Wszystkie kolory nieba

Książka
29,52 zł
Książka
25,25 zł
eBook
33,99 zł
Audiobook
33,99 zł
od 16,85 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2016
Wydawnictwo: Znak
Ilość stron: 400
Opis

Iga za wszelką cenę pragnie podążać za głosem swojego serca, chce sama decydować o tym, jak ma wyglądać jej własne życie. Najbliższa rodzina, znajomi i przyjaciele wywierają jednak na niej nieustanną presję. Oczekiwania otoczenia względem bohaterki rosną w zawrotnie szybkim tempie, dziewczyna czuje, że nie jest w stanie zadowolić całego świata, nie chce także podporządkowywać się woli innych osób. Powoli przestaje cieszyć się z codzienności, uczucie rozgoryczenia potęguje również brak wsparcia ze strony Wiktora - jej partnera. Ich uczucie zostanie wystawione na próbę. Czy uda im się ją przetrwać?

„Wszystkie kolory nieba” to 400 stronicowa, wzruszająca powieść autorstwa Krystyny Mirek, pełna ciepła, troski i miłości, niestroniąca jednak od codziennych zmagań z przeciwnościami losu. Tytuł w solidnej, miękkiej oprawie został wydany nakładem wydawnictwa „Znak”. Pozycja przeznaczona przede wszystkim dla miłośników literatury kobiecej.

Krystyna Mirek - autorka powieści obyczajowych, z wykształcenia polonistka. Zanim zajęła się pisaniem książek, uczyła w szkole języka polskiego i niemieckiego. W swoich książkach porusza życiowe, nierzadko trudne i problematyczne tematy, zawsze jednak stara się przepełniać swoją twórczość optymizmem, nadzieją, otuchą, pozytywną energią i ciepłem, czym zyskała rzeszę oddanych czytelników. Bezpośredni kontakt z nimi, jest dla autorki niezwykle ważny, dzięki temu wie w jaki sposób może ich w pełni zadowolić swoją twórczością. Krystyna Mirek obecnie prowadzi szczęśliwe życie, wraz z mężem i czwórką dzieci mieszka pod Krakowem. Nasi czytelnicy znają ją zapewne z tytułów, takich jak: „Prom do Kopenhagi”, „Polowanie na motyle”, „Pojedynek uczuć”, „Droga do marzeń”, „Miłość z jasnego nieba”, „Szczęście all inclusive”, „Podarunek”, „Francuska opowieść”, „Wszystkie kolory nieba” a także sagi rodzinnej „Jabłoniowy sad” składającej się z trzech części („Szczęśliwy dom”, „Rodzinne sekrety”, „Spełnione marzenia”. Krystyna Mirek jest również jedną ze współautorek książki pod tytułem „Cicha 5” stanowiącej zbiór siedmiu opowieści. W naszej ofercie posiadamy większość tytułów autorki dostępnych zarówno w formie tradycyjnej, jak i elektronicznej.


Ta wyjątkowa opowieść dostarczy Wam wspaniałych, dobrych emocji. Polecam!

- Magdalena Kordel
 

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii obyczajowa

Szczegóły
  • Tytuł: Wszystkie kolory nieba
  • Autor: Krystyna Mirek
  • Wydawnictwo Znak
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2016
  • Ilość stron: 400
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788324043125
  • Język: polski
  • ISBN: 9788324043125
  • EAN: 9788324043125
  • Wymiary: 14.5x20.5x2.5 cm
  • Dane producenta: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak Sp. z o.o., ul. Kościuszki 37, 30-105 Kraków, Polska, sekretariat@znak.com.pl, tel. 12 61 99 500
Recenzje książki Wszystkie kolory nieba (2)
  1. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Anna C. w dniu 2016-08-11
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    6 z 9 osób uznało recenzję za przydatną

    Iga i Wiktor to moi starzy znajomi z powieści Większy kawałek nieba ( recenzja TUTAJ). Poznali się przypadkiem, a może to było zrządzenie losu... Ona wróciła z zarobku za granicą i trafiła do restauracji Wiktora, gdzie zatrudniła się jako kelnerka. Chciała na nowo poukładać sobie życie, czego nie ułatwiał ojciec-alkoholik i życiowe przejścia. Wiktor miał narzeczoną i planował ślub, jednak wszystko zmieniło się, kiedy Iga pojawiła się w jego życiu i oczarowała jego syna. Chłopak zamknięty sobie i bez kontaktu z ojcem, nagle otworzył się. Mężczyźni zbliżyli się do siebie, a Wiktor zbliżył się do Igi. Zostawił Natalię i wyznał miłość swej kelnerce. Ta jednak mocno go zaskoczyła, ucieszyło ją jego wyznanie, ale również przestraszyło. Poraniona przez życie, postanowiła nie robić gwałtownych kroków. Nie zgodziła się na porzucenie pracy w restauracji i nie podporządkowała apodyktycznej matce Wiktora. Ich wspólny początek wcale nie wyglądał sielankowo... Czy uda im się utrzymać swoją miłość, wbrew wszystkiemu i wszystkim?

    Przeczytajcie sami!

    Krystyna Mirek pisze świetną babską literaturę. Nie ukrywam, że wypatrywałam kontynuacji losów Igi i Wiktora i przedpremierowa lektura "Wszystkich kolorów nieba" sprawiła mi wielką radość.

    To wzruszająca opowieść o miłości. przyjaźni, meandrach ludzkiego losu i niespodziankach, które spotykają bohaterów powieści. Życie ludzkie ma wiele barw, sporo w nim smutku i szarości, ale bywają piękne i kolorowe chwile - dla których warto żyć. Warto żyć po swojemu i nie podporządkowywać się za wszelką cenę otoczeniu - Iga postanowiła iść swoją drogą, choć zdarzały jej się chwile słabości i załamania. Wiktor trwał przy jej boku, sam chwilami wiele tracąc, ale i wiele zyskując. Oprócz historii naszych starych bohaterów, w tym tomie śledzimy losy najlepszego przyjaciela Wiktora, rozdartego pomiędzy uczucie do dwóch, zupełnie różnych kobiet. Czy Janek będzie umiał dokonać wyboru?

    O tym musicie przekonać się sami - wypatrujcie "Wszystkich kolorów nieba" na księgarskich półkach - to już wkrótce :)

    [Adres usunięty]

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Martyna K. w dniu 2018-01-28
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    W domowej biblioteczce mam wszystkie publikacje Krystyny Mirek. Wszystkie pozycje wywarły na mnie jakieś wrażenie, jedne większe, inne mniejsze. ,,Większy kawałek nieba", czyli pierwszy tom serii, to książka, w której mimo wszystko mi czegoś zabrakło. Długo zastanawiałam się, czy skusić się na jej kontynuację pt. ,,Wszystkie kolory nieba". Po dłuższym namyśle tak zrobiłam i nie żałuję.

    Mogłoby się wydawać, że w życiu głównych bohaterów już wszystko w porządku. Wiktor ma zamiar poprosić Igę o rękę, jednak kobieta chce być niezależna. Czy zgodzi się zrezygnować z pracy i zostać w przyszłości jego żoną? Panią Marysię i jej rodzinę też czeka niełatwy okres w życiu. Synowa ma rozpocząć studia, nie będą mieli prawie żadnego źródła utrzymania. Ich jedyną nadzieją jest sprzedaż mieszkania Amelii, jednak Janek nie śpieszy się, by sfinalizować transakcję. Ten ostatni jest zresztą bardzo zainteresowany całkiem niedawno i przypadkowo poznaną Ludwiką. Czy coś z tego wyniknie?

    Tak, jak w pierwszym tomie mi czegoś zabrakło, tak drugą część uważam za o wiele lepszą i ciekawszą. Nim się spostrzegłam czytałam już ostatnie zdania. Zanim jednak dobrnęłam do zakończenia czekało mnie kilka zaskakujących momentów, mnóstwo mądrości życiowych, podejrzenie zwykłego życia bohaterów, a w tym wszystkim tajemnica pierścionka Igi. Muszę przyznać, że ten wątek dodawał wszystkiemu kolorytu i to go czytało mi się najciekawiej.

    Jak już wspomniałam, czytałam wszystkie książki tej autorki i ,,Wszystkie kolory nieba" z pewnością plasują się gdzieś przy górnej granicy najlepszych książek Krystyny Mirek. Moimi ulubieńcami i tak jednak nadal pozostają wcześniejsze dzieła pisarki - ,,Polowanie na motyle", ,,Prom do Kopenhagi", czy nieco późniejsze ,,Szczęście all inclusive". Nie umniejsza to faktu, że drugi tom serii jest naprawdę dobrze napisaną kontynuacją prozy kobiecej.

    ,,Wszystkie kolory nieba" to bardzo dobra kontynuacja, która zdecydowanie uświetniła tę serię. Zdaję sobie sprawę z tego, że już pierwszy tom miał wielu swoich zwolenników, jednak jestem pewna, że dzięki tej kontynuacji jeszcze ich dobędzie. Jeśli macie wątpliwości tak jak ja, nie wahajcie się. Myślę, że naprawdę warto dać tej książce szansę.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula