Droga do ciebie

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 9
Darmowy fragment:
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Format
13,5x20,5
Ilość stron
360
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 20,18 zł
Nasza cena: 31,37 zł 36,90 zł Taniej o: 15%

"Droga do ciebie" to znakomite połączenie romansu i powieści drogi. Poruszająca historia dwojga młodych ludzi, którzy udają się w podróż w poszukiwaniu szczęścia.

"Co daje ci szczęście?" - Cooper usłyszała to pytanie w najmniej spodziewanej chwili. Gdy podchodziła do stolika tego wyjątkowo przystojnego faceta, myślała, że będzie to krótka, nic nieznacząca wymiana zdań, jakich pełno w pracy kelnerki. Tymczasem zwrócił się do niej wprost, od razu zauważył w niej drugiego człowieka. I zwrócił się do niej właśnie tymi słowami... Okazało się, że ma na imię Emery. Jest właśnie w trakcie podróży, swoistego roadtripu po kraju. Chce poszukać szczęścia i w ten sposób odkryć prawdę o sobie samym.

Cooper, typowa dziewczyna z sąsiedztwa, która uwielbia jogę, swojego psa i gorąco pragnie przenieść się do dużego miasta, postanawia rzucić wszystko i dołączyć do szalonej wyprawy Emery'ego. Rozpoczyna się przygoda, która zmieni życie ich obojga...

"Droga do ciebie" to romantyczna opowieść o poszukiwaniu szczęścia i prawdziwej miłości. Dwoje młodych ludzi rzuca całe swoje uporządkowane życie i udaje się na wyprawę bez żadnego określonego celu - oczywiście poza samym wędrowaniem, które pozwoli im lepiej poznać samych siebie. Miło jest mieć towarzysza w takiej wędrówce, dlatego właśnie Emery zaczepia w przydrożnym barze kelnerkę. Czy dostrzega w niej coś wyjątkowego? Czy może już podejrzewać, że odtąd powędrują razem i z każdym dniem będą zbliżać się do siebie?

Przeczytaj darmowy fragment


O autorce

Tym razem Kandi Steiner połączyła romans z amerykańską powieścią drogi, czym kolejny raz zaskoczyła swoje czytelniczki. Zresztą, jak powszechnie wiadomo, pisarka ta nie lubi się powtarzać - każda jej książka jest zupełnie inna od poprzednich. Tym bardziej niesamowity jest fakt, że wszystkie niemal automatycznie stają się bestsellerami. W swych powieściach Kandi Steiner nie unika trudnych, często bolesnych tematów, nie sprzedaje cukierkowej wersji miłości i za to właśnie kochana jest przez czytelniczki.

Swój wolny czas autorka poświęca rodzinie. Gdy nie pisze, sama uwielbia czytać, i to książki rozmaitych gatunków. Lubi też filmowe maratony i słodkie wino. Oprócz tego sporo rozmawia ze swoim kotem, choć ten nie zawsze bywa dobrym rozmówcą. W swym dorobku pisarka ma takie tytuły jak: "Słowo do ciebie" i "Do dziewczyn, które czuły zbyt wiele" - powieść, którą napisała wraz z Brittainy C. Cherry.

Recenzje (9)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  To nie śmierć jest przerażająca. Przerażające jest życie, które wiedzie się, tak naprawdę nie żyjąc, oddychanie bez celu, istnienie bez sensu.*

  Dzień po dniu wstajemy i wykonujemy te same czynności. Otacza nas rutyna i wszystko to, co jest nam znane. Miejsca, ludzie, emocje. Śmiejemy się, płaczemy, martwimy, denerwujemy… Żyjemy. Jesteśmy pewni, że chociaż mamy trudne dni, to jesteśmy szczęśliwi. Mamy plany, marzenia i wyznaczone cele. Sądzimy, że właśnie tak chcemy żyć lub tylko na tyle możemy liczyć. Czy jednak jesteśmy w stanie od razu, bez zastanowienia odpowiedzieć na jedno małe pytanie?

  Co cię uszczęśliwia?

  Właśnie takie pytanie usłyszała Cooper podczas jednej ze swoich zmian w barze. Niby miała w głowie gotową odpowiedź, ale z nieznanych sobie powodów nie potrafi wymienić ich na głos. Jednak te niecodzienne pytanie, to początek jej wielkiej przygody. Emery proponuję dziewczynie wspólną podróż samochodem, a ona po chwili wahania się zgadza. I tak planowała wyjechać z miasteczka i zacząć wszystko z dala od rodziny. Ta podróż to tylko przyspieszenie tego, co i tak miało się wydarzyć. Wraz z psem i jedną torbą rusza w nieznane z nowo poznanym chłopakiem. Oboje wiedzą, że koniec ich podróży zmieni wszystko. Tylko czy finał będzie taki, jak im się wydawało?

  To moja pierwsza książka Kandi Steiner, ale z całą pewnością nie ostatnia. Autorka zachwyca i oczarowuje. Nie wiedziałam, czego mogę się spodziewać po Droga do ciebie, ale nawet w małym stopniu nie byłam gotowa na to, co otrzymałam.

  – […] Każdy dzień jest nowy, wiesz? Jest nową szansą.*

  Co takiego ma w sobie Droga do ciebie?

  To powieść drogi, tutaj nic nie dzieje się za szybko, brakuje nawet nagłych zwrotów akcji. Jednak Droga do ciebie zaskakuje i ma coś w sobie. Coś takiego, co kazało mi skupić się na poznawanej historii, na tym, co za jej pomocą chce nam przekazać autorka. I to jest naprawdę ważne, a nawet aktualne w naszych czasach. Myślę, że zawsze będzie, dopóki społeczeństwo nie zmieni swojego myślenia. Kandi Steiner w swojej książce przedstawia dwie zupełnie różne historie. Niebywale bolesne, skłaniające do refleksji i zadania sobie wielu pytań. Niewygodnych, trudnych, sięgających najgłębszych zakamarków duszy. Robi to niezwykle subtelnie i z wyczuciem. Przelewa w słowach masę emocji, jednak nimi nie przytłacza. Krok po kroku wkradała się do mojego serca i zachwycała. Jest w tej książce wiele smutku, ale i radości. Złe momenty mieszają się z dobrymi, a nadzieja z jej brakiem.

  Bohaterowie – tak zwyczajni i tak niesamowici.

  Trudno mi opisać tych dwoje w kilku zdaniach, bo tak naprawdę zasługują na to, by pisać o nich do ostatniego kłębiącego się w głowie słowa. Emery jest tajemnicą. Chłopakiem, który podąża ku swojemu celowi, ale nie wie, jaki będzie finał tej podróży. Zmaga się z czymś, co może spotkać każdego z nas. To sprawia, że jednego dnia jest wulkanem energii i uśmiech nie schodzi mu z twarzy. Za to następnego zwykłe wstanie, jest ponad jego siły. Na jego przykładzie widać, jak nieprzewidywalna jest to choroba. I że nie powinniśmy oceniać ani wymagać.

  Cooper również nie miała łatwo, ale pokazała, jak wielka siła w niej drzemie. Udowodniła, że pomimo wszystko można się śmiać, mieć marzenia i do nich dążyć. Jest też przykładem na to, że odrobina szaleństwa pozwala poznać się z zupełnie innej strony. Może tej lepszej?

  Żadne z nich nie jest idealne. Składają się z wad i zalet. Niezwykle realni i szczerzy.

  Przeczytaj – zobaczysz, że warto…

  Droga do ciebie pozostawiła w moim sercu ślad. Najciekawsze jest to, że chociaż od początku wczułam się w fabułę i z zaciekawieniem śledziłam bieg wydarzeń, to dopiero po jej odłożeniu dotarło do mnie z całą mocą, jak mnie ta książka poruszyła. Kandi Steiner potrafi pisać o trudnych tematach, zagłębiać się w nie i opisywać bez retuszu. Przypomina też, że zawsze jest nadzieja i warto walczyć do samego końca. Ten tytuł na zawsze pozostanie w mojej pamięci, ale nie jestem w stanie opisać wszystkich emocji, są zbyt osobiste i moje, by się z nimi dzielić. Poruszyło mnie jednak to, że ktoś naprawdę wie, co siedzi mi w głowie i rozumie to, z czym czasami się zmagam. Ja i zapewne wielu innych.

  Polecam z całego serca i tak samo, jak Kandi Steiner mam nadzieję, że Droga do ciebie nie będzie kolejną odhaczoną na liście pozycją. Wierzę, że każdy znajdzie w niej coś, co nie pozwoli mu zapomnieć o historii Cooper i Emery’ego.

  – Życie jest trudne, to najtrudniejszy wybór, ale nie mogę go nie dokonać.*

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Życie to nieustanna gonitwa. Ciągle chcemy więcej, nie patrząc na otaczający nas świat i ludzi. Sięgamy po to, co uważamy, że nam się należy. Nieustanny wyścig szczurów pozbawia nas tego, co najważniejsze — epmatii. Czasem watro się zatrzymać, rozejrzeć wokoło i dostrzec rzeczy, których w tym pędzie nie widzimy, albo widzieć nie chcemy. W obecnych czasach — w czasach epidemii - to najlepszy moment na takie spowolnienie i zrozumienie, że w życiu nie jest najważniejsze to, co posiadasz... Jedno przypadkowe spotkanie, dwoje ludzi, choroba i walka z przeszłością. Zaskakująca decyzja i poddanie się przeznaczeniu.

  Widząc zapowiedź książki "Droga do ciebie" autorstwa Kandi Steiner wiedziałam, ze będę musiała ją mieć na swojej półce.

  Książkę przeczytałam w jeden wieczór. Muszę przyznać, że niejednokrotnie spod moich powiek popłynęły łzy wzruszenia.

  Historia, którą stworzyła Steiner, jest niesamowicie emocjonalna. Ta powieść to podróż nie tylko bohaterów, ale i nasza — emocjonalna. Czytając macie wrażenie, ze jesteście jednym z podrużujących, stajecie się częscią tej historii. Uważam, że Steriner stworzyła niebanalną, wspaniąłą powieść, która odziera poniekąd ludzi z ich bojaźni i demonów.  Zastanawialiście się kiedyś, co odpowiedzielibyście, gdyby zapytano was "Co cię uszczęśliwia?" Jaka byłaby wasza odpowiedź? Czy jest to proste pytanie? Czy wasza odpowiedź byłaby oczywista?

  Ja dumałam nad tym przez dłuższy czas i powiem szczerze — nie wiem. Tak naprawdę nie wiem, czy coś takiego istnieje. Oczywiście kocham czytać, dzieci i życie, ale czy jest coś, co uszczęśliwia mnie tak naprawdę... Polecam wam z całego serca sięgnąć po tę piękną, poruszającą powieść. Nie pożałujecie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Zastanawialiście się kiedyś co Was w życiu uszczęśliwia? Tak naprawdę i bezwarunkowo? A może jeszcze nie nadszedł taki czas ani podobne emocje?

  Moja przygoda z Kandi Steiner rozpoczęła się od powieści "Słowo do ciebie". Autorka miło zaskoczyła mnie swoim lekkim stylem, wyrozumiałością i zrozumieniem otaczających nas problemów. Wykazała się także wysoką empatią co uważam za ważne w powieściach New Adult, ponieważ to na ludzkich problemach i sprzecznych emocjach opiera się cała historia. Jeśli nie przedstawi się tego wiarygodnie i bez udziwnień to powieść trafi do jednego worka z tymi o których szybko się zapomina. Na szczęście Steiner potrafi się obronić i jej "Droga do ciebie" wyróżnia się z tłumu.

  To co zaskoczyło mnie na początku to prostota głównego motywu. Autorka próbując przekazać swoim czytelnikom, że życie składa się z detali i drobiazgów, że nie trzeba szukać daleko, by odnaleźć coś ważnego, że patrzymy w przyszłość zapominamy o teraźniejszości wprowadza na scenę główną bohaterkę, która reprezentuje wszystkich nas. Cooper bowiem uważa, że jej życie jest udane a ona sama ma pod ręką wszystko to co daje jej radość. Ukochany pies, książki w których zaczytuje się godzinami oraz ćwiczenia z jogi. Czy można chcieć czegoś więcej od życia? Jednak spotkanie z przypadkowym nieznajomym szybko uświadamia jej, że nie potrafi odpowiedzieć na krótkie pytanie co tak naprawdę ją uszczęśliwia. Nic dziwnego, ponieważ poznając jej historię widzimy, że krótkie momenty radości nie przekładają się na całe jej życie.

  Patrząc na losy Cooper widzę samą siebie. Może nie dosłownie, ale emocje z jakimi się boryka, pytania bez odpowiedzi oraz nastawienie jest tym co mogę bardzo łatwo zrozumieć. Autorka przedstawia ją niesamowicie wiarygodnie, wszystkie uczucia widoczne są na pierwszy rzut oka a trudna przeszłość dziewczyny tylko dodaje wszystkiemu mocniejszego wydźwięku. Podobnie jest z Emery'm, tajemniczym nieznajomym z baru, który w punkt trafia z pytaniem o to co daje jej radość i który zabiera dziewczynę w podróż jej życia. On również ma swoje problemy, swoje tragedie oraz przykre doświadczenia, dzięki czemu dorównuje dziewczynie pod względem ważności kreacji.

  Motyw drogi to coś co uwielbiam w literaturze. Lubię patrzeć jak pod wpływem zdobytych w czasie drogi doświadczeń bohaterowie zdobywają nowe doświadczenia oraz dynamicznie zmieniają się na lepsze. W tej powieści właśnie ten motyw odgrywa konkretną rolę i wydaje się być najważniejszy. Każdy przystanek uczy Cooper i Emery'ego czegoś nowego, pozwala inaczej spojrzeć na tematykę niepełnosprawności, depresji czy trudnej przeszłości a ja podróżując wraz z nimi również czułam, że wzbogacam swoje postrzeganie świata. Historia sama w sobie jest może niepozorna, ale niesie ze sobą wiele wartości.

  Masa przeróżnych emocji od śmiechu po łzy wzruszenia, cudowni bohaterowie oraz historia od której ciężko się oderwać. Tak prezentuje się "Droga do ciebie", czyli historia którą ogromnie Wam polecam. Wraz z bohaterami wyruszyłam w mentalną podróż, by znaleźć odpowiedź na kluczowe pytanie i mam nadzieję, że tak jak oni znalazłam prawidłową odpowiedź. A Wy zaryzykujecie? Spróbujecie? Mam nadzieję, ponieważ naprawdę warto - to idealna propozycja książki dla kobiet.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  “Może to niebezpieczne tylko dlatego, że jesteś tam sam. Mógłbyś… (...) Jestem tutaj, gdybyś chciał pogadać”.

  Cooper jest kelnerką w małej restauracji w Mobile, w Alabamie. Jej rodzice traktują ją jako niepotrzebny dodatek do swojego życia więc od małego dziewczyna jest zdana sama na siebie. Jej największym marzeniem jest wyjechać do szkoły w Waszyngtonie. Pewnego dnia w knajpie, w której pracuje Cooper, pojawia się przystojny nieznajomy. Pyta się co dziewczynie sprawia radość i proponuje jej wspólną podróż. Cooper postanawia zaryzykować i razem z Emerym ruszają w podróż.

  Nie ukrywam, po lekturze “Słowo do ciebie” bardzo czekałam na kolejną książkę Kandi Steiner czyli “Droga do ciebie”. Przedstawia ona podróż Cooper i Emery’ego, którzy wspólnie jadą do Waszyngtonu. Pozornie każde z nich ma inny cel. Cooper jedzie rozpocząć nowe życie, a Emery jak to określa “coś zobaczyć”. Jednak ich podróż ma jeden cel. Oboje szukają sensu w życiu, szukają swojej drogi i przeznaczenia. Cooper ma za sobą trudną przeszłość z którą dzięki swojej sile i determinacji doskonale sobie poradziła. Emery’ego demony męczą niemal codziennie, chłopak nie potrafi sobie z nimi poradzić, chociaż stara się walczyć. “Droga do ciebie” to książka, która w pełni spełniła moje oczekiwania. Nie jest to suchy, przesłodzony romans. To opowieść o poszukiwaniu siebie, sensu i miłości. Autorka porusza tematy depresji, odrzucenia przez rodziców, niepełnosprawności, a także walki o siebie i wsparcia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Depresja jest poważnym problem, który zaczyna dotykać nas coraz częściej. Nie wolno jej ignorować, nie można wyśmiewać ludzi, którzy się z nią zmagają. Bardzo szanuje autorów książek, którzy poruszają ten trudny temat w swoich historiach.

  Cooper mieszka w małym miasteczku, codziennie chodzi do pracy, trenuje swoją ukochaną jogę i uważa, że jest szczęśliwa. Pewnego dnia do restauracji, w której pracuje zawita Emery, który jednym pytaniem wywróci cały jej świat do góry nogami.

  Bardzo podobała mi się ta historia. Mimo dość przewidywalnej fabuły było w niej coś co nie pozwoliło mi się oderwać od książki. Autorka oprócz depresji porusza też inne ciężkie tematy, co pozwala nam na refleksję i chwilę zastanowienia się nad naszym własnym życiem i małymi rzeczami, które nas w nim uszczęśliwiają.

  Polubiłam parę głównych bohaterów. Cooper była pełna entuzjazmu, wierzyła, że czeka ją coś dobrego w życiu, czekała na swoją wielką miłość. Była dziewczyną, którą mogłabym mieć przy sobie w trudnych chwilach, by podniosła mnie na duchu. Emery był bardzo ciekawą osobowością. Podobało mi się, że tak naprawdę był przeciwieństwem Cooper, ale dzięki niej potrafił spojrzeć inaczej na różne sprawy odrzucając na chwilę swoje poglądy.

  Książka bardzo mi się podobała i mogę ją polecić z czystym sumieniem.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Najczęściej kupowane razem
 • -20%
  Niegrzeczny szef. Intensywne doznania. Tom 1

  Niegrzeczny szef. Intensywne doznania. Tom 1

  Nowa powieść autorki bestsellerowej "Turbulencji" i serii Domniemanie niewinności Michael Leighton, dyrektor nowojorskiego wydawnictwa i znany playboy, szuka nowej asystentki. Dotychczasowe kandydatki nie potrafiły sprostać jego oczekiwaniom. Aż pojawiła się ona. Mya nie cierpi swojego nowego...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,92 zł 29,90 zł
  w magazynie
 • -36%
  Słowo do ciebie

  Słowo do ciebie

  Romantyczna powieść Kandi Steiner – specjalistki od „emocjonalnych rollercoasterów” Lato w małej górskiej miejscowości wydaje się tym, czego potrzebuje Wren Ballard. Niedawno zakończyło się jej małżeństwo, przez co kobieta czuje się zagubiona i nie ma pojęcia, co dalej zrobić ze swoim życiem.  Na...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,75 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -27%
  Gdyby nie ty

  Gdyby nie ty

  Gdyby nie ona, moje życie wyglądałoby inaczej. Gdyby nie on, nie dałabym sobie rady. Gdyby nie ty… Gdyby nie córka, przyszłość Morgan wyglądałaby inaczej. Nie planowała ciąży w młodym wieku i szybkiego ślubu. Teraz jest zdeterminowana, żeby uchronić Clarę przed błędami, które sama popełniła. Gdyby...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,28 zł 39,99 zł
  w magazynie
 • -40%
  Światło ukryte w mroku

  Światło ukryte w mroku

  Przejmująca powieść oparta na prawdziwej historii sióstr Podgórskich - Heleny i Stefanii, które podczas II wojny światowej ocaliły trzynaścioro Żydów, ukrywając ich na poddaszu własnego domu. Jedno pukanie do drzwi mogło dla wszystkich oznaczać śmierć… Przemyśl, 1943 rok. Nastoletnia Stefania...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 25,74 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -36%
  Stażystka

  Stażystka

  “Stażystka" łączy w sobie elementy romansu i thrillera psychologicznego. Młoda stażystka zostaje uwiedziona przez własnego szefa. Tyle że jej dwie poprzedniczki zaginęły, a ciało jednej z nich właśnie znaleziono. Klaudia Neter aplikuje na staż w firmie Marka Skalskiego. Doskonale wie, że może się...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,68 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -42%
  Zapomnieć o przeszłości

  Zapomnieć o przeszłości

  Samantha Young jest mistrzynią gorących scen miłosnych. Once Upon a Twilight Dla Alexy ojciec był ideałem mężczyzny. Jej świat się zawalił, gdy odkryła, że nie jest jego jedyną rodziną. Nie mogąc wybaczyć zdrady, zrywa z nim wszelkie kontakty. Teraz stara się poskładać swoje życie i określić...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,26 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -28%
  Dylemat

  Dylemat

  Jak daleko się posuniesz, by zapewnić osobie, którą kochasz, kilka dodatkowych godzin szczęścia? Czterdzieste urodziny Livii zapowiadają się wyjątkowo hucznie, o wiele bardziej spektakularnie, niż mogłoby wyglądać jej wesele, którego zresztą nigdy nie miała... Na przyjęciu zjawią się wszyscy, na...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,34 zł 37,90 zł
  w magazynie
 • -63%
  Zapomnij o mnie

  Zapomnij o mnie

  Pierwszy gorący tytuł New Adult od bestsellerowej autorki K.N. Haner! Przeprowadzka do Nowego Jorku jest dla 28-letniego Marshalla szansą na odcięcie się od dawnego życia i błędów, które popełniał w młodości. Nowa praca, nowe miejsce, nowe życie. Kiedy Marshall dowiaduje się, że para studentów...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 14,90 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -36%
  Obserwatorka

  Obserwatorka

  Ten, kto czytał jakąkolwiek książkę Alicji Sinickiej, doskonale wie, że w jej twórczości nie ma miejsca na nudę. Oto kolejna historia od autorki bestsellerów, która z pewnością ucieszy niejednego czytelnika - polska pisarka powraca z kolejną powieścią kryminalną! "Obserwatorka" to idealny wybór na...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,68 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Złączeni nienawiścią. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 3

  Złączeni nienawiścią. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 3

  Niecierpliwie wyczekiwana historia niezwykle niebezpiecznego mafiosa Matteo i niepokornej Gianny! Gianna obiecała sobie, że nigdy nie podzieli losu swojej siostry Arii, która została żoną zupełnie obcego mężczyzny. Tak nie będzie wyglądała przyszłość Gianny, choćby miała zapłacić za to własną...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,25 zł 38,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Droga do Ite 0/5 Nasza cena:
6,12 zł 14,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Droga do Ite

„Droga do Ite” to podróż mityczna – nie dlatego, że nierzeczywista, lecz dlatego, że dzieje się nie w rzeczywistym wymiarze. Czytając nie masz pewności, czy autor pisze o tym, czego sam doświadczył, czy może opowiada sen. Chyba, że śnił naprawdę. A czy można śnić inaczej? Sen. Tak: sen. To przecież...
Długa droga do domu 0/5 Nasza cena:
32,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Długa droga do domu

Burzliwe losy Antoniny Tańskiej ukazane na tle ważnych wydarzeń w dziejach świata. Córka emigrantów z Polski zakochuje się w narzeczonym siostry i zachodzi z nim w ciążę. Wybucha wielki skandal i młodzi muszą opuścić rodzinne strony. Osiedlają się na Kubie, ale szczęście nie trwa długo. Emmanuel...
Droga do Indii 0/5 Nasza cena:
29,44 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Droga do Indii

JEDNA Z NAJLEPSZYCH EUROPEJSKICH POWIEŚCI O INDIACH Panna Adela Quested przybywa do Czandrapuru, gdzie jej narzeczony, Ronny Heaslop, jest sędzią. Brytyjscy kolonizatorzy i ludność indyjska żyją tutaj pozornie w zgodzie, ale wystarczy iskierka, by wybuchł bunt. Wyprawa do legendarnych Grot...
Droga powrotna. Trylogia ukraińska. Tom 3 0/5 Nasza cena:
13,12 zł 16,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Droga powrotna. Trylogia ukraińska. Tom 3

Ostatnia część Trylogii ukraińskiej Józefa Łobodowskiego.Staś Majewski trafia do przytułku dla bezdomnych dzieci, w którym podopiecznym oferuje się jedynie bestialstwo i pogardę. Nastoletniego bohatera czeka zacięta walka z prymitywnymi próbami bolszewickiej inwigilacji i wszechobecną przemocą....
Matczyna droga 0/5 Nasza cena:
35,72 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matczyna droga

Pak Wanso, ur. w 1931 roku – jedna z najpopularniejszych pisarek południowokoreańskich; zadebiutowała dość późno (1970) powieścią Nagie drzewo, która przyniosła jej pisarską sławę. Utwory Pak zyskały sobie szeroką rzeszę czytelników w Korei, lecz dzięki uniwersalnej treści mogą być odbierane...
Doktor Irka. Wojna, miłość i medycyna 0/5 Nasza cena:
10,77 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Doktor Irka. Wojna, miłość i medycyna

Podczas pierwszej sekcji zwłok w podziemnym prosektorium Irka nie myślała ani o okupowanej Warszawie, ani o tym, że ryzykuje życiem, ucząc się w tajnej Akademii Medycznej.Najbardziej na świecie chciała zostać lekarzem. Jednak wojna to nie jest dobry czas na studia.Kiedy Warszawę ogarnie zawierucha...
Słowo do ciebie 5/5 Nasza cena:
23,75 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słowo do ciebie

Romantyczna powieść Kandi Steiner – specjalistki od „emocjonalnych rollercoasterów” Lato w małej górskiej miejscowości wydaje się tym, czego potrzebuje Wren Ballard. Niedawno zakończyło się jej małżeństwo, przez co kobieta czuje się zagubiona i nie ma pojęcia, co dalej zrobić ze swoim życiem.  Na...
eBook Słowo do ciebie mobi epub 0/5 Nasza cena:
20,18 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Słowo do ciebie mobi epub

Romantyczna powieść Kandi Steiner - specjalistki od "emocjonalnych rollercoasterów" Lato w małej górskiej miejscowości wydaje się tym, czego potrzebuje Wren Ballard. Niedawno zakończyło się jej małżeństwo, przez co kobieta czuje się zagubiona i nie ma pojęcia, co dalej zrobić ze swoim życiem. Na...
eBook Droga do ciebie mobi epub 0/5 Nasza cena:
20,18 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Droga do ciebie mobi epub

Romantyczna opowieść o dalekiej wyprawie dwojga nieznajomych, którzy pragną poczuć wolność i odnaleźć szczęście Cooper to dziewczyna z sąsiedztwa, która jest kelnerką w przydrożnej knajpie. Uwielbia jogę, swojego psa i marzy o przeprowadzce do dużego miasta. Pewnego dnia w pracy podchodzi do...
Zapomnij o mnie 5/5 Nasza cena:
14,90 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zapomnij o mnie

Pierwszy gorący tytuł New Adult od bestsellerowej autorki K.N. Haner! Przeprowadzka do Nowego Jorku jest dla 28-letniego Marshalla szansą na odcięcie się od dawnego życia i błędów, które popełniał w młodości. Nowa praca, nowe miejsce, nowe życie. Kiedy Marshall dowiaduje się, że para studentów...
Ring Girl 5/5 Nasza cena:
29,19 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ring Girl

Pasja, ukryte pragnienia i zakazany związek – gorąca powieść Królowej Dramatów! ONA - córka byłego Mistrza Świata w boksie ON – pretendent do tytułu Czy odnajdą się w świecie, który oboje równie mocno kochają, co nienawidzą? Eden to silna, atrakcyjna, pewna siebie dziewczyna. Wiedzie na pozór...
Ucieczka z nieznajomym 5/5 Nasza cena:
18,84 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ucieczka z nieznajomym

Kiedy chcesz wydostać się z pułapki, możesz stracić czujność i… zmysły. Ucieczka z nieznajomym nie wydaje się rozsądna, ale Hannah nie ma wyboru. Czy właśnie wpakowała się w jeszcze gorsze kłopoty? Powrót nie wchodzi w grę. Hannah musi uciekać, kryć się przed mężem i oprawcą w jednej osobie. Jeśli...
Wybrane bestsellery
Baby born. Lalka Little sister 36 cm Zapf Creation 5/5 Nasza cena:
160,88 zł 167,59 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Baby born. Lalka Little sister 36 cm Zapf Creation

Młodsza siostra uwielbia chodzić do przedszkola. Dziewczynka nie mogła się doczekać swojego pierwszego dnia w grupie Misów. W końcu jest dużą dziewczynką i potrafi sama wytrzymać. Poza tym, że ma ruchome kolana, maluch jest ogólnie dość elastyczny. To sprawia, że zakładanie i zdejmowanie jej...
Kicia Kocia mówi: "Dzień dobry!" w języku ukraińskim 5/5 Nasza cena:
9,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kicia Kocia mówi: "Dzień dobry!" w języku ukraińskim

Киця-Миця! Історії про Кицю-Мицю підкорили серця...
Serce wiedźmy 5/5 Nasza cena:
32,44 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Serce wiedźmy

„Serce wiedźmy” to czerpiąca z nordyckich legend, ponadczasowa opowieść o miłości i zdradzie, przyjaźni i lojalności. Umierają ludzie. Umierają bogowie. Ona wciąż trwa. Opowieść o Angerbodzie rozpoczyna się tam, gdzie inne historie o wiedźmach się kończą: na płonącym stosie. Ukarana przez Odyna za...
Marvel - komiksy, zabawki, gadżety Mechaniczna zbroja Wolverine'a 76202 5/5 Nasza cena:
36,79 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Marvel - komiksy, zabawki, gadżety Mechaniczna zbroja Wolverine'a 76202

Zestaw rozszerzający do zabawy w nurkowanie i pływanie na grzbiecie delfina! Przygotuj się na fantastyczną zabawę na plaży. Przebiegnij przez drewniany pomost, ale uważaj na wyskakujące z wody Cheep Cheepy! Wskocz do wody z trampoliny, robiąc przy tym imponujące salta, aby zdobyć dodatkowe cyfrowe...
Dlaczego szkoła cię wkurza i jak ją przetrwać 5/5 Nasza cena:
22,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dlaczego szkoła cię wkurza i jak ją przetrwać

Szkoła potrafi być naprawdę wkurzająca i przestarzała! Czujesz się w niej czasami jak na taśmie produkcyjnej albo w zakładzie karnym? Natłok materiału do przyswojenia, nauczyciele bardziej skupieni na twoich błędach niż sukcesach, stresujące sprawdziany od bladego świtu… A do tego te ciągłe...
Stary człowiek i morze 5/5 Nasza cena:
24,23 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stary człowiek i morze

Wracamy do tej książki całe życie, bo klasyka dziś okazuje się niezwykle aktualna. Rybak Santiago po wielu dniach bezowocnych połowów postanawia samotnie wypłynąć na dalekie wody, aby udowodnić wszystkim, że jeszcze nie jest bezużytecznym starcem. Jego przynętę połyka imponujący marlin. Santiago...
Szóstka wron. Tom 1 5/5 Nasza cena:
33,95 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szóstka wron. Tom 1

Sześcioro niebezpiecznych wyrzutków. Jeden niewykonalny skok. Przestępczy geniusz Kaz Brekker otrzymuje ofertę wzbogacenia się ponad wszelkie wyobrażenie wystarczy w tym celu wykonać zadanie, która z pozoru wydaje się niewykonalne: włamać się do niesławnego Lodowego Dworu (niezdobytej wojskowej...
Mortalista 4/5 Nasza cena:
28,36 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mortalista

Od śmierci nie można uciec. Nigdzie. W trakcie sprzątania domu, w którym niedawno natrafiono na zwłoki, zostaje odnaleziona sieć tuneli. Firma specjalizująca się w porządkowaniu miejsc zbrodni, odnajduje w nich makabrycznie upozowane ciała dzieci. Czy lubiany przez wszystkich, emerytowany...
Idealna terapeutka 4/5 Nasza cena:
27,59 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna terapeutka

Jesteś jej terapeutką. Ona jest twoją klientką, ale tutaj w lesie... Nic nie jest takie, jak się wydaje. Kristina jest odnoszącą sukcesy terapeutką, która pracuje w centrum Oslo. Z chłodnym profesjonalizmem, dzięki któremu dotarła na szczyt, pomaga klientom rozwiązywać ich życiowe problemy. Ale...
Jadzia Pętelka wita dzidziusia 5/5 Nasza cena:
15,29 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jadzia Pętelka wita dzidziusia

Pętelkowie przywitali nowego członka rodziny. Jadzia jest bardzo przejęta, bo przecież niełatwo być starszą siostrą. Czasem trzeba zabawiać dzidziusia, kiedy płacze albo pomagać tacie w zmienianiu pieluch. A czasem można też... trochę się zezłościć! Zwłaszcza gdy trzeba dzielić się mamą z małym,...
Skazanie. Joanna Chyłka. Tom 15 5/5 Nasza cena:
24,51 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Skazanie. Joanna Chyłka. Tom 15

Po odzyskaniu prawa do wykonywania zawodu Joanna Chyłka liczy na podjęcie głośnej obrony, która wprowadzi jej karierę z powrotem na odpowiednie tory. Otrzymuje jednak sprawę, którą nikt inny nie chciał się zająć – w dodatku po raz pierwszy to ona ma wystąpić w charakterze oskarżyciela...
Pilot. Podniebne doznania. Faceci do wynajęcia. Tom 6 5/5 Nasza cena:
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pilot. Podniebne doznania. Faceci do wynajęcia. Tom 6

Do 18 maja książka dostępna wyłącznie na TaniaKsiążka.pl. Tylko na TaniaKsiążka.pl zakładka magnetyczna gratis!* Pilot. Mocno trzyma ster, wzlatuje w przestworza, zabiera w nieznane Pilotka Ida Halko traci pracę z powodu redukcji etatów. Ma na utrzymaniu dziadka, który przebywa w domu opieki, a w...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula