Zimowy ogień

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
432
Inne wersje (2)
Outlet, Książka, op. miękka
za 20,00 zł
eBook, mobi, epub
za 29,74 zł
Nasza cena: 28,17 zł 39,99 zł Taniej o: 30%

"Zimowy ogień" to bardzo dobrze skrojony thriller psychologiczny od Andersa de la Motte, stanowiący trzecią część cyklu "Kwartet sezonowy".

Mroźna, tajemnicza wioska w Szwecji. Morderstwo i tajemnica, które skłócą mieszkańców na długie lata. Wina, która nie wydaje się taka oczywista.

Historia rozgrywa się w niewielkiej miejscowości, którą pewnego dnia trawi pożar. Miejscowi starają się dotrzeć do wyjaśnienia zagadki, nie wiedzą, kto mógł dopuścić się takiego czynu. Oskarżają się wzajemnie i przestają sobie ufać. Po wielu miesiącach do zbrodni, w wyniku której ginie młoda kobieta, przyznaje się jej kolega. Śledztwo zostaje zamknięte, ale rany między sąsiadami nie chcą się zabliźnić.

Trzy dekady później do krainy swojego dzieciństwa powraca Laura, która darzy miejscowość szczególnym sentymentem. Nie rozumie, dlaczego nikt nie chce przyjąć jej jak swojej, skąd bierze się ten chłód i niechęć w stosunku do jej przyjazdu. Dziewczyna zaczyna prowadzić śledztwo w sprawie pożaru, który skłócił wszystkich. Odkrywa kilka mrocznych sekretów, które, połączone w całość, dają obraz przerażającej historii o zdradzie, fałszu i nieumiejętności radzenia sobie z emocjami. Atmosfera powieści jest ciężka, miejscami duszna, z pewnością nie daje się oderwać od fabuły, serwując nader nieoczywiste zakończenie.


O autorze

Anders de la Motte jest przedstawicielem nowego pokolenia pisarzy kryminalnych w Szwecji. Były policjant, dyrektor do spraw bezpieczeństwa w międzynarodowej korporacji. Debiutował za sprawą cyklu o Henriku Peterssonie ("Gra", "Buzz" i "Bańka"). Na koncie ma również bardzo dobrze przyjętą trylogię o perypetiach komisarza śledczego Davida Saraca ("Szczątki pamięci", "Ultimatum", "Koniec lata").

Recenzje (8)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ⭐RECENZJA⭐

  Rok 1987
  - w pewnej sali wybucha pożar, w którym ginie młoda dziewczyna. Każdy zwala winę na każdego. Winny na szczęście zostaje złapany.

  Teraźniejszość - po trzydziestu latach do wioski wraca Laura, która mimo upływu lat, nadal przeżywa ten pożar. Coś się jej jednak nie podoba, zaczyna drążyć temat i odkrywa tajemnice, które szokują. Czy kobieta dojdzie do prawdy i dowie się, jak to naprawdę było?

  ❔❓

  Oj ta powieść czekała długooo na swoją kolej, ale w końcu się doczekała i powiem Wam, że było to dobre pierwsze spotkanie. Kryminał z wątkiem obyczajowym – brzmi świetnie, prawda? I tak było! Powieść porwała mnie i pochłonęła bez końca. Dzięki wspaniałemu językowi autora poznałam niesamowite postacie, fabułę oraz całą jej otoczkę. Lecz nic nie jest takie na jakie wygląda. Ta historia nie jest wcale taka, jak nam się może wydawać, wręcz zaskakuje i może spowodować reakcję „wow”. Oczywiście biorąc tę książkę do czytania, musiałam zerknąć, czy to jest pierwszy tom, czy jak (jakbym nie mogła zrobić tego wcześniej przed podjęciem decyzji, czy czytać tę lekturę), no i jak pewnie się domyślacie okazało się, że to jest 3 tom (tak, cała ja), jednak nie odczułam tego kompletnie. Była to powieść niezależna od poprzednich tomów i bardzo się cieszę z tego powodu. Pisarz wplątuje nam w tej książce wydarzenia z roku 1987 oraz teraźniejszość. Nasza bohaterka mierzy się z trudną przeszłością, próbuje dowiedzieć się prawdy, co stało się w przeszłości i teraz. Autor w niesamowity sposób intryguje i powoduje, że od razu chce się wiedzieć, co się wydarzy. Jest zagadka, tajemnica, która może szokować, tragedia. To wszystko powoduje, że chce się czytać tę lekturę nie przerywając ani na moment. Ta powieść trzymała mnie w napięciu do końca. A zakończenie? Zaskoczyło mnie, tego kompletnie się nie spodziewałam. Polecam! Nie mam nić więcej do dodania.

  ❓❔

  Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję @wydawnictwoczarnaowca 🖤

  ❔❓

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Autor zdecydowanie zmusza czytelnika do analizowania każdego elementu swojej historii. Wprowadza go też w taki wyjątkowy nastrój, nieco mroczny i ponury, który doskonale dopasowuje się do rozgrywających się tutaj wydarzeń, zarówno teraźniejszych, jak i tych, które opisywane są w formie retrospekcji z przeszłości. Operuje barwnym i rozwiniętym językiem, a siłą napędową zdecydowanie są tutaj piętrzące się pytania i tajemnice. Ciekawi nas to, co odkryje Laura i jak zakończy się owa opowieść. Trzeba przyznać, że w tym wszystkim jest coś wyjątkowo urzekającego.

  Bookeaterreality

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Od początku do mniej więcej połowy tej historii pałałam do niej dość sporą niechęcia, głównie przez bardzo powolne budowanie napięcia. Gdy sięgam po książkę liczę na zbudowanie klimatu, ogólnego zarysu i akcji bo nie sięgam po nie po to przez sporą część czasu czytać o problemie bohaterki „sprzedać/nie sprzedać”.

  Bardzo drażniło mnie zachowanie bohaterów w stosunku do Laury, przyjeżdża do nich, widzi, że coś jest nie tak, więc pyta co się dzieje, a oni zwyczajnie ją zbywają bądź milczą. Natomiast gdy główna bohaterka jest zdenerwowana i właściwie się z nimi kłóci to rzucają tekstem „bo ty nie rozumiesz”, wciąż nic nie wyjaśniając. Laura jak na żeńską postać zwykle przystało oczywiście starała się nam udowodnić, że z policją nie ma co współpracować bo ona sobie poradzi sama, ale jak coś się dzieje to od razu do nich leci. Jedna kwestia w całej historii jest dla mnie trochę niejasna i niedopracowana, ale na to można było nie zwrócić uwagi.

  *

  Muszę przyznać, że finalnie nie uznaje książki za złą czy dobrą, moje podejście zostanie dość neutralne, chociażby za zakończenie, które udało mi się odgadnąć tylko połowicznie i tym samym mnie zaskoczyło.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Wiecie, że "Zimowy ogień" to już trzeci tom kwartetu sezonowego? Do tej pory poprzednie dwa były świetne. Jak myślicie, trzeci też taki jest?

  Kiedy pojawiła się ta książka w zapowiedziach i propozycjach od Wydawnictwa Czarna Owca, to wiedziałam, że muszę ją mieć!Później przyszło pytanie czy może by uzupełnić biblioteczkę o dwa poprzednie? Czytałam je w ebooku więcby wypadało bo będą się ładnie razem prezentować. I tak doszłam do wniosku, że razem z czwartym tomem zakupię dwa pierwsze aby mieć komplet :)

  Poza tym, Kochani, będzie niedługo u mnie wywiad z autorem. Nawet nie wiecie jak się cieszę, że się zgodził odpowiedzieć na kilka pytań! Także... wypatrujcie!

  A teraz do rzeczy. O czym właściwie jest "Zimowy ogień"? Jest Szwecja, jest trup, jest śledztwo. Czego chcieć więcej od kryminału? No nie wiem, nie wiem, czy to aby wystarczy?

  Zobaczcie opis Wydawcy:

  "Rok 1987, noc świętej Łucji. W sali tanecznej w małej wiosce w południowej Szwecji wybucha pożar, podczas którego ginie młoda kobieta. W trakcie śledztwa, każdy jest przeciwko każdemu, rodziny, sąsiedzi, przyjaciele – wszyscy są skłóceni. W końcu do zbrodni przyznaje się młody mężczyzna.

  Trzydzieści lat później do wioski, w której u swojej ciotki spędziła dzieciństwo, powraca Laura. Do momentu pożaru była to jej bezpieczna przestrzeń. Okazuj się, że pomimo upływu lat społeczność nadal przeżywa tragedię, a powrót dziewczyny budzi stłumione emocje. Laura odkrywa tajemnice, które rzucają nowe światło na tragedię sprzed lat i na wspomnienia dziewczyny o tej przerażającej nocy.

  Zimowy ogień to mrożąca krew w żyłach powieść o nierozerwalnych więzach krwi, zdradzie i bliznach, które nigdy nie znikną."

  I nie chcę Wam spojlerować, więc zostawię Was z takimi informacjami, a opowiem Wam o moich wrażeniach z lektury.

  Po pierwsze: narracja. Uwielbiam motyw cofania się w czasie i pokazywania co się dzieje później, jakie są konsekwencje pewnych decyzji i zachowań. W tym przypadku tak właśnie jest. Najpierw cofamy się do roku 1987, dostajemy morderstwo i śledztwo, a później (dużo później, bo aż trzydzieści lat) wracamy znów do tej samej wioski by przekonać się, że czas wcale nie leczy ran, a wspomnienia mogą być okropnie bolesne.

  Po drugie: tajemnice. To według mnie jeden z ważniejszych elementów powieści kryminalnych, które skupiają się w znacznej części na maleńkich miasteczkach i ich społecznościach. Niby wszyscy wszystko wiedzą, wszyscy się znają, ale czy na pewno? Każdy jest zszokowany zbrodnią, bo przecież jakim cudem mogło się to zdarzyć w ich miejscowości. I zaczynają się pytania, nieprzyjemne, a co za tym idzie,, zaczynają wychodzić na jaw różne dziwne rzeczy.

  Zapytacie: to podobało się czy nie? Dobra ta książka czy nie? Bardzo dobra, tyle powiem. Cała seria jest godna uwagi. To taki nieoczywisty kryminał ale absolutnie genialny. Także zanim sięgniecie po tę, to nadrabiajcie koniecznie poprzednie choć kolejność nie musi być zachowana. Polecam!

  A Wydawnictwu Czarna Owca serdecznie dziękuję za egzemplarz, to była uczta czytelnicza!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Noc Świętej Łucji, rok 1987. W sali tanecznej w małej wiosce w południowej Szwecji wybucha pożar, w którym ginie młoda kobieta. W trakcie śledztwa każdy jest przeciwko każdemu.

  W końcu do zbrodni przyznaje się młody mężczyzna. Trzydzieści lat później do wioski, w której

  spędziła

  dzieciństwo, powraca Laura. Do momentu pożaru była to jej bezpieczna przystań. Okazuje się, że pomimo upływu lat

  społeczność nadal przeżywa tragedię, a powrót dziewczyny budzi stłumione emocje. Laura odkrywa tajemnice, które rzucają nowe światło na wydarzenia przed laty. Jak wpłynie to na jej życie?

  Jestem pozytywnie zaskoczona lekturą. Nie spodziewałam się takiego rozwiązania sytuacji i fabuły. Autor pozwala nam poczuć się na pierwszym miejscu, by zacząć samemu odkrywać tajemnice, jednak prawda okazuje się inna niż każdy myślał. Czytało mi się ją bardzo przyjemnie. Musiałam ją odłożyć, by ochłonąć, bo zostało zawarte tak dużo emocji. Bardzo mi się spodobała i zostanie ze mną na dłużej.

  Ocena 10/10.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Przejdź przez wodę, krocz przez ogień 4/5 Nasza cena:
26,67 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przejdź przez wodę, krocz przez ogień

Pierwsza część czarnej trylogii z Teklą Berg w roli głównej. Zło jest jak piąty żywioł… Tekla Berg jest lekarzem w sztokholmskim szpitalu. Odważna, niekiedy kontrowersyjna w metodach leczenia, doskonale radzi sobie w pracy pod presją. Nie boi się podejmować śmiałych decyzji, mimo że te mogą...
Czerwona ofensywa T.5 Ogień sprawiedliwości 0/5 Nasza cena:
32,10 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czerwona ofensywa T.5 Ogień sprawiedliwości

Nierozstrzygnięte wojny należy dokończyć i... wygrać. Zimna wojna wybuchnie z siłą gradowej burzy! Piotr Langenfeld rozpoczyna nową opowieść w zmienionej przez siebie historii opisanej w cyklu Czerwona ofensywa (Czerwona ofensywa, Kontrrewolucja, Plan Andersa, Ci szaleni Polacy). Minęło prawie...
Ogień zwalczaj ogniem 0/5 Nasza cena:
25,89 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ogień zwalczaj ogniem

Amanda Lund właśnie wróciła po urlopie macierzyńskim do pracy jako negocjatorka i antyterrorystka w Wydziale do Walki z Terrorem Kryminalnym. Od razu przytrafia jej się sprawa zaginionego szwedzkiego policjanta stacjonującego w Prisztinie, w Kosowie. W tym samym czasie była policjantka Ellen...
Nadchodzi ogień 5/5 Nasza cena:
27,43 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nadchodzi ogień

Literacki debiut Gillian Anderson Przygodowa saga na miarę Z archiwum X Międzynarodowe spiski, egzotyczne miejsca, kryminalno-przygodowe perypetie, zaskakujące zwroty akcji, przełomowe odkrycia, porywający, ale i zaskakująco niebezpieczny świat współczesnej nauki - wszystko to będzie stanowiło...
Więzień labiryntu, tom 2. Próby ognia 5/5 Nasza cena:
29,56 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Więzień labiryntu, tom 2. Próby ognia

Światowy bestseller! Przeczytaj książkę zanim obejrzysz jej ekranizację w kinach we wrześniu 2015 roku!Próby Ognia to drugi tom bestsellerowej trylogii Więzień Labiryntu, amerykańskiego autora Jamesa Dashnera.To jedna z najciekawszych i nieustannie trzymających w napięciu serii książkowych, która...
Koniec lata 4/5 Nasza cena:
33,59 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Koniec lata

Późne lato 1983 roku. Pewnego wieczoru z gospodarstwa w Skanii znika chłopiec. Cała okolica angażuje się w poszukiwania, lecz nie przynoszą one rezultatów. Ludzie zaczynają plotkować i snuć podejrzenia. Nieudolnie prowadzone śledztwo ostatecznie zostaje umorzone, a rozpacz i frustracja doprowadza...
Ultimatum 0/5 Nasza cena:
34,79 zł 40,01 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ultimatum

Ulubieniec szwedzkich czytelników, David Sarac, wraca w kolejnej powieści. Gdy w wodzie przed centrum konferencyjnym partii władzy pojawia się zmasakrowane ciało, sprawa od razu ląduje na biurku Julii Gabrielsson. Kim była brutalnie zabita osoba? I kto wysilił się tak bardzo, że identyfikacja zwłok...
Jesienna zbrodnia 4/5 Nasza cena:
34,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jesienna zbrodnia

Późne popołudnie u schyłku lata 1990 roku. Pięcioro przyjaciół z dzieciństwa biwakuje w swoim ulubionym miejscu, w nieczynnych kamieniołomach. Wszyscy zdali właśnie maturę i cały świat stoi przed nimi otworem. Są w doskonałych humorach, a jednocześnie czują pewną melancholię i smutek, kiedy...
Szczątki pamięci 5/5 Nasza cena:
30,44 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczątki pamięci

Oszust poszukujący prawdy. Minister, który może stracić wszystko. Oficer policji David Sarac odpowiada za kontakty z informatorami. Do jego zadań należą rekrutacja i opieka nad tajnymi źródłami informacji. Na co dzień ucieka się do manipulacji, łapówkarstwa i zastraszania. Dopóki osiąga wyniki,...
eBook Jesienna zbrodnia mobi epub 0/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Jesienna zbrodnia mobi epub

Przerażające tajemnice w małym miasteczku Jest późne lato 1990 roku. Pięcioro przyjaciół z dzieciństwa biwakuje w swoim starym kąpielisku w opuszczonych kamieniołomach. Wszyscy właśnie zdali maturę. Za rogiem czeka na nich dorosły świat. Wszyscy są w świetnych nastrojach, a jednocześnie z...
eBook Koniec lata mobi epub 0/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Koniec lata mobi epub

Późne lato 1983 roku. Pewnego wieczoru z gospodarstwa w Skanii znika chłopiec. Cała okolica angażuje się w poszukiwania, lecz nie przynoszą one rezultatów. Ludzie zaczynają plotkować i snuć podejrzenia. Nieudolnie prowadzone śledztwo ostatecznie zostaje umorzone, a rozpacz i frustracja doprowadza...
Stowarzyszenie leworęcznych 4/5 Nasza cena:
34,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stowarzyszenie leworęcznych

Marten Wincekelstroop i Rejmus Fiste to najlepsi przyjaciele. W pierwszej klasie szkoły podstawowej w małym miasteczku Oösterby zakładają Stowarzyszenie Leworęcznych. Ponad dwadzieścia lat później płonie doszczętnie stary pensjonat. Giną ludzie. Oba wydarzenia mają ze sobą jakiś związek, jednak nie...
Wybrane bestsellery
Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
43,15 zł 46,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

"Odkryć fizykę" dla klasy 2. to podręcznik ze zbiorem zadań przedstawiający zagadnienia fizyczne przystępnie i atrakcyjnie, z licznymi nawiązaniami do życia codziennego. Pomaga zainteresować uczniów przedmiotem i zrozumieć im kolejne zagadnienia dzięki prostemu językowi, małym porcjom wiedzy,...
Czarne serce 0/5 Nasza cena:
25,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarne serce

Witaj w świecie, w którym rządzą piraci. Bezduszni, bezwzględni, pozbawieni zasad moralnych ludzie, dla których liczą się tylko pieniądze i zwycięstwo w każdej walce. A wśród nich ON – najgorszy z bestii, które możesz spotkać na swojej drodze. Miguel Calva, przywódca załogi Fantasmas Negros, nie...
Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
46,46 zł 50,51 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Oblicza geografii 3 do zakresu rozszerzonego zawiera treści dotyczące geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej Polski. Został wzbogacony o nowe rozwiązania dydaktyczne i skutecznie przygotowuje ucznia do matury. Ułatwia przygotowanie do matury dzięki elementowi Sposób na zadania...
Informatyka. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
46,83 zł 50,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Informatyka. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Informatyka. Zakres podstawowy. Klasa 3 to kolejna część serii skłaniającej do samodzielnego szukania rozwiązań i zachęcającej uczniów do ciągłego rozwijania umiejętności pisania programów. Zawiera atrakcyjne infografiki, które odwołują się do sytuacji z życia uczniów, porządkują zdobyte...
Geografia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
19,60 zł 21,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Geografia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Geografia Karty Pracy Ucznia 3 Liceum I Technikum zakres podstawowy.
Historia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
47,75 zł 51,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Historia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Materiał nauczania w podręczniku został uporządkowany chronologicznie. W podręczniku zostały wyodrębnione działy. Każdy dział obejmuje zamknięty okres z historii powszechnej lub Polski albo zintegrowane treści z historii powszechnej i Polski (w zależności od specyfiki omawianej epoki). W ramach...
Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy 0/5 Nasza cena:
36,25 zł 39,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy

Podręcznik ściśle dopasowaliśmy do wiedzy i umiejętności absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej. Dawkujemy w nim wiedzę tak, żeby uczniowie mieli wystarczająco czasu na jej przyswojenie. Po każdym fragmencie teorii mogą sprawdzić jej zrozumienie, rozwiązując specjalnie dobrane zadania. Książka...
Ponad słowami 3. Część 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
34,87 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ponad słowami 3. Część 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Ponad słowami dla klasy 3 część 2, obejmujący dwudziestolecie międzywojenne oraz wojnę i okupację, w przystępny sposób przedstawia obraz epoki literackiej. Pozwala harmonijnie łączyć treści literackie, kulturowe oraz językowe. Ma uporządkowaną strukturę: poszczególne obszary nauczania są...
Billy Summers 0/5 Nasza cena:
28,87 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Billy Summers

Najnowsza książka mistrza gatunku. Billy Summers jest najlepszy w swoim fachu. Eliminuje ludzi, ale tylko tych naprawdę złych. Był snajperem w Iraku, więc zna się na rzeczy i zawsze strzela celnie. Tym razem przyjmuje ostatnie zlecenie. Czas w końcu na zasłużoną emeryturę.  Niestety, coś idzie nie...
Wybaczam ci 5/5 Nasza cena:
26,04 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wybaczam ci

Ina Kobryn prowadzi spokojne, uporządkowane życie. Spełnia się w pracy, wraz z mężem stara się o dziecko i właściwie nie ma powodów do zmartwień. Wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy siada przed laptopem i dostrzega, że mąż nie wylogował się ze swojego konta na Facebooku. Jej wzrok pada na krótką...
Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1 (pocket) 0/5 Nasza cena:
9,96 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1 (pocket)

Nawet w piersi zimnego drania bije serce. Ona zamierza wślizgnąć się do jego. Aria Scuderi, pochodząca z jednej z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych w Chicago, walczy o niezależność, mimo że dziewczyny w jej świecie nie mają prawa decydować o sobie. W wieku zaledwie piętnastu lat rodzice...
Chemia 3. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
22,91 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chemia 3. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Maturalne karty pracy. Chemia. Klasa 3. Zakres rozszerzony. Liceum i technikum.
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula