Zły czas. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 2

Autor:

K. N. Haner

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 24
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
244
Inne wersje (1)
Audiobooki mp3
za 34,00 zł
Nasza cena: 25,32 zł 39,90 zł Taniej o: 37%

Sięgnij po książkę pod tytułem "Zły czas” autorstwa K.N. Haner i przekonaj się, czy siła charakteru i odwaga wystarczą do tego, by uciec z piekła!

Życie niektórych osób nierzadko przypomina scenariusz filmu sensacyjnego. W przeciwieństwie do oglądanej na ekranie historii, w tym przypadku mamy jednak do czynienia z przerażającym realizmem i niebezpieczeństwem, które może mieć katastrofalne skutki.

Blair nigdy nie przypominała zwyczajnej dziewczyny. Już od najmłodszych lat musiała znosić kaprysy i rygorystyczne zasady swego bezwzględnego ojca, które skutecznie zabijały w niej całą radość istnienia. Gdy na jej drodze pojawia się Phix, ma wrażenie, że los wreszcie się do niej uśmiechnął.

Seria niefortunnych zdarzeń sprawia jednak, że Blair trafia do szpitala po tym, jak zostaje znaleziona naga i nieprzytomna na wysypisku śmieci. Jej pamięć pełna jest luk, a strach szybko odnajduje drogę powrotną do jej umysłu. Wie, że Phix będzie szukał zemsty i uznaje, że musi wrócić do pracy u boku swego ojca mimo tego, że jej nienawidziła. Czy aby na pewno nie istnieje jednak inna droga? "Zły czas” to drugi tom z cyklu książek pod tytułem "Niebezpieczni mężczyźni”, który rozpoczęła publikacja "Złe miejsce”.


Fragment książki

Wszystko, co mi się przydarzyło, było jak senny koszmar.
Trafiłam w sam środek mafijnego piekła.
Chwilowe poczucie bezpieczeństwa było dla mnie zgubne.
Wierzyłam, że David mi pomoże, ale ON mnie oszukał.
Oboje kłamaliśmy Phixowi prosto w oczy. To nie mogło skończyć się dobrze.
Zostaliśmy ukarani. Największą karą dla mnie jest powrót do rzeczywistości.
Nie wiem, co robić, a muszę zmierzyć się z czymś, czego kompletnie nie rozumiem i nie znam.
Myślałam, że jestem nikim. Myliłam się.
Jestem Królową Koki i stoję przed największym wyzwaniem w życiu.
Polują na mnie najgorsi tego świata.
W tym mój mąż.
Phix.

Znalazłam się w złym miejscu i czasie, a tam był ON...
Mężczyzna, który mnie pokochał.
I znienawidził.


O autorce

Katarzyna Nowakowska to bardzo dobrze znana polska autorka, która publikuje pod pseudonimem artystycznym K.N. Haner. Zasłynęła dzięki swoim pozycjom z następujących gatunków literackich: literatura kobieca, romans, literatura erotyczna oraz literatura obyczajowa. W jej historiach nie brakuje wartkiej akcji, fabularnych zawiłości oraz wyrazistych bohaterów, obok których nie sposób przejść obojętnie. Książki stanowią jej ogromną pasję. Dotychczas wydała już takie tytuły jak między innymi: "Rysunkowy chłopak”, "Nieczyste więzy”, "Zapomnij o mnie”, czy "Ring Girl”.

Recenzje (24)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Trudno jest zaufać ludziom, jeśli już raz spotkał nas zawód. Tym bardziej wątpimy w uczciwość i życzliwość innych, im bardziej ufaliśmy osobie, która nas zdradziła. Najgorszą jednak sytuacją jest ta, kiedy nóż w plecy wbijają nam najbliżsi, rodzice, rodzeństwo czy partnerzy. Po Akim ciosie trudno się podnieść, ale też świadczy ON o tym, jak wiele osób nosi maski, jak wiele osób bez skrupułów potrafi wykorzystywać innych dla osiągnięcia swoich celów.

  Wie o tym doskonale Blair, córka gangstera-biznesmena, którą ojciec od lat wykorzystywał jako kartę przetargową do zawierania nowych transakcji, bez skrupułów handlując jej ciałem. Po tym, jak została porwana, a następnie w skutek szeregu różnych wydarzeń poślubiła Phixa, również zajmującego się nielegalnymi interesami, zdradziła jednak ona. Wybrała kochanka, który jednak zmanipulował ją i porzucił.

  Trzy miesiące po jej oficjalnym zniknięciu zostaje znaleziona w stanie odurzenia i przewieziona do szpitala, a następnie otoczona armią ochroniarzy. Jej powrót do świata żywych jest medialnym tematem, ale prywatna klinika i ochrona skutecznie odcinają ją od wszelkich informacji. Od chwili przebudzenia się, jest przy niej Liam, doradca ojca, teraz równiej jej obstawa, ale nawet ON nie wyjawia jej od razu w jakiej sytuacji się znalazła. Nie ma tylko jej ojca, dlatego rozczarowana i sfrustrowana zmusza ochronę, by ją zawieźć do jego domu. Tam jednak przeżywa szok – okazuje się, że kilka dni wcześniej jej ojciec został zastrzelony. Wszystko wskazuje, że była to egzekucja, ale sprawców nie odnaleziono.

  Śmierć ojca wydaje się być dla Blaire wyzwoleniem. Zawsze była dla niego tylko narzędziem, nie córką, o którą się troszczył i którą chronił. Dlatego ze zdumieniem kobieta dowiaduje się, że odziedziczyła po ojcu firmę, jednak warunkiem przejęcia wszystkiego jest to, by zajęła się zarówno legalną, jak i nielegalną działalnością. Tym sposobem zostaje „Królową koki”, choć w ofercie firmy jest również broń, a także pranie brudnych pieniędzy. Przewodnikiem Blaire po tym pełnym niebezpieczeństwa świecie jest Liam, który uczy ją wszystkiego, a także Svetlana, nowy członek zarządu. Cenne wskazówki otrzymuje również … od Phixa. Ten bowiem pojawia się nagle przy niej mimo obecności ochroniarzy, żądając nie tylko ujawnienia łączących ich relacji, ale i … prawa do firmy, którą odziedziczyła w trakcie trwania ich związku. Na dodatek na horyzoncie pojawia się również David…

  Jak potoczy się ta historia, przekonać się możemy dzięki kolejnemu już tomowi serii „Niebezpieczni mężczyźni”, autorstwa K.N.Haner. Powieść „Zły czas”, opublikowana nakładem Wydawnictwa EditioRed, to nie tylko fascynująca powieść sensacyjna, ale i erotyczna, która rozpala nasze zmysły tym mocniej, że mamy świadomość, iż otaczają nas „źli chłopcy”, czyli tacy, jakich my kobiety bardzo lubimy. Po książkę sięgnąć mogą zarówno wielbiciele mafijnych opowieści, jak i gorącej atmosfery, skrzącej się erotyzmem.

  W tej części historii Blaire ulega przemianie. Z upokorzonej, lękliwej i nieco bezwolnej kobiety, staje się prawdziwa kobietą interesu, która nie waha się stanąć na czele wielkiej firmy, mając na dodatek świadomość, czym się owa firma zajmuje. Zaczyna swoje rządy od porządków w firmie, bez skrupułów pozbywając się ludzi, którzy wykorzystują kobiety, którzy za cel nadrzędny stawiają nie cel firmy, ale swój. Czy to jednak wystarczy, by osiągnęła sukces nie tylko na polu biznesowym? A co z życiem osobistym, które teraz wyjątkowo się komplikuje? Dowiemy się tego w trakcie lektury, od której dzięki wartkiej akcji i frapującej fabule nie można się oderwać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  W momencie kiedy dostajemy mocne zakończenie historii chcemy więcej. I tak właśnie było u mnie w tym przypadku. Jednak kontynuacja „Złego miejsca” to obrót wydarzeń o 180 stopni, którego szczerze się nie spodziewałam. Autorka zafundowała nam takie zmiany, że aż dziw bierze, że czytamy o tych samych bohaterach!

  Blaire po okrutnym i upokarzających zdarzeniach trafia do szpitala. Tam odwiedza ją zaufany człowiek jego ojca – Liam, który oznajmia jej, że już niedługo wróci do „pracy”. Wróciła do dawnego życia, jednak okazuje się, że zasady uległy zmianie. Jej ojciec został zamordowany, a ona sama musi przejąć władze jako Królowa Koki. Jednak Phix nie da jej o sobie zapomnieć. Tylko pytanie czego tak naprawę chce – zniszczyć czy uratować Blaire, a może jedno i drugie?

  W tej części autorka praktycznie całkowicie zmieniła główną bohaterkę. Mimo, że Blaire jest wystraszona i gubi się w otaczającej ją rzeczywistość, to jednak potrafi pokazać, że stać ją, aby zamienić się w bezwzględną sukę i być twardą. Nie jednokrotnie musiała zmierzyć się ze swoim strachem i udowodnić, że zasługuje na spadek po ojcu, a do najłatwiejszych to nie należy. Tym razem nie ufa nikomu i nie jest naiwna jak dziecko. Demony przeszłości wciąż ją paraliżują, ale walczy z tym i próbuje wykorzystać je, aby dodały jej sił.

  Jednak, gdy pojawia się jej mąż sprawy zaczynają się komplikować. Oboje gubią się w swoich odczuciach i zasadach, oboje nie potrafią odpuścić, co prowadzi do wielu niedomówień i wybuchów. Phix delikatnie się zmienia – jednak to jest tak minimalne, że ciężko to odczuć. Kłamie, manipuluje, sprawia, że Blaire się go boi – ta maska wciąż jest mocno nałożona, ale gdy opadnie na chwilę można mieć uczucie, że kryje się pod nią inny mężczyzna.

  Zakończenie zostawia nas z konsternacją i tajemnicami oraz małym szokiem! A to sprawia, że 3 część może okazać się wielką niewiadomą niespodzianką!

  @Zaczytany_swiat_mamy

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kochani kolejna książka, o której chcemy Wam opowiedzieć i dać znać jak nasze odczucia po jej przeczytaniu nosi tytuł ,, Zły Czas” ,została napisana przez K.N. HANER i jest od @[Adres usunięty] .Wydawnictwu serdecznie dziękujemy za możliwość przeczytania oraz zrecenzowania książeczki.

  ,, ZNALAZŁAM SIĘ W ZŁYM MIEJSCU I ZŁYM CZASIE, A TAM BYŁ ON... MĘŻCZYZNA, KTÓRY MNIE POKOCHAŁ I ZNIENAWIDZIŁ”

  Blaire dziewczyna, która wierzyła w to, że David jej pomoże, niestety bardzo się myliła, ponieważ została przez niego oszukana. Wraz z kochankiem oszukiwała Phixa swojego męża. Za co niestety została ukarana. I tak na prawdę największy lęk, który posiadała polegał na powrocie do przeszłości. Do swojego starego życia. A kara, którą otworzyła właśnie polegała na największym lęku dziewczyny. Gdy dziewczyna została odnaleziona i trafiła do szpitala, Liam pracownik jej ojca, próbował wyciągnąć z niej jakiekolwiek informacje. Niestety na marne. Ponieważ Blaire nie chciała o niczym rozmawiać. A może po prostu chciała zapomnieć. Niedługo po tych trudnych wydarzeniach została Królową Koki. Czy podobała tej roli ? Czy w jej życiu pojawi się znowu Phix? Tego dowiecie się czytając ,,Zły Czas”.

  Niestety dzisiaj przychodzimy do Was z książką, która nie trafiła w nasze serca. Przykro Nam to mówić, ale jak dla Nas jest po prostu nudna i ciągnie się w nieciekawy sposób, co po prostu nie jest to na jej korzyść. Książka ma ponad 240 stron i zaczęła nabierać jakiegoś sensu dopiero pod koniec. Więc jak w końcu zaczęło się dziać coś ciekawego to niestety było to w sumie praktycznie same zakończenie i nic więcej dosłownie. Jest Nam strasznie przykro z tego powodu, ponieważ dotychczasowe książki od tego wydawnictwa po prostu zakradły się w nasze serca i nie mogłyśmy się doczekać przeczytania również tej pozycji. No niestety nie była ona dla nas. Oczywiście zachęcamy Was do jej przeczytania, ponieważ to że nie była dla nas , nie skreśla jej w żaden sposób i może właśnie Tobie się spodoba i zakochasz się w niej od razu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Niebezpieczni mężczyźni. Tak nazwana została seria książek Kasi, które mówią o dość skomplikowanych uczuciach.

  Jakiś czas temu pisałam Wam o książce „Złe miejsce”, która mi się spodobała. Teraz sięgnęłam po jej kontynuację i powiem Wam, że rozprawiłam się z nią błyskawicznie.

  Mafia, szemrane interesy, zabójstwa, strzelaniny, ochrona i wiele więcej znajdziemy na 240 stronach, które zostały oddane w nasze ręce i wiecie co? Pomimo, że temat był wałkowany milion razy to w tej serii, ON do mnie totalnie przemawia. Bardzo lubię styl autorki, ponieważ potrafi zainteresować i zwiększać napięcie. Podoba mi się, w jaki sposób operuje emocjami odbiorcy. I to w jak kończy, bo do ostatniej strony nie wiesz, co się wydarzy. Ten element zaskoczenia bardzo lubię i nie mogę się doczekać kontynuacji.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Zły czas” to książka, na którą bardzo czekałam. Pani Kasia w pierwszym tomie wysoko podniosła poprzeczkę i byłam niesamowicie ciekawa czy jej kontynuacja będzie na podobnym poziomie. Jak myślicie była?

  Skłamałabym, pisząc, że poruszony ogólny temat mi się podoba, bo nie podoba wcale. Przedmiotowość w stosunku do Blaire np. jej ojca i – co gorsza – jej bierność nikomu nie powinna się podobać. Natomiast całość jest tak napisana, że nie można się po prostu od tego oderwać. Ten mroczny świat wciąga mocno i szczerze mówiąc, to nie wiem, jak ja wytrzymam, czekając na zakończenie tej historii. Bardzo podobne odczucia miałam czytając serię „Raw” od Belle Aurora. Ta właśnie sprzeczność (lubię – nie lubię jednocześnie) jest największym intrygującym plusem.

  W tej części mamy szansę poznać bliżej lub bardziej „realnie” Phixa, który przestał się ukrywać za maską i zyskał tożsamość. Blaire natomiast ciężkich przeżyć, los dalej ją nie oszczędza. Żyje w prawdziwej matni i nie wie, komu naprawdę może zaufać. Nie wie też, kto czyha na jej życie, kto jest jej sprzymierzeńcem a kto prawdziwym wrogiem. Każdego dnia strach i niewiedza pomału ją wyniszcza. Dodatkowo obecność męża w jej życiu komplikuje je jeszcze bardziej. Czy sytuacja może być jeszcze bardziej trudna? No cóż, przekonajcie się sami.

  „Zły czas” to z całą pewnością książka, o której nie da się tak łatwo zapomnieć. Pomijając całą mafijną otoczkę, autorka dostarczyła czytelnikowi prawdziwy rollercoaster emocji. Tylko ostrzegam, musicie uważać. Jak tylko zaczniecie ją czytać, nie będziecie w stanie jej odłożyć, aż jej nie skończycie. To napięcie, ciągła niepewność, niewiedza i zaskakujące zwroty akcji, powodują prawdziwe zatracenie w historii nowej Królowej Koki. Tu nic nie jest oczywiste! A zakończenie rozkłada na łopatki.

  Jeżeli szukacie czegoś innego, nieoczywistego i mrocznego, dodatkowo z prawdziwą nutką erotyzmu, to seria idealna dla Was. Ja bawiłam się bardzo dobrze, a moje czytelnicze serducho niejednokrotnie niebezpiecznie przyspieszyło. Polecam jak najbardziej.

  Za egzemplarz do recenzji bardzo dziękuję Editio Red.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 19 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Czas białych nocy. Wiatr ze wschodu. Tom 1 4/5 Nasza cena:
24,22 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czas białych nocy. Wiatr ze wschodu. Tom 1

Nowa powieść Marii Paszyńskiej, autorki bestsellerowej serii Owoc granatu! Jest początek XX wieku. Chwieje się ustalony porządek społeczny. Nad Europą gęstnieją ciemne chmury. Anastazja i Kazimierz pierwszy raz spotykają się w 1906 roku. On, wypieszczony jedynak, towarzyszy ojcu w podróży na wschód...
Czas burz. Tom 1 3/5 Nasza cena:
33,05 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czas burz. Tom 1

Bestsellerowa Charlotte Link w nieznanej dotychczas odsłonie! Jest rok 1914. Świat stoi u progu wielkiej wojny, a Niemcy szykują się do konfliktu zbrojnego. Osiemnastoletnia Felicja wiedzie spokojne życie w rodzinnym majątku w Prusach Wschodnich. Dumna i uparta dziewczyna nie interesuje się światem...
Czas tajemnic 0/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czas tajemnic

Nowa, olśniewająca powieść autorki bestsellerów Sunday Times Santy Montefiore, opowiadająca dzieje rodziny Deverillów. Arethusa Clayton zawsze była osobą zdecydowaną, onieśmielającą i lubiła chadzać własnymi drogami. Po jej śmierci spadkobiercy odczytują jej ostatnią wolę, a ta zawiera przedziwne...
Czas zmian 5/5 Nasza cena:
23,59 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czas zmian

My, kobiety, chcemy iść własną drogą! Radość z odzyskania niepodległości powoli przygasa. Wojna odcisnęła piętno na całym społeczeństwie. W tym trudnym czasie trzeba znaleźć siły, aby od nowa ułożyć swoje życie i realizować marzenia. Nawet te najśmielsze… Eleonora, Stefania i Rozalia szukają...
Czas porzucenia 4/5 Nasza cena:
23,89 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czas porzucenia

Przed laty Olga zamieniła literackie aspiracje na życie żony i matki. Gdy po piętnastu latach związku dowiaduje się, że mąż porzuca ją dla znacznie młodszej dziewczyny, jej życie kompletnie się rozsypuje. Codzienne obowiązki stają się niemożliwym wysiłkiem, uroda i wygląd przestają się liczyć, a...
Czas próby 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czas próby

Każdy ma swój czas próby. Pytanie tylko, jak z niego wyjdziemy… Mocniejsi czy słabsi? Razem czy osobno? Będziemy dalej budować czy zostawimy zgliszcza? Czego dowiemy się wtedy o sobie? Pełna emocji opowieść, która złamie niejedno serce i sklei je na nowo. Joanna i Wiktor próbują z dwóch nieszczęść...
Czas wojny, czas miłości 5/5 Nasza cena:
21,92 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czas wojny, czas miłości

Tęsknota za prawdziwą miłością jest zawsze taka sama, niezależnie od czasów. Poruszająca saga rodzinna, w której niezwykłe historie miłosne rozgrywają się na tle prawdziwych wydarzeń z przełomu wieków. Historia rodu, którego seniorką jest Róża von Goch. Razem z synem Henrykiem i wnuczkami – Leną i...
Alicja w krainie czasów. Tom 3. Czas odzyskany 5/5 Nasza cena:
28,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Alicja w krainie czasów. Tom 3. Czas odzyskany

Trzecia, ostatnia już część opowieści o obdarzonej niezwykłym darem kobiecie. Dzięki odprawionym niegdyś przez matkę czarom, Alicja żyje tak, jak nie żył jeszcze żaden człowiek...  Jest rok 1942, Paryż znajduje się pod nazistowską okupacją. Alicja, jako agentka Luna pracuje dla aliantów. Jednym z...
Jak zatrzymać czas 5/5 Nasza cena:
32,10 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak zatrzymać czas

Rozgrywająca się na przestrzeni wieków opowieść o mężczyźnie zagubionym w czasie, kobiecie, która jest w stanie go uratować i o tym, co to naprawdę znaczy być człowiekiem Tom Hazard posiada niebezpieczny sekret. Choć wygląda na przeciętnego 41-latka, cierpi na rzadką przypadłość, wskutek której...
Alicja w krainie czasów. Tom 1. Czas zaklęty 5/5 Nasza cena:
30,26 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Alicja w krainie czasów. Tom 1. Czas zaklęty

Ałbena Grabowska         ALICJA W KRAINIE CZASÓW.  Czas zaklęty.  Tom I Nowa fenomenalna trylogia królowej literatury kobiecej,  autorki bestsellerowej sagi Stulecie Winnych - Ałbeny Grabowskiej W 1880 roku w podwarszawskim dworku ma przyjść na świat Alicja, owoc płomiennego romansu hrabiego...
Czas gniazdowania 5/5 Nasza cena:
30,36 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czas gniazdowania

Jeden dzień, który zmienił wszystkoSara ma trzy domy. W jednym mieszka. Do drugiego ucieka w chwilach rozpaczy. O trzecim marzy. Na wprost łóżka Sary wisi ślubna sukienka, której już nigdy nie włoży. Spokojne życie wiejskiej nauczycielki ma po raz kolejny runąć w gruzach, kiedy do jednego z jej...
Czas Łucji 5/5 Nasza cena:
28,27 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czas Łucji

To mądra, wzruszająca opowieść o kobiecie i mężczyźnie, o miłości i samotności, o życiu, które zaskakuje, i śmierci, która czasem pozwala odnaleźć porządek w przypadkowości. Pozwala odnaleźć siebie. Życie Łucji jest spokojne i unormowane. Nic ponad przeciętność. Mąż, dzieci, praca. Mniejsze i...
Wybrane bestsellery
Spotkania z fizyką 8. Podręcznik do fizyki dla klasy ósmej szkoły podstawowej 0/5 Nasza cena:
37,01 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spotkania z fizyką 8. Podręcznik do fizyki dla klasy ósmej szkoły podstawowej

NOWA EDYCJA 2021-2023 „Spotkania z fizyką” dla klasy 8 szkoły podstawowej to podręcznik przyjazny w nauce, przedstawiający zagadnienia fizyki w zrozumiały sposób. Ułatwia zrozumienie zjawisk fizycznych i rozbudza ciekawość świata mi.n. dzięki czytelnie przekazywanym treściom, przykładom z życia...
To jest chemia 1. Podręcznik. Zakres podstawowy. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik ze zbiorem zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum 0/5 Nasza cena:
43,11 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To jest chemia 1. Podręcznik. Zakres podstawowy. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik ze zbiorem zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum

Podręcznik To jest chemia, część 1. obejmuje treści z chemii ogólnej i nieorganicznej Ułatwia zrozumienie i przyswojenie nowych zagadnień dzięki przypomnieniu podstaw chemii na początku każdego działu w elemencie „To było w szkole podstawowej!” oraz różnym metodom na zapamiętanie pojęć lub...
Wybaczam ci 5/5 Nasza cena:
26,04 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wybaczam ci

Ina Kobryn prowadzi spokojne, uporządkowane życie. Spełnia się w pracy, wraz z mężem stara się o dziecko i właściwie nie ma powodów do zmartwień. Wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy siada przed laptopem i dostrzega, że mąż nie wylogował się ze swojego konta na Facebooku. Jej wzrok pada na krótką...
Język Polski 3. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
22,05 zł 24,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Język Polski 3. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Język Polski Maturalne Karty Pracy 3 Liceum I Technikum Zakres Podstawowy Linia I.
Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1 (pocket) 0/5 Nasza cena:
9,96 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1 (pocket)

Nawet w piersi zimnego drania bije serce. Ona zamierza wślizgnąć się do jego. Aria Scuderi, pochodząca z jednej z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych w Chicago, walczy o niezależność, mimo że dziewczyny w jej świecie nie mają prawa decydować o sobie. W wieku zaledwie piętnastu lat rodzice...
Billy Summers 0/5 Nasza cena:
28,87 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Billy Summers

Najnowsza książka mistrza gatunku. Billy Summers jest najlepszy w swoim fachu. Eliminuje ludzi, ale tylko tych naprawdę złych. Był snajperem w Iraku, więc zna się na rzeczy i zawsze strzela celnie. Tym razem przyjmuje ostatnie zlecenie. Czas w końcu na zasłużoną emeryturę.  Niestety, coś idzie nie...
Ponad słowami. Język polski. Podręcznik do 2 klasy liceum ogólnokształcącego i technikum. Część 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
34,11 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ponad słowami. Język polski. Podręcznik do 2 klasy liceum ogólnokształcącego i technikum. Część 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Ponad słowami" dla klasy 2 część 1, obejmujący romantyzm, w przystępny sposób przedstawia obraz epoki literackiej. Pozwala harmonijnie łączyć treści literackie, kulturowe oraz językowe. Charakteryzuje się uporządkowaniem poszczególnych obszarów nauczania w czytelnie oznaczonych blokach....
Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
40,95 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Oblicza geografii 2" do zakresu podstawowego zawiera treści dotyczące geografii społeczno-ekonomicznej ogólnej. Został przygotowany z myślą o uczniach, którzy nie przystępują do matury z geografii. Ułatwia poznanie aktualnych problemów współczesnego świata. Ułatwia naukę geografii...
Ponad słowami 3. Część 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
34,11 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ponad słowami 3. Część 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Ponad słowami dla klasy 3 część 2, obejmujący dwudziestolecie międzywojenne oraz wojnę i okupację, w przystępny sposób przedstawia obraz epoki literackiej. Pozwala harmonijnie łączyć treści literackie, kulturowe oraz językowe. Ma uporządkowaną strukturę: poszczególne obszary nauczania są...
Biologia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
19,71 zł 21,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biologia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Biologia Karty Pracy Ucznia 3 Liceum I Technikum zakres podstawowy.
Złamana duma. The Camorra Chronicles. Tom 3 5/5 Nasza cena:
30,38 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złamana duma. The Camorra Chronicles. Tom 3

Trzeci tom nowej serii autorki słynnych „Złączonych""! Dwie rodziny mafijne, które nigdy nie będą już takie same. Remo Falcone – capo Camorry – jest spragniony zemsty. Chce zadać cios oddziałowi z Chicago tam, gdzie zaboli najbardziej. Ma zamiar porwać pannę młodą w dniu jej ślubu. Naruszyć to, co...
Klatka dla niewinnych. Hubert Meyer. Tom 5 0/5 Nasza cena:
23,74 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klatka dla niewinnych. Hubert Meyer. Tom 5

Czterdzieści trzy ciosy nożem. Tak pożegnała się z życiem Róża Englot. Obok otwartych ran na jej ciele sprawca pozostawił coś jeszcze – klucz. Gdy mąż kobiety, skazany za to brutalne zabójstwo, kończy odsiadywać wyrok, w warszawskiej kamienicy rozgrywa się kolejna tragedia. Z balkonu na siódmym...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula