29 sekund

Autor:

T. M. Logan

Średnia: 3.8 Ilość ocen: 10
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
336
Rok wydania
2019
Nasza cena: 30,10 zł 39,90 zł Taniej o: 25%

“29 sekund” to intrygujący thriller, który zaskoczy niejednego czytelnika.

Kolejna porywająca książka autorstwa T. M. Logana.

A Ty? Kogo byś usunął ze swojego życia?

“29 sekund” to wciągający thriller psychologiczny, którego główną bohaterką jest Sarah, zwykła, choć bardzo ambitna kobieta. Jako szczęśliwa żona i matka dwójki dzieci, robi wszystko, by jej rodzina miała w życiu jak najlepiej. Jej kariera zawodowa rozwijała się spokojnie, bez przeszkód, jednak to właśnie szef, Alan Lovelock okaże się jej prawdziwym problemem. Mężczyzna znany jest szerszemu gronu jako wybitny naukowiec, którego wszyscy darzą ogromnym szacunkiem i zaufaniem. Być może właśnie dlatego Lovelock napastuje swoje pracownice, czując się zupełnie bezkarnym. Również Sarah wpadła w jego sidła i choć wciąż stara się opierać, ma już dość natarczywości szefa. Z czasem zaczyna czuć się bezradnie.

Pewnego dnia Sarah zupełnie bezinteresownie pomaga nieznajomej dziewczynce na ulicy. Choć nie oczekuje niczego w zamian, otrzymuje wdzięczność niebezpiecznego mężczyzny będącego ojcem dziewczynki. Zgodnie z jego specyficznym kodeksem honorowym, ma dług wobec kobiety. Aby go spłacić, składa jej propozycję. Sarah ma w ciągu siedemdziesięciu dwóch godzin wskazać osobę, której chciałaby się na zawsze pozbyć ze swojego życia. Nieznajomy zapewnia ją, że nikt się o tym nie dowie, a ona nie poniesie z tego tytułu żadnych konsekwencji. Wystarczy jeden telefon. Tylko czy Sarah na pewno się odważy?


Fragment książki

Wszystko potoczyło się tak szybko, że Sarah nie zdążyła nawet zareagować - założyła, że pozostali do nich dołączą. Dopiero kiedy drzwi zamknęły się z trzaskiem, zrozumiała, że oddzielił ją od reszty celowo i skutecznieniczym polujący w dżungli drapieżnik.

- Proszę do Regal Hotelu - przekazał kierowcy głębokim barytonem.

Taksówka ruszyła. Sarah była oszołomiona nagłym zwrotem akcji. Odwróciła się, by przez tylne okno taksówki dojrzeć resztę grupy, porzuconą na brzegu chodnika i malejącą gwałtownie, gdy auto przyspieszało. Marie, jej przyjaciółka i koleżanka z pracy, patrzyła za nią z otwartymi ustami, jak gdyby zacięła się w pół zdania.

"Zawsze trzymajmy się w grupie". To też jedna z Zasad. Ale teraz byli tylko we dwoje. Wnętrze taksówki było ciemne i przesycone zapachem starej skóry i papierosów. Usiadła prosto i w pośpiechu i zapięła pas, wciskając się w prawy bok auta tak bardzo, jak było to możliwe. Przyjemny szum i ciepło, które rozlalo się po jej ciele razem z kilkoma kieliszkami wina, kompletnie z niej wyparowały i nagle poczuła się zupelnie trzeźwa.

"Jeśli dobrze to rozegrasz, nic ci nie będzie. Unikaj kontaktu wzrokowego. Nie uśmiechaj się. Nie zachęcaj go".


O ksiażce słowami innych

Niesamowita powieść! Poczucie bezsilności staje się w niej wręcz nie do wytrzymania. Przygotujcie się na zgrzytanie zębami i obgryzanie paznokci aż do samego końca.

Liz Lawler

Dylemat moralny + szybka akcja = wciągający thriller. Do późnej nocy nie mogłam oderwać się od tej książki.

Louise Jenson

Thriller poruszający ważby i aktualny temat, z fabułą, która wywołuje emocje i trzyma w napięciu.

Phoebe Morgan

Pierwszorzędny thriller, równie dobry jak "Kłamstwa".

Simon Lelic


O autorze

T. M. Logan jest pisarzem bestsellerowych thrillerów. Urodził się w Berkshire. Z początku sprawdzał się w roli dziennikarza prasowego, z czasem jednak zdecydował się na karierę literacką. Jego debiutem książkowym były “Kłamstwa”, które ukazały się nie tylko w Anglii, ale i na całym świecie, zyskując miano jednej z najlepiej sprzedających się książek z tego gatunku. Logan aktualnie mieszka z rodziną w Nottinghamshire.

Recenzje (10)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Główną bohaterką książki jest Sarah, która jest mężatką i matką,która jednak samotnie wychowuje dzieci, bowiem jej związek przechodzi ogromny kryzys. To jakby najsłabszy punkt u kobiety, kóry zostaje wykorzystany przez jej szefa. Czując się bezkarnie, bardzo pewnie molestuje swoją pracownicę. Co przyszło Sarah? Nie może zrezygnować z pracy, bo przecież musi utrzymać siebie, dom i dzieci. Nie może też nagłośnić tej sprawy, bo sprawy mogą posunąć się zdecydowanie za daleko. Każdego dnia, musi wydobyć z siebie ostatki sił, by pójść do pracy i stawić czoło swojemu prześladowcy.

  Jej rutynowy i niechciany dzień zmienia się w pełen emocji i niedowierzań. Sarah ratuje małą dziewczynkę przed porwaniem. Bardzo wpływowy ojciec małej pragnie się odwdzięczyć Sarah za tak wspaniały gest. Daje jej 72h na to, by podjęła decyzję kto ostatecznie ma zniknąć z jej życia.

  Propozycja bardzo, ale to bardzo niecodzienna. Jednak pewien telefon, połączenie trwające zaledwie 29sekund zmusza ją do podjęcia ostatecznej decyzji.

  Książkę czytało mi się lekko z bardzo wielkim entuzjazmem i zaciekawieniem. Historia od piewszych stron wciągnęła mnie maksymalnie mocno. Chociaż mam co do niej trochę mieszane uczucia, to mogę stwierdzić, że był to bardzo dobry thriller. Autor zrobił świetną robotę. Historia dla mnie w żadnym stopniu nie jest przewidywalna, z ogromną chęcią czytałam strona za stroną,by dowiedzieć się co stanie się za chwilkę. Autor podejmuje w niej bardzo ważne tematy. Po pierwsze pokazuje nam, jak ze zniszczonej i osłabionej kobiety, może powstać wręcz kobieta nie do zniszczenia. Jakby chciał przekazać czytelnikowi, że płeć piękna zawsze jest pełna zaskoczeń, niedowierzań, że jest bardzo silna i nie ma niczego, co mogłoby ją złamać. Drugim tematem, który jakiś czas temu był bardzo popularny, jest molestowanie w pracy. Doskonale wiemy, że nikt nie ma prawa krzywdzić nas wbrew woli, ani my nie mamy prawa nad nikim się znęcać, jednak często o tym zapominamy.

  Podsumowując, thriller bardzo dobry. Polecam sięgnąć po tę pozycję ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ta książka to istna petarda! Już nie pamiętam kiedy ostatnio (poza książkami Mistrza Cobena, oczywiście ) jakiś thriller, przypadł mi tak do gustu. To było ŚWIETNE! ♥️ Fabuła, która sprawia, że człowiek zaczyna zastanawiać się nad każdym aspektem swojego życia. Sytuacja, która przytrafiła się Sarah może dotknąć każdą osobę, mająca kontakt z ludźmi, którzy "mogą wszystko". Niestety w chwili gdy znajdujemy się na jednym z najniższych szczebli hierarchii społecznej, doznajemy wielu przykrości i niesprawiedliwości ze strony osób posiadających wyższe stanowisko. Dochodzi czasami do strasznych sytuacji - molestowanie, mobbing, znęcanie się - przełożeni myślą, że wszystko im wolno, że są bezkarni. Przychodzi chwila kiedy ktoś mówi: "Podaj nazwisko. Wymień jedną osobę. A ja sprawię, że ten ktoś zniknie." Co wtedy robisz?

  Sarah staje przed podjęciem najtrudniejszej decyzji w swoim życiu. Jak postąpi? Koniecznie sprawdźcie sami!

  T.M. Logan stworzył fantastyczną fabułę, pełną zwrotów akcji, intryg i ciągłego napięcia. Przez cały czas zastanawiamy się jak sytuacja potoczy się dalej. Czy nasze przypuszczenia są słuszne? Kiedy już myślimy, że zagadka rozwiązana, autor rzuca nam bombę i gra zaczyna się od nowa.

  Jestem zachwycona powieścią. To chyba jedna z lepszych pozycji w tym roku, jakie miałam okazję czytać. Fakt, iż jest to dopiero druga wydana powieść autora, sprawia, że możemy się po nim spodziewać naprawdę wiele dobrych książek. Skoro już teraz pisze świetnie, to będzie tylko lepiej!

  Ogromnie polecam!!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Daj mi jedno imię. Jedną osobę. A sprawię, że zniknie. . .

  ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

  Sarah jest pracowitą, oddaną i utalentowaną nauczycielką akademicką, ale cała jej ciężka praca wkrótce będzie na próżno, jeśli nie zrobi nic ze swoją sytuacją. Jej przełożony coraz wyraźniej zaznacza, że jest potężny na swoim stanowisku na uniwersytecie, w którym zarówno on, jak i Sarah pracują. Ma w kieszeni wszystkie szychy uniwersyteckie. Jego wpływ jest tak wielki, że jedynym sposobem, aby mogła teraz utrzymać swoją pracę, a nawet mieć nadzieję na pracę na innym uniwersytecie, jest zapewnienie mu przysług seksualnych.

  ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

  Kiedy Sara ratuje młodą dziewczynę z kłopotów, przypadkowo poznaje potężnego i niebezpiecznego mężczyznę, który ma teraz u niej zaciągnięty dług. Żyje według swego bezwzględnego kodeksu honorowego i według niego dług ten musi zostać spłacony. Oferuje Sarah jednorazową umowę, która sprawi, że jej największe problemy znikną. Bez konsekwencji. Nie ma powrotu.

  ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

  Wystarczy zadzwonić do niego podając nazwisko. Ponieważ każdy ma swoje takie imię. Nie?

  ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

  Dla Sarah to nazwisko jest dość łatwe! Ale czy wybierze tego mężczyznę na swoją ofiarę?

  ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

  Sytuacja Sary z pewnością prowokuje do myślenia i zastanawiała się, czy gdyby złożono mi taką samą propozycję to, kto by to był, że chciałabym, aby magicznie zniknął. Każdy ma kogoś takiego?

  ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

  Dzięki pomysłowemu, oryginalnemu wątkowi fabularnemu i barwnym postaciom, z których niektórzy od razu się bratają i innym, które sprawiają, że twoja krew się gotuje i na skórze pojawiają się ciarki, będziesz zachwycony od początku do końca! Jest to prawdziwy zaklinacz stron, intensywny i rozrywkowy przez cały czas, z jego niespodziewanymi niespodziankami i zręcznymi zwrotami akcji.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Świat rządzący się własnymi zasadami i pełnym przemocy kodeksem honorowym, z własnym rozumieniem zemsty i nagrody. I z własnymi niedotrzymanymi obietnicami."

  Początkowo wydawało się, że trafiłam na mega porywającą przygodę czytelniczą, jednak w miarę zagłębiania się w powieść mój entuzjazm słabnął, przechodząc niekiedy w lekką irytację. Pomysł na fabułę oparty na niebłahym dylemacie moralnym wydawał się intrygujący, autor natychmiast postawił czytelnika przed wyzwaniem odczytania pierwszego wrażenia, próby interpretacji otrzymanych niejasnych wskazówek, aby za chwilę zmienić front odczuć i uzasadnień. I to mi się spodobało, przykuło uwagę, wyzwoliło chęć dalszego poznania.

  Później następowało podgrzewanie atmosfery negatywnych opinii, krytycznych ocen i coś w rodzaju nieżyczliwych uprzedzeń wobec bohaterów. Zamiar jak najbardziej słuszny, nadający książce ciekawą atmosferę, lecz coraz mniej było w tym solidnego umotywowania. Kluczowa postać reagowała niewspółmiernie do incydentów, jej reakcje były przerysowane, nieadekwatne do doświadczeń, nie w tę stronę powinny mknąć próby uzyskania sprawiedliwości. Rozumiem jej bezsilność i niemoc, naciski ze strony środowiska akademickiego, jednak w końcu to dorosła osoba, matka dwójki dzieci, dla których, oprócz dziadka, jest tak naprawdę jedynym wsparciem. Zamiast niebudzących wątpliwości moralnych aktów, choć oczywiście, jak to zawsze bywa, ubranych w różne odcienie szarości, podąża niebezpieczną ścieżką, obarczoną wysokim wskaźnikiem ryzyka, sama nie będąc do tej wędrówki przygotowaną.

  Zamierzenia autora zrobiły pozytywne wrażenie, zastanawiamy się, co sami byśmy zrobili tak mocno przyparci do muru, pozostawieni w sytuacji niemal bez wyjścia, ale nie przekonał mnie sposób podania koncepcji. Intryga szyta mało elastycznymi nićmi, zbyt łopatologicznie, jakby autor nie wierzył, że czytelnik jest w stanie uchwycić sens wewnętrznych rozterek i walk Sarah. Przeszkadzało mi podawanie gotowych i przewidywalnych wzorców, wolałabym podążać za scenariuszem zdarzeń w większej niepewności. Proponuję sięgnąć po książkę w wolnym czasie, tak aby odciągnąć myśli od drobnych problemów codzienności, ale też nie być zmuszonym do intensywnej intelektualnej przygody, ot coś dla niezobowiązującej rozrywki z dreszczykiem.

  Doktor Sarah Haywood jest molestowana przez szefa, uniwersytet zdaje się nie dostrzegać, jak nieetycznie zachowuje się profesor anglistyki wobec kobiet. Alan Lovelock to napastliwy i arogancki osobnik, niestroniący od perfidnego szantażu i przebiegłej manipulacji. Ogromne dofinansowania ściągane przez niego dla uczelni, uznanie niekwestionowanego dorobku naukowego, a także szumne publicity zdobyte podczas wystąpień w popularnych programach telewizyjnych, sprawiają, że jest personą praktycznie nie do ruszenia. Instytucja go zatrudniająca zbyt dużo straciłaby na ujawnieniu jego wstydliwych tajemnic i nieprzyzwoitych sekretów.

  Zdesperowana Sarah, tłamszona i dyskryminowana przez Haywooda, musi podjąć decyzję, która może zaważyć na całym jej życiu, wydaje się, że może nie tak łatwo, ale tanim kosztem, będzie przystać na propozycję potężnego i niebezpiecznego nieznajomego, chcącego spłacić dług powstały, kiedy odważnie uratowała jego córkę. Będzie to decyzja nieodwracalna, wpychająca w wątpliwy układ. Jak łatwo można spaść z deszczu pod rynnę, pozwolić omamić się emocjom i impulsom, pod ich wpływem wyrazić zgodę na coś, czego nie rozważałoby się w innej sytuacji? Ile odwagi i rozsądku potrzeba, aby odmówić temu, co pcha w stronę zła i samozniszczenia?

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Przyznacie że 29 sekund posiada intrygujący opis, prawda? Jeden telefon i na zawsze znika osoba, która zalazła wam za skórę. Żadnych konsekwencji, żadnych problemów i tylko trzy proste zasady. Akcja rozwija się stopniowo i dopiero około setnej strony zaczyna się coś dziać, wciągać. Czy wiemy czego możemy się za chwilę spodziewać? Nie wiemy. Elementy zaskoczenia to największe plusy tej książki. Praca z szefem Sarah to istne piekło i naprawdę podziwiam ją za zastanawianie się nad kuszącą propozycją nowego znajomego. Zapewne większość zdecydowałaby się już w tej samej minucie. Czekałam i czekałam na jakieś "wow", ale chwilami książka mi się dłużyła. Trochę jestem rozczarowana, że nie czułam tego szału przez każdą kartkę książki, co mogłam wywnioskować po większości bardzo pozytywnych opinii. Pewnie niepotrzebnie się tak mocno na nią nastawiałam. Kiedy w połowie po przeczytaniu kilku stron miałam już ją odłożyć na kolejny dzień to nareszcie zaczęła się akcja, niedowierzanie i musiałam doczytać do końca. Nie zrażajcie się więc pierwszą połową książki - w drugiej autor manipuluje naszymi umysłami. Zakończenie było dobre, ale niestety już mnie nie zaskoczyło, może trochę zaintrygowało. Ogólna refleksja? To co dobre nie zawsze jest łatwe i wymaga poświęceń, walczmy o siebie nawet kiedy początkowa decyzja wpakuje nas w kłopoty i z góry skazana jest na porażkę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 5 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: T. M. Logan
 • Wydawnictwo Bukowy Las
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 336
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788380741911
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: 29 Seconds
 • Tłumacz: Pater-Podgórna Ewa
 • ISBN: 9788380741911
 • EAN: 9788380741911
 • Wymiary: 14x20.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Kilka sekund od śmierci 0/5 Nasza cena:
28,60 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kilka sekund od śmierci

Tajemnicza organizacja. Labirynt kłamstw. Krwawa zbrodnia… Intryga, której początki sięgają czasów Holokaustu… Mickey, nastolatek, który niedawno zamieszkał z Myronem, powoli odnajduje swoje miejsce w nowej rzeczywistości, ale wciąż wpada w kłopoty. Tym razem zostaje zamieszany w podpalenie i...
Dziewiętnaście sekund 5/5 Nasza cena:
22,91 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziewiętnaście sekund

Sandrine i Gabriel są razem od dwudziestu pięciu lat, lecz oboje wiedzą, że ich związek stopniowo się wypala. Dają sobie ostatnią szansę, wymyślając pewną grę. Umawiają się na decydujące spotkanie w paryskim metrze. On będzie czekał na peronie, ona przyjedzie pociągiem o godzinie 17.43. Jeśli nie...
Trzy sekundy. Wydanie filmowe 5/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trzy sekundy. Wydanie filmowe

Thriller uznany przez Szwedzką Akademię Literatury za najlepszą powieść roku! 8 miesięcy w pierwszej dziesiątce bestsellerów Szwecji. Film, w którym zagrali Joel Kinnaman, Clive Owen i Rosamund Pike. Brutalny pitbul na usługach mafii. Świadek egzekucji. Piet Hoffman. Ma pokierować operacją...
Sekunda wieczności. Lady S. Tom 7 0/5 Nasza cena:
33,82 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekunda wieczności. Lady S. Tom 7

Aby odzyskać wolność, przyjmuje misję zleconą przez tajemniczego Pułkownika. Zadaniem Lady S będzie wcielić się w rosyjską zabójczynię, która ma dostarczyć diamenty ojcu chrzestnemu mafii korsykańskiej w Marsylii. Jest to ciąg dalszy szpiegowskiej serii, której scenarzystą jest Jean Van Hamme, a...
W ułamku sekundy 4/5 Nasza cena:
33,92 zł 38,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W ułamku sekundy

Nazwali go Kolekcjonerem. Traktował ofiary jak cenne okazy, a potem zabijał je w niewyobrażalnie okrutny sposób. Agentka specjalna Maggie O’Dell przez dwa lata śledzi każdy jego krok, ale ON bawi się z nią w kotka i myszkę. Udaje jej się go schwytać, jednak Albert Stucky ucieka z więzienia i wciąga...
Trzy sekundy 0/5 Nasza cena:
30,61 zł 40,01 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trzy sekundy

Piet Hoffmann jest najlepszym tajnym współpracownikiem szwedzkiej policji, ale tylko jeden człowiek wie o jego istnieniu oficer prowadzący, Erik Wilson. Jako prominentny członek polskiego gangu działającego pod przykrywką międzynarodowej firmy ochroniarskiej, Hoffman od kilku lat rozpracowuje...
Ułamek sekundy 5/5 Nasza cena:
34,62 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ułamek sekundy

Co jeśli znalazłbyś sposób, by wysłać coś w przeszłość? Nie tę sprzed tygodni, dni, czy nawet minut. Co jeśli mógłbyś to przenieść zaledwie o mgnienie oka? Czy mogłoby się to w ogóle do czegoś przydać? Nie zdążyłbyś naprawić wyrządzonego zła, zmienić biegu wydarzeń, skreślić odpowiednich liczb na...
Kłamstwa 5/5 Nasza cena:
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kłamstwa

„Podobnie jak BA Paris w swoim bestsellerze Za zamkniętymi drzwiami, TM Logan tworzy niezapomnianą powieść sensacyjną w oparciu o postawienie mrożącego krew w żyłach pytania: co by było, gdybyś dowiedział się, że twoja żona ma romans, i że najwyraźniej jesteś wrabiany w morderstwo?” Charlie Spicer,...
Wakacje 5/5 Nasza cena:
30,54 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wakacje

SIEDEM DNI. TRZY RODZINY. JEDEN ZABÓJCA To miały być wspaniałe, wymarzone przez Kate wakacje, idealny sposób na uczczenie jej czterdziestych urodzin. Cztery przyjaciółki z młodości, ich mężowie i dzieci w luksusowej willi pod palącym słońcem Prowansji. Ale w tym raju pojawia się skaza. Kate...
eBook Wakacje mobi epub 0/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Wakacje mobi epub

SIEDEM DNI. TRZY RODZINY. JEDEN ZABÓJCA To miały być idealne wakacje. Cztery przyjaciółki z młodości i ich rodziny, piękna Prowansja, luksusowa willa. Kate wymarzyła sobie właśnie takie świętowanie czterdziestych urodzin. Co może pójść nie tak? Podczas gorącego letniego tygodnia sytuacja w willi...
Marsz w mrok 5/5 Nasza cena:
26,72 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Marsz w mrok

Miłosz Fryzeł debiutuje w brawurowym stylu, serwując czytelnikom zwroty akcji bez uprzedzenia i bez litości. Jego „Marsz w mrok” to gęsty i duszny kryminał, który trzyma w napięciu do ostatnich stron. Dotknąłem wielu istnień, odbierając jedno. Zostawiłem ślad, który będzie trwać do końca ich dni....
Milczenie 5/5 Nasza cena:
36,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Milczenie

Nasze światy trochę się różnią. Nigdy nie wzywamy policji. Sami dbamy o swoje interesy. W jednym z dolnośląskich lasów, w okolicach Kamieńca, dochodzi do okrutnego morderstwa. Na miejsce zostaje wezwany niepokorny komisarz z kłodzkiej policji. Krauze po raz pierwszy będzie miał do czynienia z tak...
Wybrane bestsellery
Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5 0/5 Nasza cena:
45,43 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5

Po dziesięcioleciach wojny plemiona Tiste Edur zjednoczyły się wreszcie pod nieubłaganą władzą króla czarnoksiężnika Hirothów. Ale za pokój trzeba było zapłacić straszliwą cenę – pakt zawarty z tajemniczą mocą, której motywy są w najlepszym razie podejrzane, a w najgorszym śmiertelnie groźne. Na...
Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2 0/5 Nasza cena:
106,46 zł 146,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2

Recenzja książki Jerzego Zięby „Czego ci lekarz nie powie” Część III Parę lat temu dostałem w prezencie od koleżanki lekarki (ona nie miała czasu na czytanie bzdur, a ja się tą tematyką interesowałem) I część Ukrytych Terapii. Pomyślałem, kolejny nawiedzony autor. W miarę jak zacząłem czytać, moje...
Samotni 0/5 Nasza cena:
26,27 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Samotni

W 1969 roku sześcioro młodych ludzi przyjeżdża do Uppsali. Tu krzyżują się ich drogi i zawiązuje się między nimi swego rodzaju przyjaźń. Jednak pewne wydarzenie zmienia wszystko. Koniec pobytu w Uppsali oznaczać będzie koniec czegoś jeszcze… Kilkadziesiąt lat później naukowiec z uniwersytetu w Lund...
Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,83 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2

Powieść sensacyjna mistrza kryminału. O czającym się w ludziach złu i o długach, które zawsze trzeba spłacać. Wilki to niewielka wieś zagubiona gdzieś nad jeziorem w województwie lubuskim. Miejscową społecznością wstrząsnęła tragedia, kiedy zamordowano tam młodą dziewczynę, której zmasakrowane, na...
Dziadku, opowiedz o sobie 0/5 Nasza cena:
41,31 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziadku, opowiedz o sobie

Darowując książkę „Dziadku, opowiedz o sobie”, dajesz swojemu dziadkowi więcej niż pięknie wydaną, ładnie oprawioną, nienapisaną jeszcze historię. Dajesz mu poczucie, że jest dla Ciebie ważny. Dzięki odpowiedziom na proste i wnikliwe, zawarte w dzienniku pytania dajesz dziadkowi możliwość spisania...
Najsłabsze ogniwo 5/5 Nasza cena:
24,22 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najsłabsze ogniwo

Zło czai się w każdym z nas. Dlatego wszyscy jesteśmy podejrzani. Spokojna podtoruńska wieś i kapryśne lato 2019 roku. Znany pisarz powieści obyczajowych, Piotr Warot, przeżywa najpotworniejsze wakacje swojego życia. W tajemniczych okolicznościach znika jego brat z dziewczyną. Policjanci...
Rzeźniczka z Małej Birmy 0/5 Nasza cena:
25,42 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rzeźniczka z Małej Birmy

Piąta część serii z policjantem Gunnarem Barbarottim z miasta Kymlinge. Inspektor Gunnar Barbarotti po dłuższej przerwie wraca do pracy w policji. Dostaje do zbadania dawno zakończone śledztwo. Sprawa okazuje się dużo bardziej zawikłana, niż sądził z początku. Jeśli Ellen Bjarnebo jest niewinna i...
Metro 0/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Metro

Wybuchowa mieszanka tajemnicy z przeszłości i politycznej korupcji Nowy thriller autora powieści: Zabawka i Lockdown Podczas otwarcia budowy trzeciej linii warszawskiego metra dochodzi do serii eksplozji. Zapada się strop tunelu, a gruzy grzebią pasażerów. Ci, którym udało się przeżyć, robią...
Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty – świąteczna opowieść ostra jak imbir, słodka jak miód i ekscytująca jak niespodziewany prezent! Ginger najbardziej kocha święta. Co roku angażuje się w ich przygotowania, jakby od tego zależały losy świata. Wszystko powinno być piękne, pachnące...
Diabeł stróż 0/5 Nasza cena:
30,64 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diabeł stróż

Wrocławska ruletka Wrocław, rok 1934. Podczas perwersyjnej orgii zostaje porwany, a następnie zamordowany urzędnik pocztowy Sepp Frömel. Kilkanaście dni później z rąk oprawców ginie jego kochanka. Ich syn z nieprawego łoża, niemy, niepełnosprawny Rolf dziwnym zrządzeniem losu trafia pod opiekę...
Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6 5/5 Nasza cena:
23,74 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6

Wraz z ostatnią kroplą, która wypłynęła z żyły dziecka, narodził się ON. Balwierz z Narwi. Z ciała martwego Tymka upuszczono krew, w pobliżu torów snajper położył trupem księdza Donata. Kto to zrobił? Hubert Meyer szuka odpowiedzi. Po bójce z Kołomyjskim psycholog śledczy zaszywa się w leśnej...
Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller 0/5 Nasza cena:
33,45 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller

Rok z Katarzyną Miller - rok radości i rozwoju. Każdy nowy rok to symboliczny nowy początek. Jeśli otworzysz się na zmiany może być ON lepszy. A któż może być lepszą przewodniczką po roku 2022 niż zachwycająca mądrością i humorem Katarzyna Miller. Dzięki jej poradom przypomnisz sobie jak zająć się...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula