Baw się z nami. Cry Babies. Zadania do ścierania

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Seria: Zadania Do Ścierania
Wydawnictwo: Media Service Zawada
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2022
Ilość stron: 16
Opis

Seria popularnych książek ze zmywalnym flamastrem i laminowanymi stronami. Rysuj, pisz, rozwiązuj zadania i baw się ze swoimi ulubionymi bohaterami – wyrusz w świat pełen przygód. Zadania można rozwiązywać wielokrotnie za pomocą dołączonego zmywalnego flamastra. Wystarczy użyć gąbki na końcu skuwki. Jeśli coś pójdzie nie po twojej myśli, możesz spróbować jeszcze raz! Ta przygoda nigdy się nie kończy!

Dłuższy opis


Tytuł "Cry babies. Zadania do ścierania. Baw się z nami" to opracowanie zbiorowe, więc za opisane treści odpowiada kilka osób.

Książeczka pt. "Cry babies. Zadania do ścierania. Baw się z nami" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej maluchy mogą rozwijać kreatywność i zdolności poznawcze. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Pragnąc wspierać poprawny rozwój dzieci w wieku od 3 do 7 lat, warto wręczać im specjalnie przeznaczone dla nich książeczki.

Poznaj 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także bardzo dobrym sposobem doskonalenia zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wychodząc z domu na wyprawę, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do torby lub plecaka.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej perypetii bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - sprawdź również następne części z serii "Zadania do ścierania".

Jest to bardzo krótka produkcja - ma 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Cry babies. Zadania do ścierania. Baw się z nami" opublikowało Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka zainteresuje dziecko, to zobacz również inne pozycje od tego wydawcy.

Ten tytuł to idealny przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii kreatywne i rozwijające lub z serii Zadania Do Ścierania

W jaki sposób można wielokrotnie rozwiązywać zadania w tej książeczce?

Możliwość wielokrotnego użytku zapewniają laminowane strony oraz dołączony do zestawu specjalny flamaster suchościeralny. Dziecko może swobodnie rysować i pisać, a po skończonej zabawie wystarczy użyć gąbki umieszczonej na skuwce pisaka. Takie rozwiązanie pozwala na natychmiastowe poprawianie błędów i ponowne podejście do wyzwań bez marnowania papieru. Śliska powierzchnia kartek jest odporna na wielokrotne przecieranie, co gwarantuje trwałość publikacji przez długi czas.

Jakie konkretne umiejętności rozwija praca z książką "Baw się z nami. Cry Babies. Zadania do ścierania"?

Publikacja skupia się przede wszystkim na doskonaleniu sprawności manualnej oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej u najmłodszych. Zadania polegające na prowadzeniu flamastra po śladzie lub uzupełnianiu kształtów przygotowują dłoń dziecka do późniejszej nauki pisania. Tematyka związana z popularnymi postaciami Cry Babies dodatkowo motywuje do skupienia uwagi i ćwiczenia cierpliwości. Regularne korzystanie z książeczki buduje u przedszkolaka pewność siebie w operowaniu przyborami piśmienniczymi.

Dla jakiej grupy wiekowej ta książeczka może okazać się zbyt trudna?

Zadania w tej edycji są dedykowane dzieciom w wieku przedszkolnym, dlatego mogą być zbyt skomplikowane dla maluchów poniżej 3. roku życia. Precyzyjne prowadzenie flamastra wymaga rozwiniętej motoryki małej, którą najmłodsze dzieci dopiero zaczynają kształtować. Dla starszych dzieci, które opanowały już płynne pisanie liter i cyfr, poziom trudności może być z kolei zbyt niski. Produkt najlepiej sprawdza się jako narzędzie wspierające naukę w okresie przygotowania do edukacji wczesnoszkolnej.

Czy do zestawu dołączony jest pisak, czy trzeba go dokupić osobno?

Zestaw jest kompletny i zawiera dedykowany flamaster zmywalny, który umożliwia rozpoczęcie zabawy od razu po rozpakowaniu. Pisak posiada wbudowaną gąbeczkę do ścierania, co eliminuje konieczność używania dodatkowych ściereczek czy akcesoriów. Tusz jest dostosowany do powierzchni laminowanych stron, dzięki czemu łatwo schodzi nawet po dłuższym czasie od nałożenia. Rodzice nie muszą martwić się o dobór odpowiedniego narzędzia, gdyż producent dostarcza optymalny produkt w pakiecie.

Czym charakteryzuje się oprawa i wnętrze tej publikacji edukacyjnej?

Książka posiada specjalnie wzmocnione, śliskie strony, które są odporne na działanie wilgoci z flamastra. Każda karta została zaprojektowana tak, aby wytrzymać intensywne użytkowanie i wielokrotne naciskanie końcówką pisaka. Kolorowe ilustracje z bohaterami Cry Babies zachowują swoją intensywność mimo częstego przecierania powierzchni gąbką. Solidna konstrukcja sprawia, że produkt idealnie nadaje się do zabawy w podróży lub podczas wizyt w poczekalniach.

Szczegóły
  • Tytuł: Cry babies. Zadania do ścierania. Baw się z nami
  • Wydawnictwo Media Service Zawada
  • Seria Zadania Do Ścierania
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2022
  • Ilość stron: 16
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788382821758
  • Język: polski
  • ISBN: 9788382821758
  • EAN: 9788382821758
  • Wymiary: 21.0x29.5x1.5 cm
  • Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Uwaga! Ryzyko zadławienia. Małe elementy. Nieprzeznaczone dla dzieci poniżej 3. roku życia.
  • Dane producenta: Media Service Zawada Sp. z o.o., al. Stanów Zjednoczonych 51, 04-028 Warszawa, Polska, reklamacje@msz.com.pl, tel. 22 870 53 43
Recenzje
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula