Effekt 2. Podręcznik

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
Produkt niedostępny
MEN
937/2/2019, 1011/2/2019
Rok wydania
2019
Seria
Wydawnictwo
Nasza cena: 52,02 zł 61,20 zł Taniej o: 15%

Produkt niedostępny

Opis

“Effekt 2. Język niemiecki. Podręcznik dla liceum i technikum” to ciekawie skonstruowany i niebanalny podręcznik, który w rzetelny sposób przekazuje wiedzę dotyczącą języka niemieckiego!

"Effekt 2. Język niemiecki. Podręcznik dla liceum i technikum” to podręcznik, który sprawdzi się idealnie u uczniów szkół średnich, pomagając im opanować wiedzę i wykorzystać ją w praktyce.

Język niemiecki może wydawać się trudny, ważne jest to, w jaki sposób się go uczymy! Poniższa pozycja została w pełni dostosowana do nastolatków, szczególnie do zainteresowań dzisiejszej młodzieży. Pozwala na poznanie bliżej kultury krajów niemieckojęzycznych przy jednoczesnej nauce słownictwa i niezbędnej gramatyki. Niebanalna szata graficzna i liczne schematy oraz tabelki systematyzują wiedzę oraz ułatwiają zapamiętywanie. Treści są zgodne z podstawą programową oraz gwarantują dostęp do sprawdzonych informacji.

“Effekt 2. Język niemiecki. Podręcznik dla liceum i technikum” zainteresuje każdego ucznia i udowodni, że język niemiecki może być przedmiotem ciekawym i atrakcyjnym. Liczne zadania, polecenia i ćwiczenia do wykonania pozwalają na praktyczne wykorzystanie pozyskanej wiedzy.

Zalety podręcznika "Effekt 2":

 • Treści są idealnie dostosowane do zainteresowań współczesnych nastolatków, a zarazem osadzone w realiach krajów niemieckojęzycznych.
 • Teksty zawierają współczesne słownictwo niezbędne w komunikacji, dzięki czemu skutecznie uczą porozumiewania się w języku niemieckim w życiu codziennym.
 • Publikacja umożliwia pracę w różnych zakresach. Opanowanie materiału lekcyjnego pozwala zrealizować program obowiązkowy. Uczniowie, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę, mogą sięgnąć po materiały dodatkowe (tj. Sprachtraining, Tymeks Blog i Extras).
 • Zagadnienia gramatyczne zostały wprowadzone w taki sposób, aby uczeń był w stanie samodzielnie formułować reguły dotyczące języka i stosować je w praktyce.
 • Spiralny układ treści pozwala na stopniowe przyswajanie wiedzy i utrwalanie już poznanych zagadnień.
 • Dzięki temu, że teksty są osadzone w realiach krajów niemieckojęzycznych, a wiele z nich zawiera informacje realio- i kulturoznawcze, uczniowie mogą poznać kulturę i tradycje krajów niemieckojęzycznych. Za sprawą Tymka, bohatera bloga, odnoszą je do polskich realiów.
 • Podręcznik oferuje liczne materiały fakultatywne, takie jak lekcje realio- i kulturoznawcze, przydatne zwroty, ćwiczenia fonetyczne, tabele gramatyczne, trening sprawności językowych, zestaw zadań rozwijających sprawność mówienia, podręczny słownik niemiecko-polski.

"Effekt 2" jest podzielony na siedem rozdziałów. Jego nieodłączną część stanowi płyta CD-ROM. Zawiera ona zarówno teksty do zadań rozwijających sprawność rozumienia ze słuchu, jak i słówka z listy aktywnego słownictwa, nagrane w wersji dwujęzycznej.

Każdy rozdział to:

 • strona działowa, która zawiera krótkie zadanie na rozumienie ze słuchu, wprowadzające uczniów w tematykę rozdziału. Ponadto na tej stronie zostały zamieszczone cele lekcji.
 • trzy podrozdziały – każdy przeznaczony do realizacji w ciągu dwóch godzin lekcyjnych.
 • Grammatik – wyjaśnienia zagadnień gramatycznych wraz z przykładami ich użycia i wzorami odmian.
 • Aktiver Wortschatz – spis słownictwa, wyrażeń i zwrotów przeznaczonych do aktywnego opanowania.
 • Sprachtraining – trening sprawności językowych, dzięki któremu uczniowie mogą nie tylko powtórzyć omówione zagadnienia, lecz również poszerzyć swoją wiedzę. Trening składa się z zadań rozwijających wszystkie sprawności językowe: rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstów pisanych, mówienie i pisanie. W zależności od potrzeb zadania mogą być realizowane w klasie lub w domu, mogą też stanowić ćwiczenie dodatkowe dla chętnych uczniów, nagrodzone przez nauczyciela wyższą oceną.
 • test rozdziałowy – zawiera bardzo zróżnicowane polecenia, dzięki czemu umożliwia powtórzenie zdobytej wiedzy i sprawdzenie stopnia jej opanowania.
 • Tymeks Blog internetowy pamiętnik nastolatka uczącego się języka niemieckiego i korespondującego z przyjaciółmi w Niemczech.

Na końcu podręcznika znajdują się materiały dodatkowe, Extras, w których skład wchodzą:

 • lekcje realio- i kulturoznawcze poświęcone takim zagadnieniom, jak kraje DACHL,  imprezy kulturalne w stolicy Niemiec, podobieństwa i różnice społeczne w Polsce i Niemczech, najnowsza historia Niemiec (rap o Berlinie).
 • Sprachtraining – trening zbudowany z zadań rozwijających wszystkie sprawności językowe i obejmujących zagadnienia leksykalno-gramatyczne omówione w podręczniku. Stanowi optymalny materiał powtórzeniowy.
 • Nützliche Wendungen – lista środków leksykalnych umożliwiających uczniom porozumiewanie się w podstawowych sytuacjach życiowych.
 • Grammatik – tablice zbierające wszystkie zagadnienia gramatyczne zrealizowane w danej części podręcznika.
 • Fotos zbiór zadań rozwijających sprawność mówienia. Każde polecenie opatrzono materiałem ilustracyjnym skorelowanym z tematyką rozdziału, do którego się odnosi.
 • propozycje projektów związanych z zagadnieniami poruszanymi w poszczególnych rozdziałach.
 • Vokabelverzeichnis – podręczny słowniczek niemiecko-polski umożliwiający szybkie sprawdzenie znaczenia niemieckich słów użytych w książce.

O autorce

Anna Kryczyńska-Pham jest autorką podręczników z języka niemieckiego dla uczniów.


Sprawdź pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Effekt 2. Podręcznik"?
Anna Kryczyńska-Pham to autor tej książki.
Jest autorem kilku podręczników szkolnych, jednak są one wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może na przykład z konieczności intensywnego zaangażowania w proces zbierania treści. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Effekt 2. Podręcznik" opublikowało Wydawnictwo WSiP.


Jaki jest numer dopuszczenia MEN tego podręcznika?
937/2/2019, 1011/2/2019 jest nr dopuszczenia MEN podręcznika szkolnego. Nazywany numerem MEN, czyli po rozwinięciu skrótu: numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręcznikach szkolnych informuje kupującego o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku w szkołach. Z ciekawostek: termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauczania posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu szkolnego obowiązującymi na dzień nadania numeru. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w kwestii zgodności z zakresem nauczania, jak również z kryteriami jakościowymi.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj uważnie wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność nr dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


Do której klasy i na jakim poziomie nauki jest potrzebny ten podręcznik?
Pozycja jest przeznaczona dla uczniów klas LO 1-4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Do którego przedmiotu odnosi się ta publikacja?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu działowi nauki, którym jest język niemiecki.


Kiedy wydano "Effekt 2. Podręcznik"?
Ten podręcznik został wydany w 2019 roku. Od wielu lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Effekt 2. Podręcznik"?
Tytuł ten jest częścią serii EFFEKT.
Analogicznie do pozostałych składników z cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów dydaktycznych, które umożliwią im rozwijanie umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, a jednocześnie logiczny.


Ile stron ma ta pozycja?
156: tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony edukacyjną treścią podkreśloną graficznie. Zawarto w nim wartościowe, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik został wydany w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, z łatwością można ją spakować do szkolnego plecaka lub torby.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu odpowiednich zeszytów! Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z energią i we własnym stylu! Dedykowane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę szkolną, z którą, w naszej opinii, warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Warto zwrócić uwagę na...
Effekt to seria podręczników bardzo dobrze oceniona przez nauczycieli. Effect Neu ma wszystkie zalety serii Effect, a ponadto materiał został dostosowany do wymogów nowej formuły egzaminu maturalnego. Wprowadzone zmiany uwzględniają dotychczasowe uwagi nauczycieli zgłaszane w trakcie dotychczasowej...
dodaj do schowka Do koszyka 66,88 zł Cena regularna: 70,40 zł -5% Najniższa cena z 30 dni: 65,49 zł +2%
Effekt Neu 2. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceum i technikum Effekt to seria podręczników bardzo dobrze oceniona przez nauczycieli. Effect Neu ma wszystkie zalety serii Effect, a ponadto materiał został dostosowany do wymogów nowej formuły egzaminu maturalnego. Wprowadzone zmiany...
dodaj do schowka Do koszyka 114,25 zł Cena regularna: 120,00 zł -5% Najniższa cena z 30 dni: 106,79 zł +7%
Cykl Effekt promuje postawę autonomiczną, przygotowując ucznia do samodzielności w procesie uczenia się. Indywidualizacji nauczania sprzyjają takie działy, jak Sprachtraining, Tymeks Blog oraz bogate materiały fakultatywne zawarte w dodatku Extras, umożliwiające  m.in. pogłębienie znajomości języka...
dodaj do schowka Do koszyka 68,78 zł Cena regularna: 70,40 zł -2% Najniższa cena z 30 dni: 66,63 zł +3%
Effekt to seria podręczników bardzo dobrze oceniona przez nauczycieli. Effect Neu ma wszystkie zalety serii Effect, a ponadto materiał został dostosowany do wymogów nowej formuły egzaminu maturalnego. Wprowadzone zmiany uwzględniają dotychczasowe uwagi nauczycieli zgłaszane w trakcie dotychczasowej...
dodaj do schowka Do koszyka 47,37 zł Cena regularna: 49,60 zł -4% Najniższa cena z 30 dni: 45,80 zł +3%
Cykl podręczników Effekt jest przeznaczony zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego (części: 1, 2, 3 i 4), jak i kontynuujących ją po szkole podstawowej (części: 2, 3, 4 i 5). Jest w pełni zgodny z wymaganiami nowej podstawy programowej z 2018 r. i prowadzi do osiągnięcia...
dodaj do schowka Do koszyka 68,29 zł Cena regularna: 70,40 zł -3% Najniższa cena z 30 dni: 67,58 zł
Effekt 5. Język niemiecki. Liceum i technikum. Podręcznik z nagraniami Cykl podręczników Effekt jest przeznaczony dla uczniów kontynuujących naukę języka niemieckiego ją po szkole podstawowej. Jest w pełni zgodny z wymaganiami nowej podstawy programowej z 2018 r. i prowadzi do osiągnięcia poziomu...
dodaj do schowka Do koszyka 68,39 zł Cena regularna: 70,50 zł -3% Najniższa cena z 30 dni: 66,06 zł +4%

Recenzje

 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: podręcznik
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Doceniam podręcznik "Effekt 2." do języka niemieckiego przede wszystkim za interesującą treść. Dzięki temu, że w książce były zawarte ćwiczenia zarówno z mówienia, jak i pisania, czytania, a także słuchania żadna z tych sfer nie została zaniedbana. Od zawsze gramatyka w tym języku sprawiała mi spore kłopoty. Mimo to podręcznik ten przedstawia tę kwestię w zrozumiały sposób. W razie wątpliwości mogłam zobaczyć przykłady użycia danej konstrukcji gramatycznej. Dzięki temu nauka była jeszcze bardziej zrozumiała.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: podręcznik
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Bardzo przyjazny i przejrzysty podręcznik z resztą jak cała seria Effekt. Najbardziej odpowiada mi duża ilość konwersacji bo na tym mi głownie zależało, na poprawie poziomu swojej komunikatywności. W szkole podstawowej podręczniki były może bardziej kolorowe, ale tu dostrzegam więcej wiedzy która przyda mi się w życiu codziennym. Fajne dodatki w zakładce Extras dodają temu podręcznikowi punktów. Zauważyłam też że potrafię znaleźć w niej więcej tematów, dopasowanych do życia młodzieży, a nie wiecznie w koło to samo o wakacjach i zdobyć pracę, dla mnie ważniejsze jest jak napisać maila czy smsa do kolegów. Dla mnie to ocena 9/10.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: podręcznik
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Języki obce w dzisiejszym świecie to podstawa. Z tym podręcznikiem nauka języka niemieckiego pójdzie o wiele lepiej. Już na pierwszy rzut oka widać, że książka dopasowana jest do młodych ludzi. Dzięki temu, że uczniowie odnajdują tu treści i obrazy zgodne z ich zainteresowaniami, chętniej biorą się do nauki. Może i niemiecki nie jest łatwy do zrozumienia, ale wystarczy tylko dobrze opracowany materiał. Taki właśnie znaleźć można w tej książce.

  Dobrze, że osobną uwagę poświęcono słownictwu. Ułatwia to komunikację, nie tylko podczas lekcji, ale także w życiu codziennym. Nauka z tym podręcznikiem to naprawdę przyjemność, a na dodatek można dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat kraju naszych zachodnich sąsiadów.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: podręcznik
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Z perspektywy nauczyciela muszę stwierdzić, że to najlepszy podręcznik, na jakim pracowałam przez ostatnie 10 lat. Po pierwsze treści są bardzo ciekawie ułożone, tematycznie. Uczniowie bardzo chętnie uczą się z niego, współpracują podczas lekcji i nawiązują ze mną współpracę, co uważam z doświadczenia za spory sukces.

  Cena podręcznika też jest ok - myślę, że spokojnie jest ON wart swojej ceny. Treści w książce są napisane w sposób przejrzysty, jest dużo ciekawostek i obrazków angażujących w pracę młodzież, którą często jest ciężko zmotywować. Uważam, że jest ON bardzo dobrze zgrany z obowiązującą podstawą programową i świetnie przygotowuje uczniów do napisania matury z języka niemieckiego.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Bestsellery - Język niemiecki

Effekt to seria podręczników bardzo dobrze oceniona przez nauczycieli. Effect Neu ma wszystkie zalety serii Effect, a ponadto materiał został dostosowany do wymogów nowej formuły egzaminu maturalnego. Wprowadzone zmiany uwzględniają dotychczasowe uwagi nauczycieli zgłaszane w trakcie dotychczasowej...
dodaj do schowka Do koszyka 66,88 zł Cena regularna: 70,40 zł -5% Najniższa cena z 30 dni: 65,49 zł +2%
Effekt to seria podręczników bardzo dobrze oceniona przez nauczycieli. Effect Neu ma wszystkie zalety serii Effect, a ponadto materiał został dostosowany do wymogów nowej formuły egzaminu maturalnego. Wprowadzone zmiany uwzględniają dotychczasowe uwagi nauczycieli zgłaszane w trakcie dotychczasowej...
dodaj do schowka Do koszyka 47,37 zł Cena regularna: 49,60 zł -4% Najniższa cena z 30 dni: 45,80 zł +3%
Podręcznik Perfekt 2 jest skierowany do uczniów szkół średnich i techników, którzy rozpoczynają lub kontynuują naukę drugiego języka obcego. Interaktywna wersja podręcznika z nagraniami audio i ćwiczeniami umożliwi uczniom samodzielną pracę. Komplet składa się z podręcznika i zeszytu ćwiczeń...
dodaj do schowka Do koszyka 99,99 zł Cena regularna: 112,80 zł -11% Najniższa cena z 30 dni: 97,67 zł +2%
Perfekt to czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego języka obcego. Każdy tom przewidziano na rok nauki w wymiarze dwóch godzin tygodniowo. Zeszyt ćwiczeń z kodami QR do filmów...
dodaj do schowka Do koszyka 44,99 zł Cena regularna: 49,90 zł -10% Najniższa cena z 30 dni: 43,99 zł +2%
Komplett plus 2. Książka ćwiczeń. Nowe wydanie  (przygotowane na maturę "2023") Nowe, poprawione wydania ćwiczeń do serii Komplett plus ułatwiają nawigację po materiale ćwiczeniowym poprzez czytelne oznaczenie zadań: na słuchanie  kolorem czerwonym, w formacie maturalnym  piktogramem z symbolem...
dodaj do schowka Do koszyka 39,56 zł Cena regularna: 43,00 zł -8% Najniższa cena z 30 dni: 39,56 zł
Zeszyt ćwiczeń to pełnowartościowa publikacja, w 100% odzwierciedlająca treść podręcznika, a w niej: Ćwiczenia utrwalające i rozszerzające zagadnienia wprowadzone w podręczniku i rozwijające wszystkie sprawności językowe ucznia, Ćwiczenia interaktywne w aplikacjach bliskich uczniowi oraz dostęp do...
dodaj do schowka Do koszyka 38,55 zł Cena regularna: 41,50 zł -7% Najniższa cena z 30 dni: 36,00 zł +7%
Wybrane bestsellery
Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy: Zawiera treści dotyczące budowy i funkcjonowania organizmu człowieka zilustrowane atrakcyjnymi infografikami, dzięki którym łatwiej jest je zrozumieć. Pozwala łatwo zapamiętać objawy, sposoby diagnostyki...
dodaj do schowka Do koszyka 49,99 zł Cena regularna: 54,50 zł -8% Najniższa cena z 30 dni: 47,99 zł +4%
Podręcznik do klasy 3 obejmuje 5 działów: Elektrostatyka. Prąd elektryczny. Elektromagnetyzm. Fizyka atomowa. Fizyka jądrowa. Każdy z 5 działów składa się z rozdziałów. W każdym rozdziale znajdziemy następujące elementy: spis zagadnień, które będą omawiane w danym temacie, sekcję Przypomnij sobie –...
dodaj do schowka Do koszyka 61,98 zł Cena regularna: 64,90 zł -4% Najniższa cena z 30 dni: 59,99 zł +3%
Podręcznik Ponad słowami dla klasy 2 część 2, obejmujący pozytywizm, w przystępny sposób przedstawia obraz epoki literackiej. Pozwala harmonijnie łączyć treści literackie, kulturowe oraz językowe. Charakteryzuje się uporządkowaniem poszczególnych obszarów nauczania w czytelnie oznaczonych blokach....
dodaj do schowka Do koszyka 42,99 zł Cena regularna: 47,00 zł -9% Najniższa cena z 30 dni: 41,99 zł +2%
Podręcznik przygotowany do podstawy programowej obowiązującej od września 2019 roku. Sztuka wyrazu to seria podręczników do nauki języka polskiego w liceum i technikum. Składa się z siedmiu tomów obejmujących oba zakresy nauczania – podstawowy i rozszerzony. Podręczniki z serii "Sztuka wyrazu"...
dodaj do schowka Do koszyka 45,99 zł Cena regularna: 49,90 zł -8% Najniższa cena z 30 dni: 40,41 zł +14%
Descubre to zestaw 4 podręczników do nauki języka hiszpańskiego w szkołach ponadpodstawowych lub dla młodzieży od około 14. roku życia. Nauka języka obejmuje poziomy: A1, A2 A2/B1 oraz B1. Każdy z podręczników zawiera część ćwiczeniową oraz posiada zestaw nagrań MP3. Dodatkowym atutem jest bogata...
dodaj do schowka Do koszyka 89,10 zł Cena regularna: 99,00 zł -10% Najniższa cena z 30 dni: 86,88 zł +3%
Przyspiesza naukę dzięki wyraźnemu wyróżnieniu treści niezbędnych do dalszego kształcenia, celom lekcji podanym w „Zwróć uwagę na”, podsumowaniom zamieszczonym po każdej lekcji w elemencie „W skrócie” oraz „Podsumowaniom” zamieszczonym na końcu każdego działu. Ułatwia przyswajanie wiedzy dzięki...
dodaj do schowka Do koszyka 27,25 zł Cena regularna: 54,50 zł -50% Najniższa cena z 30 dni: 25,00 zł +9%

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula