Elementals. Tom 2. Krew hydry

Średnia: 4.2 Ilość ocen: 10
Darmowy fragment:
Wysyłka w:
24 godziny + czas dostawy
Seria
Rok wydania
2018
Wydawnictwo
Ilość stron
288
Promocja:
Fantastyka do 50%
Do końca pozostało:
Nasza cena: 20,94 zł 34,90 zł Taniej o: 40%

Drugi tom serii Elementals, która wzbudziła żywiołowe dyskusje wśród czytelników!

Kontynuacja niesamowitych przygód młodych czarodziejów, którzy walczą o życie wielu niewinnych ludzi. Zobacz, z czym przyjdzie się im zmierzyć w kolejnym tomie powieści.
 
Nicole doskonale wpasowała się w nowe środowisko, a drużyna Elementals nie ma już przed nią żadnych tajemnic. W życiu piątki przyjaciół: Nicole, Kate, Chrisa, Danielle oraz Blake'a pojawiają się jednak poważne zmiany. Nicole wreszcie udaje się dojść do tego, kim jest jej prawdziwy ojciec, a to wiele komplikuje. Blake postanawia natomiast zakończyć swój związek z Danielle.

Paczka musi jednak znów połączyć siły, by sprostać kolejnemu zadaniu, jakie na ich drodze postawi przewrotny los. Tym razem chodzi o dobro całego świata. Aby udało się go ocalić, przyjaciele muszą podążyć drogą Odyseusza. Tylko w taki sposób będą mogli znaleźć się w posiadaniu składników potrzebnych do zgładzenia stworzeń, które sprzymierzyły się z Tytanami. Greckie wierzenia to nie tylko teoria. Jak zgrana paczka przyjaciół przeżyje mityczną wyprawę, pełną śmiertelnych przeszkód? Czy uda im się wypełnić misję? A może wszystko okaże się jeszcze trudniejsze niż przypuszczali?

Przeczytaj fragment książki


O autorce

Michelle Madow, autorka serii "Elementals" jest młodą pisarką, która tworzy powieści fantasy dla młodzieży. Często tworzy książki spod znaku Young Adult. Aktualnie mieszka na Florydzie i tam też planuje kolejne utwory literackie. Fanki jej powieści kochają styl Madow szczególnie za wyjątkowo silną więź emocjonalną, jaką tworzy, opisując swoich bohaterów.

Czytaj całość

Recenzje (10)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu 2019-01-06
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  „Krew hydry” jest drugim tomem cyklu ELEMENTALS od Wydawnictwa Kobiecego, „Proroctwo cieni”, czytało się szybko i dynamicznie, a przede wszystkim przyjemnie, jesteście ciekawi, jakie miałam wrażenia z kontynuacji? Wszystkiego się dowiecie w swoim czasie. Ponownie zagłębiamy się w świat mitologicznych wierzeń, tajemnych mocy, przepowiedni i przyjaciół, od których zależy tak wiele. Poprzedni tom charakteryzował się prostotą, szybkością akcji, zdobywaniem przyjaźni i wątkiem romantycznym.

  Autorka opowiada nam historię Nicole, która poprzez przeprowadzkę rozpoczęła naukę w nowej szkole, gdzie odkryła, że nie jest zwyczajną nastolatką, drzemią w niej ukryte moce, które z czasem zaczęła dostrzegać i rozwijać. W przeciwieństwie do przyjaciół dziewczyna nie włada żadnym żywiołem, jednak zdaje się je łączyć. Jej moce są potężne i niebezpieczne, oprócz mocy uzdrawiania, jej dotyk potrafi także zadać śmierć, co zostało określone, jako eter. Nicole zaczęła się obawiać, że Rada wyciągnie konsekwencje przeciwko niej, za to, że uśmierciła mityczną istotę dotykiem, zakładając, że zaczęła mieć styczność z czarną magią, a wszystko za sprawą Komety Olimpijskiej, która obdarzyła naszych bohaterów mocami. Takie wydarzenie nie mogło obejść się be echa, a co za tym idzie bez konsekwencji. Portal prowadzący do Kerberosu zaczął słabnąć, stał się bardziej podatny na przepuszczanie agresywnych stworzeń, dlatego też bohaterzy stają do walki z bestiami, aby nikomu nie stała się krzywda. Mają moc, jednak nie są na tyle potężni, aby je unicestwić, aby tego dokonać potrzebna im będzie pewna mikstura, która składa się z trudnodostępnych składników. Piątka bohaterów jest zmuszona udać się w poszukiwania brakujących elementów, nasion owocu lotosu, mleka od świętych nieśmiertelnych krów Heliosa, oraz krwi zabitej hydry.

  „Krew hydry” to książka obfitująca w przygodę, zadania, które czekają bohaterów są bardzo trudne do zrealizowania, los świata spoczywa w ich dłoniach, jak to się skończy? Czy ich misja się powiedzie? Które zadanie będzie dla nich najtrudniejsze? Czy są w stanie posunąć się do ostateczności?

  Akcja książki rozgrywa się w kilka tygodni po wydarzeniach z pierwszego tomu, można zauważyć nieznaczną zmianę w bohaterach. Nicole zaczyna dojrzewać, jest mniej porywcza i pewna siebie. Wcześniej niejednokrotnie podkreślała, że z jej uzdrawiającą mocą są bezpieczni, bardzo mocno na niej polegała, nie zawsze zastanawiając się nad tym czy tak faktycznie będzie. W „Krwi hydry”, zaczyna zdawać sobie sprawę, że sama nie jest w stanie załatwić wszystkiego, bez współpracy między bohaterami nic się nie uda. Przyjaźń jest istotna i została mocniej zaakcentowana jej wartość i znaczenie. Nicole zaczęła się zastanawiać się nad tym, do czego jest zdolna, analizować swoje czyny, także te mroczne akcenty jej osobowości. Danielle potrafiła sprawić, że spojrzałam na nią życzliwiej, a nawet jestem skłonna ją polubić, miałam nadzieję, że uda nam się dowiedzieć nieco więcej o pozostałych bohaterach Chrisie i Kate, kto wie, co przygotowała dla nas Michelle Madow w trzecim tomie ELEMENTALS? Może tam uda mi się zaspokoić ciekawość.

  Autorka nawiązuje do Odysei, podróży poprzez wszystkie wyspy i trudności, z którymi musiał się zmierzyć Odyseusz, brzmi ciekawie? I tak jest kochani, mimo tego, że fabuła jest wciągająca Madow pozostała w stylu prostoty, czasem prosiło się, aby nieco skomplikować fabułę, czy dołożyć jakiś element zaskoczenia. Być może moja opinia bazuje na tym, że czytałam wiele książek, mój apetyt zaostrzył się w miarę jedzenia. Myślę, że słabo wypada tutaj wątek romantyczny między Blake’m i Nicole, może w dalszej części się to zmieni, mam taką nadzieję. Nie oznacza to, że książka mi się nie podobała, czy źle się przy niej bawiłam. ELEMENTALS ma pewien klimat, który mi odpowiada, sprawia, że dobrze się bawię, jestem ciekawa dalszych wydarzeń i odpoczywam.

  „Krew hydry” ma swoje niedociągnięcia, ma także potencjał i z przyjemnością się spędza czas wspólnie z poznanymi bohaterami. Inspiracje, które zaczerpnęła Michelle Madow z mitologii greckiej są świetnym połączeniem z kreacją współczesnego, nowego świata. Nie zmieniłam zdania, co do polecenia książki młodzieży oraz tym wszystkim, którzy szukają przyjemnej rozrywki, dzięki, której się oderwiecie od rutyny dnia codziennego. Jeśli macie chrapkę na spotkanie z Władcami Olimpu to się nie zawiedziecie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzent Wybitny
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu 2018-11-01
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  [...] żadne z nich nie zdawało sobie sprawy z drugiej strony mojej mocy - z tego, że potrafię dotykiem również zabić. [...] I nigdy nie powinni dowiedzieć się prawdy. Bo używanie czarnej energii… jest zakazane. Gdyby ktoś dowiedział się o tym, co potrafię, odebrano by mi moją moc. Albo jeszcze gorzej.*

  Niekiedy zmiany w naszym życiu zachodzą tak szybko, że jedynym wyjściem jest próba przystosowania się do nowych okoliczności. Nie zawsze jest łatwo, ale gdy ma się wsparcie oraz odpowiednią motywację, to wszystko jest możliwe. Tylko czy jesteśmy w stanie udźwignąć wszystko, co nas spotyka i żyć z konsekwencjami naszych decyzji?

  Drużyna Elementals po ostatnich wydarzeniach wzięła się ostro do ćwiczeń, by nie polegać tylko na swoich mocach, ale również móc bronić się za pomocą broni. Większość z nich wie od dawna, że ich przodkami są greccy bogowie, ale Nicole prawdę o sobie poznała niedawno i teraz musi nadrobić wszystkie braki. Nie jest to jednak takie proste, bo co chwile muszą walczyć z nowymi mitologicznymi istotami oraz skupić na zadaniu wytworzenia mikstury mającej pomóc im odesłać Tytanów w otchłań. Najpierw jednak potrzebują trzech niezbędnych składników i aby je zdobyć, wyruszają w niebezpieczną podróż. Jaki będzie finał tej wyprawy?

  Zakończenie Proroctwa cieni było na tyle intrygujące, że byłam pewna, iż w pewnym momencie sięgnę po Krew hydry. Drugi tom już za mną, a o tym, czy warto było poświęcić na niego kilka godzin, dowiecie się poniżej.

  O ile pierwszy tom czytało się szybko, przyjemnie oraz z zainteresowaniem, to Krew hydry utraciła tę lekkość. Tym razem również fabuła jest banalnie prosta, a bohaterowie może i muszą stoczyć kilka walk, ponieść pewne straty i zmierzyć się ze swoimi lękami oraz słabościami, to jednak brakowało mi w tym wszystkim emocji i napięcia. Mogę wręcz śmiało napisać, że Michelle Madow niestety stoi w miejscu, jeśli chodzi o rozwój akcji. Coś tam niby się dzieje, ale prawdą jest, że jak na kontynuację to za mało. Mam wrażenie, że to trochę zmieniona kopia pierwszej części, której wiele brakuje, by chociaż trzymała poziom swojej poprzedniczki. Trochę szkoda, bo liczyłam, że to będzie naprawdę fajna seria z wątkiem mitologii greckiej.

  Co się tyczy bohaterów, tutaj narzekać nie będę. W dalszym ciągu wzbudzają ciepłe uczucia i sprawiają, że chciałoby się ich poznać. Nadal wiele ich różni i dzięki temu nie zlewają się w jedną postać, a są sobą i łatwo jest ich odróżnić. Tworzą zgraną paczkę i mogą na sobie polegać. Razem działają, ale potrafią też się sprzeczać i sobie dokuczać, dzięki czemu można się pośmiać.

  To nie jest tak, że Krew hydry całkowicie mi się nie podobała, książkę przeczytałam w kilka godzin i były momenty, gdy w jakimś stopniu czułam zainteresowanie tym, co się dzieje, w końcu mowa tu o mitach. Czuję jednak duży niedosyt, za mało emocji, za szybki bieg wydarzeń z pourywanymi wątkami, jakby autorka miała rozpisane sceny i tylko rzuciła je w jeden plik, no i uwierał mi fakt, że nic się nie wyjaśnia. Wszystko jest słabsze od pierwszej części i przyznaję, że trochę się nudziłam w trakcie czytania. Liczyłam na rozwój wydarzeń i się przeliczyłam.

  Krew hydry, jak i cała seria jest raczej dla raczkujących czytelników w gatunku fantasy. Jest lekko, nieskomplikowanie, zabawnie i z dużą dawką mitologii. Tych bardziej wymagających może lekko zawieść. Trzeba jednak przyznać, że Michelle Madow ma lekki styl pisania i potrafi zaciekawić wątkami mitologicznymi oraz wywołać uśmiech pisząc o przyjaźni. Na moją listę bestsellerów ta seria nie trafi, ale myślę, że zdobędzie swoich fanów.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu 2018-10-18
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Mitologia, bogowie, moce i żywioły, każdy kogo tylko spotkam na swojej drodze potwierdzi, że zna i w przeszłości bardzo lubił takie książki. Sama jestem wielką fanką historii i mogę spokojnie stwierdzić, że mitologia to miejsce gdzie czuje się jak przysłowiowa „ryba w wodzie”, dlatego autorka tworząc fabułę trafiła w samo sedno.

  Bardzo dużo nastolatek czytających „Elementals” widziałam na własne oczy, co w sumie bardzo mnie cieszyło, ponieważ książka coraz śmielej powraca do nas jako nowy trend, a właściwie to stary, tylko tak jakby odkryty na nowo.

  Dość statystyk przechodzimy już do książki.

  Jak dobrze wiecie, albo i nie, Nicole odkryła w sobie pewien aspekt swojej mocy, który nie tylko leczy, ale i także potrafi uśmiercić.

  Po ostatniej walce, w której udało się jej uśmiercić mityczne zwierzę jednym dotykiem, Nicole boi się, że Rada starszych za paranie się czarną magią może na wieki wieków zamknąć ją w lochach i zabrać moce. Po tragicznych wydarzeniach, które miały miejsce w pierwszym tomie grupa dziedziców mitologicznych bogów przygotowuje się na starcie z jednym z największych wrogów.

  Zasłona oddzielająca świat ludzi i potępionych herosów słabnie coraz bardziej, a ci którzy są słabsi i bardziej sprytniejsi znajdują drogę na przyziemny świat. Tak na przykład znalazła się na odłamkach skalnych syrena, której żadna śmiertelna broń nie może zabić, a sama siedzi sobie na skałach i zabija w najlepsze. Czy to nie ironia, że ci potomkowie bogów o niewiarygodnych mocach nie mogą uśmierć na zawsze jednej, słabej syreny?

  Po długim i katorżniczym przesłuchaniu magicznej istoty, okazuje się, że jedynym co może zabić takiego herosa jest pewna mikstura, w której umazana broń jest bardziej niebezpieczna niż spalenie żywcem. Dlatego Nicole, Blake, Danielle, Chris i Kate wyruszają w daleką wyprawę u podnóża greckich wysp, ścieżką przetartą przez Odyseusza w poszukiwaniu poszczególnych składników, które okażą się przydatne w wielkiej bitwie, która wisi na włosku.

  Oczywiście nie obędzie się bez ingerencji wielkich władców Olimpu, bardziej nowoczesnych niż się wydaje.

  Trójkąt miłosny nagle powiększy się w czworokąt, co w końcu doprowadzi nie tylko do rychłej katastrofy, ale i ktoś zostanie zraniony, ktoś umrze, zapanuje nienawiść, a w tym wszystkim, pośrodku po tylu trudach przetrwa miłość.

  Książka zachwycająca nie tylko ciekawymi wątkami, ale i także kwestią edukowania młodzieży poprzez lekkie lektury. Przecież czytając taką książkę człowiek potrafi nauczyć się bardzo wiele, przecież każdy wie o tym, że czytając zapamiętujemy więcej. Naprawdę autorka bardzo sprytnie wymyśliła i skonstruowała sobie fabułę, aby nie była ani monotonna, ani nużąca.

  Książka, której nie sposób się oprzeć nie tylko z powodu fabuły, jak i bardzo hipnotyzującej okładce.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu 2018-09-22
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Drużyna Elementals zaczyna ostro trenować. Każdy z bohaterów szlifuje swoje umiejętności. Nicole dowiaduje się, kto jest jej ojcem (i którego chciałaby spotkać), a Blake zrywa z Danielle.

  Nicole wciąż trzyma w tajemnicy prawdę o swojej mocy. Tylko ona zna prawdę. Wie, że nie powinno tak być, ale zdaje sobie też sprawę, jakie może ponieść konsekwencje posiadania takich umiejętności.

  Nasi bohaterowie wyczytują wskazówkę w Księdze Cieni, jak mogą uratować świat. Wyruszają niczym Odyseusz, aby zebrać składniki potrzebne do specjalnej mikstur, która pomoże ocalić świat przed Tytanami. Muszą zdobyć nasiona owocu lotosu, mleko od świętych nieśmiertelnych krów Heliosa oraz krew zabitej hydry. Przekonają się, że nie każdemu powinni ufać i nie zawsze prawdą jest to, co widzą oczy. W dodatku pojawią się prawdziwi bogowie!

  A jak w tej całej sytuacji odnajdą się Nicole i Blake, których ciągnie do siebie? Koniecznie musicie przeczytać!

  Pierwszy tom bardzo mi się podobał, zwłaszcza, że ja rzadko czytam książki z fantastyką w tle. Ale ta seria zawładnęła moim sercem, więc nie mogłam doczekać się drugiego tomu, do którego okładka jest po prostu świetna!

  Nasi bohaterowie stawiają czoła nowym misjom. Wiadomo, jak to w drużynie. Są zgrzyty, zwłaszcza, kiedy tajemnicy wychodzą na jaw, ale drużyna Elementals dociera się. Wspólnie naprawdę potrafią zdziałać więcej. Uzupełniają się. Polubiłam nawet Danielle, która mnie trochę irytowała w pierwszym tomie. Muszę przyznać, że nawet fajna z niej dziewczyna.

  Mam wrażenie, że wyjątkowo jakoś małoe Blake'a tym razem było. Nie wiem, czy tylko ja tak odczułam, ale uczucia Nicole i Blake'a zeszły troszeczkę na dalszy plan.

  Pojawiają się również bogowie i tak, są przedstawieni bardziej współcześnie. Zeus to taki the beściak, porównany nawet do przystojniejszej wersji Pitt'a :D

  Akcji nam tutaj nie brakuje. Bałam się, że może to się z czasem okazać nudne, ale ja naprawdę się wciągnęłam w tę ich misję. Byłam ciekawa, jak ona się skończy. Widzimy też stopniową przemianę naszej drużyny.

  Krew Hydry jest jeszcze lepsza niż pierwszy tom! Młodzieżówka z fantastyką to naprawdę świetne połączenie. Czytelnik nie nudzi się ani przez chwilę. Język ani styl nie przeszkadzają w odbiorze. Czyta się bardzo szybko.

  Nie mogę doczekać się trzeciego tomu!

  Recenzja pochodzi z bloga [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu 2018-09-22
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  „Krew hydry” to drygi tom z serii Elementals i bardzo się cieszę, że jest to książka lepsza od pierwszego tomu. Nicole, Blake, Danielle, Chris i Kate są potomkami bogów. Pewnego dnia Kometa Olimpijska obdarza ich mocą pięciu żywiołów. Jednak zdążenie to miało znacznie poważniejsze konsekwencje, a mianowicie osłabiło Portal prowadzący do Kerberosu. Potwory powoli zaczynają przekraczać słabnącą barierę i stanowią śmiertelne zagrożenie. Cała piątka jest obdarzona mocą dość silną, by walczyć z potworami, lecz nie na tyle, by unicestwić je ostatecznie. Kiedy odkrywają, że pomóc im może pewna mikstura, wyruszają w podróż, by zebrać wszystkie składniki, jednak zapewniam Was, że zadanie to jest piekielnie trudne.

  Ten tom w całości skupia się miksturze, która może pomóc w walce z potworami. Do jej przyrządzenia potrzebują: nasion owocu lotosu, mleka od świętych nieśmiertelnych krów Heliosa, oraz krwi zabitej hydry. Jak sami widzicie, zadanie nie należy do najłatwiejszych. Bohaterowie przemierzają wody, by zdobyć wszystkie składniki, bo w końcu od tego zależy przyszły los ziemi. Przygoda, przygoda i jeszcze raz przygoda. Bohaterowie walczą i bawią się. Podczas lektury z pewnością nie można się nudzić, bo akcja pędzi do przodu, a dialogi są wartkie. Książkę czyta się bardzo szybko, i to jest zasługa dużej ilości dialogów, co ja osobiście bardzo lubię. Język prosty i młodzieżowy, a wątek miłosny nie dominuję, ale z pewnością stanowi istotny element tej historii.

  Ten tom rozgrywa się kilka tygodni po wydarzeniach z pierwszej części, jednak bohaterowie nieznacznie się zmienili. Najwidoczniejsza zmiana zaszła w Danielle i choć początkowo jej nie polubiłam, to tu kilka razy bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Kate i Chris jakoś tak przemknęli przez ten tom, za to narratorka i główna bohaterka Nicole z pewnością zyskała nieco pewności siebie. Sympatyczna i odważna dziewczyna, która jest lojalna względem przyjaciół. Blaka również łatwo obdarzyć sympatią, bo pomimo pięknego oblicza, ma również głowę na karku.

  Motyw przewodni jest cudowny, a mitologia grecka z pewnością stanowi szerokie pole do popisu. Autorka czerpię inspirację z opowieści i miesza nowy świat z tym „boskim”.

  „Krew hydry” jest dobrą kontynuacją i z przyjemnością będę śledzić dalsze przygody Nicole. Seria z pewnością stricte młodzieżowa i spodoba się fanom mitologii, lekkich romansów i przygodówek.

  7-/10

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 5 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Krew Hydry
 • Autor: Michelle Madow
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Seria Elementals
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 288
 • Format: 135 x 205 mm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366074767
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: The Blood of the Hydra
 • Tłumacz: Kuczyńska-Szymala Daria
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366074767
 • EAN: 9788366074767
 • Wymiary: 13.5x20.5x2.2 cm
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula