Bez tchu. Rozchwiani. Tom 5

Autor:

K. A. Figaro

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2020
Seria
Ilość stron
352
Nasza cena: 36,39 zł 39,99 zł Taniej o: 9%

"Bez tchu" to kolejny tom gorącego cyklu powieściowego "Rozchwiani". Zobacz, jak potoczą się losy bohaterów i sprawdź, czy uda im się zaznać szczęścia na dłużej.

"Bez tchu" to piąty tom serii książek z gatunku romansu, z silnie zarysowanym wątkiem erotycznym, która nosi tytuł "Rozchwiani". Łucja i Dymitr zbliżają się do siebie. Mężczyzna zrobiłby wszystko dla swojej córki, a dzięki temu przechodzi prawdziwą metamorfozę. Niestety, nadciągają czarne chmury. Zwłaszcza że Igor nie porzucił żądzy zemsty, która wciąż kieruje jego życiem i podpowiada mu, by jak najskuteczniej zniweczyć ich plany. Czy zdoła namieszać w życiu pary, czy nic mu z tego nie wyjdzie? Czy Łucji uda się znaleźć spokój i bezpieczeństwo u boku Dymitra? A może powinna raczej szukać szczęścia w ramionach kogoś zupełnie innego?

Historie, które opowiada K.A. Figaro, bywają bardzo pikantne, a także przepełnione skrajnymi emocjami. W jej cyklu znalazły się takie tytuły, jak "Prosty układ", "Zranione uczucia", "Próba życia" i "Dwie drogi". Cała seria skupia się na relacji Łucji i Dymitra, która nie jest prosta, natomiast dostarcza wielu wzruszeń i emocji. Powieści autorki mają zwolenniczki w całej Polsce, podobają się każdej czytelniczce, która lubi niebanalne związki oparte na emocjach.


O autorce

Autorką serii "Rozchwiani" jest Katarzyna Grochowska, tworząca pod pseudonimem "K.A. Figaro". Pisarka pracuje w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Tworzenie literatury traktuje jako zajęcie dodatkowe, pisze w ramach hobby. Podobną rolę w jej życiu odgrywa też gotowanie.


 

Recenzje (6)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  No i zostałam bez tchu... tak mocno emocjonalnej, wzruszającej, szczęśliwej książki dawno nie czytałam. Tyle łez dawno nie uroniłam, ciężko było mi czytać wiedząc, że to już koniec tej historii, ale warto było, bo nareszcie wszyscy są szczęśliwi i spełnieni. 10/10!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ta książka to prawdziwy wulkan emocji. W końcu doczekaliśmy się kolejnej książki z tej serii. Tylko, że jest to koniec całej sagi, więc jest mi smutno. Aczkolwiek, jeżeli byśmy chcieli przypomnieć sobie te wspaniałe emocje, to zawsze mogę wrócić do poszczególnych książek. Na szczęście cała seria znalazła miejsce w mojej biblioteczce. Chyba nic dziwnego w tym, ponieważ każda książka jest naprawdę fascynująca, a finał całej serii przechodzi ludzkie - czytelnicze pojęcie. Takiego zakończenia się nie spodziewałam i doskonale wiem, że wiele innych osób ma takie same odczucia jak ja. Polecam do czytania.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Bez tchu" K. A. Figaro to książka na którą czekałam i bardzo byłam ciekawa jak potoczą się losy Łucji, Alexa i Dymitra. Seria "Rozchwiani" wzbudzała we mnie mnóstwo uczuć i przy poprzednich częściach nie raz zadawałam sobie pytanie po co ja to czytam, ale autorka ma taki styl pisania, że ciężko odłożyć te książki. Łucja i Dymitr w rankingu na najbardziej irytujące postacie mogą ubiegać się o podium. Tak było jeszcze do poprzedniej części. W "Bez Tchu" są już dorosłymi, odpowiedzialnymi ludźmi i przeszli ogromną przemianę. Życie mocno ich doświadcza, dzięki czemu są coraz silniejsi.

  Ostatnia część jest kropką nad i. Wszystko nam się tutaj pięknie zamyka. Poznajemy lepiej Dymitra i przyczyny jego poprzedniego zachowania. Nie zabraknie emocji, a wręcz będzie prawdziwy rollercoster. Natomiast watek sensacyjny dostarczy nam dreszczyku. Uważam, że jest to najlepsza część, dostarcza nam mnóstwa wrażeń i pokazuje jaki los potrafi być przewrotny. Jak pewnie większość domyślałam się zakończenia, ale ta historia jest tak poprowadzona, że tego co jest pomiędzy nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Jedynie moim zdaniem autorka trochę popłynęła w epilogu 😉

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Los daje i odbiera, szczęście bywa przeplatane łzami, czasem ktoś zawita do czyjegoś życia na dłużej, lub na krócej, zmieniając je bezpowrotnie lub nadając mu całkiem nowy kierunek. Po wszystkim pozostaje jakiś ślad, bywa, że jest blizną, ale one mają to do siebie, iż niekiedy bledną i zmienia się perspektywa z jakiej na nie patrzymy. Nie zawsze upływ czasu jest lekiem na to, co było złe, lecz może pomóc zamknąć drzwi do przeszłości i otworzyć nowe do przyszłości.

  Spokój rzadko kiedy trwa długo, Łucja przekonała się o tym już kilka razy i zawsze oznaczało to, że będzie musiała się zmierzyć z czymś, na co nie była przygotowana. Straciła już dużo, ale i zyskało niemało, lecz cena była wysoka. Teraz powinno zabrzmieć w jej egzystencji „i żyli długo i szczęśliwie”, jednak przeznaczenie pisze odmienny scenariusz. Alex daje kobiecie to, czego tak długo pragnęła, chociaż czy na pewno? Co na to Dymitr? Nie ON stoi przy boku Łucji, może i ON powinien znaleźć inny sposób na szczęście? Wspólna przeszłość była bolesna, ale może jeszcze nie wszystko stracone? On tak łatwo nie poddaje się, zwłaszcza, że chodzi także o kogoś jeszcze, kto jest szansą dla niego by miał nadzieję na lepsze jutro. Trudne wybory przed tą trójką, zwłaszcza, że cień tego, co kiedyś zraniło znowu pojawia się. Co jeszcze przed nimi? Na pewno muszą stawić czoła swoim lękom i zdecydować czego pragną dla siebie i od innych.

  Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, prawdziwy wachlarz uczuć, wielka miłość o wielu obliczach i dorównujący jej gniew oraz nienawiść, do tego poplątane ludzkie życiorysy czy tyle wystarczy by zaciekawić najnowszą książką K.A. Figaro? Tak naprawdę to nawet nie telegraficzny skrót tego, co czeka czytelników, którzy sięgną po „Bez tchu”, emocje gwarantowane są od pierwszych do ostatnich zdań, najlepiej przygotować się na dosłownie wszystko. Bohaterowie nie pozwalają na to, by ktokolwiek nudził się podczas lektury, dostarczają co i rusz powodów by z niecierpliwością poznawać koleje ich losów, bo w żadnym razie nie należą ani do nudnych, ani tym bardziej do łatwych do przewidzenia. Tam gdzie wydaje się, że wszystko potoczy się prostą ścieżką pojawiają się niespodziewane zakręty. Autorka zręcznie domyka wcześniejsze wątki, lecz na pierwszym planie jest dalszy ciąg życiowych perypetii postaci, jakie mają już za sobą dużo różnorodnych wydarzeń, lecz jak to bywa spokój rzadko kiedy gości na długo. Tytuł jak najbardziej jest adekwatny do opowiadanej historii, gdzie splata się to, co było z tym, co właśnie ma miejsce oraz tym, co może być, lecz to dopiero okaże się. K.A. Figaro postawiła na uczucia, kontrastowe w charakterze, które są źródłem trudnych decyzji i wyborów, jakich skutki przynoszą z sobą kolejne wiraże. Padają również trudne pytania, a odpowiedzi nie zawsze są możliwe od razu do udzielenia, gdyż tam gdzie ścierają się silne osobowości ludzi po przejściach i z przeszłością nie ma łatwych rozwiązań. Zakończenie jest prawdziwą wisienką na torcie równocześnie będącym prawdziwym finałem całości, ale i pozostawiającym czytających z apetytem na więcej. Jedno się kończy by mogło rozpocząć kolejne.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Bez tchu”, w takim stanie, znajdziecie się kilkakrotnie, podczas czytania tej książki.

  Piąta część i zarazem ostatnia serii Rozchwiani. Z jednej strony cieszę się, że mamy zakończenie, ale jest mi cholernie smutno.

  Ta książka to wulkan emocji, kto czytał wcześniejsze części, ten wie, o co mi chodzi.

  Wybór nigdy nie jest prosty, a nawet jeśli go dokonamy, nie mamy pewności, czy podjęliśmy odpowiednią decyzję, to wyjdzie z czasem.

  Łucja jest pewna swojego wyboru.

  Miłość nigdy nie była dla niej łatwa.

  Najpierw Dymitr, który złamał jej serce. Ona oddała mu cząstkę siebie, jednak on, nie był jeszcze w stanie tego docenić i przyjąć.

  Alex okazał się tym, który poskładał to serce, nauczył ją od nowa kochać, razem stworzyli rodzinę dla Ani, córki Dymitra.

  Wszystko skomplikował ojciec Sebastiana, który nawet po śmierci, pociągał za sznurki. Chciał naprawić błędy wychowawcze, których sam dokonał, chciałby, aby Łucja, dała szansę Dymitrowi. Nie jako mężczyźnie, lecz jako ojcu.

  Czy zagubiony mężczyzna, który nie wie co to miłość, któremu brutalnie odebrano dzieciństwo, będzie umiał kochać?

  Czy uczucie, którym Łucja kiedyś darzyła Dymitra, całkowicie zniknęło?

  Jest tam tyle pytań, na które dostaniecie odpowiedzi.

  Alex jest wyjątkowym mężczyzną, myślę, że Łucja, dokonując wyboru, podjęła najlepszą z możliwych decyzji. Jej uczucie było prawdziwe, co udowadniała na każdym kroku.

  Cóż, Dymitr zmienił się bardzo, oczywiście na plus. Chciałam zobaczyć tego faceta w tym wydaniu. W końcu się ogarnął, ale czy trochę nie za późno?

  Córka zmieniła go bardzo, był w stanie poświęcić dla niej wszystko.

  Powiem wam, że autorka złamała mi serce, miałam ochotę krzyczeć nie, jednak wiedziałam, że coś musi się stać, by to zakończenie miało ręce i nogi.

  Nie obyło się bez intryg, które zmieniły bieg wydarzeń. Życie Łucji zrobiło koło i znalazła się w podobnej sytuacji, jak sześć lat temu.

  Bohaterów czeka trudna droga, która dla niektórych będzie ostatnią.

  Pojawią się nowi bohaterowie, którzy trochę namieszają.

  W tej historii nic nie jest proste i nic nie przychodzi zbyt łatwo.

  Bohaterowie, aby być szczęśliwi muszą walczyć do samego końca. Najważniejsze jest to, że mają dla kogo walczyć.

  Jeśli Czytaliście wcześniejsze części, to koniecznie musicie przeczytać „Bez tchu”.

  Ta książka złamie wam serce, ale nie wiem, czy poskleja na nowo.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

Warto zwrócić uwagę na...
Już nie wiem, kim bez ciebie jestem. After. Tom 2 4/5 Nasza cena:
32,53 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Już nie wiem, kim bez ciebie jestem. After. Tom 2

Wydanie specjalne z dodatkowym rozdziałem i listem autorki do czytelników. Największy fenomen książkowy ostatnich lat! Powieść, która doczekała się miliarda odsłon w serwisie Wattpad. Film „AFTER 2” w kinach we wrześniu. Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się przed poznaniem Hardina, i...
Uniwersytet. Fallen Crest. Tom 5 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uniwersytet. Fallen Crest. Tom 5

Poruszający romans w znanych klimatach amerykańskich uniwersytetów. Zemsta najlepiej smakuje na zimno i warto zadbać o każdy jej szczegół. Sam i Mason postanawiają zmienić uniwersytet. Bez większego trudu dostają się tam, gdzie uczęszcza Logan. I choć relacje tej trójki są dość skomplikowane, a w...
Jagodowa miłość. Tom 5. Kochanie, wszystko będzie dobrze 0/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jagodowa miłość. Tom 5. Kochanie, wszystko będzie dobrze

Nadszedł czas, by poznać ostatnie sekrety Jagody i Tomasza – bestsellerowa seria „Jagodowa miłość” dobiega końca! Emocje, kłamstwa i miłość, które wciągają jak serial. Tych bohaterów na pewno nie zapomnicie!   Wnętrze „Słodkiej” jak zawsze wypełniają piękne zapachy i aromaty wypieków Jagody....
Bez końca. Uwikłani. Tom 6 5/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bez końca. Uwikłani. Tom 6

ALAYNA I HUDSON WRACAJĄ W NOWYM TOMIE ELEKTRYZUJĄCEJ SERII UWIKŁANI! NIEPRZEWIDYWALNY I NIEBEZPIECZNY. ROMANS, KTÓRY ROZPALA DO CZERWONOŚCI. Po wielu burzliwych przejściach Alayna i Hudson prowadzą spokojne rodzinne życie. Wszystko do czasu, gdy Chandler oznajmia, że zamierza się ożenić. Jego...
Siedem sióstr. Tom 5. Siostra Księżyca 4/5 Nasza cena:
26,47 zł 39,51 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem sióstr. Tom 5. Siostra Księżyca

Wyjątkowa opowieść, po części saga rodzinna, po części baśń, która zręcznie wciąga nas w zawikłaną historię pochodzenia siedmiu sióstr. Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się w bajecznej posiadłości na prywatnym półwyspie Jeziora Genewskiego. Adopcyjny ojciec,...
Mroczne pożądanie. Mroczne światło. Tom 1.5 4/5 Nasza cena:
14,94 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mroczne pożądanie. Mroczne światło. Tom 1.5

Historia Jake’a i Abby jeszcze nie dobiegła końca! Jake w końcu wraca do domu. Jednak mężczyzną targają wątpliwości. Czy jego ukochana wciąż na niego czeka? Czy jest bezpieczna? Czy zaakceptuje to, jakim mężczyzną naprawdę jest Jake? Jake nigdy nie sądził, że w końcu ktoś stanie się dla niego...
Keela. Bracia Slater. Tom 2.5 5/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Keela. Bracia Slater. Tom 2.5

Pełna pikantnych niespodzianek kontynuacja drugiego tomu serii o braciach Slater. Przed Keelą przeprowadzka – dzień, w którym ma odmienić się jej całe życie. Chce zamieszkać z narzeczonym i chce, aby wszystko poszło sprawnie. Jednak kiedy jesteś zaręczona z jednym z braci Slater, rzadko kiedy...
After. Tom 5. Before. Chroń mnie przed tym, czego pragnę 4/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

After. Tom 5. Before. Chroń mnie przed tym, czego pragnę

Tylko gniew pobudzał go do działania. Nikt nie nauczył go, co to znaczy kochać. Hardin zawsze był sam. Imiona kolejnych dziewczyn zlewały mu się w jedno. Pragnął ich dotyku, ale od uczuć trzymał się z daleka. Dzięki temu życie było proste.
Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 1. King. Tom 5 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 1. King. Tom 5

Kontynuacja bestsellerowej serii King – historia Preppy’ego Samuel Clearwater najbardziej w swoim życiu docenia oddanych przyjaciół, pyszne naleśniki, dobre awantury i ostry seks. Kiedy jeden z jego najlepszych kumpli trafia do więzienia, postanawia zrobić wszystko, aby jego córki nie zabrała...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula