Żona więźnia

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 20
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
145x205 mm
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
496
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,18 zł
Nasza cena: 29,19 zł 44,90 zł Taniej o: 35%

Tajemnica skrywana przed Nazistami.

Uczucie wystawione na straszliwą próbę.

Oparta na prawdziwych wydarzeniach poruszająca opowieść o miłości na śmierć i życie.

Życie Izabeli, charakternej Czeszki z Vražnégo, zmienia się z dnia na dzień wraz z pojawieniem się brytyjskiego jeńca wojennego, kaprala Billa Kinga. Ukrywany przed rodzicami związek, zorganizowany naprędce ślub – Bill nie potrzebował czasu, aby zrozumieć, że życie z Izabelą będzie dalekie od nudy. Nie spodziewał się jednak, że potoczy się ono w taki sposób.

Świeżo upieczeni nowożeńcy organizują ucieczkę, ale wpadają w ręce nazistów. Izabela, przebrana w mundur żołnierza, trafia wraz z Billem do niemieckiego obozu w Lamsdorf. Ukrywa swoją płeć oraz świadomie skazuje się głód, cierpienie i upokorzenie. A także na ciągły strach przed zdemaskowaniem.

Kobieta z miłości jest w stanie zmusić swoje ciało do niewyobrażalnego wysiłku. Bill wie, że bez wahania mógłby oddać za nią życie. Poświęcają się dla miłości, która połączyła ich tak nieoczekiwanie, a w której każdy kolejny dzień niesie śmiertelne niebezpieczeństwo.

Przeczytaj darmowy fragment książki

Recenzje (20)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Już dawno żadna książka o wojnie nie poruszyła mnie tak bardzo. Już dawno żadna książka o miłości, nie sprawiła mi takiego bólu i takiej radości. Jestem nią tak zachwycona, że brakuje mi słów na wypowiedzenie wszystkiego, co myślę.

  Izabela to młoda dziewczyna, która potajemnie bierze ślub z poznanym jeńcem i razem z nim ucieka. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Wierzyli w lepszy świat, w lepsze życie, w miłość i wolność. Te marzenia zaczynają gasnąć, gdy wpadają w ręce nazistów. Trafiają do obozu, w którym najważniejszym celem jest ochrona samej Izy. Przebrana w męskie ciuchy przypomina młodego chłopaka. Jeśli prawda wyjdzie na jaw, z pewnością zostanie zgwałcona i zabita. Jednocześnie muszą każdego dnia walczyć z chorobami i głodem, a końca wojny nie widać.

  To było tak wzruszające i tak przerażające. Teraz już wiem, że obozy dla Brytyjczyków wyglądały trochę inaczej od tych, o których najczęściej czytaliśmy. Tam jednak też ludzie przymierali głodem, chorowali i umierali, mimo paczek z PCK, czy od rodziny. Ci więźniowie również odbyli długi marsz, który mógł być ich ostatnim. Autorka ma rewelacyjne wciągające pióro. Wszystko o czym pisze jest wręcz namacalne. Fabuła wchłonęła mnie do tego stopnia, że czułam się jak autentyczny widz wydarzeń, jakbym żyła wśród nich. Razem z nimi płakałam, przymierałam głodem, byłam brudna i zawszona, schorowana i w strachu. Wyobraźnia zrobiła swoje. Jeszcze długo nie będę mogła się z niej otrząsnąć. Bardzo wam polecam.

  Dziękuję @[Adres usunięty]ce za egzemplarz. Premiera 24 lutego.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Żona więźnia” autorstwa Maggie Brookes to powieść o miłości, która jest w stanie przezwyciężyć wszystko oraz o II wojnie światowej, która pozbawiła życia miliony ludzi. Oparta na prawdziwych wydarzeniach historia, która wzrusza i zachwyca, a jednocześnie przeraża.

  Izabela jest młodą dziewczyną, która wraz z matką i młodszym bratem pracuje na gospodarstwie. Charakterna Czeszka marzy, aby opuścić rodzinny dom i przeżyć przygodę. Wtedy w jej życiu pojawia się Bill, brytyjski jeniec wojenny, który skradł jej serce. Młodzi nie potrzebują dużo czasu, aby zrozumieć, że są sobie pisani. Ukrywając swój związek, pobierają się potajemnie, a następnie podejmują ryzyko związane z ucieczką. Nie wszystko niestety idzie po ich myśli, ponieważ niespodziewanie wpadają w ręce nazistów. Oboje trafiają do obozu w Lamsdorf, w którym Izabela jest zmuszona ukrywać swoją płeć. Świadomie skazują się na cierpienie, głód oraz strach przed zdemaskowaniem Izy.

  Czytając tę książkę nie sposób się od niej oderwać. Od pierwszych stron wciągnęłam się w historię tej dwójki młodych ludzi. Przeplatanie narratora wszechwiedzącego z opisem wydarzeń z perspektywy Izabeli lub Billa, daje niemal namacalny obraz wydarzeń, który umożliwia wyobrażenie najmniejszych szczegółów. Wielkie brawa dla autorki powieści, której styl pisania przerósł moje oczekiwania. Pani Maggie Brookes posługuje się niesamowitym piórem, które pozwala zatracić się czytając.

  Poruszyła mnie więź między Izą, a Billem, którzy całkowicie poświęcili się dla miłości. Nie małe wrażenie wywarła na mnie postawa innych jeńców, którzy stali się dla siebie rodziną, dbali o siebie wzajemnie i pomagali sobie. Autorka w niesamowity sposób opisuje emocje i uczucia, które czytelnik jest niemal w stanie poczuć. Nie jest to książka, którą się przeczyta i odłoży na półkę, tę książkę się przeżywa zarówno podczas jej czytania i jeszcze długo po jej skończeniu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "𝙉𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙖 𝙩𝙤 𝙢𝙞ł𝙤𝙨́𝙘́ 𝙤𝙙 𝙥𝙞𝙚𝙧𝙬𝙨𝙯𝙚𝙜𝙤 𝙬𝙚𝙟𝙧𝙯𝙚𝙣𝙞𝙖 𝙖𝙣𝙞 𝙣𝙖𝙬𝙚𝙩 𝙣𝙖𝙢𝙞𝙚̨𝙩𝙣𝙤𝙨́𝙘́, 𝙘𝙤𝙨́ 𝙟𝙚𝙙𝙣𝙖𝙠, 𝙟𝙖𝙠𝙗𝙮 𝙞𝙨𝙠𝙧𝙖, 𝙥𝙧𝙯𝙚𝙨𝙠𝙤𝙘𝙯𝙮ł𝙖 𝙢𝙞𝙚̨𝙙𝙯𝙮 𝙣𝙖𝙢𝙞 𝙬 𝙥𝙤𝙬𝙞𝙚𝙩𝙧𝙯𝙪, 𝙣𝙞𝙚 𝙬𝙞𝙚𝙢, 𝙢𝙤𝙯̇𝙚 𝙬𝙮𝙯𝙬𝙖𝙣𝙞𝙚 𝙧𝙯𝙪𝙘𝙤𝙣𝙚 𝙥𝙧𝙯𝙚𝙯 𝙟𝙚𝙙𝙣𝙤 𝙯 𝙣𝙖𝙨 𝙞 𝙥𝙤𝙙𝙟𝙚̨𝙩𝙚 𝙥𝙧𝙯𝙚𝙯 𝙩𝙤 𝙙𝙧𝙪𝙜𝙞𝙚".

  Po dłuższej przerwie od literatury obozowej zdecydowałam się siegnąć po ''Żonę Więźnia''. Ta książka była tak niezwykłym trafem, że pisząc teraz dla Was kilka słów o tej książce mam nadal ściśnięte serce.

  Nie sądziłam, że aż tak bardzo poruszy mnie ta pozycja.

  Sądziłam, że wszystkie tematy wojenne są juz na tyle obcykane, że nie bedzie to aż tak wciągająca lektura.

  Czytając tę powieść łzy same cisnęły mi się do oczu i nie miałam ochoty w ogóle jej odkładać.

  Musiałam jednak bo nie chciałam żeby się skończyła.

  I teraz czuję wewnętrzną pustkę bo ta książka wyryła się tak mocno w mojej pamięci, że na pewno nie będę mogła o niej zapomnieć przez dłuższy czas.

  Nie jest to tylko piękna opowieść o miłości ale też i o przyjaźni. Czasami wydaje mi się, że rozmawiając o obozach koncentracyjnych ludzie zapominają przez jak wielki terror przechodzili Ci, którzy znaleźli się tam z tych czy innych powodów. Nie mieli nikogo komu mogli się wyżalić bo każdy był w takiej samej sytuacji, a znalezienie prawdziwego przyjaciela liczyło się z cudem.

  ''Żona Więźnia'' pokazuje nam, że niektóre przyjaźnie były tak zażyłe, że jeden dla drugiego był w stanie oddać swoje życie.

  Ta powieść jest nietuzinkowa, piękna, zapierająca dech w piersi, udowadniająca, że wierząc we własne siły można wszystko.

  Ja tę książkę będę Wam polecać ZAWSZE i WSZĘDZIE. Tę niezwykłą historię opartą na prawdziwych wydarzeniach musi przeczytać każdy z Was.

  Osobiście nie raz wrócę jeszcze do tej pozycji. ❤

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Człowiek człowiekowi

  […]jakie
  to nieprawdopodobne, że gatunek, który wynalazł muzykę i jest zdolny do miłości potrafi też zabijać, okaleczać, głodzić i dopuszczać się szantażu”.

  Książki o drugiej wojnie światowej w zasadzie są do siebie podobne, więc staram się szukać czegoś, co je od siebie odróżni. W przypadku tej powieści bardzo zaintrygował mnie opis na okładce. Kobieta, która z miłości jest w stanie zmusić swoje ciało do niewyobrażalnego wysiłku, przebrana w mundur żołnierza trafia do obozu jeńców wojennych i ukrywa się wśród mężczyzn, skazując się dobrowolnie na głód, cierpienie i upokorzenie.

  „Żona więźnia” to niezwykły debiut inspirowany prawdziwą historią. To wstrząsająca opowieść o walce o zachowanie miłości, nadziei, przyjaźni mimo niesamowitych trudności. Bolesna i piękna. Powieść z interesującym przesłaniem, z innym spojrzeniem na drugą wojnę światową.

  Brookes odwiedziła Czechy, Polskę i Niemcy w ramach badań do książki, poznając w dużej mierze zapomniane aspekty wojny, a jej mąż przejechał trasę Długiego Marszu. Ten fakt w połączeniu ze wspomnieniami Sidneya Reeda, weterana, który miał styczność z bezimienną parą podczas uwięzienia, ułatwiło autorce napisanie książki. Brookes nie narzuca nic czytelnikowi, pozwala tej historii przemawiać i wybrała zakończenie, które wypada wiarygodnie.

  Autorka stworzyła postacie łatwe do polubienia. Izabela to Czeszka, sprytna, odważna i naiwna młoda kobieta, która dla uczucia, które nieoczekiwanie się pojawiło, jest gotowa na wszystko. Bill to brytyjski jeniec wojenny przysłany przez Niemców do pomocy w pracach na farmie Izabeli. Po tym jak połączy ich uczucie, są gotowi dla tej miłości poświęcić życie i podejmują nierozważne decyzje. Potajemnie biorą ślub i od tego momentu Izabela towarzyszy mężowi na dobre i złe. Ta para od początku wzbudzała moje współczucie. Bardzo im kibicowałam, cieszyłam się wraz z nimi z małych radości, cierpiałam, gdy oni cierpieli, cały czas mając nadzieję, że zostaną ocaleni. Chcieli być razem, ale to wojna decydowała o ich losie. Wydaje się to nieprawdopodobne, że po tak krótkiej znajomości para zdecydowała się na tak pochopny i ryzykowny krok, ale łatwo to wytłumaczyć, bo takie były realia wojny, kiedy trzeba było żyć chwilą, bo nikt nie miał pewności, tego, co zdarzy się jutro.

  Interesująca jest przemiana ich postawy. Na początku naiwni i ślepo zakochani, podejmują zuchwałą decyzję o ucieczce, ale potem wszystko się zmienia, gdy doświadczą trudności, których nie przewidzieli. Im bardziej ich szanse na przeżycie maleją, tym dojrzalej postępują. Akcja w powieści nie pędzi, bo nie jest to powieść przygodowa, to powieść o przetrwaniu wbrew przeciwnościom losu. Historia pokazana z przerażającej perspektywy, gdzie nic nie można zrobić, można tylko śledzić losy tej pary i jej kibicować. Narracja przeważnie pierwszoosobowa z perspektywy Izabeli, chociaż kilka rozdziałów jest napisana w trzeciej osobie. Sądzę jednak, że powieść dużo by zyskała gdyby była opowiedziana z punktu widzenia jej męża.

  Imponowała mi odwaga i dobroć grupy więźniów, stojących w obliczu przerażających warunków w obozie i ciągłej obawy, że dziewczyna zostanie zdemaskowana. Ci zupełnie obcy ludzie sporo ryzykują, ukrywając tożsamość Izabeli, stają się dla nich rodziną. To nie słodka opowieść, autorka prezentuje prymitywny język, terminologię i działanie mężczyzn tak, że wydaje się to prawdopodobne.

  Opisy w książce są tak realistyczne, że wręcz namacalnie czułam strach, ciągły głód, fizyczny ból. Czułam, że byłam tam razem z nimi, gdy walczyli o każdy kolejny krok, jak się wzajemnie wspierali podczas Długiego Marszu ku wolności ze Wschodniej Europy do Niemiec, którego wielu nie przeżyło. Piękna, smutna, przerażająca, surowa i prawdziwa historia. Otwierająca oczy na okropności wojny.

  Niby o nich wiem, że miały miejsce, ale za każdym razem, gdy o nich czytam mam ciarki na plecach. Okropna część historii świata, która miejmy nadzieję, że już nigdy się nie powtórzy. Śmiałe stwierdzenie autorki, że ta historia jest inspirowana prawdziwymi zdarzeniami, która wydawała mi się tak nieprawdopodobna, że to przeświadczenie nie opuszczało mnie przez całą lekturę powieści. Historia tej pary powstała głównie w wyobraźni autorki i trudno znaleźć jej odpowiednik w rzeczywistości. Powieść stworzona ku przestrodze, by nigdy nie pozwolić na nowo zakorzenić się faszyzmowi. Pokazać potworność wojny, która był udziałem mnóstwa ludzi. Hołd jeńcom wojennym, którzy w koszmarnych warunkach byli zmuszani do pracy ponad ludzkie siły, a potem do przemieszczania się piechotą od obozu do obozu. Wojna była bezlitosna, wielu nie udało się przeżyć i cieszyć wolnością. Nigdy nie możemy o tym zapomnieć.

  Meggie Brookes napisała wyjątkową, zapadającą w pamięć, przejmującą, wciągającą i przykuwającą uwagę powieść, o grupie mężczyzn, którzy chronią kobietę w obozie jenieckim. Powieść wciągającą od początku, a im bliżej finału, tym większe emocje. Dobra, mocna, szokująca historia o woli przetrwania i sile miłości pomimo najgorszych trudności przy jednoczesnym zachowaniu nadziei. Polecam miłośnikom fikcji historycznej. Nie zawahałabym się, żeby sięgnąć po kolejne książki autorki.

  „Dla Billa Izabela była jakimś cudem, jasnym kwiatem wyrastającym z betonu, nieoczekiwanym i niewyobrażalnym”.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dwoje młodych ludzi. Ona jest Czeszką, ON Anglikiem. Poznają się, zakochują w sobie, biorą potajemnie ślub. Tak może zaczynać się piękna, romantyczna historia. Jednak wokół toczy się wojna. Nikt nie czuje się bezpiecznie.

  Jakie będą dalsze losy Izabeli i Billa? Czy będą mogli być razem?

  "Żona więźnia" to cudowna, poruszająca książka. Została oparta na prawdziwych wydarzeniach.

  To powieść o wielkim uczuciu, które nieoczekiwanie połączyło Izabelę i Billa. Młodzi ludzie chcą być ze sobą za wszelką cenę. Muszą sobie zaufać, wspierać się, żeby przetrwać i przeżyć kolejny dzień. Czasy wojny są niestety okrutne, nie można czuć się bezpiecznie.

  Jak wiele człowiek potrafi znieść w okrutnych czasach wojny? Głód, zimno, strata najbliższych, ciągły strach? Warto o tym pamiętać.

  Miałam wielką nadzieję na pozytywne zakończenie.

  "Żona więźnia" poruszy Wasze serca. Pokazuje ile można znieść i poświęcić w imię wielkiej miłości. Nie sposób się oderwać od tej historii, ani łatwo o niej zapomnieć.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 15 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Maggie Brookes
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Oprawa: Twarda
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 496
 • Format: 145x205 mm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366718937
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: The Prisoner's Wife
 • Tłumacz: Urszula Gardner
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366718937
 • EAN: 9788366718937
 • Wymiary: 13.5x20.5cm
Warto zwrócić uwagę na...
eBook Żona winiarza mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,97 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Żona winiarza mobi epub

Bestseller The Globe AND Mail oraz The Toronto Star “Miłość i zdrada, przebaczenie i odkupienie, połączone w mocnej opowieści o przeszłości, która powraca… Fantastyczna powieść!” Pam Jenoff Autorka angażującego międzynarodowego bestsellera (People) Dom przy ulicy Amelie powraca w poruszającej...
Trzecia żona. Audiobook CD 0/5 Nasza cena:
24,56 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trzecia żona. Audiobook CD

PROBLEM Z POTWORAMI TKWI W TYM, ŻE NIGDY NIE MAJĄ DOŚĆ, BO ICH GŁODU NIE MOŻNA ZASPOKOIĆ.Marlena Durst żyje w cieniu męża. Kontroluje każdy jej ruch i podejmuje za nią decyzje – co ma na siebie włożyć, co zjeść, z kim się przyjaźnić. Jeżeli żona okaże się nieposłuszna, poniesie konsekwencje. To on...
Audiobook Idealna żona mp3 0/5 Nasza cena:
30,72 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Idealna żona mp3

Beth Murphy ucieka... Z nowym wyglądem, nazwiskiem i miejscem zamieszkania. Przemyślała swój plan wyjątkowo starannie. Ma świadomość, że wystarczy jedna mała wpadka, by jej skłonny do przemocy mąż trafił na jej ślad. Kilkaset kilometrów dalej, Jeffrey wraca do domu po służbowej podróży i odkrywa,...
Audiobook Żona bankiera mp3 0/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Żona bankiera mp3

Istnieje cały ukryty przed nami, odrębny świat, toczący się według własnych reguł. Świat brudnych pieniędzy, umieszczonych na podejrzanych kontach bankowych, świat należący do potężnych i niebezpiecznych ludzi. Kiedy Matthew Werner, bankier pracujący dla największego szwajcarskiego banku, ginie w...
Idealna żona audiobook CD 0/5 Nasza cena:
35,18 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna żona audiobook CD

BESTSELLEROWY THRILLER PSYCHOLOGICZNY DLA FANÓW „KOBIETY W OKNIE” I „ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI”.Beth Murphy ucieka... Z nowym wyglądem, nazwiskiem i miejscem zamieszkania. Przemyślała swój plan wyjątkowo starannie. Ma świadomość, że wystarczy jedna mała wpadka, by jej skłonny do przemocy mąż trafił...
Żona prezydenta 0/5 Nasza cena:
19,35 zł 23,60 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żona prezydenta

Nick Karpinsky, pacjent zamknięty w szpitalu psychiatrycznym, opowiada prawdziwą, jak twierdzi, jistorię życia żony prezydenta Polski.Czy jego opowieść, przerywana wybuchami agresji i gwałtownymi monologami filozoficzno - moralnymi, jest świadectwem obsesji typowych dla początku naszego wieku,...
Tak! Bóg chce T.7 Abyś była wspaniałą żoną... 0/5 Nasza cena:
9,32 zł 10,71 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tak! Bóg chce T.7 Abyś była wspaniałą żoną...

To już 7 tom serii TAK BÓG CHCE...Zagłęb się z nami w wersety Poematu o Dzielnej Niewieście z Księgi Przysłów 31, 10-31. Niech analiza cech opisanej tam żony stanie się inspiracją dla żon współczesnych.Tak! Bóg chce... to seria inspirowana konkretnymi fragmentami Pisma Świętego. W bardzo praktyczny...
Jak być dobrą żoną DVD 0/5 Nasza cena:
29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak być dobrą żoną DVD

Pełna wdzięku i humoru opowieść o kobiecości, równości płci oraz o tym, że małżeństwo to prawdziwa. szkoła przetrwania. W rolach głównych: laureatka Oscara(R) i Złotej Palmy Juliette Binoche, znany z roli Asterixa Edouard Baer.Paulette (Juliette Binoche) wraz z małżonkiem prowadzą prywatną szkołę...
eBook Więźniowie geografii, czyli wszystko, co chciałbyś wiedzieć o globalnej polityce mobi epub 0/5 Nasza cena:
30,60 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Więźniowie geografii, czyli wszystko, co chciałbyś wiedzieć o globalnej polityce mobi epub

Świeże i oryginalne spojrzenie na geopolitykę stojącą za dzisiejszymi problemami polityki międzynarodowej. Przywódcy wszystkich państw i narodów są ograniczeni przez geografię. Ich wybory krępują góry, rzeki, morza i beton. Dlatego, chcąc nadążać za wydarzeniami na świecie, powinniśmy rozumieć...
eBook Żony i córki mobi epub 0/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Żony i córki mobi epub

Saga rodzinna autorki powieści Północ i Południe. Skomplikowane losy dwóch rodzin o odmiennym statusie społecznym oraz barwny obraz angielskiej prowincji w epoce wiktoriańskiej. Molly jest dorastającą córką lekarza w miasteczku Hollingford. Mimo że we wczesnym dzieciństwie została osierocona przez...
Żony Hollywood DVD 0/5 Nasza cena:
6,71 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żony Hollywood DVD

Ekranizacja bestsellerowej powieści Jackie Collins. Hollywood. Lissa ( Farrah Fawcett ), sławna aktorka, prowadzi szczęśliwe i luksusowe życie. Ostatnio zaczyna jednak podejrzewać, że jej sporo młodszy mąż, Gregg ( Jeff Kaake ), ją zdradza. Wynajęty detektyw Michael Scorsinni ( Jack Scalia )...
eBook Więźniowie Szarości mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,12 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Więźniowie Szarości mobi epub

Po śmierci ukochanej siostry Violet Saunders wraca z matką do jej rodzinnego miasteczka, by odkryć, że rządzi się ono przedziwnymi prawami. Rodziny jego założycieli dysponują szczególnymi mocami pozwalającymi na powstrzymywanie potwora uwięzionego w Szarości. Nazwa miasteczka, Cztery Ścieżki,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula