Z widokiem na miłość

Autor:

Kate Sterritt

Średnia: 4.0 Ilość ocen: 8
Darmowy fragment:
Wysyłka w
2 dni + czas dostawy
Format
13.5 x 20.5
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Ilość stron
296
Inne wersje (2)
Outlet, Książka, op. miękka
za 18,45 zł
eBook, mobi, epub
za 20,18 zł
Nasza cena: 22,14 zł 36,90 zł Taniej o: 40%

Jeśli poszukujesz powieści, która chwyta za serce i pokazuje przy tym, jak bardzo nieprzewidywalnym uczuciem potrafi być miłość, nie zastanawiaj się dłużej i sięgnij po “Z widokiem na miłość”.

Książka przedstawia historię Holly Ashton, która na swój własny sposób radzi sobie z kłębiącymi się w niej uczuciami. Jak potoczy się jej historia?
 
Kiedy umiera matka głównej bohaterki powieści, Holly Ashton, dziewczyna przestaje obchodzić dzień, który dla każdego powinien być wyjątkowo radosny: swoje urodziny. W zamian na to jeden jedyny dzień w roku poświęca w całości na żałobę. Przez pozostałą część roku stara się w jak najbardziej przekonujący sposób pokazywać innym, że jest silną kobietą, która doskonale radzi sobie nawet w najtrudniejszej sytuacji. Rzuca się więc w wir ciężkiej pracy jako architekt w jednej z najbardziej prestiżowych i szanowanych firm w Sydney. Życie Holly toczy się zgodnie z założonym przez nią scenariuszem - w ustalonym rytmie. Przynajmniej w jej odczuciu.
 
Zbliżają się jej dwudzieste piąte urodziny. W tym szczególnym dniu, który młoda kobieta traktuje jak każdy inny, przez zupełny przypadek spotyka dyrektora generalnego firmy deweloperskiej, Ryana Davenporta. Holly nie jest jeszcze w pełni świadoma tego, jak to spotkanie wpłynie na jej uporządkowane, w pełni kontrolowane życie - a to pozornie niewiele znaczące zdarzenie wywróci cały jej świat do góry nogami! Ryan jest bowiem niezwykle ambitnym i przebojowym mężczyzną. Zawsze dostawał to, czego chciał i nie zamierza tego zmieniać. A kolejnym jego celem staje się właśnie Holly Ashton. Wygadana, nieustępliwa i piękna Holly.

Dwójkę głównych bohaterów łączy fakt, iż oboje sceptycznie podchodzą do konceptu szczęśliwych zakończeń. Czy będzie im dane spędzić wspólnie spędzić szczęśliwe dni, skoro na wstępie sami do końca w to nie wierzą?


Przeczytaj darmowy fragment:


O autorze

Autorka, Kate Sterritt, jest pochodzącą z Australii pisarką. W Polsce największą sławę przyniosła jej powieść “Kocham tylko tak”.

Recenzje (8)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Holly ma wszystko w życiu zaplanowane. Kocha architekturę i jej poświęca cały swój czas. Aby raz do roku pozwala sobie na dzień żałoby po śmierci matki. Podczas właśnie tego dnia Holly zostaje ściągnięta do pracy, jednak przedtem poznaje pewnego mężczyznę, który kompletnie zawrócił jej w głowie. Okazuje się, że to jeden z klientów, dla którego ma wykonać projekt. Poukładany i stabilny świat dziewczyny zostaje rozchwiany. A przystojny i rezolutny Ryan będzie chciał wkroczyć do jej prywatnej przestrzeni. Czy Holly mu na to pozwoli? Co stanie tej dwójce na przeszkodzie? Czy ich znajomość zagrozi młodej kobiecie utratą pracy?

  Gdy przeczytałam opis tej książki i zobaczyłam okładkę, sądziłam że będzie to typowy romans, taki dla relaksu przy którym nie trzeba się zbytnio skupiać. Jakie było moje zaskoczenie, gdy zaczęłam lekturę i wciągnęłam się w nią bez reszty! Ta książka zaskoczy niejedną osobę!

  Ta książka nie opowiada tylko o miłości wśród projektów architektów. Znajdziecie w niej znacznie więcej, na przykład jak ludzie przechodzą żałobę, jak ważna jest rozmowa z bliskimi czy jak wyglądają toksyczne związki. Na pewno nie będziecie się przy niej nudzić!

  Bohaterowie zostali także dobrze wykreowani. Holly to dziewczyna, która pokazuje się światu jako niezależna, twardo stąpająca po ziemi kobieta. Jednak w środku to kucha osoba, która nadal przeżywa stratę najbliższej osoby. nie pada również od razu w ramiona nowo poznanej osobie, tylko myśli o konsekwencjach swoich czynów. Dba o przyjaciół i bliskich. Zaś Ryan to facet, który zawsze dostawał to co chciał. Jest silny, mądry i przystojny i to dużo mu ułatwia. Jednak gdy chodzi o kobiety to jest prawdziwym gentelmenem.

  Podsumowując, “Z widokiem na miłość” to świetna pozycja dla osób, które szukają w romansach czegoś więcej niż szaleńcza miłość i gorące sceny łóżkowe. Czyta się ją szybko i z zapartym tchem, zwłaszcza pod koniec! Dlatego tak miło mnie ona zaskoczyła i mam nadzieję, że także dacie jej szansę i sami przeżyjecie tą historię.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Kate Sterritt jest autorką, z którą stykam się po raz pierwszy, a że bardzo lubię romanse, opowieści z przesłaniem, tak jak i fantastykę postanowiłam sięgnąć po jej nową powieść „Z widokiem na miłość”. Nie wiedziałam, czy jest to debiut, czy też nie, opis historii był niezwykle interesujący. Nie zamierzałam w jakikolwiek sposób się nastawiać do tej opowieści, czy to pozytywnie, czy też negatywnie. Co przekazała nam autorka? Jakie istotne prawdy chce nam przekazać?

  Główną bohaterką książki „Z widokiem na miłość” jest Holly Ashton bardzo inteligentna i pochłonięta pracą pani architekt, która pracuje dla potężnej i dobrze prosperującej firmie w Sydney. Na pozór wydaje się być silna, zdystansowana, profesjonalna w każdym calu, mimo całej swojej niezależności ma w sercu także miejsce na bardziej emocjonalne uczucia, w tym żal i tęsknotę. W dniu swoich piętnastych urodzin przeżyła wielką stratę, zmarła jej ukochana mama przegrywając walkę z chorobą. Strata zawsze uderza każdego inaczej, ale w tym przypadku wywarła głęboki wpływ na życie dziewczyny jak i decyzje, które podejmuje w życiu osobistym.

  Tego dnia Holly miała wrażenie, że wraz z matką umarło szczęście jej ojca, z tego powodu przez ostatnie dziesięć lat nie obchodziła swoich urodzin. W ten jeden dzień w roku pozwala sobie na słabość, na odczuwanie przytłaczających emocji. Dorastając zawsze podziwiała więź, jaką mieli ze sobą jej rodzice, to, co stało się z jej ojcem po śmierci matki bardzo ją bolało. Przypominał cień dawnego siebie, skorupą, która powłóczyła stopami idąc na przód. Złożyła sobie pewne przyrzeczenie, że nie zrobi nikomu czegoś takiego. Była genetycznie obciążona i liczyła się z tym, że może kiedyś zachorować. Holly czuje się jak tykająca bomba zegarowa i nie chce nikogo narażać na to samo przez co przeszła ona i jej rodzina. Nie pozwoli się zbliżyć mężczyźnie na tyle blisko, aby był zdruzgotany po jej śmierci, tak jak jej ojciec. Ze względu na podobieństwa do matki dziewczyna unika rodzinnych spotkań, nawet ścieżkę kariery zawodowej wybrała dzięki mamie, która zaszczepiła w niej zamiłowanie do architektury. Tylko, czy życie można zaplanować w każdym jego aspekcie? Co będzie, jeśli wydarzy się coś, czego nie sposób będzie zaszufladkować?

  Dla Holly wszystko zaczyna się zmieniać w dniu dwudziestych piątych urodzin, kiedy na jej drodze staje Ryan Davenport, mężczyzna z którym przyszło jej współpracować. Chemia miedzy tą dwójką jest dostrzegalna od pierwszych momentów ich spotkania. Nie są sobie obojętni, chociaż bardzo się starają i wykonują swoje obowiązki niezwykle profesjonalnie. Mężczyzna także ma swoje powodu ku temu, aby nie chcieć poważnego związku, wiec wszystko wydaje się między nimi w porządku, prawda? Taki układ jest prosty, chociaż Ryan budzi w Holly uczucia, których sobie nie życzy, nie może z nich tak z nich sobie zrezygnować, a uwierzcie bardzo się stara. Czy można zaplanować sobie całe życie? Czy da się żyć z godnie ustanowionymi wytycznymi? Co jeśli nie wszystko pójdzie zgodnie z planem? Serce nie zawsze uzna kompromisy. Jak długo można się łudzić i walczyć?

  „Z widokiem na miłość” to historia, która jest czymś o wiele więcej niż jedynie romansem, oprócz motywu miłości mamy także stratę, sposoby poradzenia sobie z żałobą i żalem, mamy przyjaźń, rodzinę oraz skupienie się na osobistym rozwoju. Ta recenzja była dla mnie trudna do napisania, ponieważ jest tyle rzeczy, które chciałabym opowiedzieć o tej książce, ale jednocześnie nie chciałabym odbierać tych przeżyć czytelnikom, którym należą się własne wrażenia podczas czytania.

  Sterritt napisała wyczerpującą historię, która ciekawiła mnie przez cały czas. Nie byłam pewna, jak szybko chcę ją przeczytać, byłam rozdarta. Chciałam się cieszyć lekturą i poznać zakończenie jednocześnie nie czułam się gotowa, aby pożegnać się z Holy i Ryanem. Obserwowanie przemiany Holly w całej historii było wartościowe i bardzo emocjonalne, zwłaszcza, że ważnym aspektem była miłość Ryana. Jednak nie był to jedyny powód, rozmowa z tatą uświadomiła jej, że dotąd po prostu wegetowała.

  „Z widokiem na miłość” to poruszająca opowieść o życiu, śmierci i podróży pewnej dziewczyny, która musi odkryć, że istnieje różnica między istnieniem, a życiem i czerpaniem z niego wszystkiego, co zaoferuje.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "W architekturze można zaplanować prawie wszystko. W miłości niczego nie da się przewidzieć." To zdanie jak i opis książki zachęciły mnie do jej przeczytania. Liczyłam na ciekawą opowieść o miłości, która mnie wciągnie i pozytywnie zaskoczy. Czy tak właśnie było z tą nowością?

  Holly jest całkowicie oddana swojej pracy, jest architektem w znanej firmie w Sydney. Za wszelką cenę stara się być silna i niezależna, ale ból z przeszłości do niej powraca. Raz w roku pozwala sobie na przeżywanie żałoby po matce. Pamiętny dzień jest też dniem jej urodzin, których od lat już nie obchodzi, woli być sama, otoczona wspomnieniami. To właśnie w swoje dwudzieste piąte urodziny poznaje dyrektora firmy deweloperskiej Ryana Davenporta, który zburzy jej poukładane życie. Oboje się w sobie zakochują, ale nie wierzą w szczęśliwe zakończenia. Czy takie jest w ogóle możliwe?

  Nastawiłam się na to, że będzie to lekka książka o miłości, która zapewni kilka godzin rozrywki i taka właśnie była, ale liczyłam też na coś więcej. Myślałam, że w tej historii będą jakieś ciekawe wątki poboczne albo jakieś zwroty akcji, które zaskoczą, ale niestety tak nie było. Fajnie jest czasem przeczytać coś tak lekkiego i niezobowiązującego, ale miło jest też dostać coś dodatkowego, co zaskoczy albo wywoła większe emocje i właśnie tego mi tutaj zabrakło. "Z widokiem na miłość" to książka, którą przyjemnie się czyta, ale jest to też schematyczna i przewidywalna opowieść o dwójce ludzi, którzy się kochają, ale na ich drodze do szczęścia stoją różne trudne przeszkody. Nie uważam, że to jest zła książka, ale też nie uważam jej za świetną. Jest fajna, ale nie robi szczególnego wrażenia. Nie wiem, może to wynika z tego, że ostatnio trafiałam na książki o miłości, które poza głównym wątkiem uczuciowym opowiadały o czymś jeszcze i myślałam, że z tą będzie podobnie. Podoba mi się w jaki sposób autorka ukazała relację pomiędzy głównymi bohaterami, jak opisała przyjaźń pomiędzy Holly i jej przyjaciółki. Autorka porusza też temat straty ukochanej osoby, żałoby i bólu. To temat, który porusza, który może wywołać różne emocje. Oczywiście głównym wątkiem książki jest miłość i myślę, że osoby, które lubią takie powieści powinny być z niej zadowolone, bo to lekka i przyjemna pozycja, z którą miło spędza się czas.

  Główna bohaterka Holly Ashton jest dobrym architektem, zależy jej na pracy, a poważne związki jej nie interesują. Nie obchodzi swoich urodzin, bo to właśnie w tym dniu straciła matkę. Muszę przyznać, że Holly czasem denerwowała mnie swoim zachowaniem. Starałam się zrozumieć jej obawy i strach, ale długo nie zauważała, że problem nie znika, nie próbowała czegoś zrobić, co by jej pomogło. Jej życie się zmienia kiedy poznaje Ryana. To ambitny, pewny siebie i przystojny dyrektor firmy deweloperskiej, który lubi dostawać to co chce. Nie jest to jednak taki typowo władczy mężczyzna jak w innych tego typu książkach. Tak naprawdę jest wrażliwy i uczuciowy, ale ON też boi się zaangażować w poważny związek. Przyjemnie mi się o nich czytało, ich relacja choć czasem może była zbyt idealna to jednak mi się spodobała. Wszystko między nimi działo się trochę za szybko, ale na kolejnych stronach ich uczucie się rozwija, poznają się lepiej. Autorka skupiła się głównie na łączącej ich więzi, przedstawiła trochę skomplikowaną historię miłosną, która jest ciekawa, ale tak jak wspomniałam, mi zabrakło tutaj jakiegoś dodatkowego wątku.

  Kate Sterritt napisała tę książkę w naprawdę lekkim stylu. Przyjemnie się ją czyta, tempo akcji nie jest bardzo dynamiczne, ale tutaj nie jest to problemem. Poznajemy tę historię poprzez narrację pierwszoosobową z perspektywy głównej bohaterki Holly. Pozwala to lepiej zrozumieć ją i jej obawy, poznać jej odczucia i towarzyszące jej emocje. Powieść ma niecałe 300 stron, które czyta się płynnie i szybko.

  "Z widokiem na miłość" to książka opowiadająca głównie o miłości, ale także o stracie bliskiej osoby, o obawach i strachu. To lekka pozycja, którą czyta się przyjemnie, ale zabrakło mi tutaj dodatkowych wątków i czegoś, co by mnie zaskoczyło lub wywołało większe emocje. Pomimo jej kilku wad, miło spędziłam z nią czas. Jeśli jesteś romantyczką, lubisz książki o miłości to może być to powieść dla Ciebie. Możliwe, że i Tobie spodoba się historia Holly i Ryana.

  "- Można do kogoś pasować i mieć naprawdę dobre życie - ciągnął - ale szczególna więź jest wtedy, gdy nadaje się na tych samych falach, jeśli chodzi o wszystkie ważne sprawy."

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Kolejna książka autorki, która zagościła na naszym rynku. Tym razem mamy miłość od pierwszego wejrzenia, ale niestety bohaterowie z nią walczą.

  „W architekturze można zaplanować prawie wszystko. W miłości niczego nie da się przewidzieć.”

  Holly jest architektem, jednak cierpi z powodu straty najbliższej jej osoby, która ją motywowała, wierzyła w nią i kochała. Holly jest niezależną, mocno stąpająca po ziemi osobą i nie chce angażować się w związki. Los jednak ma inne plany i na jej drodze pojawia się Ryan.

  Ryana od pierwszych chwil zauroczyła piękna Holly nie owijał w bawełnę, powiedział wprost czego od niej oczekuje. Tylko seks, żadnych czułości, żadnych serduszek i kwiatków. Jednak to wszystko nie będzie takie łatwe.

  Nie obejdzie się bez dramatów. Czasem jeżeli już jesteśmy na coś gotowi, może być za późno. Może ta druga osoba ruszyła do przodu i nie chce już nas w swoim życiu.

  Ogólne wrażenie dotyczące tej książki, jest pozytywne, oczywiście znajdą się mankamenty, które nie koniecznie mi się podobały, bądź nie były dopracowane, ale polubiłam bohaterów, choć czasem nie rozumiałam ich zachowania. Nie chcę tutaj za bardzo zdradzać całej akcji, bo nie o to chodzi w recenzji, ale miałam z ich poczynaniami czasami problem.

  Oboje nie wierzą w happy endy i czy mają na niego szansę ?

  Jest to emocjonalna książka, która pokazuje stratę najbliższej osoby i to jak ciężko, nawet po kilku latach poradzić sobie z tym. Strach przed nieznanym i nadchodzącymi niewiadomymi obezwładnia naszych bohaterów i nie pozwala im ruszyć do przodu.

  Lubię książki, gdzie od pierwszych chwil bohater leci na dziewczyną i o nią walczy do końca. Tutaj Ryan był zdecydowanie od pierwszych chwil zauroczony Holly i moim zdaniem umiejętnie to przed nią ukrywał, aby jej nie stracić. Ale czy poradzi sobie z uczuciami czy przed nimi ucieknie ?

  Nie czytałam wcześniejszej książki autorki „kocham tylko tak”, więc nie mogę ich porównać, jednak przypadł mi do gustu jej styl i pomysł na całą fabułę. Polecam przede wszystkim dla romantyczek, które szukają przyjemnej, wzruszającej lektury na wieczór.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Holly Ashton to świetna architektka z Sydney, z głową pełną pomysłów i godnym podziwu oddaniem pracy. Poza jednym dniem w roku, tj. swoimi urodzinami, ciężko pracuje na swój wizerunek. Magiczny dzień urodzin jest dla niej dniem żałoby i zajadaniem smutku odkąd zmarła jej mama. I to właśnie w ten dzień, w swoje dwudzieste piąte urodziny Holly poznaje swojego nowego klienta - Ryana, który spróbuje pokazać jej czym jest miłość.

  Bestseller od Kate Sterritt to książka, którą nie sposób odłożyć przed jej zakończeniem. Lekkie pióro autorki dopełniało ciekawie zbudowaną fabułę, a nowo wprowadzane wątki intrygowały na tyle, by śledzić dalszą akcję.

  Kreacja bohaterów była dość specyficzna, gdyż nie miałam większego problemu z domyśleniem się ich kolejnych kroków, a jednocześnie polubiłam ich na tyle, że chciałam dalej o nich czytać. Schematyczność, którą zauważyłam, wynika z mojego przesytu literaturą tego typu. Znam takich książek zbyt wiele i w tym momencie trudno jest mnie czymś zaciekawić i zaskoczyć.

  "Z widokiem na miłość" to naprawdę udany debiut, jednak przez natłok romansów na rynku może wydawać się schematyczny. Bardzo szybko wciąga, a jednocześnie nie bardzo chcemy się z nią rozstawać, gdy ilość stron zaczyna się kurczyć. Książka zaciekawiła mnie na tyle, że mam w planach sięgnąć po inne tytuły tej autorki i mam nadzieję, że będą równie udane, a może i lepsze. Dzięki przystępnemu i lekkiemu językowi czyta się praktycznie sama, więc wystarczy ją otworzyć i pozwolić na zajęcie kilku godzin.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
(Nie) miłość. Z tobą i bez ciebie 5/5 Nasza cena:
27,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

(Nie) miłość. Z tobą i bez ciebie

Tajemnica małżeństwa to kumulacja drobiazgów, do których obcy ludzie nie mają dostępu. Cecylia i Wiktor marzą o rozwodzie, choć jeszcze żadne z nich nie powiedziało tego na głos. Ona chce wolności, on spotyka się ze swoją studentką. Wszystko zmienia się w dniu, w którym Cecylia ma wypadek...
Miłość z błękitnego nieba 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość z błękitnego nieba

Walentynkowy Kraków to dla wielu zakochanych jedno z najbardziej romantycznych miejsc na ziemi. Tu właśnie przybywa Angelika, która ma do podpisania najważniejszy kontrakt w karierze. Nie zawaha się przed niczym, byle tylko osiągnąć cel. Dla niej Kraków to miasto, z którego kiedyś uciekła i nie...
Ogród Zuzanny. Tom 1. Miłość zostaje na zawsze 4/5 Nasza cena:
26,26 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ogród Zuzanny. Tom 1. Miłość zostaje na zawsze

Urzekająca opowieść o uczuciach przekazywanych za pomocą sekretnego języka kwiatów Zuzanna i Adam poznali i pokochali się na studiach, jednak nie dane było im być razem. Adam wyjechał na studia za granicę, po jakimś czasie ożenił się i przejął zarząd nad majątkiem teściów. Zuzanna zaś rzuciła...
Miłość na Gwiazdkę 4/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość na Gwiazdkę

Zapal cynamonową świecę, sięgnij po kubek grzanego wina, otul się miękkim kocem. Colleen Wright zabierze Cię do świata, gdzie magia Bożego Narodzenia wciąż działa.   Klimatyczny pensjonat w Nowej Anglii wydaje się doskonałym miejscem, by spędzić tam święta. Kiedy jednak śnieżyca odcina gości od...
Przepisy na miłość i zbrodnię 4/5 Nasza cena:
27,92 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przepisy na miłość i zbrodnię

PRZEPIS NA ZBRODNIĘ Składniki: dość duży mężczyzna, który znęca się nad żoną mała krucha żona średniej wielkości żylasta kobieta zakochana w żonie dubeltówka południowoafrykańskie miasteczko kiszące się w sekretach butelka soku z granatów łagodny ogrodnik pogrzebacz pikantna mieszkanka Nowego Jorku...
Miłość na dziesiątej wsi 5/5 Nasza cena:
25,31 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość na dziesiątej wsi

"Miłość na dziesiątej wsi" to opowieść o różnych obliczach miłości i namiętności. A w tle zmieniające się realia życia na polskiej wsi. Janek Cichy, zakochany w młodziutkiej Żydówce, wbrew woli rodziców porzuca naukę w mieście i wraca do rodzinnej wsi, gdzie czeka na niego ukochana Sara. Jednak...
Na szczycie. Tom 2. Gra o miłość 5/5 Nasza cena:
29,60 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na szczycie. Tom 2. Gra o miłość

Kontynuacja historii szalonej i kontrowersyjnej miłości Rebeki i Sedricka. Cudowne wakacje Reb i Seda dobiegają końca. Czy powrót do rzeczywistości okaże się równie bolesny jak to, że Rebeka będzie musiała przetrwać rozstanie z ukochanym? Czy niedaleka przeszłość i wspomnienia z dzieciństwa nie...
Miłość na walizkach 5/5 Nasza cena:
29,19 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość na walizkach

Dalsze losy Mańki i Tośka - zakochanej pary, znanej z Lilki i Trzymaj się, Mańka! Na miłość nigdy nie jest za późno. Tak właśnie myśli Marianna, gdy wspólnie z ukochanym Antkiem musi sprostać nowemu etapowi w życiu. Antek, inżynier pracujący w Korei Południowej, przechodzi na emeryturę, czuje się...
Miłość pisana na maszynie 4/5 Nasza cena:
31,41 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość pisana na maszynie

Romans osadzony w realiach Anglii przełomu XIX i XX wieku z nutą feministyczną. Kariera Betsey Dobson jako urzędniczki zostaje gwałtownie zaprzepaszczona po tym, jak dziewczyna wdaje się w romans z rozwiązłym kolegą z pracy. Ląduje na bruku bez referencji, bez pieniędzy i bez perspektyw. Postanawia...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula