Gangsterzy

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 9
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
390
Rok wydania
2021
Nasza cena: 29,93 zł 39,90 zł Taniej o: 25%

Jeśli szukacie wciągającego romansu gangsterskiego, to dobrze trafiliście.

K. C. Hiddenstorm napisała powieść "Gangsterzy", która sprawi, że nie będziecie mogli się oderwać od lektury, a przerzucane kartki będą świszczeć w niemal tak szybkim tempie, w jakim kule wypadają z gangsterskiego pistoletu!

"Gangsterzy" to powieść o Ryanie Taylorze, który pracuje dla mafii i jest jednocześnie najbardziej zaufanym i doświadczonym jej członkiem. Boss mafii uważa go za swoją prawą rękę, dlatego powierza mu najtrudniejsze i wymagające największego poziomu dyskrecji i profesjonalizmu zadania. Nikt inny nie cieszy się taką dozą szacunku bossa jak Ryan. Eva Nolan, druga główna bohaterka powieści, to córka miliardera o bardzo burzliwej i niestabilnej przeszłości, która odcisnęła piętno na życiu oraz psychice kobiety.

Ich losy zostaną nierozerwalnie złączone i to na ich relacji, między innymi, skupi się akcja powieści. Poznamy więc sytuację, w której bohaterowie zetkną się ze sobą po raz pierwszy. Zajrzymy do ich serc i umysłów, a wszystko to będziemy śledzić z zapartym tchem, bo akcji w tej powieści nie będzie mogło zabraknąć. Jest to wszak romans gangsterski, a więc konwencja wymagająca od twórcy umiejętnego balansowania na granicy prozy sensacyjnej, romansowej i psychologicznej.


O książce

Lektura obowiązkowa dla każdej fanki niegrzecznych książek! Takiego romansu mafijnego jeszcze nie było!

Kinga Litkowiec, autorka serii "Demony z Los Angeles"


O autorce

Autorka, K. C. Hiddenstorm, znana z takich pozycji jak "30 dni" czy "Krwawy księżyc", świetnie buduje zdania, niesamowicie precyzyjnie operuje portretami psychologicznymi postaci, a także w brawurowy sposób bawi się fabułą. To pisarka o niewątpliwym talencie, która przede wszystkim potrafi swoim czytelnikom i czytelniczkom dostarczyć mnóstwa rozrywki!

Recenzje (9)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  K.C. Hiddenstorm ponownie to zrobiła! Porwała mnie w świat swoich bohaterów oraz w to, w co ich uwikłała. Mnie samą wodziła za nos, do końca nie dając nic pewnego, czego mogłabym się chwycić. I to jest najlepsze. To ciągłe zastanawianie się, czy bohaterowie wyjdą obronną ręką z tarapatów, czy będą razem? Finalnie nie wszystko zostało wyjaśnione, więc czekam na kontynuację...

  Eva i Ryan stanowią duet wybuchowy! Nie będę ukrywać, iż bardziej polubiłam męskiego bohatera. Jego tajemniczość, a z drugiej strony bezduszność, bezwzględność, surowość bardzo mnie intrygowały. Z kolei kreacja Evy wychodzi poza wszelkiego rodzaju schematy. To kobieta, która wie, czym jest syndrom sztokholmski, dlatego tak łatwo nie daje się wciągnąć w układy z porywaczami. Jest silną kobietą, ale z czasem zbroja opada i odkrywamy jej słabości... Podobało mi się to, iż autorka dokładnie przedstawiła to, jak wygląda życie tej dwójki. Uwypukliła zarówno dobre, jak i złe cechy ich charakterów.

  "(...) tak właśnie się tworzy krąg wzajemnych krzywd. Najpierw ktoś rani ciebie, potem ty kogoś... Łatwiej w tym trwać, niż to przerwać."

  Historia ta pokazuje, że nie zawsze wszystko to, co na pierwszy rzut oka się nam wydaje, jest tym w rzeczywistości. Książka udowadniająca, że nic w życiu nie jest pewne. Że wystarczy jedna chwila, by wywrócić je do góry nogami i w prosty sposób wpaść w kłopoty, ale wyjść z nich jest już nie tak łatwo.

  "Zło rodzi zło, ale nie tylko. Ono odziera nas z dobra, unicestwia je kawałek po kawałku."

  W książce sporo się dzieje. Pojawiają się brudne interesy, duże pieniądze, gangsterka, krew, a gdzieś pomiędzy tym wszystkim seks, wyuzdanie i rodzące się uczucie. Autorka każdy wątek, sytuację i wydarzenie potraktowała z należytą uwagą, płynnie przechodzi od jednej do drugiej sprawy. Jeśli więc oczekujecie książki dopracowanej, porządnie napisanej, a przede wszystkim takiej, gdzie wątek mafijny rzeczywiście będzie występował - sięgajcie śmiało.

  "Dwudziesty pierwszy wiek nauczył nas brać, nie bacząc na cenę, a my ochoczo zgodziliśmy się wziąć wszystko. Koszta nie grały roli, chcieliśmy mieć, pragnęliśmy się definiować poprzez posiadanie rzeczy."  

  "Gangsterzy" to książka z gatunku tych, które dostarczają ogrom skrajnych emocji i odczuć. Pełna akcji, mroku, napięcia, niedopowiedzeń, brutalności i tego czegoś, co sprawia, że nie sposób jej odłożyć na potem. Zaskakująca, nieszablonowa - polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  [RECENZJA]

  GANGSTERZY

  Autor: K.
  C. Hiddenstorm

  Wydawnictwo: WasPos

  Premiera: 22.02.2021

  Tom 1

  GANGSTERZY to moje trzecie spotkanie z twórczością Autorki. Czy było udane? K.C. Hiddenstorm tworzy książki z gatunku: thriller, romans oraz szeroko pojęta fantastyka. Najnowsza książka to romans mafijny. Na rynku książkowym obecnie znajdziemy mnóstwo niegrzecznych i mafijnych tytułów z przystojniakiem na okładce. Czy GANSGTERZY wyróżniają się na tle konkurencyjnych powieści? TAK! Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona całą historią, bohaterami, zwrotami akcji, od książki trudno jest się oderwać, akcja pędzi do przodu, dostarcza Czytelnikowi emocji, pytań, zagadek.

  Karinie Hiddenstrom udało się napisać bardzo dobra książkę, podobała mi się ona bardziej niż ŁABĘDZI ŚPIEW i dużo bardziej niż ODWET. ZEMSTA MAFII, a to podobno jeszcze nie koniec perypetii głównych bohaterów.

  PRAWDZIWY MAFIJNY ROMANS DOPIERO SIĘ ZACZYNA.

  Ryan Taylor pracuje w nocnym klubie Nieskończoność, jest też najbardziej zaufanym pracownikiem szefa mafii. Prywatnie samotnik, zalicza kobiety, z żadną nie nawiązuje głębszej relacji, skrywa jakiś sekret, prawdopodobnie ma za sobą trudną przeszłość.

  Eva Nolan to zblazowana córka bogatego tatusia z szemraną przeszłością. Pracuje w biurze nieruchomości Lavish Estate, jednak przez trudnego klienta traci pracę. Związana z Arturem. Nie ma dobrej relacji z ojcem. W przeszłości sprawiała dużo kłopotów, teraz ciężko wierzyć w jej dobre intencje. „ Z powodu kilku błędów popełnionych w przeszłości każdy traktował ją jak osobę, którą już dawno nie była. Ponieważ wciąż nosiła na sobie piętno. I będzie je nosić przez cały czas, do końca życia. Wszelkie starania, dążenie do zmiany, próby ukazania się w innym świetle nie miały sensu, ponieważ ludzie widzieli ją tylko i wyłącznie przez pryzmat dawnego zła. Chcieli ją taką widzieć.”

  Eva i Ryan poznają się w niecodziennych okolicznościach. On jest oprawcą. Ona ofiarą. Ale i tak od samego początku w ich kontaktach widoczne jest przyciąganie, pożądanie, chemia… Ryan wywołuje w Evie skrajne emocje, z jednej strony ją fascynuje, ale z drugiej dziewczyna momentami się go boi, jest na niego zła, a wręcz go nienawidzi. Mafia ma tutaj gangsterskie wydanie, jest nocny klub, szemrane interesy, niebezpieczni mężczyźni, duże pieniądze… W pierwszych rozdziałach Autorka przedstawia Czytelnikowi bohaterów, odkrywa sekrety z ich przeszłości, dzięki czemu lepiej ich poznajemy. Pod przykrywą namiętności i gangsterskich porachunków Autorka porusza też temat rodziny, relacji z ojcem, zdrady, piętna przeszłości, demonów, nałogów. „Dwudziesty pierwszy wiek nauczył nas brać, nie bacząc na cenę, a my ochoczo zgodziliśmy się wziąć wszystko. Koszta nie grały roli, chcieliśmy mieć, pragnęliśmy się definiować poprzez posiadanie rzeczy.”

  Książka kończy się w kluczowym momencie. Bohaterowie spotykają się ponownie i… K. C. Hiddenstorm zdecydowanie mnie zaskoczyła. Jestem bardzo ciekawa co wydarzy się dalej i do czego doprowadzą kontakty Evy i Ryana. Polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Gangsterzy" to już moje trzecie spotkanie z piórem autorki i kolejny raz naprawdę udane. Ciekawie poprowadzona fabuła, intrygujący bohaterowie i akcja, która nieraz Was zaskoczy to tylko część z tego co czeka Was podczas lektury. Ryan to niebezpieczny, tajemniczy, niezwykle przystojny facet, który uwielbia sprawować kontrolę. Pracuje w klubie nocnym, jednak nie jest tylko zwykłym ochroniarzem, ale również prawą ręką szefa mafii. Eva natomiast jest wybuchową, charakterną, piękną kobietę, a także córką miliardera, która ma za sobą dość burzliwą przeszłość. Tych dwoje spotyka się w dość niecodziennych okolicznościach. Oprawca i ofiara, jednak nie można zaprzeczyć, że coś ich do siebie przyciąga. Od tego czasu ich życie całkowicie się zmieni. "Gangsterzy" to świetna książka, w której nie brakuje niespodziewanych zwrotów akcji, niebezpieczeństwa, intryg, ale też namiętności czy adrenaliny. Historia, której akcja może nie pędzi jakoś bardzo, jednak w tym przypadku wcale mi to nie przeszkadzało. Dzięki temu mogliśmy lepiej poznać bohaterów, ich przyzwyczajenia, zachowania, czy reakcje, na niektóre sytuacje. Bohaterowie to dwie dość silne osobowości. Oboje uparci, zawzięci, potrafiący walczyć o swoje. Początek ich znajomości jest dość skomplikowany, jednak mimo sytuacji w jakiej się znaleźli nie mogą zaprzeczyć, że ta druga osoba ich fascynuje. Książka, która pokazuje jak wielki wpływ na teraźniejszość mają wydarzenia z przeszłości. Jak bardzo krzywdzące są oskarżenia najbliższych. Jak wiele emocji może wyzwolić spotkanie z tajemniczym nieznajomym, który jednocześnie bohaterkę intryguje i przeraża. Jak pewny siebie, niebezpieczny facet również ma swoje demony, z którymi nie do końca potrafi sobie poradzić. Historia o rodzinie, przyjaźni, rodzącym się uczuciu, zdradzie. Książka, która z każdym kolejnym rozdziałem wciągała mnie do świata wykreowanego przez autorkę coraz bardziej. "Gangsterzy" to ciekawa, nietuzinkowa, intrygująca historia, która zapewnia sporo wrażeń i emocji. Zakończenie natomiast wprawia w osłupienie i sprawia, że z niecierpliwością wyczekuje kontynuacji. Wam natomiast polecam sięgnąć po "Gangsterów"

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Gangsterzy" to historia, która sprawi, że zapomnicie o rzeczywistości. Zostaniecie pochłonięci przez akcję, a Wasza uwaga skupi się na bohaterach i emocjach, które dosłownie wylewają się z tej książki.

  Eva pochodzi z bogatej rodziny, ale jej życie dalekie jest od ideału. Burzliwa przeszłość, problemy w pracy i pewna koszmarna decyzja, to tylko część rzeczy, z którymi dziewczyna musi się zmierzyć. Drogi jej i Ryana nigdy nie powinny się zejść. Ale co się stanie, gdy się poznają?

  K.C. Hiddenstorm po raz kolejny zaczarowała mnie przedstawioną przez siebie fabułą. Autorka nie trzyma się utartych schematów. Tworzy własny plan, który realizuje ze 100% skutecznością. Jej książki są nieprzewidywalne, uwodzicielskie, rozpalające zmysły i wzruszające.

  Ryan i Eva to dwie wyróżniające się postacie, które mają silne charaktery i dość specyficzny sposób bycia. Oboje lubią postawić na swoim i są wściekli, gdy coś idzie nie po ich myśli.

  Doceniam, gdy w książkach ukazana jest jakaś symbolika. W tym przypadku mamy motyla, który bardzo wiele znaczy dla naszej bohaterki.

  Podoba mi się, że zarówno Eva, jak i Ryan nie są otwartymi księgami. Ich poznanie wymaga czasu, a każda kolejna strona dostarcza nam o nich nowych informacji. Wzbudza to ciekawość i zaangażowanie czytelnika. Oczywiście w powieści pojawiają się sceny erotyczne, ale mimo niektórych wulgarnych momentów, wszystko opisane jest z wyczuciem. Autorka ma talent do emocjonalnego przedstawiania zbliżeń bohaterów. Tworzy sceny bardzo namiętne, niekiedy wywołujące rumieńce.

  "Gangsterzy" to książka wielowarstwowa. Poruszone są w niej ważne problemy, ukazana próba poradzenia sobie z przeszłością, traumą i emocjami. Jestem zakochana w tej historii, a K.C. Hiddenstorm właśnie stała się jedną z moich ulubionych autorek.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kolejny raz sięgam po książkę Kariny Hiddenstorm w klimacie mafijnym. „Łabędzi śpiew” zauroczył mnie i nadal mam w głowie tę historię.

  „Gangsterzy” to książka o Ryanie i Evie. Jednak nie są to bohaterowie, których jakoś szczególnie pokochacie. On jest mafiozą, choć nie jakimś standardowym, bo jest także bodygardem w klubie. Puszcza się na prawo i lewo z kobietami. Czym więcej tym lepiej. Nie wierzy w miłość i jej nie chce.

  „Puste życie, pełne chwilowych uniesień. Adrenalina mająca zastąpić bliskość.”

  Ona natomiast jest rozpieszczoną dziewczynką tatusia, która żyje z jego kasy. Jest dorosła, nie potrafi się jakoś zakorzenić w żadnej robocie i ciągle ma problemy. Jest jakimś pechowcem, bo można wywnioskować, że stale ktoś jej rzuca kłody pod nogi i nikt nie wierzy w to, co ona mówi. Ale jakoś się nie dziwię, szczególnie że wyczułam w jej jakąś wyniosłość i taką ordynarność.

  „Nigdy nie damy ci spokoju, nigdy nie odpokutujesz swoich win. Ściągniemy cię na samo dno i już się nie podniesiesz.”

  Potem jak to ona, znów wpada w kłopoty, zostaje porwana. I co dalej ? Czy tatuś jej pomoże ? Czy dziewczynka taka jak ona da radę przetrwać ? Czy ktoś w ogóle uwierzy w jej porwanie ?

  „Zaryzykuję życie po to, żeby odzyskać życie.”

  Kiedy spotykają się z Ryanem, tu niby się mu stawia, a tu mu się oddaje. Potem ni z tego ni z owego, znów się spotykają, co ona aranżuje.

  Zbyt długi początek, który jest nader długim rozwinięciem ich „relacji”. Co było w jakiś sposób innowacyjne to fakt trójkątów, które opisuje Autorka w swoich książkach. Tutaj mamy mężczyznę i dwie kobiety. To akurat jest ciekawym posunięciem, ale jakoś nie rozumiałam potrzeby, żeby to tu zamieszczać.

  Tak jak wspomniałam na początku, nie czułam bohaterów. Nie czułam między nimi chemii, tylko jakąś irracjonalną nić, która między nimi się wytworzyła. Jak dla mnie książka jest za bardzo rozciągnięta i niepotrzebnie planowana jest część druga.

  W mojej opinii książka nie wywołuje lawiny emocji, które tak kocham w książkach. Jest zlepkiem różnych sytuacji, które w moim odbiorze nie tworzą jakiejś całości.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Ryzyko Gangstera. Gangsterzy. Tom 3 5/5 Nasza cena:
25,18 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ryzyko Gangstera. Gangsterzy. Tom 3

Trzeci tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce! „Mafia to ja”. Siergiej Szewczenko jest brutalnym mężczyzną. Nie bez powodu stoi na czele mafii. Jednak niewiele osób wie, że nawet ON ma swój słaby punkt. Gdy pod gruzami pewnego domu znajduje nieprzytomną młodą kobietę,...
Zemsta gangstera. Gangsterzy. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,19 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zemsta gangstera. Gangsterzy. Tom 2

Drugi tom serii, która podbiła listy bestsellerów w Polsce! Tarasow zapłacisz mi za wszystko i będziesz smażył się w piekle. - Jordan Anton Tarasow, brat bliźniak Aleksieja, na zlecenie mafii zabija ludzi z zimną krwią i bez emocji. I tylko jedna osoba w przeszłości sprawiła, że jego serce zabiło...
Serce gangstera. Gangsterzy. Tom 1 5/5 Nasza cena:
25,45 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Serce gangstera. Gangsterzy. Tom 1

Pierwszy tom nowej serii mafijnej! Ponad milion odsłon na Wattpadzie! " – Ile jestem warta? Spójrz mi w oczy i powiedz to – rozkazuję mu chłodnym tonem, na który Nick się wzdryga. – Milion – odpowiada przez zaciśnięte zęby". Dwudziestodwuletnia Chloe McCoy nigdy się nie spodziewała, że jej brat...
Ryzyko gangstera. Gangsterzy. Tom 3 (pocket) 5/5 Nasza cena:
10,54 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ryzyko gangstera. Gangsterzy. Tom 3 (pocket)

Trzeci tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce! „Mafia to ja”. Siergiej Szewczenko jest brutalnym mężczyzną. Nie bez powodu stoi na czele mafii. Jednak niewiele osób wie, że nawet ON ma swój słaby punkt. Gdy pod gruzami pewnego domu znajduje nieprzytomną młodą kobietę,...
Pakiet Gangsterzy. Tom 1-2: Serce gangstera, Zemsta gangstera 5/5 Nasza cena:
50,64 zł 77,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Gangsterzy. Tom 1-2: Serce gangstera, Zemsta gangstera

Serce gangstera. Gangsterzy. Tom 1 Dwudziestodwuletnia Chloe McCoy nigdy się nie spodziewała, że jej brat Nick wpadnie na tak egoistyczny pomysł. Pokazał groźnemu gangsterowi pewne zdjęcie, sugerując, że to właśnie ona mogłaby być zabezpieczeniem spłaty karcianych długów. I mimo iż Nick próbował...
Układy 0/5 Nasza cena:
53,22 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Układy

Ten facet ma talent ? pomyślałem o Waldemarze Pernachu po przeczytaniu „Wzorowego Pacjenta”. Pełna osobistych refleksji opowieść o starej Warszawie, stanie wojennym napisana przez człowieka, który przecież nie jest zawodowym literatem. Waldemar Pernach zaskoczył mnie ponownie. Napisał interesującą...
Pakiet Gangsterzy. Tom 1-3: Serce gangstera, Zemsta gangstera, Ryzyko Gangstera 5/5 Nasza cena:
75,82 zł 116,70 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Gangsterzy. Tom 1-3: Serce gangstera, Zemsta gangstera, Ryzyko Gangstera

Serce Gangstera Pierwszy tom nowej serii mafijnej! Ponad milion odsłon na Wattpadzie! " – Ile jestem warta? Spójrz mi w oczy i powiedz to – rozkazuję mu chłodnym tonem, na który Nick się wzdryga. – Milion – odpowiada przez zaciśnięte zęby". Dwudziestodwuletnia Chloe McCoy nigdy się nie spodziewała,...
Gangsterzy 0/5 Nasza cena:
41,33 zł 50,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gangsterzy

„Szereg okoliczności sprawił, że mogłem powrócić do tego, co wydarzyło się przed dwudziestu pięciu laty, kiedy za zaciągniętymi storami krążyłem po mieszkaniu na Hornsgatan w Sztokholmie, pobity, stroniący od światła, uwikłany w zależności, których nie rozumiałem ani nie mogłem ocenić i które...
Córka gangstera 2/5 Nasza cena:
23,00 zł 25,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Córka gangstera

Życie Rose od urodzenia nie było łatwe. Wychowana w domu dziecka i pozostawiona samej sobie zawsze pragnęła, aby świat otworzył się dla niej. Kiedy pewnego dnia zostaje porwana, przez tajemniczego mężczyznę wszystko wywraca się do góry nogami. Pieniądze i władza są na wyciągnięcie ręki, gdy okazuje...
Pakiet / Zemsta cesarza / Nożownik / Gangster 0/5 Nasza cena:
88,91 zł 99,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet / Zemsta cesarza / Nożownik / Gangster

ZEMSTA CESARZA - Cykl Oregon Kiedy napad na bank podczas Grand Prix Monako pozbawia Korporację środków na zagranicznym koncie, Juan Cabrillo i załoga „Oregona” nieoczekiwanie stają się bezbronni. Pozbawiony pieniędzy, Juan musi zaufać kobiecie ze swojej przeszłości i staremu przyjacielowi z pracy w...
30 dni 5/5 Nasza cena:
28,69 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

30 dni

Linda Hill dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chora. Z ust lekarza padają wstrząsające słowa: zostały jej dwa miesiące życia. Zdesperowana szuka alternatywnych metod leczenia i znajduje – Fundację Ostatniej Szansy. Nayhija Mara, pracownica Fundacji, obiecuje Lindzie, że zostanie wyleczona... o...
Odwet. Zemsta mafii 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odwet. Zemsta mafii

Michael Wright jest byłym komandosem, obecnie na usługach mafii. Często wraca do wspomnienia o Dziewczynie w Czerwonej Sukience, którą znał gdy był jeszcze nastolatkiem. Nauczył się myśleć, że jego życie wyglądałoby inaczej z nią u boku. Wright rozpoczyna pracę u Williama Barreta, biznesmena...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula