Życie za życie

Autor:

Alex Dahl

Średnia: 4.2 Ilość ocen: 9
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
408
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 25,33 zł
Audiobooki mp3
za 21,20 zł
Nasza cena: 27,91 zł 42,90 zł Taniej o: 35%

DWIE MATKI. DWIE CÓRKI. JEDNO SERCE.

Minął rok, kiedy życie Alice Miller rozpadło się na kawałki, po tym jak utonęła jej córka, Amelie. Rok wypełniony słowami otuchy ze wszystkich stron i nie kończącymi się kondolencjami. Jednak Alice znajduje ukojenie tylko w alkoholu i pigułkach nasennych.
Pogrążona w ciężkiej depresji kobieta, nie dba już o nic.

Pragnie tylko tego, by Amelie powróciła.

Wszystko się zmienia, kiedy dowiaduje się o istnieniu dziewczynki, której przeszczepiono serce jej córki. Dziewczynka żyje tylko dlatego, że bije w niej serce Amelie. W najciemniejszych zakamarkach mózgu Alice zaczyna się kształtować pewien bardzo niebezpieczny plan…

Recenzje (9)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Wydawnictwo Filia, Filia Mroczna Strona wypuściło na rynek thriller psychologiczny, na który warto skupić uwagę. Opis fabuły wręczy krzyczy, że jest to książka „must read”. I w rzeczy samej historia, którą poznajemy odciska piętno na naszej psychice. Po odłożeniu książki, często zastanawiałem się, jak postąpiłbym na miejscu kobiety – matki, której córka Amelie utonęła. Życie Alice Miller rozpadło się na kawałki, utonęło w otchłani rozpaczy po stracie ukochanej córki. Próbując ukoić ból popada w alkoholizm, a także uzależnia się od pigułek nasennych. Rok po tym wydarzeniu, Alice dowiaduje się, że serce jej córki zostało przeszczepione. Alex Dahl nie tylko serwuje nam mocny thriller związany ze śmiercią dziecka. Pochyla się również nad kwestią przeszczepów, które często ratują życie drugiego człowieka. To, co zapisało się w mej pamięci, to uczucie związane ze świadomością, że śmierć bliskiej osoby nie jest tylko źródłem bólu. Może również być źródłem życia dla drugiej osoby. Co wówczas muszą czuć bliscy, żyjąc w świadomości, że w drugim człowieku, żyje cząstka bliskiej nam osoby. Z jednej strony może dać to ukojenie, lecz również z perspektywy czasu może rodzić myśli, że cząstka tej osoby, to również cząstka osoby nam bliskiej. Właśnie w głowie Alice Miller ukształtował się pewien bardzo niebezpieczny plan. Plan, który zamierza zrealizować. Warto sięgnąć po tę książkę, gdyż dzięki niej nie tylko wczujemy się w emocje głównej bohaterki. Uświadomimy sobie jak bardzo utrata kochanej osoby może popchać nas do czynów, do których normalnie nie bylibyśmy zdolni. „Życie za życie” to pierwsza książka Alex Dahl. Książka, którą miłośnicy thrillerów psychologicznych zapamiętają na długo. I miejmy nadzieje, że autorka nie da nam długo czekać na kolejną książkę jej pióra. A jeśli chodzi o pióro Pani Dahl jest fenomenalne, trzyma w napięciu, które nie gaśnie, lecz podsycane jest kolejnymi zwrotami. Warto zatem zwrócić uwagę na debiut autorki. „Życie za życie” nie tylko sprawi, że (jak na rasowy thriller psychologiczny przystało) rozszarpie Wasze emocje, lecz również sprawi, że łzy same napłyną do oczu. Za egzemplarz książki dziękuję Wydawnictwu FILIA, FILIA Mroczna Strona [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Co byście zrobili,gdyby Wasze dziecko nagle zachorowało i aby przeżyć,potrzebowałoby nowego serca?

  Czy patrzylibyście jak się męczy,pilnowali na każdym kroku...czy codziennie byście się modlili,aby nareszcie znalazł się dawca.

  A jeśli już się znajdzie,czy będziecie się zastanawiać,że w tej grze stawką jest życie za życie.Aby Wasze dziecko mogło żyć,inne musi umrzeć.

  Alice Miller jeszcze nie wie,że serduszko jej córeczki bije w cuele innej dziewczynki.Na razie jest pogrążona w ogromnej rozpaczy .To już rok,odkąd alkohol i tabletki pomagają jej zapomnieć,że to z jej winy Amelie utonęła.Nie interesuje jej praca,mąż,pasierb.Nikt nie cierpi tak,jak ona.Alice ma tylko jedno pragnienie-chce,by jej córka wróciła.

  Wszystko się zmienia,kiedy Oliver pokazuje jej artykuł w gazecie,gdzie jest wywiad z Iselin,matką Kai.Kobieta opowiada w nim,że to właśnie dzięki sercu innego dziecka,jej własne żyje.Alice domyśla się,że dawcą serca Kai była Amelie.

  Zaczyna budzić się w niej szaleństwo i kobieta robi wszystko,by zbliżyć się do Iselin.

  W jej głowie zaczyna kiełkować pewien plan...

  To była rewelacyjna książka,którą przeczytałam na jednym oddechu.Kipi od wszelkich emocji-od bólu i rozpaczy po radość i nadzieję.Dzięki temu,że historię poznajemy z perspektywy obu kobiet i krok po kroku analizujemy ich myśli,możemy wszystko co się tutaj dzieje odczuwać jeszcze głębiej.Rzadko kiedy mówi się o ojcu,a ON przecież też cierpi i przeważnie dusi wszystko w sobie.Do czasu.Wystarczy chwila i wszystko w nim wybucha.Tak,jak się to stało w przypadku Sindre.

  Książka porusza wiele trudnych i ważnych tematów,dlatego ogromnie Was zachęcam do czytania.Warto się przy niej zastanowić,co my byśmy zrobili w takiej sytuacji.

  Bo jak to powiedział Oliver: ,,Jedna śmierć może uratować osiem żyć".

  Osiem osób może mieć w sobie cząstkę naszych bliskich.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Bardzo lubię debiuty, lubię też kryminały zatem "Życie za życie" powinnam lubić podwójnie, prawda? Książkę określiłabym bardziej jako thriller psychologiczny lub dramat rodzinny. Jakie wrażenie wywarła na mnie książka norweskiej debiutantki Alex Dahl?

  Jest to historia dwóch kobiet, matek, które z miłości do swoich córek są w stanie zrobić wszystko. W chwili kiedy je poznajemy, każda ma jednak inne priorytety.

  Dwudziestosześcioletnia Iselin wraz ze swoją siedmioletnią córeczką Kaią mieszka właściwie w piwnicy. Żyją z zasiłków, ponieważ ciąża Iselin przeszkodziła jej ukończyć studia a stan zdrowia Kai nie pozwala podjąć jakiejkolwiek pracy. Kobieta, mimo że tak młoda czuje się zmęczona, samotna i bez wizji na lepszą przyszłość. Na dodatek drży o życie córeczki, bowiem dziewczynka ma chore serce a o przeszczep u dzieci jest niezmiernie trudno.

  Alison to matka dojrzała. Ma czterdzieści cztery lata, męża, pasierba oraz oczko w głowie - pięcioletnią Amalie. Pewnego lipcowego dnia jej szczęście rodzinne uległo jednak zniszczeniu - straciła córeczkę, po której pozostał żal, ból i odrętwienie. Sindre w głębi serca uważa, że to jej wina, małżonkowie nie potrafią ze sobą rozmawiać. Każde przeżywa tragedię po swojemu. Jedynie trzynastoletni Oliver wspiera macochę, pragnie wspominać siostrę. To właśnie ON wskazuje Alison tematykę pamięci komórkowej a kobieta obiera nowy cel w życiu - chce poznać biorcę serca jej maleńkiej córeczki.

  Jedna chwila pewnego lipcowego dnia zmieniła diametralnie życie dwóch rodzin. Jednej na lepsze, drugiej na gorsze. "Życie za życie", bowiem jedna dziewczynka musiała zginąć, by żyć mogła inna. Autorka wyśmienicie oddała to, jak skrajnymi emocjami są przepełnione obie matki, które jednego dnia zamieniły się odczuwaniem smutku oraz radości. Z przerażeniem poznajemy plan, który rodzi się w głowie Alison, przeczuwamy do czego kobieta zmierza zbliżając się do Kai i jej mamy. Początkowo nic nie zwiastuje nieszczęścia, wydaje się, że wystarczają jej spotkania. Ale czy na długo? Co tak naprawdę zamierza? Do jakich działań jest zdolna?

  Alex Dahl poruszyła w tej książce ważną kwestię - przeszczepów oraz pamięci komórkowej. Przeszczepy są wykonywane na niewielką skalę, ponieważ nie każda rodzina wyraża zgodę na pobranie narządów. Zwłaszcza, że to decyzja, którą trzeba podjąć w kilka minut, może nawet sekund...To trudne. Zaintrygowało mnie w czasie lektury pojęcie pamięci komórkowej, autorka bowiem podaje kilka przykładów, zanim opowie nam o zmianach w zachowaniu małej Kai. W były one dla mnie wręcz fascynujące. Nie wiem czy można do końca wierzyć w takie rzeczy, nie miałam nigdy styczności z osobą po przeszczepie.

  Książka jest debiutem, który porusza ważne kwestie rodzinne, zdrowotne, ale również egzystencjalne. Problem matki, która dla dziecka rezygnuje z marzeń a później walczy o możliwość zarobku, by zapewnić mu godne życie. Próbuje powrócić do realizacji tych marzeń, tak by połączyć pasję z pracą. Inna odcina się od swojego życia, by wkroczyć do codzienności cudzej rodziny. To ciekawa powieść, czy może wedle klasyfikacji - kryminał - jednak, mimo ciekawej tematyki czytało mi się go długo. Zabrakło mi lekkości, styl autorki wyraźnie mi ciążył a niektóre kwestie były jak dla mnie zbyt wiele razy powtórzone. Skupiając się jednak na samej fabule - opowieść godna poznania.

  Podsumowując - "Życie za życie" to poruszająca historia o utracie ukochanego dziecka, lęku o zdrowie innego oraz uczuciach przepełniających matki, które odzyskały lub utraciły swoje pociechy. Opowieść o radzeniu sobie z żałobą, strachu, lęku, nienawiści, niezrozumieniu, braku wsparcia, nadziei oraz niepokoju. Debiut wart uwagi

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Życie za życie” Alex Dahl to druga książka w dorobku autorki, ale pierwsza jaka ukazała się na naszym rynku. Jest to teoretycznie thriller psychologiczny, z dużo większym naciskiem na człon drugi tego określenia – postacie pod względem psychologii, ich emocje i przeżycia są oddane w książce rewelacyjnie. Obserwujemy jak szybko źle ukierunkowana nadzieja może przerodzić się w niebezpieczną obsesję. Jednak w tym tytule jest zawarty temat istotniejszy – przeszczepy i dawstwo organów. Poprzez książkę jakby nie było rozrywkową, czytelnik ma chwilę, by zastanowić się jak dużo jeden niepotrzebny zmarłemu organ może zdziałać z życiem potrzebującego. Na przykładzie 7letniej dziewczynki i jej mamy obserwujemy jak na nowo ich świat wkracza na właściwe tory, jak w końcu obydwie zaczynają żyć, gdy jeszcze pół roku temu były na granicy ubóstwa i śmierci. Intryga w powieści jest gdzieś tam w tle, akcja przyspiesza dopiero na samym końcu. Ogólnie, mimo ciężkiego i smutnego tematu, książkę czyta się szybko i dobrze. Jestem z lektury zadowolona i mam nadzieję, że kolejne książki autorki także ukażą się na naszym rynku.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Żeby Twoja córka mogła żyć, Jej dziecko musi umrzeć. 😥 Dwie matki, dwie córki i tylko jedno serce... Kto ma żyć, a kto umrzeć...?

  Zapraszam na recenzję wstrząsającej książki Alex Dahl #ŻycieZaŻycie . Za egzemplarz serdecznie dziękuję FILIA Mroczna Strona Wydawnictwo FILIA ❤🥰🌹😘

  Czy kiedykolwiek zastanawialiście się co czuje matka ciężko chorego dziecka? Co ona musi przeżywać, patrząc jak jej dziecko każdego dnia umiera...Codziennie czeka, na telefon ze szpitala, z informacją - mamy dawcę... Żeby jej dziecko mogło żyć, inne niestety musi umrzeć... Teraz zastanówcie się co czuje matka dziecka, którego nie dopilnowała. I przez nieszczęśliwy wypadek - zginęło.. Rozpacz, żal, smutek, nienawiść.. to uczucia, które nią kierują. Jednak robi coś dobrego,.. oddaje organy córki do przeszczepu, dla innych dzieci. Żeby inne dziecko mogło żyć, jej dziecko musiało umrzeć...

  Taką historię opowiada powieść " Życie za życie". Iselin samotnie wychowuje córkę Kaię. Dziewczynka od urodzenia jest nieuleczalnie chora na serduszko. Z każdym dniem jest coraz gorzej...Pewnego dnia dzwoni telefon z dobrą nowiną. Mamy serce dla Kai...

  Alison wraz z mężem i córką Amalie wypoczywają nad wodą. Mąż poszedł się pakować. Alison przysnęła na kocu. Amalie bawiła się przy brzegu... Dziewczynka utopiła się... Amalie wraz z mężem oddali jej organy do przeszczepu...

  Czy organy u biorcy mają pamięć komórkową dawcy? Jak myślicie? Książka daje dużo do myślenia, na ten temat.. Alison poszukuje biorcy serduszka Amalie... Czy jej się uda? Do czego to doprowadzi? Czy matka po śmierci swojego jedynego dziecka może zchorować psychicznie? I za wszelką cenę chcieć odzyskać córeczkę?

  Bardzo emocjonujący thriller psychologiczny. Jeżeli jesteście rodzicami, to możecie wczuć się w rolę obu matek. Co czujecie? Zapewne wcielając się w rolę Iselin, modlicie się o nowe serduszko. A co za tym idzie - o śmierć innego dziecka. Będąc Alison nienawidzicie samych siebie... Nie chce wam się żyć... To przez was ona zginęła...

  Pewnego razu spotykacie biorcę serduszka waszego dziecka.... Radość, nienawiść czy żal?

  Zachęcam do przeczytania tej książki. Jak dla mnie 10/10. Porusza ważny temat transplantacji. ⬇️

  Czy wy chcielibyście po śmierci oddać swoje organy do przeszczepu? Końcówka książki to istny armagedon emocji... Serce zaczyna bić szybciej... Dziękuję za to 😍😍😍. Po tych emocjach poznaję bardzo dobrą książkę. Jeżeli jeszcze nie czytaliście "Życie za życie" to radzę szybko nadrobić. Mało jest książek poruszających ten trudny temat. Obie matki stoją po przeciwnych stronach... Obie zmagają się z innymi emocjami...Ta książka cudownie to przedstawia. Nie ma owijania w bawełnę... Serdecznie polecam ❤️ Warto czytać. 😘😍

  #czytamzfilia #filiamrocznastrona

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Zagubione życie 4/5 Nasza cena:
31,37 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zagubione życie

Dotychczasowe bezpieczne życie Joli w ciągu kilku chwil zostanie tylko wspomnieniem. Dowiaduje się, że jej zaginiony wiele lat temu pierwszy mąż najprawdopodobniej się odnalazł, i odkrywa, że obecny mąż ją zdradza. Gdy postanawia rozwieść się z Szymonem, wydarzenia nagle przyjmują nieprzewidziany...
O krok za daleko 5/5 Nasza cena:
27,23 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

O krok za daleko

Sekrety nie umierają nigdy Simon Greene żyje na krawędzi obłędu. Od miesięcy szuka swojej córki, Paige. Kiedy wreszcie trafia na jej ślad - namierza ją w Central Parku, gdzie ćpuni grają dla pieniędzy przy pomniku Lennona - na jego drodze staje Aaron, człowiek, przez którego uciekła. A Paige znowu...
O krok za daleko 0/5 Nasza cena:
30,50 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

O krok za daleko

Sekrety nie umierają nigdy Simon Greene żyje na krawędzi obłędu. Od miesięcy szuka swojej córki, Paige. Kiedy wreszcie trafia na jej ślad – namierza ją w Central Parku, gdzie ćpuni grają dla pieniędzy przy pomniku Lennona – na jego drodze staje Aaron, człowiek, przez którego uciekła. A Paige znowu...
Sekretne życie pisarzy 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekretne życie pisarzy

Każdy z nas ma trzy życia: publiczne, prywatne i sekretne... - Gabriel García Márquez Fascynująca powieściowa łamigłówka stworzona przez gwiazdę współczesnej literatury francuskiej. W 1999 roku, opublikowawszy trzy kultowe powieści, sławny autor Nathan Fawles ogłosił koniec pisarskiej kariery i...
Paląc za sobą mosty 0/5 Nasza cena:
27,58 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Paląc za sobą mosty

Nowy, spektakularny kryminał mistrzyni suspensu - Tatiany Polakowej. W wąskiej starej uliczce w Wenecji ginie zasztyletowany ojciec bohaterki. Po tragedii okazuje się, że w rodzinie skrupulatnie ukrywa się tajemnicę. Właśnie przy próbie jej odkrycia zginął ojciec. Kluczem do ponurej zagadki jest...
Idealne życie 4/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealne życie

Piękni ludzie skrywają najbrzydsze sekrety... Dla fanów "Dziewczyny z pociągu" oraz "Za zamkniętymi drzwiami" Autumn Carpenter prześladuje wspomnienie córki, którą oddała, mając piętnaście lat. Nigdy potem nie udało jej się w pełni dojść do siebie i pogodzić ze stratą. Pewnie dlatego, że nie...
Życie na wynos 5/5 Nasza cena:
21,45 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życie na wynos

Emilia Przecinek, znana autorka powieści dla kobiet, w wieku czterdziestu lat zostaje rozwódką z dwójką nastoletnich dzieci, kredytem hipotecznym do spłacenia oraz matką i teściową na karku. Dzieci nalegają, żeby chodziła na randki, a obie starsze panie, no cóż, jak to one, włażą z butami, gdzie...
Kto mieszka za ścianą 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kto mieszka za ścianą

Ledwo żywe kobieta i dziecko zostają znalezione zamknięte w piwnicy. Nikt nie wie, kim są i skąd się tam wzięły. Kobieta nic nie mówi i nie ma żadnego raportu o zaginięciu, który pasowałby do ich profilu. Starszy człowiek, który jest właścicielem również twierdzi, że nigdy ich wcześniej nie...
Uprowadzone życie 4/5 Nasza cena:
24,71 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uprowadzone życie

Jest grudzień 1981 roku, zaledwie kilka dni po ogłoszeniu stanu wojennego. Życie w mieście zamiera, dodatkowo utrudnione przez wyjątkowo mroźną zimę. Młode małżeństwo wraca autem od przyjaciół, by zdążyć do domu przed godziną milicyjną. W śnieżnej zamieci dochodzi do tragicznego zderzenia na...
Za grzechy ojca. Kroniki Cliftonów. Tom 2 0/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Za grzechy ojca. Kroniki Cliftonów. Tom 2

Drugi tom obejmującej sto lat, wielopokoleniowej sagi zatytułowanej „Kroniki Cliftonów” Nowy Jork, rok 1939. Harry Clifton, podający się za Toma Bradshawa, zostaje aresztowany i oskarżony o zabójstwo brata. Przed sądem broni go ceniony adwokat Sefton Jelks, który z nie do końca jasnych powodów...
Za zakrętem 0/5 Nasza cena:
28,50 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Za zakrętem

Opowieść o miłości, która ocalaTrzydziestodwuletnia Agnieszka żyje w błogim przekonaniu, że świat stoi przed nią otworem. Mieszkając z rodzicami, na których wsparcie i zrozumienie zawsze może liczyć, nie musi się troszczyć o codzienne potrzeby powszedniego życia. Jej świat wali się w gruzy, gdy...
Życie seksualne bliźniąt syjamskich 0/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życie seksualne bliźniąt syjamskich

Kiedy Lucy Brennan, trenerka fitness z Miami Beach, rozbraja bandytę ścigającego dwóch przerażonych bezdomnych, policja i kamery serwisów informacyjnych depczą jej po piętach i w ciągu paru godzin Lucy staje się bohaterką mediów. Jedynym świadkiem tego zdarzenia jest pogrążona w depresji i...
Wybrane bestsellery
Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2 5/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2

Sójcze Pióro i Lwi Płomień odkrywają, że to Gołębia Łapa jest trzecim kotem z przepowiedni zwiastującej trójkę, która w swoich łapach trzyma potęgę gwiazd. Teraz muszą odkryć dokładne znaczenie słów tej przepowiedni. Gdy poznają mroczne plany Tygrysiej Gwiazdy względem klanów, ich zaufanie do...
Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2 5/5 Nasza cena:
21,99 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2

Druga część powieści Słodki oszust bestsellerowej Laurelin Paige. Dylan nie może zapomnieć Audrey. Choć twierdzi, że nie wierzy już w miłość, wspomnienia wspólnie spędzonych chwil uparcie do niego wracają. Wie, że tęsknota za tą „o wiele za młodą” dziewczyną jest bezcelowa. Nie może jej zaoferować...
Sezonowe Alaantkowe BLW 5/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sezonowe Alaantkowe BLW

Nowa książka autorek najpopularniejszego polskiego bloga o rozszerzaniu diety niemowląt i żywieniu dzieci! Sto świeżych jak sezonowe potrawy przepisów i jak zawsze sto procent pewności, że wszystko się uda! Joanna Anger i Anna Piszczek proponują tym razem przepisy dla całej rodziny powiązane z...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Ravenclaw 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Ravenclaw

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Krukonów. Pamiętasz chochliki kornwalijskie Gilderoya Lockharta? Albo kto straszył w łazience dziewcząt? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Gryffindor 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Gryffindor

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Gryfonów. Pamiętasz misję ratunkową Weasleyów? A przyjęcie w rocznicę śmierci? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy opis godła domu....
eBook Zaginiona Siostra. Siedem Sióstr. Tom 7 mobi epub 5/5 Nasza cena:
35,62 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zaginiona Siostra. Siedem Sióstr. Tom 7 mobi epub

Bajeczna i pełna przygód podróż dookoła świata w poszukiwaniu Merope, zaginionej siódmej siostry D’Aplièse! Niecierpliwie wyczekiwane zamknięcie sagi Siedem Sióstr, jednej z najpopularniejszych serii obyczajowych na świecie. Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się w...
Bibliotekarka z Saint-Malo 5/5 Nasza cena:
27,89 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bibliotekarka z Saint-Malo

Nowa powieść Maria Escobara, autora bestsellerów „Kołysanka z Auschwitz” i „Dzieci żółtej gwiazdy” Taki list mógł napisać tylko ktoś, kto kocha książki miłością bez granic. Jocelyn Ferrec, bibliotekarka i pasjonatka literatury, boryka się z samotnością po tym, jak jej ukochany mąż Antoine wyruszył...
Zemsta. Slay quartet. Tom 3 5/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zemsta. Slay quartet. Tom 3

Nawet diabeł troszczy się o swoich najbliższych. Na swój sposób. Małżeństwo było dla Celii i Edwarda układem biznesowym. Skorzystać miał na nim przede wszystkim Edward. Los chciał jednak inaczej. Okazało się, że Celii daleko do uległości, a relacja, która połączyła tę niecodzienną parę, szybko...
Puzzle Pucio Przeciwieństwa Nasza Księgarnia 5/5 Nasza cena:
16,95 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Puzzle Pucio Przeciwieństwa Nasza Księgarnia

Puzzle dwuelementowe skierowane do dzieci od 2 lat. Zabawka składa się z 20 elementów, czyli 10 par obrazków, wśród których należy znaleźć przeciwieństwa: mały i duży, stare i nowe, mokra i sucha, zdrowy i chory, smutny i wesoły, głodny i najedzony, lekkie i ciężkie, zimno i ciepło, cicho i głośno,...
Sprawa Rity 5/5 Nasza cena:
24,51 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sprawa Rity

Romans mafijny autorki bestsellerowych „Gangsterów” z akcją rozgrywającą się w Polsce! Jakub Wrocki (pseudonim Czarny) z pozoru jest przykładnym obywatelem, który rozkręcił intratny biznes, sprowadzając na specjalne życzenie klientów luksusowe auta z zagranicy. To jednak tylko przykrywka, bo...
Chechło 5/5 Nasza cena:
22,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chechło

Piaszczyste plaże, trawy i trzcinowiska przyciągają ludzi spragnionych wypoczynku. Oraz tych, którzy z dala od wielkomiejskiego gwaru prowadzą tu swoje ciemne interesy. Na przykład takich jak Luca. Inni, tacy jak Marcin i Paulina, woleliby pewnie zjawić się tam z własnej woli i w nieco...
Ekstremista 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekstremista

Wyścig ze śmiercią czas zacząć W Opolu znika maturzystka, a jedynym pozostawionym przez nią śladem jest karta tarota z symbolem sprawiedliwości. Rodzina nie zamierza iść na policję, gdyż twierdzi, że dziewczyna zmagała się z problemami i nieraz deklarowała, że któregoś dnia ucieknie z domu. Jedyną...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula