Chata na krańcu świata

Autor:

Paul Tremblay

Średnia: 3.8 Ilość ocen: 12
Wysyłka w
4 dni + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
304
Rok wydania
2020
Nasza cena: 33,94 zł 44,90 zł Taniej o: 24%

"Chata na krańcu świata" Paula Tremblaya to trzymająca w napięciu historia o apokalipsie i woli przeżycia. Czy uda Ci się przetrwać do końca?

Lubisz mroczne, tajemnicze opowieści? Poruszające i skrywające w sobie strach? Wyobraź sobie, że pewnego dnia ktoś nieznajomy puka do Twoich drzwi i prosi Cię, by mógł wejść do środka. Co byś zrobił, gdybyś dowiedział się od niego, że jedynie Ty możesz uchronić ludzkość od zagłady?

Kiedy Eric i Andrew postanawiają spędzić ze swoją córeczką wakacje w chatce niedaleko Kanady, nic nie zapowiada, że już niedługo los niczego nieświadomej rodziny skonfrontowany zostanie z losem całej ludzkości. Domek, w którym spędzają wakacje, położony jest z dala od miasta, brak w nim Internetu, telefonów i pozostałych wymysłów współczesnego świata. Najbliżsi sąsiedzi mieszkają w odległości pięciu kilometrów, a aby do nich dotrzeć, trzeba pokonać piaszczystą drogę.

Pewnego dnia Wen, adoptowana córka Erica i Andrew, bawi się w ogrodzie i poznaje tam Leonarda, który szybko przekonuje ją do siebie. Niepokój dziewczynki wzbudzają słowa nieznajomego, który oznajmia, że rodzina będzie musiała podjąć trudne decyzje, ale ona nie ponosi za nie odpowiedzialności. Wówczas Wen dostrzega zbliżających się do chaty ludzi i wystraszona zaczyna uciekać, aby ostrzec przed nimi swoich ojców. Leonard, krzycząc za biegnącą dziewczynką, zapewnia, że nie przyszli ich skrzywdzić, a jedynie prosić o pomoc w ocaleniu świata. Czy rodzina zaufa nieznajomym i uchroni świat od zagłady?


Opinie o książce

Wspaniała, prowokująca do myślenia, pełna grozy opowieść.

Stephen King

Autorzy dobrych horrorów przyglądają się otaczającemu nas światu, czerpią z niego inspirację i zastanawiają się, co może potoczyć się niepomyślnie. Tremblay napisał powieść, która nie tylko rozwija się jak koszmar, ale posępnie odzwierciedla czasy, w jakich przyszło nam żyć.

Andrew Liptak, "Verge"

Chata na krańcu świata Paula Tremblaya to klaustrofobiczna, krwawa opowieść o wierze i paranoi. Znaki, cuda i topory domowej roboty… rety!

Stewart O’Nan, autor "The Speed Queen" i "A Prayer For The Dying"


O autorze

Autor "Chaty na krańcu świata", Paul Tremblay, to redaktor i pisarz, twórca horrorów, książek dark fantasy oraz science fiction. Inne znane jego publikacje to m.in.: "Głowa pełna duchów", "Disappearance at Devil's Rock" czy "City Pier: Above AND Below".

Recenzje (12)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Chata na krańcu świata” Paula Tremblay’a to jedna z jego najgłośniejszych i najbardziej nagradzanych powieści z gatunku literatury grozy. Prawa do jej ekranizacji zostały już wykupione.

  To ciekawa i mocno niepokojąca historia o fanatyzmie, psychozie, wierze i religii. Akcja toczy się w dosyć sielskiej, naturalnej scenerii, która szybko dla bohaterów powieści przeradza się w ich największy koszmar. Powieść wciąga, dobrze się ją czyta, zachowanie czwórki obcych, którzy nachodzą naszych bohaterów budzi zarówno ciekawość jak i lęk. Mam jednak wrażenie, że wydarzenia z powieści są tylko pretekstem do zastanowienia się nad współczesnymi zagrożeniami świata, które są konsekwencją postępu techniki i zachowań społeczeństwa. To ciekawa powieść, choć ostatnia ¼ książki jakoś nie do końca mnie przekonała – potrzebowałabym tu konkretniejszego, mocniejszego zakończenia. Niemniej jednak, choćby dla samych rozważań, jakie wymusza lektura, warto było ją przeczytać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Najnowsza na polskim rynku książka Paula Tremblaya, Chata na krańcu świata, to istny gatunkowy misz-masz. Bez problemu znajdziecie w niej elementy fantastyki, postapokalipsy i grozy, co tak naprawdę daje dosyć ciekawe połączenie i interesującą historię, która rozpoczyna się naprawdę niewinnie… Kto by się spodziewał, że losy bohaterów potoczą się tak tragicznie?

  Siedmioletnia Wen jest wychowywana przez swoich dwóch ojców – Erica i Andrew. Dla wielu osób jest to rzecz niezwykle kontrowersyjna, chociaż coraz bardziej akceptowalna w oczach innych ludzi. Wen jednak jest całkowicie szczęśliwym dzieckiem, rozwija się bez problemów, ma swoje pasje, zainteresowania i marzenia. Eric i Andrew, choć tak bardzo różni, tworzą udaną parę i otaczają dziewczynkę ogromną miłością i troską. Razem postanowili spędzić upalne lato w pewnej chacie, oddalonej od zgiełku miasta, pozbawionej technologii, aby po prostu cieszyć się sobą i otaczającą ich naturą. Nie mogli jednak przewidzieć tragedii, jaka ich spotka.

  Oto któregoś dnia ich sielanka zostaje zakłócona przez młodego człowieka o imieniu Leonard. Przez chwilę bawi się ON z Wen, a następnie znika pozostawiając dziewczynkę z dziwną wiadomością. Wraca jednak ze swoimi przyjaciółmi i już wtedy rozgrywa się problematyczna akcja, tworzy się napięcie i uczucie niepokoju. Czego ta czwórka ludzi chce od Erica, Andrew i Wen? Dlaczego tak nachalnie wpraszają się do ich domu? Robi się nad wyraz nieprzyjemnie, co przejawia się w wielu aspektach owej sytuacji. To właśnie już w tym momencie na jaw wychodzą cechy charakteru poszczególnych bohaterów – jedni starają się być spokojni i dyplomatyczni, inni są narwani i hałaśliwi. Kto ma większe szanse przetrwania?

  Paul Tremblay dosyć ciekawie pokierował rozwojem wydarzeń, a co najważniejsze – wymyślił dosyć oryginalną interpretację biblijnej apokalipsy, plag i czterech jeźdźców. To było dosyć zaskakujące, podobnie jak los poszczególnych bohaterów – naprawdę nie spodziewałam się poświęcenia niektórych z nich, zbiło mnie to nieco z pantałyku, ale właściwie można to chyba uznać za plus tej powieści – zaskakiwanie czytelnika. Robienie nagłych zwrotów akcji, których nikt się nie spodziewa. I to dosyć mocnych, konkretnych, które najpierw wzbudzają w nas niedowierzanie, potem smutek, a za chwilę każą nam się zastanawiać nad tym, że może jednak wszystko się jakoś ułoży i owe wydarzenie okaże się być jedynie marazmem.

  Chociaż doskonale wiedziałam, że pojawiają się w tej książce wątki fantastyczne, to gdy niektóre z nich zostały mocniej zarysowane, pojawiła się u mnie chwila lekkiego zwątpienia. Głównie wiązało się to z tym, że momentami pewne te elementy brzmiały dosyć abstrakcyjnie – jakbym miała do czynienia z narwanymi, naćpanymi młodymi ludźmi, którzy sobie coś uwidzieli. A może właśnie taki był zamysł autora? Żeby czytelnik niczego nie był pewien, żeby błądził lekko po omacku, czuł tę niepewność i niepokój związany z potencjalną apokalipsą? A może to wszystko mogło się okazać tylko głupią zabawą, która skończyła się tragicznie, jak to bywa w niektórych horrorach? Kto wie… Różne myśli krążyły mi po głowie w trakcie lektury. A to jakieś potencjalne wizje rozwinięcia akcji, a to później różne wersje zakończenia całej historii.

  Miejsce akcji ogranicza się do tytułowej chaty, co nie daje zbyt dużego pola manewru autorowi, jak i bohaterom. Mimo wszystko Tremblayowi udało się sprytnie z tego wybrnąć. Stopniowo wprowadzał istotne dla fabuły informacje, zadbał o wystarczająco dobrą (choć mogło być lepiej) kreację bohaterów, nie zapominał o tym, żeby wprowadzić takie chwile pełne niepokoju i lekkiego strachu, gdy to adrenalina buzuje w ludzkich żyłach. Generalnie książka jest w porządku, chociaż raczej nie jest to lektura, do której bym kiedyś powróciła. Przyjemna do przeczytania na raz. Prawdopodobnie najlepszym elementem całości i tak pozostają te drobne momenty mocnego zaskoczenia, przez które w końcu traci się pewność co do tego, co wydarzy się dalej – a to zawsze sprzyja lekturze. Bo jakaż to przyjemność, gdy wiemy dokładnie, co czeka nas na samym końcu? Na owym krańcu świata?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Wen i jej rodzice, Eric i Andrew, wyjeżdżają w totalnie odludne miejsce. Samotnia ta znajduje się z dala od miasta, bez internetu, zasięgu i sąsiadów. Drewnianą chatę otacza las i jezioro. Pewnego dnia do Wen przychodzi nieznajomy, Leonard, który twierdzi, że dziewczynka nie jest niczemu winna, ale wraz z rodzicami będzie musiała podjąć straszne decyzje. Od tej chwili życie zwykłej, spokojnej i kochającej się rodziny zamienia się w koszmar. Kim jest grupa ludzi próbująca dostać się do chatki? Po co przyszli i czy rodzinie grozi niebezpieczeństwo z ich strony? Dlaczego uparcie powtarzają, że losy ludzkości zależą od decyzji podjętych przez Wen, Erica i Andrew? Apokalipsa zbliża się wielkimi krokami...

  Tę książkę przeczytałam już jakiś czas temu, ale kompletnie nie wiedziałam co miałabym o niej napisać. Czytając czułam się dziwnie. Cała ta historia w ogóle jest dziwna. Ale to nie znaczy, że jest zła. Książkę czytało się fajnie i szybko. Fabuła jest pomysłowa. Los ludzkości zależy od jednej rodziny i podjętych przez nią decyzji. Krwawe momenty chwilami wywoływały ciarki. Cały czas zadawałam sobie pytanie co ta grupa ludzi takiego bierze i czy w ogóle wierzą w to, co mówią :) Niestety nie do końca poczułam grozę zbliżającej się apokalipsy. Troszkę brakowało mi tu większej ilości emocji. Cała historia sprowadza się do jednego słowa - WYBÓR. Każdy z bohaterów go ma i tylko od nich zależy czy uwierzą i uratują świat, czy oleją sprawę. My również mamy wybór. Możemy zdecydować czy to wszystko co opowiadała nieznajoma grupa ludzi sprawdziło się czy też nie. Książka wydana jest obłędnie. Będzie to z pewnością piękna ozdoba biblioteczki. Mimo, że czegoś w tej historii mi zabrakło, nie uważam, aby była ona zła. Jest pokręcona, ale czytało się całkiem przyjemnie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 1/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Z dala od cywilizacji i współczesnych trosk Andrew i Eric wraz ze swoją córeczką Wen spędzają wakacje w urokliwej chatce nad jeziorem. Tajemnicza postać o imieniu Leonard przychodzi znikąd , dołącza do chwilowo samotnej, łapiącej pasikoniki dziewczynki i zdobywa jej zaufanie. Jednak mężczyzna nie jest sam. Wkrótce dołączają do niego jeszcze 3 osoby, wyposażone w przerażającą broń. Życie kochającej rodziny zamienia się w koszmar, z którego nie każdy wyjdzie żywy.

  Stajesz przed wyborem – możesz ocalić całą ludzką populację. 7 miliardów istnień może pozostać przy życiu dzięki Tobie. Ale jest jeden warunek. Musisz poświęcić kogoś, kogo kochasz. Co wybierasz? Wprowadzenie do powieści tzw. dylematu wagonika jest w zasadzie gwarantem sukcesu, pod warunkiem, że umiejętnie dostosuje się ten eksperyment do fabuły książki. Można też całkowicie zaprzepaścić potencjał pozycji wprowadzając element, który uczyni ją karykaturalną. Tak niestety było w przypadku „Chaty na krańcu świata”. Do setnej strony książka szczerze mnie interesowała, potem pojawił się wątek apokaliptyczny i wszystkie pozytywne odczucia zniknęły tak szybko, jak się pojawiły. Myślę, że gdyby autor skupił się jedynie na sadystycznej grze pomiędzy bohaterami, pomijając surrealny koniec świata to ta książka mogłaby stać się jednym z lepszych slasherów, jakie do tej pory powstały. Zamiast hitu wyszło pomieszanie z poplątaniem, które budzi skrajnie mieszane uczucia.

  „Chata na krańcu świata” to miszmasz gatunkowy przez co trudno ją w zasadzie gdziekolwiek zakwalifikować. Znajdziemy tutaj zarówno elementy właściwe dla thrillera, literatury grozy, jak i obyczaju. Jednak gdybym miała podsumować, czym jest ta książka, nie odwołując się do gatunku, a do jednego słowa to powiedziałabym – niewypał. Pomysł autora był świetny, ale do czasu. Odosobnione miejsce, obcy ludzie wyposażeni w brutalne, śmiercionośne narzędzia i skazana na piekło, niewinna rodzina. Owszem, brzmi strasznie. Jednak w momencie, gdy owi przybysze zaczynają snuć apokaliptyczne wizje o końcu świata i absurdalnym sposobie zapobiegnięcia temu wydarzeniu, znika klimat, a pojawia się absurd, który graniczy ze śmiesznością.

  Paul Tremblay pokusił się o pomieszanie kilku składników, które w ostatecznym rozrachunku nie stworzyły spójnej całości. Udoskonalanie tego, co już jest dobre czasem spotyka się ze skutkiem odwrotnym do zamierzonego i „chata na krańcu świata” jest tego najlepszym świadectwem.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ciężko przejść obojętnie obok tej książki. Wydawnictwo Vesper jest mistrzem wydawania pięknych, dopracowanych i cudownych wydań. Twarda oprawa, niepokojące ilustracje i gruby papier - idealne do stworzenia perfekcyjnej biblioteczki.

  Ale trochę chcę Wam opowiedzieć o treści. Jest to klasyczny horror z ciężką, duszną atmosferą. Początek trochę był dla mnie trudny, musiałam się wgryźć, potem z każdą stroną było coraz lepiej. I niby książka mi się podobała, ale zakończenie nie było takie, jakiego bym się spodziewała. Liczyłam na takie typowe rozstrzygnięcie, wyjaśnienie i finał, który wbije mnie w fotel. A tu tego zabrakło. Do tej pory się zastanawiam o co tu chodziło, nie wiem czy taki miał być zamysł czy po prostu ja nie ogarnęłam.

  Tak, myślę że jest to trochę kontrowersyjna książka, która zbierze mase głosów na "tak" i masę na "nie". Styl, atmosfera i ponadczasowy pomysł bardzo mocno się bronią, jednak musicie sami ocenić czy takie zakończenie Was satysfakcjonuje.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 7 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Paul Tremblay
 • Wydawnictwo Vesper
 • Oprawa: Twarda
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 304
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788377313459
 • Język: polski
 • Tłumacz: Lipszyc Paweł
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788377313459
 • EAN: 9788377313459
 • Wymiary: 15x21 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Zakon Krańca Świata. Tom 1 5/5 Nasza cena:
30,54 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakon Krańca Świata. Tom 1

Nadszedł Koniec Świata. A właściwie dwanaście Końców - każdemu wierzącemu według potrzeb. Były katastrofy ekologiczne i naturalne, wojna atomowa, atak kosmitów, zstąpienie Jeźdźców i wiele innych wersji Apokalipsy. Nieliczni sprawiedliwi szczęśliwcy trafili do swoich Rajów. Reszta ludzkości zdana...
Zakon Krańca Świata. Tom 2 5/5 Nasza cena:
30,54 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakon Krańca Świata. Tom 2

Nadszedł Koniec Świata. A właściwie dwanaście Końców - każdemu wierzącemu według potrzeb. Były katastrofy ekologiczne i naturalne, wojna atomowa, atak kosmitów, zstąpienie Jeźdźców i wiele innych wersji Apokalipsy. Nieliczni sprawiedliwi szczęśliwcy trafili do swoich Rajów. Reszta ludzkości zdana...
Głowa pełna duchów 5/5 Nasza cena:
33,84 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głowa pełna duchów

„Głowa pełna duchów naprawdę mnie przeraziła, a przecież nie należę do strachliwych.” Stephen KingMrożący krew w żyłach thriller, który w genialny sposób łączy ze sobą rodzinną tragedię, psychologiczny suspens i odrobinę nowoczesnego horroru, przywodząc na myśl takie powieści jak Dom z liści Marka...
Twierdza 5/5 Nasza cena:
37,09 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Twierdza

"Coś morduje moich ludzi". Tak brzmi wiadomość wysłana przez nazistowskiego dowódcę stacjonującego w małym zamku wysoko w odległych, rumuńskich Karpatach. Każdej nocy niewidzialny i cichy wróg wybiera jedną ofiarę i pozostawia jej okaleczone zwłoki ku przerażeniu żołnierzy. Kiedy do twierdzy...
Chodź ze mną 4/5 Nasza cena:
36,30 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chodź ze mną

Zło istnieje! Nie jako przeciwwaga doba, czy owoc filozoficznych rozważań. Zło jest czystą i niczym nieskrępowaną mocą – siłą, która sprowadza na ziemię pierwiastek piekła. Zło jest wieczne i nieśmiertelne. Czasem trwa w uśpieniu przez lata, by w końcu objawić się w najohydniejszej ze swych...
Winda 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Winda

Robert Rot jest spokojnym kochającym mężem, ojcem ubóstwiającym swoje córki. Ciężko pracującym taksówkarzem, dla którego życie sprowadza się do niewyszukanych codziennych przyjemności i typowych obowiązków. Robert Rot jest zwyczajny i szczęśliwy. Winda napawa go jednak strachem, choć nie umie go...
Całopalenie 4/5 Nasza cena:
34,71 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Całopalenie

Ben i Marian Rolfe mają już serdecznie dość ciasnego, dusznego mieszkania na Brooklynie, które podczas upalnego lata staje się wręcz nie do wytrzymania. Kiedy więc trafia się im okazja wynajęcia luksusowej rezydencji na północy stanu za jedyne 900 dolarów za cały wakacyjny sezon, po prostu nie mogą...
Paradoks 5/5 Nasza cena:
36,67 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Paradoks

Nowa powieść autora bestsellerowego „Inkuba”!Mistrzowski thriller psychologiczny z elementami horroru i science-fiction.Jak sądzisz? Czy jesteś najlepszą wersją samego siebie? Najlepszą, na jaką cię stać…?Maks Okrągły „Square” to najlepszy student matematyki na wydziale i chorobliwy perfekcjonista....
Inkub 5/5 Nasza cena:
38,68 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Inkub

Wyobraź sobie, że możesz wszystko. Nawet oszukać śmierć. Nad Suwalszczyzną za kilka dni pojawi się zorza polarna. W Jodoziorach, małej wiosce na prowincji, zostają znalezione spopielałe zwłoki małżeństwa. Wśród lokalnej społeczności miejsce to owiane jest złą sławą, słynie ze szczególnego nasilenia...
Moja przyjaciółka opętana 5/5 Nasza cena:
39,93 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moja przyjaciółka opętana

Grady Hendrix ? autor bestsellerowych powieści, między innymi „The Southern Book Club’s Guide to Slaying Vampires” oraz „Sprzedaliśmy dusze” ? przedstawia pulsujący emocjami thriller o zjawiskach nadprzyrodzonych. Okres buntu i problemy dorastania ? główne motywy przewodnie tego niezwykłego horroru...
Album Zew Cthulhu 0/5 Nasza cena:
54,03 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Album Zew Cthulhu

„Największym dobrodziejstwem naszego świata wydaje się to, że człowiek nie potrafi objąć go rozumem”. Boston 1926. Francis Thurston, po śmierci w tajemniczych okolicznościach swojego ciotecznego dziadka, odkrywa w odziedziczonych dokumentach zapiski dotyczące sekty otaczającej kultem niewyobrażalną...
Omen 4/5 Nasza cena:
26,65 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Omen

Jeremy Thorn jest amerykańskim ambasadorem w Wielkiej Brytanii. Jego cierpiąca na depresję żona, po latach bezowocnych starań o potomstwo i kilku poronieniach, w końcu rodzi dziecko. Gdy jednak ambasador zjawia się w rzymskim szpitalu, słyszy od pracującego tam księdza, że jego nowo narodzony synek...
Wybrane bestsellery
Diuna. Imperium 4/5 Nasza cena:
172,46 zł 229,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Imperium

Diuna. Imperium to gra strategiczna, która łączy w sobie mechaniki budowani talii i rozmieszczania sił na planszy (worker placement).  To od ciebie zależy, jak rozbudujesz swoją potęgę. Poszukasz politycznych sojuszy czy stworzysz militarną przewagę? Siła ekonomii czy subtelne intrygi? Miejsce w...
Diuna. Sekrety Rodu Portal Games 5/5 Nasza cena:
97,47 zł 149,96 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Sekrety Rodu Portal Games

Arrakis, planeta piasku i przyprawy na dalekim końcu Imperium, jest pełna intryg i wojen. Na Diunie zostaniecie wrzuceni w sam środek konfliktu między dwoma Wysokimi Rodami związanymi z tą niesławną planetą. Złowrogi ród Harkonnenów spiskuje dla władzy i zysku, podczas gdy sojusznicy rodu Atrydów...
Sekretny klucz do sukcesu i szczęścia 5/5 Nasza cena:
26,14 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekretny klucz do sukcesu i szczęścia

To naturalne, że każdy pragnie być szczęśliwy, bogaty, żyć pełnią życia i doświadczać wszystkich wspaniałości świata. Joseph Murphy, twórca bestsellerowej „Potęgi podświadomości”, w przystępny sposób wyjaśnia, jak tego dokonać, nie pomijając zjawisk, które mogą nas w tym ograniczać. Murphy oferuje...
Łowca snów 5/5 Nasza cena:
37,65 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowca snów

To, co dla czterech przyjaciół miało być wspaniałą przygodą, zmieni się w koszmar, po którym nic nie będzie już takie samo...Łowca snów to nie tylko opowieść o przybyszach z kosmosu, ale i o przyjaźni, która rozpoczęła się brawurowym, wspaniałomyślnym czynem czterech nastolatków i przetrwała ponad...
Ona ma siłę 5/5 Nasza cena:
25,76 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ona ma siłę

Nowe wydanie przełomowego poradnika, który poprawił życie seksualne i samoocenę milionów kobiet. Czym jest pożądanie, czego (i dlaczego) się wstydzimy, jak fantazjujemy, dlaczego tak ważne są kontekst oraz emocje i dlaczego – mimo wielkich starań naukowców – nigdy nie powstanie „różowa tabletka”,...
Siedem życzeń 5/5 Nasza cena:
37,32 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem życzeń

Jeden pensjonat, jeden wieczór, kilka opowieści. Tej zimy spadnie dużo śniegu. Zbyt dużo. Mazurska Piękna Góra została zupełnie odcięta od świata. Najstarsi mieszkańcy nie pamiętali takiej zimy. Mówiono, że może to jakiś znak. W pensjonacie Pod Kurą tego wieczoru spotka się kilku przypadkowych...
Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników 5/5 Nasza cena:
31,31 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników

Bestsellerowa autobiografia najbardziej lubianej Pierwszej Damy USA i cenionej liderki społecznej – teraz także w wersji dla młodzieży! Wspomnienia z dzieciństwa, historie sukcesów i porażek, chwil zupełnie prywatnych, jak i doświadczeń zawodowych – to wszystko składa się na obraz niesamowitej...
Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci 5/5 Nasza cena:
180,44 zł 289,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci

Siedmiopak zawierający wszystkie tomy w nowych, czarnych - "dorosłych" okładkach w oprawie broszurowej. Harry Potter i kamień filozoficzny Harry Potter i komnata tajemnic Harry Potter i więzień Azkabanu Harry Potter i czara ognia Harry Potter i zakon Feniksa Harry Potter i książę półkrwi Harry...
To, co za nami 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co za nami

„To, co za nami” – kolejna niesamowita historia prosto od bestsellerowej Vi Keeland! Zack od małego dobrze wiedział, jak potoczy się jego przyszłość. Miał wizję szczęśliwego życia u boku swojej najlepszej przyjaciółki. To właśnie ona, Emily, była dla niego wszystkim. Los jednak miał wobec niego...
Zło w Cmentarnej Górze 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zło w Cmentarnej Górze

Zniknął, jakby wpadł wprost do samego piekła... Cmentarna Góra – niewielka wieś ukryta pośród lasów – nie cieszy się dobrą opinią. Zagadkowe zaginięcia, seria samobójstw, konflikty sięgające jeszcze czasów Żołnierzy Wyklętych, tajemniczy kult słowiańskiej pramatki… To tylko niektóre z niezwykłych...
Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4 0/5 Nasza cena:
46,92 zł 64,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4

Pan Lodowego Ogrodu - finałowy, czwarty tom cyklu, ozdobionego kompletem nagród przyznawanych w polskiej fantastyce. Sztandarowe dzieło pisarza z legendarnego "Klubu tfurcuff", grupy której prace złożyły fundament pod współczesną polską fantastykę. Kontynuacja historii uznanej przez portal Onet za...
Almond 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Almond

Wielokrotnie nagradzany koreański bestseller, rekomendowany przez BTS – najpopularniejszy boys band na świecie. „Almond” to powieść uznana przez krytyków za wybitną historię o dorastaniu pośród rozmaitych trudności. Yunjae urodził się z aleksytymią, która utrudnia mu odczuwanie takich emocji jak...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula