"A kuku! Zabawki" to książeczka kontrastowa dla najmłodszych. Stymulacja rozwoju dziecka od pierwszych tygodni życia!
Chcesz wspierać rozwój poznawczy dziecka już od samego początku? Książeczki z serii "A kuku!" powstały właśnie w tym celu. Zostały opracowane z myślą o najmłodszych i zarówno Twojemu dziecku, jak i Tobie mogą dać mnóstwo dobrej zabawy!
W serii "A kuku!" Wydawnictwa Wilga ukazują się książeczki kontrastowe adresowane do dzieci od pierwszych tygodni życia. Łączą w sobie walory wczesnej edukacji ze znaną wszystkim zabawą w oglądanie obrazków. Wykonane zostały z dobrej jakości tektury, co sprawia, że długo będą mogły służyć małym czytelnikom. Kontrastowe ilustracje opracowano tak, aby mogły być widoczne dla niemowląt, u których wzrok nie jest jeszcze do końca wykształcony. I nie przestają być atrakcyjne nawet wówczas, kiedy nasz maluszek wszystko może już dobrze zobaczyć.
W tym miejscu prezentujemy "A kuku! Zabawki", a więc książeczkę, której zabawki są właśnie motywem przewodnim. Wkrótce Twój maluszek z pewnością będzie się nimi bawił, a być może niektóre z nich już stoją w pobliżu łóżeczka. Obrazkom towarzyszą proste słowa dźwiękonaśladowcze takie, jak "bzzz, bzzz" czy "hop hop". Dzięki nim zabawa w A kuku! Staje się dla dziecka jeszcze bardziej interesująca.
W serii "A kuku!" ukazały się ponadto:
- "A kuku! Pojazdy",
- "A kuku! Mój dzień",
- "A kuku! Zwierzęta",
- "A kuku! Przyroda",
- "A kuku! W domu"
i inne.
Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii kontrastowe i kąpielowe lub z serii A Kuku!
