Wyklęci. Era cieni

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Wydawnictwo
Ilość stron
404
Rok wydania
2021
Inne wersje (2)
eBook, pdf, mobi, epub
za 23,09 zł
Audiobooki mp3
za 29,74 zł
Nasza cena: 32,19 zł 34,99 zł Taniej o: 8%

Produkt niedostępny

Czas to nie­bez­pieczna rzecz, zwłasz­cza w nie­po­wo­ła­nych rękach. A ręce Raven wydają się wyjąt­kowo pro­ble­ma­tyczne.

Wysz­ko­lona do eli­mi­no­wa­nia zabój­czych Plag ni­gdy niepotra­fiła okieł­znać wła­snego tempe­ra­mentu. Jeden nie­umyślny zakład wikła ją w  nie­bez­pieczną intrygę, a to jeszcze nie koniec złych wiado­mości. Wraz z nią w aferę zamie­szany jest Władca Cieni, któ­rego zamiary pozo­stają dla Raven zagadką.

Wśród poli­tycz­nych gier, paskud­nych Plag i zawzię­tej cesa­rzo­wej nie­je­den stra­ciłby głowę. Na całe szczę­ście Raven dzierży naj­po­tęż­niej­szą z broni – zesła­nego przez gwiazdy pecha oraz wła­sną lek­ko­myśl­ność.


Opinie o książce

Bra­wu­rowo popro­wa­dzona historia, w któ­rej znaj­dzie­cie wszystko to, co w mło­dzie­żo­wej fan­ta­styce naj­lep­sze: wyra­zi­ste posta­cie, wcią­ga­jące intrygi i dużo mrocz­nej magii! Raven z brac­twa Rai i ści­ga­jący ją, tajem­ni­czy Władca Cieni, gene­rał Natha­niel, zmie­rzą się w poje­dynku, w któ­rym z ostro­ścią ich języ­ków mogą rów­nać się jedy­nie ostrza ich mie­czy.

Maria Zdyb­ska, autorka serii Kru­cze Serce

Debiut Agnieszki Zawadki jest wszyst­kim tym, czego szu­kam w fan­ta­styce mło­dzie­żo­wej. „Wyklęci: Era Cieni” to nie tylko wyra­zi­ści boha­te­ro­wie, ale także świet­nie popro­wa­dzona intryga i  świat, który został naprawdę bar­dzo dobrze wykre­owany. Gorąco pole­cam!

Ewe­lina Nawa­ram, autorka serii Kings of Sin oraz powie­ści „Nie­ osią­galny”

Wygląda na to, że cza­sami warto jed­nak podą­żyć za gło­sem serca. Zwłasz­cza gdy nakła­nia nas do się­ gnię­cia po tak nie­zwy­kłą książkę, jak „Wyklęci: Era Cieni”! Agnieszka Zawadka zapra­sza do świata, w  któ­rym przy­goda, magia, walka i odro­bina romansu idą w parze. To jedna z tych powie­ści, którą czy­tel­nicy lubu­jący się w powie­ściach fan­tasy, zde­cy­do­wa­nie powinni mieć na uwa­dze!

Kata­rzyna Ewa Górka, @ka­the­ri­ne­ _the­ _bo­okworm

Zamknij­cie swe oczy i prze­nie­ście się do kra­iny peł­nej magii, cza­rów i zja­wisk para­normalnych. Prze­żyj­cie przy­godę życia u boku Raven, która umie spo­wal­niać czas, oraz Natha­niela, Władcy Cie­nia. Nie będzie­ cie żało­wać. Pole­cam ser­decz­nie.

Agnieszka, Zło­to­włosa i książki

Jeśli szuka­cie dobrej fan­ta­styki, w któ­rej nie bra­kuje intrygi emo­cji to dobrze tra­fi­li­ście! Pole­cam!

Agnieszka Nik­czyń­ska-Woj­cie­chow­ska, Książki takie jak my

Wysz­ko­lona przez mni­chów na bycie RAI. Jej misja to likwi­do­wa­nie plag, ale ta dziewczyna kocha rów­nież ryzyko i zakłady. Jeden z  nich wpę­dzają w nie­złe kło­poty, a miało być tak pięk­nie. Książka wciąga od pierw­szych stron, wyra­zi­ści boha­te­ro­wie i  rewe­la­cyjny humor dopeł­niają cało­ści. To świetny debiut i  już wypa­truję dru­giego tomu.

Syl­wia, @syl­ka­ czyta

Barwne i silne posta­cie kobiece to ele­ment, który przy­kuwa uwagę. Tajem­nica oraz magiczny świat to ele­ment, dzięki któ­remu ta książka zosta­nie w  mojej pamięci na lata.

Patry­cja Zimoch, @cor­del­lia.fan­ta­stycz­nie

Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Era Cieni" Agnieszki Zawadki rozpoczyna się tomem "Wyklęci". Mamy również dostępne opowiadanie z tej serii i jest to "Raven i jezioro łabędzie". Jest to książka oraz opowiadanie z gatunku fantastyki a dokładniej fantasy. Książka została wydana nakładem wydawnictwa Inanna.

  Raven niestety miewa okropnego pecha... i przez małą kradzież ściąga na siebie kłopoty. Jednak może liczyć na pomoc wyklętej czarownicy. Bądź co bądź jest teraz poszukiwana przez samego generała Władcy Cieni - Nathaniela. Czy spotka ją kara za kradzież i w jakie intrygi zostanie wciągnięta...? Jakie uczucia będą pomiędzy Raven a Nathanielem? Tego musicie dowiedzieć się sami. Książka jest tak świetnie napisana i ciekawie, że nie wiem jak wiele z fabuły mogę Wam zdradzić by nie zepsuć Wam frajdy z czytania.

  Świat wykreowany w książce, bohaterowie to wszystko zasługuje na docenienie. Bohaterowie mimo pewnych wad bardzo mi się spodobali i chętnie wyruszyłabym z nimi na niejedną przygodę. Świetny pomysł na przedstawienie magii aż chce się więcej i więcej. Książkę czyta się ekspresowo i jest to dobrze spędzony czas. Uważam, że jest to bardzo udany debiut i mam nadzieję, że kolejne części szybko się pojawią bo bardzo jestem ciekawa co wydarzy się dalej!

  Opowiadanie "Raven i jezioro łabędzie" to świetny dodatek i jest dostępne za darmo na stronie wydawnictwa, jeśli tak jak ja po przeczytaniu książki będziecie czuć niedosyt i choć chwilę dłużej zechcecie zostać z bohaterami książki to polecam po nie sięgnąć.

  Jednym słowem: POLECAM!

  Za egzemplarz do recenzji w ramach współpracy barterowej dziękuję bardzo wydawnictwu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książkę czyta się stosunkowo szybko. Czytelnik znajdzie tu dużo akcji, która nie pozwala oderwać się od lektury. Historia Raven wypełniona jest przeróżnymi opisami, które są niezwykle malownicze, jednak momentami ich ilość może troszeczkę męczyć. Sam styl autorki jest przyjemny. Chwilami można wyczuć, że książka jest debiutem, ale nie przeszkadza to w czytaniu.

  Sam pomysł jest ciekawy. Autorka świetnie wplata akcje między wolniejsze fragmenty.

  Choć główną bohaterką jest Raven, to w książce znajdziemy również rozdziały, które zostały przeznaczone innym bohaterom. Mi ten zabieg bardzo się podobał.

  Bohaterowie są bardzo ciekawie wykreowani. Każdy z nich jest inny. Szczególnie polubiłam zadziorną, sarkastyczną Raven, tajemniczego Nathaniela i bystrą, kochaną Alyane.

  Podobały mi się również drobne elementy mitologii, jak przedstawienie związanych z nią istot, a także nawiązania do innych książek.

  Każdy rozdział poprzedzony był krótkim tekstem, który pozwalał lepiej poznać przedstawiony świat i jego historię.

  Poza tym interesujące było samo bractwo, Rai oraz Władcy Cieni.

  Bardzo podobało mi się poczucie humoru autorki. Podczas czytania zaśmiałam się wiele razy. Przede wszystkim uwielbiam cięte riposty głównej bohaterki.

  Dobrze przedstawione zostały również relacje między bohaterami, szczególnie między Raven i Nathanielem oraz Raven i Alyane.

  Czytelnik nie znajdzie tu wrzuconego na siłę wątku miłosnego, choć jest w stanie wyczuć napięcie między postaciami.

  Zakończenie książki zachęca do sięgnięcia po kontynuację. Ja już nie mogę się jej doczekać!

  Mimo małych mankamentów i nieco przewidywalnego przebiegu historii, książkę mogę polecić z czystym sercem. Jest to naprawdę świetny debiut i dobra fantastyka.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Uwielbiam kiedy w moje ręce wpada tak świetny debiut! Wyklęci Agnieszki Zawadki to książka idealna na dla wszystkich tych, którzy pragną choć na chwilę przenieść się do innego świata: pełnego intryg, potworów i wielu niesamowitych przygód. Wyklęci będą idealną pozycją dla wszystkich fanów zadziornych bohaterek, które wiedzą jak walczyć mieczem i dogryźć ciętym językiem. A wszystko to podane jest w świetnie wykreowanej, fantastycznej otoczce.

  Raven jest Rai- niesamowicie dobrze przygotowaną jednostką do niszczenia Plag (miejsc z których wyłażą najgorsze mary i pomioty) Rozpanoszyły się po kraju, siejąc strach i śmierć. Życie Raven było stosunkowo ułożone, aż do pewnego momentu... Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ognisty charakter Raven i jej pech. W wyniku niezbyt mądrego zakładu, dziewczyna kradnie coś czego nigdy nie powinna nawet ujrzeć. Jej występek uruchamia machinę niezbyt miłych wydarzeń. Przy okazji Raven wplątuje się w cesarską intrygę, w której maczają palce mroczne siły. Na szczęście, które czasem się do Raven uśmiecha, dziewczyna może liczyć na pomoc pewnej wyklętej czarownicy. Razem przemierzą wiele niesamowitych terenów oraz spotkają na swojej drodze i tych miłych i tych niezbyt, którym trzeba czasem skopać tyłek. Ta książka to frajda na całego! Gratulacje dla Agnieszki Zawadki!

  Wyklęci rozpoczynają się konkretnie, bo już na początku dostajemy akcję, dzięki której stopniowo wsiąkamy w świat. Autorka świetnie wyważyła tempo w swojej książce, daje odpocząć czytelnikowi. Możemy wziąć oddech i w chwili wytchnienia poznać świat Raven, miasta takie jak Lyr czy Arian, poczuć stęchły zapach tawerny czy torfowy klimat bagien. Opisy rzeczywistości są pierwszą rzeczą, która zauroczyła mnie w tej książce. Jestem typowym "opisowcem" i uwielbiam, kiedy autorzy nie szczędzą detali i dodają smaczki. Tu dostajemy ich idealną ilość. Nie czułam się przytłoczona ilością elementów, z zainteresowaniem czytałam o kontynencie czy upadku elfów. Świetne było to, że każdy rozdział zaczyna się cytatem z jakiejś innej księgi, dzięki czemu wiemy nieco o historii.

  Co do samej akcji jest jej tutaj całkiem sporo, ciągle coś się dzieje, ale nie czujemy zmęczenia i przesytu. Dostajemy trochę bitki, którą czyta się z przyjemnością. Sceny walki nie są rozbudowane, są raczej proste i konkretne, dzięki czemu są naprawdę dynamiczne i dobrze je się czyta.

  Jeśli chodzi o bohaterów, to osobiście nie polubiłam głównej bohaterki. Dla mnie była zbyt roztrzepana i chaotyczna. Jednak jej przyjaciółka- ruda czarownica Alyane przypadła mi bardzo do gustu. Jest ona przeciwieństwem Raven, spokojna, ułożona, trochę skromna. Liczę na to, że jeszcze rozwinie skrzydła w kolejnym tomie i pokaże na co ją stać. Moje serce zdobyła również Adaneis i jej zdolność zamiany w ptaka (przypomniała mi się cudowna Filippa Eilhart z Wiedźmina, która zamieniała się w sowę). Nathaniel, główna męska postać jest również ciekawa, no i jego sam tytuł Władcy Cieni i generała sprawia,że jeszcze więcej chcemy o nim wiedzieć. Wiele postaci drugoplanowych zasługuje tu na rozwój i więcej miejsca w kolejnym tomie.

  Brawa za wiele świetnego humoru oraz odniesień do literatury i popkultury.

  Żeby nie było za słodko, to: książka posiada kilka powtórzeń i chwilami zabrakło redakcji. Czytając wiemy dokąd zmierza historia i możemy się tego domyślić. Niektóre problemy rozwiązywane są bardzo szybko, czasem wydawało mi się, że za szybko. Dostajemy tu pewne znane motywy z literatury YA. To wszystko jednak nie wpływa na odbiór i świetną zabawę podczas lektury. Ah i jeszcze jedno! Postuluję o mapkę w drugim tomie!

  Czekam na kolejny tom i nie mogę się doczekać, co tam się jeszcze wydarzy!

  Jeśli lubicie Aelin ze Szklanego Tronu czy akcje jak u Danielle L. Jensen, to pokochacie Wyklętych!

  Czytajcie, bo warto!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Przed nami kolejny debiut i do tego fantastyka, czyli coś, co bardzo mnie intrygowało i w końcu udało się zdobyć i przeczytać, o czym mówię? Mowa tutaj o książce „Wyklęci: Era Cieni” autorstwa Agnieszki Zawadki. Bardzo lubię sięgać po książki z gatunku fantastyki, zwłaszcza, kiedy mam nadzieję, że to będzie coś innego, każdy z nas czasem potrzebuje ucieczki od gatunków, które zazwyczaj czyta. Fantastyka nigdy specjalnie mnie nie męczyła, dlatego też chętnie otwarłam książkę i chciałam oddać się czytaniu. Wkroczyłam w nieznany wcześniej świat, dałam mu się pochłonąć i szczerze żałowałam, że niestety nie miałam pod ręką kolejnej części. „Wyklęci: Era Cieni” jest powieścią, która spodoba się nie tylko nastoletnim czytelnikom. O czym opowiada książka?

  Główną bohaterką książki „Wyklęci: Era Cieni” jest Raven, to kobieta, która należy do pewnego bractwa, niezwykle silna, niebezpieczna, a przede wszystkim skuteczna w walce z Plagami. Czasami działa, jakby była nakręcona, jakby była ku temu zaprogramowana, czasem najpierw coś zrobi, a dopiero później się zastanawia, czy to było właściwe. Raven jest niezwykle temperamentną i utalentowaną kobietą, potrafi manipulować czasem. Ta dziewczyna wplątuje się w coś ciężkiego, trudnego do wyprostowania. Przez swoją lekkomyślność i wrodzoną wręcz zdolność do wpadania w tarapaty daje się zmanipulować w pewną intrygę. Wystarczył jeden zakład i na drodze dziewczyny oprócz problemów pojawia się Nathaniel DeArtes, to nie byle kto, ale sam generał Władcy Cieni. Czy Raven uda się wyplątać z kłopotów? Jaka relacje połączy ją z DeArtesem?

  „Wyklęci: Era Cieni” to jedna z tych powieści, które czyta się błyskawicznie, a czas bezlitośnie ucieka. Agnieszka Zawadka zaskoczyła mnie niezwykle pozytywnie, nie tylko potrafiła sprawić, że polubiłam główną bohaterkę, ale i chciałam spędzić z nią znacznie więcej czasu, niż było mi to dane. Książka była intrygująca, ciekawa i bardzo emocjonująca. Akcja powieści byłą dobrze wyważona, potrafiła być szybka, by za chwile nieco zwolnić i zaskoczyć czytelnika czyś nowym. Zazwyczaj oczekuje się wiele od książek fantastycznych, a ich czytelnicy są wybredni, w tej opowieści otrzymałam nie tylko elementy grozy, ale i świetny humor, Raven nie stroniła od sarkazmu, co idealnie do niej pasowało. Nie wyobrażam sobie, żeby była inna. To świetna dziewczyna, która z pewnością mogłaby zaprzyjaźnić się z czytelnikami. „Wyklęci: Era Cieni” to książka, w której ciągle coś się dzieje, a jako czytelnik pragnęłam jedynie więcej. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli czekać zbyt długo na drugi tom, bo to będzie dla mnie prawdziwa katorga.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jeśli szukacie świetnie napisanej fantastyki, która wciągnie czytelnika w swój świat i ciężko będzie odejść od lektury, to zachęcam do przeczytania "Wyklętych". Autorka wydała już jedno opowiadanie w antalogii, którego nie znam, ale debiutując tą książką uważam, że świetnie sobie poradzi na rynku wydawniczym, o ile czytelnicy ją docenią.

  Historia Raven i Władcy Cieni jest dopracowana. Dialogi są proste, nieskomplikowane, rozbudowane wtedy, kiedy trzeba. Autorka wykreowała ciekawe postacie i przyznam, że od razu polubiłam Raven, a później Nathaniela. Ta dwójka skradła moje serce i uwierzcie, że ciężko było mi się z nimi rozstać.

  Świat Raven jest pełen mrocznej magii, w której królują intrygi, czyhający wrogowie i królowa, która eksperymentuje na swoim dworze, budząc do życia Władców Cieni. Nawet nie wiecie, ile razy główna bohaterka wpadnie w tarapaty. A wszystko to dzięki gwieździe, która przynosi jej pecha. Nie przeszkadza to natomiast w skutecznym pozbywaniu się Plag i odwadze przy tym towarzyszącej, która czasami zamienia się w lekkomyślność 😉 Raven jest silną bohaterką, a jej ironiczne teksty rozbroją nieraz. Jej przeciwnicy muszą mieć na uwadze, że zawsze staje do walki i nigdy się nie poddaje. O Nathanielu nie będę za wiele pisała, bo wiem, że skradnie serce czytelniczek. Czy Raven ucieknie od kłopotów? Jakie zamiary ma wobec niej Władca Cieni?

  Czytając tę książkę nie czułam, że jest to debiut. To chyba najlepszy dowód na to, że warto sięgnąć po ten tytuł 😉 Jeśli chodzi o fantastykę to ciężko mnie zadowolić. Tu dostałam coś, czego nawet nie oczekiwałam i zostałam zaskoczona. Pozytywnie 🙂 Chciałabym zdradzić więcej, ale wolę odesłać Was do książki, byście mogli przeżyć tę fantastyczną przygodę. Pozostaje teraz tylko (albo aż) czekać na drugi tom i mam nadzieję, że nie będzie trwało to za długo. Polecam z czystym sumieniem 😉

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Najczęściej kupowane razem
 • -23%
  Droga do Wyraju. Demony Welesa. Tom 1

  Droga do Wyraju. Demony Welesa. Tom 1

  Wąpierz Elgan wiódł w miarę spokojne życie, do czasu, gdy na jego drodze stanął Smęt. Pokraczny, śmierdzący demon, sprowadzony przez samozwańczego szamana, powoli popada w obłęd, który mogą ujarzmić tylko bogowie. Aby zapobiec katastrofie, jaką zwiastuje coraz gorszy stan niesfornego demona,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,72 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -25%
  Nibynoc. Tom 1

  Nibynoc. Tom 1

  W świecie, gdzie trzy słońca prawie nigdy nie zachodzą, początkująca morderczyni wstępuje do szkoły dla zabójców, planując zemstę na osobistościach, które zniszczyły jej rodzinę. Córka powieszonego zdrajcy, Mia Corvere, ledwie uchodzi z życiem po nieudanej rebelii jej ojca. Samotna i pozbawiona...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 33,95 zł 45,00 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -35%
  Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1

  Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1

  Niezgłębiona potęga. Dwa żywioły. Jedna walka. Nesta Archeron zawsze była arogancka, łatwo wpadała w złość i nigdy nie wybaczała. A odkąd została wepchnięta do Kotła i wbrew woli stała się jedną z fae, nie potrafi odnaleźć się w tym nowym, zabójczym świecie. Co gorsza, nie umie sobie poradzić z...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 32,49 zł 49,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -28%
  Pakt Królowej. Czarne Kamienie. Tom 10

  Pakt Królowej. Czarne Kamienie. Tom 10

  "Pakt Królowej" to kolejna część bestsellerowej sagi fantasy docenionej przez „New York Timesa” i czytelników na całym świecie – nowa odsłona mrocznego, zmysłowego i okrutnego świata Czarnych Kamieni. Potęga ma swoją cenę – miłość również. Oto kolejna część bestsellerowej sagi fantasy docenionej...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 32,46 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -18%
  Hegemon Apopi

  Hegemon Apopi

  W świecie elfów każdy człowiek jest służącym. W hierarchii stoi niżej niż zwierzę. Pracuje i umiera u boku swego pana. Co się stanie, jeśli do tego świata trafi ktoś z zewnątrz? Apopi ? studentka, wieczorami dorabiająca jako barmanka ? zwraca uwagę na podejrzanego klienta. Młodzieniec skrywa twarz...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,98 zł 39,00 zł
  w magazynie
 • -13%
  Mojra. Przeklęte dzieci Inayari

  Mojra. Przeklęte dzieci Inayari

  Rayn, ratując życie Aidena, nie zdaje sobie sprawy, że to ON ma przynieść jej zgubę. Ich połączone życia łączą też emocje, ból i sny, zamazując granicę pomiędzy dobrem a złem. Rayn nie jest w stanie poznać, czy myśli nawiedzające jej głowę należą do niej czy do chłopaka. Ten chaos jest tylko...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 39,06 zł 44,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -15%
  Gildia zabójców. Tom 1

  Gildia zabójców. Tom 1

  Pierwszy tom pełnej akcji trylogii New Adult Fantasy. Zabójczo dobre połączenie przygody, sensacji i kryminału. Poznajcie Alyssę, bohaterkę o dwóch twarzach: bezlitosną zabójczynię mordującą z uśmiechem na ustach oraz dziewczynę tęskniącą za normalnym życiem. Alyssa żyje w cieniu naszego świata, w...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 33,92 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -40%
  Egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Repetytorium

  Egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Repetytorium

  Wiemy, co będzie na teście, z nami zdasz na 100%! Nie licz na przecieki, my mamy pewniaki! Nie jesteśmy wydawcą podręczników - my ujawniamy pytania! Przedstawiamy najlepszą książkę dla każdego ósmoklasisty, który chce szybko, sprawnie i skutecznie przygotować się do egzaminu kończącego...
  Ocena: 5/5
  Podręcznik
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 17,97 zł 29,95 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -26%
  Homo Deus

  Homo Deus

  Światowy bestseller. Nowa książka najbardziej inspirującego myśliciela XXI wieku. Tak będzie wyglądała nasza przyszłość! Yuval Noah Harari w słynnej książce Sapiens. Od zwierząt do bogów, sprzedanej na całym świecie w nakładzie ponad 5 milionów egzemplarzy, opisywał ewolucję i historię ludzkości. W...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 44,33 zł 59,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -19%
  Deutsch in der Medizin B1- C1 HUEBER

  Deutsch in der Medizin B1- C1 HUEBER

  Mit dem handlichen Berufssprachführer Deutsch in der Medizin können Sie deutsche Vokabeln und Redemittel für typische Berufssituationen einüben oder schnell nachschlagen. Themen sind z.B. die Kommunikation mit Patienten, Kollegen und Pflegekräften. Der Berufssprachführer wendet sich an...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 54,29 zł 67,00 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Hubal 4/5 Nasza cena:
34,57 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hubal

Henryk Hubal-Dobrzański herbu Leliwa, to legenda. Ostatni żołnierz września. Zbuntowany duch gnębiący Niemców w dawno już okupowanym kraju. Poprzez bagna i zawieruchę wojny, zasadzki i obławy prowadził Wydzielony Oddział Wojska Polskiego Dzięki niemu, symbolicznie, Rzeczpospolita nie poddała się...
Pocałunki pod jemiołą 5/5 Nasza cena:
32,46 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pocałunki pod jemiołą

Pierwsza antologia Kobiecej Strony Literatury Gdy kobiety postanawiają wspierać się i działać razem, powstają wspaniałe rzeczy! Romantyczne, erotyczne, a nawet fantastyczne – takie mogą być pocałunki pod jemiołą! Strzelający w kominku ogień, prószący śnieg i… ta osoba, która rozgrzewa nie tylko...
eBook Poskromić chłód pdf mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,94 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Poskromić chłód pdf mobi epub

Sienna wie, że nie pasuje do barwnego świata Pałacu Świtu. Ciesząc się przywilejami nieślubnej księżniczki, wiedzie prawdziwie niedworskie życie, spędzając dni na upijaniu się z przyjaciółmi oraz ćwicząc grę na skrzypcach. Czas beztroski dobiega jednak końca. W słonecznej stolicy Pałacu Świtu...
eBook Wyklęci: Era cieni pdf mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,09 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Wyklęci: Era cieni pdf mobi epub

Czas to niebezpieczna rzecz, zwłaszcza w niepowołanych rękach. A ręce Raven wydają się wyjątkowo problematyczne. Wyszkolona do eliminowania zabójczych Plag nigdy nie potrafiła okiełznać własnego temperamentu. Jeden nieumyślny zakład wikła ją w niebezpieczną intrygę, a to jeszcze nie koniec złych...
eBook Egzamin z miłości pdf mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,09 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Egzamin z miłości pdf mobi epub

Zbiór opowiadań, które umilą ci długie wieczory! Siedem autorek, siedem historii studentów i studentek zdających egzamin z miłości. Opowiadania choć z jesiennym krajobrazem w tle rozgrzeją Cię nawet w chłodny deszczowy dzień. Czy jesień to dobra pora na gorące uczucie? Kto zda, a kto obleje egzamin...
Mrok w.2 5/5 Nasza cena:
25,19 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mrok w.2

Nadchodzi mrok i nikt się przed nim nie ukryje!Laureen miała wszystko, czego tylko mogła zapragnąć: kochającą rodzinę, wymarzoną pracę i wspaniałą przyszłość. Miała, do chwili kiedy w jej życiu pojawił się tajemniczy Sigarr. W mgnieniu oka otaczający ją perfekcyjnie uporządkowany świat wypełnił...
Malachitowe ostrze 4/5 Nasza cena:
26,94 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Malachitowe ostrze

Vio­ let Silver­ hunt i  jej przy­ ja­ ciel, cza­ ro­ dziej Logan Fal­ l­ kryon, prze­ mie­ rzają Mal­ kho­ len bro­ niąc jego miesz­ kań­ ców przed naj­ gor­ szymi potwo­ rami i  złymi mocami. Życie w  dro­ dze jest trudne, ale...
Wyspa Mgieł 0/5 Nasza cena:
26,94 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyspa Mgieł

Czasami dwie dusze łączy więź silniejsza niż śmierć.Ona ? przybrana córka pirata, uratowana z morskiej kipieli. W jej przeszłości ukryty jest klucz do potężnej mocy, która może przynieść wybawienie lub zgubę.On ? potężny mag, wyrzutek, arogant i sybaryta. Od lat poszukuje, choć sam nie wie, czego i...
Pani Siedmiu Bram 4/5 Nasza cena:
28,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pani Siedmiu Bram

Mury Irkalli drżą.Inanna, sumeryjska bogini miłości i wojny, przez wieki znana była pod wieloma imionami. Teraz usiłuje żyć jak zwykła śmiertelniczka, ale jej spokój niweczy wiadomość, której nie może zignorować.Trup pokryty pismem klinowym, znaleziony na greckiej granicy zwiastuje nadejście...
Wybrzeże Snów 5/5 Nasza cena:
32,19 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wybrzeże Snów

Jeśli spadasz wystarczająco długo, zaczynasz się czuć, jakbyś latał.Lirr straciła wszystko, poza obietnicą zemsty na siedmiu magach Kręgu. Jedynie wątła nadzieja na odzyskanie Raidena powstrzymuje ją przed poddaniem się rozpaczy. Stając do nierównej walki, musi zaufać swojemu kruczemu przeznaczeniu...
Iskra 4/5 Nasza cena:
25,19 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Iskra

Nadszedł mrok, ale gdzieś w nim tli się jeszcze iskierka nadziei! Laureen z całych sił próbuje sprostać pokładanym w niej oczekiwaniom, ale strach i tęsknota za utraconą rodziną sprawiają, że trudno jej pogodzić się z obojętnością Sigarra i wymaganiami Ladysława. Intrygi pośród Zaprzysiężonych...
Ćma 5/5 Nasza cena:
32,19 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ćma

Ewa ma wszystko. Kochającego męża, córkę i pasjonującą pracę, w której odnosi sukcesy. Wydaje się być kobietą spełnioną, a mimo to ciągle desperacko poszukuje akceptacji i bezwarunkowej miłości. W tej pogoni za szczęściem gubi się, potyka i popełnia błędy, nie potrafiąc odróżnić prawdy od fałszu....
Wybrane bestsellery
Drapieżne bestie 4/5 Nasza cena:
27,39 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drapieżne bestie

Debiut, którego nie można przegapić. Panafrykańska mieszanka dynamicznej, pełnej zwrotów akcji, mrocznej mitologii i nieoczekiwanej miłości. Pierwsza część trylogii. Szesnastoletnia Koffi pracuje dla cieszącego się złą sławą Nocnego Zoo. Zajmuje się groźnymi, magicznymi stworzeniami, by spłacić...
Uliczna wyścigówka 31127 5/5 Nasza cena:
67,49 zł 89,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uliczna wyścigówka 31127

Pełne emocji wyścigi z uliczną wyścigówką do przebudowywania Fani superszybkich aut mogą się ścigać po ulicy lub torze pojazdami z imponującego zestawu konstrukcyjnego LEGO® Creator 3 w 1 Uliczna wyścigówka (31127). Dzieci w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, inscenizując wyścigi...
Feluś i Gucio świętują 0/5 Nasza cena:
33,70 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Feluś i Gucio świętują

Jakie mamy pory roku? W jakiej kolejności następują po sobie miesiące? Kiedy obchodzimy różne święta? Dziecko uczy się tego wszystkiego dzięki obserwacji zmian zachodzących w przyrodzie oraz przeżywaniu wyjątkowych okazji i świąt. Dlatego w najnowszym tomie Feluś i Gucio uczestniczą w rozmaitych...
Reminders of Him. Cząstka ciebie, którą znam 5/5 Nasza cena:
33,37 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Reminders of Him. Cząstka ciebie, którą znam

Po pięciu latach pobytu w więzieniu Kenna Rowan wraca tam, gdzie wszystko się zaczęło. Chce zmierzyć się z przeszłością i odzyskać córkę. Niestety, okazuje się, że mostów, które spaliła, nie da się odbudować. Bez względu na to, jak ciężko pracuje, wciąż są ludzie, którzy wykluczają ją z życia jej...
Password Reset A2+/B1. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń 0/5 Nasza cena:
137,54 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Password Reset A2+/B1. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń

Password Reset A2+/B1. Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa Nowe wydanie uwielbianego przez nauczycieli podręcznika Password, autorstwa Marty Rosińskiej, realizuje wszystkie założenia i jest dostosowane do nowej, trudniejszej podstawy programowej, która zacznie obowiązywać w szkołach...
Ukryci 5/5 Nasza cena:
27,77 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ukryci

Marcie Sygit wali się świat, kiedy jej niepełnosprawny syn zostaje uprowadzony. Okazuje się, że Piotrek nie jest jedyny, a porywacz działa już od roku. Zniechęcona brakiem postępów w śledztwie samotna matka znajduje nieoczekiwanie sprzymierzeńca w osobie Marka Bielawskiego, lokalnego przedsiębiorcy...
Potomek 0/5 Nasza cena:
27,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Potomek

James Falcon to szanowany kapitan kontrwywiadu armii USA. Podczas II wojny światowej zasłynął wrodzonymi zdolnościami do zwalczania wampirów, wykorzystywanych do walk przez nazistowskie Niemcy. Wielu starć z nimi omal nie przypłacił życiem. Powrócił jednak do domu jako zwycięzca... Trzynaście lat...
Opowieści z Narnii. Wydanie dwutomowe 0/5 Nasza cena:
87,98 zł 129,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opowieści z Narnii. Wydanie dwutomowe

Opowieści z Narnii – wydanie dwutomowe to piękna edycja cyklu C.S. Lewisa, znanego już czytelnikom z wydania siedmiotomowego. Tym razem wszystkie siedem historii kryje się w dwóch eleganckich woluminach wydanych w twardej oprawie i zapakowanych w śliczne pudełko. Wydanie to zachwyca estetyką oraz...
Urth Nowego słońca 0/5 Nasza cena:
33,35 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Urth Nowego słońca

Naprawdę mam na imię Severian. Przyjaciele, których nigdy nie miałem zbyt wielu, nazwali mnie Severianem Kulawym. Żołnierze, których niegdyś miałem mnóstwo, choć nie aż tak wielu, jakbym chciał, nazywali mnie Severianem Wielkim. Nieprzyjaciele, którzy mnożyli się jak muchy na bitewnych polach...
Karetka kliniki dla zwierzątek 41694 0/5 Nasza cena:
34,49 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Karetka kliniki dla zwierzątek 41694

Zabawkowa karetka weterynaryjna do nauki budowania dla dzieci Zestaw LEGO® Friends Karetka kliniki dla zwierzątek (41694) pomoże czterolatkom i starszym dzieciom w nauce budowania z klocków podczas zabawy w ratowanie zwierzaka. Dzieci pomogą choremu pieskowi i dowiedzą się, że przyjaciele zawsze...
Przetaina 4/5 Nasza cena:
34,89 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przetaina

Wędrujemy, by odnaleźć siebie. Żeby po tragicznych chwilach poskładać strzaskaną duszę. W odległej krainie, na brzegu nieznanego morza żyją Plemiona. Czczą Boga o Stu Twarzach i jego kociogłową córkę Nefem i prowadzą proste, spokojne życie. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo przyjdzie...
Checkpoint. Podręcznik. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
86,33 zł 89,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Podręcznik. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula