Seria Elementals - Michelle Madow

Fenomenalna seria młodzieżowa! "Elementals" to opowieść o piątce nastolatków, którzy muszą stawić czoło przeznaczeniu. Pozycja obowiązkowa dla fanów Harry’ego Pottera i Percy'ego Jacksona. Serię wyróżnia połączenie naszego świata z tym, który znamy z mitologii greckiej.

 

Nicole Cassidy to nastolatka, która urodziła się z mocami wiedźmy. Dowiaduje się jednak o tym dopiero po przenosinach do nowej szkoły. Okazuje się, że zdolności, które posiada, pochodzą od greckich bogów. Poza Nicole mocą obdarzona jest też grupa uczniów, z którymi uczęszcza na zajęcia do specjalnej klasy ukrytej za szkolną biblioteką. Poznaje tam nowych przyjaciół: Kate, Chrisa, Blake'a i jego dziewczynę Danielle. Nasza bohaterka mocno odstaje umiejętnościami panowania nad mocą od reszty grupy i musi trenować podstawy. Problemy z przeprowadzką, stres związany z nową szkołą i próba poradzenia sobie z opanowaniem swojej magicznej siły, to nie jedyne troski Nicole. Jakby tego wszystkiego było mało, dziewczyna zaczyna się też interesować Blakiem...

W międzyczasie na niebie pojawia się tajemnicza Kometa Olimpijska, która sprawia, że piątka naszych bohaterów zostaje obdarzona mocą żywiołów. Kometa zwiastuje także niebezpieczeństwo. Portal, który chronił Ziemię przed uwięzionymi przed wiekami tytanami, zostaje osłabiony. Pięcioro nastolatków musi teraz stawić czoło proroctwu, które głosi, że tylko oni mogą przywrócić równowagę na Ziemi. Misję komplikuje fakt, że pomiędzy Nicole i Blakiem zaczyna rodzić się uczucie.

Seria "Elementals" autorstwa Michelle Madow to międzynarodowy hit wydawniczy. Licząca pięć tomów historia podbiła serca czytelników w USA. Serię charakteryzują szybkie tempo, intrygujące zwroty akcji i wciągający romans, czyli wszystko to, co definiuje najlepsze powieści dla młodych dorosłych.


O autorce

 

Michelle Madow to amerykańska autorka wielu serii fantasy i young adult. Mieszka na Florydzie i uwielbia spędzać czas z bliskimi, czytać, jeść pizzę i podróżować. Jest fanką spektakli na Broadwayu i chciałaby kiedyś odbyć podróż dookoła świata.

  • -50%
    Wskazówki czasu. Elementals. Tom 5

    Wskazówki czasu. Elementals. Tom 5

    Wojna zbliża się wielkimi krokami. Czas na ostateczną rozgrywkę. Drużyna Elementals nie może pozwolić sobie na kolejny cios. Nicole i Danielle muszą cofnąć się w czasie, aby uratować Blake’a. Na ich barkach spoczywa los całego świata. Niestety portal do Kerberosu można zamknąć tylko wtedy, gdy...
    Ocena: 4/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    Cena: Nasza cena: 17,45 zł 34,90 zł
    w magazynie
  • -50%
    Portal do Kerberosu. Elementals. Tom 4

    Portal do Kerberosu. Elementals. Tom 4

    Czwarty tom żywiołowej serii, w której ważą się losy świata! Drużyna Elementals została osłabiona. Po stracie Kate nie może jednak pozwolić sobie na żałobę. Nicole, Blake, Chris i Danielle wciąż mają ważną misję do wykonania. Kiedy ktoś, kogo uważali za przyjaciela, porywa Blake'a prosto do...
    Ocena: 4/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    Cena: Nasza cena: 17,45 zł 34,90 zł
    w magazynie
  • -50%
    Głowa meduzy. Elementals. Tom 3

    Głowa meduzy. Elementals. Tom 3

    Trzeci tom boskiej serii o drużynie Elementals Tyfon, najgroźniejszy z Tytanów uwolnił swoją duszę z Kerberosu. Zmierza teraz w kierunku ukrytego ciała, aby połączyć się i pomścić Drugą Rebelię. Nicole, Blake, Danielle, Kate i Chris muszą pokonać go w chwili, kiedy będzie znowu w swoim ciele. Misja...
    Ocena: 4/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    Cena: Nasza cena: 17,45 zł 34,90 zł
    w magazynie
  • -50%
    Krew hydry. Elementals. Tom 2

    Krew hydry. Elementals. Tom 2

    Drugi tom serii Elementals, która wzbudziła żywiołowe dyskusje wśród czytelników! Nicole dowiaduje się kto jest jej prawdziwym ojcem, a Blake zrywa z Danielle. W tym samym czasie drużyna Elementals zaczyna intensywnie trenować, aby mieć szansę na przeżycie kolejnego starcia z potworami z Kerberosu....
    Ocena: 4/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    Cena: Nasza cena: 17,45 zł 34,90 zł
    w magazynie
  • -50%
    Proroctwo cieni. Elementals. Tom 1

    Proroctwo cieni. Elementals. Tom 1

    Pierwszy tom serii Elementals, żywiołowej odpowiedzi na Harry’ego Pottera i Percy’ego Jacksona! Nicole Cassidy zmuszona do zmiany miasta i szkoły nieoczekiwanie dowiaduje się, że jest wiedźmą. Jej nowi koledzy są mocno zdziwieni tym, że nie wiedziała o swoim pokrewieństwie z greckimi bogami, którym...
    Ocena: 4/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    Cena: Nasza cena: 17,45 zł 34,90 zł
    w magazynie
  • Outlet
    -50%
    Elementals. Tom 3. Głowa meduzy

    Elementals. Tom 3. Głowa meduzy Outlet

    Trzeci tom boskiej serii o drużynie Elementals Tyfon, najgroźniejszy z Tytanów uwolnił swoją duszę z Kerberosu. Zmierza teraz w kierunku ukrytego ciała, aby połączyć się i pomścić Drugą Rebelię. Nicole, Blake, Danielle, Kate i Chris muszą pokonać go w chwili, kiedy będzie znowu w swoim ciele. Misja...
    Ocena: 0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    Cena: Nasza cena: 17,45 zł 34,90 zł
    w magazynie
  • Outlet
    -50%
    Krew hydry. Elementals. Tom 2

    Krew hydry. Elementals. Tom 2 Outlet

    Drugi tom serii Elementals, która wzbudziła żywiołowe dyskusje wśród czytelników! Nicole dowiaduje się kto jest jej prawdziwym ojcem, a Blake zrywa z Danielle. W tym samym czasie drużyna Elementals zaczyna intensywnie trenować, aby mieć szansę na przeżycie kolejnego starcia z potworami z Kerberosu....
    Ocena: 3/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    Cena: Nasza cena: 17,45 zł 34,90 zł
    w magazynie
  • Outlet
    -50%
    Proroctwo cieni. Elementals. Tom 1

    Proroctwo cieni. Elementals. Tom 1 Outlet

    Pierwszy tom serii Elementals, żywiołowej odpowiedzi na Harry’ego Pottera i Percy’ego Jacksona! Nicole Cassidy zmuszona do zmiany miasta i szkoły nieoczekiwanie dowiaduje się, że jest wiedźmą. Jej nowi koledzy są mocno zdziwieni tym, że nie wiedziała o swoim pokrewieństwie z greckimi bogami, którym...
    Ocena: 0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    Cena: Nasza cena: 17,45 zł 34,90 zł
    w magazynie
  • Outlet
    -50%
    Wskazówki czasu. Elementals. Tom 5

    Wskazówki czasu. Elementals. Tom 5 Outlet

    Wojna zbliża się wielkimi krokami. Czas na ostateczną rozgrywkę. Drużyna Elementals nie może pozwolić sobie na kolejny cios. Nicole i Danielle muszą cofnąć się w czasie, aby uratować Blake’a. Na ich barkach spoczywa los całego świata. Niestety portal do Kerberosu można zamknąć tylko wtedy, gdy...
    Ocena: 0/5
    Książka, op. miękka
    Ograniczona dostępność
    Cena: Nasza cena: 17,45 zł 34,90 zł
    w magazynie
  • -25%
    eBook Wskazówki czasu. Elementals. Tom 5 mobi epub

    eBook Wskazówki czasu. Elementals. Tom 5 mobi epub

    Wojna zbliża się wielkimi krokami. Czas na ostateczną rozgrywkę. Drużyna Elementals nie może pozwolić sobie na kolejny cios. Nicole i Danielle muszą cofnąć się w czasie, aby uratować Blake`a. Na ich barkach spoczywa los całego świata. Niestety portal do Kerberosu można zamknąć tylko wtedy, gdy...
    Ocena: 0/5
    eBook, mobi, epub
    Cena: Nasza cena: 18,68 zł 24,90 zł
    Plik do pobrania
  • -25%
    eBook Portal do Kerberosu. Elementals. Tom 4 mobi epub

    eBook Portal do Kerberosu. Elementals. Tom 4 mobi epub

    Czwarty tom żywiołowej serii, w której ważą się losy świata! Drużyna Elementals została osłabiona. Po stracie Kate nie może jednak pozwolić sobie na żałobę. Nicole, Blake, Chris i Danielle wciąż mają ważną misję do wykonania. Kiedy ktoś, kogo uważali za przyjaciela, porywa Blake'a prosto do...
    Ocena: 0/5
    eBook, mobi, epub
    Cena: Nasza cena: 18,68 zł 24,90 zł
    Plik do pobrania

Bestsellery - książki fantasy

Nowości - książki fantasy