Zawalcz o mnie

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 21
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Ilość stron
352
Nasza cena: 26,73 zł 39,90 zł Taniej o: 33%

Zakochałem się w Sydney Hastings, kiedy miałem dziesięć lat.
Kiedy mieliśmy po szesnaście lat, przyrzekliśmy sobie być razem na zawsze.
Kiedy miałem dwadzieścia dwa lata, złamałem wszystkie dane jej obietnice.
Zostawiłem ją i przyrzekłem sobie, że nigdy nie wrócę w rodzinne strony.
Po śmierci ojca muszę przyjechać do Sugarloaf na pół roku.
Zobaczę ją znowu. Już nie tylko w moich wspomnieniach.
Kiedy jesteśmy razem, czuję, jakby czas stanął w miejscu.
Ciągle jej pragnę, ale na nią nie zasługuję.
Zamiast przepraszać, biorę ją w ramiona.
A potem to ona mnie zostawia.
Teraz muszę walczyć. Dla niej. Dla nas. O życie, którego oboje pragniemy…


"Zawalcz o mnie" to druga część najnowszej serii romansów zatytułowanej "The Arrowood Brothers". Bohaterami tej czteroczęściowej opowieści są bracia Connor, Declan, Sean i Jacob Arrowoodowie. Po śmierci znienawidzonego ojca wracają w rodzinne strony, by wypełnić jego ostatnią wolę. Każdego z nich czeka konfrontacja z przeszłością i własnymi uczuciami. Każdy musi podjąć decyzję, która radykalnie odmieni jego życie.

Recenzje (21)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Miłość jest w stanie wszystko wybaczyć, miłość to walka i o miłości nigdy się nie zapomina, ,, Zawalacz o mnie " to historia o miłości i jej bezkresie.

  Declan przystojny, czarujący i zdecydowanie chroniący własną piersią ludzi, których kocha. Choć miłość w jego przypadku to ciągła walka, którą toczy sam ze sobą, to jest w nim iskierka nadziei, która tli się w jego sercu tylko dla jednej kobiety, Sydney.

  Sydney piękna dziewczyna z małego miasteczka, która została porzucona, odtrącona przez miłość swojego życia. Ze złamanym i poturbowanym sercem idzie naprzód z uniesiona głowa, walcząc z marzeniami.

  Sydney i Delan to nie związek, lecz dwie poturbowane przez los dusze, które mają swoje sekrety. Czy prawdziwa miłość ma szansę przetrwać lata? Czy Declan postawi się losowi i zawalczy o miłość, którą sam sobie odebrał? Zapraszam do książki po odpowiedzi.

  Declan to zdecydowanie typ, za którym wszystkie się oglądają, a to za sprawą jego serca, które ma jak na dłoni i bije ono tylko dla jednej osoby. Sydney to postać, w której jest wola walki i lekką nutą niepewności. Ta para to dwa magnesy, które się przyciągają i to właśnie sprawiło, że książkę czytałam na jednym wdechu.

  Wow ta książka zaskoczyła mnie, biorąc ja do ręki nie spodziewałam się historii, która wyciśnie łezy. Wiem, że to jest seria przedstawiająca losy braci, ale uwierzcie mi, nie trzeba znać pierwszego tomu, by sięgnąć po nią. Ja jestem tego przykładem. Polecam wszystkim i wiem, że nadrobię zaległości z pierwszym tomem .

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Często nie znamy właściwej ścieżki i wybieramy złą, ale jeśli jesteś mądry i skupiony, zawsze możesz skorygować drogę, którą idziesz."

  @conniemichaels

  To była miłość od dziecięcych lat. Choć życiowe ścieżki nie poszły jak powinny, Declan wraz z braćmi uciekł porzucając miłość i przeszłość. Teraz wrócił by wykonać warunki testemantu ojca, a co za tym idzie stanąć oko w oko z prawdziwą i jedyną miłością jego życia. Sydney porzucona i zraniona, nikogo nie kochała jak jego, nawet po latach jej serce rwie się do niego. Ścieżki dwojga przecinać się będą wielokrotnie, lecz mimo jej chęci by walczył o ich miłość i uczucie, Declan boi się zaryzykować. Los przewidział dla nich jednak pewne psikusy.

  Muszę stwierdzić, że ta część zdecydowanie pokonała poprzednią. Bracia Arrowood w przeszłości zostawili wiele nierozwiązanych lub niewłaściwie zakończonych spraw. Teraz przyszła pora na Declana, by zmierzył się ze swoimi błędami. Zostawiając jedyną miłość swojego życia, zamknął się za wielkim murem, który po latach ciężko przeskoczyć. Nie dopuszcza do siebie myśli, że mógłby ponownie spróbować normalnie żyć, przez widmo przeszłości i lęki. Sydney nie chce odpuścić i kiedy jej ukochany powrócił pragnie, by został już na zawsze. Okaże się to wielkim problemem, bo choć kocha nie potrafi zrezygnować z dotychczasowego życia. Przepuchanek, podejść będzie wiele a los ma dla nich kilka niespodzianek. Upór Declana będzie tak silny, że Sydney się podda i przestanie walczyć, będzie czekała na moment kiedy obudzi się i zawalczy o to co najcenniejsze. Lecz chwila ta może przyjść dosyć późno lub nie nadejść wcale. Bolesna, wstrząsająca i dramatyczna historia wewnętrznych obaw, rozterek i przeszkód trudnych do pokonania na drodze miłości do pełni szczęścia i spokoju. Autorka dała czadu i aż boje się kolejnej części, myślałam, że lepiej już się nie da najwidoczniej wszystko jest możliwe. Ta książka to istny sztos.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „– Jesteś dobrym człowiekiem – mówię, podchodząc do niego. – Kochającym, troskliwym, uczciwym. Zrobiłbyś wszystko dla kogoś, kogo kochasz.

  – Czyli co? Nawet zostawiłbym? Porzucił? Tak postąpiłem z tobą”.

  „Zawalcz o mnie” to przepiękna, romantyczna, delikatna, a zarazem przepełniona bólem, żalem i smutkiem historia, która poruszyła każdą cząstkę mojego serca. Jest to drugi tom serii „Arrowood Brothers” autorstwa Corinne Micheals, na który ogromnie czekałam! Jest to książka, dla której dosłownie rzuciłam wszystko i którą pochłonęłam w jeden wieczór, ponieważ nie mogłam ani na minutkę się od niej oderwać. 💙

  Przeczuwałam, że historia Declana – najstarszego z braci oraz Sydney nie będzie łatwa i zwyczajna. Moja intuicja nie zawiodła, podpowiadając mi, iż będzie to opowieść o miłości wyjątkowej, prawdziwej i niezwykle szczerej, ale której droga nie zostanie usłana różami, a z kolei bohaterom przyjdzie się zmierzyć z wieloma przeciwnościami losu. Declana i Sydney łączy wspólna przeszłość i bolesne wspomnienia. Kochali się. Pragnęli wspólnej przyszłości. Jednak pewnego dnia wszystko runęło jak domek z kart. Jedno tragiczne wydarzenie doprowadziło do tego, że mężczyzna złamał kobiecie serce, porzucając ją i wyjeżdżając z Sugarloaf. Teraz, po śmierci ojca, główny bohater zmuszony jest spędzić pół roku na rodzinnej farmie. Nie będzie to łatwy powrót. Dec i Syd będą musieli zawalczyć. O siebie. O swoje pragnienia i marzenia. Jednak przede wszystkim o łączące ich uczucie, które pomimo wielu lat rozłąki, nadal tli się w ich sercach i nie pozwala o sobie zapomnieć.

  Książka „Zawalcz o mnie”, podobnie jak „Wróć do mnie”, absolutnie zauroczyła mnie swą treścią! Dała mi o wiele więcej, niż się spodziewałam i oczekiwałam. Autorka po raz kolejny zafundowała mi historię z potężnym ładunkiem emocjonalnym! Ogromne wzruszenie, bezradność, strach, niepewność, gniew, złość, ale też radość, nadzieja i wiara. Cała paleta namacalnych emocji uderzających we mnie znienacka i docierających do najgłębszych zakamarków mojej duszy. Prawdę mówiąc, nie pamiętam, kiedy ostatnio zdarzyło mi się tak bardzo płakać podczas lektury... Bo naprawdę wylałam tutaj morze łez. W pewnym momencie musiałam chwilowo odłożyć powieść na bok, odetchnąć, uspokoić oddech i dopiero wtedy byłam w stanie wrócić do dalszego czytania. Czułam i przeżywałam wszystko razem z bohaterami. Kibicowałam z całej siły, aby w końcu udało im się odnaleźć upragnione szczęście i spokój.

  Szczerze uwielbiam postaci, które kreuje Corinne Micheals! W moich oczach nie są to nad wyraz wyidealizowane osoby. Mają zalety, ale też wady. Declan to bohater, który wybudował wokół siebie ogromny mur. Po powrocie w rodzinne strony czeka go konfrontacja nie tylko z demonami przeszłości, ale też z konsekwencjami decyzji, jaką podjął lata temu. Opiekuńczy, troskliwy, honorowy, ale też uparty i nieco zagubiony mężczyzna, który jest w stanie zrobić wszystko dla najbliższych mu osób. Sydney to bohaterka o niesamowicie wielkim sercu przepełnionym dobrocią i ciepłem. Kobieta, która wiele przeszła, została boleśnie skrzywdzona, a mimo to potrafi wybaczyć i dać drugą szansę. Uwielbiam również lekkość pióra autorki, jak również naturalne i niewymuszone dialogi między bohaterami, które potrafią chwycić i ścisnąć serce czytelnika.

  „Zawalcz o mnie” to cudowna, aczkolwiek pełna cierpienia historia, która niejednokrotnie mnie zraniła i poruszyła. Jest to książka w pewnym stopniu przewidywalna i schematyczna, lecz nie zmienia to faktu, iż przenika, absorbuje i angażuje ona czytelnika niemalże w stu procentach. Jest to opowieść dojrzała, życiowa opowiadająca o sile czystej miłości i przeznaczeniu, którego nie da się oszukać. Historia pokazująca, że o prawdziwe uczucie trzeba czasami mocno zawalczyć i nigdy nie należy się poddawać. Powieść o przyjaźni, rodzinie, zaufaniu, wybaczeniu i drugiej szansie. Z ręką na sercu muszę przyznać, że seria o braciach Arrowood jest na bardzo dobrej drodze, aby stać się jedną z moich ulubionych serii, do której na pewno w przyszłości jeszcze nie raz powrócę. Ogromnie polecam i nie mogę się doczekać kolejnej części oraz historii Seana i Devney. 💙

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kiedy Declan miał 10 lat zakochał się w Sydney.

  Mając lat 16 przyrzekł, że nigdy jej nie opuści.

  Jednak w wieku 22 lat złamał wszystkie dane dziewczynie obietnice i postanowił, że wyjedzie i nigdy nie wróci w rodzinne strony.

  Teraz, po śmierci ojca, przyjechał do Sugarloaf na pół roku wypełnić jego wolę i wszystkie emocje wróciły ze zdwojoną siłą.

  Chociaż pragnie Sydney, to jednak ciągle ją od siebie odpycha.

  W końcu dziewczyna ma dosyć i teraz ona chce sprzedać farmę i wyjechać.

  Tym bardziej, że pewne okoliczności uległy drastycznej zmianie...

  Czy Declan przejrzy na oczy i będzie potrafił ją zatrzymać?

  Możecie myśleć, co chcecie, ale ja zakochałam się w tej serii.

  Chociaż to druga część, jest równie dobra jak pierwsza.

  No..przyznaję bez bicia, jest bardziej ckliwa, wzruszająca i więcej tu mamy zabawy w ,,żurawia i czaplę", ale to wszystko jest tak fajnie napisane, że nawet ja w pewnym momencie się trochę popłakałam.

  Romansoholiczki moje kochane- będziecie zachwycone!

  W tej historii mamy wszystkie barwy tęczy, więc jest to idealna lektura na wieczór po ciężkim dniu.

  Takie chwile, kiedy bez pardonu możemy się rozmarzyć są równie cenne, dlatego ja książkę Wam polecam z całego mojego romantycznego serducha

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Bracia Arrowood dawno temu zawarli pakt i wyprowadzili się z domu rodzinnego. Po latach trochę z przymusu powracają. Najmłodszy, Connor, ułożył sobie życie. Najstarszy, Declan, nigdy nie chciał wracać, chciał żyć w Nowym Jorku. Lecz teraz musi spędzić pół roku na farmie rodziców.

  Jak zareaguje, gdy spotka miłość z dawnych lat? Czy Sydney wybaczy mu, że porzucił ją nie podając powodu? Co będzie musiało się wydarzyć, aby Declan zawalczył o kobietę swego życia?

  💙💙💙💙💙💙💙

  "Zawalcz o mnie" to drugi tom serii o braciach Arrowood. Pierwszy bardzo mi się podobał. Tym razem jest tak samo.

  Historia wciągnęła mnie od samego początku. Z każdym kolejnym wydarzeniem chciałam wiedzieć, co będzie dalej. I tak w szybkim tempie dotarłam do ostatniej strony.

  A po drodze było dużo uśmiechu, gdy bracia przekomarzali się ze sobą oraz dużo łez i momentów wzruszeń. W pewnej sytuacji podobnie jak Declanowi łzy ciurkiem leciały mi z oczu.

  Bardzo polecam Wam tę serię. Nie odmawiajcie sobie tak dobrych i dostarczających wielu emocji książek

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 16 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Postscriptum. Pamiętaj o mnie. Tom 2 5/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Postscriptum. Pamiętaj o mnie. Tom 2

Drugi tom cyklu "Pamiętaj o mnie", który skradł serca czytelniczkom. Ta historia zostaje w pamięci na długo. I bohaterka, której decyzje budzą emocje. Małgorzacie udaje się spotkać z tajemniczym nadawcą listów, ale odkrycie, kim ON jest, bardzo ją zaskakuje. Musi ponownie zajrzeć w przeszłość, by...
Zapomnij o mnie 5/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zapomnij o mnie

Pierwszy gorący tytuł New Adult od bestsellerowej autorki K.N. Haner! Przeprowadzka do Nowego Jorku jest dla 28-letniego Marshalla szansą na odcięcie się od dawnego życia i błędów, które popełniał w młodości. Nowa praca, nowe miejsce, nowe życie. Kiedy Marshall dowiaduje się, że para studentów...
Zapomnij o mnie (pocket) 5/5 Nasza cena:
8,40 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zapomnij o mnie (pocket)

Pierwszy gorący tytuł New Adult od bestsellerowej autorki K.N. Haner! Teraz dostępny w wersji kieszonkowej! "Zapomnij o mnie" to wciągająca opowieść, w której główny bohater zostaje uwikłany w trudną relację z piękną kobietą, która zapanowała nad jego sercem i ciałem. Miłość może zrobić z...
Chłopak, który wiedział o mnie wszystko 3/5 Nasza cena:
24,46 zł 38,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chłopak, który wiedział o mnie wszystko

O Boże, chyba zwymiotuję! Nie wierzę, że muszę iść do tej głupiej nowej szkoły, i to od razu po beznadziejnie nudnych wakacjach. Wtem za plecami usłyszałam najcudowniejszy głos na świecie. To przecież Clay Preston, mój najlepszy przyjaciel, któremu zwierzałam się z każdej tajemnicy, i który znał...
Chłopak, który o mnie walczył 4/5 Nasza cena:
28,49 zł 37,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chłopak, który o mnie walczył

Czasem musisz odejść... Rozstanie z Jamiem było dla Ellie najtrudniejszą rzeczą, z jaką musiała się zmierzyć. Rozpoczęła nowe życie, w nowym miejscu, u boku nowego mężczyzny. Tragedia rodzinna zmusza ją jednak do powrotu do domu. Ellie jest przekonana, że wyleczyła się z Jamiego - zapomniała o...
To, czego o mnie nie wiesz 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, czego o mnie nie wiesz

Kolejny tom bestsellerowej serii o nadmorskim Hartwell. Nie zaznasz miłości, jeśli nie uporasz się z przeszłością. Dahlia McGuire, złotniczka i właścicielka sklepu z pamiątkami, choć zerwała niemal wszystkie kontakty z rodziną, uwielbia swoje spokojne życie w nadmorskim Hartwell. Gdy jednak...
Walcz o mnie 3/5 Nasza cena:
25,68 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Walcz o mnie

– Na twoim miejscu nie wyrywałbym się tak. – Bo co? – Skarbie, uwierz mi, że nie chcesz wiedzieć. Emily jest młodą, zamkniętą w sobie kobietą, która cały czas próbuje się uporać z koszmarną przeszłością. Zmiany zachodzące w jej życiu nie budzą jej entuzjazmu, a nagła propozycja nowej pracy wywołuje...
List. Pamiętaj o mnie. Tom 1 5/5 Nasza cena:
24,77 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

List. Pamiętaj o mnie. Tom 1

Ta historia zostanie z Tobą na długo. Emocje skradną Ci serce, jak i bohaterka, którą najlepiej zrozumie jedynie druga kobieta. Małgorzata jest szczęśliwą żoną i matką. Od kilku lat jako pisarka święci triumfy. Najbliżsi sądzą, że ma wszelkie powody do zadowolenia. Ale pozory mylą. Małżeństwo nie...
I co o mnie powiesz 5/5 Nasza cena:
25,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

I co o mnie powiesz

Piekielnie zabawna, szczera i wnikliwa analiza miłości, przyjaźni oraz poruszania się po emocjonalnym rollercoasterze życia po trzydziestce Kim do chol*ry jest Tori Bailey? Tori bez dwóch zdań prowadzi w życiowej grze. Jej oparta na własnych przeżyciach bestsellerowa książka zainspirowała miliony...
Jutro w czas bitwy o mnie myśl 0/5 Nasza cena:
22,81 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jutro w czas bitwy o mnie myśl

Marta zaprasza niedawno poznanego Victora do swojego madryckiego apartamentu. Wszystko dzieje się pod nieobecność męża, który przebywa w podróży służbowej w Londynie. Kiedy zasypia jej dwuletni syn, Victor i Marta udają się do sypialni. W ramionach niedoszłego kochanka Marta nagle umiera....
Zapomnij o mnie 4/5 Nasza cena:
25,23 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zapomnij o mnie

Marco Antonelli to mężczyzna, który ma wszystko. Bogatego ojca, przyjaciół i piękną dziewczynę, Ginę Sorento. Jednak pewnego dnia jego życie przewraca się do góry nogami – ojciec bankrutuje i popełnia samobójstwo, przyjaciele odsuwają się, a narzeczona porzuca go, by wyjść za jego kumpla. Po...
Ktoś mnie pokochał. Bridgertonowie. Tom 2 5/5 Nasza cena:
29,12 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ktoś mnie pokochał. Bridgertonowie. Tom 2

Anthony Bridgerton, najbardziej zatwardziały kawaler Londynu, staje przed prawdziwą miłosną próbą… Ku zaskoczeniu całego Londynu wicehrabia Bridgerton nie tylko zdecydował się na małżeństwo - wybrał już nawet kandydatkę na żonę! Jedyną przeszkodą jest starsza siostra jego wybranki Edwiny, Kate...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula