Wydawnictwo Media Service Zawada

Media Service Zawada jest czołowym na rynku polskim wydawcą książek dla najmłodszych. Szeroki wachlarz różnorodnych publikacji „na każdą kieszeń” można znaleźć w sklepach stacjonarnych, jak również on-line. W nieustająco rozwijanym, pełnym atrakcyjnych nowości, portfolio wydawcy znaleźć można liczne formaty książek: kolorowanki, opowiadania, łamigłówki i zadania sprzyjające rozwojowi dziecka oraz publikacje prezentowe z atrakcyjnymi dodatkami np. w formie zabawek.

Specjalnością Firmy i jednocześnie przewagą konkurencyjną są różnorodne publikacje związane ze znanymi markami, stworzone na podstawie najpopularniejszych licencji. Ofertę uzupełniają również książki oparte na uwielbianych przez dzieci i rodziców tematach nielicencyjnych.

Misją Media Service Zawada jest wykorzystanie wiedzy i doświadczenia do tworzenia wartościowych, a zarazem atrakcyjnych publikacji skierowanych do dzieci i ich opiekunów. Wydawca dba, aby wszystkie książki były bezpieczne i codziennie towarzyszyły, bawiły, uczyły oraz kształciły najmłodszych odbiorców.