Bądź moim światłem

Średnia: 4.1 Ilość ocen: 12
Wysyłka w
3-5 dni + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
368
Rok wydania
2019
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 24,41 zł
Nasza cena: 23,25 zł 36,90 zł Taniej o: 37%

“Bądź moim światłem” to kolejna zachwycająca powieść Agaty Przybyłek w świątecznym klimacie.

To opowieść o trudnych decyzjach, ale też o roli przypadku. Niekiedy zwykła awaria prądu może sprawić, że nagle na twojej życiowej drodze coś się zmieni. To niesamowite, że czasem spotykamy przypadkowych ludzi, z którymi moglibyśmy spędzić całe życie, z którymi doskonale się rozumiemy i tak dobrze nam się z nimi rozmawia.

Magda od kilku lat jest mężatką, niestety nie jest do końca szczęśliwa. Czuje, że tkwi w tym związku tylko dlatego, że oboje przecież ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Nie układa się im i żadne z małżonków nie wie, co z tym zrobić. Ich uczucie już dawno wygasło, lecz nie mają odwagi, by to przyznać. Pewnego listopadowego wieczoru, kiedy bohaterka wraca do domu, nagle w całej okolicy gaśnie światło. Jakby tego było mało, rozładował się jej telefon. Dziewczyna została w ciemnościach, nie mając pojęcia, gdzie iść i co zrobić. Niespodziewanie na ulicy pojawia się mężczyzna z latarką, który proponuje jej pomoc. Ta krótka rozmowa i spacer wystarczają, aby między tym dwojgiem zrodziła się nić porozumienia. Magda teraz ma jeszcze więcej dylematów, z którymi się musi zmierzyć. Czy jeszcze kiedyś się spotkają? A może Magda postanowi uratować swoje małżeństwo? Jaką decyzję podejmie?

Powieść w świątecznym, zimowym klimacie jest idealna na chłodne wieczory z ciepłym kocem i przepyszną herbatą. To historia o tym, że warto rozmawiać, ale też warto czasem zawalczyć o swoje szczęście. Życie pełne jest trudnych wyborów, tylko mierząc się z dojrzałymi decyzjami, jesteśmy w stanie odpowiedzialnie stawić czoła rzeczywistości. Autorka nie zawiedzie swoich czytelników dzięki zaskakującej puencie i dużej dawce humoru.


O autorce

Agata Przybyłek to autorka powieści dla kobiet. Od lat rozkochuje w swojej twórczości zarówno młode dziewczyny, jaki i nieco starsze czytelniczki. Zaczęła pisać, aby poukładać sobie wszystko na nawo po zawodzie miłosnym, tymczasem okazało się, że to właśnie literatura będzie jej sposobem na życie. Zasłynęła dzięki książce pt. “Nie zmienił się tylko blond”. Oprócz lekkich powieści z dużą dawką humoru stworzyła również serię pt. “Bądź Przy Mnie Zawsze”, w której porusza trudniejsze tematy.

Recenzje (12)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Od początku wiedziałam, że tę książkę na pewno chcę przeczytać. Po pierwsze- należy do tegorocznych nowości, po drugie- ma, jak to się teraz mówi- ładny świąteczny design. Lecz czy naprawdę jest taka?

  Muszę przyznać, że po piórze Agaty Przybyłek spodziewałam się czegoś innego, niestety. Tu nie chodzi o to, że powieść jest zła, tylko w święta człowiek ma ochotę uciec od problemów, wszystko powinno się dobrze kończyć. Tu tego nie ma.

  Książka porusza trudny temat samotności w małżeństwie. Nasza bohaterka-Magda dla męża zrobi wszystko, wspiera go w trudnych chwilach choroby. Wiele osób cieszyło by się, że wypadek motorowy odebrał mu "tylko" zdrowie, a żona wspiera jak tylko może. Jednak Paweł nie potrafi tego zrozumieć, jest przytłoczony tym, że nie jest zdany tylko na siebie, że stał się od kogoś zależny.

  W powieści poruszono ogromnie ważny temat. Dowiadujemy się, jak bardzo potrzebna jest dobrze przeprowadzona terapia oraz wsparcie. Myślę, że ta pozycja pomoże pomoże osobom zmagającym się z problemem braku akceptacji rzeczywistości, choroby oraz przenoszeniem swoich blączek na drugą osobę.

  Nie jestem tu od oceniania czy dane zachowanie czy postępowanie było poprawne czy naganne. Jednak przyznam, że miałam problem z jedną osobą- z Magdą. Mogę się domyślać, że znalazła się w trudnym położeniu, jednak czy ma jakiekolwiek prawo postępować w ten sposób? Czy nie powinna najpierw uporządkować swojego życia. Z drugiej strony- sami nie wiemy jak my byśmy postąpili. Łatwo oceniać...

  Na początku wspomniałam, że bądź moim światłem uważana jest za powieść świąteczną. Czy jednak tak jest? Czy sama okładka i elementy świąteczne mogą sprawić, że dana pozycją można uważać za związane ze świętami. W moim przypadku w ten magiczny czas chcę czytać o tym co się dobrze kończy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Agata Przybyłek w tym roku wydała zimową powieść. Czy historia Magdy zapada w pamięci?

  Zaczęło się dość niewinnie od awarii prądu. To własnie wtedy tramwaj przestał działać, to właśnie wtedy Magda poznała Pawła, gdy w ciemną noc z ciężkimi torbami musiała udać się na pieszo do swojego mieszkania. Być może też już wtedy zrozumieli, że to nie było ich jedyne przypadkowe spotkanie.

  Nie lubię czytać na początku listopada o Bożym Narodzeniu, dlatego też skusiłam się na powieść zimową. Mamy tutaj głównych bohaterów, którzy coś wzajemnie przed sobą ukrywają. Nie jest to może jakiś wątek kryminalny, jednak sekrety nigdy dobrze nie służą nowemu związkowi.

  Bardzo podobało mi się osadzenie akcji w Gdańsku, który zdecydowanie jest moim ulubionym nadmorskim miastem. Akcja toczyła się całkiem niespiesznie, bohaterowie niejako musieli hamować się ze swoim związkiem. Nie do końca przypadło mi do gustu bardzo otwarte zakończenie. Można by jednak dopisać jakieś podsumowanie.

  ,,Bądź moim światłem" Agaty Przybyłek to powieść, w której tytułowe światło odkrywa dużą rolę. Nie jest to w moim odczuciu najlepsza powieść w dorobku autorki, ale nie żałuję, że się z nią zapoznałam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Magda pewnego zimowego wieczoru wraca do domu z zakupów. Nagle duża część Gdańska pogrąża się w mroku, a tramwaj, którym jedzie, zatrzymuje się w miejscu. Nie wiadomo jak długo potrwa awaria, więc kobieta postanawia wrócić do domu pieszo. Po drodze spotyka Michała, który pomaga jej nieść ciężkie torby. Rozmawia im się ze sobą tak dobrze, jakby znali się od lat. Po rozstaniu nie mogą przestać o sobie myśleć.

  Muszę zacząć od tego, że strasznie irytowała mnie główna bohaterka. Nie wiem, jak można zachowywać się w ten sposób. Ma w domu męża, z którym co prawda od dłuższego czasu nie układa jej się najlepiej, ale nie zmienia to faktu, że jest mężatką, a ona, choć toczy wewnętrzne walki, spotyka się z obcym mężczyzną, którego okłamuje. Nie mówi mu o swoim stanie cywilnym, a on, nie widząc obrączki, z góry zakłada, że jest wolna. On nie ma nic do ukrycia, jest wolnym człowiekiem, więc może z czystym sumieniem zaangażować się w związek, ona swym zachowaniem nie zasługuje na niego. Żadnej dobrej relacji nie da się zbudować na kłamstwie.

  Byłam bardzo ciekawa, jak rozwinie się cała sytuacja, a przede wszystkim, jakie będzie jej zakończenie. Niestety okazało się ono dla mnie płytkie, bezsensowne i naciągane. Szkoda, że nie mogę się podzielić z Wami przemyśleniami na jego temat, by nie zdradzić szczegółów.

  Ogólnie rzecz biorąc, ta pozycja jest mało zimowa, a wręcz wcale, nie ma świąt, śniegu, jest listopad i brak prądu, jedyne wzmianki o Bożym Narodzeniu, to przystrojone galerie handlowe. Na razie z wypuszczonych przez Czwartą Stronę książek świątecznych, ta wypadła w moich oczach najgorzej. Momentami dłuży się niemiłosiernie, a krążenie wokół tych samych rozmyślań głównych bohaterów, wprowadza w fabułę monotonię. Cieszę się tylko, że na tę powieść nie zostało wylane wiadro lukru, ponieważ to całkowicie przekreśliłoby moje jakiekolwiek pozytywne uczucia do niej.

  Pomysł na fabułę był fajny, ale z jego realizacją poszło już dużo gorzej. W całym rozrachunku najgorsza jest infantylność głównych bohaterów, wciskanie niepotrzebnych przymiotników (jakie znaczenie ma to, że kobieta powiesiła w kawiarni swą torebkę na białym krześle? Jakby było czarne, to wpłynęłoby to jakoś na treść?) oraz ciągłe wałkowanie tego samego tematu przez całą długość książki. Nie ma w niej żadnych ekscytujących momentów, niespodziewanych zwrotów akcji. Charakteryzuje ją jednostajne, wolne tempo od początku do samego końca. Raczej wstrzymam się z sięgnięciem po inne pozycje napisane przez autorkę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Magda to kobieta, która z pozoru wiedzie normalne, szczęśliwe życie. Z zawodu jest tłumaczką i ta praca sprawia jej radość. Jednak w życiu jej i jej męża wydarzyło się coś, przez co mężczyzna całkowicie się zmienił. Stał się oziębły, nie zważa na słowa i traktuje Magdę jak worek na którym może się wyżyć. Kobieta cierpi, jednak obiecała trwać przy mężu na dobre i na złe. Kiedy w pewien listopadowy wieczór wraca do domu tramwajem dochodzi do awarii prądu. Kobieta jest zmuszona po ciemku, obładowana ciężkimi zakupami wracać samotnie. Ma jednak szczęście gdyż przechodzący mężczyzna z latarką oferuje jej pomoc. Podczas wspólnego spaceru między dwójką nieznajomych nawiązuje się nic porozumienia. Kobieta jednak ma świadomość, że w domu czeka na nią mąż i mimo wrażenia jakie zrobił na niej nowo poznany mężczyzna, nie zamierza ryzykować. Jednak kiedy ponownie się spotykają wcześniejsze postanowienia, których tak usilnie miała się trzymać coraz bardziej jej ciążą. Magda stoi przed wielkim dylematem...Dać szansę własnemu szczęściu czy trwać lojalnie przy osobie, która jej nie zauważa?

  "Bądź moim światłem" to piękna, chodź bolesna historia o uczuciu, które pojawia się w najmniej spodziewanym momencie i które sieje spustoszenie w całym życiu bohaterki. Książka, która bawi, wzrusza i zapewnia wiele przeróżnych emocji, które po jej skończeniu wciąż w nas żyją. Bohaterowie, których nie sposób nie lubić. Mimo tego, że zachowanie głównej bohaterki mogłoby być inne, to właśnie ono sprawia, że ta historia jest taka prawdziwa. Książka, która pokazuje jak ważne jest, aby umieć ze sobą rozmawiać. Jak czasami proste gesty, znaczą więcej niż najpiękniejsze słowa. Historia o tym, że każdy zasługuje na szczęście. O tym, że czasami nie da się uratować kogoś, dopóki sam nie zrozumie, że potrzebuje pomocy. Rewelacyjna książka o trudnych wyborach i decyzjach, których podjęcie zawsze wiąże się z jakiś ryzykiem. Czytałam tą książkę z przyjemnością i choć było to moje pierwsze spotkanie z piórem autorki wiem, że na pewno sięgnę po inne jej książki. Serdecznie Wam polecam tą historię, która długo pozostanie w pamięci.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Bądź moim światłem” jest pierwszą książką Agaty Przybyłek po jaką udało mi się sięgnąć. Kiedyś musi być ten pierwszy raz, bardzo cieszę się, że zdecydowałam się na zrecenzowanie świątecznego pakietu książek wydawnictwa Czwarta Strona. Z całą pewnością mogę Wam przekazać, że nie powinniście odwlekać lektury tej powieści. Do świąt zbyt daleko, aby skazywać się na takie katusze! Nie warto skazywać siebie na takie cierpienie, warto jest poznać historię Magdy i Michała. O czym opowiada nam autorka? Co ważnego chce nam przekazać?

  "Nie lubiła sama poruszać się wieczorami po mieście. Zwłaszcza późną jesienią i zimą. [...] Nie czuła się bezpiecznie. Była drobną kobietą, nie uprawiała żadnego sportu poza okazjonalnym poćwiczeniem aerobiku przed własnym laptopem...".

  Główną bohaterką powieści „Bądź moim światłem” jest Magda, kobieta, która wiedzie z pozoru normalne, może nie do końca udane życie. Z zawodu jest tłumaczką, a życie związała z Pawłem, który nie jest mężczyzną zbyt uczuciowym, jest powściągliwy, oschły względem swojej żony, a momentami bardzo zimny, jakby nic dla niego nie znaczyła. Jakby cała namiętność i żar, który niegdyś czuli wyparowała. Wszystko za sprawą pewnego zdarzenia, które ciągnie się za nimi zmieniając w to, co było słodkie i czułe, w zimne i pełne goryczy. Czy da się tak żyć? Jak długo można żyć w takim bałaganie emocjonalnym? Czy nie spotka jej już nic dobrego? Jest młodą kobietą, która ma swoje potrzeby, potrzebuje ciepła i zrozumienia, a nie ciągłych pretensji i głośnych krzyków.

  W pewien listopadowy wieczór bohaterka przeżyje chwile niepewności i nie małego strachu. Kiedy wracała do domu z zakupami miasto pogrążyło się w ciemnościach, brak prądu nie tylko spowodował wszechobecną ciemność, ale także zatrzymanie tramwaju, w którym podróżowała. Jakby tego było mało telefon najzwyczajniej w świecie się jej rozładował, co jej pozostało? Samotna podróż do domu w okropnych ciemnościach, bez latarki, komórki, która nawet wyświetlaczem odrobinę oświetliłaby drogę nie nastraja nikogo optymizmem.

  W tej trudnej sytuacji przychodzi jej z pomocą pewny nieznajomy, który odprowadzi ją do domu. Michał jest ujmującym człowiekiem, bardzo serdecznym i sympatycznym, a co ciekawsze jest sąsiadem Magdy. Mężczyzna jest bardzo inteligentny i wrażliwy, dlatego rozmawia im się bardzo dobrze, to spotkanie zaowocuje rozkwitem bardzo przyjaznej znajomości. Sąsiedzi często się ze sobą kontaktują i spotykają, chociaż Magda obawia się tego wszystkiego, że ich znajomość przerodzi się w coś zakazanego. Jest przecież mężatką, nieszczęśliwą, ale jednak przysięgała pozostać wierną mężowi. Rodzi się tutaj pytanie, czy warto żyć w toksycznym związku poświęcając własne szczęście? Czy Magda wyjawi Michałowi swoje tajemnice? Czy oboje będą gotowi na to, aby zaryzykować? Którego mężczyznę wybierze Magda?

  "Mam wrażenie, że dopóki cię nie poznałem, kroczyłem w ciemności, a dzięki tobie odnalazłem światło".

  „Bądź moim światłem” jest historią, która mnie ujęła swoją dojrzałością i realizmem. Przecież mogła przydarzyć się każdemu, sąsiadce z naprzeciwka, czy tej pod nami. Życie pisze nam najróżniejsze scenariusze, kwestia tego, czy będziemy potrafić wyciągnąć ku niej dłonie i skorzystać z okazji, jakie nam podsuwa. Nic nie jest proste, a każdy wybór przed którym przyjdzie nam stanąć jest osobistym dylematem każdego człowieka. Nie ważne, czego byśmy nie zdecydowały, każda decyzja niesie za sobą konsekwencje, które czasem są bardzo bolesne. Agata Przybyłek pochłonęła mnie swoją lekturą, bardzo skrupulatnie wymazując świat, w którym się znajdowałam. Nie istotne były obowiązki, po prostu bardzo chciałam zobaczyć, jakie życie wybierze sobie główna bohaterka. Nie muszę Wam mówić, jakie emocje targają czytelnikiem, kiedy coraz bardziej zagłębiamy się w lekturę.

  W lekturze „Bądź moim światłem” napotykamy motywy świąteczne, ale jestem przekonana, że powieść Agaty Przybyłek zasługuje na to, żeby czytać ją znacznie częściej, nie zależnie od tego, czy śnieg prószy za oknem, czy kwitną kwiaty.

  Warto sięgnąć po „Bądź moim światłem” ponieważ daje ona wiele do myślenia, porusza kwestie etyczne, moralne, ale także porywy własnego serca. Gorąco Wam ją polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 7 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Bądź moim marzeniem 5/5 Nasza cena:
27,41 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bądź moim marzeniem

Nawet w najczarniejszych chwilach warto dać szansę szczęściu i prawdziwej miłości. Zaledwie kilka godzin przed wymarzoną podróżą na Korfu Tomek oznajmia Natalii, że kocha inną. Jej świat rozpada się na kawałki. To miał być ich pierwszy wyjazd za granicę. Turkusowe morze, ciepły piasek, tylko oni...
Bądź moim Bogiem 0/5 Nasza cena:
31,16 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bądź moim Bogiem

Na nowo do odkrycia paryskie spotkanie z Wierą Gran. Młody warszawski dziennikarz przypadkowo w metrze spotyka żonę zmarłego poety Borysa. Kobieta zniknęła 30 lat temu i od tamtej pory słuch po niej zaginął. Aby zrozumieć, co się stało, postanawia ją odszukać, ale nie może nawet przypuszczać, że to...
Jesteś moim teraz 5/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jesteś moim teraz

Dane James był moim sąsiadem. Silny i sumienny, stanowił dla mnie zakazany owoc. Ale zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia. Choć pragnęliśmy być razem, nie mogliśmy poddać się uczuciu. Kochaliśmy się przez większość życia, ale los miał dla nas inne plany. Wiedział, że się zakochamy,...
Jesteś moim zawsze 5/5 Nasza cena:
27,44 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jesteś moim zawsze

– Dobranoc, księżycu. Gwiazdki, dobranoc – mamroczę, dotykając palcami niewielkiego okienka. – Dobranoc, świetliki, przylećcie znów rano. Ta książka nie jest baśniowym romansem. To podróż pełna cierpienia i straty, nadziei i szczęścia. Jest zarówno boleśnie tragiczna jak i niesłychanie piękna. To...
Jeszcze raz 4/5 Nasza cena:
25,94 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jeszcze raz

„Jeszcze raz” to historia o tym, jak cienka jest granica między obsesją a miłością. I jak łatwo ją przekroczyć. Agata nie potrafi pogodzić się z odejściem Alana. Porzuca swoje dotychczasowe życie i postanawia odzyskać ukochanego. Pełna nadziei, chce mu pomóc uporać się z problemami. Nie spodziewa...
Recepta na szczęście 5/5 Nasza cena:
24,42 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Recepta na szczęście

Skoro już wiemy, jak smakuje miłość, najwyższa pora by znaleźć receptę na szczęście! Julia to młoda kobieta przed trzydziestką, która marzy o dziecku. Jednak podczas rutynowych badań dowiaduje się, że nie zostało jej na to wiele czasu. Niestety, nie ma przy niej mężczyzny, który byłby dobrym...
Masz wiadomość 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Masz wiadomość

Czy można spotkać miłość swojego życia na portalu randkowym? Po siedmiu latach szczęśliwego związku Julia zostaje porzucona przez ukochanego tuż przed ślubem. Dziewczyna jest załamana i nie wierzy, że kiedykolwiek jeszcze będzie szczęśliwa… Ulega jednak namowom przyjaciółki i zakłada konto na...
Tak smakuje miłość 4/5 Nasza cena:
24,42 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tak smakuje miłość

Podobno ludzie mogą popełnić dwa błędy po rozstaniu. Albo uciekają od świata i ludzi, albo zbyt szybko wchodzą w kolejne związki. Ola zamierza popełnić je oba. Tylko który najpierw? Teściowa Oli odkryła na stare lata nową pasję - wróżbiarstwo. Któregoś dnia stawia karty swojemu synowi. Niestety,...
Zrobię dla ciebie wszystko 4/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zrobię dla ciebie wszystko

Chwytająca za serce opowieść o tym, jak los potrafi pokrzyżować ludzkie ścieżki. I o trudnych decyzjach, z których czasem żadna nie jest właściwa. Ewa jest szczęśliwą matką i żoną, prowadzi z mężem pensjonat na Podhalu i razem wychowują kilkuletnią córeczkę. Nieszczęśliwy wypadek sprawia, że...
Najlepsze, co mnie spotkało 5/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najlepsze, co mnie spotkało

Wzruszająca opowieść o tym, że czasami, by móc patrzeć z nadzieją w przyszłość, trzeba uporać się z własną przeszłością. Olga wyjeżdża na wakacje na Podhale. Ma zamieszkać u ojca, z którym od lat nie utrzymuje kontaktu. Od rozwodu rodziców Olga nie potrafi mu wybaczyć ani nie chce znać jego nowej...
Bez Ciebie 4/5 Nasza cena:
25,94 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bez Ciebie

Jedna z najbardziej wzruszających książek Agaty Przybyłek znów dostępna! „Bez Ciebie” to bestsellerowa opowieść o tym, że czasem najlepsze, co można zrobić dla drugiej osoby, to pozwolić jej odejść… W kamienicy syna Lucy znajduje jego pobitą żonę. Orientuje się, że to mąż zgotował Katarzynie...
Pójdę za tobą wszędzie 4/5 Nasza cena:
30,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pójdę za tobą wszędzie

Kaja niedługo zostanie mamą – niestety, prawdopodobnie samotną mamą. Nie ma bliskich, a na domiar złego traci pracę. Ojciec dziecka proponuje jej pomoc, lecz mieszka na drugim końcu Polski. Kaja nie ma wyboru – musi wyjechać, zostawić za sobą przeszłość i zacząć życie u boku mężczyzny, którego nie...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula