Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 4
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
14,5x20,5 cm
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
248
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 22,43 zł
Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł Taniej o: 40%

Dzięki książce "Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc" dowiesz się, w jaki sposób pozytywnie wykorzystywać otaczającą Cię energię!

Zastanawiałeś się kiedykolwiek, czym tak naprawdę jest pole energetyczne? Zdarzały Ci się bezprzyczynowe uczucia gniewu czy smutku? Wstawałeś z łóżka i przychodziła do Ciebie od razu myśl, że ten dzień będzie nieciekawy? Każdego z nas otacza aura. Zła aura może powodować złe stany emocjonalne lub brak chęci do działania.

Arin Murphy-Hiscock - niezależna pisarka i redaktorka, arcykapłanka Wiccan (religia pogańska) zabiera nas w niesamowitą energetyczną podróż, której celem jest poznanie siebie! Książka jest przeznaczona dla wszystkich, którzy są zainteresowani poznaniem magii swojego pola energetycznego oraz pragną rozwijać swoją świadomość na tym polu.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że zaklęcia posiadają ogromną siłę. Jeszcze więcej nie ma żadnego pojęcia, w jaki sposób je poprawnie wykorzystywać. Książka "Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc" obejmuje ponad 100 zaklęć i rytuałów, które chronią pole energetyczne danej osoby oraz osób bezpośrednio z jej otoczenia.

Lektura zawiera szereg wskazówek związanych z działaniem zaklęć ochronnych. Autorka prezentuje nam rekwizyty i symbole, które mogą być przydatne podczas wypowiadania afirmacji, intencji czy zaklęć. Uczy również, w jaki sposób wyzbyć się negatywnej energii i oczyścić się z nieprzyjemnych stanów emocjonalnych.

Przeczytaj darmowy fragment


O autorce

Arin Murphy-Hiscock ma wieloletnie doświadczenie w uzdrawianiu za pomocą energii. Doskonale zna funkcje i metody różnego rodzaju zaklęć. Odprawia różnego rodzaju rytuały przejścia oraz prowadzi warsztaty dla osób zainteresowanych tematem. Jest autorką wielu książek, m.in. "Księga urody czarownicy" czy "The Way of the Green Witch".

Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Temat dobrej energii, magii i rytuałów oczyszczania interesuje mnie od dawna. Głęboko wierzę w moc dobrych myśli. Niestety wiem też, że negatywne myślenie i rzucanie w kogoś złą energią również działa. Czasami nawet nieświadomie możemy na kogoś rzucić takie złe moce. Albo sami możemy otrzymać taki “prezent”. Ludzie z zazdrości, braku sympatii albo zwykłej niechęci do nas, potrafią swoimi myślami mocno skomplikować nam życie. Czujecie się czasami bez powodu wyczerpani? A może nagle wszystko wam się wali, rzeczy psują się bez powodu? Być może to tylko przypadek, a może właśnie efekt “prezentu” w postaci złych myśli od innych ludzi.

  Okej, to tyle dygresji ode mnie. Teraz czas napisać coś na temat książki Arin Murphy- Hiscock “Zaklęcia ochronne“. To już kolejna książka autorki, wydana na polski rynek. Po tym jak bardzo zauroczyła mnie jej “Księga urody czarownicy”, nie miałam wątpliwości, że chcę kolejne książki! I słusznie, bo o rozczarowaniu nie ma mowy.

  Na początek autorka wyjaśnia nam w ogóle czym są czary. Oczywiście to nie chodzi o takie czary, jakie oglądaliśmy w starych bajkach. Nie będziemy się zamieniać w okrutne czarownice i szykować wywaru w wielkim kotle. Czary to nic innego jak oddziaływanie na energię.

  Dotychczas mocno interesowałam się czarami, które miały na celu ochronić mnie i moich bliskich przed złą energią, którą wysyłają do mnie inni. Po latach praktyk, wsłuchiwania się w siebie, obserwowania reakcji mojego ciała na niektóre osoby- dokładnie wiem kto daje mi dobrą energię, a kto złą. Co jakiś czas korzystam więc z oczyszczania białą szałwią albo zapalania świec w różnych intencjach.

  Dzięki lekturze “Zaklęcia ochronne” będę mogła poszerzyć trochę swoje czary. I zdecydowanie poszerzyłam swoją wiedzę na ten temat! Były odczucia, których nie rozumiałam albo nie wiedziałam, że są one wynikiem podwyższonej wrażliwości na energię. Książka rozjaśniła mi trochę w głowie. A przy okazji dała wiele cennych wskazówek jak jeszcze mogę wykorzystać swoją wiedzę. I w jaki sposób mogę zwiększyć działanie w celu ochrony siebie i moich bliskich przed ludźmi, którzy czerpią radość z złorzeczenia innym.

  Książka składa się z trzech części. Pierwsza to wprowadzenie do czarownictwa. Tu właśnie poznacie podstawy, dowiecie się co to są czary, jak działają, jak to robić etycznie, czym jest krąg ochronny, czy potrzeba tworzyć ołtarzyki oraz z jakich rekwizytów warto korzystać.

  Część druga jest praktyczna. Tutaj znajdziemy konkretne ćwiczenia i wskazówki oraz zaklęcia dotyczące różnych sfer naszego życia (ciała, ducha, domu, rodziny, przyjaciół, bezpieczeństwa poza domem). Wszystkim tym informacjom przyświeca jednak dodatkowa myśl- czarowanie wymaga naszej pracy, etyki, samokontroli i dyscypliny. Nie warto wykorzystywać magii do złych celów, bo ta zła energia zawsze do nas wraca. Bardzo często to my sami siebie atakujemy tą negatywną energią. Dlatego warto zastanowić się co tak naprawdę nas wyczerpuje energetycznie i poznać metody na ochronienie się przed tym.

  Część trzecia to opowieść o rytuałach magicznych i symbolicznych przedmiotach. Gdy potrzebujemy czegoś więcej niż krótkiego zaklęcia, warto zwrócić się ku rytuałom. Te praktyki magiczne są nieco bardziej skomplikowane ale też dzięki temu przynoszą lepsze efekty.

  Jednym słowem- jeśli wierzysz w dobre i złe moce, jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę na ten temat i spróbować samodzielnie oczyścić swoją aurę oraz odgonić od siebie negatywną energię- to bardzo polecam tą lekturę. Daje mnóstwo gotowych podpowiedzi.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  W kłopotach, jedni się modlą, drudzy trzymają nadziei, inni rzucają zaklęcia i odprawiają rytuały. W swojej książce, Arin Murphy-Hiscock nie tylko wyjaśnia kilka sposób, dzięki którym każdy będzie mógł spróbować ochronić się przed negatywną energią, ale też wprowadza czytelnika w temat tworzenia talizmanów, amuletów oraz własnych zaklęć.

  Dzieło Arin Murphy-Hiscock to poradnik, który przykuwa uwagę nie tylko dzięki przepięknej, niezwykle estetycznej okładce, ale także zróżnicowanej, dobrze zbilansowanej zawartości. Na plus zdecydowanie zasługuje podejście autorki do czytelnika. Książka może sprawdzić się bowiem jako wprowadzenie, dla osób zainteresowanych praktykami magicznymi, jak również jako zbiór zaklęć dla osób nieco bardziej zorientowanych w tym temacie. Nie mam pojęcia co prawda, jak odebraliby ją zaawansowani czarownicy i czarownice, jednak dla mnie okazała się pomocna i użyteczna.

  Dla tych, którzy zdecydują się sięgnąć po książkę, autorka przygotowała siedem rozdziałów pełnych informacji. Oprócz zaklęć mających chronić nas samych, przedstawia również takie dla ochrony domu, rodziny i przyjaciół, a także miejsc poza strefą komfortu. Same zaklęcia są zróżnicowane nie tylko pod względem przeznaczenia, czy też potrzebnych do przygotowania składników, ale również poziomu trudności. Niektóre wymagają więcej wprawy i zaangażowania, inne mogą okazać się idealne dla adeptów stawiających pierwsze kroki w świecie praktyk magicznych.

  Jeśli jesteście zainteresowani tematem rzucania zaklęć, chronieniem swojej energii przed niechcianym wpływem, czy też z otwartymi umysłami badacie różne opcje, założę się, że "Zaklęcia ochronne" okażą się dla was cennym nabytkiem. Autorka w praktyczny sposób wykłada swoje racje, prowadząc przez gąszcz przepisów w lekki i sprawny sposób. Osobiście, z lektury jestem bardzo zadowolona.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy wierzysz w magie, tajemniczą siłę, magów, rytualistów i czarownice? Czy nosisz przy sobie kamienie pełne mocy, amulety czy o północy odprawiasz rytuały mające na celu przyciągnięcie miłości i / lub pieniędzy, ochronę przed niekorzystnymi zdarzeniami? A może przeciwnie – jesteś do bólu racjonalny, jesteś przekonany, że wszystko można zważyć, zmierzyć i zbadać? Niezależnie od tego, którą z tych dwóch opcji reprezentujesz, tak naprawdę nie ma chyba człowieka, która choć raz nie spotkał się z rzeczą, którą wytłumaczyć trudno, albo nie pomyślał o czymś, co miało w niedługim czasie o tym miejsce. Wielu z nas wierzy też (a przynajmniej wierzyło w dzieciństwie) w amulety, które chronić nas mają od złego, które przynoszą szczęście czy prowokują korzystne okoliczności.

  Ja również, choć do bólu jestem racjonalna, wierzę w istnienie siły, energii, której ruch wielu zapewnie może nazwać magią. Właśnie dla takich osób jak ja, które dopuszczają do siebie możliwość istnienia pewnych sił, dla tych, którzy magię już praktykują, albo chcą zacząć ją praktykować, a wreszcie dla sceptyków, którzy nie są w stanie nawet wyobrazić sobie magiczne interwencje powstała książka pt. „Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc”. Opublikowany nakładem Wydawnictwa Kobiecego książka autorstwa Arin Murphy-Hiscock, autorki [Adres usunięty]. takiego bestsellera, jak „Green witch” poradnik, to lektura dostarczająca nam wskazówek, jak praktykować magię, a także jak najlepiej dobrać zaklęcie do okoliczności.

  Autorka wprowadza nas w arkana sztuk magicznych stopniując trudność wykonywanych zaklęć oraz dawkując wiedzę w taki sposób, że po książkę sięgnąć może nawet początkująca w tej materii osoba i to bez obaw, że wykona jakiekolwiek zaklęcie w nieprawidłowy sposób. Książka składa się z trzech części, z czego pierwsza stanowi wprowadzenie do czarownictwa, druga – praktyczna – przybliża nam zaklęcia dotyczące różnych sfer naszego życia (ciała i ducha, domu i gospodarstwa domowego, rodziny i przyjaciół oraz bezpieczeństwa poza domem). Autorka zwraca jednak uwagę, że magia nie zastąpi pracy, którą trzeba wykonać i nie zwania nas od samokontroli i przewidywania konsekwencji swoich zachowań. Przypomina nam także, że celowe ataki energetyczne ze strony obcych osób zdarzają się niezwykle rzadko i najczęściej to my sami szkodzimy sobie negatywną energią. Dlatego też warto zwrócić uwagę na wszystko to, co nas męczy i wyczerpuje, a także poznać techniki ochronne, z uziemieniem i ześrodkowaniem na czele.

  Trzecia część tego magicznego poradnika koncentruje się natomiast na rytuałach magicznych i przedmiotach symbolicznych. Niekiedy potrzebne nam jest coś więcej, niż tylko krótkie zaklęcia. Znajdziemy tu nieco bardziej skomplikowane niż w części poprzedniej praktyki magiczne, które co prawda wymagają od nas większej koncentracji czy przygotowań, ale za to mogą dawać lepsze efekty. Co więcej, można je łączyć z różnymi, poznanymi wcześniej zaklęciami, dzięki czemu uzyskana ochrona będzie kompleksowa.

  Lektura książki dostarcza nam wiedzy, którą warto wprowadzić w życie. Tym bardziej, że zaklęcia nie są zbyt skomplikowane, a przedmioty potrzebne do ich przeprowadzenia znajdują się w posiadaniu większości z nas. Efekty, jakie przyniesie drobny choćby rytuał, mogą być za to spektakularne.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Ciekawie i prosto opisane zasady działania zaklęć oraz przykładowe zajęcia. Sporo wyjaśnia w kwestii zaklęć ochronnych, jak działa ochrona i jak zacząć działania ochronne, oczyszczanie przestrzeni i ludzi. Bardzo ciekawie i prosto opisana, szybko się czyta i łatwo wrócić do interesujących treści.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Arin Murphy-Hiscock
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 248
 • Format: 14,5x20,5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366520646
 • Język: polski
 • Podtytuł: Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc
 • Oryginalny tytuł: Protection Spells: Clear Negative Energy, Banish Unhealthy Influences, AND Embrace Your Power
 • Tłumacz: Karolina Bochenek
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366520646
 • EAN: 9788366520646
 • Wymiary: 14.5x20.5cm
Warto zwrócić uwagę na...
Księga urody czarownicy 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Księga urody czarownicy

Cudowny poradnik autorki kultowej książki „Green Witch” Zadbaj o siebie w czarujący sposób – dowiedz się, jak pielęgnować ciało i duszę ziołowymi preparatami, zaklęciami oraz rytuałami inspirowanymi magią! Oto niezwykły poradnik, dzięki któremu poznasz skuteczne techniki magicznego dbania o siebie....
eBook Księga urody czarownicy mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Księga urody czarownicy mobi epub

Cudowny poradnik autorki kultowej książki „Green Witch” Zadbaj o siebie w czarujący sposób – dowiedz się, jak pielęgnować ciało i duszę ziołowymi preparatami, zaklęciami oraz rytuałami inspirowanymi magią! Oto niezwykły poradnik, dzięki któremu poznasz skuteczne techniki magicznego dbania o siebie....
eBook Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc mobi epub

Ponad 100 gotowych zaklęć i rytuałów na ochronę energii swojej oraz swoich bliskich i otoczenia! Czy dopada cię czasem nieuzasadnione uczucie niepokoju lub gniewu? A może pojawia się u ciebie myśl, że z niewiadomej przyczyny masz zły dzień? Niewykluczone, że powód tkwi w zakłóceniach twoich pasm...
eBook Green Witch mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Green Witch mobi epub

Odkryj siłę naturalnej magii oraz uzdrawiania ziołami, kwiatami i olejkami eterycznymi! Green Witch to współczesna wiedźma, która łączy w sobie cechy przyrodniczki, zielarki i uzdrowicielki. Czerpie energię z wszechświata, kryształów i darów ziemi, podążając ścieżką wyznaczaną przez rytm natury....
Tarot intencyjny. Jak świadomie używać kart tarota 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tarot intencyjny. Jak świadomie używać kart tarota

Innowacyjna metoda pracy z kartami tarota! Jest to odwrócenie tradycyjnej metody, której punkt wyjścia stanowi odnalezienie odpowiedzi na zadane pytanie poprzez odczytanie znaczenia karty. W tarocie intencyjnym możesz już na początku świadomie operować odkrytymi kartami, postulując intencje....
Tarot przy kuchennym stole 5/5 Nasza cena:
20,00 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tarot przy kuchennym stole

Coś więcej niż książka o tarocie! Zapomnij o poważnych podręcznikach do tarota, przez które nie mogłaś do tej pory przebrnąć i porzucałaś naukę tej pradawnej sztuki już na początku. Odkryj lekcje tarota, które są najsympatyczniejszą instrukcją obsługi kart, jaką widziałaś.   Dlaczego tarot, którego...
Przestań się oceniać 3/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przestań się oceniać

Uwolnij się od toksycznych emocji, zazdrości i poczucia winy! Kiedy oceniasz kogoś, zapewniasz sobie szybką dawkę poczucia racji i bycia lepszą od innych. Skutkiem ubocznym jest tłumione poczucie winy i wstyd, które są główną przyczyną wszelkich blokad psychicznych, niedowartościowania i poczucia...
Dziecięce dusze 0/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziecięce dusze

Jak nawiązać kontakt z duszą dziecka, które ma przyjść na świat? Twoje przyszłe dziecko czeka na ciebie, a dzięki tej książce dowiesz się, jak je do siebie przywołać. Christine Nightingale to mistrzyni Reiki, terapeutka oraz nauczycielka, która pomaga nawiązać kontakt z duszami przyszłych dzieci i...
Wszechświat cię wspiera 4/5 Nasza cena:
27,92 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszechświat cię wspiera

Wszechświat wie, co robi - zaufaj przesłaniu, które płynie z potęgi uniwersum! Jeżeli wydaje Ci się, że jesteś małym nieznaczącym elementem Wszechświata, to się mylisz. To właśnie ON jest źródłem energii, która wspiera niesamowity proces transformacji. To dzięki niemu dokonują się niebywałe...
Magiczna iskra 4/5 Nasza cena:
22,45 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magiczna iskra

Jest w każdym z nas i potrafi rozpalić ogień inspiracji. To magiczna iskra. Pierwszy tom bestsellerowej serii Trylogia Droga Serca o kreowaniu szczęśliwego życia wypełnionego radością, spokojem i miłością Chwile zwątpienia w swoje możliwości, przekonanie, że bezgraniczna kreatywność jest cechą,...
Cuda są naturalne, niebo jest w nas 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cuda są naturalne, niebo jest w nas

Kolejna książka Małgorzaty Przygońskiej, autorki pięknej historii o miłości i poszukiwaniu siebie Dotyk serca – droga do poznania siebie. W swojej najnowszej książce autorka inspiruje do rozwoju duchowego, odkrywania i pokochania siebie. Dzieli się z czytelnikami odkryciami z pracy...
Pozdrowienia z kosmosu 4/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pozdrowienia z kosmosu

Niezwykły i fascynujący przewodnik po nowej erze Jak sobie radzimy jako cywilizacja? Czy coś przeoczyliśmy? Dlaczego istnieją tak głębokie podziały między społeczeństwami? Jak daleko może nas zaprowadzić duchowość i czy nauka to rzeczywiście klucz do postępu? Często zadajemy sobie powyższe pytania,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula