Wróć do mnie

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 29
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Ilość stron
416
Nasza cena: 26,73 zł 39,90 zł Taniej o: 33%

Jedna noc sprzed ośmiu lat na zawsze odmieniła jego życie.

Ocaliła mnie tamtej nocy osiem lat temu.

Żadnych imion.

Żadnych obietnic.

Tylko dwoje nieszczęśliwych ludzi, desperacko pragnących ukoić swój ból i żal.

Rankiem zniknęła i zabrała z sobą cząstkę mnie. Tego dnia pojechałem na obóz dla rekrutów. Przysiągłem sobie, że nigdy nie wrócę do Pensylwanii.

Wracam tam jednak, by pochować znienawidzonego ojca. Liczę, że razem z braćmi pozbędę się zaniedbanej farmy pełnej złych wspomnień, które chciałem wyprzeć z pamięci.

I wtedy odnajduję JĄ. Jeszcze piękniejszą niż zapamiętałem. Ma dziecko. Najbardziej uroczą istotę, jaką znam.

Mimo upływu lat moje uczucia nie zmieniają się ani trochę. Tym razem robię wszystko, by ją zatrzymać, ale kiedy wychodzą na jaw bolesne tajemnice sprzed lat, boję się, że ona znowu odejdzie…

"Wróć do mnie" to część pierwsza najnowszej serii romansów zatytułowanej "The Arrowood Brothers". Bohaterami tej czteroczęściowej opowieści są bracia Connor, Declan, Sean i Jacob Arrowoodowie. Po śmierci znienawidzonego ojca wracają w rodzinne strony, by wypełnić jego ostatnią wolę. Każdego z nich czeka konfrontacja z przeszłością i własnymi uczuciami.  Każdy musi podjąć decyzję, która radykalnie odmieni jego życie.

Wróć do mnie to część pierwsza najnowszej serii romansów zatytułowanej THE ARROWOOD BROTHERS. Bohaterami tej czteroczęściowej opowieści są bracia Connor, Declan, Sean i Jacob Arrowoodowie. Po śmierci znienawidzonego ojca wracają w rodzinne strony, by wypełnić jego ostatnią wolę. Każdego z nich czeka konfrontacja z przeszłością i własnymi uczuciami. Każdy musi podjąć decyzję, która radykalnie odmieni jego życie.

Recenzje (29)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Dziwnie się do tego przyznawać, ale na tyle dobrych opinii o autorce i prób przeczytania jakiejkolwiek powieści Corinne Michaels wcześniej jakoś mi się to nie udawało. Gdy więc w zapowiedziach ujrzałam książkę ,,Wróć do mnie" postanowiłam w końcu zmienić ten stan rzeczy i przeczytać pierwszą część serii o braciach Arrowoodach, by sprawdzić pióro tej autorki. Sama okładka jest co prawda kalką z oryginalnego wydania, ale nie można jej zarzucić, że nie przyciąga wzroku. O samej serii również dużo dobrego słyszałam, więc tym bardziej byłam ciekawa, co wyniknie ze spotkania z tą autorką. I z pewnością, już na samym wstępie mogę powiedzieć, że to naprawdę dobra książka, a co więcej nie mogę się doczekać kolejnej części...

  Gdy osiem lat temu los splątał drogi Ellie i Connora, oboje byli zagubieni. Nie znali swoich imion, nic o sobie nie wiedzieli, aż do chwili, gdy Connor po śmierci ojca musi pozostać na rodzinnej farmie. Okazuje się, że tajemniczym Aniołem, który śnił mu się od ośmiu lat jest jego (nowa) sąsiadka. Kobieta ma jednak męża i córkę, która jest dla niej całym światem. Żadne z nich nie spodziewa się, że tajemnice z przyszłości na nowo ich do siebie zbliżą.

  Pierwszy tom serii opowiada historię Connora, najmłodszego z braci Arrowood'ów, który służył w SEAL, czyli siłach specjalnych amerykańskiej marynarki wojennej. Niestety, przez to, że uległ małemu wypadkowi nie może dalej służyć jako żołnierz i zostaje zmuszony do odejścia. Gdy wraca ze służby, okazuje się, że znienawidzony przez niego (i jego braci) ojciec umarł. Wkrótce po otwarciu testamentu okazuje się, że by otrzymać w spadku farmę, wszyscy bracia muszą zamieszkać przez pół roku na farmie, a Connor, który nie ma praktycznie do czego wracać, po odbyciu służby staje się pierwszym, który na owej farmie spędzi pół roku. Connor to bohater, który ujął mnie swoją dobrocią i serdecznością. Jest czuły, opiekuńczy, nie pozwala na to, by komuś działa się krzywda. Starał się bezinteresownie pomagać wszystkim, którzy potrzebowali jego pomocy, ale gdzieś w środku zżera go złość na ojca i przeszłość. Jednymi z najlepszych chwil w jego życiu jest czas, gdy żyła jego matka, a także jedna noc, którą spędził z tajemniczym Aniołem, którym okazuje się być Ellie. Z kolei ona to kobieta, która wiele w życiu przeszła, podobnie jak Connor. Straciła rodziców w młodym wieku, podjęła wiele złych decyzji, a na dodatek ożeniła się z mężczyzną, który tak naprawdę dawał jej ułudę miłości. Ta dwójka bohaterów wiele wycierpiała w swoim życiu, ale oboje są twardzi, nie mają zamiaru się poddawać. Nie chcą się cofać w tył, tylko iść naprzód. Naprawdę podziwiałam zarówno Ellie, jak i Connora, którzy z każdą kartką coraz bardziej utwierdzali mnie w przekonaniu, że autorka, wręcz mistrzowsko wykreowała nie tylko samą fabułę, ale także i ujmujących bohaterów, z którymi możemy się śmiać, płakać, wzruszać; którym możemy współczuć. Na dodatek bohaterowie drugoplanowi bardzo dobrze uzupełniają całą tę powieść. Mała Hadley w niektórych momentach po prostu kradnie całe sceny i wręcz nie wyobrażam sobie, jakby mogło nie być jej w tej książce. Stanowi ona takie spoiwo, które łączy oboje bohaterów. Również bracia głównego bohatera i Sydney (która będzie miała swoją historię w kolejnej części) angażowali mnie.

  Już od samego początku tej powieści widać, że Corinne Michaels ma niezwykle lekkie pióro. Książkę czytało mi się bardzo szybko i nim się obejrzałam ją skończyłam. Muszę przyznać, że sama fabuła, jak i bohaterowie naprawdę idealnie ze sobą współgrają. Nie dostrzegłam tu żadnej sztuczności, i mogłabym nawet sądzić, że taka historia miała kiedyś miejsce. Poza tym, jeżeli mówimy już o historii, to nie będę ukrywać, że jest ona niesamowita, a przy tym pełna ciepła, choć nie brakuje tu też i tych ciemnych momentów. Duże wrażenie zrobiło na mnie to, jak autorka ukazuje w tej powieści motyw przemocy. Przewija się ON niemal przez całą książkę, ale nie zaburza lekkości całej historii. Zarówno Ellie, jak i Connor to bohaterowie, którzy przeżyli w swoim życiu naprawdę wiele i byli ofiarami przemocy, nie tylko tej fizycznej, ale i psychicznej. Ukrywali ślady, starając się, by nikt nie dowiedział się o ich krzywdzie. To właśnie to, że autorka umiejętnie przeplatała ze sobą wątki sprawiło, że ta książka jest tak dobra. Dzięki temu nie czułam znużenia, a sama powieść jeszcze bardziej mnie angażowała.

  ,,Wróć do mnie" to historia, która nie jest z pewnością prosta. Autorka pokazuje nam, że w naszym życiu są nie tylko złe, ale i dobre chwile. Bardzo podobało mi się to, jak ukazała braterską miłość, siłę przyjaźni, ale przede wszystkim to, jak umiejętnie kierowała książką, by w jak największym stopniu skupić się na wątku przemocy nie w nachalny sposób, ale w taki, by był ON elementem książki, który ją uzupełnia. Nie pozostaje mi więc nic innego, jak szczerze polecić Wam tę powieść. Myślę, że jeżeli szukacie romansu, który nie jest wcale lekki i porusza wiele trudnych motywów, to pierwsza część serii o braciach Arrowood'ach powinna w zupełności sprostać Waszym oczekiwaniom. Ja oczywiście czekam na kolejną część, by przekonać się, jak potoczyły się losy Declana i Sydney.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i jestem jak najbardziej na tak.

  To ONA ocaliła go pewnej nocy osiem lat temu.

  To ONA zniknęła następnego ranka nie zostawiając po sobie śladu.

  Connor postanowił nie wracać do Pensylwanii, nigdy więcej. Jednak musiał, by pochować tam znienawidzonego ojca.

  Wtedy odnajduje JĄ..

  Czy mimo upływu lat uczucia zgasły całkowicie?

  Jaką tajemnicę skrywa ONA? Czy Connor odnajdzie w sobie siłę, aby zawalczyć o miłość?

  Jestem zakochana w tej powieści. Zaczęłam ją czytać i po prostu wpadłam. Nie mogłam się od niej oderwać. Choć fabuła wydaje się być oklepana, a książek takich jak ta jest wiele na rynku czytelniczym, to ma ona w sobie coś czego nie potrafię określić.

  "Wróć do mnie" to lekka lektura pełna zawirowań, zaskoczeń, przy której można uronić niejedną łzę i się zabawić.

  Zdecydowanie polecam wszystkim miłośnikom gatunku.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ,,JEDNA NOC SPRZED OŚMIU LAT NA ZAWSZE ODMIENIŁA JEGO ŻYCIE”

  Connor mężczyzna należący do marynarki wojennej. Który przez wypadek podczas służby nie może być dłużej komandosem i jedyne co mu pozostaje to praca w administracji, oczywiście w wojsku. Niestety papierkowa robota nie jest jego marzeniem. Dlatego postanawia pożegnać się ze swoją praca. Przez osiem lat oprócz myślenia jak dzisiaj minie mu służba, Connor nieustannie myśli oraz śni o pewnej dziewczynie, której imienia niestety nie zdążył poznać, a spędził z nią tą jedną noc pare lat temu. Ta chwila natomiast pozostała w jego głowie i nie chciała z niej uciec. Gdy umiera jego ojciec, Connor wraca do swojej przeszłości do której nigdy nie chciał wrócić i wraz z braćmi Arrowood musi odremontować starą farmę, by móc ją sprzedać i raz na zawsze zapomnieć o wydarzeniach, które zniszczyły mu życie po śmierci jego matki. Ale czy to będzie takie proste? Co się wydarzy, gdy na jego drodze stanie mała dziewczynka, której bezinteresownie spróbował pomóc? Tego dowiecie się czytając ,, Wróć do mnie”. N

  o i teraz jak zawsze kilka słów od nas☺️

  Kochani nie ma co tu dużo gadać. Jest to pierwsza część z serii ,,THE ARROWOOD BROTHERS” i mimo tego, że pierwsza to już skradła nasze serca. Bardzo cieszymy się z faktu, że powstaną kolejne części, oczywiście których nie możemy się już doczekać. Jest napisana w prosty sposób, który trafi do młodej grypy czytelników, ale naszym zdaniem starsze osoby również nie będą miały problemów z zakochaniem się w niej. Nie ma momentu, który by nas znudził. Ciągle coś się dzieje, ale wszystko jest napisane tak byśmy jak najlepiej ją zrozumieli. Z jednej strony ukazana jest w niej prawdziwa miłość. Natomiast z drugiej poznajemy tą gorszą stronę miłości, zakochania, zauroczenia. I trafiamy w świat problemów, przemocy i nienawiści. No, ale jeżeli chcecie wiedzieć o co nam chodzi po prostu musicie przeczytać tę książkę. My z całego serducha ją polecamy i czekamy na kontynuacje.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Pewnej nocy spotykają się dwie zagubione i nieszczęśliwe dusze,aby ukoić swój żal.

  Nad ranem jedna z nich wychodzi, zostawiając nie tylko pustkę,ale zmieniając bieg wydarzeń..

  8 lat później.

  Connor właśnie został zmuszony opuścić wojsko i udaje się do znienawidzonego miasteczka w Pensylwanii,aby pochować ojca,który dręczył go fizycznie i psychicznie.

  Nie jest to łatwe ani dla niego,ani dla żadnego z pozostałej trójki braci.

  Na miejscu,po otwarciu testamentu okazuje się,że aby sprzedać farmę,z którą wiążą ich tylko złe wspomnienia,każdy z nich musi w niej mieszkać przez pół roku.

  Kiedy wściekłość Connora osiąga zenitu dostrzega JĄ!

  Anioła,który tamtej nocy uratował go przed zatraceniem.

  Jego Anioł niestety nie tylko nie ma skrzydeł,ale jest gnębiony przez męża i ma małą córeczkę Hadley.

  Czy, pomimo przeszkód,tej parze jest przeznaczone bycie razem?

  Są książki,które się czyta i odkłada na półkę,aby zarastały kurzem.

  I są takie,o których nie można zapomnieć.

  ,,Wróć do mnie" jest właśnie jedną z nich.

  Jest przepięknie napisana,,smutna i wzruszająca.

  A cudowną iskierką,która rozświetla całą opowieść jest Hadley.

  Bardzo mi się ta książka podobała.

  Chociaż była momentami przewidywalna,to w naprawdę uroczy sposób.

  W książce autorka poruszyła bardzo ważny i aktualny temat przemocy domowej i tego,jak bardzo ofiary potrafią milczeć,a otoczenie udaje,że tego nie dostrzega.

  Ja Wam tę pozycję ogromnie polecam i życzę wielu silnych wrażeń przy czytaniu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Autor: Corinne Michaels

  Tytuł: Wróć do mnie Wydawnictwo: Muza Premiera: 2021-02-17 Jedna noc sprzed ośmiu lat na zawsze odmieniła jego życie. Ocaliła mnie tamtej nocy osiem lat temu. Żadnych imion. Żadnych obietnic. Tylko dwoje nieszczęśliwych ludzi, desperacko pragnących ukoić swój ból i żal. Rankiem zniknęła i zabrała z sobą cząstkę mnie. Tego dnia pojechałem na obóz dla rekrutów. Przysiągłem sobie, że nigdy nie wrócę do Pensylwanii. Wracam tam jednak, by pochować znienawidzonego ojca. Liczę, że razem z braćmi pozbędę się zaniedbanej farmy pełnej złych wspomnień, które chciałem wyprzeć z pamięci. I wtedy odnajduję JĄ. Jeszcze piękniejszą niż zapamiętałem. Ma dziecko. Najbardziej uroczą istotę, jaką znam. Mimo upływu lat moje uczucia nie zmieniają się ani trochę. Tym razem robię wszystko, by ją zatrzymać, ale kiedy wychodzą na jaw bolesne tajemnice przed laty, boję się, że ona znowu odejdzie… Od samego początku byłam poruszona sytuacją bohatera. Byłam w stanie odczuwać jego emocje. Świetnie napisana książka idealna na jedne wieczór. Historia wywarła na mnie takie wrażenie, że w kilku momentach byłam wzruszona. Pełno w niej tajemnic do rozwiązania. Kibicowałam głównemu bohaterowi w tym, aby znalazł swoją miłość i się ustatkował. Nie rozumiałam, dlaczego jego ojciec nakazał rodzeństwu postępować tak, a nie inaczej. Można powiedzieć, że trochę przewidziałam zakończenie i przebieg książki. Nie było to dla mnie problemem, ponieważ jest wartościowa. Autorka porusza bardzo ważny temat w książce, czyli przemoc. Kobieta, która była skazana na poniżanie, chciała to w końcu zakończyć, udało jej się to z pomocą

  Coonora. Oboje wspominają wspólną przeszłość, dzięki której żyli i odczuwali szczęście. Okładka zachęca do zaglądania. Całość była dla mnie świetna. Ocena 9/10

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 24 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Corinne Michaels
 • Wydawnictwo Muza
 • Seria The Arrowood Brothers
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 416
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328716018
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Come Back for Me
 • Tłumacz: Stadnik Dorota
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328716018
 • EAN: 9788328716018
 • Wymiary: 13.0x20.5x2.6 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Pozwólcie pieskom przyjść do mnie. Audiobook CD 0/5 Nasza cena:
24,52 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pozwólcie pieskom przyjść do mnie. Audiobook CD

Debiut literacki depresyjnego rysownika skandalisty Bolesława Chromrego.Po powieściach graficznych, („Pokrzywy”, „Renata”) i świetnie przyjętych notesach/poradnikach („Notes dla ludzi uczulonych na gluten i laktozę”, „Elementarz Polski dla Polaka i Polki z Polski”) autor wziął na swój warsztat...
Zabierz mnie do domu 0/5 Nasza cena:
30,36 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zabierz mnie do domu

Tęsknota za młodością i ówczesnymi marzeniami, nieporozumienia małżeńskie, błędy życiowe… w swoim literackim debiucie, dziewięciu krótkich, ale treściwych opowiadaniach, Marie Aubert tworzy małe światy, w których możemy przeglądać się jak w lustrze. Autorka świetnie przyjętej w Polsce powieści...
Beloved. Beloved duet. Tom 1 4/5 Nasza cena:
35,51 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Beloved. Beloved duet. Tom 1

Bestsellerowa autorka Corinne Michaels powraca z nową powieścią z jej bestsellerowej serii Salvation. Pokochaliście Consolation i Conviction? Beloved należy do tej samej serii i ponownie połamie wasze serca na miliony kawałków. Ale czy sklei je na nowo? Niezapomniana historia dla tych czytelniczek,...
Consolation. Consolation duet. Tom 1 5/5 Nasza cena:
35,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Consolation. Consolation duet. Tom 1

Znakomita powieść dla fanek Colleen Hoover. Poruszająca historia, którą pokochały tysiące czytelniczek! Uzależniająca. Intensywna. Emocjonująca. To opowieść o złamanych sercach, tęsknocie, słodko-gorzkim smaku zakazanego owocu. Porywająca. Wzruszająca. Chwytająca za serce. Tej historii nie...
Conviction. Consolation duet. Tom 2 5/5 Nasza cena:
31,12 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Conviction. Consolation duet. Tom 2

Druga część bestsellerowej powieści Consolation Znakomita powieść dla fanek Colleen Hoover. Poruszająca historia, którą pokochały tysiące czytelniczek! Jeżeli myślisz, że zakończenie Consolation zwalało z nóg, przeczytaj Conviction i przekonaj się, że Corinne Michaels jest w stanie dostarczyć...
Hold you close 5/5 Nasza cena:
27,35 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hold you close

Najnowszy romans Corinne Michaels, autorki bestsellera „New York Timesa”, napisany we współpracy z Melanie Harlow, autorką bestsellera „USA Today”, zgłębia problem drugiej szansy.   Ian Chase złamał mi serce, kiedy miałam siedemnaście lat. Kolejne osiemnaście lat mojego życia spędziłam, nienawidząc...
Powiedz, że mnie chcesz 5/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powiedz, że mnie chcesz

Corinne Michaels, autorka bestsellerów Consolation, Conviction, Powiedz, że zostaniesz, powraca z nowym romansem. Surowa, prawdziwa i brutalnie szczera, podróż pełna drugich szans i zmieniających życie momentów. Podróż w której odnajduje się szczęśliwe zakończenie w najbardziej nieprawdopodobnym...
eBook Hold you close mobi epub 4/5 Nasza cena:
32,10 zł 35,66 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Hold you close mobi epub

Najnowszy romans Corinne Michaels, autorki bestsellera "New York Timesa", napisany we współpracy z Melanie Harlow, autorką bestsellera "USA Today", zgłębia problem drugiej szansy. Ian Chase złamał mi serce, kiedy miałam siedemnaście lat. Kolejne osiemnaście lat mojego życia spędziłam, nienawidząc...
Audiobook Hold you close mp3 0/5 Nasza cena:
31,42 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Hold you close mp3

Najnowszy romans Corinne Michaels, autorki bestsellera "New York Timesa", napisany we współpracy z Melanie Harlow, autorką bestsellera "USA Today", zgłębia problem drugiej szansy. Ian Chase złamał mi serce, kiedy miałam siedemnaście lat. Kolejne osiemnaście lat mojego życia spędziłam, nienawidząc...
Audiobook Nieidealnie dopasowani mp3 0/5 Nasza cena:
26,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Nieidealnie dopasowani mp3

Autorki Hold you close Corinne Michaels i Melanie Harlow powracają z nową niesamowitą historią! Pierwsza zasada zawodowej swatki: Nie zakochuj się w swoim kliencie. Jednak Willow złamała tę zasadę, kiedy zakochała się w Reidzie Fortino - swoim najlepszym przyjacielu, który był jednocześnie jej...
Urodzeni dwa razy 0/5 Nasza cena:
9,95 zł 19,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Urodzeni dwa razy

Książka wzruszająca i zaskakująca. Autor - wybitny współczesny włoski pisarz, w Polsce praktycznie nieznany, każe nam zastanowić się nad problemem pozornie dotyczącym nielicznych, a w istocie nas wszystkich: nad miejscem ludzi niepełnosprawnych w dzisiejszym dążącym nie doskonałości świecie, który...
W cieniu zła 5/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W cieniu zła

Nowy elektryzujący thriller Alexa Northa, autora bestellerowego "Szeptacza", który znalazł się na krótkiej liście CWA Daggers 2020 Rytualne morderstwo, nawiedzone przez złe moce miasteczko, budząca paniczny strach postać Czerwonorękiego oraz przytłaczająca atmosfera nadciągającej katastrofy. Ta...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula