzony przed laty na potrzeby opracowania o osobach ocalałych z Holocaustu. Daje to ciekawą perspektywę na opowiedzianą przez jego syna historię.

  ."Harry Haft. Historia bohatera z Bełchatowa", to tytuł który nie tylko wciąga, ale przede wszystkim otwiera nasze oczy na okrucieństwa wojny, obrazuje stosunki polsko-żydowskie sprzed jej wybuchu i pokazuje jak wiele trzeba poświęcić, żeby przetrwać. Haft jest swego rodzaju symbolem tych wszystkich Żydów, zarówno ocalałych jak i zmarłych, których niezwykłe historie nie ujrzały światła dziennego. Jest to według mnie lektura obowiązkowa nie tylko dla miłośników dziejów naszego kraju czy fanów sportu, lecz dla nas wszystkich, bo historia Harry'ego Hafta, to nasza historia.

  Więcej recenzji na: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Hercka Haft miał czternaście lat, gdy wybuchła wojna, a szesnaście, gdy trafił do obozu w Auschwitz. Polski Żyd stracił wszystko, dom, rodzinę, przyjaciół. Został zmuszony walczyć z innymi Żydami, dostarczając rozrywki nazistowskim żołnierzom. Jego życie zależało od tego, czy wygra kolejną walkę, a stoczył ich siedemdziesiąt pięć.

  Po ucieczce z marszu śmierci uciekł do Ameryki, tam zaczął rozwijać swoją karierę i trenować pod okiem trenera. Zaczynał od zera, aż pewnego dnia stanął do walki z mistrzem świata wagi ciężkiej, Rockym Marciano. Miał szansę, by zaistnieć w świecie boksu, a także gangsterów i mafii.

  Tak narodził się Harry Haft. Poznajemy jego historię od dnia narodzin, przez czasy bezwzględnej walki do momentu, gdy udało mu się ułożyć życie.

  Allan Scott w piękny sposób opisuje życie swojego ojca, aż od dnia narodzin. Mamy okazję poznać człowieka, który stoczył niejedną walkę na śmierć i życie. Nie mówię tu tylko o jego karierze bokserskiej, ale o piekle, w którym się znalazł.

  Każdy z nas doskonale zna tę historię i chociaż tego nie doświadczyliśmy, to wiemy jakie przyczyny i skutki niósł za sobą wybuch II Wojny Światowej.

  Hercka był najmłodszy w rodzinie i urodzony właściwie przez przypadek, już od tego czasu możemy dostrzec jego silną wolę i determinację. Żyjący w biedzie i ubóstwie starał się pomagać rodzicom, by jakoś przetrwać. Był nastolatkiem, gdy wybuchła wojna, ale był także zahartowany i silny przez ciężkie czasy, w których dane było mu się urodzić. Poznał dziewczynę, z którą chciał układać życie. Trafił do niewoli i nadludzko ciężkich warunków. Został zmuszony do robienia potwornych rzeczy i być świadkiem bestialskich poczynań. Dostał od losu nie jedną szansę i każdą z nich starał się wykorzystać. Dzięki swojej sile i determinacji został obozowym bokserem, a to była dla niego szansa.

  Na swojej drodze spotyka wiele wrogów, ale również i przyjaciół, sprzymierzeńców dzięki, którym miał szansę przetrwać.

  Jestem ogromnie wdzięczna za szansę przeczytania tej książki. Opowiada o ciężkich losach polskiego Żyda, który mimo ciężkiej sytuacji chce żyć i walczy o to każdego dnia. Historia Harry’ego pokazuję również, że zawsze jest jakaś nadzieja, cień szansy, który może sprawić, że wszystko się odmieni, ale trzeba też wierzyć i mieć odwagę, by tego dokonać.

  Ta historia poruszy i wzbudzi ciekawość w każdym czytelniku od samego początku. Przedmowa przekazuję obraz o życiu Żydów oraz i Polaków jeszcze przed wybuchem wojny. Płynnie wprowadza do historii Harry’ego sprawiając, że możemy przenieść się w czasie.

  Poczułam się trochę, jakbym czytała o moim dziadku, który przyszedł na świat w tych samych czasach, co tytułowy bohater. Z pewnością nie musiał doświadczać tego samego, ale dzięki niej miałam niepowtarzalną okazję doświadczyć tego w jakiś niewytłumaczalny dla mnie sposób.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  “(...) po wszystkim, przez co przeszedłem, co może mi zrobić facet w rękawicach bokserskich?”

  Harry miał czternaście lat kiedy wybuchła wojna, a szesnaście kiedy trafił do Auschwitz. Chciał ratować swoje życie i stał się “żydowską bestią”, która dostarczała rozrywki SSmanom. Jego życie zależało tylko od tego, czy będzie wygrywał. Po wojnie trafił do Ameryki. Jako jedyny “biały” trenował w Harlemie. Pewnego dnia stanął na ringu z Rockym Marciano. Historia Harrego została opisana przez jego syna Alana.

  Dzięki uprzejmości @wydawnictwootwarte miałam możliwość przedpremierowo sięgnąć po historię niezwykłego Harrego Hafta. Myślałam, że jest ona nie do końca dla mnie, ponieważ ja z boksem mam niewiele wspólnego, jednak bardzo się myliłam. Opowieść o Harrym bardzo mnie wciągnęła, przeczytałam całą za jednym razem, bo nie potrafiłam się od niej oderwać.

  “Harry Haft. Historia boksera z Bełchatowa. Od piekła Auschwitz do walki z Rockym Marciano” będzie miała premierę 2 października ! Koniecznie musicie po nią sięgnąć. Ja już wiem, że wrócę do niej i to nie raz, ponieważ historia Harrego pokazuje, że nie należy się poddawać kiedy jest naprawdę źle.Chłopak, który stracił wielką miłość i rodzinę, przeszedł przez piekło obozów koncentracyjnych, brał udział w marszu śmierci, po wojnie starał się spełniać swoje marzenia i został bokserem. Opowieść o Harrym pokazuje, że trzeba iść do przodu z nadzieją, że będzie lepiej i warto spełniać marzenia, nawet kiedy jest naprawdę ciężko.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Scott Alan Haft
 • Wydawnictwo Otwarte
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 240
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381350150
 • Język: polski
 • Podtytuł: Od piekła Auschwitz do walki z Rockym Marciano
 • Oryginalny tytuł: Harry Haft
 • Tłumacz: Małgorzata Kafel
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788381350150
 • EAN: 9788381350150
 • Wymiary: 135x205
Warto zwrócić uwagę na...
Dziwny jest ten świat. Opowieść o Waldemarze Milewiczu 5/5 Nasza cena:
39,98 zł 54,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziwny jest ten świat. Opowieść o Waldemarze Milewiczu

W maju 2004 roku Waldemar Milewicz pojechał z ekipą do Iraku, by nakręcić czterdziesty trzeci odcinek programu "Dziwny jest ten świat". Miał to być jego ostatni wyjazd. I był. Milewicz zginął podczas ostrzału samochodu polskich dziennikarzy. Wielu nadal go pamięta i ma przed oczami dziennikarza w...
Ja. Pierwsza i jedyna autobiografia Eltona Johna 0/5 Nasza cena:
41,49 zł 54,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ja. Pierwsza i jedyna autobiografia Eltona Johna

W pierwszej i jedynej autobiografii Elton John, właściwie Reginald Dwight, ujawnia prawdę o swoim niezwykłym życiu. To szczera, zabawna, ale i wzruszająca historia charyzmatycznego artysty. Elton wraca myślami do trudnego dzieciństwa, które spędził na przedmieściach Londynu, i pierwszych porażek w...
Piłkarz, który nie chodzi na skróty. Autobiografia 5/5 Nasza cena:
36,72 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piłkarz, który nie chodzi na skróty. Autobiografia

Autobiografia jednego z najlepszych obrońców na świecie Ta książka to coś więcej niż tylko autobiografia. Giorgio opowiada o Chiellinim, Chiellini odkrywa Giorgia. A dzieje się to w bardzo trudnym momencie życia piłkarza - w wieku 35 lat na początku najważniejszego sezonu w karierze zrywa więzadła...
Aktor musi grać, by żyć 5/5 Nasza cena:
44,99 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Aktor musi grać, by żyć

Niemal wszyscy znają go z serialu "Ranczo", gdzie brawurowo zagrał Czerepacha, bezwzględnego doradcę wójta. Nieco starsi zapamiętali płochliwego "inżyniera instalacji podziemnych", Tadeusza Norka, trzymanego krótko przez żonę Danutę, w którego wcielał się w "Miodowych latach", oraz jego role w...
Kiedy umrę, zjesz mnie, kocie? Odpowiedzi na najdziwniejsze pytania o śmierć 5/5 Nasza cena:
29,23 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kiedy umrę, zjesz mnie, kocie? Odpowiedzi na najdziwniejsze pytania o śmierć

Bestseller "New York Timesa" Książka wyróżniona Goodreads Choice Award 2019 w kategorii Nauka i technologia Najlepsza książka Amazona 2019 Każdego dnia Caitlin Doughty, najsławniejsza na świecie właścicielka domu pogrzebowego, otrzymuje dziesiątki pytań dotyczących śmierci i zwłok. Te najciekawsze...
Chrobot. Życie najzwyklejszych ludzi świata 5/5 Nasza cena:
33,88 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chrobot. Życie najzwyklejszych ludzi świata

Siedem podróży w czasie. A ponieważ czas dany nam jest jako pamięć, będzie to siedem podróży przez siedem pamięci siedmiu zwykłych ludzi. Niby ten sam świat i te same czasy, ale widziane z różnych perspektyw – mieszkańca Ugandy, USA, Kolumbii, Indii, Finlandii, Zimbabwe i Japonii.   Siedem...
Ewangelia według węgorza 5/5 Nasza cena:
30,17 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ewangelia według węgorza

Węgorz ma dla ciebie dobrą nowinę. Jeśli popatrzysz na jego żywot z odpowiedniej perspektywy, może dostrzeżesz, że i twoje życie - tak nieubłaganie podległe prawom natury - jedynie się zmienia, a nie kończy. Przynajmniej nie w taki sposób, jak myślisz… Patrik, autor tej książki, i jego ojciec...
Pszczelarz z Sindżaru 5/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pszczelarz z Sindżaru

Prawdziwa historia pszczelarza, który ryzykuje życie, by ratować kobiety porwane przez ISIS. Dawniej prowadziłem interesy w Iraku i Syrii, ale odkąd nastała ta zaraza Daeszu, moją rolą jest ratowanie branek. Telefon dzwoni bez przerwy. Czasem to sami bojownicy sprzedają mi porwane kobiety. Wczoraj...
Chwilowa anomalia. O chorobach współistniejących naszego świata 5/5 Nasza cena:
33,94 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chwilowa anomalia. O chorobach współistniejących naszego świata

Znajomy negocjator policyjny powiedział mi kiedyś: „Obserwuj ludzi, gdy wszystko wokół się wali. W chwilach kryzysu dużo można zobaczyć”. Gdy więc wybuchła pandemia, obserwowałem uważnie. I robiłem notatki. Sytuacja globalnego zagrożenia odsłoniła wiele chorób współistniejących, które trapią naszą...
Don Stanislao. Druga twarz kardynała Dziwisza 5/5 Nasza cena:
31,95 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Don Stanislao. Druga twarz kardynała Dziwisza

Kardynał Dziwisz od samego początku pontyfikatu Jana Pawła II wiernie służył polskiemu papieżowi. Zapewne chciałby, byśmy tak go zapamiętali. Ale czy powinniśmy? I czy powinniśmy mu ufać? Może kardynał ma drugą twarz? Rozmówcy Marcina Gutowskiego sugerują, że tak. Z ich słów wyłania się obraz...
Wszechświat w twojej dłoni 5/5 Nasza cena:
35,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszechświat w twojej dłoni

Gdy wieczorami patrzysz w niebo, widzisz tylko tajemniczą i niepokojącą przestrzeń. Granatowa otchłań przetykana mrugającymi gwiazdami stanowi zagadkę, nad którą pewnie się zastanawiasz. Jednak naukowy język, którym zwykle opisuje się Wszechświat, sprawia, że zamiast zgłębiać teorię Wielkiego...
Duchowe życie zwierząt 4/5 Nasza cena:
24,08 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Duchowe życie zwierząt

Koguty okłamujące kury? Łanie pogrążone w żałobie? Zawstydzone konie? To przejawy fantazji ekologów czy naukowo udowodnione fakty z życia zwierząt? Czy bogate życie uczuciowe nie jest zastrzeżone jedynie dla ludzi? Peter Wohlleben, leśnik i miłośnik przyrody, korzystając z najnowszych badań i...
Wybrane bestsellery
Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7 5/5 Nasza cena:
27,06 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7

W Tatrach Zachodnich dochodzi do zaginięcia młodej kobiety z Warszawy. Ostatnim razem widziana była przez turystów w okolicy Trzydniowiańskiego Wierchu, a potem przepadła bez wieści. Był to jej pierwszy wyjazd w góry, miała zamiar spędzić w nich tylko weekend, a w Zakopanem pojawiła się sama – mimo...
Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4 0/5 Nasza cena:
46,92 zł 64,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4

Pan Lodowego Ogrodu - finałowy, czwarty tom cyklu, ozdobionego kompletem nagród przyznawanych w polskiej fantastyce. Sztandarowe dzieło pisarza z legendarnego "Klubu tfurcuff", grupy której prace złożyły fundament pod współczesną polską fantastykę. Kontynuacja historii uznanej przez portal Onet za...
Pucio umie opowiadać 5/5 Nasza cena:
27,73 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio umie opowiadać

Poznajcie Pucia i jego bliskich! Ten sympatyczny maluch jest ulubionym towarzyszem dzieci w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy. Piąta część przygód Pucia to dla dzieci potrafiących już mówić okazja do ćwiczenia umiejętności opowiadania. Zachętą do tego są perypetie związane z pojawieniem się...
Nigdy się nie bałam. Jak polskie lekarki pisały historię medycyny 4/5 Nasza cena:
24,45 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy się nie bałam. Jak polskie lekarki pisały historię medycyny

Silne, odważne, wrażliwe. Kobiety, które zmieniły oblicze polskiej medycyny. Przez dziesięciolecia odważnie zmieniały sztukę medyczną. Większość życia poświęciły leczeniu i pacjentom. Kształcąc się, praktykując i przekazując swoją wiedzę, udowodniły, że medycyna nie jest dziedziną zarezerwowaną...
Mursz 5/5 Nasza cena:
23,74 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mursz

Las, który odcisnął krwawe piętno na życiu okolicznych mieszkańców, przypieczętuje także jej los… Pola z trudem usiłuje wrócić do nowego życia bez męża i syna. Po zakończeniu terapii regularnie koresponduje z Kasandrą, z którą zaprzyjaźniła się podczas pobytu w szpitalu. Wkrótce w ręce Poli trafia...
Wigilia z nieznajomym 5/5 Nasza cena:
25,86 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wigilia z nieznajomym

Odkryj magię świątecznej bliskości Antonina i Marcel od dawna czują, że ich uczucie się wypaliło. I choć nadal mieszkają pod jednym dachem, z roku na rok stają się sobie coraz bardziej obcy. Tegoroczne święta okażą się dla nich prawdziwą próbą, bo choć nie podjęli decyzji o rozstaniu, oboje...
Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci 5/5 Nasza cena:
180,44 zł 289,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci

Siedmiopak zawierający wszystkie tomy w nowych, czarnych - "dorosłych" okładkach w oprawie broszurowej. Harry Potter i kamień filozoficzny Harry Potter i komnata tajemnic Harry Potter i więzień Azkabanu Harry Potter i czara ognia Harry Potter i zakon Feniksa Harry Potter i książę półkrwi Harry...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1 4/5 Nasza cena:
37,47 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1

Niezgłębiona potęga. Dwa żywioły. Jedna walka. Nesta Archeron zawsze była arogancka, łatwo wpadała w złość i nigdy nie wybaczała. A odkąd została wepchnięta do Kotła i wbrew woli stała się jedną z fae, nie potrafi odnaleźć się w tym nowym, zabójczym świecie. Co gorsza, nie umie sobie poradzić z...
Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim 5/5 Nasza cena:
36,82 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim

Missoula w Montanie tylko z pozoru jest sielskim miasteczkiem uniwersyteckim, zamieszkanym przez zżytą społeczność dumną ze swojej drużyny futbolowej. Tak naprawdę ta przyjemna fasada skrywa poważny problem, jakim są liczne przypadki przemocy, której ofiarami padają studentki tutejszego...
Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4. Wydanie serialowe 5/5 Nasza cena:
36,47 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4. Wydanie serialowe

Kiedy największego przystojniaka w Londynie zaczyna prześladować w snach pewna znajoma dziewczyna, sytuacja wymyka się spod kontroli… Penelopa Featherington skrycie uwielbia brata przyjaciółki od... właściwie od zawsze. Po spędzeniu połowy życia na obserwacji Colina Bridgertona z daleka Penelopa...
Dwie lewe ręce 5/5 Nasza cena:
25,28 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwie lewe ręce

Matylda ma dość pracy u Salomei Gwint. Odchodzi z agencji i rozpoczyna działalność na własny rachunek. Pierwsze zlecenie wydaje się proste. Ma odnaleźć eksmęża klientki. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że jej klientką została Salomea Gwint. Matylda jest pewna, że sprawa ma drugie...
Mexx Woman Woda perfumowana 40 ml 0/5 Nasza cena:
63,71 zł 74,42 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mexx Woman Woda perfumowana 40 ml

Perfumy Mexx Woman to zapach przeznaczony dla zdecydowanych i rozrywkowych kobiet, pewnych swojego stylu życia i inspirujących otoczenie. Zapach idealny dla pewnych siebie, spontanicznych kobiet, które umieją smakować każdą chwilę swojego życia i ciągle szukają czegoś wyjątkowego, ale zarazem nie...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula