A właśnie że będę szczęśliwa! Sztuka tworzenia dobrego i pełnego radości życia

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 8
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
14.5 x 20.5 cm
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
240
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 20,18 zł
Nasza cena: 21,92 zł 36,90 zł Taniej o: 41%

"A właśnie że będę szczęśliwa!" to inspirowana życiem i przemyśleniami poetów, mędrców i filozofów opowieść o tym, co dać nam może poczucie spełnienia i radości.

Czym jest szczęście? Często określamy w ten sposób jakiś traf, jakiś uśmiech losu, który sprawia, że żyje nam się lepiej. Szczęście to również uczucie zadowolenia z własnego życia, z relacji z bliskimi, z poczucia satysfakcji, które daje nam na przykład praca.

O ile na los nie mamy w zasadzie wpływu, o tyle na szczęście w tym drugim znaczeniu jak najbardziej wpływ mieć możemy. I tego właśnie dotyczy prezentowana tutaj książka. Napisana została z ogromną dozą empatii i życzliwości dla Czytelnika. Już od pierwszej strony mamy wrażenie, że autor mówi właśnie do nas, że zależy mu na tym, abyśmy dokonali w swoim życiu pozytywnych zmian.

"A właśnie że będę szczęśliwa! Sztuka tworzenia dobrego i pełnego radości życia" to wciągająca podróż śladami poetów i wielkich mędrców. Za pomocą inspirujących cytatów i skłaniających do refleksji przemyśleń autor krok po kroku zdradza nam receptę na poprawę jakości życia. Zaprasza nas do jedynej w swoim rodzaju szkoły szczęścia. Uświadamia nam, że zależy ono w dużej mierze od naszego sposobu myślenia. Jak wyzbyć się zatem nadmiernych oczekiwań? Jak poradzić sobie z presją otoczenia? Na czym tak naprawdę nam zależy? Na te i wiele innych pytań znajdziemy odpowiedzi właśnie tutaj. A przy tym dowiemy się (co być może wielu zaskoczy), że do ludzi szczęśliwych także i los o wiele częściej uśmiecha się łaskawie.

Przeczytaj darmowy fragment książki


O autorze

Stéphane Garnier urodził się w Lyonie we Francji, 4 sierpnia 1974 roku. To prawdziwy człowiek renesansu. Jest autorem powieści i opowiadań, a także eseistą i autorem tekstów piosenek. Ma pasję kronikarską, a jego książki cieszą się (nie tylko we Francji) ogromną popularnością.

W dorobku Stéphane Garnier znajdziemy między innymi: "Żyć jak kot! Jak sprawić, by świat kręcił się wokół Ciebie", "Żyć jak kot! Sezon 2" i "CATISSIME, czyli koty w całej rozciągłości. Kocia encyklopedia od A do Z". Bez wątpienia można powiedzieć, że Garnier wiedzie życie szczęśliwe i spełnione. Dla wielu poszukujących swojej drogi Czytelników lektura tego poradnika okaże się niezwykle inspirująca.


Recenzje (8)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Bardzo dobra książka. Jestem nią naprawdę zachwycony. Cieszy mnie fakt, że ktoś postanowił w taki sposób opowiedzieć o szczęściu. Na szczęście nie ma tu żadnych, bardzo długich i na to wszystko bardzo nudnych wywodów. Są tu krótkie, bardzo treściwe teksty, dzięki czemu całość czyta się naprawdę przyjemnie. Mam zamiar tą książkę podsuwać każdej osobie, która będzie miała jakieś problemu w życiu. Tak, chyba nawet mogę powiedzieć, że ta książka pana Garniera jest dobrym lekiem na całe zło. Nie ma co się zastanawiać, czy warto, czy też nie warto przeczytać. Koniecznie trzeba poznać całą książkę od początku do końca.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Szczęście jest ulotne, szczęście to tylko chwile… Szczęście to coś, co każdy chce mieć. Życzymy go innym, marzymy o nim dla siebie. A czym ono właściwie jest? Odważnie powiedziałabym, że wszystkim i niczym. Jednym do szczęścia potrzeba rzeczy wielkich, wyzwań, dalekich podróży, pięknych domów, szybkich samochodów. Innym wystarczy święty spokój i ciepły obiad. Szczęście to stan umysłu. Można mieć wszystko i go nie czuć. Można nie mieć nic i czuć się szczęśliwym.

  Jak to więc jest, że jest ono tak trudne do osiągnięcia? Dlaczego tak rzadko je odczuwamy i tak bardzo do niego dążymy- tak naprawdę nie wiedząc nawet kiedy i jak je osiągnąć?!

  Patrzę obiektywnie na swoje życie i powodów do szczęścia mam wiele. A jednak ostatnio z poczuciem pełni szczęścia mi nie pod drodze. Dlaczego? Bo sama sobie przeszkadzam. Zanieczyszczam swoje myśli narzekaniem, nie wierzę w siebie i swój sukces, oddalam się od swoich celów i nie za bardzo wiem czego szukam. Jasne, że różne mniejsze oraz większe problemy skutecznie oddalają mnie od poczucia spokoju i radości. Ale skoro szczęście to stan umysłu – to dlaczego nie miałabym sobie powiedzieć “od dzisiaj będę szczęśliwa i już!”.

  Tak właśnie powiedział sobie autor książki “A właśnie, że będę szczęśliwa!” Stephane Garnier. Powiedział “Postanowiłem być szczęśliwy, gdyż męczyła mnie przeszłość i nudziło mnie ciągłe tłumaczenie się z własnego życia. Postanowiłem być szczęśliwy, ponieważ miałem dość udawania- wyrosłem już z tego typu bzdur.” Ileż w tej książce jest dobrych zdań! Ile gotowych sentencji do zapamiętania.

  I wiecie co jest w tym najlepsze? Nie potrzeba specjalnych rzeczy, żadnych dodatkowych zabiegów, wielkiego wysiłku i nakładów finansowych. Wystarczy odrobina chęci i zmiana podejścia do życia.

  Autor w krótkich rozdziałach przywołuje mądre słowa, które można uznać za motta życiowe. Mamy tu cytaty Dalajlamy, Arystotelesa, Matki Teresy, Seneki, T. Roosevelta i wielu innych. Każdy rozdział to “porada” co zrobić, żeby na co dzień czuć się szczęśliwym. Klucz do szczęścia mamy we własnej głowie, wystarczy go odnaleźć i otworzyć odpowiednie szufladki w głowie. Stephane Garenier daje nam 24 wskazówki pracy nad sobą. Są one ułożone w taki sposób, by czytelnik mógł je po kolei przeanalizować i pomyśleć jak je wdrożyć. O tym, że należy uwierzyć w siebie, że życie mamy tylko jedno i nie można go marnować czy o tym, że należy walczyć o swoje marzenia, żeby nie żałować, że się czegoś nie zrobiło wiemy doskonale. Na co dzień jednak, w natłoku zajęć i problemów wydają nam się one niemożliwe, a czasami wręcz śmieszne. Autor namawia nas jednak, by nie porzucać tych myśli. Codzienne pozytywne myślenie i zmiana swojego nastawienia do życia to właśnie nasz klucz do szczęścia.

  Książka nie jest jakaś szczególnie odkrywcza. Nie spodziewajcie się, że przeczytacie tu jakieś wielkie, dotychczas nieodkryte mądrości. Powiedziałabym bardziej, że autor zebrał to, co już było. Jednak sposób w jaki to uporządkował i przedstawił sprawia, że ta książka to bardzo dobry poradnik szczęścia. Czyta się ją dobrze i szybko. Kilka razy nawet przerywałam, żeby sobie zapisać jakieś mądre zdanie.

  Jedyne co mnie zaskoczyło to fakt, że książka mimo, że napisana jest przez mężczyznę, to kierowana jest do kobiet. Różowa okładka i tytuł nie pozostawiają złudzeń… Trochę szkoda, bo lektura ta z powodzeniem może motywować również mężczyzn. Ale najwidoczniej uznano, że to kobiety częściej szukają sposobów na odnalezienie szczęścia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Poradnik jest podzielony na dwadzieścia cztery godziny szczęścia. Już samo to brzmi pięknie, prawda? Każda rada zawarta w tym poradniku jest warta zatrzymania się. Autor w przejrzysty sposób pokazuje, że to co siedzi w naszej głowie (marzenia, plany) to wszystko jest do zrobienia. Nie możemy się poddawać. Jeśli przyjdzie czas, że wybierzemy źle to los nakieruje nas na właściwe tory. :)

  "Chcesz żyć szczęśliwie, żyj obecną chwilą."

  W książce zostały zamieszczone piękne cytaty, które motywują. Bardzo przyjemnie czytało się słowa, które pokazywały, że kwestia szczęścia to postrzeganie świata trochę w inny sposób :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Minimalistyczna okładka, gdzie przeważa różowy kolor, a na samym środku widzimy dłoń trzymająca lusterko. W nim widzimy odbicie czyjejś twarzy, z delikatnym uśmiechem. W ostatnim czasie bardziej zainteresowałam się poradnikami, a ten tytuł wydał mi się ciekawy. Co mi przyniosło spotkanie z nim? O tym już za moment. Pozycja posiada skrzydełka, które chronią przed zagięciami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Na jednym z nich przeczytamy kilka słów o autorze, a na drugim fragment z książki. Kremowe stronice, wiele wstawek w postaci obrazków, ale i pomysłowość na przedstawienie tej książki to spora zasługa dla całości. Szare strony i samo to, jak jest wydana zasługuje na uznanie.

  Co do treści, muszę przyznać, że średnio do mnie trafiła. Czytałam ją w czasie niezbyt dla mnie dobrym, bowiem czekałam na wyniki tego dziadowskiego wirusa, więc byłam zdenerwowana, a później, gdy już znałam wyniki, to kilka innych spraw zasypało mi głowę, więc do szczęścia miałam tak jak z Polski do Watykanu, niestety. Niemniej jednak, jest tu tyle przydatnych informacji, że nie sposób przejść obok niej obojętnie. Wiem, co przeczytałam, jednak miałam zbyt parszywy humor, by wziąć te rzeczy do siebie.

  Mamy tutaj podział na lekcje, każda z nich jest równie ważna. Wiele cytatów, mądrych słów, które warto wziąć do siebie, więc jeżeli macie kiepski humor, odłóżcie ją na bok i zabierzcie się za nią, jak już będzie lepiej. :) Tak Wam radzę.

  Jestem też ciekawa, dlaczego książka skierowana jest tylko do kobiet... Czy to tak miało być, czy może omyłka osób tłumaczących? Nie wiem, ale to też książka dla facetów, więc chłopaaaki, nie ograniczajcie się, śmiało możecie ją czytać. ;)

  Reasumując uważam, że jest to naprawdę wartościowa książka, ale do mnie niekoniecznie przemówiła. Chyba najpierw muszę nauczyć się żyć ze swoją wrażliwością, by móc brać się za inne rzeczy. :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka napisana przez autorkę Garnier Stephane została, oparta na odnajdywaniu szczęścia w życiu. Psychologia i filozofia, która kieruje właściwym nastawieniem, ma swoje myśli, poezji chwili, o których możemy poczytać. Przemyślenia i pozytywne nastawienie, możemy zdobywać, ucząc się wraz z tym poradnikiem. Lekcja w dorosłym życiu to wybór przewodnika, w celu osiągnięcia radości w ciągu dnia. Książka G. Stephane jest napisana, specjalnie z płynącym wewnętrznym szczęściem do ludzi i swojego życia. Czytając, można podążyć drogą refleksji, z inspirującymi opisami, które są fascynującymi myślami dla każdej osoby, zwłaszcza kreatywnej.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Stephane Garnier
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 240
 • Format: 14.5 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366718258
 • Język: polski
 • Podtytuł: Sztuka tworzenia dobrego i pełnego radości życia
 • Oryginalny tytuł: J’ai décidé d’?tre heureux… c’est bon pour la santé!
 • Tłumacz: Anna Pliś
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366718258
 • EAN: 9788366718258
 • Wymiary: 14.5x20.5cm
Warto zwrócić uwagę na...
Żyć jak kot! Czyli Strajbez Ninio, Kojani i 12 innych kocich sekretów. Sezon 2 0/5 Nasza cena:
30,36 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żyć jak kot! Czyli Strajbez Ninio, Kojani i 12 innych kocich sekretów. Sezon 2

Dobrze, że pierwszy tom „Żyć jak kot” ujrzał światło dzienne, ale nie jest ON kompletny! Brakuje wielu rzeczy, jeśli naprawdę chcecie żyć, myśleć i kochać jak kot. Postanowiłem zdradzić wam jeszcze kilka sekretów kociego życia i kilka przepisów na szczęście. Co drugi dzień zapisków w tym dzienniku...
Catissime czyli koty w całej rozciągłości kocia encyklopedia od a do z 0/5 Nasza cena:
44,45 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Catissime czyli koty w całej rozciągłości kocia encyklopedia od a do z

Oto nowa książka Stephane Garniera, autora bestsellera ŻYĆ JAK KOT! Wielki znawca i miłośnik kotów powraca z najbardziej erudycyjnym dziełem swojego życia. Błyskotliwie, z humorem i znawstwem przedstawia 1001 faktów na temat kotów. Kocie dowcipy, anegdoty, rekordy, mity, legendy, opisy ras i...
Żyć i dorastać jak kot! Jak być wolnym, ufnym, niezależnym, wytrwałym, zen... i szczęśliwym! 0/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żyć i dorastać jak kot! Jak być wolnym, ufnym, niezależnym, wytrwałym, zen... i szczęśliwym!

Kochani! Czy wiecie, że największym marzeniem Waszych rodziców jest żyć ja kot? Poważnie! Gdyby tak nie było to ta seria nie byłaby takim hitem! Dorośli marzą by być tak wyluzowanym, wolnym i szczęśliwym jak kot. No i żeby wszyscy nas zauważali wtedy, gdy tego chcemy. Ziggy od lat udziela im...
Żyć jak Mały Książę 0/5 Nasza cena:
28,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żyć jak Mały Książę

"Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich o tym pamięta"… Pora więc im to przypomnieć! "Mały Książę" uważany jest za jedną z najważniejszych i najbardziej inspirujących książek, jakie kiedykolwiek powstały. Dla wielu czytelników była to opowieść, z której uczyli się, jak poświęcać...
eBook A właśnie że będę szczęśliwa! Sztuka tworzenia dobrego i pełnego radości życia mobi epub 0/5 Nasza cena:
20,18 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook A właśnie że będę szczęśliwa! Sztuka tworzenia dobrego i pełnego radości życia mobi epub

Co by było, gdyby szczęście okazało się wyłącznie twoim WYBOREM? Gdyby wystarczyło wprowadzić pewne zmiany do wizji świata, aby całkowicie odmienić swoje życie? Ta książka, napisana przez francuskiego bestsellerowego pisarza o wielu zainteresowaniach, prawdziwego człowieka renesansu, udowodni ci,...
Nie jesteś tym, co masz 5/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie jesteś tym, co masz

W każdą sobotę ścierasz kurze z arsenału bibelotów, których nie masz serca wyrzucić? Z twojej szafy wysypują się ubrania, a mimo to wciąż nie masz czego na siebie włożyć? Masz w swoim domu pudło/szafkę/karton wstydu, w którym trzymasz rzeczy do przejrzenia? Jeśli tak, czytaj dalej. Jesteś w...
Baba Jaga radzi 4/5 Nasza cena:
19,32 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Baba Jaga radzi

Niezwykły poradnik, w którym znana na całym świecie Baba Jaga udziela wsparcia obliczu codziennych problemów. Jej szczere do bólu i często żartobliwe odpowiedzi niosą ulgę wszystkim współczesnym zagubionym duszom.
Umysł doskonały 2/5 Nasza cena:
22,08 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Umysł doskonały

Jak zwiększyć wydajność i produktywność umysłu? Czy można przyspieszyć jego regenerację po wysiłku intelektualnym? Wyobraź sobie, że dzięki prostym ćwiczeniom relaksacyjnym zwiększasz odporność na stres, jesteś bardziej produktywny, a twoja kreatywność rozwija się w szalonym tempie i nie ma granic....
Królowa oszczędzania 4/5 Nasza cena:
20,73 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Królowa oszczędzania

Czy da się wytrzymać rok bez zakupów? Oto niesamowita historia pewnego eksperymentu. Jeżeli uważasz, że to kolejna książka o życiu w duchu minimalizmu, jesteś w błędzie. „Królowa oszczędzania” to wzruszająca i dająca nadzieję prawdziwa historia, która pokazuje jak piękne jest życie bez rzeczy,...
Żyj przytulnie 4/5 Nasza cena:
17,45 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żyj przytulnie

Hygge, lagom, ikigai – te wszystkie koncepcje szczęścia łączy jedno – przytulność, której każdy z nas chce doświadczyć. Dowiedz się,  jak celebrować ją na co dzień, również w swoje relacje z innymi. Otocz się komfortem, spokojem i żyj przytulniej każdego dnia!
Do szczęścia przez łzy 4/5 Nasza cena:
19,32 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Do szczęścia przez łzy

Ta książka może zmienić twoje życie! Nowe spojrzenie na cierpienie i smutek jako niezbędne lekcje na drodze do szczęścia. Czy zdarza się, że czujesz przygniatający smutek bez konkretnej przyczyny? Starasz się podejmować nowych wyzwań, aby zapomnieć o cierpieniu, ale w efekcie kończysz z milionem...
Zen jak cholera 4/5 Nasza cena:
20,30 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zen jak cholera

"Mamtowdupizm" w praktyce, czyli jak opanować sztukę olewania i osiągnąć pieprzony spokój. Hej, Złotko! Jeżeli cicha medytacja i kojące mantry to nie twoja bajka – ten dziennik jest dla ciebie. Z jego pomocą uda ci się zgromadzić pieprzone dobro, które jest wokół ciebie, i kopnąć w tyłek całą...
Wybrane bestsellery
Pakiet Komisarz Forst. Tomy 6-7: Halny, Przepaść 5/5 Nasza cena:
45,86 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Komisarz Forst. Tomy 6-7: Halny, Przepaść

Wiktor Forst powraca! Żaden pożar nie trwa wiecznie. Ale każdy zostawia zgliszcza. Pewnego ranka turyści odkrywają na Giewoncie makabryczny widok – na ramionach krzyża powieszono nagiego mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że zabójca nie zostawił żadnych śladów. Sprawę prowadzi niecieszący się...
Jedno życzenie 0/5 Nasza cena:
32,37 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jedno życzenie

Historia pierwszej miłości, której ślad pozostaje w nas na zawsze, i o decyzjach, których skutki odczuwamy przez całe życie. Maggie Dawes nie opowiadała tej historii od lat. Dawno temu po raz pierwszy naprawdę się zakochała. Miała wtedy szesnaście lat i była daleko od domu. Wysłano ją do małej...
Solista, czyli on, ona i jego żona 5/5 Nasza cena:
25,61 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Solista, czyli on, ona i jego żona

Czy na pewno chcesz wiedzieć, dlaczego faceci zdradzają? To tylko skok w bok. Wini ma żonę, dziecko, kancelarię prawniczą i głębokie przekonanie, że świat kręci się wokół niego. Jest królem życia, a impreza właśnie trwa. Realizuje wszystkie swoje zachcianki, począwszy od wypasionego białego bmw, na...
Klątwiarze 5/5 Nasza cena:
38,51 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klątwiarze

Cassel Sharpe pochodzi z rodziny Klątwiarzy – ludzi, którzy posiadają wiele nadzwyczajnych mocy. Potrafią na przykład zmieniać czyjeś emocje i wspomnienia albo odwracać czyjś szczęśliwy los za pomocą najdelikatniejszego muśnięcia dłoni. Praca z klątwami jest jednak nielegalna, klątwiarze są więc...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2 5/5 Nasza cena:
35,99 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2

Kontynuacja tomu 4 światowego bestsellera! Fae wbrew swojej woli, walczy o znalezienie własnego miejsca dla siebie w zabójczym i niebezpiecznym świecie. Co gorsza, wojna i wszystko, co w niej straciła, wypaliły w jej duszy niezatarte piętno. Jedyną osobą, która rozpala ją bardziej niż ktokolwiek...
Gwiezdne Wojny Skywalker. Odrodzenie. Opowieść filmowa. Star Wars 5/5 Nasza cena:
30,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gwiezdne Wojny Skywalker. Odrodzenie. Opowieść filmowa. Star Wars

Niech nas galaktyka broni od starszych braci” – mówi Leia w opowieści filmowej „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”. To jedna z wielu scen, w których czytelnik może dowiedzieć się więcej o generał Organie: czy była Jedi, co ją powstrzymywało przed doprowadzeniem do incydentu politycznego w...
Neokora. Thorgal. Tom 39 0/5 Nasza cena:
16,76 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Neokora. Thorgal. Tom 39

Najnowszy tom bestsellerowej opowieści fantasy o wikingu Thorgalu Aegirssonie. Seria została wymyślona przez słynnego scenarzystę Jeana Van Hamme'a i wybitnego polskiego rysownika Grzegorza Rosińskiego.Główny bohater wraca do domu z wyprawy, podczas której uratował porwaną przez wyspiarzy córkę....
Prawdziwa historia Królowej Życia 5/5 Nasza cena:
23,34 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prawdziwa historia Królowej Życia

Królową byłam zawsze. Od wielu lat wiem, jak smakuje sława. W Kotlinie Kłodzkiej znali mnie wszyscy. Nie ma się czym chwalić, kryminał to nie pierwszy rząd w operze. Ale gdybym udawała, że tego nie było, byłabym hipokrytką. Nie będę opowiadać bzdur, że byłam na wczasach w Ameryce. Nie zamierzam też...
Ja tu jestem szefem 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ja tu jestem szefem

„Ja tu jestem szefem”, gorący romans biurowy z motywem hate-love, to opowieść o prawdziwym starciu charakterów. Jaki będzie jej finał? Przekonaj się sama! Diana, bohaterka najnowszej powieści Ady Tulińskiej – „Ja tu jestem szefem”, nigdy nie sądziła, że będzie musiała martwić się o swoją...
Też tak mam! 4/5 Nasza cena:
35,99 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Też tak mam!

„Tampony? Ja nie używałam i żyję”, „A w tej czapeczce to nie będzie córce za ciepło?”, „Depresja? Jaka depresja? Ludziom się nudzi, to wymyślają”, „Za bardzo boli? To okres, musi boleć”. Z takimi pytaniami polskie kobiety mierzą się każdego dnia. A problemów, które spotykają na swojej drodze, jest...
Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania 0/5 Nasza cena:
29,24 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania

Niesamowite ciekawostki o… kupie, podane w zabawny i przystępny sposób. Co się dzieje z kupą po opuszczeniu przez nią toalety? Jakie kupy robią zwierzęta i dlaczego nie takie same? Czy kupa może być źródłem cennych informacji? Odpowiedzi na te pytania i na wiele innych dociekliwe dzieci znajdą w...
Niegrzeczne. Historie dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera 0/5 Nasza cena:
21,42 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczne. Historie dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera

Małą Martą chciał się zająć ksiądz egzorcysta. Na rodziców awanturującego się Piotrka sąsiedzi nasyłają policję i pomoc społeczną. Matka autystycznego Mateusza usłyszała, że powinna go oddać do ośrodka. Aleś rozładowuje energię, ścigając się na rowerze. Tamara ma ADHD i świadectwa z czerwonym...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula