Amerykański książę. Nowy Camelot. Tom 2

Średnia: 4.0 Ilość ocen: 4
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Ilość stron
424
Inne wersje (2)
Outlet, Książka, op. miękka
za 18,45 zł
eBook, mobi, epub
za 20,18 zł
Nasza cena: 22,14 zł 36,90 zł Taniej o: 40%

"Amerykański książę" to drugi tom bestsellerowego cyklu powieści erotycznych autorstwa Sierry Simone.

Jakie będą dalsze losy uprowadzonej Greer i dwóch najważniejszych w jej życiu mężczyzn?

Bohaterka skandalu obyczajowego, który dosięgnął najwyższych szczebli władzy w USA, czyli Greer, została uprowadzona. Prezydent Ash pragnie wyruszyć w pościg za porywaczem, jednak głowa państwa nie może sobie na to pozwolić. Zamiast niego w pościg wyrusza Embry Moore, którego zarówno z Greer, jak i z prezydentem łączyła dotąd niezwykła relacja. Czy wiceprezydentowi, który był też przecież kapitanem armii Stanów Zjednoczonych uda się odnaleźć Greer? Czy będzie w stanie zapobiec nieuniknionej tragedii?

"Amerykański książę" to drugi tom cyklu erotycznego "Nowy Camelot". Ta powieść rozgrzeje wyobraźnię nawet najbardziej wybrednych wielbicielek literatury erotycznej! Gorąca fantazja sięgająca najwyższych szczytów władzy w Stanach Zjednoczonych. To zapierająca dech w piersiach historia przedstawiona z ogromnym talentem, wyczuciem smaku oraz odpowiednią dawką magii. Od lektury książki wprost trudno się oderwać. Akcja toczy się niezwykle wartko, zwalniając jedynie po to, byśmy mogli lepiej delektować się namiętnymi przeżyciami bohaterów. Książkę zdołasz pochłonąć jednym tchem, ale nie gwarantujemy, że spokojnie potem zaśniesz...

Powieść niniejsza to kontynuacja bestsellerowej "Amerykańskiej królowej", którą to książką autorka ustanowiła zupełnie nowy standard w literaturze erotycznej. Kontynuacja, dodajmy, godna najwyższego uznania!


Przeczytaj fragment książki:


O książce

Sierra Simone opowiada swoje historie tak, jakby tkała je z czystego złota. Historia Embry'ego wyznacza nowy standard dla wszystkich nowo powstających powieści erotycznych.

Dirty Laundry Review, Goodreads


O autorce

Sierra Simone to amerykańska autorka powieści erotycznych. Jej książki często goszczą na listach bestsellerów magazynu "USA Today!". Niegdyś pracowała jako bibliotekarka. Miała wtedy mnóstwo czasu na snucie śmiałych fantazji, które teraz z właściwym sobie polotem przenosi na papier. Prywatnie jest żoną policjanta i matką dwojga dzieci. W domu towarzyszą jej również dwa duże psy i dwa niegrzeczne koty. Wspólnie z Laurelin Paige napisała powieści "Gliniarz" i "Gwiazdor".

Recenzje (4)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Winny jest świat, w którym żyjemy, świat bez wahania wysyłający chłopców, by zabijali innych chłopców, ale trzęsących się z oburzenia, gdy owi chłopcy zakochiwali się w sobie."

  Embry Moore jest postacią, która swoje uczucia woli przekuwać w czyny, a nie w słowa. Jego namiętności, głęboko zakorzenione pragnienia i fale niespokojnych uczuć doprowadzają go do wielu wewnętrznych dylematów. W Amerykańskim księciu czytelnik wnika w najdalsze zakamarki serca wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych. Sięgając po tę lekturę miejcie otwarte umysły i odrzućcie wszystkie uprzedzenia, narzucone przez społeczeństwo.

  Biseksualność Moore'a nigdy nie była dla niego czymś, co starał się ukrywać przed bliskimi. Co innego, gdy w grę wchodził kreowany, na potrzeby świata, wizerunek wiecznego playboya. W pierwszym tomie autorka nawiązywała do początków znajomości Embry'ego z Ashem. W tym tomie rozwija ten wątek, umożliwiając tym samym wniknięcie w świadomość i poznanie rodzącego się uczucia, które musiało pozostać sekretem, który nie mógł wyjść na światło dzienne. Lawirowanie między przeszłością i teraźniejszością pozwala zrozumieć podejmowane przez Moore'a decyzje. Jego sposób zachowywania się, który wcześniej mógł być niezrozumiały w końcu nabiera sensu.

  Podziwiam autorkę za tak doskonałą kreacje męskiej postaci. Zobrazowanie męskich zachowań i sposobu wyrażania uczuć, które zazwyczaj różnią się od tych kobiecych. Wiele jest kontrowersyjnych momentów. Dla Sierry nie ma tematów tabu, opisy przesycone są erotycznością, dlatego polecam tę pozycję wyłącznie czytelnikom, którzy ukończyli osiemnaście lat. Amerykański książę to erotyk z fabułą. Właśnie wątek obyczajowy najbardziej mnie urzekł. Z ciekawości sięgnę po trzecią część. Jestem ciekawa jak zakończy się ta historia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Amerykański książę" to kontynuacja wydarzeń z tomu pierwszego, czyli "Amerykańska królowa". Opowiada o niecodziennej relacji trojga ludzi, którzy zajmują najważniejsze stanowiska w Stanach Zjednoczonych. O ile w poprzednim tomie zauroczyłam się niesamowitym klimatem i tajemniczymi historiami, które obnażały mroczne strony ludzkiej duszy, tak w tej części po poznaniu wielu faktów byłam mocno zirytowana i zniesmaczona.

  Podobnie jak w części pierwszej trylogii Nowy Camelot bez zmian zostaje to, że "Amerykański książę" to książka dla dorosłych czytelników, z otwartym umysłem, tolerancyjnych i o mocnych nerwach. Nie brakuje w niej szokującej perwersji i momentów, które znacząco odbiegają od znanych nam scen z innych romansów. Autorka nadal nawiązuje do świata wielkiej polityki i władzy. Kiedy na jaw wychodzi porwanie Greer, obaj prezydenci postanawiają zrobić wszystko co w ich mocy, by uratować pierwszą damę. Embry, odpowiedzialnie podejmuje decyzję, że to ON musi wyruszyć w podróż za porywaczami. Historia opowiadana jest w trzech narracjach, a mianowicie z perspektywy Greer po ślubie, czyli w momencie porwania, oraz oczami Embry'ego. Możemy poznać jego przeszłość, czyli to w jaki sposób poznał się z Ash'em, a także autorka relacjonuje czytelnikowi aktualne wydarzenia z postępu prywatnego śledztwa. Jak sądziłam, motyw uprowadzenia będzie tu głównym punktem zaczepienia, a jednak nie. Akcja rozmywa się raz w przeszłości, raz w bieżących wydarzeniach, poznajemy dziwne sytuacje, które nic nie wnoszą do fabuły. Niestety, ta część mnie lekko zawiodła, a może miałam zbyt wybujałe oczekiwania? Tego nie jestem w stanie sprawdzić, ale rzeczywiście w porównaniu do tomu pierwszego, tutaj brakowało tego specyficznego klimatu oraz napięcia pomiędzy bohaterami, do którego Sierra Simone przyzwyczaiła mnie w tomie pierwszym. Na uznanie natomiast zasługuje emocjonalna strona tej książki, bo autorka w ciekawy, mocno absorbujący, ale jednocześnie skomplikowany i zawiły sposób ukazuje nam obraz miłości, poświęcenia dla drugiego człowieka i brutalności wojny. Udowadnia, że to, co przeżywamy każdego dnia kształtuje nas jako człowieka i nie zawsze mamy wpływ na to, co czujemy - tym bardziej do kogo. Pokręcona historia miłosna z wysoko postawioną polityką w tle. Nie oczekujcie sielskiego romansidła, w którym miłość zwycięża. To odważna pozycja, która otwiera nam oczy na pewne sprawy i powoduje, że zauważamy więcej człowieka w człowieku.

  Jeśli macie ochotę na całkowicie oryginalną powieść, która sprawi, że wypieki na policzkach zamienią się w jeden wielki rumieniec, to ta książka jest dla Was. Świat polityki i władzy jeszcze nigdy nie został tak przeobrażony, jak zrobiła to Sierra Simone.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Powieść „Amerykańska królowa” autorstwa Sierry Simone urzekła mnie swoją okładką, zaciekawiła na tyle, że postanowiłam po nią sięgnąć. Zostawiła mnie z szeroko otwartymi oczami i ustami, drapałam się po głowie zastanawiając, jak to wszystko było możliwe? To nietypowa historia miłosna, w której zawirowania emocjonalne dotykają, aż trzech osób. Zaciekawieni? O kim mowa?

  Nie od dziś wiemy, że świat polityki jest brudnym środowiskiem, pełnym układów, szantaży i podkopywania objętych celów. Maxen Ashley Colchester jest byłym porucznikiem i bohaterem wojennym, a obecnie prezydentem, którego uczucia błądzą pomiędzy Embry’m Moore’m jego najlepszym przyjacielem, kochankiem, towarzyszem wojskowym, wiceprezydentem i Greer Galloway absolwentką college'u i pierwszą damą. W „Amerykańskiej królowej” otrzymujemy początek tej historii, dowiadujemy się wiele na temat Geer, komu oddała pierwszy pocałunek, serce, jaką długą przebyła drogę, aby stać się żoną tak potężnego człowieka i jak to się stało, że zagościła w sercu jego najlepszego przyjaciela. Książka kończy się porwaniem Geer, co wcale nie sprawia, że autorka pokornieje, a napięta do granic możliwości akcja zwalnia. Chociaż może Wam się wydawać to dziwne, jest wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że książka pęka od jej nadmiaru w szwach.

  „Amerykański Książę” jest historią opowiedzianą z perspektywy Embry’ego Moore’a, wiceprezydenta i jak sam się określa „księcia”, nie przedstawia jedynie teraźniejszych wydarzeń, ale także te przeszłe, które sprawiły, że tak mocno związał się z „królem”, czyli prezydentem. Poznajemy tego człowieka nękające go demony, tajemnice, które trzymał w sercu, wewnętrzne bitwy, które stoczył i poświęcenie, którego się podjął, aby utrzymać wszystko w całości. Kiedy mężczyźni orientują się, że Geer została uprowadzona chcą działać, jednak nie mogą narobić skandalu. Maxen powinien wypełniać obowiązki głowy państwa, chociaż to dla niego bardzo trudne, kiedy jego żona jest przetrzymywana z dala od niego. Dlatego Embry decyduje się wkroczyć i ocalić dziewczynę dla swojego króla, a także samego siebie. Być może nie do końca był w stanie ocenić dewastację, jaką to przyniesie. Staną w obliczu kryzysu, niezgody politycznej, skandalu i tragedii. Walka, którą muszą stoczyć nie będzie miała miejsca na arenie, będzie miała miejsce za zamkniętymi drzwiami, z dala od nieświadomych obywateli. Wszystko przez chorą żądzę, chciwość i zawiść, a tajemnice i kłamstwa niczego nie ułatwią. Czy Geer będzie bezpieczna? Jakiego poświecenia dopuści się Embry? Czy to czas, aby odejść? Czy powinien poświęcać się dla swoich kochanków i przyjaciół? Czy jest dla nich jakaś nadzieja?

  „Amerykański Książę” jest po mistrzowsku złożoną i przeplataną opowieścią o uwodzeniu, pożądaniu, seksie, zazdrości i politycznej intrydze. Dostrzegamy tę moc, chciwość, zdradę, przyglądając się skandalowi, wokół którego wije się spisek i niebezpieczeństwo.

  W tej historii mamy wiele żądzy, gorącej, parnej, a także delikatnej pożądliwości, nie zapominając o miłości, która potrafi niszczyć. Bohaterowie są podatni na zranienia i niebezpieczeństwa, jest wiele bólu, o którym przekonacie się sami, czując go na własnej skórze.

  To skomplikowana historia miłości, poświęcenia, ambicji i straty. Autorka ukazuje nam wiele aspektów miłości, nie na wszystkie z pewnością jesteśmy gotowi. Nie zawsze mamy możliwość wyboru, kogo się kocha, nie zawsze możemy kontrolować związek i to co się w nim dzieje. Istotne jest to w jaki sposób radzimy sobie z emocjami i to jest największą prawdą tej dziwnej historii. To wzruszające, piękne, surowe, czasem łamiące serce, ale ukazuje doskonale oddanie drugiemu człowiekowi.

  „Amerykański Książę” nie jest historią dla każdego, tak samo jak jej pierwszy tom „Amerykańska królowa” musicie być tego świadomi, że to mocny erotyk. Nie chciałam zdradzić Wam zbyt wiele z fabuły, bo gdybym miała to robić ta recenzja mogłaby zbliżyć się objętościowo do książki, a tego to byście nie chcieli. Wiecie, co jest w tym wszystkim najciekawsze? Chociaż nie jest to książka dla mnie, mimo wszystko, kiedy Wydawnictwo mi ją sprezentowało sięgnęłam po nią, ciekawiło mnie, co tam się wydarzy dalej. Ostatni tom przed nami, zastanawiam się, jak Sierra Simone chce to wszystko zakończyć, zwłaszcza, że zrzuciła na czytelników taką bombę, że będziecie zbierać szczęki z podłogi. Zastanówcie się, czy jesteście gotowi na ten cykl, a jeśli tak to sięgajcie śmiało, dostarczy Wam wielu emocji.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Drugi tom serii „Nowy Camelot” od Sierry Simone ujawnia nowe tajemnice i zdradza początki zawiłego romansu Embry'ego i Asha. Autorka odkrywa przed czytelnikami nowy poziom pożądania, zazdrości, zaufania i miłości.

  Embry wyrusza w tajną i niebezpieczną misję, aby odbić Greer. Kobieta jest uwięziona i wisi nad nią widmo gwałtu i całkowitego podporządkowania. Embry uwalnia Pierwszą Damę w ostatniej chwili. Jednak powrót tych dwoje do domu nie zwiastuje szczęśliwego zakończenia. Embry, Ash i Greer staną przed nowymi wyzwaniami i sekretami. Razem ponownie spróbują budować swoją przyszłość. Będzie to wyjątkowo trudne, ponieważ w związku trzech osób zawsze wkrada się zazdrość . Czy ufają sobie na tyle, aby żyć w miłości i szacunku? Czy zdołają przetrwać, kiedy na światło dziennie zaczną wypływać ich brudne sekrety?

  Sięgając po książkę Sierry Simone czytelnik musi wyzbyć się uprzedzeń, odrzucić pruderyjność i być otwartym oraz tolerancyjnym. Autorka przedstawia nam historie brutalną, namiętną, momentami gorszącą. Język jest soczysty, wulgarny, ale również błyskotliwy. Lektura mimo pikantnego, ale również deprawującego tematu jest niezwykle urokliwa i fascynująca. Książkę czyta się błyskawicznie a historia, która toczy się szybkim tempem wciąga czytelnika od pierwszych stron. Gorąco polecam „Amerykańskiego księcia” czytelnikom, którzy szukają mocnych wrażeń.

  Więcej recenzji na [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Sierra Simone
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Seria Nowy Camelot
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 424
 • Format: 13.5 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366234765
 • Język: polski
 • Podtytuł: Między królem a królową
 • Oryginalny tytuł: American Prince
 • Tłumacz: Marcin Stopa
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366234765
 • EAN: 9788366234765
 • Wymiary: 13.5x20.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Amerykański król. Nowy Camelot. Tom 3 3/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Amerykański król. Nowy Camelot. Tom 3

Niegrzeczny finał królewskiej serii Nowy Camelot! Prezydent o niezachwianej reputacji, bohater wojenny, wzór do naśladowania. Maxen Ashley Colchester – jeden z najważniejszych przywódców na świecie - nie podejrzewał, że zostanie zdradzony przez najlepszego przyjaciela i wieloletniego kochanka....
Amerykańska królowa. Nowy Camelot. Tom 1 4/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Amerykańska królowa. Nowy Camelot. Tom 1

Nikt nie powinien odkryć, co połączyło ją z najważniejszymi osobami w państwie Kiedy Greer Galloway ma piętnaście lat, spotyka Asha, który kradnie jej pierwszy pocałunek i rozkochuje ją w sobie na długi czas. Kilka lat później poznaje Embry’ego, który zostaje jej pierwszym kochankiem. Wkrótce jeden...
eBook Amerykański król. Nowy Camelot. Tom 3 mobi epub 0/5 Nasza cena:
20,18 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Amerykański król. Nowy Camelot. Tom 3 mobi epub

Zaskakujące zwieńczenie trylogii, która rozgrywa się na szczytach władzy. Czy zdrada, która nadejdzie z najmniej spodziewanej strony, może przekreślić wszystko? "Amerykański król" to trzecia część serii powieściowej "Nowy Camelot". Tym razem Maxen Ashley Colchester popada w poważne tarapaty. Co z...
eBook Amerykański książę. Nowy Camelot. Tom 2 mobi epub 0/5 Nasza cena:
20,18 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Amerykański książę. Nowy Camelot. Tom 2 mobi epub

Gorąca powieść Sierry Simone, amerykańskiej autorki bestsellerów! Drugi tom serii Nowy Camelot, którą czyta się z wypiekami na twarzy. Był synem i przyrodnim bratem. Kapitanem armii i wiceprezydentem. Nazywa się Embry Moore i służy… przyjemnościom prezydenta Stanów Zjednoczonych. Greer została...
eBook Amerykańska Królowa. Nowy Camelot. Tom 1 mobi epub 0/5 Nasza cena:
20,18 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Amerykańska Królowa. Nowy Camelot. Tom 1 mobi epub

Nikt nie powinien odkryć, co połączyło ją z najważniejszymi osobami w państwie Kiedy Greer Galloway ma piętnaście lat, spotyka Asha, który kradnie jej pierwszy pocałunek i rozkochuje ją w sobie na długi czas. Kilka lat później poznaje Embry`ego, który zostaje jej pierwszym kochankiem. Wkrótce jeden...
eBook Gliniarz mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Gliniarz mobi epub

Niesamowicie seksowna historia z gorącym policjantem w roli głównej! Livia Ward marzy o tym, by zostać mamą przed trzydziestką. Sęk w tym, że jest samotna i nie przewiduje w najbliższej przyszłości żadnych związków. Sytuacja się zmienia, kiedy na horyzoncie pojawia się seksowny oficer Kelly....
eBook Gwiazdor mobi epub 0/5 Nasza cena:
20,18 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Gwiazdor mobi epub

 Książka dla dorosłych w najmocniejszym tego słowa znaczeniu Elektryzujące dzieło dwóch bestsellerowych autorek erotyków Laurelin Paige i Sierry Simone Fascynujące love story przepełnione obłędnie namiętnym seksem Znasz mnie. No przyznaj się, mała. Możesz udawać, że jest inaczej, ale ja to wiem....
Rytm. Na scenie. Tom 2 4/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rytm. Na scenie. Tom 2

Gorąca miłość w rytmie rocka! Lucky może uważać się za prawdziwą szczęściarę. Umawia się ze sławną gwiazdą rocka, pociągającym Dylanem Ryderem, w którym podkochiwała się jeszcze jako nastolatka. Wydaje się, że jej marzenia się spełniły. Jednak kiedy do trasy koncertowej jej chłopaka, w której...
Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 1. King. Tom 5 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 1. King. Tom 5

Kontynuacja bestsellerowej serii King – historia Preppy’ego Samuel Clearwater najbardziej w swoim życiu docenia oddanych przyjaciół, pyszne naleśniki, dobre awantury i ostry seks. Kiedy jeden z jego najlepszych kumpli trafia do więzienia, postanawia zrobić wszystko, aby jego córki nie zabrała...
Sexy Bastard. Tom 3. Knox 4/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sexy Bastard. Tom 3. Knox

Trzeci tom serii o uwodzicielskich mężczyznach, którym ciężko się oprzeć Sławny, pociągający i bez wątpienia warty grzechu – taki właśnie jest Cooper Knox. Ten utalentowany bejsbolista słynnej drużyny New York Yankees przyciąga kobiety jak magnes. Kiedy zostaje przeniesiony do rodzinnej Atlanty, ma...
Chandler. Uwikłani 4/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chandler. Uwikłani

Pamiętacie Hudsona? Jego młodszy braciszek to niezłe ziółko. Pełnokrwisty biznesmen przy stole konferencyjnym prezentuje się nienagannie. Jeśli jednak chodzi o stoły, to twierdzi, że do seksu nadają się lepiej od łóżka. Chandler Pierce rzuca na kobietę urok playboya, któremu nie sposób się oprzeć....
Up in Smoke. King. Tom 8 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Up in Smoke. King. Tom 8

Smoke nie zawiera przyjaźni, nie buduje więzi, nie szuka związków. Jest samotnym wilkiem i to, co go napędza, to dobra whiskey i pragnienie zemsty. Kiedy odkrywa, że matka jego przyszłego dziecka zostaje brutalnie zamordowana, szuka winnego. Frankie Helburn stara się nie skupiać na sobie uwagi...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula