Bezwład

Autor:

Jessica Barry

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 12
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Seria
Thriller
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
416
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 28,82 zł
Audiobook CD
za 24,53 zł
Nasza cena: 28,85 zł 39,90 zł Taniej o: 28%

"Bezwład" to trzymająca w napięciu do ostatniej strony powieść sensacyjna.

Maggie Carpenter w niedostępnych górach próbuje za wszelką cenę odnaleźć swoją córkę. Wierzy, że ta cudem ocalała z katastrofy lotniczej.

W życiu Allison Carpenter jest wiele tajemnic. Nawet jej matka Maggie nie ma bladego pojęcia o tym, że dziewczyna jest zaręczona z niezwykle zamożnym Benem Gardnerem. A i sama Allison żyła wiele lat w cieniu przerażającego sekretu. Pewni bardzo wpływowi ludzie gotowi są zrobić wszystko, by tajemnica ta nigdy nie wyszła na jaw. Kiedy prywatny samolot Bena rozbija się w górach, Allison cudem udaje się przeżyć. Desperacko walczy o przetrwanie wśród niedostępnych szczytów. Góry są jej przekleństwem, ale i kryjówką. Kiedy bowiem ludzie, których tak się obawia, dowiedzą się, że przeżyła wypadek, z pewnością ruszą jej tropem.

Maggie Carpenter mieszka w niewielkiej mieścinie Owl’s Creek w stanie Maine. Z przerażeniem odbiera wiadomość o śmierci swej jedynej córki. Fakt, że nie udało się odnaleźć ciała Allison, daje Maggie odrobinę nadziei. Kobieta postanawia podjąć desperacką próbę odnalezienia córki, mimo że nie rozmawiały ze sobą od przeszło dwóch lat. Maggie także ukrywa w głębi duszy wstydliwy sekret i obawia się, że może ON ujrzeć światło dzienne.

"Bezwład" to powieść, od której nie sposób się oderwać. Wartka, sensacyjna akcja mknie do przodu niczym nurt górskiego potoku i z każdą kolejną stroną wciąga coraz bardziej. Autorka w przejmujący sposób maluje przed nami wizję życia, które okazuje się po prostu wielkim kłamstwem. Co więc jest tutaj prawdziwe? Z pewnością więź, która mimo wszystko łączy Allison i Maggie: córkę walczącą o przetrwanie pośród niedostępnych gór i matkę desperacko próbującą odnaleźć swoje dziecko. Dzieli je naprawdę wiele, lecz czy to, co je łączy pozwoli im się odnaleźć?

Przekonajcie się sami, biorąc do rąk najbardziej wyczekiwaną powieść tego roku!


O autorce

Pod pseudonimem Jessica Barry ukrywa się amerykańska autorka popularnych romansów. Dorastała w małym miasteczku w stanie Massachusetts. Studiowała literaturę angielską i historię sztuki na Uniwersytecie Bostońskim, później zaś osiadła na stałe w Londynie. "Bezwład" to pierwszy thriller, jaki wyszedł spod jej pióra.

Recenzje (12)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Kiedy na stronie wydawnictwa Rebis pojawiła się zapowiedź książki Jessiki Barry, uznałam, że może być to dobry thriller. Po przeczytaniu opisu oraz licznych rekomendacji byłam już przekonana, że Bezwład okaże się strzałem w dziesiątkę. Dzięki uprzejmości tego właśnie wydawnictwa, mam teraz okazję opowiedzieć o niej coś więcej.

  Alison to młoda kobieta, która przeżywa katastrofę lotniczą w górach. Jak jej się to udało? Tego nikt nie jest w stanie stwierdzić. Przeżycie jest jednak dla niej dopiero początkiem prawdziwej walki o życie. Allison zna mroczną tajemnicę, przez co pewni ludzie za wszelką cenę próbują ją zabić, by prawda nie wyszła na jaw. Maggie, jest matką Allison. Ma ogromną nadzieję na to, że jej córka jednak żyje i w końcu zdoła wrócić do domu. Okazuje się, że nic nie wie o swojej córce, więc pragnie dowiedzieć się, co działo się u Ally w ciągu ostatnich miesięcy. Podczas gdy jej córka utknęła w dzikich górach, ona sama stara się odszukać odpowiedzi na narastające pytania. Czy zdoła odkryć prawdę, zanim będzie za późno?

  Allison, która jest główną bohaterką powieści, wzbudziła we mnie dość sprzeczne emocje. Z jednej strony czułam w stosunku do niej współczucie, ponieważ sporo przeszła. Najpierw wplątała się w dość nieciekawą pracę, która coraz bardziej spychała ją na dno, a potem musiała walczyć o przeżycie w górach, do których tak naprawdę nie ma za bardzo dostępu. Z drugiej jednak strony irytowała mnie swoją lekkomyślnością, brakiem zrozumienia i taką chęcią pokazania, że ona potrafi sama o siebie zadbać, zamiast poprosić o pomoc. Nie polubiłam tej bohaterki i raczej się to nie zmieni.

  Na plus zdecydowanie zasługuje przemiana tej bohaterki, która gdzieś w połowie ewoluuje z tej takiej rozkapryszonej małolaty w dojrzałą i rozsądną kobietę. Jessica Barry bardzo dobrze wykreowała tę postać pod względem psychologicznym i myślę, że jest to jedna z większych zalet tej książki.

  Maggie mogę uznać za drugą główną bohaterkę. Kobieta również odegrała w tej historii istotną rolę i tak naprawdę, gdyby nie ona, książka byłaby nudna. Samo obserwowanie zmagań Allison było ciekawe, ale na dłuższą metę zmęczyłoby czytelnika. Dzięki temu, że niektóre rozdziały pisane były z perspektywy właśnie Maggie, historia nabrała rumieńców i pozwoliła mi się wciągnąć. Z jednej strony miałam tę młodą kobietę uwięzioną w górach, a z drugiej matkę, której zależy na odkryciu prawdy na temat córki. Już samo to dla mnie budowało napięcie.

  Ta bohaterka nie wzbudziła we mnie jakichś konkretnych uczuć. Podziwiałam jej stanowczość i upartość w drodze do odkrycia prawdy, ale jako osoby nie potrafię jej jednoznacznie ocenić. Moim zdaniem autorka skupiając się tak bardzo na Allison i tej otoczce dookoła tej postaci, zapomniała o jej matce, której też przydałoby się nadać jakieś cechy charakterystyczne.

  Zaczynając lekturę Bezwładu, byłam nastawiona na wciągający thriller, o którym będę pamiętać jeszcze długo. Czy tak się stało? No, niestety nie. Owszem, jest to bardzo dobrze napisana książka, którą czyta się z przyjemnością. Jednak jak dla mnie jest to mocno poprawny thriller, który nie odkrył przede mną czegoś nowego i zaskakującego.

  Jak wspomniałam wcześniej, Jessica Barry bardzo dobrze wykreowała postać głównej bohaterki pod względem psychologicznym, a umówmy się: niewiele autorów, zwłaszcza debiutujących to potrafi. Akcja powieści również jest ciekawie skonstruowana i tak naprawdę cały czas się coś dzieje. Jednak nie powiedziałabym, że jest to powieść mrożąca krew w żyłach, ponieważ tych naprawdę zaskakujących wątków było tutaj jak na lekarstwo.

  Bezwład z pewnością będzie idealną pozycją dla tych, którzy chcą po prostu spędzić czas przy dobrej książce. Mimo wszystko cieszę się, że udało mi się ją przeczytać i z pewnością będę czekać na kolejne powieści autorki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Bezwład" rozpoczyna się mocno, bo od katastrofy lotniczej gdzieś w górach. Prywatnym samolotem leciały dwie osoby - pilot i pasażerka. Wydaje się, że takiego wypadku nikt nie powinien przeżyć, tymczasem okazuje się, że Allyson miała szczęście, poza draśnięciami i poważniejszą raną na nodze nic jej nie jest. Jednak to nie koniec, a raczej początek jej kłopotów, musi bowiem uciekać przed kimś, kto chce zrobić je krzywdę. W międzyczasie matka Ally dostaje informację o śmierci córki, mimo iż na miejscu katastrofy nie znaleziono ciała. Ponieważ nie wierzy w śmierć swojego dziecka, zaczyna prowadzić prywatne śledztwo, w wyniku którego okazuje się, że nie tylko ona ma swoje tajemnice...

  Relacja prowadzona jest w tej powieści z dwóch perspektyw - matki i córki. Z jednej strony mamy więc Maggie, która w pierwszej osobie w czasie przeszłym snuje opowieść ze swojego punktu widzenia. Najpierw widzimy jak dowiaduje się o śmierci córki w katastrofie lotniczej. Możemy w raz z nią doświadczyć bólu i innych emocji towarzyszących takiemu zdarzeniu. Widać jak w tej kobiecie, matce, która nagle straciła córkę, gdzieś tam tli się w niej nadzieja, że Allyson jednak żyje. Można zobaczyć w jaki sposób radzi sobie ze stratą, jak prowadzi własne "śledztwo", jak szuka, pyta, zastanawia się i odkrywa, że wcale nie znała swojej córki.

  Z drugiej strony poznajemy perspektywę Allyson. Ocalała ona z katastrofy lotniczej, ale wbrew pozorom, to nie jest koniec jej kłopotów, okazuje się bowiem, że czyha na nią niebezpieczeństwo i mimo ran odniesionych w wypadku, musi uciekać. Biegnie przez lasy, góry, walczy z bólem, zimnem w nocy, słońcem w dzień. Tylko, że tak naprawdę nie wiadomo dlaczego ucieka, to znaczy, poznajemy tę historię powoli, w miarę rozwijania akcji - Allyson wspomina przeszłość, poszczególne wydarzenia, które doprowadziły do katastrofy, a zarazem wyjaśnia niejako skąd to niebezpieczeństwo, które na nią czyha.

  "Bezwład" to jedna z tych książek, w których prawdę odkrywamy powoli, wraz z bohaterami. Nie ma tu wszechwiedzącego narratora, który nam mówi wcześniej co i dlaczego się stało. Cała opowieść zaczyna się mocno, potem nieco słabnie, ale napięcie gdzieś tam cały czas jest, aby pod koniec przyspieszyć, wzbudzać coraz większy niepokój i inne emocje, by nie można było jej odłożyć choćby na chwilę. Ta książka wprost kipi od mrocznych sekretów, od niejednoznacznych osób i zachowań, ale wbrew pozorom, poza tymi wszystkimi momentami akcji, jest to też trochę opowieść o miłości, rodzicielskiej, która jest czasem nawet silniejsza od tej romantycznej.

  Jestem bardzo zadowolona z tej lektury, to mocna, wciągająca, niepokojąca i zaskakująca historia, jak na dobry thriller przystało. Aż nie chce się wierzyć, że to debiut autorki. Napisana jest bowiem z dużą lekkością i dbałością o szczegóły, w dobrym, bezpretensjonalnym stylu bez niepotrzebnej wulgarności czy brutalności. Polecam ją wszystkim fanom dobrych, wciągających historii, z którymi można spędzić kilka ciekawych wieczorów.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Trzydziestojednoletnia Allison Carpenter cudem przetrwała katastrofę lotniczną prywatnego samolotu, w której pilot zginął na miejscu. Mocno poturbowana zaciska zęby, rozpoczynając nierówną walkę o przetrwanie w Górach Skalistych. Media oraz policja szybko uznają ją za zmarłą, a ona sama pragnie zniknąć z powierzchni ziemi. Wie, że wypadek był dopiero początkiem śmiertelnej rozgrywki i że grozi jej znacznie większe niebezpieczeństwo. Czy przez posiadane informacje poniesie najwyższą cenę z możliwych?

  "Te góry to kraina bogów i olbrzymów. Ich głównym celem jest przypominać nam, że jesteśmy tylko pyłkiem, którego obecność na ziemi jest krótka i ulotna. Te skały powstały eony lat temu. Były tu, zanim się urodziłam, i będą także wtedy, gdy już obrócę się w proch".

  Tymczasem owdowiała dwa lata wcześniej matka Allison, Maggie, dowiaduje się o tragicznym wypadku córki. Wbrew wszelkim przesłankom wierzy w to, że Ally przeżyła, gdyż na miejscu katastrofy nie odnaleziono drugiego ciała. Kobieta rozpoczyna śledztwo na własną rękę w trakcie którego wychodzą na jaw nowe szokujące fakty. Maggie odkrywa, że nie wie nic o osobie, którą stała się jej jedyna córka, ani o tym, jakie życie wiodła w San Diego po śmierci ukochanego ojca. Zaczyna żałować, że nie walczyła bardziej o swoją obecność w życiu Ally.

  "- Wiedziała, że ją kochasz - szepnęła. - I kochała cię.

  Byłam jej wdzięczna za te słowa, ale ten czas przeszły. Kochała mnie. Ja kochałam ją. Wszystko w czasie przeszłym. Całe moje życie było już w czasie przeszłym".

  Debiutancki "Bezwład" wciąga bez reszty już od pierwszych, niekoniecznie rozbudowanych zdań. To jeden z tych nielicznych thrillerów, których blurb nie wyprowadza nas na manowce, kusząc nierealnymi obietnicami czy mamiąc wyrywkami pochlebnych recenzji. Przez fabułę płyniemy na jednej fali, rozkoszując się przemyślaną konstrukcją nie za długich rozdziałów oraz dwutorowo prowadzoną narracją. Zdarzenia opisywane przez Allison i Maggie doskonale się uzupełniają, by w kulminacyjnym momencie spleść się w emocjonalnym tańcu.

  "Nikt nie potrafi opisać tego, co się czuje, kiedy widzi się ciało ukochanej osoby i wie się, że już jej tam nie ma. To jak jakaś tania magiczna sztuczka. Okrutniejsza niż wszystko, co można sobie wyobrazić".

  W moim odczuciu Jessica świetnie odmalowała stan umysłu walczącej o przetrwanie Allison; przemianę która zaszła w niej pod wpływem niesprzyjających okoliczności oraz środowiska w którym się później znalazła. Rozpacz matki oraz bezduszne mechanizmy wielkich koncernów były równie autentyczne. Przepadam także za stylem pisania autorki. Życzyłabym sobie i wam więcej takich debiutów, zwłaszcza że rynek wydawniczy masowo zalewają ostatnio słabiutkie thrillery. Słabiutkie zarówno pod względem uknutej intrygi, jak i pod względem kulejących walorów literackich.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Bycie matką dorosłego dziecka to jednocześnie podziwianie osoby, którą się ono stało, i opłakiwanie wszystkiego tego, czym się nie stało."

  Ekscytująca i porywająca przygoda czytelnicza, komfortowo się w niej odnalazłam, natychmiast podłapałam rytm opowieści i w zasadzie bez chwili wytchnienia podążałam jej śladem. Trzymała w napięciu od pierwszej do ostatniej strony, umiejętnie podsycała ciekawość i niecierpliwość poznawania. Thriller w przyjemnym klasycznym wydaniu, bez zbędnych udziwnień, naciągania akcji, czy sztucznego budowania napięcia. Ale też niepozbawiony drobnych zadrapań na wizerunku.

  Barry przystąpiła do pisania powieści ze starannie przemyślanym planem, wiedząc, co chce się osiągnąć i w jaki sposób. Wyczuwałam swobodę w konstruowaniu fabuły i lekkość w przedstawianiu. Wytworzony klimat zgodny był z przesłaniami historii, a współgranie wszystkich elementów sprawiało, że gładko wchodziłam w kolejne odsłony thrillera. Autorka nie stroniła od zapożyczania detali sensacji, spektakularnych incydentów, nagłych zwrotów akcji, celowego sprowadzania odbiorcy na manowce domysłów i meandry przypuszczeń. Poza kilkoma mało logicznymi incydentami, powiązanymi choćby z identyfikacją zwłok, czy sekretną skrytką, nic mnie w książce nie uwierało. Postaci nie były rozbudowane, początkowo czułam niedosyt w psychologicznej sferze, ale ich zachowania miały barwne uzasadnienia. Nie była to przygoda w rytmach mega niepewności i oczekiwanych zawieszeniach, jednak na tyle wyrazista i przekonująca, że dobrze się przy niej bawiłam.

  Po śmierci ojca na chorobą nowotworową, Allison Carpenter odsuwa się od matki i rodzinnego miasteczka Maine, wyrusza na podbój świata, a czyni to we własnym stylu. Nie wszystko, co planowała i o czym marzyła, nabrało cech realności. Poznała codzienność z bezwzględnej strony, lecz małżeństwo z Benem Gardnerem, szefem największej firmy farmaceutycznej, wydawało się zamknięciem ponurego etapu życia i rozpoczęciem szczęśliwej przyszłości. Niestety, w wypadku samolotowym, w którym kobieta bierze udział, ginie jej mąż, zaś ona walczy o przetrwanie w Górach Skalistych. Dochodzenie w sprawie przyczyn tragedii trwa, media nagłaśniają katastrofę, podają tożsamości ofiar, mnożą hipotezy i opinie. Widzimy, że jakaś tajemnica dręczy Allison, ucieka przed czym, co ją śmiertelnie przeraża, a upływ czasu nie jest sprzymierzeńcem. Jej matka, Maggie, intuicyjnie przeczuwa, że za ogłoszoną śmiercią córki kryje się coś dziwnego i sekretnego. Rozpoczyna prywatne śledztwo, nie cofa się przed niczym, aby dotrzeć do prawdy, lecz nie zdaje sobie sprawy, na jakie niebezpieczeństwo naraża się, z kim przyjdzie jej walczyć.

  B[Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dobra książka, którą polecam przeczytać w wolnym czasie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 7 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Jessica Barry
 • Wydawnictwo Rebis
 • Thriller
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 416
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788380625143
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Freefall
 • Tłumacz: Smulewska Maria
 • ISBN: 9788380625143
 • EAN: 9788380625143
 • Wymiary: 13.5x21.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Bezwład. Trylogia oporu. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bezwład. Trylogia oporu. Tom 2

Drugi tom porywającej trylogii kryminalnej o wielkiej szwedzkiej intrydze Sarę wciąż nawiedzają koszmary. Zdecydowała się zostać w Sztokholmie mimo tego, że jesień w tym mieście przepełniona była dziwnymi i traumatycznymi wydarzeniami. Teraz musi być czujna bardziej, niż kiedykolwiek. Wciąż jednak...
Audiobook Bezwład CD 0/5 Nasza cena:
24,53 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Bezwład CD

Kiedy życie jest kłamstwem, a prawda może zabić! Przeżycie katastrofy lotniczej to dopiero początek walki o życie. Allison Carpenter przeżywa katastrofę lotniczą w Górach Skalistych, lecz to dopiero początek jej walki o życie. Dziewczyna zna straszną tajemnicę, a wpływowi ludzie gotowi są ją zabić,...
Audiobook Bezwład (audio MP3) 0/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Bezwład (audio MP3)

KIEDY ŻYCIE JEST KŁAMSTWEM, A PRAWDA MOŻE ZABIĆ! Przeżycie katastrofy lotniczej to dopiero początek walki o życie. Allison Carpenter przeżywa katastrofę lotniczą w Górach Skalistych, lecz to dopiero początek jej walki o życie. Dziewczyna zna straszną tajemnicę, a wpływowi ludzie gotowi są ją zabić,...
eBook Bezwład mobi epub 4/5 Nasza cena:
28,82 zł 33,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Bezwład mobi epub

KIEDY ŻYCIE JEST KŁAMSTWEM, A PRAWDA MOŻE ZABIĆ! Przeżycie katastrofy lotniczej to dopiero początek walki o życie. Allison Carpenter przeżywa katastrofę lotniczą w Górach Skalistych, lecz to dopiero początek jej walki o życie. Dziewczyna zna straszną tajemnicę, a wpływowi ludzie gotowi są ją zabić,...
Herkules. Tom 4. Heroina 5/5 Nasza cena:
26,98 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Herkules. Tom 4. Heroina

WSZYSCY BOHATEROWIE RODZĄ SIĘ Z TRAGEDII. Oblężone przedmieście, zaginiona kobieta i dwadzieścia cztery godziny na rozwikłanie zagadki. W Stallhagen, dzielnicy Sztokholmu zamieszkanej głównie przez imigrantów, kontrolę przejęły walczące ze sobą gangi. Policyjny radiowóz zostaje wysadzony w...
Nocna plaga 4/5 Nasza cena:
23,11 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nocna plaga

Pięcioro Wojowników Nocy, podobnie jak ich przodkowie kilkaset lat wcześniej, musi zmierzyć się z wcielonym złem - Isabel Gowdie, przebudzoną służebnicą szatana. Potężna wiedźma, korzystając z usług Nosicieli, rozprzestrzenia złowieszczą Nocną Plagę, która zagrozi wkrótce wszystkim ludziom....
Obsesja Eve. Tom 2. Jutra nie ma 5/5 Nasza cena:
23,13 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obsesja Eve. Tom 2. Jutra nie ma

Na podstawie książek Luke’a Jenningsa powstał wyróżniony nagrodą BAFTA i nominowany do Emmy serial "Obsesja Eve". W kontynuacji "Kryptonimu Villanelle" brytyjska agentka i rosyjska zabójczyni toczą grę o najwyższą stawkę. Eve Polastri i Villanelle uczestniczą w szpiegowskim wyścigu dookoła świata,...
Obsesja Eve. Tom 1. Kryptonim Villanelle 5/5 Nasza cena:
17,62 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obsesja Eve. Tom 1. Kryptonim Villanelle

Książka, na której podstawie powstał nominowany do nagrody Emmy serial "Obsesja Eve". Villanelle. Nie ma sumienia. Nie ma poczucia winy. Nie ma słabości. Zabójczyni doskonała. Rosyjska sierota, ocalona przed karą śmierci za brutalną zemstę, której dokonała na zabójcach jej ojca. Wyszkolona i...
Sprawa honoru 0/5 Nasza cena:
36,82 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sprawa honoru

Po mistrzowsku skonstruowany thriller szpiegowski autora wielu bestsellerów, jednego z najpoczytniejszych pisarzy współczesnych, Jeffreya Archera. Adam Scott, były oficer brytyjskiej armii, od lat nosi brzemię niesławy swego ojca. Kiedy więc otrzymuje w spadku tajemniczy list i kwit na carską...
Geneza 5/5 Nasza cena:
26,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Geneza

MISTRZ THRILLERA MEDYCZNEGO POWRACA! Kiedy na stół sekcyjny w nowojorskim Inspektoracie Medycyny Sądowej trafia ciało dwudziestoośmioletniej kobiety, Kery Jacobsen, wiele wskazuje na to, że doszło do przedawkowania narkotyków. Podczas sekcji okazuje się, że kobieta była w ciąży. Nikt nie wie, kto...
Nic bez ryzyka 5/5 Nasza cena:
26,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nic bez ryzyka

To nie jest powieść detektywistyczna, to jest opowieść o detektywie… William Warwick zawsze chciał być policjantem. Zaczyna od służby w rewirze pod czujnym okiem konstabla Freda Yatesa, a potem trafia do Scotland Yardu, gdzie bierze udział w swoim pierwszym poważnym śledztwie w sprawie kradzieży...
Raport turnera 5/5 Nasza cena:
24,53 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Raport turnera

Mistrz brutalnego thrillera powraca - najnowsza książka autora bestsellerowej RELIGII. Co się stanie, gdy człowiek o niezłomnej uczciwości trafi do świata absolutnej korupcji? Świętujący w Kapsztadzie ukończenie aplikacji adwokackiej młodzieniec niechcący powoduje wypadek, w którym ginie bezdomna...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula