Głębia. Nadkomisarz Rędzia. Tom 3

Autor:

Marek Stelar

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
416
Nasza cena: 27,00 zł 42,90 zł Taniej o: 37%

Czasem dla dobra rodziny musisz przejść przez piekło. A czasem musisz ją tam zabrać ze sobą...

Nadkomisarz Tomasz Rędzia popełnił błąd, za który będzie musiał zapłacić. Jego bliskim grozi poważne niebezpieczeństwo. Rędzia wraz z prokurator Agnieszką Rybarczyk mają zamieść pod dywan sprawę zabójstwa pewnego człowieka. Ktoś chce, żeby sprawa pozostała nierozwiązana. Rędzia i Agnieszka są rozdarci między zawodowym poczuciem sprawiedliwości, a obawą o życie własne i bliskich. I nagle sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, kiedy oboje trafiają na coś, co bezpośrednio wiąże się z przeszłością zabitego.

Komisarz z łowcy zmienia się w zwierzynę. Stawia wszystko na jedną kartę, musi dopaść mordercę za wszelką cenę.

Recenzje (6)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Pierwszego września premierę będzie miała książka, której wyczekiwałam z dużą niecierpliwością, mowa o trzeciej części cyklu z komisarzem Rędzią, czyli „Głębi” Marka Stelara. Jej lektura tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że nie przez przypadek zaliczam autora do grona ulubionych.

  Komisarz Tomek Rędzia i prokurator Agnieszka Rybarczyk, są szantażowani. By chronić swych najbliższych, muszą postępować ściśle według zaleceń szantażysty. Sprawa pewnego morderstwa ma pozostać nierozwiązana. Tyle i aż tyle, bowiem godzi to w zasady obojga. Jednak instynkt psa zawsze wygrywa, a Tomek popełnia błąd, zbyt mocno angażując się w śledztwo.

  Komisarz oficjalnie dochodzenie prowadzić musi i zdaje sobie sprawę, że w ten sposób może dotrzeć do swego szantażysty. I o dziwo, choć nie zależy nam za bardzo na sprawiedliwości dla ofiary, która była podejrzanym gangusem, to chcemy dotrzeć do prawdy, ze względu na Tomka i bagno, w jakim się znalazł.

  Skrywający sekrety bohaterowie, z burzliwą przeszłością, z mocnym rysem psychologicznym i bardzo współczesnym pandemicznym tłem. Postacie są niezwykle realne i niedoskonałe w swych poczynaniach, i za każdym razem trudno mi się z nimi rozstać. Autor nie szczędzi nam też dylematów moralnych, bo wybór między większym a mniejszym złem, nigdy nie bywa prosty, ani też satysfakcjonujący.

  Muszę przyznać, że bardzo lubię takie męskie, ciężkie, solidne kryminały z intrygującą i zawiłą fabułą. A już najbardziej lubię, gdy nawet błaha z pozoru informacja, okazuje się być niezbędnym elementem większej układanki. Autor niezwykle umiejętnie wodzi czytelnika za nos, podsuwając mylne tropy, a prawda jak zwykle szokuje.

  PS. W książce występują również takie nazwiska, które każdy miłośnik kryminału znać powinien tj. Przemek Żarski czy Anna Rozenberg, i za to puszczanie oczka do swoich, i nie tylko, czytelników cenię autora jeszcze bardziej 😊.

  Premiera 1 września 2021

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Szantażowani przez tajemniczą grupę, komisarz Rędzia i prokurator Rybarczyk mają sprawić, aby zabójstwo pewnego człowieka pozostało nierozwiązane.

  Muszą więc ,,mataczyć" w prowadzonym śledztwie, co kłóci się z ich przekonaniami.

  Pozostawieni w sytuacji bez wyjścia, powoli odkrywają jednak, że sprawa ma drugie dno, a jej początek kryje się w przeszłości zabitego

  Im głębiej zaczynają grzebać, tym bardziej robi się nerwowo i w końcu komisarz będzie zmuszony podjąć pewne radykalne kroki.

  Od tego momentu z łowcy stanie się zwierzyną, ale tylko w ten sposób będzie w stanie dopaść mordercę.

  Podoba mi się ten cykl autora.

  Podoba mi się bohater, który jak każdy z nas ma dylematy, ale jest też odważny i nie boi się zaryzykować, aby rozwiązać dręczącą go zagadkę.

  Podoba mi się dreszczyk emocji, który Pan Stelar funduje nam od pierwszych stron i to, że przez całą książkę niezmiennie wzbudza w nas zainteresowanie.

  Podoba mi się niepewność, bo do samego końca tak naprawdę nie wiemy, kto pociąga za wszystkie sznurki i dlaczego.

  I podoba mi się zakończenie.

  Jak jest wina, musi być i kara.

  Jeśli chodzi o wątek obyczajowy pojawiający się w tle, to jestem bardzo ciekawa jak nasz bohater rozwiąże swoje prywatne sprawy i to właśnie dla nich będę czekać z niecierpliwością na kolejną część.

  ,,Głębię" oczywiście polecam.

  Poprzednie części również.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nadkomisarz Rędzia popełnił błąd i właśnie się przekonuje, że będzie go to słono kosztować. Nie tylko on, ale i jego rodzina są w niebezpieczeństwie, a Rędzia nagle musi stanąć po drugiej stronie barykady.

  O matulu, ile tutaj się wydarzyło! Muszę przyznać, że seria nagle nabrała takiego rozpędu, że trudno mi było nadążyć. Zwroty akcji, tajemnice, spiski - nie sposób nawet opowiedzieć o tym wszystkim. Mimo przyspieszenia, Marek Stelar zachował klimat realizmu. Znów miałam poczucie, że oglądam stare i dobre 997, tylko tym razem w jeszcze większym napięciu oczekiwałam rozwiązania zagadki. A rozwiązanie było mocne! O tym jednak nie będę mówić, bo należy przeczytać.

  Jestem zachwycona dbałością o szczegóły. Cała seria spina się pięknie i warto czytać książki po kolei, bo historia Nadkomisarza rozwija się z tomu na tom coraz bardziej. Fabuła coraz mocniej się zacieśnia, problemy narastają, a czytelnik tylko zaciera ręce i chce więcej. Mam ogromną nadzieję, że to jeszcze nie koniec naszych spotkań z nadkomisarzem.

  Jeśli szukacie solidnego kryminału, to bez wahania łapcie za Stelara 😊

  Ps. Uwielbiam, kiedy autor puszcza oko do czytelnika i przemyca smaczki dla fanów. Tutaj wpadłam na kilka ciekawych nazwisk 😊

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Są autorzy, których książki, gdy tylko kurier zapuka do drzwi, trafiają na początek mojej czytelniczej kolejki. I tak właśnie jest z powieściami Marka Stelara. Gdy tylko przyszła „Głębia”, rzuciłam dla niej wszystko inne. Tym bardziej, że kończąc poprzednią część „Sektę”, autor postawił naszego bohatera, komisarza Tomka Rędzię, w dość niekomfortowej sytuacji i byłam niesamowicie ciekawa jak ten z niej wybrnie.

  A nie da się ukryć, że zaplątał się w nią na własne życzenie. Popełnił błąd i dał się paskudnie zmanipulować. Wiele razy miałam mu ochotę nawrzucać za głupotę, ale kto z nas nie popełnia błędów? W każdym razie siła emocji, którą wywołuje we mnie historia Rędzi pokazuje jak bardzo zaangażowałam się w jego losy. Tak realistycznie przedstawione postaci bohaterów, ich emocje, dylematy i podejmowane decyzje sprawiają, że tych powieści się nie czyta, nimi się żyje.

  Niezmiennie zachwyca mnie wyważone, inteligentne poczucie humoru i niesamowicie wciągająca i spójna fabuła, w której ważki okazuje się każdy szczegół. Zawsze z przyjemnością podążam za tokiem myślenia Rędzi, podziwiając jego rozwinięty zmysł analityczny i umiejętność wyłapywania istotnych niuansów.

  A z czym przyjdzie mu się zmierzyć tym razem? Szantażysta próbuje wciągnąć jego i prokurator Agnieszkę Rybarczyk, znaną z wcześniejszych części, w nieczystą grę. Muszą tylko przymknąć oko w sprawie pewnego morderstwa. Torpedowanie własnego śledztwa nie powinno być trudne, bo ofiarą jest człowiek, którego z pewnością nie będą żałować. Tylko czy tak łatwo sprzeniewierzyć się własnym zasadom, nawet jeśli w grę wchodzi bezpieczeństwo bliskich?

  Nie spodziewają się jednak, że to jedynie początek koszmaru, a ktoś z wielką skrupulatnością zaplanował przedstawienie, w którym odegrają główne role…

  "Niewiele jest rzeczy groźniejszych od człowieka, który nie ma nic do stracenia"

  Jeśli cenicie klasyczny, pełnokrwisty kryminał to gorąco Was zachęcam do poznania twórczości autora.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Marek Stelar tworząc „Głębię” sięgnął wyżyn. Napisał kryminał, który przeczytać musi każdy miłośnik gatunku. Warto, aby tę książkę przeczytał każdy autor kryminałów, by mógł przekonać się jak tworzyć takie historie.

  „Głębia” to nie tylko książka, to nie tylko kryminał, lecz przede wszystkim to dzieło godne mistrza. Stelar doskonale dawkuje emocje, piekielnie serwuje każdy element fabuły, tak aby każdy, kto pozna tę historię mógł powiedzieć – SZTOS!!!

  „Głębia” to już trzecia część z udziałem nadkomisarza Tomasza Rędzi. Bohater w tej części jest w nie lada opałach. Popełnił błąd, który będzie go wiele kosztował. Błąd, który położy na szali nie tylko jego karierę zawodową, lecz co najważniejsze bezpieczeństwo jego najbliższych.

  Policjant wraz z prokurator Agnieszką Rybarczyk muszą zamieść pod dywan sprawę zabójstwa. Sprawa komplikuje się, gdy trafiają na trop, który wiążę się z przeszłością zamordowanego mężczyzny. Rędzia rozdarty między zawodowym sumieniem a strachem o życie własnej rodziny musi stoczyć najtrudniejszą walkę w swoim życiu. Walkę, w której musi postawić wszystko na jedną kartę.

  To, co udało się Markowi Stelarowi to stworzenie historii do cna wciągającej. Wciągającej głębią, atmosferą oraz wyrazistością bohaterów. Odkrywając kolejne elementy tej układanki drżałem o ich los, kibicując aby finał był dla nich szczęśliwy. Autor wprowadził Tomasza Rędzię do samego piekła, a nam czytelnikom zgotował piekielnie mocną czytelniczą ucztę.

  Marek Stelar ponownie dowiódł, że jego twórczość jest niezwykła. Autor z każdą książka osiąga kolejny stopień doskonałości. Czytając „Blizny” i „Sektę” mogłem powiedzieć – „to genialne”. Po przeczytaniu „Głębi” stwierdzam, że to piekielnie doskonały kryminał, który (jak całą serię) każdy miłośnik gatunku powinien umieścić na honorowym miejscu Najlepszych Interesujących Książek. Koniecznie z dopiskiem „read again”.

  Marek Stelar ponownie zachwyca, a „Głębia” to kolejne jego dzieło, które mocno trafia w naszą pamięć, sprawiając, że płyniemy nurtem fabuły stworzonej przez autora. To, co ważne pisarz nie stracił na swej oryginalności. Ponownie stawia na umiejętnie skonstruowane wątki, styl. Tempo akcji nie pędzi w zawrotnym, lecz pozwala nam kawałek po kawałku delektować się wydarzeniami rozpisanymi na kartach tego kryminału. Kryminału, który zachwyca również psychologiczną warstwą.

  Autor niczym architekt tworzy historię, której nie sposób zapomnieć, gdyż umiejętnie szlifuje każdy jej element. Dzięki czemu do naszych rąk trafił kryminalny diament. Życzę każdemu z nas, aby Marek Stelar nadal świecił swą twórczą kreatywnością, racząc nas kolejnymi przygodami z udziałem nadkomisarza Tomasza Rędzi.

  Za egzemplarz książki serdecznie dziękuję Wydawnictwu Filia, Filia Mroczna Strona [Adres usunięty]

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Głębia osobliwości. Parabellum. Tom 3 4/5 Nasza cena:
25,64 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głębia osobliwości. Parabellum. Tom 3

Trzeci tom kultowej sagi historycznej Remigiusza Mroza! Fala nazizmu zalewa Europę. Polacy resztkami sił walczą z okupantem, a ich człowieczeństwo zostaje wystawione na próbę. Jest rok 1940. Braci Zaniewskich czeka daleka i niebezpieczna droga. Po odnalezieniu przyjaciela z armii Bronek postanawia...
Balladyna 3/5 Nasza cena:
31,63 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Balladyna

Już przeszłość zamknięta W grobach... Ja sama panią tajemnicy. Juliusz Słowacki, „Balladyna”, Akt V, Scena IV Balladyna ma wiele oblicz. Raz odcina głowę, bo taki ma kaprys; innym razem potrafi zabić po cichu, a winę zrzucić na kogoś innego. Jest pełna nienawiści i nie przebiera w środkach w...
Niewiadoma 4/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niewiadoma

Niektórzy nie cofną się przed niczym, żeby chronić siebie i swoich bliskich. Szczecin, czerwiec 2016 roku. W gabinecie psychoterapeutki Mileny Korcz zjawia się pewien mężczyzna. Nie przyszedł po pomoc, chce tylko zadać bardzo ważne pytanie. Mężczyzna nie opuszcza gabinetu żywy. Tymczasem eksglina...
Sekta. Nadkomisarz Rędzia. Tom 2 4/5 Nasza cena:
37,32 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekta. Nadkomisarz Rędzia. Tom 2

Co musi się stać, żeby człowiek zmienił się w potwora? Jesień 2020 roku. Nadkomisarz Rędzia prowadzi sprawę morderstwa: w opuszczonych pomieszczeniach piwnicy jednego ze szczecińskich szpitali odnalezione zostają zwłoki salowego, który zniknął z dyżuru kilkanaście dni wcześniej. Okazuje się, że...
Nietykalny 5/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nietykalny

Kiedy myśliwy zmienia się w zwierzynę łowną, przestają obowiązywać wszelkie reguły. W Szczecinie grasuje seryjny morderca. Swoje ofiary zabija bardzo brutalnie, a na miejscu zbrodni zawsze zostawia coś charakterystycznego. Nazywa siebie „Nietykalnym”, a w listach rzuca wyzwanie policji. Były...
Blizny. Nadkomisarz Rędzia. Tom 1 5/5 Nasza cena:
30,22 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Blizny. Nadkomisarz Rędzia. Tom 1

Śmierć nie jest rozwiązaniem, byłaby dla ciebie za dobra. Na placu budowy zostają odnalezione zwłoki. Nadkomisarz Rędzia ze szczecińskiej Komendy Policji wpada na ślad, który łączy śmierć denata z tragedią sprzed lat. Musi cofnąć się w czasie i wrócić do licealnej wycieczki klasowej w okolice...
Seryjni mordercy 4/5 Nasza cena:
29,93 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Seryjni mordercy

SERYJNY MORDERCA WG DEFINICJI DOPUSZCZA SIĘ TRZECH LUB WIĘCEJ MORDERSTW W ODDZIELNYCH EPIZODACH. SERYJNE MORDERSTWA SĄ POPEŁNIANE DLA PATOLOGICZNEJ ŻĄDZY ZUPEŁNEGO PANOWANIA NAD OFIARĄ. Seryjni mordercy terroryzowali ulice polskich miast XX i XXI wieku. Dlaczego popełniali okrutne zbrodnie i nie...
Blizny. Nadkomisarz Rędzia. Tom 1 0/5 Nasza cena:
52,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Blizny. Nadkomisarz Rędzia. Tom 1

Śmierć nie jest rozwiązaniem, byłaby dla ciebie za dobra. Na placu budowy zostają odnalezione zwłoki. Nadkomisarz Rędzia ze szczecińskiej Komendy Policji wpada na ślad, który łączy śmierć denata z tragedią sprzed lat. Musi cofnąć się w czasie i wrócić do licealnej wycieczki klasowej w okolice...
Nietykalny 5/5 Nasza cena:
47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nietykalny

Kiedy myśliwy zmienia się w zwierzynę łowną, przestają obowiązywać wszelkie reguły. W Szczecinie grasuje seryjny morderca. Swoje ofiary zabija bardzo brutalnie, a na miejscu zbrodni zawsze zostawia coś charakterystycznego. Nazywa siebie "Nietykalnym", a w listach rzuca wyzwanie policji. Były...
Niepamięć 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niepamięć

Podinspektor Dariusz Suder, kilka tygodni po spotkaniu koordynacyjnym polskich i niemieckich służb policyjnych w Szczecinie, wyjeżdża na służbowe spotkanie do Berlina i przy okazji zabiera ze sobą żonę i córkę. Dwa miesiące później Suder budzi się ze śpiączki w berlińskiej klinice. Cierpi na...
Niewiadoma 0/5 Nasza cena:
52,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niewiadoma

Niektórzy nie cofną się przed niczym, żeby chronić siebie i swoich bliskich Szczecin, czerwiec 2016 roku. W gabinecie psychoterapeutki Mileny Korcz zjawia się pewien mężczyzna. Nie przyszedł po pomoc, chce tylko zadać bardzo ważne pytanie. Mężczyzna nie opuszcza gabinetu żywy. Tymczasem eksglina...
Niepamięć 0/5 Nasza cena:
52,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niepamięć

Nazywam się Dariusz Suder. Mam czterdzieści dziewięć lat i tytanową płytkę w czaszce. Nie pamiętam sporej części swojego życia, wiele jego fragmentów straciłem bezpowrotnie. Wiele również wskazuje na to, że popełniłem zbrodnię. Niejedną zbrodnię... Podinspektor Dariusz Suder, parę tygodni po...
Wybrane bestsellery
Ocal mnie. After. Tom 3 5/5 Nasza cena:
35,69 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ocal mnie. After. Tom 3

Największy fenomen książkowy ostatnich lat! Bestsellerowa seria o Tessie i Hardinie. Powieść, która doczekała się miliarda odsłon w serwisie wattpad. Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się przed poznaniem Hardina, i na to, co zdarzyło się później. Tessa wybaczyła Hardinowi kłamstwo, a...
Billy Summers 5/5 Nasza cena:
29,89 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Billy Summers

Najnowsza książka mistrza gatunku. Billy Summers jest najlepszy w swoim fachu. Eliminuje ludzi, ale tylko tych naprawdę złych. Był snajperem w Iraku, więc zna się na rzeczy i zawsze strzela celnie. Tym razem przyjmuje ostatnie zlecenie. Czas w końcu na zasłużoną emeryturę.  Niestety, coś idzie nie...
Pakiet Stulecie Winnych. Okładka serialowa. Tomy 1-3: Ci, którzy przeżyli, Ci, którzy walczyli, Ci, którzy wierzyli 5/5 Nasza cena:
57,76 zł 99,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Stulecie Winnych. Okładka serialowa. Tomy 1-3: Ci, którzy przeżyli, Ci, którzy walczyli, Ci, którzy wierzyli

Stulecie Winnych - saga, na podstawie której powstał popularny serial o tym samym tytule, pochłania bez reszty. Jest w niej bestsellerowej powieści ponadczasowość i prawda uniwersalna. Jest wspaniała opowieść o rodzinie, której losy wpisują się w dramatyczne wydarzenia XX wieku. I trzy pary...
Mikołajek. Psze pani, ON ściąga 5/5 Nasza cena:
31,18 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mikołajek. Psze pani, ON ściąga

Kiedy w domu wydało się, że wypadłem najgorzej na klasówce z matematyki, zrobiła się straszna afera! Jakby to była moja wina, że Kleofas jest chory i nie było go na klasówce! No bo co w końcu, kurczę blade, ktoś musi być najgorszy, kiedy go nie ma! Wielka kolekcja najlepszych przygód Mikołajka...
Nie powinniśmy 0/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie powinniśmy

„Nie powinniśmy” to najnowsza gorąca czytelnicza propozycja od uwielbianej przez polskie miłośniczki romansów Vi Keeland! Upalne lato to idealna pora roku na poczytanie gorącego romansu. Według wielu osób nikt nie umie tak doskonale podgrzać atmosfery w książce jak właśnie Vi Keeland.  Autorka...
Egzekucja. Joanna Chyłka. Tom 14 4/5 Nasza cena:
26,04 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Egzekucja. Joanna Chyłka. Tom 14

Minęły trzy miesiące, od kiedy Kordian Oryński zaginął. Przez cały ten czas Chyłka robiła wszystko, by go odnaleźć, ale nie natrafiła na żaden ślad. Prawniczka nie zamierza jednak się poddawać. Aby zapewnić sobie fundusze na dalsze poszukiwania, prowadzi biuro porad prawnych i mimo że nie może sama...
Klatka dla niewinnych. Hubert Meyer. Tom 5 5/5 Nasza cena:
24,54 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klatka dla niewinnych. Hubert Meyer. Tom 5

Czterdzieści trzy ciosy nożem. Tak pożegnała się z życiem Róża Englot. Obok otwartych ran na jej ciele sprawca pozostawił coś jeszcze – klucz. Gdy mąż kobiety, skazany za to brutalne zabójstwo, kończy odsiadywać wyrok, w warszawskiej kamienicy rozgrywa się kolejna tragedia. Z balkonu na siódmym...
Sapiens. Od zwierząt do bogów 5/5 Nasza cena:
41,00 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sapiens. Od zwierząt do bogów

Światowy hit. Książka, dzięki której rozpoczęła się międzynarodowa kariera Harariego. Całościowa historia człowieka - od ukrywania się w jaskiniach do podróży na Księżyc i inżynierii genetycznej. Sto tysięcy lat temu ludzie z trudem walczyli o przetrwanie, cały czas żyjąc w strachu przed...
Pakiet Powrót do Jedwabnego. Końcowe Odliczanie 0/5 Nasza cena:
69,51 zł 79,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Powrót do Jedwabnego. Końcowe Odliczanie

PAKIET 3 KSIĄŻEK: Powrót do Jedwabnego, Powrót do Jedwabnego 2, Powrót do Jedwabnego 3 - To tylko Polin. Zapis wielkiej gry i manipulacji, dla których fundamentem stały się kłamstwa o zbrodni w Jedwabnem, a paliwem Justice for Uncompensated Survivors Today - Ustawa 447. Kulminacyjna praca...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 0/5 Nasza cena:
42,83 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
Singielka 0/5 Nasza cena:
19,01 zł 26,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Singielka

Singielka. Saga rodziny Donellów Meg ucieka przed Erickiem do Londynu. Tam postanawia zacząć życie od nowa. Znajduje mieszkanie, pracę w uroczej kawiarni i ludzi, którzy stają się jej nowymi przyjaciółmi. Wśród nich jest Tom, syn szefów dziewczyny i chyba ostatni porządny facet. I gdyby nie wyrzuty...
Idą święta. Kicia Kocia i Nunuś 0/5 Nasza cena:
30,36 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idą święta. Kicia Kocia i Nunuś

Kicia Kocia i Nunuś. Idą święta to kolejna książka w serii o Kici Koci autorstwa Anity Głowińskiej. W środku mały czytelnik znajdzie aż 45 otwieranych okienek, które kryją w sobie niejedną (świąteczną!) tajemnicę. To idealna okazja, żeby zapoznać dzieci z bożonarodzeniowymi tradycjami. Zbliżają się...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula