Droga do ciebie

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 9
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
13,5x20,5
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
360
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 20,18 zł
Nasza cena: 22,14 zł 36,90 zł Taniej o: 40%

"Droga do ciebie" to znakomite połączenie romansu i powieści drogi. Poruszająca historia dwojga młodych ludzi, którzy udają się w podróż w poszukiwaniu szczęścia.

"Co daje ci szczęście?" - Cooper usłyszała to pytanie w najmniej spodziewanej chwili. Gdy podchodziła do stolika tego wyjątkowo przystojnego faceta, myślała, że będzie to krótka, nic nieznacząca wymiana zdań, jakich pełno w pracy kelnerki. Tymczasem zwrócił się do niej wprost, od razu zauważył w niej drugiego człowieka. I zwrócił się do niej właśnie tymi słowami... Okazało się, że ma na imię Emery. Jest właśnie w trakcie podróży, swoistego roadtripu po kraju. Chce poszukać szczęścia i w ten sposób odkryć prawdę o sobie samym.

Cooper, typowa dziewczyna z sąsiedztwa, która uwielbia jogę, swojego psa i gorąco pragnie przenieść się do dużego miasta, postanawia rzucić wszystko i dołączyć do szalonej wyprawy Emery'ego. Rozpoczyna się przygoda, która zmieni życie ich obojga...

"Droga do ciebie" to romantyczna opowieść o poszukiwaniu szczęścia i prawdziwej miłości. Dwoje młodych ludzi rzuca całe swoje uporządkowane życie i udaje się na wyprawę bez żadnego określonego celu - oczywiście poza samym wędrowaniem, które pozwoli im lepiej poznać samych siebie. Miło jest mieć towarzysza w takiej wędrówce, dlatego właśnie Emery zaczepia w przydrożnym barze kelnerkę. Czy dostrzega w niej coś wyjątkowego? Czy może już podejrzewać, że odtąd powędrują razem i z każdym dniem będą zbliżać się do siebie?

Przeczytaj darmowy fragment


O autorce

Tym razem Kandi Steiner połączyła romans z amerykańską powieścią drogi, czym kolejny raz zaskoczyła swoje czytelniczki. Zresztą, jak powszechnie wiadomo, pisarka ta nie lubi się powtarzać - każda jej książka jest zupełnie inna od poprzednich. Tym bardziej niesamowity jest fakt, że wszystkie niemal automatycznie stają się bestsellerami. W swych powieściach Kandi Steiner nie unika trudnych, często bolesnych tematów, nie sprzedaje cukierkowej wersji miłości i za to właśnie kochana jest przez czytelniczki.

Swój wolny czas autorka poświęca rodzinie. Gdy nie pisze, sama uwielbia czytać, i to książki rozmaitych gatunków. Lubi też filmowe maratony i słodkie wino. Oprócz tego sporo rozmawia ze swoim kotem, choć ten nie zawsze bywa dobrym rozmówcą. W swym dorobku pisarka ma takie tytuły jak: "Słowo do ciebie" i "Do dziewczyn, które czuły zbyt wiele" - powieść, którą napisała wraz z Brittainy C. Cherry.

Recenzje (9)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  To nie śmierć jest przerażająca. Przerażające jest życie, które wiedzie się, tak naprawdę nie żyjąc, oddychanie bez celu, istnienie bez sensu.*

  Dzień po dniu wstajemy i wykonujemy te same czynności. Otacza nas rutyna i wszystko to, co jest nam znane. Miejsca, ludzie, emocje. Śmiejemy się, płaczemy, martwimy, denerwujemy… Żyjemy. Jesteśmy pewni, że chociaż mamy trudne dni, to jesteśmy szczęśliwi. Mamy plany, marzenia i wyznaczone cele. Sądzimy, że właśnie tak chcemy żyć lub tylko na tyle możemy liczyć. Czy jednak jesteśmy w stanie od razu, bez zastanowienia odpowiedzieć na jedno małe pytanie?

  Co cię uszczęśliwia?

  Właśnie takie pytanie usłyszała Cooper podczas jednej ze swoich zmian w barze. Niby miała w głowie gotową odpowiedź, ale z nieznanych sobie powodów nie potrafi wymienić ich na głos. Jednak te niecodzienne pytanie, to początek jej wielkiej przygody. Emery proponuję dziewczynie wspólną podróż samochodem, a ona po chwili wahania się zgadza. I tak planowała wyjechać z miasteczka i zacząć wszystko z dala od rodziny. Ta podróż to tylko przyspieszenie tego, co i tak miało się wydarzyć. Wraz z psem i jedną torbą rusza w nieznane z nowo poznanym chłopakiem. Oboje wiedzą, że koniec ich podróży zmieni wszystko. Tylko czy finał będzie taki, jak im się wydawało?

  To moja pierwsza książka Kandi Steiner, ale z całą pewnością nie ostatnia. Autorka zachwyca i oczarowuje. Nie wiedziałam, czego mogę się spodziewać po Droga do ciebie, ale nawet w małym stopniu nie byłam gotowa na to, co otrzymałam.

  – […] Każdy dzień jest nowy, wiesz? Jest nową szansą.*

  Co takiego ma w sobie Droga do ciebie?

  To powieść drogi, tutaj nic nie dzieje się za szybko, brakuje nawet nagłych zwrotów akcji. Jednak Droga do ciebie zaskakuje i ma coś w sobie. Coś takiego, co kazało mi skupić się na poznawanej historii, na tym, co za jej pomocą chce nam przekazać autorka. I to jest naprawdę ważne, a nawet aktualne w naszych czasach. Myślę, że zawsze będzie, dopóki społeczeństwo nie zmieni swojego myślenia. Kandi Steiner w swojej książce przedstawia dwie zupełnie różne historie. Niebywale bolesne, skłaniające do refleksji i zadania sobie wielu pytań. Niewygodnych, trudnych, sięgających najgłębszych zakamarków duszy. Robi to niezwykle subtelnie i z wyczuciem. Przelewa w słowach masę emocji, jednak nimi nie przytłacza. Krok po kroku wkradała się do mojego serca i zachwycała. Jest w tej książce wiele smutku, ale i radości. Złe momenty mieszają się z dobrymi, a nadzieja z jej brakiem.

  Bohaterowie – tak zwyczajni i tak niesamowici.

  Trudno mi opisać tych dwoje w kilku zdaniach, bo tak naprawdę zasługują na to, by pisać o nich do ostatniego kłębiącego się w głowie słowa. Emery jest tajemnicą. Chłopakiem, który podąża ku swojemu celowi, ale nie wie, jaki będzie finał tej podróży. Zmaga się z czymś, co może spotkać każdego z nas. To sprawia, że jednego dnia jest wulkanem energii i uśmiech nie schodzi mu z twarzy. Za to następnego zwykłe wstanie, jest ponad jego siły. Na jego przykładzie widać, jak nieprzewidywalna jest to choroba. I że nie powinniśmy oceniać ani wymagać.

  Cooper również nie miała łatwo, ale pokazała, jak wielka siła w niej drzemie. Udowodniła, że pomimo wszystko można się śmiać, mieć marzenia i do nich dążyć. Jest też przykładem na to, że odrobina szaleństwa pozwala poznać się z zupełnie innej strony. Może tej lepszej?

  Żadne z nich nie jest idealne. Składają się z wad i zalet. Niezwykle realni i szczerzy.

  Przeczytaj – zobaczysz, że warto…

  Droga do ciebie pozostawiła w moim sercu ślad. Najciekawsze jest to, że chociaż od początku wczułam się w fabułę i z zaciekawieniem śledziłam bieg wydarzeń, to dopiero po jej odłożeniu dotarło do mnie z całą mocą, jak mnie ta książka poruszyła. Kandi Steiner potrafi pisać o trudnych tematach, zagłębiać się w nie i opisywać bez retuszu. Przypomina też, że zawsze jest nadzieja i warto walczyć do samego końca. Ten tytuł na zawsze pozostanie w mojej pamięci, ale nie jestem w stanie opisać wszystkich emocji, są zbyt osobiste i moje, by się z nimi dzielić. Poruszyło mnie jednak to, że ktoś naprawdę wie, co siedzi mi w głowie i rozumie to, z czym czasami się zmagam. Ja i zapewne wielu innych.

  Polecam z całego serca i tak samo, jak Kandi Steiner mam nadzieję, że Droga do ciebie nie będzie kolejną odhaczoną na liście pozycją. Wierzę, że każdy znajdzie w niej coś, co nie pozwoli mu zapomnieć o historii Cooper i Emery’ego.

  – Życie jest trudne, to najtrudniejszy wybór, ale nie mogę go nie dokonać.*

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Życie to nieustanna gonitwa. Ciągle chcemy więcej, nie patrząc na otaczający nas świat i ludzi. Sięgamy po to, co uważamy, że nam się należy. Nieustanny wyścig szczurów pozbawia nas tego, co najważniejsze — epmatii. Czasem watro się zatrzymać, rozejrzeć wokoło i dostrzec rzeczy, których w tym pędzie nie widzimy, albo widzieć nie chcemy. W obecnych czasach — w czasach epidemii - to najlepszy moment na takie spowolnienie i zrozumienie, że w życiu nie jest najważniejsze to, co posiadasz... Jedno przypadkowe spotkanie, dwoje ludzi, choroba i walka z przeszłością. Zaskakująca decyzja i poddanie się przeznaczeniu.

  Widząc zapowiedź książki "Droga do ciebie" autorstwa Kandi Steiner wiedziałam, ze będę musiała ją mieć na swojej półce.

  Książkę przeczytałam w jeden wieczór. Muszę przyznać, że niejednokrotnie spod moich powiek popłynęły łzy wzruszenia.

  Historia, którą stworzyła Steiner, jest niesamowicie emocjonalna. Ta powieść to podróż nie tylko bohaterów, ale i nasza — emocjonalna. Czytając macie wrażenie, ze jesteście jednym z podrużujących, stajecie się częscią tej historii. Uważam, że Steriner stworzyła niebanalną, wspaniąłą powieść, która odziera poniekąd ludzi z ich bojaźni i demonów.  Zastanawialiście się kiedyś, co odpowiedzielibyście, gdyby zapytano was "Co cię uszczęśliwia?" Jaka byłaby wasza odpowiedź? Czy jest to proste pytanie? Czy wasza odpowiedź byłaby oczywista?

  Ja dumałam nad tym przez dłuższy czas i powiem szczerze — nie wiem. Tak naprawdę nie wiem, czy coś takiego istnieje. Oczywiście kocham czytać, dzieci i życie, ale czy jest coś, co uszczęśliwia mnie tak naprawdę... Polecam wam z całego serca sięgnąć po tę piękną, poruszającą powieść. Nie pożałujecie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Zastanawialiście się kiedyś co Was w życiu uszczęśliwia? Tak naprawdę i bezwarunkowo? A może jeszcze nie nadszedł taki czas ani podobne emocje?

  Moja przygoda z Kandi Steiner rozpoczęła się od powieści "Słowo do ciebie". Autorka miło zaskoczyła mnie swoim lekkim stylem, wyrozumiałością i zrozumieniem otaczających nas problemów. Wykazała się także wysoką empatią co uważam za ważne w powieściach New Adult, ponieważ to na ludzkich problemach i sprzecznych emocjach opiera się cała historia. Jeśli nie przedstawi się tego wiarygodnie i bez udziwnień to powieść trafi do jednego worka z tymi o których szybko się zapomina. Na szczęście Steiner potrafi się obronić i jej "Droga do ciebie" wyróżnia się z tłumu.

  To co zaskoczyło mnie na początku to prostota głównego motywu. Autorka próbując przekazać swoim czytelnikom, że życie składa się z detali i drobiazgów, że nie trzeba szukać daleko, by odnaleźć coś ważnego, że patrzymy w przyszłość zapominamy o teraźniejszości wprowadza na scenę główną bohaterkę, która reprezentuje wszystkich nas. Cooper bowiem uważa, że jej życie jest udane a ona sama ma pod ręką wszystko to co daje jej radość. Ukochany pies, książki w których zaczytuje się godzinami oraz ćwiczenia z jogi. Czy można chcieć czegoś więcej od życia? Jednak spotkanie z przypadkowym nieznajomym szybko uświadamia jej, że nie potrafi odpowiedzieć na krótkie pytanie co tak naprawdę ją uszczęśliwia. Nic dziwnego, ponieważ poznając jej historię widzimy, że krótkie momenty radości nie przekładają się na całe jej życie.

  Patrząc na losy Cooper widzę samą siebie. Może nie dosłownie, ale emocje z jakimi się boryka, pytania bez odpowiedzi oraz nastawienie jest tym co mogę bardzo łatwo zrozumieć. Autorka przedstawia ją niesamowicie wiarygodnie, wszystkie uczucia widoczne są na pierwszy rzut oka a trudna przeszłość dziewczyny tylko dodaje wszystkiemu mocniejszego wydźwięku. Podobnie jest z Emery'm, tajemniczym nieznajomym z baru, który w punkt trafia z pytaniem o to co daje jej radość i który zabiera dziewczynę w podróż jej życia. On również ma swoje problemy, swoje tragedie oraz przykre doświadczenia, dzięki czemu dorównuje dziewczynie pod względem ważności kreacji.

  Motyw drogi to coś co uwielbiam w literaturze. Lubię patrzeć jak pod wpływem zdobytych w czasie drogi doświadczeń bohaterowie zdobywają nowe doświadczenia oraz dynamicznie zmieniają się na lepsze. W tej powieści właśnie ten motyw odgrywa konkretną rolę i wydaje się być najważniejszy. Każdy przystanek uczy Cooper i Emery'ego czegoś nowego, pozwala inaczej spojrzeć na tematykę niepełnosprawności, depresji czy trudnej przeszłości a ja podróżując wraz z nimi również czułam, że wzbogacam swoje postrzeganie świata. Historia sama w sobie jest może niepozorna, ale niesie ze sobą wiele wartości.

  Masa przeróżnych emocji od śmiechu po łzy wzruszenia, cudowni bohaterowie oraz historia od której ciężko się oderwać. Tak prezentuje się "Droga do ciebie", czyli historia którą ogromnie Wam polecam. Wraz z bohaterami wyruszyłam w mentalną podróż, by znaleźć odpowiedź na kluczowe pytanie i mam nadzieję, że tak jak oni znalazłam prawidłową odpowiedź. A Wy zaryzykujecie? Spróbujecie? Mam nadzieję, ponieważ naprawdę warto - to idealna propozycja książki dla kobiet.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  “Może to niebezpieczne tylko dlatego, że jesteś tam sam. Mógłbyś… (...) Jestem tutaj, gdybyś chciał pogadać”.

  Cooper jest kelnerką w małej restauracji w Mobile, w Alabamie. Jej rodzice traktują ją jako niepotrzebny dodatek do swojego życia więc od małego dziewczyna jest zdana sama na siebie. Jej największym marzeniem jest wyjechać do szkoły w Waszyngtonie. Pewnego dnia w knajpie, w której pracuje Cooper, pojawia się przystojny nieznajomy. Pyta się co dziewczynie sprawia radość i proponuje jej wspólną podróż. Cooper postanawia zaryzykować i razem z Emerym ruszają w podróż.

  Nie ukrywam, po lekturze “Słowo do ciebie” bardzo czekałam na kolejną książkę Kandi Steiner czyli “Droga do ciebie”. Przedstawia ona podróż Cooper i Emery’ego, którzy wspólnie jadą do Waszyngtonu. Pozornie każde z nich ma inny cel. Cooper jedzie rozpocząć nowe życie, a Emery jak to określa “coś zobaczyć”. Jednak ich podróż ma jeden cel. Oboje szukają sensu w życiu, szukają swojej drogi i przeznaczenia. Cooper ma za sobą trudną przeszłość z którą dzięki swojej sile i determinacji doskonale sobie poradziła. Emery’ego demony męczą niemal codziennie, chłopak nie potrafi sobie z nimi poradzić, chociaż stara się walczyć. “Droga do ciebie” to książka, która w pełni spełniła moje oczekiwania. Nie jest to suchy, przesłodzony romans. To opowieść o poszukiwaniu siebie, sensu i miłości. Autorka porusza tematy depresji, odrzucenia przez rodziców, niepełnosprawności, a także walki o siebie i wsparcia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Depresja jest poważnym problem, który zaczyna dotykać nas coraz częściej. Nie wolno jej ignorować, nie można wyśmiewać ludzi, którzy się z nią zmagają. Bardzo szanuje autorów książek, którzy poruszają ten trudny temat w swoich historiach.

  Cooper mieszka w małym miasteczku, codziennie chodzi do pracy, trenuje swoją ukochaną jogę i uważa, że jest szczęśliwa. Pewnego dnia do restauracji, w której pracuje zawita Emery, który jednym pytaniem wywróci cały jej świat do góry nogami.

  Bardzo podobała mi się ta historia. Mimo dość przewidywalnej fabuły było w niej coś co nie pozwoliło mi się oderwać od książki. Autorka oprócz depresji porusza też inne ciężkie tematy, co pozwala nam na refleksję i chwilę zastanowienia się nad naszym własnym życiem i małymi rzeczami, które nas w nim uszczęśliwiają.

  Polubiłam parę głównych bohaterów. Cooper była pełna entuzjazmu, wierzyła, że czeka ją coś dobrego w życiu, czekała na swoją wielką miłość. Była dziewczyną, którą mogłabym mieć przy sobie w trudnych chwilach, by podniosła mnie na duchu. Emery był bardzo ciekawą osobowością. Podobało mi się, że tak naprawdę był przeciwieństwem Cooper, ale dzięki niej potrafił spojrzeć inaczej na różne sprawy odrzucając na chwilę swoje poglądy.

  Książka bardzo mi się podobała i mogę ją polecić z czystym sumieniem.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Droga do Achtoty. Niziołkowie z ulicy Pamiątkowej. Tom 2 4/5 Nasza cena:
28,41 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Droga do Achtoty. Niziołkowie z ulicy Pamiątkowej. Tom 2

Pełna ciepła i optymizmu saga rodzinna W odróżnieniu od pierwszej części sagi, która opisywała bez mała pół wieku, akcja „Drogi do Achtoty” zamyka się – przez czysty przypadek! – w dziewięciu miesiącach. Dzieci państwa Niziołków dorastają i dokonują niekiedy zaskakujących, a jednak w pełni...
Słowo do ciebie 5/5 Nasza cena:
15,00 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słowo do ciebie

Romantyczna powieść Kandi Steiner – specjalistki od „emocjonalnych rollercoasterów” Lato w małej górskiej miejscowości wydaje się tym, czego potrzebuje Wren Ballard. Niedawno zakończyło się jej małżeństwo, przez co kobieta czuje się zagubiona i nie ma pojęcia, co dalej zrobić ze swoim życiem.  Na...
Droga do raju 5/5 Nasza cena:
26,25 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Droga do raju

Nowa powieść autorki kultowego `Jeźdźca miedzianego`! Obyczajowa "powieść drogi". Poruszająca historia o kobiecej przyjaźni, lojalności, miłości i poszukiwaniu celu w życiu. Shelby kończy szkołę i dostaje od ciotki kultowego, jaskrawożółtego mustanga. Zamierza jechać nim do Kaliforni, by odnaleźć...
Moje serce należy do ciebie (pocket) 5/5 Nasza cena:
10,29 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moje serce należy do ciebie (pocket)

Historia młodzieńczej miłości w bardzo romantycznym wydaniu, rozgrywająca się jednak we współczesnych i bliskich życia realiach. Przedmowę do książki napisał popularny autor Federico Moccia. W klasie 18-letniego Alexa pojawia się nowa uczennica, Ylenia. Chłopak postanawia zwrócić na siebie jej...
Droga do domu 5/5 Nasza cena:
31,16 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Droga do domu

EPICKA OPOWIEŚĆ  ROZPISANA NA SIEDEM POKOLEŃ I ROZPIĘTA POMIĘDZY DWA KONTYNENTY XVIII wiek, Ghana, zachodnie wybrzeże Afryki. Dwie przyrodnie siostry mieszkają w odległych wioskach, nigdy się nie spotkały, nie wiedzą nawet o swoim istnieniu. Pierwsza z nich, Effia, poślubia angielskiego...
Moja droga do światła, czyli jak otworzyć drzwi kredensu i inne opowiadania 0/5 Nasza cena:
18,00 zł 20,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moja droga do światła, czyli jak otworzyć drzwi kredensu i inne opowiadania

Niełatwo otworzyć się przed czytelnikiem. Niełatwo spojrzeć na swoje życie krytycznie i wyciągnąć mądre wnioski. Jednak Barbarze Johnsson doskonale się to udało. Napisała książkę terapeutyczną, szczerą, którą każdy z nas przeczyta z pewnością jednym tchem. „Pomału zaczęłam widzieć światło w tunelu,...
Długa droga do domu 5/5 Nasza cena:
28,51 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Długa droga do domu

Burzliwe losy Antoniny Tańskiej ukazane na tle ważnych wydarzeń w dziejach świata. Córka emigrantów z Polski zakochuje się w narzeczonym siostry i zachodzi z nim w ciążę. Wybucha wielki skandal i młodzi muszą opuścić rodzinne strony. Osiedlają się na Kubie, ale szczęście nie trwa długo. Emmanuel...
Droga do Indii 0/5 Nasza cena:
30,72 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Droga do Indii

JEDNA Z NAJLEPSZYCH EUROPEJSKICH POWIEŚCI O INDIACH Panna Adela Quested przybywa do Czandrapuru, gdzie jej narzeczony, Ronny Heaslop, jest sędzią. Brytyjscy kolonizatorzy i ludność indyjska żyją tutaj pozornie w zgodzie, ale wystarczy iskierka, by wybuchł bunt. Wyprawa do legendarnych Grot...
Droga do domu. Olszany. Tom 1 5/5 Nasza cena:
29,59 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Droga do domu. Olszany. Tom 1

Tytułowe Olszany to rodzinna posiadłość Borowiczów, której latami nie udaje się sprzedać. Znajdująca się na życiowym zakręcie Julia postanawia ostatecznie zakończyć sprawę spadku po dziadku. Aby tego dokonać, Julia musi poznać prawdę o dziadku, ta zaś nierozerwalnie łączy się z pewną tajemniczą...
Droga do Pattonville 0/5 Nasza cena:
27,17 zł 39,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Droga do Pattonville

Droga do Pattonville to książka o zaufaniu i o jego braku, o kłamstwie, zdradzie, sprawiedliwości, zbrodni i karze. O sprawach, które w sposób szczególny towarzyszą nam, Polakom już od ponad 200 lat, a które wyjątkowo krwawej wyrazistości nabrały w okresie tworzenia tyranii PRL-u i jej brutalnego...
Droga do Tarvisio 0/5 Nasza cena:
23,90 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Droga do Tarvisio

W życiu nie można być niczego pewnym - pokazuje przypadek bohatera Drogi do Tarvisio. To ironiczna, a zarazem gorzka opowieść o Polaku, który w kwietniu 2011 roku odbywa podróż do Pragi, Wiednia i Włoch. W czasie samotnej wyprawy bohater spotyka obcokrajowców i rodaków, choć nie zawsze są to...
Droga do przebaczenia 5/5 Nasza cena:
24,52 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Droga do przebaczenia

Po zimie Ukojenie znów budzi się do życia, wprowadzając zamęt w codzienność mieszkańców, a to, co na początku wydawało się nieistotne, nabiera zupełnie nowego znaczenia. Przyszłość Julity rysuje się w nieciekawych barwach. Znajomość z Katarzyną Malinowską - która po powrocie do Ukojenia wzbudziła...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula