Co prosię? Banda Wełniaków. Tom 4

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Seria: Banda Wełniaków
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2023
Ilość stron: 144
Opis

Baranek Beernard, Lama Szama, Kózka Wiluś – osobno potulni, łagodni i niepozorni. Mają już serdecznie dość bycia popychadłami na własnym podwórku. Postanawiają wziąć sprawy we własne kopytka i pokazać, że nie są tacy mięciusi, na jakich wyglądają. Czas stworzyć prawdziwą bandę – Bandę Wełniaków!

Beernard i jego przyjaciele zdołali uciec przed panią Lisicą, ale teraz mają nowy problem: Kevin Bakon ma dla nich robotę. Chce, żeby pomogli mu zaimponować nowej świni na farmie – Barbie Q. Czy romantyczna kolacja przekona ją do nowego adoratora? A może zaimponuje jej musical Mo-hair?

Pełna humoru seria o przygodach trójki niecodziennych przyjaciół, którzy udowadniają, że przy odrobinie sprytu nawet pozornie słabszy może zyskać przewagę. Łącząc swoje umiejętności, odwagę i pomysły, opracowują plan, a kiedy ten nie wypala, mają w zanadrzu kolejny i kolejny… Jedno jest pewne – czytając „Bandę Wełniaków” nie będziecie mogli przestać się śmiać!

Więcej


Książka dedykowana dzieciom w wieku od 6 do 8 lat, to głównie propozycja dostosowana do tego, żeby dzieci czytały ją samodzielnie. To opowieść, która otwiera początkującego czytelnika na pełen przygód świat, która bawi, uczy i rozbudza miłość do literatury.

Zaproś dziecko do świata wyobraźni i wciągających historii. Ta książka to nie tylko rozrywka i frajda z samodzielnego czytania, to zaproszenie do świata moli książkowych i nasionko, które w przyszłości wykiełkuje w miłość do książek.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Publikacja została podzielona na krótkie rozdziały. To ułatwi zrozumienie tekstu i zachęci dziecko do eksperymentowania z samodzielnym czytaniem.
  • Ładne, kolorowe obrazki rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Publikacja została skonstruowana w taki sposób, żeby inspirować dziecko do samodzielnego czytania. Ma krótkie rozdziały, atrakcyjne ilustracje i jest napisana przystępnym językiem.
  • Mały czytelnik bez problemu utożsami się z bohaterami. Pomoże mu to jeszcze lepiej zrozumieć historię i emocje bohaterów.
  • Przez wzgląd na to, że w książce poruszane są kwestie, które mały czytelnik być może zna z własnego doświadczenia, łatwiej będzie mu zrozumieć opowieść i wyciągnąć z niej pewne nauki.
  • Warto też zwrócić uwagę na wartości edukacyjne. Książka ćwiczy umiejętność czytania samodzielnie. Jest źródłem informacji o świecie. Wspiera też rozwój emocjonalny młodego czytelnika.
  • Dzięki czytaniu dziecko uczy się skupiania uwagi. To bardzo ważne w świecie, w którym jest coraz więcej rozpraszaczy. Czytelnik mimochodem poznaje nowe słowa i ich znaczenia, tym samym powiększa zasób słownictwa.

Autorem książeczki "Co prosię? Banda Wełniaków. Tom 4" jest Nathan Luff, Chris Kennett, Ewa Rosa.

Oryginalny tytuł prezentowanej książki: The Nerd Herd. Pig Out.

Książkę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wychodząc z domu na zewnątrz, bez przeszkód można ją spakować dziecku do plecaka.

Jest to nie za długa lektura - ma 144 str. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj i zamów również inne książki z serii "Banda Wełniaków".

Pozycja Co prosię? Banda Wełniaków. Tom 4 została opublikowana przez Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to wybierz też inne tytuły tego wydawcy.

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii literatura lub z serii Banda Wełniaków

Szczegóły
  • Tytuł: Banda Wełniaków. Co prosię?
  • Autor: Nathan Luff
  • Wydawnictwo Zielona Sowa
  • Seria Banda Wełniaków
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2023
  • Ilość stron: 144
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788382990768
  • Język: polski
  • Oryginalny tytuł: The Nerd Herd. Pig Out
  • Tłumacz: Rosa Ewa
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788382990768
  • EAN: 9788382990768
  • Wymiary: 14.5x19 cm
  • Dane producenta: Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o.o., al. Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, Polska, wydawnictwo@zielonasowa.pl, tel. 48 22 379 85 50
Recenzje książki Co prosię? Banda Wełniaków. Tom 4 (1)
  1. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Judyta J. w dniu 2023-08-16
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Śmiech to zdrowie!

    Bez względu na to w jakim wieku jesteśmy wszystko co dobre, radosne i śmieszne dostarcza nam serotoniny, a więc dba o nasz dobry humor!

    Dlatego też dziś... pokaze Wam jak dba o niego @wydawnictwo_zielona_sowa

    Oczywiście dobrymi książkami!💚

    Przed Wami niecodzienny zestaw bohaterów, dążących do uszczęśliwienia siebie samych i uczynienia świata bezpiecznym miejscem, nawet jeśli nie do końca posiadasz umiejętności samoobrony.

    Wyobraźcie sobie Beernarda- owcę, lamę o niesfornym imieniu Szama Lama Ding Dong czy Wilusia Kózkę zainspirowanego słynnym rewolwerowcem?

    Już same imiona są totalnie szaleńcze i kojarzą się z historiami pełnymi niesamowitości.

    I taka właśnie jest ta seria!

    W każdej kolejnej książce autorzy prezentują ich niecodzienne przygody. Począwszy od prób przejęcia kontroli nad swoim losem na podwórku na którym w hierarchii są stanowczo zbyt nisko, przez utarczki z niezwykle wielkim bykiem przy okazji których chcą zdobyć uznanie wśród mieszkańców minizoo, perypetie z pewną wyjątkowo szczwaną Lisicą aż po romantyczne potrzeby Kevina Bekona, świni, która chce zrobić dobre wrażenie na nowoprzybylej.

    Seria składa się z czterech tytułów z których każdy przedstawia zupełnie nowe i świeże przygody w innej niż tradycyjna formie. Nie jest to komiks, ale lekko do niego aspiruje przez zbudowanie treści na obrazie z dodatkiem tekstu i chmur dialogowych.

    Całość czyta się lekko i przyjemnie.

    Zastosowany język jest prosty, z elementami potocznego i neologizmami.

    To się nazywa seria idąca z duchem czasu! 🤩

    W ogólnej opinii uznaje ja za wartą czasu dzieciaków. Przekrada mnóstwo zabawnych dialogów, pomysłów i wspiera rozwój w kreatywności.

    W końcu... Nie jedno ma imię!

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula