Cesar Millan
Cesar Millan jest znanym behawiorystą, psim trenerem i psychologiem. Pochodzi z Meksyku, na stałe mieszka w USA. Prowadził nadawany w odcinkach program dokumentalny „Zaklinacz psów”, który był emitowany przez kilkadziesiąt stacji na całym świecie.
Cesar potrafi poskramiać wyjątkowo agresywne psy, uczy ich dyscypliny i panowania nad emocjami. Od kilku lat dzieli się swoją wiedzą, pisząc poradniki dla trenerów i właścicieli psów. W swoich książkach opisuje zasady wychowywania psów, korygowania niepożądanego zachowania zwierząt. Podpowiada, jak uczyć psy higieny i jak sprawiać, by być szczęśliwym przyjacielem zwierząt.
Cesar Millan posiada magiczną umiejętność radzenia sobie z psami. Spokój, z jakim je traktuje i pewność siebie, z jaką do nich podchodzi – są zadziwiające!
„Newsweek”
Brak produktów!
O nie... :( Nie znaleziono produktów spełniających kryteria...