Dopóki nie zajdzie słońce

Autor:

Ewa Pirce

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 22
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 21,04 zł
Nasza cena: 27,85 zł 39,90 zł Taniej o: 30%

“Dopóki nie zajdzie słońce” to książka opowiadająca historię byłego żołnierza, który widział wiele zła w życiu, lecz wciąż liczy na odmianę swego losu.

Wspomnienia z wojny nigdy nie zanikają. Przekonał się o tym bohater powieści “Dopóki nie zajdzie słońce”, który wciąż nie może poradzić sobie z trudną przeszłością.

Wystarczył jeden rozkaz, aby całkowicie zmieniło się życie Samuela. Był żołnierzem, dlatego wiedział, że nie może się sprzeciwić. Czy ta śmierć była niezbędna? Załamany i pogrążony w smutku mężczyzna został zepchnięty na samo dno. Zapomniał o tym, co najważniejsze, czyli o swojej rodzinie. Odwrócił się od wszystkich. Zapewne ten stan trwałby jeszcze bardzo długo, ale w końcu Samuel otrzymał pomocną dłoń. Pozorna stabilizacja była zasługą kobiety, którą spotkał na swojej drodze. Wszystko wskazywało na to, że mógłby być z nią szczęśliwy. Ale czy Samuel potrafi jeszcze otworzyć swoje serce dla kogoś?

“Dopóki nie zajdzie słońce” to powieść pełna trudnych początków, zmian i kolejnych szans. Samuel dobrze wie, że nie może żyć przeszłością, ale czy jest w stanie coś na to poradzić?


O autorce słów kilka

Ewa Pirce jest polską pisarką, autorką takich książek, jak “Zapisane w pamięci”, “Odkupienie” czy “Córka pedofila”.

Czytaj całość

Recenzje (22)
 1. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez Magdalena S. w dniu 2019-10-28
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Wydawnictwo NieZwykłe

  Ewa
  Pirce - strona autorska

  Samuel Remsey jest głównym bohaterem opisywanej książki. Wraca ON z wojny do domu w którym czekają na niego siostry. Po powrocie szybko zauważa że nie jest ON w stanie odnaleźć się w domu gdyż żyje wojną. Żaden żołnierz nie jest do końca w stanie tego zrobić gdyż ich psychika po prostu jest ogarnięta krwią zabijaniem i rygorem. Nie da się po czymś takim spokojnie wrócić do domu. Nie chcę dać po sobie poznać że coś jest nie tak i znajduje na to sposób. Bardzo zły sposób. Upija się i ma wrażenie że wszystko jest tak jak być powinno. Niestety nie. W ten sposób mężczyzna traci rodzinę i zostaje sam. Po czasie poznaje piękną kobietę. Czuje się dziwnie gdyż w wojsku nie ma czegoś takiego jak miłość. Samuel jest mężczyzną o wielkim honorze i za nic nie chce przyjąć czyjeś pomocy. Natomiast Jessica jest pełna charyzmy i podjęła się próby przywrócenia mężczyzny do życia. On jednak i jego honor to coś czego prawie nic nie przebije. A może miłość by dała radę? Książka opisana w fajnym stylu, bardzo podoba mi się sposób patrzenia bohatera na świat mimo iż jest to zły sposób. Nietypowy a zarazem strasznie ciekawy bohater. No i miłość jak to zawsze jest główną bohaterką. Miłość do ojczyzny, sióstr a nawet do kobiety. Jak myślicie jak poradzi sobie z tak trudnym przypadkiem Jessica?

  Kochani czekacie zemną ?

  Polecam warto 😍

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez Dominika S. w dniu 2019-09-30
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Najpopularniejsza autorka na Instagramie serwuje nam wielowymiarową powieść, trochę opartą na schemacie romansu, ale ciężko byłoby wpasować tę historię w jakiekolwiek ramy. Losy Samuela to nie tylko błahe romantyczne przygody, to opis walki z samym sobą, ze swoimi demonami, bitwy o najbliższych. Nie bez powodu używam takich militarnych określeń, bowiem Sam to były żołnierz, który dopuścił się okropnych rzeczy w imię ochrony szarych obywateli. Teraz te potworności próbują przejąć wladzę nad jego życiem. Chociaż Samowi jest coraz trudniej, nie może się poddać, bo od niego zależy los jego osieroconych sióstr.

  Ukłony dla Ewy za głównego bohatera. Na pewno jest bardzo autentyczny i prawdziwy. Z każdej sceny wydziera z niego ból, niezrozumienie świata i wielki ciężar, który na niego spadł. Powieść dzięki temu nie jest przesłodzona, a raczej okraszona sarkazmem i cynizmem. Oczywiście nie zabraknie gorących scen i nawet takich, przy których wstrzymacie oddech. Świetnym zabiegiem jest też oddanie "głosu" Jessice, dzięki niemu możemy bliżej poznać dziewczynę, która namiesza bardziej niż huragan. I jak powieść podobała mi się to mam pewne zastrzeżenia. Nie będę ukrywać - początek tej książki według mnie był tragiczny. Męczyła się autorka i męczyłam się ja. A scena z robieniem kawy rodem z PRLu, takiej prawdziwej pażuchy w amerykańskich realiach złamała mi serce. Na szczęście przekroczyłam granicę 50 strony i powieść przeszła całkowitą transformację.

  Niestety zakończę smutnym akcentem - książka kończy się tak okropnie, tak źle, tak w połowie akcji, że oczekiwanie do listopada dłuży się niemiłosiernie. Ale czego nie robi się dla Samuela! Fanki emocjonalnych, pełnych uczuć książek powinny już zacierać dłonie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez Edyta G. w dniu 2019-09-29
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Lecz nikt ani nic nie naprawi tego, co zniszczyła najpierw wojna, a potem praca dla wywiadu. Na własne życzenie utraciłem człowieczeństwo i dopóki nie dokonam żywota, będę się zmagał ze skutkami swoich decyzji.”  Wojna zabrała Samuelowi wszystko, pozostawiając po sobie gorzki posmak i demony, z którymi musi się mierzyć każdego dnia. Sytuacja w jakiej się znalazł po odejściu od wojska niczego mu nie ułatwia i Sam powoli zaczyna upadać całkiem na dno. Musi znaleźć w sobie siłę do walki o lepszą przyszłość nie tylko dla siebie, ale także dla swoich sióstr. Tylko czy ktoś, kogo życie tak złamało będzie w stanie się podnieść? Czy kiedy na horyzoncie pojawi się kobieta, która wyciągnie pomocną dłoń, Samuel będzie w stanie otworzyć swoje serce na miłość?  Po przeczytaniu „Zapisane w pamięci” , książki od której rozpoczęła się moja przygoda z książkami Ewy Pirce wiedziałam dokładnie, że ta kobieta doskonale rozumie moje potrzeby czytelnicze i sięgając po jej kolejne książki tylko się w tym utwierdziłam. Potrafi złamać mnie w każdy najlepszy możliwy sposób. To właśnie w „Zapisane w pamięci” mogliśmy poznać Sama. Jego postać już od początku wydawała mi się bardzo intrygująca i jak tylko skończyłam czytać tę książkę napisałam do Ewy czy przypadkiem nie planuje napisać o nim osobnej historii. Kiedy tylko potwierdziła już wiedziałam, że na tę książkę będę naprawdę niecierpliwie czekać. W momencie, gdy otrzymałam propozycję objęcia „Dopóki nie zajdzie słońce” patronatem i dostałam kilkanaście rozdziałów do zapoznania się z historią w celu podjęcia decyzji, nie wahałam się ani chwili. Szybko wrzuciłam wszystko na czytnik i mimo późnej pory zaczęłam czytać. Obiecałam sobie, że przeczytam chociaż kilka rozdziałów i dokończę rano. Tak tak, byłam naiwna. Jak tylko zaczęłam czytać - przepadłam. Zupełnie nie wiedziałam czego mogę się spodziewać w tej książce, jedyna informacja jaką wcześniej uzyskaliśmy to to, że to nie będzie typowy romans w którym fabuła skupiać się będzie na miłosnej relacji głównych bohaterów. Tutaj historia miała przede wszystkim skupiać się wokół Sama, jego przeszłości i walce z dręczącymi go demonami. Już sam prolog „Dopóki nie zajdzie słońce” wywołał we mnie intensywne emocje i skupił całą moją uwagę, powodując że z moich oczu spłynęły łzy. Te kilka rozdziałów, które dostałam od Ewy czytałam do późnej nocy, a potem nie mogłam się doczekać aż otrzymam całość. A kiedy już to dostałam, sądziłam, że przeczytam książkę jeszcze raz od początku, stopniowo budując sobie napięcie przed końcówką, bo byłam świadoma, że „normalnie” Ewa tej książki nie skończy. Że na pewno przygotuje jakąś naprawdę konkretną niespodziankę. I co się okazało? Mimo świadomości tego, jak te kilka rozdziałów na mnie podziałało, za drugim razem wcale nie było lepiej. Emocje po raz kolejny wróciły, w niektórych scenach nawet ze zdwojoną siłą.

  „Dopóki nie zajdzie słońce” to niezwykle przejmująca historia człowieka, który nieustannie walczy z przeszłością. Człowieka, który przeszedł przez piekło i otrzymał kolejną szansę na życie tylko po to, by wracając do rodzinnego domu jego serce zostało złamane ponownie. Wydarzenia z jego przeszłości na stałe wyryły się w jego mózgu i powracają w najmniej oczekiwanych momentach i nawiedzają go w najgorszy możliwy sposób. To historia człowieka, którego blizny, przede wszystkim psychiczne, sieją niepokój, wściekłość i ból, a to z kolei powoduje podejmowanie przez niego naprawdę złych decyzji. To także historia człowieka, dla którego jednak pojawia się światełko w tunelu, znajduje bowiem osobę, dzięki której zapomina o bólu i która jest w stanie przegnać dręczące go demony.

  „Dopóki nie zajdzie słońce” choć jest powieścią fikcyjną, daje nam dość duży obraz tego, co się dzieje z człowiekiem cierpiącym na zespół stresu pourazowego i z czym codziennie zmagają się ludzie walczący na froncie. Ewa Pirce doskonale przedstawiła czytelnikowi walkę Sama, jesteśmy pogrążeni w emocjach kiedy ukazują się retrospekcje i kiedy te wspomnienia przychodzą zupełnie nieoczekiwanie.Jego ból i cierpienie to także tortury naszej duszy i głębokie współczucie, ale jednocześnie nadzieja na to, że Sam znajdzie w końcu ukojenie.

  Bywały momenty, w których mogliśmy trochę odpocząć od tych skrajnie bolesnych i przykrych chwil, bowiem Ewa wplotła do fabuły trochę humoru - przekomarzania i dogryzanie sobie Sama i Jess wywołało nie raz wielki uśmiech na mojej buzi. Dzięki temu, że historia opowiedziana została z perspektywy obojga bohaterów, mogliśmy doskonale poznać emocje, które nimi targają, ale także pokazały w jaki sposób oboje radzą sobie z tym co się miedzy nimi dzieje. Tak, książka miała przede wszystkim koncentrować się na Samie, i chociaż pojawia się tutaj wątek romansu i jest kilka scen erotycznych, to naprawdę biorąc pod uwagę całość stanowi to jedynie niewielki ułamek całej fabuły. Dzięki temu ta książka tak wyróżnia się na tle innych książek Ewy i chociaż jestem wielka fanką romansów - cieszę się, że to nie w tym kierunku tutaj Ewa poszła. Nie mogłabym nie wspomnieć także o siostrach Samuela - cztery dziewczynki, różne charaktery i każda na swój sposób doskonale uzupełnia fabułę i ma swój wkład w tę historię. Uwielbiałam sceny w których się pojawiały, i mam nadzieję że w kolejnej części będzie ich jeszcze więcej.

  Końcówka oczywiście wywołała wielki szok i niedowierzanie. Czytałam tę książkę, zupełnie nie zwracając uwagi na ilość stron jaka pozostała mi do końca. I kiedy wydawało mi się, że w końcu coś tam zaczyna się układać, została rzucona jedna bomba a za chwilę kolejna, po której książka się zakończyła. No i myślę sobie: CHOLERA! Przecież Ewa nie mogła właśnie w tym momencie skończyć książki! Ale zrobiła to... Nie jestem tylko pewna czy do listopada, kiedy to prawdopodobnie ukaże się kolejna część spokojnie wytrzymam...

  Pokochałam Sama, pokochałam każdy kawałek, każde słowo, każdą stronę i każdy rozdział tej książki. Jego historia pokazała mi bowiem, że potrzeba wielkiej odwagi, by pozbierać kawałki swojego życia i ruszyć do przodu. Udowodniła, że tkwienie w przeszłości jest trudne, kiedy jedyne co czujemy to ból i smutek. Ale najważniejsze - choć życie bardzo często staje się ciemne i brzydkie, to musimy walczyć i przetrwać tę burzę, również dzięki pomocy najbliższych, osób którym na nas zależy. Musimy walczyć, dopóki nie zajdzie słońce...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez Agnieszka L. w dniu 2019-09-25
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Jeśli nie ma marzeń, nie ma życia - odezwała się Jessie, a łagodność w jej głosie przeplata się z troską. - Bez nich jest ono puste, bezbarwne nijakie. Nasze pragnienia i pasje to kolory, które malują w nim najpiękniejsze obrazy. Nie bój się marzeń, z czymkolwiek by się one nie wiązały. Maluj swoje życie. Pokryj jego płótno zapierającymi dech w piersi obrazami."

  To jeden z moich ulubionych cytatów z powieści! Jest przepiękny i zdecydowanie do mnie trafia.

  W życiu człowieka są takie chwile, kiedy zwątpienie, bezradność stają się głównym mottem. Najważniejsze jest to, aby nigdy, przenigdy się nie poddawać. Walczyć o siebie, o swoje marzenia, o wartości. Oczywiście nie będzie to takie proste. Nieraz trzeba będzie się podnosić, ale to wytrwałość, wiara w to, że może być lepiej, będzie nas ciągnęła do tego aby zawalczyć o lepsze jutro.

  "Dopóki nie zajdzie słońce" to powieść, w której obserwujemy walkę Sama z demonami przeszłości. Mogłoby się wydawać, że tocząc taką walkę wyjdzie z niej cało i wszystko będzie pięknie. Niestety jest to walka bardzo często niewyrównana. To, co go spotkało w życiu, nie pozwala mu pójść dalej mimo, że się stara, nie zawsze wychodzi.

  Wiecie po "Obietnicy" Ewy Price liczyłam, że kolejną książkę, po którą sięgnę będę mogła zakwalifikować jako coś cudownego, gdyż "Obietnica" była naprawdę wspaniała. Tutaj autorka wskoczyła na jakiś inny poziom i pokazała, że jest jeszcze lepiej niż oczekiwałam. "Dopóki nie zajdzie słońce" zdecydowanie jest dla mnie dużo lepsza niż "Obietnica" i choć ta mi się podobała, to historia Sama to taka perełka, taka wisienka na torcie!! Co tutaj się działo? WOW. To jakie Sam musiał przeżywać męki, katusze. To jak musiał się co chwilę podnosić, przyprawia o gęsią skórkę, o łzy współczucia. A końcówka - dlaczego ja się pytam? ;) Nie lubię jak autorzy tak kończą książki haha :) (mam wtedy milion myśli na minutę), ale wiem, że jak sięgniemy teraz po kolejny tom, to będzie nam się go czytało z takimi wypiekami na twarzy, z wielką niecierpliwością i nadzieją na to, że wszystko szybko się wyjaśni. :)

  Ja jestem absolutnie zakochana w powieści, w Samie. Już nie mogę się doczekać kolejnej części, która będzie niebawem (może nie niebawem, bo w listopadzie), ale zacieram łapki i czekam z niecierpliwością. Brawa dla pani Ewy Price za to co zrobiła w tej książce, jestem zdecydowanie oczarowana i zakochana. :D

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez Eliza P. w dniu 2019-09-17
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka zrobiła na mnie ogromne wrażenie, nie wiedziałam że można w tak fantastyczny i świetny sposób opowiedzieć czyjąś historię i przeszłość jednocześnie mówiąc o tym co się dzieje teraz.

  Nie jest to zwyczajny romans choć miłość również się tutaj pojawia.

  Najważniejszym wątkiem jest tu niewątpliwie przeszłość głównego bohatera i demony z nią związane.

  Oprócz teraźniejszych opisów wystąpiły te z misji Samuela i pozwoliły dowiedzieć się skąd u niego problemy psychiczne.

  Oczywiście urzekła mnie historia sióstr bohatera którymi ten musiał się zająć po śmierci rodziców. To po nich widać jaką przemianę musiał przejść Sam, żeby stworzyć im dom na jaki zasługują.

  Zdecydowanie książka zostanie na długi czas w mojej pamięci i będę ją polecać innym, bo naprawdę warto przeczytać.

  Teraz tylko zostaje czekać na drugą część 💗💗

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 17 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Zapisane w pamięci 5/5 Nasza cena:
33,81 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zapisane w pamięci

Jako nastolatka Eva podjęła kilka bardzo złych decyzji. Młoda, naiwna i zakochana, nie podejrzewała, że chłopak, którego obdarzyła bezgraniczną miłością, okaże się jej oprawcą, pozbawi marzeń oraz zaufania do ludzi. Zamiast miłości i ciepła poznała smak bólu i nienawiści. Przy odrobinie szczęścia i...
Obietnica 5/5 Nasza cena:
33,84 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obietnica

"Brian Wild złożył obietnicę. Zamierzał jej dotrzymać kosztem wszystkiego, co posiadał, włączając w to rodzinę. Motorem napędowym jego działań była zemsta. By wymierzyć sprawiedliwość, gotów był podjąć każde ryzyko. Jednak gdy przeznaczenie przejmuje pióro i zaczyna za nas pisać powieść w księdze...
Córka pedofila 5/5 Nasza cena:
28,00 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Córka pedofila

Są wydarzenia, które poruszają do głębi.Są ludzie, obok których nie jesteś w stanie przejść obojętnie.Są opowieści, co – raz opowiedziane – już na zawsze z Tobą pozostają.Są doświadczenia zmieniające nas na całe życie...Taka właśnie jest historia Lexi – nastolatki, jaką możesz znać, dziewczyny...
Odkupienie 5/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odkupienie

Gdyby nie Brian, nie poznałabym smaku szczęścia, nie dowiedziałabym się, czym jest prawdziwa miłość. () Ale również nie poczułabym goryczy odrzucenia i samotności gorszej od tej, której doświadczałam od najmłodszych lat. Nie zaznałabym prawdziwego bólu takiego odczuwalnego każdą cząstką ciała i...
eBook Odkupienie mobi epub 0/5 Nasza cena:
21,04 zł 26,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Odkupienie mobi epub

  "Gdyby nie Brian, nie poznałabym smaku szczęścia, nie dowiedziałabym się, czym jest prawdziwa miłość. (...) Ale również nie poczułabym goryczy odrzucenia i samotności gorszej od tej, której doświadczałam od najmłodszych lat. Nie zaznałabym prawdziwego bólu - takiego odczuwalnego każdą cząstką...
eBook Zapisane w pamięci mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zapisane w pamięci mobi epub

Jako nastolatka Eva podjęła kilka bardzo złych decyzji. Młoda, naiwna i zakochana, nie podejrzewała, że chłopak, którego obdarzyła bezgraniczną miłością, okaże się jej oprawcą, pozbawi marzeń oraz zaufania do ludzi. Zamiast miłości i ciepła poznała smak bólu i nienawiści. Przy odrobinie szczęścia i...
eBook Obietnica mobi epub 0/5 Nasza cena:
20,48 zł 25,60 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Obietnica mobi epub

Brian Wild złożył obietnicę. Zamierzał jej dotrzymać kosztem wszystkiego, co posiadał, włączając w to rodzinę. Motorem napędowym jego działań była zemsta. By wymierzyć sprawiedliwość, gotów był podjąć każde ryzyko. Jednak gdy przeznaczenie przejmuje pióro i zaczyna za nas pisać powieść w księdze...
Walcząc z cieniami 5/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Walcząc z cieniami

Pochodzę z rodziny wojowników. Od zawsze myślałem, że podążę za ich cieniami, stając się niepowstrzymany na ringu. Zmieniło się to w dniu, kiedy uratowałem życie kobiecie, którą kochałem, ale której nigdy nie mógłbym mieć. Brat okrzyknął mnie bohaterem, a moją nagrodą stał się wózek. Kiedy zostałem...
Laleczki T.2 Zaginione laleczki 5/5 Nasza cena:
33,84 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Laleczki T.2 Zaginione laleczki

Czy miałeś kiedyś wrażenie, że twoja dusza łączy się z drugą duszą? Czy oddychałeś czyimś powietrzem? Czułeś, jak stajecie się jednością? Ja tak.W końcu zaczęłam żyć, czuć, a nawet kochać, pomimo chaosu, który mnie otaczał.Opuściłam gardę. Wpuściłam kogoś do swojego serca.Detektyw Jade Phillips...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula