Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 7
Darmowy fragment:
Wysyłka w
9 dni + czas dostawy
Rok wydania
2020
Format
14,5x20,5 cm
Ilość stron
248
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 22,43 zł
Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł Taniej o: 40%

Dzięki książce "Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc" dowiesz się, w jaki sposób pozytywnie wykorzystywać otaczającą Cię energię!

Zastanawiałeś się kiedykolwiek, czym tak naprawdę jest pole energetyczne? Zdarzały Ci się bezprzyczynowe uczucia gniewu czy smutku? Wstawałeś z łóżka i przychodziła do Ciebie od razu myśl, że ten dzień będzie nieciekawy? Każdego z nas otacza aura. Zła aura może powodować złe stany emocjonalne lub brak chęci do działania.

Arin Murphy-Hiscock - niezależna pisarka i redaktorka, arcykapłanka Wiccan (religia pogańska) zabiera nas w niesamowitą energetyczną podróż, której celem jest poznanie siebie! Książka jest przeznaczona dla wszystkich, którzy są zainteresowani poznaniem magii swojego pola energetycznego oraz pragną rozwijać swoją świadomość na tym polu.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że zaklęcia posiadają ogromną siłę. Jeszcze więcej nie ma żadnego pojęcia, w jaki sposób je poprawnie wykorzystywać. Książka "Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc" obejmuje ponad 100 zaklęć i rytuałów, które chronią pole energetyczne danej osoby oraz osób bezpośrednio z jej otoczenia.

Lektura zawiera szereg wskazówek związanych z działaniem zaklęć ochronnych. Autorka prezentuje nam rekwizyty i symbole, które mogą być przydatne podczas wypowiadania afirmacji, intencji czy zaklęć. Uczy również, w jaki sposób wyzbyć się negatywnej energii i oczyścić się z nieprzyjemnych stanów emocjonalnych.

Przeczytaj darmowy fragment


O autorce

Arin Murphy-Hiscock ma wieloletnie doświadczenie w uzdrawianiu za pomocą energii. Doskonale zna funkcje i metody różnego rodzaju zaklęć. Odprawia różnego rodzaju rytuały przejścia oraz prowadzi warsztaty dla osób zainteresowanych tematem. Jest autorką wielu książek, m.in. "Księga urody czarownicy" czy "The Way of the Green Witch".

Recenzje (7)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Temat dobrej energii, magii i rytuałów oczyszczania interesuje mnie od dawna. Głęboko wierzę w moc dobrych myśli. Niestety wiem też, że negatywne myślenie i rzucanie w kogoś złą energią również działa. Czasami nawet nieświadomie możemy na kogoś rzucić takie złe moce. Albo sami możemy otrzymać taki “prezent”. Ludzie z zazdrości, braku sympatii albo zwykłej niechęci do nas, potrafią swoimi myślami mocno skomplikować nam życie. Czujecie się czasami bez powodu wyczerpani? A może nagle wszystko wam się wali, rzeczy psują się bez powodu? Być może to tylko przypadek, a może właśnie efekt “prezentu” w postaci złych myśli od innych ludzi.

  Okej, to tyle dygresji ode mnie. Teraz czas napisać coś na temat książki Arin Murphy- Hiscock “Zaklęcia ochronne“. To już kolejna książka autorki, wydana na polski rynek. Po tym jak bardzo zauroczyła mnie jej “Księga urody czarownicy”, nie miałam wątpliwości, że chcę kolejne książki! I słusznie, bo o rozczarowaniu nie ma mowy.

  Na początek autorka wyjaśnia nam w ogóle czym są czary. Oczywiście to nie chodzi o takie czary, jakie oglądaliśmy w starych bajkach. Nie będziemy się zamieniać w okrutne czarownice i szykować wywaru w wielkim kotle. Czary to nic innego jak oddziaływanie na energię.

  Dotychczas mocno interesowałam się czarami, które miały na celu ochronić mnie i moich bliskich przed złą energią, którą wysyłają do mnie inni. Po latach praktyk, wsłuchiwania się w siebie, obserwowania reakcji mojego ciała na niektóre osoby- dokładnie wiem kto daje mi dobrą energię, a kto złą. Co jakiś czas korzystam więc z oczyszczania białą szałwią albo zapalania świec w różnych intencjach.

  Dzięki lekturze “Zaklęcia ochronne” będę mogła poszerzyć trochę swoje czary. I zdecydowanie poszerzyłam swoją wiedzę na ten temat! Były odczucia, których nie rozumiałam albo nie wiedziałam, że są one wynikiem podwyższonej wrażliwości na energię. Książka rozjaśniła mi trochę w głowie. A przy okazji dała wiele cennych wskazówek jak jeszcze mogę wykorzystać swoją wiedzę. I w jaki sposób mogę zwiększyć działanie w celu ochrony siebie i moich bliskich przed ludźmi, którzy czerpią radość z złorzeczenia innym.

  Książka składa się z trzech części. Pierwsza to wprowadzenie do czarownictwa. Tu właśnie poznacie podstawy, dowiecie się co to są czary, jak działają, jak to robić etycznie, czym jest krąg ochronny, czy potrzeba tworzyć ołtarzyki oraz z jakich rekwizytów warto korzystać.

  Część druga jest praktyczna. Tutaj znajdziemy konkretne ćwiczenia i wskazówki oraz zaklęcia dotyczące różnych sfer naszego życia (ciała, ducha, domu, rodziny, przyjaciół, bezpieczeństwa poza domem). Wszystkim tym informacjom przyświeca jednak dodatkowa myśl- czarowanie wymaga naszej pracy, etyki, samokontroli i dyscypliny. Nie warto wykorzystywać magii do złych celów, bo ta zła energia zawsze do nas wraca. Bardzo często to my sami siebie atakujemy tą negatywną energią. Dlatego warto zastanowić się co tak naprawdę nas wyczerpuje energetycznie i poznać metody na ochronienie się przed tym.

  Część trzecia to opowieść o rytuałach magicznych i symbolicznych przedmiotach. Gdy potrzebujemy czegoś więcej niż krótkiego zaklęcia, warto zwrócić się ku rytuałom. Te praktyki magiczne są nieco bardziej skomplikowane ale też dzięki temu przynoszą lepsze efekty.

  Jednym słowem- jeśli wierzysz w dobre i złe moce, jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę na ten temat i spróbować samodzielnie oczyścić swoją aurę oraz odgonić od siebie negatywną energię- to bardzo polecam tą lekturę. Daje mnóstwo gotowych podpowiedzi.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy wierzysz w magie, tajemniczą siłę, magów, rytualistów i czarownice? Czy nosisz przy sobie kamienie pełne mocy, amulety czy o północy odprawiasz rytuały mające na celu przyciągnięcie miłości i / lub pieniędzy, ochronę przed niekorzystnymi zdarzeniami? A może przeciwnie – jesteś do bólu racjonalny, jesteś przekonany, że wszystko można zważyć, zmierzyć i zbadać? Niezależnie od tego, którą z tych dwóch opcji reprezentujesz, tak naprawdę nie ma chyba człowieka, która choć raz nie spotkał się z rzeczą, którą wytłumaczyć trudno, albo nie pomyślał o czymś, co miało w niedługim czasie o tym miejsce. Wielu z nas wierzy też (a przynajmniej wierzyło w dzieciństwie) w amulety, które chronić nas mają od złego, które przynoszą szczęście czy prowokują korzystne okoliczności.

  Ja również, choć do bólu jestem racjonalna, wierzę w istnienie siły, energii, której ruch wielu zapewnie może nazwać magią. Właśnie dla takich osób jak ja, które dopuszczają do siebie możliwość istnienia pewnych sił, dla tych, którzy magię już praktykują, albo chcą zacząć ją praktykować, a wreszcie dla sceptyków, którzy nie są w stanie nawet wyobrazić sobie magiczne interwencje powstała książka pt. „Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc”. Opublikowany nakładem Wydawnictwa Kobiecego książka autorstwa Arin Murphy-Hiscock, autorki [Adres usunięty]. takiego bestsellera, jak „Green witch” poradnik, to lektura dostarczająca nam wskazówek, jak praktykować magię, a także jak najlepiej dobrać zaklęcie do okoliczności.

  Autorka wprowadza nas w arkana sztuk magicznych stopniując trudność wykonywanych zaklęć oraz dawkując wiedzę w taki sposób, że po książkę sięgnąć może nawet początkująca w tej materii osoba i to bez obaw, że wykona jakiekolwiek zaklęcie w nieprawidłowy sposób. Książka składa się z trzech części, z czego pierwsza stanowi wprowadzenie do czarownictwa, druga – praktyczna – przybliża nam zaklęcia dotyczące różnych sfer naszego życia (ciała i ducha, domu i gospodarstwa domowego, rodziny i przyjaciół oraz bezpieczeństwa poza domem). Autorka zwraca jednak uwagę, że magia nie zastąpi pracy, którą trzeba wykonać i nie zwania nas od samokontroli i przewidywania konsekwencji swoich zachowań. Przypomina nam także, że celowe ataki energetyczne ze strony obcych osób zdarzają się niezwykle rzadko i najczęściej to my sami szkodzimy sobie negatywną energią. Dlatego też warto zwrócić uwagę na wszystko to, co nas męczy i wyczerpuje, a także poznać techniki ochronne, z uziemieniem i ześrodkowaniem na czele.

  Trzecia część tego magicznego poradnika koncentruje się natomiast na rytuałach magicznych i przedmiotach symbolicznych. Niekiedy potrzebne nam jest coś więcej, niż tylko krótkie zaklęcia. Znajdziemy tu nieco bardziej skomplikowane niż w części poprzedniej praktyki magiczne, które co prawda wymagają od nas większej koncentracji czy przygotowań, ale za to mogą dawać lepsze efekty. Co więcej, można je łączyć z różnymi, poznanymi wcześniej zaklęciami, dzięki czemu uzyskana ochrona będzie kompleksowa.

  Lektura książki dostarcza nam wiedzy, którą warto wprowadzić w życie. Tym bardziej, że zaklęcia nie są zbyt skomplikowane, a przedmioty potrzebne do ich przeprowadzenia znajdują się w posiadaniu większości z nas. Efekty, jakie przyniesie drobny choćby rytuał, mogą być za to spektakularne.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Jedną z najbardziej zaniedbywanych rzeczy przez początkujących jest ochrona osobista jak i otoczenia w którym praktykujemy magię. Książka w przystępny i łatwy do zrozumienia sposób, pomaga nam zadbać o bezpieczeństwo siebie, swojego domu oraz najbliższych.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Ciekawie i prosto opisane zasady działania zaklęć oraz przykładowe zajęcia. Sporo wyjaśnia w kwestii zaklęć ochronnych, jak działa ochrona i jak zacząć działania ochronne, oczyszczanie przestrzeni i ludzi. Bardzo ciekawie i prosto opisana, szybko się czyta i łatwo wrócić do interesujących treści.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  W kłopotach, jedni się modlą, drudzy trzymają nadziei, inni rzucają zaklęcia i odprawiają rytuały. W swojej książce, Arin Murphy-Hiscock nie tylko wyjaśnia kilka sposób, dzięki którym każdy będzie mógł spróbować ochronić się przed negatywną energią, ale też wprowadza czytelnika w temat tworzenia talizmanów, amuletów oraz własnych zaklęć.

  Dzieło Arin Murphy-Hiscock to poradnik, który przykuwa uwagę nie tylko dzięki przepięknej, niezwykle estetycznej okładce, ale także zróżnicowanej, dobrze zbilansowanej zawartości. Na plus zdecydowanie zasługuje podejście autorki do czytelnika. Książka może sprawdzić się bowiem jako wprowadzenie, dla osób zainteresowanych praktykami magicznymi, jak również jako zbiór zaklęć dla osób nieco bardziej zorientowanych w tym temacie. Nie mam pojęcia co prawda, jak odebraliby ją zaawansowani czarownicy i czarownice, jednak dla mnie okazała się pomocna i użyteczna.

  Dla tych, którzy zdecydują się sięgnąć po książkę, autorka przygotowała siedem rozdziałów pełnych informacji. Oprócz zaklęć mających chronić nas samych, przedstawia również takie dla ochrony domu, rodziny i przyjaciół, a także miejsc poza strefą komfortu. Same zaklęcia są zróżnicowane nie tylko pod względem przeznaczenia, czy też potrzebnych do przygotowania składników, ale również poziomu trudności. Niektóre wymagają więcej wprawy i zaangażowania, inne mogą okazać się idealne dla adeptów stawiających pierwsze kroki w świecie praktyk magicznych.

  Jeśli jesteście zainteresowani tematem rzucania zaklęć, chronieniem swojej energii przed niechcianym wpływem, czy też z otwartymi umysłami badacie różne opcje, założę się, że "Zaklęcia ochronne" okażą się dla was cennym nabytkiem. Autorka w praktyczny sposób wykłada swoje racje, prowadząc przez gąszcz przepisów w lekki i sprawny sposób. Osobiście, z lektury jestem bardzo zadowolona.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Arin Murphy-Hiscock
 • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 248
 • Format: 14,5x20,5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366520646
 • Język: polski
 • Podtytuł: Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc
 • Oryginalny tytuł: Protection Spells: Clear Negative Energy, Banish Unhealthy Influences, AND Embrace Your Power
 • Tłumacz: Karolina Bochenek
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366520646
 • EAN: 9788366520646
 • Wymiary: 14.5x20.5cm
Najczęściej kupowane razem
 • -45%
  Księga urody czarownicy

  Księga urody czarownicy

  Cudowny poradnik autorki kultowej książki „Green Witch” Zadbaj o siebie w czarujący sposób – dowiedz się, jak pielęgnować ciało i duszę ziołowymi preparatami, zaklęciami oraz rytuałami inspirowanymi magią! Oto niezwykły poradnik, dzięki któremu poznasz skuteczne techniki magicznego dbania o siebie....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,91 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -45%
  Green witch

  Green witch

  Magia natury w zasięgu twojej ręki! Dowiedz się, jak wykorzystywać dary natury do uzdrawiania i wzmacniania rytuałów! Chcesz wyspecjalizować się w naturalnym uzdrawianiu? Zostań Green witch - współczesną wiedźmą, która łączy w sobie cechy przyrodniczki, zielarki i uzdrowicielki. ...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,82 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -41%
  Oczyszczanie energetyczne

  Oczyszczanie energetyczne

  Odkryj energię, która cię otacza i przekształć ją w szczęście Energia wymaga regularnego oczyszczania i pielęgnacji, jeśli pragniesz korzystnych zmian w sobie i otoczeniu. Aby cieszyć się pełnią życia, musisz uwolnić się od blokad energetycznych i przyciągnąć do siebie dobre wibracje. Dom, biuro...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:zintegrowana
  Cena: Nasza cena: 20,71 zł 34,90 zł
  w magazynie
 • -37%
  Słowiańska wiedźma. Rytuały, przepisy i zaklęcia naszych przodków

  Słowiańska wiedźma. Rytuały, przepisy i zaklęcia naszych przodków

  „Magia wraca do nas wraz ze starymi wierzeniami – a może nigdy nas nie opuściła…” Żyje tu i teraz. Rozumie przyrodę i czerpie z jej dóbr – w szufladzie trzyma korzeń jarzębiny, a wieczorami okadza dom jałowcem. Na jej szyi widnieje amulet, z ust wypływają słowa zaklęć. Szykuje się do obchodów...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 28,29 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -42%
  Moc czarownicy. Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał

  Moc czarownicy. Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał

  Czarostwo i parapsychika niczym dwie strony jednej monety uzupełniają się i wzmacniają. Każda czarownica posiada bowiem zdolności parapsychiczne, musi je jedynie rozwinąć. Jak umocnić naturalne uzdolnienia i wznieść swą praktykę magiczną oraz umiejętności mentalne na wyższy poziom? Wskazówek...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,08 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -42%
  Magija współczesna. Dwanaście lekcji wysokiej sztuki magicznej

  Magija współczesna. Dwanaście lekcji wysokiej sztuki magicznej

  Od ponad dwóch dekad Magija współczesna to najpopularniejszy i najbardziej kompletny podręcznik do nauki magiji ceremonialnej, jaki kiedykolwiek opublikowano. Dziesiątki tysięcy adeptów sztuki magicznej z całego świata korzystało z tej książki jako z podstawowego praktycznego przewodnika po świecie...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 51,78 zł 89,90 zł
  w magazynie
 • -42%
  Tajniki magii świec

  Tajniki magii świec

  Dzięki tej wyjątkowej książce poznasz właściwości kolorów i kształtów świec używanych do rytuałów magicznych, a także olejów, kamieni i roślin, które wzmacniają ich siłę.
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,24 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -75%
  CzaroMarownik 2021

  CzaroMarownik 2021

  CzaroMarownik to twój osobisty, pełen magii i porad, towarzysz każdego dnia w nowym roku. Nowa, ósma już edycja kultowego kalendarium wprowadzi do twojego życia moc inspiracji oraz magicznych porad, aby 2021 rok obfitował w pozytywne doświadczenia i osobiste sukcesy.
  Ocena: 5/5
  Kalendarz
  Cena: Nasza cena: 9,90 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -37%
  Księga run. Jak wykorzystać potęgę znaków runicznych?

  Księga run. Jak wykorzystać potęgę znaków runicznych?

  Drugie wydanie bestsellerowej „Księgi run”! Runy to system magicznych znaków, które od tysięcy lat chronią ludzi przed złem, służą do dywinacji, leczą i przyciągają szczęście. Są energetycznymi drogowskazami, którymi trzeba umieć się posługiwać, bo niosą ze sobą potężne transformujące moce. Aby je...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,14 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -43%
  Moc kryształów

  Moc kryształów

  Gorący trend, który podbił Instagram - kryształy! Gwyneth Paltrow i Cameron Diaz oszalały na punkcie zestawów kryształów tworzonych przez Kierę Fogg. Z tą książką każdy zbuduje takie kompozycje, które przyciągają szczęście, sukces, zdrowie i oczyszczają przestrzeń z negatywnych energii. Daj się...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 19,88 zł 34,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Sutry w jodze. Jak wykorzystać mądrość jogi w codziennym życiu, odzyskać spokój, poradzić z negatywnymi emocjami, poprawić relacje i skutecznie osiągać swoje cele 0/5 Nasza cena:
21,37 zł 69,60 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sutry w jodze. Jak wykorzystać mądrość jogi w codziennym życiu, odzyskać spokój, poradzić z negatywnymi emocjami, poprawić relacje i skutecznie osiągać swoje cele

Starożytne mądrości sutr, czyli aforyzmów Patańdźalego, są aktualne do dziśJak poradzić sobie ze smutkiem, wyobcowaniem lub stratą? W jaki sposób kultywować radość i prowadzić satysfakcjonujące życie? Gdzie można odnaleźć sacrum we współczesnym, tak zabieganym świecie? Może będzie to dla Ciebie...
Kryształy ochronne. 50 najsilniejszych kamieni do ochrony psychicznej. Zbuduj swoją osłonę i zneutralizuj wszystkie negatywne energie z otoczenia 0/5 Nasza cena:
26,95 zł 44,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kryształy ochronne. 50 najsilniejszych kamieni do ochrony psychicznej. Zbuduj swoją osłonę i zneutralizuj wszystkie negatywne energie z otoczenia

Kompletny przewodnik po kryształach ochronnych dla wysoko wrażliwych ludzi i nie tylkoCzy zbyt łatwo przyjmujesz energię innych? Ciągle walczysz ze złymi wibracjami? Czy kiedykolwiek doświadczyłeś ataku wampira energetycznego? A może jesteś osobą wysoko wrażliwą? Jeśli choć na jedno pytanie...
Green witch 4/5 Nasza cena:
21,82 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Green witch

Magia natury w zasięgu twojej ręki! Dowiedz się, jak wykorzystywać dary natury do uzdrawiania i wzmacniania rytuałów! Chcesz wyspecjalizować się w naturalnym uzdrawianiu? Zostań Green witch - współczesną wiedźmą, która łączy w sobie cechy przyrodniczki, zielarki i uzdrowicielki. ...
Księga urody czarownicy 5/5 Nasza cena:
21,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Księga urody czarownicy

Cudowny poradnik autorki kultowej książki „Green Witch” Zadbaj o siebie w czarujący sposób – dowiedz się, jak pielęgnować ciało i duszę ziołowymi preparatami, zaklęciami oraz rytuałami inspirowanymi magią! Oto niezwykły poradnik, dzięki któremu poznasz skuteczne techniki magicznego dbania o siebie....
W domu czarownicy. Jak za pomocą rytuałów i zaklęć stworzyć przestrzeń pełną dobrej energii 4/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W domu czarownicy. Jak za pomocą rytuałów i zaklęć stworzyć przestrzeń pełną dobrej energii

Codzienność może być magiczna! Poznaj tajniki magii ogniska domowego i stwórz wokół siebie bezpieczny azyl, miejsce odnowy, odpoczynku oraz odzyskania sił. Poznaj nową książkę autorki „Green Witch”, „Księgi urody czarownicy” i „Zaklęć ochronnych” i dowiedz się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby...
Pakiet: Green Witch, Księga urody czarownicy, W domu czarownicy 5/5 Nasza cena:
54,79 zł 94,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Green Witch, Księga urody czarownicy, W domu czarownicy

Arin Murphy-Hiscock, kanadyjska pisarka i kapłanka wicca, od ponad dwudziestu lat działająca w obszarze duchowości alternatywnej, dzieli się swoją niezwykłą wiedzą na temat naturalnego uzdrawiania, czerpania energii z Wszechświata i wykorzystywania darów natury do leczenia i wzmacniania rytuałów. W...
eBook Green Witch mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Green Witch mobi epub

Odkryj siłę naturalnej magii oraz uzdrawiania ziołami, kwiatami i olejkami eterycznymi! Green Witch to współczesna wiedźma, która łączy w sobie cechy przyrodniczki, zielarki i uzdrowicielki. Czerpie energię z wszechświata, kryształów i darów ziemi, podążając ścieżką wyznaczaną przez rytm natury....
eBook Księga urody czarownicy mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Księga urody czarownicy mobi epub

Cudowny poradnik autorki kultowej książki „Green Witch” Zadbaj o siebie w czarujący sposób – dowiedz się, jak pielęgnować ciało i duszę ziołowymi preparatami, zaklęciami oraz rytuałami inspirowanymi magią! Oto niezwykły poradnik, dzięki któremu poznasz skuteczne techniki magicznego dbania o siebie....
eBook Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc mobi epub

Ponad 100 gotowych zaklęć i rytuałów na ochronę energii swojej oraz swoich bliskich i otoczenia! Czy dopada cię czasem nieuzasadnione uczucie niepokoju lub gniewu? A może pojawia się u ciebie myśl, że z niewiadomej przyczyny masz zły dzień? Niewykluczone, że powód tkwi w zakłóceniach twoich pasm...
eBook W domu czarownicy. Jak za pomocą rytuałów i zaklęć stworzyć przestrzeń pełną dobrej energii mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook W domu czarownicy. Jak za pomocą rytuałów i zaklęć stworzyć przestrzeń pełną dobrej energii mobi epub

Spraw, aby twój dom był prawdziwie magiczny. Poznaj nową książkę autorki bestsellerowej "Green Witch”. Jak stworzyć w domu przestrzeń idealną do praktykowania zaklęć i ziołolecznictwa? Jakie rytuały chronią ognisko domowe? Jak połączyć magię z otaczającą nas codziennością? W nowej, niezwykłej...
Księga run. Jak wykorzystać potęgę znaków runicznych? 4/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Księga run. Jak wykorzystać potęgę znaków runicznych?

Drugie wydanie bestsellerowej „Księgi run”! Runy to system magicznych znaków, które od tysięcy lat chronią ludzi przed złem, służą do dywinacji, leczą i przyciągają szczęście. Są energetycznymi drogowskazami, którymi trzeba umieć się posługiwać, bo niosą ze sobą potężne transformujące moce. Aby je...
Pakiet: W domu czarownicy, Magiczny plakat czarownicy 0/5 Nasza cena:
74,90 zł 99,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: W domu czarownicy, Magiczny plakat czarownicy

W domu czarownicy. Jak za pomocą rytuałów i zaklęć stworzyć przestrzeń pełną dobrej energii Codzienność może być magiczna! Poznaj tajniki magii ogniska domowego i stwórz wokół siebie bezpieczny azyl, miejsce odnowy, odpoczynku oraz odzyskania sił. Poznaj nową książkę autorki „Green Witch”, „Księgi...
Wybrane bestsellery
Kicia Kocia mówi: "Dzień dobry!" w języku ukraińskim 5/5 Nasza cena:
9,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kicia Kocia mówi: "Dzień dobry!" w języku ukraińskim

Киця-Миця! Історії про Кицю-Мицю підкорили серця...
LEGO Marvel Spider-Man Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery 76204 5/5 Nasza cena:
36,79 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Marvel Spider-Man Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery 76204

Akcja na dużą skalę z mechem i minifigurką Iron Mana Posadź Iron Mana za sterami jego niezwykłej mechanicznej zbroi i zamień latającego geniusza w giganta walki. Naładowany miotacz klocków, ogromna tarcza energetyczna i potężne, ruchome ręce i nogi — dzięki takiemu wyposażeniu nic nie stanie na...
Jadzia Pętelka wita dzidziusia 5/5 Nasza cena:
15,24 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jadzia Pętelka wita dzidziusia

Pętelkowie przywitali nowego członka rodziny. Jadzia jest bardzo przejęta, bo przecież niełatwo być starszą siostrą. Czasem trzeba zabawiać dzidziusia, kiedy płacze albo pomagać tacie w zmienianiu pieluch. A czasem można też... trochę się zezłościć! Zwłaszcza gdy trzeba dzielić się mamą z małym,...
Siedem lat ciemności 4/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem lat ciemności

Mroczny, niepokojący i pełen zwrotów akcji thriller psychologiczny z Korei Południowej! Siedem lat. Siedem lat, odkąd życie głównego bohatera, Sowona, wywróciło się do góry nogami. Siedem lat, odkąd po raz ostatni widział ojca, który wylądował w więzieniu. Siedem lat, odkąd miasteczko, w którym...
Puzzle Pucio. Historyjki obrazkowe Nasza Księgarnia 5/5 Nasza cena:
28,42 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Puzzle Pucio. Historyjki obrazkowe Nasza Księgarnia

Historyjki obrazkowe znajdziemy w każdym gabinecie logopedycznym, przedszkolu i wielu innych bliskim dzieciom miejscach. Dają one okazję do dobrej zabawy, a przy tym wspomagają rozwój m.in.: mowy na różnych poziomach (od poszerzania zasobu słownictwa po rozwój umiejętności opowiadania i prowadzenia...
Cienie zła 5/5 Nasza cena:
24,55 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cienie zła

Stare zbrodnie są jak drzewa. Głęboko zapuszczają korzenie. Podobno nie ma zbrodni idealnej. Niektórzy mordercy są jednak bardzo sprytni. Nie mają skrupułów, wyrzuty sumienia nie mącą im precyzji myślenia. Zdają się nie mieć ludzkich cech, a przede wszystkim słabości. Ale dla pewnego mordercy...
Planeta Piołun 5/5 Nasza cena:
28,84 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Planeta Piołun

Świat zmienia się, przekraczając jakąś fatalną granicę pisze Oksana Zabużko, patrząc na Europę trawioną toksycznymi populizmami i opadającą w intelektualną przepaść. W podzielonym świecie baniek informacyjnych jej eseje zdają się kierować czytelnika w stronę ocalenia, którym dla autorki jest...
LEGO Marvel Mechaniczna zbroja Iron Mana 76203 5/5 Nasza cena:
34,99 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Marvel Mechaniczna zbroja Iron Mana 76203

Świetny prezent dla siedmioletnich i starszych miłośników Iron Mana! Z zestawem LEGO® Marvel Mechaniczna zbroja Iron Mana (76203) zabawa w stylu Marvela wzniesie się na nowe wyżyny. Superfajne przygody dla młodych superbohaterów Wszystkie dzieciaki uwielbiają Iron Mana, prawda? A dzięki tej...
Baby born. Lalka Little sister 36 cm Zapf Creation 5/5 Nasza cena:
158,98 zł 167,59 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Baby born. Lalka Little sister 36 cm Zapf Creation

Młodsza siostra uwielbia chodzić do przedszkola. Dziewczynka nie mogła się doczekać swojego pierwszego dnia w grupie Misów. W końcu jest dużą dziewczynką i potrafi sama wytrzymać. Poza tym, że ma ruchome kolana, maluch jest ogólnie dość elastyczny. To sprawia, że zakładanie i zdejmowanie jej...
Skazanie. Joanna Chyłka. Tom 15 5/5 Nasza cena:
23,58 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Skazanie. Joanna Chyłka. Tom 15

Po odzyskaniu prawa do wykonywania zawodu Joanna Chyłka liczy na podjęcie głośnej obrony, która wprowadzi jej karierę z powrotem na odpowiednie tory. Otrzymuje jednak sprawę, którą nikt inny nie chciał się zająć – w dodatku po raz pierwszy to ona ma wystąpić w charakterze oskarżyciela...
LEGO Minecraft Walka ze strażnikami 21180 5/5 Nasza cena:
75,77 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Minecraft Walka ze strażnikami 21180

LEGO® Minecraft® Walka ze strażnikami 21180 - zestaw konstrukcyjny; niezapomniana podwodna przygoda; zabawka z figurkami nurka, świecącej kałamarnicy, strażników i aksolotli; fajny prezent dla dzieci i graczy od 8 lat (255 elementów) Podwodne przygody w Minecrafcie® z klocków Załóż skórę nurka,...
Idealna terapeutka 4/5 Nasza cena:
27,33 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna terapeutka

Jesteś jej terapeutką. Ona jest twoją klientką, ale tutaj w lesie... Nic nie jest takie, jak się wydaje. Kristina jest odnoszącą sukcesy terapeutką, która pracuje w centrum Oslo. Z chłodnym profesjonalizmem, dzięki któremu dotarła na szczyt, pomaga klientom rozwiązywać ich życiowe problemy. Ale...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula