Zapach grzechu

Książka
31,99 zł
Outlet
18,99 zł
eBook
22,40 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Oprawa:Miękka
Wydawnictwo:Lucky
Rok wydania:2020
Ilość stron:384
Opis
To nie jest kolejna powieść romantyczna, jakich wiele. To niezwykle pasjonująca i emocjonalna historia, w której namiętność miesza się z mafijnym światem i tajemnicami bohaterów! "Zapach grzechu" od Nany Bekher wywołuje ciarki i sprawia, że z rozdziału na rozdział chce się pochłonąć jeszcze więcej.

Nawet największe szczęście budowane latami, może runąć w ułamek sekundy. Nawet najukochańsza osoba może okazać się wrogiem...

Ana jest doskonałym przykładem spełnionej, szczęśliwej kobiety - prężnie rozwijająca się kariera zawodowa, a przy jej boku kochający mąż i dziecko, które jest oczkiem w głowie rodziców. Wydawać by się mogło, że miłość od pierwszego wejrzenia to cudowne love story z prawdziwym happy-endem - jak bardzo jednak można się mylić w stosunku do ukochanej osoby...

Pewnego dnia świat Any zostaje wywrócony o 180 stopni. Kobieta budzi się w nieznanym pomieszczeniu. Przywiązana do łóżka. U jej boku nie ma ani dziecka, ani męża - co więcej, dowiaduje się o nim brutalnej prawdy. Jej kochający mężczyzna po prostu ją sprzedał, a od tego momentu jej ciało należało do jednego z najgroźniejszych gangsterów w mieście. Miguel Navarro jest bezwzględny, zdeterminowany i nie zna litości - przed laty zamordował swoją narzeczoną i własnego przyjaciela, gdy dowiedział się o zdradzie. Ana stała się jego celem, który miałby odmienić życie uczuciowe gangstera - Navarro wykorzystał sytuację i przejął żonę własnego dłużnika jako spłatę.

Ana od razu wpadła Miguelowi w oko - uderzające podobieństwo do jego zmarłej narzeczonej powoduje, że gangster nawet nie próbuje ukryć swojego rosnącego zainteresowania. Kobieta też nie pozostaje dłużna, z czasem przekonując się do ciepłej i wrażliwej twarzy brutalnego mafiozy. Jak potoczą się losy Any? Czy wszystkie tajemnice zostały wyjawione, a porachunki wyjaśnione?

"Zapach grzechu" jest książką autorstwa Nany Bekher - początkująca pisarka, która swoje prace zaczynała tworzyć na popularnym serwisie Wattpad. Jest autorką głównie książek z gatunku literatury obyczajowej i romansu. Jedną z najpopularniejszych lektur jest "Nieznośny milioner" - Bekher wydała również pierwszy tom serii "Ginger" - erotyczne "Włoskie pożądanie".

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii obyczajowa

Szczegóły
  • Autor: Nana Bekher
  • Wydawnictwo Lucky
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2020
  • Ilość stron: 384
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788366332157
  • Język: polski
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788366332157
  • EAN: 9788366332157
  • Wymiary: 13.5x20.5 cm
  • Dane producenta: Lucky Robert Stępień, Żeromskiego 33, 26-600 Radom, Polska, robert@wydawnictwolucky.pl, tel. 483638354
Recenzje książki Zapach grzechu (7)
  1. taniaksiazka.pl
    Początkujący Recenzent
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Justyna D. w dniu 2020-03-20
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

    Cóż to była za historia! ♥ Zapraszam Was na premierową opinię o kolejnej powieści autorki! ♥

    Styl autorki świetnie mi jej znany, z powieści "Nieznośny milioner". Autorka pisze lekko, przyjemnie,nie ma zbędnych opisów, a dialogi są naturalne, a nie wymuszone. Znajdziemy tutaj sceny 18+, które również były zrobione w przemyślany sposób i nie zasłoniły fabuły,a były dodatkiem.

    Akcja powieści ani na chwilę nie zwalnia. Cały czas się coś dzieje, że nie ma miejsca na nudę. Wydarzenia są ściśle ze sobą powiązane, dzięki czemu nie zgubimy się w fabule.

    Okładka jest idealna, piękna,zmysłowa. W środku mamy podział na rozdziały,w których opowiada i Ana i Miguel, przez, co świetnie poznajemy oboje bohaterów.

    Ana wiedzie szczęśliwe życie u boku kochającego, jak jej się wydaje męża z dzieciątkiem u boku. Wszystko zmienia się feralnego dnia, gdy budzi się zamknięta w pomieszczeniu. Nie wie, co się stało,ani gdzie jest. Dawny przyjaciel rodziny,mówi jej, że została sprzedana i teraz będzie własnością kogoś innego. Mężczyzna otwarcie dobiera się do kobiety, a gdy nie wskóra nic po dobroci, bierze ją siłą. Kobieta jest zrozpaczona, a dodatkowo, nie ma przy niej dziecka. Przy nowym właścicielu nadal chce być twarda i silna, ale czyny mężczyzny sprawiają, że kobieta jest załamana. Podczas pobytu u swojego nowego "właściciela" poznaje jego siostrę, która staje się jej opoką w tym trudnym czasie. Miguel zaczyna okazywać jej bardziej przyjazną stronę swojej mrocznej natury. Powoli,małymi krokami stają się sobie coraz bliżsi. Niestety tajemnice i były mąż mogą namieszać w ich nowej codzienności? Jak potoczą się losy tej dwójki?

    Ana to kobieta silna, waleczna, kochająca swojego syna, dla dobra którego jest w stanie do wielu poświęceń. To kobieta o dobrym sercu, która daje sobie i Miguelowi drugą szansę.

    Miguel to bezwzględny mężczyzna,który dla swoich celów nie ugnie się przed niczym. Potrafił wpakować kulkę w swoją narzeczoną, która go skrzywdziła, więc raczej do uprzejmych i wybaczających nie należy. Gdy spotyka pierwszy raz Anę,jest nią oczarowany, a dodatkowo jej podobieństwo do Almy jest wręcz uderzające. Musi mieć ją za wszelką cenę, i gdy nadarza się okazja "kupuje" ją. Z początku jest takim samym dupkiem, ale z każdym bliższym poznaniem,spędzaniem czasu z Aną, staje się dobrym mężczyzną. Jakie kierują nim motywy? I czy uda mu się stworzyć związek z Aną? Przekonajcie się sami :D Miguel to facet, który przeraża,ale również ma w sobie coś takiego, co kobietę do niego ciągnie. I nie mówię tu tylko o Anie :D Z powodzeniem może zostać,moim kolejnym książkowym mężem.

    Historia opisana przez Nanę Bekher jest zaskakująca, trochę przerażająca, ale w tym wszystkim, magiczna, piękna i świetnie przemyślana.

    Mąż Any okazał się kompletnym kretynem i na jej miejscu, chybabym go zabiła za to, jakie piekło jej zgotował. Bo powiedźmy sobie szczerze, kiedy kobieta mówi "nie", to to słowo właśnie to oznacza. Była piękną kobietą, nic dziwnego, że przyjaciel Jamesa miał na nią ochotę, ale kurka wodna! Na szczęście Miguel zajął się nim odpowiednio. Choć sam bez winy nie jest. Na całe szczęście zrozumiał, że siłą nic nie wskóra,gdy kobieta będzie się go bać.

    Kolejna sprawa to powoli rodząca się więź między bohaterami. Nie było łatwo obojgu. Ana musiała nauczyć się ufać i otworzyć się na nową sytuację, a Miguel z tyrana, musiał stać się mężczyzną, jakiego pragnęłaby każda. Mimo iż był wybuchowy, przeszedł kompletną metamorfozę. Podobała mi się jego zmiana i to jak obecność Any, na niego działała. Było wszystko czego można oczekiwać po prawdziwie dobrym romansie.

    Tajemnice i były mąż są dodatkiem, który mieszał w ich relacji, co również mi się podobało,bo było takie inne od wszystkiego,co już czytałam.

    Powieść ta jest idealna na wiosenne wieczory. Czyta się lekko, strony same uciekają,a my chcemy więcej i więcej. Ostrzegam! Nie zaśniecie póki nie poznacie zakończenia! ♥ Uwielbiam takie powieści, a tutaj autorka świetnie sobie poradziła. Dla mnie to bomba emocji, prawdziwa petarda! Nie czekajcie ani chwili. Już dziś zamówicie swój egzemplarz. Serdecznie Wam polecam!

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Edyta B. w dniu 2021-10-11
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Ana to, na pozór, szczęśliwa żona i matka. Ale czy aby na pewno? Pewnego dnia okazuje się, że jej ukochany mąż oddał ją i ich synka groźnemu gangsterowi jako spłatę swoich długów. W tym momencie poukładane życie kobiety uległo całkowitej zmianie.

    Miguel to bezwzględny i bardzo niebezpieczny gangster. Gdy pewnego dnia, przypadkowo spotyka Anę, postanawia, że musi ją mieć, bo dziewczyna bardzo mu kogoś przypomina, a okazja ku temu natrafia się bardzo szybko.

    Jak potoczy się życie Any? Czy zdoła zaakceptować to co ją spotkało? Czy groźny Miguel pokaże swoje inne oblicze? Jaką tajemnicę skrywa mężczyzna i jak jej ujawnienie wpłynie na kobietę i ich relację?

    "Zapach grzechu" zapewnia czytelnikowi mnóstwa emocji. Przemoc, brutalny świat gangsterów, niebezpieczeństwo, strach, niepewność, tajemnice, a pomiędzy tym rodzące się uczucie, poprzedzone dziką namiętnością i pożądaniem. Dużo się w niej dzieje, a akcja toczy się naprawdę szybko. Moim zdaniem momentami nawet trochę zbyt szybko.

    Bohaterowie przypadli mi do gustu i polubiłam ich. Zmieniali się pod swoim wpływem. Ana staje się coraz silniejsza, a Miguel powoli pokazuje swoje drugie, skrywane oblicze kochającego męża i ojca.  Po bardzo brutalnym początku, po którym myślałam, że Ana się nie podniesie, ona jednak dała radę i nawet potrafiła stawiać się swojemu oprawcy, co bardzo mi się podobało.

    W książkach Autorki uwielbiam to, że są napisane lekkim i przyjemnym językiem. Tak jest i tym razem, dzięki czemu czytało się ją naprawdę dobrze i szybko.

    Dziękuję Wydawnictwu Lucky oraz Nanie Bekher za możliwość przeczytania i zrecenzowania tej książki.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  3. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Kamila W. w dniu 2021-10-10
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Ana jest szczęśliwą żoną Jamesa Pattersona i matką małego Natàna.

    Jednak nie wie, że to małżeństwo jest jedną wielką fikcją.

    Pewnego dnia budzi się przywiązana do łóżka w obcym domu.

    Okazuje się, że jej mąż James sprzedał ją i ich synka, bo przegrał wszystko.

    Przeżywa szok, bo najpierw zostaje zgwałcona przez przyjaciela jej męża, a potem dowiaduje się od niego, że od teraz jej "właścicielem" będzie bezwzględny gangster Miguel Navarro.

    Gdy Ana trafia do Miguela ON siłą zmusza ją do seksu i zabija mężczyznę, który ją zgwałcił.

    Życie Any i jej synka przewraca się do góry nogami.

    Miguel więzi Anę i ewidentnie coś przed nią ukrywa.

    Ana planuje ucieczkę, ale z biegiem czasu zakochuje się w Miguelu.

    Jaką tajemnicę ukrywa gangster i czy Ana powinna mu zaufać?

    W tej książce znajdziecie dużo przemocy, brutalności, namiętności i tajemnic z przeszłości.

    Akcja powieści toczy się bardzo szybko.

    Poznajemy gangstera, który kupił sobie kobietę, zgwałcił ją, a jednak ona dała mu szansę, bo wybaczyła jemu i postanowiła zaufać jemu.

    Ana zakochała się w swoim gwałcicielu, a ON pod jej wpływem zmienił się w dobrego, kochającego partnera i idealnego ojca.

    Czekają Was gorące, namiętne i bardzo erotyczne sceny, ale także sytuacje niebezpieczne, bo pewne osoby z przeszłości krążą wokół nich jak sępy i ciągle mieszają w ich życiu.

    Autorka potrafi trzymać czytelnika w napięciu i zaskakuje sekretami z przeszłości. Cały czas coś dzieje się i nie ma nudy.

    Wciągająca, pikantna i intrygująca historia.

    Polecam, a ja już wkrótce napiszę coś więcej o kolejnej książce Nany Bekher, która miała premierę 30.09.2021.

    "Pokusa dotyku" to ciąg dalszy tej historii, a ja mam zaszczyt być jej patronem medialnym.

    Polecam!

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  4. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Anna K. w dniu 2021-10-03
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Ana jest żoną Jamesa i matką małego Natana. Jej życie jest udane i poukładane. Kocha męża i czuje się kochana, rozpieszczana i adorowana. Niestety to tylko pozory, a jej mąż okazuje, się kimś zupełnie innym niż myślała. Mężczyzna jest hazardzistą, a jego długi są ogromne, na dodatek zadłużył się u bardzo niebezpiecznych ludzi. Kobieta, siadając do wspólnego śniadania, nie ma, pojęcia co za chwilę się stanie. Budzi się przywiązana do łóżka, po czym dowiaduje się, że została sprzedana, jak niepotrzebna rzecz, jakby nic dla niego nie znaczyła. Na dodatek James nie tylko ją oddał za długi, ale również ich syna. Jest przerażona, boi się nie tylko o siebie, ale również o malca, nie ma, pojęcia gdzie jest. Zanim zostaje dostarczona do swojego nowego właściciela, którego człowiek przez lata uważała, za przyjaciela bezlitośnie ją gwałci. Niestety to nie jedyny gwałt tego dnia.

    Trafia Miguela, bezwzględnego gangstera, który na dzień dobry nie tylko ją zmusza do seksu, ale również zabija mężczyznę, który ją wcześniej zgwałcił. Ana nie widzi możliwości wyjścia z tej sytuacji. Jednak z czasem wszystko zaczyna się zmieniać, poznaje siostrę Miguela, a ON pomału pokazuje się z innej strony. Czy bezwzględny gangster zmieni się dla niej? Czy jej koszmar się skończy? Czy odzyska synka?

    Może książka nie jest arcydziełem, a momentami jest przewidywalna, jednak mnie się podobała. To taka pozycja na jeden wieczór czytało się ją bardzo szybko. Historia pełna namiętności, niebezpieczeństw, gangsterskich porachunków. Akcja szybka, nawet bardzo, czasami mamy przeskoki czasowe. Czytamy ją z perspektywy zarówno Ana, jak i Miguela co według mnie sporo wnosi, pozwala spojrzeć na wszystko z różnej perspektywy.

    Ana jest młodą kobietą, której nagle zawala się świat. Jej mąż okazuje, się kimś zupełnie innym niż myślała, zostaje rozdzielona z synkiem, zgwałcona, sprzedana. Według mnie jest bohaterką dość silną, pomimo sytuacji, w jakiej się znalazła niedającą się złamać.

    Miguel początkowo jest groźnym i bezwzględnym gangsterem, jednak później się zmienia. Przeważnie lubię takie zmiany w męskich bohaterach, jednak tym razem troszkę za bardzo stał się „cukierkowy”.

    To kolejna książka autorki, którą miałam okazję czytać i ja lubię jej styl pisania. „Zapach grzechu” jest książką, którą mnie się podobała i według mnie warto po nią sięgnąć. Polecam.

    Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  5. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    3/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Martyna K. w dniu 2020-08-02
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Nana Bekher ma już w literackim dorobku 7 książek. ,,Zapach grzechu" to było moje pierwsze spotkanie z jej twórczością.

    Ana, główna bohaterka powieści, została sprzedana za długi męża słynnemu gangsterowi. Nie wiedziała co ją czeka, bo już na samym początku została zgwałcona. Dodatkowo odseparowano ją od synka. Czy Anie udało się przetrwać?

    Gdy sięgałam po tę książkę nie miałam względem niej szczególnie wielkich oczekiwań. Liczyłam na lekką, wakacyjną powieść i taką też otrzymałam. Zapoznałam się z nią w naprawdę ekspresowym tempie.

    Przeszkadzało mi to, że było bardzo dużo opisów seksu. Zdecydowanie można by to było zmniejszyć, a powieść zyskałaby w oczach czytelników. Dodatkowo niektóre wątki są naprawdę króciutkie, można by je bardziej rozwinąć. Niektóre z kolei nie doczekały się swojego zakończenia.

    ,,Zapach grzechu" Nany Bekher to książka do przeczytania za jednym razem. Mimo tego, że jest obszerna, czyta się ją naprawdę sprawnie.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula