Dawne tajemnice. Blizny przeszłości. Tom 2

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 10
Wysyłka w
2 dni + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
352
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 25,33 zł
Nasza cena: 30,22 zł 42,90 zł Taniej o: 30%

"Dawne tajemnice" to znakomite połączenie kryminału i powieści obyczajowej. Poznaj dalsze losy Majki, bohaterki "Blizn przeszłości"!

Kiedy Majka wróciła do swej rodzinnej Bobrówki, przyświecał jej jeden cel. Chciała dowiedzieć się, kto był odpowiedzialny za śmierć jej ojca. Próbując rozwikłać jedną tajemnicę, rozsypała cały, misternie budowany przez lata domek z kart. Brutalnie (choć ze szlachetnych pobudek) weszła w życie innych ludzi i za to właśnie została znienawidzona. Nawet burmistrz miasteczka stał się jej wrogiem, a jest to człowiek, który o Majce wie więcej, niż ona sama. Teraz nie zawaha się użyć tej wiedzy przeciwko niej. Czy w tak wrogim świecie jest jeszcze miejsce na prawdziwe uczucie?

"Dawne sprawy" to kontynuacja losów Majki, bohaterki powieści "Blizny przeszłości". W pierwszej części cyklu Krystyna Mirek pokazała nam swoje nowe, pisarskie oblicze. Udało jej się w mistrzowski sposób połączyć kryminał z powieścią obyczajową. W "Dawnych tajemnicach" trzyma się tej właśnie drogi, dlatego też powieść tę czyta się z wypiekami na twarzy. Znakomicie odmalowana została tu duszna atmosfera małego, prowincjonalnego miasteczka, gdzie każdy może skrywać w sercu jakiś mroczny sekret. Rozwikłanie tej sieci nie będzie rzeczą łatwą. Czy Majka przejdzie próbę? Czego dowie się jeszcze na swój własny temat? Bo choć rodzina jest najważniejsza, to właśnie bliscy potrafią skrzywdzić najmocniej...


Opinie o książce

"Dawne tajemnice" to doskonałe połączenie powieści kryminalnej i obyczajowej. Pełna napięcia i nieprzewidywalna. Nie do przegapienia!

Justyna Chaber, Ona czyta

Krystyna Mirek kolejny raz udowadnia, że jest autorką wszechstronną, świetnie łącząc kryminał z powieścią obyczajową. "Dawne tajemnice" to historia, która uświadamia, że każda prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw. Must read tej jesieni!

Joanna Wolf, NIEnaczytana


O autorce

Krystyna Mirek to niekwestionowana mistrzyni lekkiego pióra. Jej książki czyta się jednym tchem, a przy tym traktują one o najważniejszych w życiu człowieka wartościach. Pisarka odnalazła w swej twórczości prawdziwy złoty środek między lekkością i swobodą stylu a poruszającą, głęboką treścią. Udowodniła to zresztą już nie jeden raz. Krystyna Mirek ma w swoim dorobku takie powieści jak: "Cena szczęścia", "Droga do marzeń", "Francuska opowieść", "Miłość z jasnego nieba", "Podarunek", "Pojedynek uczuć", "Polowanie na motyle", "Rodzinne sekrety", "Słodkie życie", a także cykl powieściowy zatytułowany "Willa pod Kasztanem".

Recenzje (10)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie sposób inaczej rozpocząć tekstu o „Dawnych tajemnicach” jak tylko okrzykiem: „Wow!”. Wydawnictwo Filia – bardzo, bardzo dziękuję. To we współpracy z Wami mam przyjemność poznawać tyle świetnych powieści. W tym oczywiście tę. Przejmującą historię spisaną piórem mistrzyni kreowania pięknych fabuł.

  Majka Sokołowska wciąż na tropie.

  Dziewczyna jest już coraz bliżej ułożenia wszystkich rodzinnych puzzli, a zwłaszcza tych dotyczących śmierci ojca, Aleksandra Sokołowskiego. Prawda jest często bardzo trudna do udźwignięcia, ale mam wrażenie, że jej poznanie jest też uwalniające. Być może dlatego dziewczyna tak mocno brnie do przodu mimo niesprzyjających spojrzeń mieszkańców Borek.

  Jej pojawienie się dla niektórych wyraźnie nie jest też wygodne. Inni znowu za sprawą Majki i jej krzepiących słów odnajdują w sobie siłę do walki o siebie i o najbliższych. Czy po rozwiązanie zagadki dobrze jest sięgać daleko? Czy wręcz przeciwnie?

  Co jeszcze znajdziemy w książce?

  Maja przyciąga jak magnez kolegę z pracy. Staje się powodem, dla którego chłopak wychodzi z długoletniego związku. Czy warto słuchać głosu serca gdy druga strona, w tym przypadku Majka, mówi wyraźnie, że nic z tego nie będzie? Chociaż prawdą jest też, że to co mówimy nie zawsze ma odzwierciedlenie w sercu.. jak to jest w tym przypadku?

  Widząc w sieci kolejną zapowiedź Krystyny Mirek wiem, że warto się nią bliżej zainteresować. Nazwisko autorki to dla mnie gwarancja lektury na najwyższym poziomie. To zawsze starannie podana i ciekawa fabuła. Kryminalna odsłona pracy Mirek ulokowała się w specjalnym miejscu w moim sercu. Takie książki mogę czytać zawsze i wszędzie.

  Cóż można powiedzieć więcej. Czytajcie bo warto! Czytajcie koniecznie w zaproponowanej przez pisarkę kolejności. Zaburzając chronologię zabieracie sobie wielką radość czytania.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Cześć książkoholicy 🎶❣️

  Drugi tom mroczniejszej odsłony Pani Krystyny Mirek i powiem Wam, że jest równie świetny jak pierwszy 😁 autorka świetnie trzyma czytelników w napięciu, nie zwalniając ani na chwilę. Akcja pędzie jak szalona wciągając w swój wir wszystko i wszystkich wokoło. Jak dla mnie Pani Krystyna tak jak świetnie pisze książki obyczajowe tak i świetnie pisze thrillery. Przynajmniej tą serią nam to pokazuje. Ogromnie nie mogę się doczekać kolejnego tomu. Tyle pytań jeszcze pozostało w mojej głowie nie rozwianych 🤔

  Mam też ogromną nadzieję, że ta pierwsza seria nie będzie ostatnio. Mam nadzieję, że jeszcze autorka napiszę coś z tego gatunku bo to jest, ahhhh...... To jest takie doooobreeee......

  Polecam ogromnie!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Dawne tajemnice" to drugi tom z serii "Blizny przeszłości", autorstwa Krystyny Mirek.

  Kontynuacja losów Mai Sokołowskiej, która po piętnastu latach wraca w rodzinne strony, by zmierzyć się ze swoim największym koszmarem z dzieciństwa i znaleźć odpowiedzi na pytanie: Kto stał za zabójstwem jej ukochanego ojca? Jednak im bliżej Maja jest odkrycia prawdy tym więcej przeszkód spotyka na swojej drodze. Prawda bywa brutalna, a wspomnienia potrafią kłamać o czym nie raz się przekona...

  "Dawne tajemnice" to kontynuacja kryminału "Blizny przeszłości" z Mają Sokołowską w roli głównej. Już teraz zapraszam Was do przeczytania recenzji pierwszego tomu. W tej części wiele elementów zaczyna się ze sobą łączyć, a skrywane przez lata sekrety w końcu ujrzą światło dzienne. Na dodatek otrzymujemy odpowiedzi na pytania, które nurtowały nas w pierwszym tomie. Maja jest coraz bliżej odkrycia prawdy, ale to będzie kosztować ją wiele nerwów - nie wszystkie osoby, które obdarzyła zaufaniem mają szczere intencje, więc nie obejdzie się bez dodatkowych kłopotów, o czym przekona się już wkrótce. Jednak jednego możemy być pewni, że w końcu niektórzy poniosą konsekwencje swoich czynów. Warto zwrócić uwagę również na wątek Mirka, który naprawdę dopełnia tą część. Zaczynamy nawet chwilami współczuć komendantowi. Na jego przykładzie widzimy, że nie wszystko jest czarno-białe, czasem zła interpretacja może nas bardzo rozczarować i zranić, o czym zresztą przekonał się na własnej skórze Mirek. Jestem bardzo ciekawa jak potoczy się dalej ta historia i w jaki kierunku będzie zmierzać... No cóż na tą chwile musimy trochę poczekać, ale uważam czasem warto czekać za dobrą książką.👌

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Dawne tajemnice" Krystyny Mirek to druga część "Blizn przeszłości", która ukazała się niedawno. Trzeba przyznać, że godne podziwu jest to, jak szybko autorka wydała II część tego kryminału. Warto tutaj wspomnieć, iż tomy są ze sobą ściśle powiązane, a zatem istotna jest kolejność czytania.

  W tej części mam wrażenie, że główna bohaterka i jej problemy zeszły jakby na drugi plan. Co prawda nadal tematem przodującym jest dążenie Mai Sokołowskiej do odkrycia prawdy o śmierci ojca, ale na przód wysuwają się inne wątki, wątki społeczne, oraz kłopoty, z jakimi borykają się mieszkańcy małego miasteczka. Nie ujmuje to oczywiście całości historii, a wręcz przeciwnie nadaje jej dodatkowego wydźwięku. Możemy bliżej poznać życie prywatne innych bohaterów powieści, które swoją drogą są bardzo ciekawie wykreowane. Spotykamy tu i czarne charaktery, którym wydaje się, że są ponad prawem i słabe charaktery, które pragną zmienić swoje dotychczasowe życie. Pisarka pokazuje nam w tej części, jak często idealizujemy swoje życie, jak żyjemy na pokaz, oraz jak w małych miejscowościach ludzie żyją według pewnych stereotypów, w przekonaniu, iż tak właśnie musi być.

  Autorka udziela nam także odpowiedzi na pytanie, jaka była prawdziwa przyczyna śmierci ojca Mai, dziewczyny, która tak niezłomnie dążyła do tego, by poznać prawdę i móc zmierzyć się z przeszłością, czy jednak tego spodziewała się młoda policjantka? Jak odkrycie tej tajemnicy wpłynie na życie kobiety, kobiety, która, pomimo iż wydaje się być silna i niezależna, tak naprawdę w środku wciąż jest małą straumatyzowaną dziewczynką.

  Akcja powieści toczy się swoim tempem, nie jest wartka, ale na pewno jest wciągającą, autorka funduje nam takie emocje, iż kolejne strony przewraca się z zapartym tchem, tu intryga dosłownie goni intrygę. Fabuła jest wyraźnie zarysowana, a wątki zarówno kryminalne jak i społeczne są niezwykle frapujące.

  Zdawać by się mogło, że to już koniec tej historii. Zagadka z przeszłości została rozwiązana, ale pewne wątki pozostają jeszcze niezamknięte, przeszłość ma istotny wpływ na przyszłość, a więc czekam, aby poznać dalsze losy Majki Sokołowskiej.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Dawne tajemnice" to drugi tom serii spod pióra Krystyny Mirek i druga książka tej autorki w klimacie thrillera psychologicznego. Premiera miała miejsce 29 września 2021 roku i byłam bardzo ciekawa co znajdę w środku, ale swoje musiała wyczekać na stosie hańby i wstydu, bo jednak przed nią czekało kilka innych książek, które również wskoczyły na póki księgarń tej jesieni, a jak wiemy, jesień pod tym względem zawsze jest wspaniała!

  O czym jest drugi tom? Czy można go czytać zanim pozna się pierwszy? Odpowiadając najpierw na to drugie pytanie: nie. Historia jest jedną całością i można się zwyczajnie pogubić.

  Tym razem autorka wprowadza nas w kontynuację opowieści o Majce, której tym razem poznajemy przeszłość. Kobieta próbuje dowiedzieć się jaka tajemnica kryje się za śmiercią jej ojca. I właśnie: przeszłość. W tym tomie wpadamy w nią w całości, bo dowiadujemy się wielu rzeczy na temat innych bohaterów i wychodzi cała masa sekretów na jaw. Co ciekawe, dotyczy to wszystkich, bo nie omija burmistrza, komendanta, a Majka być może nareszcie ma szansę na to, by zacząć żyć normalnie i przede wszystkim tym co tu i teraz, a nie ścigać się z demonami przeszłości.

  Bardzo podoba mi się, że tym razem akcja dosłownie zaczęła gnać sprintem ku rozwiązaniu zagadek, bo poprzednia część była o wiele wolniejsza. Tym razem wszystko toczy się szybko, gwałtownie i tak też reagują ludzie. A propos bohaterów, to pokazane są tak skrajnie różne osobowości, problemy ludzkie, że ciężko nie doszukiwać się ich w rzeczywistości, tuż obok, wśród znajomych ludzi. Na przykład Majka, osoba, która pomaga wielu kobietom, ale samej jej jest bardzo ciężko o pomoc poprosić. Burmistrz, cóż tu mówić, po prostu paskudna gnida. W międzyczasie przewija się agresywny pijaczyna. Każde ma jakieś problemy, goni przeszłość i się z nią zmaga, ale czy potrafią się zmienić?

  Autorka mnie zaskoczyła tym, jak poprowadziła akcję i faktycznie momentami czułam się skołowana, nie wiedziałam o co chodzi, ale też jak na taką objętość stron, szczerze mówiąc, za szybko rozwiązuje niektóre wątki i przekłada się to na postrzeganie historii niektórych bohaterów, które nie miałyby prawa wydarzyć się w rzeczywistości. Nie przeszkadza to jednak w przemyśleniu tego, jak to wszystko się potoczyło, co może się jeszcze wydarzyć w kolejnym tomie, a ten zapowiedziano na końcu tej, więc wiadomo, że jest na co czekać.

  Bardzo żałuję, że ta opowieść dzielona jest na kilka tomów, bo według mnie to jak oglądanie serialu. Każdy odcinek przynosi coś nowego, angażuje czytelnika w całości, ale zostawia potężny niedosyt i głód wiedzy, jak to wszystko potoczy się dalej i jak to autorka zakończy, bo to zakończenie w przypadku thrillera jest jednym z najważniejszych elementów.

  Mimo to, po tę część warto sięgnąć, to świetna kontynuacja serii, ale gdybym wiedziała, że tak będzie wyglądać, to poczekałabym aż zostaną wydane wszystkie, aby móc czytać jedną po drugiej!

  Recenzja powstała we współpracy z Wydawnictwem Filia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 5 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Dzień sznura. Opowieść rewolucyjna o dawnej Warszawie 0/5 Nasza cena:
29,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dzień sznura. Opowieść rewolucyjna o dawnej Warszawie

Upalne lato 1831. Wojska powstańcze cofają się na wszystkich frontach, a korpus Paskiewicza przekracza Wisłę, aby zaatakować Warszawę od zachodu. W wojsku rosyjskim szaleje zaraza, ale pierwsi chorzy padają też pośród powstańców, a także mieszkańców stolicy. Porucznik Jacek Olszowski, weteran wojen...
Zakon Świętego Brutusa. Opowieść spiskowa o dawnej Warszawie 5/5 Nasza cena:
23,88 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakon Świętego Brutusa. Opowieść spiskowa o dawnej Warszawie

Jesienią 1830 roku, w Warszawie zaczynają ginąć młodzi wojskowi, niegdyś związani z tajnym sprzysiężeniem patriotycznym, zwanym Zakonem Świętego Brutusa. Skruszeni spiskowcy boją się o własne życie, ale duma nie pozwala im szukać pomocy policji carskiej. Proszą więc kogoś innego. Czy Jacek...
Władza absolutna. W kręgach władzy. Tom 3 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Władza absolutna. W kręgach władzy. Tom 3

Po zamachu pod sejmem Polska znalazła się na skraju anarchii. Konstytucja nie przewiduje, kto powinien przejąć władzę, a do walki o nią gotowe są stanąć wszystkie siły polityczne. W sytuacji poważnego kryzysu rozpoczyna się najbardziej bezkompromisowa kampania wyborcza w historii. Tymczasem...
Szepty spoza nicości 5/5 Nasza cena:
27,70 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szepty spoza nicości

Seweryn Zaorski po raz ostatni wraca do Żeromic, by sprzedać dom i na dobre zostawić za sobą tragiczną przeszłość. Formalności trwają dłużej, niż powinny – i wszystko wskazuje na to, że ktoś z premedytacją chce zatrzymać go w okolicy. Tego samego dnia policja otrzymuje anonimową wiadomość, że w...
Niewiadoma 4/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niewiadoma

Niektórzy nie cofną się przed niczym, żeby chronić siebie i swoich bliskich. Szczecin, czerwiec 2016 roku. W gabinecie psychoterapeutki Mileny Korcz zjawia się pewien mężczyzna. Nie przyszedł po pomoc, chce tylko zadać bardzo ważne pytanie. Mężczyzna nie opuszcza gabinetu żywy. Tymczasem eksglina...
Zbrodnia w wielkim mieście 5/5 Nasza cena:
26,57 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zbrodnia w wielkim mieście

Czy kiedykolwiek miałaś ochotę zabić swojego szefa? Sandra, szefowa pisma ""Marzenia i sekrety"", jest atrakcyjną singielką i fanką Tindera. Martyna, redaktorka w tej gazecie, to znudzona żona, która swojego męża widuje raz na pół roku, a i wtedy niewiele mają sobie do powiedzenia. Z kolei Iwona,...
Dom Jętki 4/5 Nasza cena:
29,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom Jętki

Morderczy plan ukartowany w dalekiej przeszłości. Ponad 70 lat przygotowań do realizacji. To znowu się dzieje. W lesie zostaje znalezione ciało mężczyzny z rozszarpaną klatką piersiową. Wszystkie dowody wskazują, że ofiara sama się okaleczyła, żeby uśmierzyć niewiarygodne cierpienia. Były detektyw...
Pakiet Nadkomisarz Rędzia. Tomy 1-3: Blizny, Sekta, Głębia 0/5 Nasza cena:
93,10 zł 128,70 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Nadkomisarz Rędzia. Tomy 1-3: Blizny, Sekta, Głębia

Blizny. Nadkomisarz Rędzia. Tom 1 Śmierć nie jest rozwiązaniem, byłaby dla ciebie za dobra. Na placu budowy zostają odnalezione zwłoki. Nadkomisarz Rędzia ze szczecińskiej Komendy Policji wpada na ślad, który łączy śmierć denata z tragedią sprzed lat. Musi cofnąć się w czasie i wrócić do licealnej...
Lot 202 4/5 Nasza cena:
27,70 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lot 202

Zwyczajna, piątkowa noc w Nowej Hucie. Kamery monitoringu u zbiegu dwóch ulic rejestrują młodego chłopaka o drugiej piętnaście. Nie ma go na nagraniu z przecznicy dalej…  Sześć lat później, podkomisarz Agnieszka Oliwa odnajduje ciało chłopaka w Opolu. Wszystko wskazuje na to, że w wyjątkowo...
Życie za życie 4/5 Nasza cena:
28,59 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życie za życie

DWIE MATKI. DWIE CÓRKI. JEDNO SERCE. Minął rok, kiedy życie Alice Miller rozpadło się na kawałki, po tym jak utonęła jej córka, Amelie. Rok wypełniony słowami otuchy ze wszystkich stron i nie kończącymi się kondolencjami. Jednak Alice znajduje ukojenie tylko w alkoholu i pigułkach nasennych....
Grzech. Komisarz Eryk Deryło. Tom 1 5/5 Nasza cena:
26,57 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Grzech. Komisarz Eryk Deryło. Tom 1

W Lublinie dochodzi do serii zaginięć. Ktoś porywa kobiety, a ich rodziny otrzymują tajemnicze listy. Do sprawy zostaje przydzielony wybuchowy komisarz Eryk Deryło. Gdy znalezione zostają pierwsze zwłoki, na miasto pada strach, a presja wywierana na lubelską policję rośnie. Tropy mnożą się i...
Pakiet: Listy zza grobu, Głosy z zaświatów, Szepty spoza nicości 0/5 Nasza cena:
79,87 zł 122,70 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Listy zza grobu, Głosy z zaświatów, Szepty spoza nicości

Listy zza grobu Dwadzieścia lat po śmierci ojca Kaja Burzyńska wciąż otrzymuje od niego wiadomości. Zadbał o to, przygotowując je zawczasu i zlecając coroczną wysyłkę tego samego, pozornie przypadkowego dnia. Po czasie Kaja traktuje to już jedynie jako zwyczajną tradycję – aż do momentu, gdy w...
Wybrane bestsellery
Zło w Cmentarnej Górze 4/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zło w Cmentarnej Górze

Zniknął, jakby wpadł wprost do samego piekła... Cmentarna Góra – niewielka wieś ukryta pośród lasów – nie cieszy się dobrą opinią. Zagadkowe zaginięcia, seria samobójstw, konflikty sięgające jeszcze czasów Żołnierzy Wyklętych, tajemniczy kult słowiańskiej pramatki… To tylko niektóre z niezwykłych...
Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7 5/5 Nasza cena:
24,21 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7

W Tatrach Zachodnich dochodzi do zaginięcia młodej kobiety z Warszawy. Ostatnim razem widziana była przez turystów w okolicy Trzydniowiańskiego Wierchu, a potem przepadła bez wieści. Był to jej pierwszy wyjazd w góry, miała zamiar spędzić w nich tylko weekend, a w Zakopanem pojawiła się sama – mimo...
Siedem życzeń 5/5 Nasza cena:
37,32 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem życzeń

Jeden pensjonat, jeden wieczór, kilka opowieści. Tej zimy spadnie dużo śniegu. Zbyt dużo. Mazurska Piękna Góra została zupełnie odcięta od świata. Najstarsi mieszkańcy nie pamiętali takiej zimy. Mówiono, że może to jakiś znak. W pensjonacie Pod Kurą tego wieczoru spotka się kilku przypadkowych...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2 5/5 Nasza cena:
33,96 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2

Kontynuacja tomu 4 światowego bestsellera! Fae wbrew swojej woli, walczy o znalezienie własnego miejsca dla siebie w zabójczym i niebezpiecznym świecie. Co gorsza, wojna i wszystko, co w niej straciła, wypaliły w jej duszy niezatarte piętno. Jedyną osobą, która rozpala ją bardziej niż ktokolwiek...
Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim 5/5 Nasza cena:
36,82 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim

Missoula w Montanie tylko z pozoru jest sielskim miasteczkiem uniwersyteckim, zamieszkanym przez zżytą społeczność dumną ze swojej drużyny futbolowej. Tak naprawdę ta przyjemna fasada skrywa poważny problem, jakim są liczne przypadki przemocy, której ofiarami padają studentki tutejszego...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Wampirze cesarstwo. Tom 1 0/5 Nasza cena:
41,57 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wampirze cesarstwo. Tom 1

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy "New York Timesa". Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną...
Łowca snów 5/5 Nasza cena:
37,65 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowca snów

To, co dla czterech przyjaciół miało być wspaniałą przygodą, zmieni się w koszmar, po którym nic nie będzie już takie samo...Łowca snów to nie tylko opowieść o przybyszach z kosmosu, ale i o przyjaźni, która rozpoczęła się brawurowym, wspaniałomyślnym czynem czterech nastolatków i przetrwała ponad...
Pakiet Wiedźmin. Tomy 1-8: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora, Sezon burz. Wydanie serialowe 5/5 Nasza cena:
376,50 zł 499,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Wiedźmin. Tomy 1-8: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora, Sezon burz. Wydanie serialowe

Kultowy cykl fantasy Andrzeja Sapkowskiego "WIEDŹMIN" w nowym serialowym wydaniu. Tomy 1-8. Osiem tomów w nowej szcie graficznej. Pierwszt tom z obwolutą filmową. Pakiet 8 tytułów sagi Wiedźmin Sapkowskiego: 1. Sezon Burz Oto nowy Sapkowski i nowy wiedźmin. Mistrz polskiej fantastyki znowu...
Dwie lewe ręce 5/5 Nasza cena:
25,18 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwie lewe ręce

Matylda ma dość pracy u Salomei Gwint. Odchodzi z agencji i rozpoczyna działalność na własny rachunek. Pierwsze zlecenie wydaje się proste. Ma odnaleźć eksmęża klientki. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że jej klientką została Salomea Gwint. Matylda jest pewna, że sprawa ma drugie...
Ona ma siłę 0/5 Nasza cena:
25,76 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ona ma siłę

Nowe wydanie przełomowego poradnika, który poprawił życie seksualne i samoocenę milionów kobiet. Czym jest pożądanie, czego (i dlaczego) się wstydzimy, jak fantazjujemy, dlaczego tak ważne są kontekst oraz emocje i dlaczego – mimo wielkich starań naukowców – nigdy nie powstanie „różowa tabletka”,...
Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12 4/5 Nasza cena:
21,87 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12

Do Joanny Chyłki z nietypową sprawą zgłasza się jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Twierdzi, że za moment popełni przestępstwo, i chce, by to właśnie prawniczka z Żelaznego & McVaya ją broniła. Zanim Chyłka ma okazję zastanowić się, jak zapobiec tragedii, jest już za późno. Kobieta...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula